NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amíg nem nyer SB-t nem engedi isten.
Persze aki hitetlen annak ez nem érv, dehát nem is kell elfogadni, bele lehet kötni mindenbe, ha valakinek a trollkodás okoz élvezetet...Sobri Jóska
Természetesen én is tudom, hogy Tebowhoz 6 Brady, 9 Montana és 27 Marino sem érhet fel, abszolút hiszem, hogy Tebow lesz az első QB, aki 14 SB-t nyer, és 23-szor lesz SB MVP (annak ellenére, hogy csak 14-en fog játszani), és jövőre már beválasztják a HOF-ba, csak érdekelt, hogy ő-e az egyetlen akit Isten (tehát Tebow fia) nem enged megsérülni annak ellenére, hogy annyiszor ütközik, ami még egy RB-nek is sok lenne? Trollkodás inkább tehát az lenne, ha megkérdezném, hogy mióta vagy szerelmes belé 😉 (ja, és hogy jártok-e már, vagy még nem merted megkérni)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amíg nem nyer SB-t nem engedi isten.
Persze aki hitetlen annak ez nem érv, dehát nem is kell elfogadni, bele lehet kötni mindenbe, ha valakinek a trollkodás okoz élvezetet...Sobri Jóska
Ismered a bagoly meg a veréb storyját?Bazzani
Ismered a más szemében a szálkát, sajátodban a gerendát sztoriját?Sobri Jóska
Nem,de mesélhetsz róla.
Aztán jöhet egy újabb "Tebow nyeri meg a SB-t,bezzeg a Brady nem." story.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amíg nem nyer SB-t nem engedi isten.
Persze aki hitetlen annak ez nem érv, dehát nem is kell elfogadni, bele lehet kötni mindenbe, ha valakinek a trollkodás okoz élvezetet...Sobri Jóska
Ismered a bagoly meg a veréb storyját?Bazzani
Ismered a más szemében a szálkát, sajátodban a gerendát sztoriját?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amíg nem nyer SB-t nem engedi isten.
Persze aki hitetlen annak ez nem érv, dehát nem is kell elfogadni, bele lehet kötni mindenbe, ha valakinek a trollkodás okoz élvezetet...Sobri Jóska
Ismered a bagoly meg a veréb storyját?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Amíg nem nyer SB-t nem engedi isten.
Persze aki hitetlen annak ez nem érv, dehát nem is kell elfogadni, bele lehet kötni mindenbe, ha valakinek a trollkodás okoz élvezetet...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Viszont arra én is kíváncsi vagyok, hogy hogy foltozza magát össze Tim hétről - hétre, hisz rengeteget kap, sokkal többet, mint egy átlagos QB. És tudjuk nem azért, mert gyenge előtte a fal, hanem mert bele megy mindenbe, a győzelemért. Szerintem nagy a rizikó...JC6
Ez jogos felvetés, de amíg nem nyer SB-t nem fog lesérülni.Sobri Jóska
Soha életében nem sérül le?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Viszont arra én is kíváncsi vagyok, hogy hogy foltozza magát össze Tim hétről - hétre, hisz rengeteget kap, sokkal többet, mint egy átlagos QB. És tudjuk nem azért, mert gyenge előtte a fal, hanem mert bele megy mindenbe, a győzelemért. Szerintem nagy a rizikó...JC6
Ez jogos felvetés, de amíg nem nyer SB-t nem fog lesérülni.Sobri Jóska
Ez minden QB-nál így van amúgy, vagy csak Tebow-nál van ez így előre eldöntve?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Viszont arra én is kíváncsi vagyok, hogy hogy foltozza magát össze Tim hétről - hétre, hisz rengeteget kap, sokkal többet, mint egy átlagos QB. És tudjuk nem azért, mert gyenge előtte a fal, hanem mert bele megy mindenbe, a győzelemért. Szerintem nagy a rizikó...JC6
Ez jogos felvetés, de amíg nem nyer SB-t nem fog lesérülni.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Szóval (totál off), de te azt állítod, hogy aki nem hisz Istenben az egyből vallás ellenes ember lesz, hova tovább nem 21. századi, nem kulturált ember? Ez azért eléggé lesarkított nem? Én pl. nem hiszek benne, akkor most vallás ellenes vagyok?

