NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Ehhez még azért hozzávenném, hogy neki valahogy egy darab AJ Greenje sincs.
Sőt...Delonso_
De van neki egy Lloyd, vagyis ő..., na de majd aki jön azért az 5. vagy 6. körért az biztos még nála is jobb lesz...
Egyébként a blindside protection is lehetne jobb, az is kimaradt, bár amióta felfedeztük az opsönt azóta alig sackelték...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ehhez még azért hozzávenném, hogy neki valahogy egy darab AJ Greenje sincs.
Sőt...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Na srácok, hétvégi predikcióm: Elvis+Von > 3 sack.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
1.) Orton csere irányítónak drága lett volna
2.) Év végén úgy is lejárt volna a szerződése, márpedig annyira van jó irányító, hogy valahol a kezdő pozícióérét küzdhessen

Egyébként ő és az ügynöke kérték a waive-et, miután kiderült ,h Cutlert műteni kell. Hogy a csapat szempontjából mennyire volt ez jó döntés vagy sem azzal lehet vitatkozni. Mindenesetre, ahogy az StromST is írta szimpatikus az FO-tól h teljesítették ezt a kérést. Olyan vonatkozással nem számolok, h ahol szimpibb az FO, oda szívesebben írnak alá játékosok, itt a pénz beszél, de ettől még az FO-nak se kell köcsögnek lennie.

Ha nem jön be Tebow akkor idén még jöhet BQ. ez valszeg már nem lesz. Aztán meg a draft. Ha nem sikerül TT meggyőznie mindenkit, akkor QB draft, de semmi esetre se Orton, nem csak mert most cutoltuk. Illetve pont ezért tehettük meg, h szevasz.
H marad-e TT? Bowlen már meggyőzte, Fox éppen nagyon oda van érte, Elway egyelőre nem kötelezte el magát mellette. Elway nem hülye, nem fogja egy olyan QB-ra azt mondani, h frencsájzkjúbí aki meccsenként 100 yardot passzol. ezzel lekicsinyítené a hasonló elismeréseket, amiket kioszt azoknak akik tényleg megérdemlik. Nagyon tetszik neki Tebow a 4. negyedben, és látja benne a fejlődést. És ez a lényeg, h fejlődjön. Ha fejlődik, év végére akár Elwayt is meggyőzheti. Már csak őt kell neki, Merrill Hoge-t mindannyian leszarhatjuk az egy senki.
Amiben fejlődnie kéne, hogy ne scoutolja oly hevesen az irányítókat Elway és Xanders elsősorban a 3rd down.
Lehet jönni a pontossággal, de szvsz nem az a mérvadó, hanem a yards/attemp. Ha valakinek csak 50%ban talál célt, de 10 yardra próbálkozásonként az SOKKKKAL jobb és sokkal többet ér, mintha minden passza sikeres, de átlag csak 2 yardra. Persze a pontosság itt is megmutatkozik, mert a sikertelen passz is beleszámít, ami ugye 0 yardot hoz...
Nem mintha TT-nek olyan jó lenne idén a yards / attempje, az 5,7 én 7 alatt rossznak tartom.

Tebow pontatlansága egyébként meglátásom szerint több okból adódik. Ezzel lehet vitatkozni.
1.) Alapvető hiányosságok: Lábmunka, dobómozdulat. Ha valaki szerint nincs is közvetlen ráhatással, mindenképp korreláció van a kettő között
2.) Ritkán passzol. Szvsz könnyebb úgy ha belejössz és 30-cat 40-et passzol, mintha csak 8-cat. Persze be lehet melegíteni, de a bóják között mégse ugyanaz mint élesben...
3.) Nehéz passzokkal próbálkozik. Hosszú labdát indítani nem üres elkapónak nem törvényszerűen siker. Azt egy jó CB simán levédekezi 1-1-ben. //Persze Tebow tök üres Deckereket is túl dobott.
4.) Nagyon vigyáz h ne legyen INT. Inkább túl dobja, csak véletlenül se adja el. Ha több kocázatot vállalna, akkor biztos több labdát adna el, de javulna a ponotssága.

