NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Amúgy én Timre szavaztam 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
off: Sobri ide vagy oda, eszméletlenül tetszik a sig, amit most dobott fel nemrég... áhh
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://i691.photobucket.com/albums/vv274/nflperdiem/ortonjack.gifJC6
Gondolom ismeritek,de egyből ez ugrott be😊
http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Kyle_Orton

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Egyre jobban szimpatikus nekem ez az ulpianus srác 😊 😛

Szerintem nem kéne mindenhol, mindenben az "ellenséget" keresni, kötekedni, minden szarra, hypre, gyűlöletkeltésre, szításra, köpdösésre odafigyelni.
Holnap meg beírja valaki, hogy az M3-as kivezető melletti Shell kút wc-jében "forza Tíbó" volt felírva a tükörre... könyörgöm... nagyon unalmas, hogy minden kis semmiségre itt egyes emberek berágnak és jönnek ide sírni...JC6
Én láttam ma egy Tebow mezes srácot Bp-n. Hihetlen hogy ennyire túlvan hypolva hogy mezét veszik amikor sokkal jobb játékosok mezeit lehetne megvenni. 😀Toca
És hogy néz ki Sobri?zolika26
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=252994#p252994

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://i691.photobucket.com/albums/vv274/nflperdiem/ortonjack.gif
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Ők négyen az AFC WEST irányítói. (mármint Cassel már nem, mert lesérült. De Palkot ki a tököm választaná?)ulpianus
és Casselt? 😀Höri
Én 😀 . Tebow egyelőre egy ígéret, Rivers ritka szar formában van, Palmer ex-bengals és amit leművelt azért nem igazán kedvelem, Casselt pedig csípem, még ha olyan amilyen 😊 .
de én nem értek a focihoz!
Jah és ha már Denver topik, Von Miller for DRoY 😊!

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Egyre jobban szimpatikus nekem ez az ulpianus srác 😊 😛

Szerintem nem kéne mindenhol, mindenben az "ellenséget" keresni, kötekedni, minden szarra, hypre, gyűlöletkeltésre, szításra, köpdösésre odafigyelni.
Holnap meg beírja valaki, hogy az M3-as kivezető melletti Shell kút wc-jében "forza Tíbó" volt felírva a tükörre... könyörgöm... nagyon unalmas, hogy minden kis semmiségre itt egyes emberek berágnak és jönnek ide sírni...JC6
Én láttam ma egy Tebow mezes srácot Bp-n. Hihetlen hogy ennyire túlvan hypolva hogy mezét veszik amikor sokkal jobb játékosok mezeit lehetne megvenni. 😀Toca
És hogy néz ki Sobri?


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Egyre jobban szimpatikus nekem ez az ulpianus srác 😊 😛

Szerintem nem kéne mindenhol, mindenben az "ellenséget" keresni, kötekedni, minden szarra, hypre, gyűlöletkeltésre, szításra, köpdösésre odafigyelni.
Holnap meg beírja valaki, hogy az M3-as kivezető melletti Shell kút wc-jében "forza Tíbó" volt felírva a tükörre... könyörgöm... nagyon unalmas, hogy minden kis semmiségre itt egyes emberek berágnak és jönnek ide sírni...JC6
Én láttam ma egy Tebow mezes srácot Bp-n. Hihetlen hogy ennyire túlvan hypolva hogy mezét veszik amikor sokkal jobb játékosok mezeit lehetne megvenni. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ők négyen az AFC WEST irányítói. (mármint Cassel már nem, mert lesérült. De Palkot ki a tököm választaná?)ulpianus
és Casselt? 😀Höri
A Chiefs front office. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ők négyen az AFC WEST irányítói. (mármint Cassel már nem, mert lesérült. De Palkot ki a tököm választaná?)ulpianus
és Casselt? 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyre jobban szimpatikus nekem ez az ulpianus srác 😊 😛

Szerintem nem kéne mindenhol, mindenben az "ellenséget" keresni, kötekedni, minden szarra, hypre, gyűlöletkeltésre, szításra, köpdösésre odafigyelni.
Holnap meg beírja valaki, hogy az M3-as kivezető melletti Shell kút wc-jében "forza Tíbó" volt felírva a tükörre... könyörgöm... nagyon unalmas, hogy minden kis semmiségre itt egyes emberek berágnak és jönnek ide sírni...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Azért a média keményen hergeli a szurkolókat.. Ma már nagyon betett, maikor az NFL.com hivatalos Facebook oldala azt kérdezte, hogy Kit választanál, ha győzelemre akarnád vezetni a csapatodat, Casssel,Rivers,Palmer,Tebow között lehetett választani..
Könyörgöm! Tebow-t ne említsük már egy szinten Rivers-sel és Palmer-rel.. Nagy ígéret, de egyenlőre semmi több..
És ez a kérdés csak arra irányult, hogy húzzák az embereket a TT show-val..