Egyébként meg meg lehet magyarázni. Rengeteg olyan fizikailag nem megfogható tulajdonsága van 1 (jó) profi sportolónak mint pl. akaraterő, kitartás, leleményesség, amelyet nem lehet mérni. Egy olyan játékosnak aki képes az utolsó pillanatig küzdeni nem feltétlen kell 90 yardos bombákat dobálni. Koncentráció és akarat kérdése. Azt már nem is kell hozzátenni, hogy egy kiélezett streß helyzetben, amikor szétrobban a fejed a tesztoszterontól (mert termeli a szervezet is), akkor olyan dolgokra vagy képes, amelyekre nem is gondolnál. Ismerek én olyan embert aki 75 kilós és kiemeli 350-t. Pedig nem hisz Istenben, meg amblokk semmiben sem. 1 dologban hisz: önmagában. Na ilyesmi van Tebow-nál is, csak ő Istenben hisz. Valszeg kell neki, hogy érezze, hogy valaki ott van vele. Ő dolga. Ettől független szerintem nem kell itt spirituális hátszelet keresni hozzá, azért győz, mert győzni akar, mert megküzd érte, izzad edzésről edzésre.Amadeus91
Ha nem hiszel istenben, akkor hogy hihetsz a köré épített vallás értelmességében? Eléggé ellentmondásos.
A többi amit írtál elfogadható, logikus, de egyszerűbb istennel magyarázni, nem?Sobri Jóska
Én úgy állok hozzá, hogy nem hiszek benne, de nem zavar ha más igen. Nem nevetem ki, nem tartom hülyeségnek a vallást. Mindenkinek a magánügye. Hisz benne? Nyugodtan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hogy az Istenítést megértsd részünkről, kicsit a mi helyzetünkbe kell képzelned magad.

Kezdetben nekünk, nekem legalábbis az is elég volt, hogy ugyanúgy kikaptunk, de legalább látványossá tette a játékunkat, ezért ragaszkodunk hozzá. Kb 5-21-es mérleg után abszolút minden hit kiégett már belőlem. Néztem a meccseket, de semmi jóra nem számítottam, jött Tebow, és akkor döbbentem rá, mennyivel jobb úgy meccset nézni, hogy reménykedhetsz a győzelemért. Ezt adta nekem/nekünk. Ahol 2 vereség után kripta hangulat van, ott ezt sosem értik meg. először vesztettünk, de ÚJRA élmény volt nézni a meccset. Azóta meg nyerünk is. Nem is akárhogy. Számomra a legszebb sportélmény ha egy ilyen kiélezett meccsen az utolsó pillanatokban húzzuk be a győzelmet. Tebow pont ezt csinálja nem először. Ezért megéri fenn maradni egész hajnalban. Ezért van Tebowizmus, meg oly sok 'fanatikus' Nekünk ez jutott nekünk ez kell. Külső szemmel lehet mondani /*mármint a szemmel látni és úgy modnani*/ h nem tud passzolni, de ha egy pillanatra beleéled magad a mi helyzetünkbe, és azt nézed mit adott nekünk ez a srác, TALÁN megértheted miért védjük őt itt ily hevesen, sokszor olyankor is, amikor valaki csak tényekre próbál rávilágítani. (((ez egyébként megint olyan dolog, h a rengeteg tény közül ki lehet olyanokat ragadni ami ellene van és olyanokat amik mellette.))) (Egyébként lassan unom a témát(nem miattad), innentől mindig nagyjából ezt fogom írni ha valaki jön szivatni TT-t. Aláírásba sajnos túl hosszú...)Black_Adder
+1.

Tavaly, K. Orton 4 meccsen is 300+ fölött passzolt, további 4 meccsen 200+ és mégis, mindegyiken kikaptunk... Úgyhogy, ha valaki már nagyon unja a statisztikákat, amik TT ellen hajaznak, akkor az én vagyok 😀

Jut eszembe. Nem rémlik mikor voltunk a legjobb 5 között, a futójáték miatt. Íme, lássatok csodát, 4. a csapat 😊

Továbbá. Visszanéztem az utóbbi meccsek videóit, és láttam nagyon sok szép passzt TT-től. Persze, azt senki nem vette észre... Az érmének 2 oldala van.

