NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Bírnám ezt a csávót, de rosszul vagyok a csukott szemmel az ég felé mormolásától! Kár, hogy ilyen ájtatos szentfazék!D11
21. századi európai emberhez méltó gondolkodás. Gratulálok...StormST
Nem azzal van bajom, hogy vallásos. Hanem, ahogy ezt teszi, vagy ha úgy tetszik gyakorolja! Felmegy a pályára vessen egy keresztet! Fut egy TD-t, vessen egy keresztet és mutasson az ég felé! Megszoktam nem zavar! De élő egyenesben térden állva, csukott szemmel meg ne "gyónnon" már, mert az nem normális! És ha én ebből vallási fanatizmusra asszociálok (lehet, hogy rosszul, de ez jut eszembe) azért ne legyek már őskori bunkónak "kikiálltva"! Egy fokkal se jobb a fanatikus muszlimoknál csak Ő keresztény... De éppen csak nem kiábalja futás közbe a Miatyánkat! Ha jól tudom az NCAA-ben van is egy szabály róla elnevezve, mert Bibliai idézetek számát festette az arcára..

Na ezért mit kapok..de mindegy a én véleményem nem akarok vitázni, csak leírtam amit gondolok! Sztema sportba vallást politikát keverni nem szabad! Ha valaki bántónak találja a véleményem attól elnézést kérek!

u.i: ja és amúgy a győzelemhez grat! eredetileg ezért tévedtem ide, és nem tüzet szítani! 😊D11
Teljesen jogos, mondjuk fanatikus muszlim alatt mit értesz azt nem tudom. Ha azokat akik felrobantják magukat vagy akik kárt okoznak másoknak mert ők hívők akkor kategorikusan cáfolható hogy nem jobb náluk mert ő inkább ad 😊 . Ha azokra akik nagy hívők és zarándokolnak viszont ezzel semilyen törvényt nem szegnek akkor igen náluk max annyival jobb hogy hírnevét nem csak ki, hanem felhasználja arra hogy segítsen másoknak.
Sajnos a mai világban érthető ha valakinek nem tetszik az ilyen.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Bírnám ezt a csávót, de rosszul vagyok a csukott szemmel az ég felé mormolásától! Kár, hogy ilyen ájtatos szentfazék!D11
21. századi európai emberhez méltó gondolkodás. Gratulálok...StormST
Nem azzal van bajom, hogy vallásos hanem, ahogy ezt teszi vagy úgy tetszik gyakorolja! Felmegy a pályára vessen egy keresztet! Fut egy TD-t vessen egy keresztet és mutasson az ég felé! Megszoktam nem zavar! De élő egyenesben térden állva csukott szemmel meg ne "gyónnon" már, mert az nem normális! És ha én ebből vallási fanatizmusra asszociálok (lehet, hogy rosszul, de ez jut eszembe) azért ne legyek már őskori bunkónak "kikiálltva"! Egy fokkal se jobb a fanatikus muszlimoknál csak Ő keresztény... De éppen csak nem kiábalja futás közbe a Miatyánkat!

Na ezért mit kapok..de mindegy a én véleményem nem akarok vitázni, csak leírtam amit gondolok! Sztema sportba vallást politikát keverni nem szabad! Ha valaki bántónak találja a véleményem attól elnézést kérek!

u.i: ja és amúgy a győzelemhez grat! eredetileg ezért tévedtem ide, és nem tüzet szítani! 😊D11
Tebow ilyen. Ezt kapta a családi környezetéből, ő úgy érzi, hogy neki erre van szüksége ahhoz, hogy úgy játsszon, ahogy tud. Hogy szerinted ez nem normális? Szíved joga így gondolni, ahogy nekem is, hogy ne értsek veled ebben egyet... 😊

Nem jobb a fanatikus muzlimoknál? Hát ez erősen nézőpont kérdése szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Aztec, tartozol Ricsi felé egy elnézést kérő levéllel 😛 Egész héten mondtad hogy mennyit fogják oltani és hogy le fogják húzni,de szerintem abszolút korrekt közvetítés volt,semmi olyat nem mondtak ami ne lenne valós vagy sértő lenne.
Joco
Hehe, majd meggondolom még 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bírnám ezt a csávót, de rosszul vagyok a csukott szemmel az ég felé mormolásától! Kár, hogy ilyen ájtatos szentfazék!D11
21. századi európai emberhez méltó gondolkodás. Gratulálok...StormST
Nem azzal van bajom, hogy vallásos. Hanem, ahogy ezt teszi, vagy ha úgy tetszik gyakorolja! Felmegy a pályára vessen egy keresztet! Fut egy TD-t, vessen egy keresztet és mutasson az ég felé! Megszoktam nem zavar! De élő egyenesben térden állva, csukott szemmel meg ne "gyónnon" már, mert az nem normális! És ha én ebből vallási fanatizmusra asszociálok (lehet, hogy rosszul, de ez jut eszembe) azért ne legyek már őskori bunkónak "kikiálltva"! Egy fokkal se jobb a fanatikus muszlimoknál csak Ő keresztény... De éppen csak nem kiábalja futás közbe a Miatyánkat! Ha jól tudom az NCAA-ben van is egy szabály róla elnevezve, mert Bibliai idézetek számát festette az arcára..