Hogy a 3rd downoknál miért vagyunk olyan szarok?
- Nem kapunk sok büntetést, de azok nagy részét 3rd downoknál. 3&shortból 3&longot csinálunk.

- hosszúaknál, ha Tebow negyed órája nem passzolt nem feltétlen jön össze

- rossz a play call. (szerk: pontosítok nem rossz playcall. Hanem nem 1st downra törekvő play call.) Ulpi kedvéért bővebben: Rengeteg 3rd down nem is próbálunk megcsinálni. Biztonsági futást hívunk középre, vagy QB draw, vagy hasonlót. Az összeset nem sorolom fel (szerk: meg ez esetben pont nem is számít, h mit próbál megblokkolni a fal és hol próbál közöttük futni a futó. Ha 15 yardot kell megtenni egy ilyen futás nem sok sikerrel kecsegtet. simán kivált rá a secondary ha az LB soron túl is jutott...), de nagyon sokszor láthatóan nem az a cél, h meglegyen a 1st, hanem h jobb mezőny pozícióba kerüljünk. A punt után messzebbről jöjjön az ellenfél. Ezzel alapvetően nincs bajom. 3&>10-et leginkább védelmi hibából lehet megcsinálni. Legalábbis én nem örülök ha ellenünk összejön, Nate Jones szülei csuklottak rendesen tavaly... Egy hibából akár a biztonsági játék is bejöhet, főleg a QB draw Tebowval.

- Tebow az érzelmek embere vagy nem tudom hogy mondjam. Amikor az utolsó 5 percben sikerül neki valami apróság utána megállíthatatlan. És ezt meg se lehet cáfolni. A meccsek elején se rossz ő, viszont ahogy nem sikerül neki mondjuk 2 passza egymás után, nagyon maga alá kerül, és mondjuk nem sikerül neki után zsinórban még 5. Ami nagyon sok, főleg ha összesen van 20 passzkísérlete.
Lehet h csak én magyarázom be magamnak, de 1 meccsen belül is hatalmas kontrasztok lehetnek Tebow és Tebow között.

//Ortonról akartam írni, mégis Tebowról írtam többet. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Von Miller az AFC Defensive Player of the Week. 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Én úgy látom ezt az Orton ügyet, hogy szerintem kár volt elengedni. Mert mi van olyankor ha Tebow nem válik be hosszú távon! Szerintem annyira nem volt rossz Orton, a mutatói is egész jók voltak. Olvastam, hogy lehet, hogy a Chicago ba megy, hát akkor ott is csak 2. számú QB lesz, esetleg a Chiefs-nél lehet neki esélye.Béczkó
1. Nyáron lejár a szerződése, ha hosszabb távon vele terveztünk volna, akkor tárgyalni kellett volna vele, ami egy ilyen padoztatás után nem eredményezett volna épeszű szerződést...
2. Jó mutatói voltak, egy statisztikát kivéve: W/L... 😛
3. Ha a Bears-hez megy, akkor jelen pillanatban 1. számú lehet Cutler sérülése miatt, mert kétlem, hogy a nyakukba veszik a szerződését úgy, hogy csak 2. számúnak akarják...

Nála most mindegy, hogy hova megy, bizonyítania kell, hogy nyáron kapjon akárhol is szerződést...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Én úgy látom ezt az Orton ügyet, hogy szerintem kár volt elengedni. Mert mi van olyankor ha Tebow nem válik be hosszú távon! Szerintem annyira nem volt rossz Orton, a mutatói is egész jók voltak. Olvastam, hogy lehet, hogy a Chicago ba megy, hát akkor ott is csak 2. számú QB lesz, esetleg a Chiefs-nél lehet neki esélye.Béczkó
Azáltal, hogy padra ültették és Tebow jött helyette az volt az üzenet, hogy nem jön be hosszú távon, ha esetleg Tebow se jön/jött volna be, akkor a következő Brady Quinn lesz/lett volna nem pedig vissza Ortonhoz, legalábbis szerintem