Viszont arra én is kíváncsi vagyok, hogy hogy foltozza magát össze Tim hétről - hétre, hisz rengeteget kap, sokkal többet, mint egy átlagos QB. És tudjuk nem azért, mert gyenge előtte a fal, hanem mert bele megy mindenbe, a győzelemért. Szerintem nagy a rizikó...

szerk.: tavaly előtt 3 meccsen is óriási mákkal hoztuk a W-t, elég csak a Bengals elleni meccsre gondolni, majd a jött a bye week és a zuhanás...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Igazából én nem akartam a csapatodat bántani és abban is biztos vagyok,hogy jó időpontban találkoztunk veletek.
Én csupán arról beszélek,hogy leginkább nem Tebow hozza a meccseket hanem ez a kurvajó D#.
Ellenünk csődöt mondtak (írhatom így?), egyből nem volt akkora sztár a negyedik negyedes csodagyerek. Ilyen háttértámogatással amit Tebow kap a védelemtől,sokkal símábban kellene nyernie a meccseket. mondjuk mindegy,hogy 1 vagy 10 pont van közte,csak nem kell csodát kiabálni egyből.

Ja és nagy betűvel írom a Bazzanit. 😉Bazzani
Ortonnak ugyanez a védelem volt. Sőt neki is megvolt a lehetőség gamewinning driveot vezetni a Raiders ellen és a Titans ellen. Mindkettőből TO lett. Tebownak amikor megvolt a lehetősge, akkor meg is csinálta.
Akkor most mégis tud valamit, nem?

PS.: Ne haragudj az elírásért nem szándékos volt.Black_Adder
Orton egy gyengébb védelemmel nagyon jó szezonkezdetet produkált tavalyelőtt(?).
Aztán kiismerhetővé vált az egész, meg is lett az "eredménye" a dolognak.
(Ez a stáb hibája nagyrészben.)
Ez az esély símán megvan Tebow játékánál is. Lásd pl ellenünk. Terror alatt tartották,meg sem tudott nyikkannni (bezzeg Cutler :mad: ).
Én nagyon szurkolok Tebownak,csak kicsit sok ez a "Tebow a magyar hadsereget is győzelemre vezetné a világ ellen" dolog. Valahol a támadói és agyondícsérői között van az igazság félúton.Bazzani
Tavaly előtt az elején a védelmünk ugyanilyen jó volt. Sőt még jobb. Doom sack király lett. TTT aláírásában még ott is volt hetekig a statisztikai bizonyíték, h miénk a legjobb. Volt h Soldi PR-jében 2. voltunk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
http://www.nfl.com/videos/denver-broncos/09000d5d82440ca4/Believing-in-Tebow?module=HP11_content_stream

A tények magukért beszélnek.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Semmi gond. Egyébként az első 2 meccsen volt sok, amikor olyat próbáltunk játszani, amit még nem igazán tud Tebow se. Ráadásul az újonc Franklin mint blindside OT, halálra volt ítélve. //jöhet itt Bazzani, meg röhöghetnek az oroszlánok, de azért kicsit örüljenek is, h nem most találkozunk. Jobbak mint mi, de most már nehezebb győzelem lenne az is szvsz. Mondjuk annál jobban helyt állni nem nagy fegyvertény, de akkor is...
Egyébként jó hogy felhoztad, volt itt szó arról h Tebow nem fejlődik. Nos első 2 meccsén a legkisebb mértékben se tudta olvasni a védelmet, a blitzet, a lábmunkáját most hagyjuk.
csütörtökön a győztes TD, pont abból született hogy olvasta a blitzet, tudta mit kell csinálnia, és megcsinálta.Black_Adder
Igazából én nem akartam a csapatodat bántani és abban is biztos vagyok,hogy jó időpontban találkoztunk veletek.
Én csupán arról beszélek,hogy leginkább nem Tebow hozza a meccseket hanem ez a kurvajó D#.
Ellenünk csődöt mondtak (írhatom így?), egyből nem volt akkora sztár a negyedik negyedes csodagyerek. Ilyen háttértámogatással amit Tebow kap a védelemtől,sokkal símábban kellene nyernie a meccseket. mondjuk mindegy,hogy 1 vagy 10 pont van közte,csak nem kell csodát kiabálni egyből.

Ja és nagy betűvel írom a Bazzanit. 😉Bazzani
Ortonnak ugyanez a védelem volt. Sőt neki is megvolt a lehetőség gamewinning driveot vezetni a Raiders ellen és a Titans ellen. Mindkettőből TO lett. Tebownak amikor megvolt a lehetősge, akkor meg is csinálta.
Akkor most mégis tud valamit, nem?