Mellesleg én szeretem Timmy-t, jó csóka, és jó játékos lehet belőle.. de még nem az!kovi470
Ők négyen az AFC WEST irányítói. (mármint Cassel már nem, mert lesérült. De Palkot ki a tököm választaná?)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Azért a média keményen hergeli a szurkolókat.. Ma már nagyon betett, maikor az NFL.com hivatalos Facebook oldala azt kérdezte, hogy Kit választanál, ha győzelemre akarnád vezetni a csapatodat, Casssel,Rivers,Palmer,Tebow között lehetett választani..
Könyörgöm! Tebow-t ne említsük már egy szinten Rivers-sel és Palmer-rel.. Nagy ígéret, de egyenlőre semmi több..
És ez a kérdés csak arra irányult, hogy húzzák az embereket a TT show-val..

Mellesleg én szeretem Timmy-t, jó csóka, és jó játékos lehet belőle.. de még nem az!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 924 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó volt nézni a D-t főleg a két exsast, további jó munkasikereket nekik.

pekinger
Igen.
Kevés szó esik Bunkleyról pedig nagyon hasznos, tagja a Dlinenak. Futás elleni (főleg a középső) védekezés nagyon sokat javult a tavalyi évhez képest. Fontos láncszem, jó igazolás volt. 😊
Dawkins még mindig teljes szívvel játszik. 😊xrace77
Hát igen látszik hogy belőlünk éltek nagyjából sejtem miért nem vagyunk sehol 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem kell TT-nek a hype, a meccseinket a védelem nyeri.Ha TT nem csak öt percig, hanem 30-35 percig tudna elfogadható szinten játszani, akkor nem beszélnénk a hype-ról.Sajnos még nem képes a meccs elejétől kezdve folyamatosan jól teljesíteni, így maradnak a futások.Ha változik a PC, picit jobban megy majd neki a dobás, akkor nyerők lehetünk. Akár szezon végén a 7-9 is kinézhet nekünk. A védelem a sikerünk záloga, nem a támadósor. Nem lesz TT szerintem HoF tag se, de nem érdekel, csak nyerjen a csapat.aztec
Én optimistább vagyok, 9-7 😛
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
nu véget érhet a vallásháború, van racionális magyarázat! 😂
"a Tebonin az enyhe-közepes súlyos elbutulás klinikai tüneteit mérsékelte" 😉 ennyi az apró titok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.nfl.com/videos/denver-broncos/09000d5d82440ca4/Believing-in-Tebow?module=HP11_content_stream

A tények magukért beszélnek.szaba
Nagyon bírom Irvinet. Teljesen egyetértek vele.Delonso_
Irvint 😛 Irvine a Forma-1ben volt 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
http://www.nfl.com/videos/denver-broncos/09000d5d82440ca4/Believing-in-Tebow?module=HP11_content_stream

A tények magukért beszélnek.szaba
Nagyon bírom Irvinet. Teljesen egyetértek vele.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem kell TT-nek a hype, a meccseinket a védelem nyeri.Ha TT nem csak öt percig, hanem 30-35 percig tudna elfogadható szinten játszani, akkor nem beszélnénk a hype-ról.Sajnos még nem képes a meccs elejétől kezdve folyamatosan jól teljesíteni, így maradnak a futások.Ha változik a PC, picit jobban megy majd neki a dobás, akkor nyerők lehetünk. Akár szezon végén a 7-9 is kinézhet nekünk. A védelem a sikerünk záloga, nem a támadósor. Nem lesz TT szerintem HoF tag se, de nem érdekel, csak nyerjen a csapat.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Gyurczi írok neked a védelmünkről...
Black_Adder
Köszönöm.

Megérte beleszólni a topicba, az utolsó pár oldal 1-2 érdemleges hozzászólásából az egyik volt.

Most már van valami fogalmam azokról, akik nyerik az utóbbi fordulókban a meccseket a Broncosnak. 😛

Lehet hogy tényleg TT lesz a valaha volt legnagyobb NFL játékos, de ez CSAPATJÁTÉK. VOLT. Az MOST is, és az is marad ÖRÖKRE.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
MTK 😀Bruce
Lehet találgatni egy darabig, de ez se nyert... 😊StormST
Nem találgatni akartam, csak reméltem hogy nekik szurkolsz mint én 😊Bruce
😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
MTK 😀Bruce
Lehet találgatni egy darabig, de ez se nyert... 😊StormST
Colorado Rapids? 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
MTK 😀Bruce
Lehet találgatni egy darabig, de ez se nyert... 😊StormST
Nem találgatni akartam, csak reméltem hogy nekik szurkolsz mint én 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
MTK 😀Bruce
Lehet találgatni egy darabig, de ez se nyert... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
A többihez nem szólnék hozzá, szerintem így lesz a legjobb... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!