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Én úgy látom ezt az Orton ügyet, hogy szerintem kár volt elengedni. Mert mi van olyankor ha Tebow nem válik be hosszú távon! Szerintem annyira nem volt rossz Orton, a mutatói is egész jók voltak. Olvastam, hogy lehet, hogy a Chicago ba megy, hát akkor ott is csak 2. számú QB lesz, esetleg a Chiefs-nél lehet neki esélye.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mindegy 😛

az is fontos szempont, hogy tavasszal FA lesz, tehát aki most claimeli az majd számíthat érte egy kompenzációs pickre ha továbbáll.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
de ti már kifizettétek a 11/17-ed részét a fizetésének, szóval az új csapatának már csak kb 1.5 milliót kell rászánni 😉Höri
3,5 VAN MÉG VISSZA... 😛

8,8 misis egy éves hosszabbítást írt alá Orton tavaly erre a szezonra...StormST
abból 4.5 millió a base salary. ezt írták twitteren

estére kiderül.Höri
8,879 volt a teljes szerződése. 1,5m roster bonus, azt már megkapta, marad 7,379. Annak a 11/17 részét már megkapta, ami 4 774 647,06. Tehát összesen 6 274 647,06-ot fizettünk neki. Tehát 2 604 352,94 van még hátra a fizetéséből. NEM???

Most vagy én nem értek az NFL fizetési rendszeréhez vagy a bölcsészek a számokhoz, vagy mindkettő. 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3,5 misi van még vissza állítólag. Az a kérdés, hogy a QB need-es csapatok (Texans, Bears, stb.) mennyire tartják ezt soknak és ezért mennyire hajlandóak megkockáztatni egy nyílt versenyt a FA piacon. StormST
de ti már kifizettétek a 11/17-ed részét a fizetésének, szóval az új csapatának már csak kb 1.5 milliót kell rászánni 😉Höri
3,5 VAN MÉG VISSZA... 😛

8,8 misis egy éves hosszabbítást írt alá Orton tavaly erre a szezonra...StormST
abból 4.5 millió a base salary. ezt írták twitteren

estére kiderül.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Orton Chiefs vagy Bears most úgy néz ki. Annyira nem örülnék ha maci lenne, mert sokkal erősebb csapat a miénknél, idejönnek megvernek minket és előre láltom a 100000 Orton>Tebow cikket...
Egyébként is milyen időzítés már, a Raiders ellen még pont nem, de ellenünk már igen, ne már...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atwater, Mecklenburg és Terrel Davis a HOF elődöntőjében:
http://blog.denverbroncos.com/denverbroncos/three-broncos-named-hof-semifinalists/

Első kettőnek nagyon ott lenne a helye...Black_Adder
Az első kettőnek már ott lenne az helye régen, Mecklenburgnak már csak 10 éve, Atwater-nek meg amióta beérhet...

TD-nek is bent lehetne a helye, de sajnos szerintem az, hogy keveset játszott, mindig kívül fogja tartani a HoF-en...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Orton Chiefs vagy Bears most úgy néz ki. Annyira nem örülnék ha maci lenne, mert sokkal erősebb csapat a miénknél, idejönnek megvernek minket és előre láltom a 100000 Orton>Tebow cikket...
Egyébként is milyen időzítés már, a Raiders ellen még pont nem, de ellenünk már igen, ne már...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atwater, Mecklenburg és Terrel Davis a HOF elődöntőjében:
http://blog.denverbroncos.com/denverbroncos/three-broncos-named-hof-semifinalists/