PS.: Ne haragudj az elírásért nem szándékos volt.Black_Adder
Orton egy gyengébb védelemmel nagyon jó szezonkezdetet produkált tavalyelőtt(?).
Aztán kiismerhetővé vált az egész, meg is lett az "eredménye" a dolognak.
(Ez a stáb hibája nagyrészben.)
Ez az esély símán megvan Tebow játékánál is. Lásd pl ellenünk. Terror alatt tartották,meg sem tudott nyikkannni (bezzeg Cutler :mad: ).
Én nagyon szurkolok Tebownak,csak kicsit sok ez a "Tebow a magyar hadsereget is győzelemre vezetné a világ ellen" dolog. Valahol a támadói és agyondícsérői között van az igazság félúton.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Micsoda viták! mintha eretnekek vs inkvizítorok meccsen lennénk...ThundersNFL
Utoljára: Hit vitát, vagy arra reagálni ne itt!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 492 — !SuPeR6BoWL!
Micsoda viták! mintha eretnekek vs inkvizítorok meccsen lennénk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
jah bocs, sack yarddal benéztem
szal az O-Line tebow alatt rosszabbnak tűnik így nézve

my mistake 😀Negritis
Semmi gond. Egyébként az első 2 meccsen volt sok, amikor olyat próbáltunk játszani, amit még nem igazán tud Tebow se. Ráadásul az újonc Franklin mint blindside OT, halálra volt ítélve. //jöhet itt Bazzani, meg röhöghetnek az oroszlánok, de azért kicsit örüljenek is, h nem most találkozunk. Jobbak mint mi, de most már nehezebb győzelem lenne az is szvsz. Mondjuk annál jobban helyt állni nem nagy fegyvertény, de akkor is...
Egyébként jó hogy felhoztad, volt itt szó arról h Tebow nem fejlődik. Nos első 2 meccsén a legkisebb mértékben se tudta olvasni a védelmet, a blitzet, a lábmunkáját most hagyjuk.
csütörtökön a győztes TD, pont abból született hogy olvasta a blitzet, tudta mit kell csinálnia, és megcsinálta.Black_Adder
Igazából én nem akartam a csapatodat bántani és abban is biztos vagyok,hogy jó időpontban találkoztunk veletek.
Én csupán arról beszélek,hogy leginkább nem Tebow hozza a meccseket hanem ez a kurvajó D#.
Ellenünk csődöt mondtak (írhatom így?), egyből nem volt akkora sztár a negyedik negyedes csodagyerek. Ilyen háttértámogatással amit Tebow kap a védelemtől,sokkal símábban kellene nyernie a meccseket. mondjuk mindegy,hogy 1 vagy 10 pont van közte,csak nem kell csodát kiabálni egyből.

Ja és nagy betűvel írom a Bazzanit. 😉Bazzani
Ortonnak ugyanez a védelem volt. Sőt neki is megvolt a lehetőség gamewinning driveot vezetni a Raiders ellen és a Titans ellen. Mindkettőből TO lett. Tebownak amikor megvolt a lehetősge, akkor meg is csinálta.
Akkor most mégis tud valamit, nem?

PS.: Ne haragudj az elírásért nem szándékos volt.
Ja és a csapat bántás nem tőled jött, hanem a nevüket nem feltétlen vállaló Lions védőktől, meg azoktól a Lions védőktől akiknek legalább van gerince és vállalták a nevüket hozzá.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nincs bajom Tebow-al de a hype amit kap az kezd visszataszító lenni, és még egyszer leírom, Tebow szimpatikus, de az istenítése gusztustalan. Ha tényleg akkora ember, akkor legyen, jöjjön, mutassa meg, szurkolok neki. De nem fogok meglepődni amikor jön a hír az ilyen és olyan sérülésekről, majd meg arról, hogy eltűnt a süllyesztőben.Geeri
Hogy az Istenítést megértsd részünkről, kicsit a mi helyzetünkbe kell képzelned magad.