Első kettőnek nagyon ott lenne a helye...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
nagy a fizeése, szóval lehet előbb FA lesz és csak utána kel el. Akkor viszont már ő dönthet...Black_Adder
3,5 misi van még vissza állítólag. Az a kérdés, hogy a QB need-es csapatok (Texans, Bears, stb.) mennyire tartják ezt soknak és ezért mennyire hajlandóak megkockáztatni egy nyílt versenyt a FA piacon. StormST
de ti már kifizettétek a 11/17-ed részét a fizetésének, szóval az új csapatának már csak kb 1.5 milliót kell rászánni 😉Höri
3,5 VAN MÉG VISSZA... 😛

8,8 misis egy éves hosszabbítást írt alá Orton tavaly erre a szezonra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagy a fizeése, szóval lehet előbb FA lesz és csak utána kel el. Akkor viszont már ő dönthet...Black_Adder
3,5 misi van még vissza állítólag. Az a kérdés, hogy a QB need-es csapatok (Texans, Bears, stb.) mennyire tartják ezt soknak és ezért mennyire hajlandóak megkockáztatni egy nyílt versenyt a FA piacon. StormST
de ti már kifizettétek a 11/17-ed részét a fizetésének, szóval az új csapatának már csak kb 1.5 milliót kell rászánni 😉

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Visszamegy a Macikhoz vagy Texas felé veszi-e az irányt?atapapa
hát ha waiverre kerül, akkor nem ő dönti el 😊Höri
mondtam hogy ő dönti el? 😛
nagy a fizeése, szóval lehet előbb FA lesz és csak utána kel el. Akkor viszont már ő dönthet...Black_Adder
3,5 misi van még vissza állítólag. Az a kérdés, hogy a QB need-es csapatok (Texans, Bears, stb.) mennyire tartják ezt soknak és ezért mennyire hajlandóak megkockáztatni egy nyílt versenyt a FA piaconStormST
A Texans előzi a Bearst, viszont a Texans sapijában nem maradt 2 millió dollár sem a november végi adatok szerint.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Így viszont sokkal korrektebb Ortonnal, aki végülis nem rossz, csak van nála jobb. Jó döntés szerintem is. Ja, és ez így egyértelmű állásfoglalás az első qb mellett.Sobri Jóska
Erre a szezonra igen, véglegesen még nem, sajnos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Now that Kyle Orton is no longer a Bronco, he has a few options.. the Texans, Bears, or stunt double for Dave Grohl.
LOL😀😀😀D

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Így viszont sokkal korrektebb Ortonnal, aki végülis nem rossz, csak van nála jobb. Jó döntés szerintem is. Ja, és ez így egyértelmű állásfoglalás az első qb mellett.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
nagy a fizeése, szóval lehet előbb FA lesz és csak utána kel el. Akkor viszont már ő dönthet...Black_Adder
3,5 misi van még vissza állítólag. Az a kérdés, hogy a QB need-es csapatok (Texans, Bears, stb.) mennyire tartják ezt soknak és ezért mennyire hajlandóak megkockáztatni egy nyílt versenyt a FA piacon. Nekünk jobb lenne, ha waiver-en menne el, szóval most szorítsunk ennek... 😊

Egyébként ilyenkor látszik, hogy a Broncos-nál azért még mindig normális, emberközeli a FO munka, mert ahogy az Elway is megmondta ma, azért raktuk ki, hogy találjon csapatot, pedig nyugodtan megtarthattuk volna és kockáztatunk is, mert így most Quinn lesz mindenképpen, nem csak papíron, a backup...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
nagy a fizeése, szóval lehet előbb FA lesz és csak utána kel el. Akkor viszont már ő dönthet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
8. hét után elvileg az idei...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Visszamegy a Macikhoz vagy Texas felé veszi-e az irányt?atapapa
hát ha waiverre kerül, akkor nem ő dönti el 😊Höri
Ilyenkor a tavalyi lista számít vagy már az idei mert akkor Colts? 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Visszamegy a Macikhoz vagy Texas felé veszi-e az irányt?atapapa
hát ha waiverre kerül, akkor nem ő dönti el 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Visszamegy a Macikhoz vagy Texas felé veszi-e az irányt?