Kezdetben nekünk, nekem legalábbis az is elég volt, hogy ugyanúgy kikaptunk, de legalább látványossá tette a játékunkat, ezért ragaszkodunk hozzá. Kb 5-21-es mérleg után abszolút minden hit kiégett már belőlem. Néztem a meccseket, de semmi jóra nem számítottam, jött Tebow, és akkor döbbentem rá, mennyivel jobb úgy meccset nézni, hogy reménykedhetsz a győzelemért. Ezt adta nekem/nekünk. Ahol 2 vereség után kripta hangulat van, ott ezt sosem értik meg. először vesztettünk, de ÚJRA élmény volt nézni a meccset. Azóta meg nyerünk is. Nem is akárhogy. Számomra a legszebb sportélmény ha egy ilyen kiélezett meccsen az utolsó pillanatokban húzzuk be a győzelmet. Tebow pont ezt csinálja nem először. Ezért megéri fenn maradni egész hajnalban. Ezért van Tebowizmus, meg oly sok 'fanatikus' Nekünk ez jutott nekünk ez kell. Külső szemmel lehet mondani /*mármint a szemmel látni és úgy modnani*/ h nem tud passzolni, de ha egy pillanatra beleéled magad a mi helyzetünkbe, és azt nézed mit adott nekünk ez a srác, TALÁN megértheted miért védjük őt itt ily hevesen, sokszor olyankor is, amikor valaki csak tényekre próbál rávilágítani. (((ez egyébként megint olyan dolog, h a rengeteg tény közül ki lehet olyanokat ragadni ami ellene van és olyanokat amik mellette.))) (Egyébként lassan unom a témát(nem miattad), innentől mindig nagyjából ezt fogom írni ha valaki jön szivatni TT-t. Aláírásba sajnos túl hosszú...)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
orton általában viszonylag hosszabb támadásokat vezetett, és a végén adta el a labdát, Tebow meg csinál egy csomó 3and outot.
az a sackes dolog az nagyon téves. Az Oakland 1× sackelte, max 2×. A Miami 6× (egyet utólag futásnak minősítettek) Lions 7×.Black_Adder
jah bocs, sack yarddal benéztem
szal az O-Line tebow alatt rosszabbnak tűnik így nézve

my mistake 😀Negritis
Semmi gond. Egyébként az első 2 meccsen volt sok, amikor olyat próbáltunk játszani, amit még nem igazán tud Tebow se. Ráadásul az újonc Franklin mint blindside OT, halálra volt ítélve. //jöhet itt bazzani, meg röhöghetnek az oroszlánok, de azért kicsit örüljenek is, h nem most találkozunk. Jobbak mint mi, de most már nehezebb győzelem lenne az is szvsz. Mondjuk annál jobban helyt állni nem nagy fegyvertény, de akkor is...
Egyébként jó hogy felhoztad, volt itt szó arról h Tebow nem fejlődik. Nos első 2 meccsén a legkisebb mértékben se tudta olvasni a védelmet, a blitzet, a lábmunkáját most hagyjuk.
csütörtökön a győztes TD, pont abból született hogy olvasta a blitzet, tudta mit kell csinálnia, és megcsinálta.Black_Adder
Igazából én nem akartam a csapatodat bántani és abban is biztos vagyok,hogy jó időpontban találkoztunk veletek.
Én csupán arról beszélek,hogy leginkább nem Tebow hozza a meccseket hanem ez a kurvajó D#.
Ellenünk csődöt mondtak (írhatom így?), egyből nem volt akkora sztár a negyedik negyedes csodagyerek. Ilyen háttértámogatással amit Tebow kap a védelemtől,sokkal símábban kellene nyernie a meccseket. mondjuk mindegy,hogy 1 vagy 10 pont van közte,csak nem kell csodát kiabálni egyből.

Ja és nagy betűvel írom a Bazzanit. 😉

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
orton általában viszonylag hosszabb támadásokat vezetett, és a végén adta el a labdát, Tebow meg csinál egy csomó 3and outot.
az a sackes dolog az nagyon téves. Az Oakland 1× sackelte, max 2×. A Miami 6× (egyet utólag futásnak minősítettek) Lions 7×.Black_Adder
jah bocs, sack yarddal benéztem
szal az O-Line tebow alatt rosszabbnak tűnik így nézve

my mistake 😀Negritis
Semmi gond. Egyébként az első 2 meccsen volt sok, amikor olyat próbáltunk játszani, amit még nem igazán tud Tebow se. Ráadásul az újonc Franklin mint blindside OT, halálra volt ítélve. //jöhet itt bazzani, meg röhöghetnek az oroszlánok, de azért kicsit örüljenek is, h nem most találkozunk. Jobbak mint mi, de most már nehezebb győzelem lenne az is szvsz. Mondjuk annál jobban helyt állni nem nagy fegyvertény, de akkor is...
Egyébként jó hogy felhoztad, volt itt szó arról h Tebow nem fejlődik. Nos első 2 meccsén a legkisebb mértékben se tudta olvasni a védelmet, a blitzet, a lábmunkáját most hagyjuk.
csütörtökön a győztes TD, pont abból született hogy olvasta a blitzet, tudta mit kell csinálnia, és megcsinálta.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
gyurczi: ha eltévedtél, menj tovább. semmi szükségünk ilyen hozzászólásokra.
JC6
Én kérek elnézést, hogy a Denver CSAPATÁRÓL és az egyre jobb D-ről (amely mellesleg legyőzte a Jetset) akartam olvasni , és nem csak Tebow-ról.

Sobri: "Ha nem hiszel istenben, akkor hogy hihetsz a köré épített vallás értelmességében?"

Attól, hogy valaki nem hisz Istenben, attól még felfogja a vallások erejét, mennyi embert mozgatnak meg, mennyi embernek nyújtanak segítséget.

Sobri:"Ha a vallást herótozod, ha a vallás szerinted csak maszlag, akkor nem vagy 21. századi gondolkodású."

Ebben hol van az ok-okozati összefüggés?

Néha nincs logika abban amit mondasz.gyurczi
Én írtam a Denver egyre jobb védelméről, viszont Tebow is a csapat tagja, mondjuk a hit vitát lassan tényleg abba lehetne adni, vagy nyitni neki egy külön topicot és ott folytatni. Valaki lehet h valami értékes hozzászólást írna ide, és totál elsikkad a rengeteg off topic között. továbbra is tartom, h ha már egy pats fan szerint is szánalmas a topicunk, akkor baj van. Szóval mégegyszer nyomatékosan hitvitát ne itt, hanem máshol, mert én nem fogok tovább menni innen.

Gyurczi írok neked a védelmünkről
A védelmünk zsenialitása kicsit háttérbe szorul valóban, de amíg Tebow megfordítja a záró negyedben a meccseket, addig kicsit érthető. Amúgy meg a Zone Read is rohadt nagy húzás volt McCoytól szvsz.

Szóval Dennis Allen a DC. Tavaly még 3-4-es védekezésünk volt, egy csonka holtszezon alatt tértünk át a 4-3-mas alapfelállásra. A drafton nem hoztunk egy kibaszott DT-t se, a rangom még utal erre.
/*Off{
bár már aktualitását vesztette, de nincs pofám egyfolytában ilyennel zargatni a moderátorokat.
UPDATE [Users] SET Rang = WHERE [USER].[NAME] = . Amúgy meg ha jól sejtem egy kattintás neki valami felületen, de én nem élek vissza a türelmükkel (meg amúgy se tudok jöbbat)
}
*/
Ha visszaolvasol szezonkezdet előtti időkre itt rengetegen 1/1-re mondtak minket, mert hogy nincs egy DT-nk se. Jött egyébként Bunkley és Ty Warren, utóbbi IR-re került zsinórban második szezonja, Bunkley viszont nagyon jó. A maradékot kapott anyagból hozta össze Fox és Allen. Marcus Thomas (ő mondjuk sérülten kezdte a szezont) és Vickerson (azóta ő is IR-en) 3-4 DT-nek jók voltak, és némi meglepetésre 4-3DT-ként is az erős középmezőnyhöz tartoznak/tak. A 2 DE a korábban már lesajnált Ayers, aki korábban se volt igazán rossz, és még mindig nem igazán elit, de évről-évre jobb, most azt mondanám ő lesz az EGYETLEN aki marad JMD első draftából. Illetve van még Bruton az ST-ben, ő még talán, Moreno az újabb sérüléssel aligha.
Az LB sorban DJ Williams korábbi elsőkörös, játszott már MLB-t, 34-ILB-t és most 43OLB-t, Willt. Ligaelitnek tartjuk, csendben, de hibátlanul teszi a dolgát. Joe Mays az MLB. Amikor rákérdeztem még tavaly szezonközben, h ő nem lehetne 3-4-ben is LB, kicsit le is lettem hurrogva. Az hogy mégis az lett, nem feltétlen azt jelenti, h nekem volt igazam. Rengeteg misstacklet gyárt, de ha egyszer elkap valakit annak régen rossz. Ott van mondjuk Irving mögötte, ettől függetlenül ide is lehetne erősíteni, ő viszont maradhatna rotációban.
Sam LB pedig az újonc Von Miller. Egyetemen játszott 4-3 DE-t, 3-4 OLB-t most meg 4-3 OLB-t. Hihetetlen sok oldalú játékos. a csütörtöki meccsen egyértelműen ő volt a mezőny legjobbja. Sőt szerintem a szezonban ő a Broncos legjobbja.
48 tackle, 9,5 sack 3 FF, 3 PD. Összesen 2 meccse volt sack nélkül. Már kivívta, h ráduplázzanak, csakhogy semmit se ér ellene. Ha nem lesz pro bowler az Istenkáromlás, /*nem továbbra se legyen vallásos téma! 😊*/. Hihetetlenül sok színű, éretten játszik, nagyon fontos szereléseket csinál. Egy főnyeremény. Jó 1/2-től el is várod, de nem is okoz csalódást.

A secondary egy nyugdíjas banda. a kezdőben Champ Bailey, Goodman, Dawk és Carter. Champ Bailey még mindig liga elit CB. Az irányítók meggondolják mikor dobnak felé. Palmer fasza legény volt, adott is neki 2 picket. Goodman tavaly előtt még megbízható cb2 volt, tavaly nagyon nem, ráadásul egyfolytában sérült is volt. Idén so-so. Én mindenképp egy CB-t szeretnék első körben, mondjuk Kirkpatricket. Syd'Quan IR-re került pedig mostanra akár kezdő is lehetne, Vaughn kevesebb lehetőséget kap mint a szezon elején. 2 új szerzemény Wilhite és Harris. Wilhite kellemes meglepetés volt, de nickel CB-nél semmi esetre se több. Harris idén UDFA volt némi meglepetésre került be 2 nagyon nagy puntot tett tönkre ugyanazzal a hibával. Az egyik 88 yardos lett volna. Szegény Colquitt nem hinném h jóban van vele. Tud tacklet csinálni.
Safety-k. Dawk coverage-ben már nem a régi a boxban viszont még mindig ő az úr. Ott van mögötte 2 fiatal újonc. Rahim Moore kezdőként kezdte a szezont, de aztán Quinton carter kiszorította őt, nem azért mert annyira jó lenne, Nem rossz Moore, de még tanulnia kell. Brutont csak ST-ben tudom elképzelni, S-ként semmi esetre se.

A siker titka az agresszív, de nem agyatlan play call, amit kb minden meccs után kiemelek. Egy jelzőt hagytam ki, pedig talán a legfontosabb a változatosság. Egyrészt nem blitzelünk mindig mint állat, másrészt annak is tudjuk számtalan módját. Képek nélkül nehéz lenne bemutatni, de ajánlom figyelmedbe Miami ellen Dawk első sackje. Stunt Overload. Rivers ellen Delayed Overload Blitz. 1st and 10nél a kedvencem, nincs benne akkora kockázat, de ha nem futnak hanem passzolnak máris egy sack, vagy legalábbis preasure alatt ki kell oldalra dobni. Van még egy kedvencem, a Fake Overload, Weak CB blitz, Dalton ellen. Egyrészt fiatal QB-k könnyen megtéveszthetők azzal, ha mást mutatsz mint amit játszol. Pl. Cover2nek álcázott Cover3, stb. Wilhite sackjénél a baloldalt túlterheltük, mintha onnan jönne a blitz, Wilhite úgy állt fel, mintha ember fogás lenne a feladata, és a Cinci meg is ette.

alapvetően 2 felfogás van a győzelemre. Passzolj és állíts meg a passzot, illetve fuss és állítsd meg a futást. Szvsz ennek bármely permutációjának lehetőségnek kellene lenni, de mindegy. Fox az utóbbit választja. Nem baj, ha nem megy a futás, akkor is erőlteti. A lényeg, hogy véig szoros legyen a meccs, a fáradt védelem ellen könnyebb lesz, vagy csak a végén vált amit a védelem már nem tud lereagálni.
A tavaly még legszarabb futás védelmünk idén kifejezetten teccetős. A futó játékunk Tebow óta ligaelit. Akad ugyan h szétpasszolnak minket yardokban, mert a secondarynk Baileyn kívül nagyon gyenge. Hosszú labdákkal ember fogásban Dawk is sebezhető, de hát midnen egy offseason elatt nem lesz a legjobb. Kell mégegy CB, érjen be Moore és Carter, van még idejük, Dawk még jövőre simán eljátszogathat itt.

A baj az h támadó oldalon jelentősen gyengültünk. Gaffney és Lloyd a tavalyi 2 kezdő WR-ünk elment a nagylószarért. Még mindig erős alakulat, de már messze nem a tavalyi liga legerősebbjei. Ha elsősorban futunk nem is olyan nagy baj, csak akkor ne Ballal akarjunk futni. Na midnegy ez már offense, téged a védelem érdekelt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 155 — The Mathematician
orton általában viszonylag hosszabb támadásokat vezetett, és a végén adta el a labdát, Tebow meg csinál egy csomó 3and outot.
az a sackes dolog az nagyon téves. Az Oakland 1× sackelte, max 2×. A Miami 6× (egyet utólag futásnak minősítettek) Lions 7×.Black_Adder
jah bocs, sack yarddal benéztem
szal az O-Line tebow alatt rosszabbnak tűnik így nézve

my mistake 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jövőhétre izzítsatok inkább fiúk, mert a Q-ban ki fogtok kapni 😂 tökéletes játékkal 😀szaba
Meglehet, hogy azt a győzelmet isten Rivers-nek adja, annyira sajnálja már, és nehogy szegény elkeseredettségében a sátán markába kerüljön.Sobri Jóska
Gondolom azt is Isten adta tanításképpen Tebownak amikor a fél Lions D# a nyakán ült.
Ott hol volt a csoda?
Ja hogyha a védelem nem hoz le 3 negyedet tökéletesen akkor már nincs is csoda?

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
orton általában viszonylag hosszabb támadásokat vezetett, és a végén adta el a labdát, Tebow meg csinál egy csomó 3and outot.
az a sackes dolog az nagyon téves. Az Oakland 1× sackelte, max 2×. A Miami 6× (egyet utólag futásnak minősítettek) Lions 7×.Black_Adder
Ugyanezt akartam írni, a Tebow magic addig tarthat amíg a D kevés ponton tudja tartani az ellent, ha majd futni kell az eredmény után egy durva "overscore" meccsen akkor Orton azért nyerőbb...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
orton általában viszonylag hosszabb támadásokat vezetett, és a végén adta el a labdát, Tebow meg csinál egy csomó 3and outot.
az a sackes dolog az nagyon téves. Az Oakland 1× sackelte, max 2×. A Miami 6× (egyet utólag futásnak minősítettek) Lions 7×.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Tebow-ban egy valami van meg, ami nagyon sok, számok alapján jobb irányítóból hiányzik, és talán megmagyarázhatatlan, és ez a győzni tudás. Még ha nem is ő az aki egymaga meccseket nyer, de ő az, aki hozzáteszi azt a kicsit ami a jó teljesítményt győzelemmé formálja.
DE: a Jets elleni meccs után nem róla kellene szólni mindennek, hanem inkább arról a defense-ről, amely lehetővé tette az utolsó 5 perc létrejöttét.
Tebow egy csoda, amit elért az a hit erejével érte el, de ettől függetlenül nem tud dobni. Isten útjai kifürkészhetetlenek, de futással QB-ként HallofFame-be jutni... az tényleg csoda lenne. És ennyit, és ennyi ütközést felvállalva futva egészségesnek maradni... szintén csodaszámba menne hosszútávon, főleg, hogy ha mondjuk egyszer valami csoda folytán védő lennék a ligában, akkor az első dolgom volna igyekezni úgy leütközni az ellenfél túlsztárolt kulcsjátékosát, aki ráadásul nem menekül előlem, hanem nekem fut, hogy többet nem kel fel.

Nincs bajom Tebow-al de a hype amit kap az kezd visszataszító lenni, és még egyszer leírom, Tebow szimpatikus, de az istenítése gusztustalan. Ha tényleg akkora ember, akkor legyen, jöjjön, mutassa meg, szurkolok neki. De nem fogok meglepődni amikor jön a hír az ilyen és olyan sérülésekről, majd meg arról, hogy eltűnt a süllyesztőben.

Mindig jövőre!