Na ezért mit kapok..de mindegy a én véleményem nem akarok vitázni, csak leírtam amit gondolok! Sztema sportba vallást politikát keverni nem szabad! Ha valaki bántónak találja a véleményem attól elnézést kérek!

u.i: ja és amúgy a győzelemhez grat! eredetileg ezért tévedtem ide, és nem tüzet szítani! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
- Le a kalappal a védelem előtt! Miller biztos, hogy nem erről a világról való 😀 Dawkins meg a király! Aki pedig mást mond, az nem magyar!!! 😀

- TT-re nem találok szavakat, szinte mindent leírtatok. Hihetetlen ez az ember. Kicsit tartok a keményebb védelmektől (NE, CHI), de most már senki nem köthet bele abba, hogy csak a MIA vagy KC csapatát vertük meg, mert a Jets azért kicsivel előrébb jegyzett csapat...

- Delonso_: akkor most vastag vagy 😀

- Ricsiéket meg beoltottam meccs előtt 4 órával egy terjedelmesebb e-mail keretében, remélem ennek hatására vettek vissza 😛

- Nagyon bízok abban, hogy az SD-t, BUF-t és a KC-t még elkapja a csapat és akkor azt mondom: ez jó szezon volt! Bármi kisülhet ebből, lehet, hogy valamilyen csoda folytán produkál a csapat egy 9-7-et, aminek az eredménye az lenne, hogy minden Broncos testvérem megvendégelném 😀 😀 😀

- kedves D11! többet itt meg ne lássalak...
több mint 12 éve
triangle 1 283
talán McDaniels-nek mégis volt egy szem jó húzása, mielőtt ki lett téve 😊
kösz a segítséget, és nagy gratula!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
+ Von Miller. Hetek óta mondom h DRoY, és ha Newton nem kezd el meccseket nyerni, még RoY is lehet(ne). Persze ott van Dalton is Kerrigen, meg még néhányan. De komolyan igazából lassan Dalton a veszélyesebb rá, Kerrigen és newton nem nyernek meccseket, ő igen. És ezt a meccset lehet Tebow fordította meg, de ő a man of the match. Ja nálam simán Pro Bowler.
+ Colquitt a másik aki nálam simán Pro Bowler. Mikor tanult az meg puntolni, vagy mit csinált tavaly?
+ Tebow. Született győztes. Kicsit aggasztó, h a Miami meccsre emlékeztetett, de azért most nem annyira rossz labdái voltak. A legtöbb olyan volt, hogy nyomás alatt inkább kidobta oldalra. a 4. negyedben pedig, írtam vagy írtuk már Elway-t idézi. 4th quarter belongs to the Broncos.
+ Dennis Allen és a védelem. Ha jól saccolom 2005 óta minden évben új DC-nk van. Ennek most meg kell szakadnia, ez az ember hihetetlen amit a romhalmazból felhúzott.

- Rengeteg 3and out. Tebow ha elkapja a fonalat nagyon jó tud lenni, de vannak komoly hullámvölgyei. több 3and shortból büntetés miatt lett 3and long ez se segít, meg a play call leszámítva az első drive-ot nem volt most annyira ütős.
- 3rd downok kihasználása egész szezonban kritikán aluli. Nem sok jót ígér a szezon hátra levő meccseire.
- A playcall McCoyé, de szvsz abban az öreg róka keze van, h Tebow nem passzolhat... Nem a 20 kísérlet kevés, hanem h egyértelmű passz szituációkban is futunk legtöbbször. Kis bizalmat hé...
- McGahee súlytalan volt. Így utólag könnyű okosnak lenni, de mégis jobb lett volna pihentetni.

Van 10 napunk felkészülni a Chargers ellen. Jó lenne ha addig kitartana a köcsögz mélyrepülése

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Aztec, tartozol Ricsi felé egy elnézést kérő levéllel 😛 Egész héten mondtad hogy mennyit fogják oltani és hogy le fogják húzni,de szerintem abszolút korrekt közvetítés volt,semmi olyat nem mondtak ami ne lenne valós vagy sértő lenne.
Ami nekem sok volt de ezt éjjel írtam is az eredménykövetőben az Olivér Burress "buzulása" volt 😊

A Pats fanok nevében is szeretném kifejezni hálánkat az éjszakai diadalotok miatt,nemes szolgálatot tettek 😊

Hihetetlen egyébként,akárhányszor látom a stadionotokat mindig ez a meccs/jelenet ugrik be 2005-ből,rémálmaimban ne jöjjön elő 😛
http://www.youtube.com/watch?v=n74qajrx4b4&feature=relatedJoco
Rám is vonatkozik 😀 , el kell ismerni, hogy teljesen korrekten foglalkoztak Tebowval, megfelelő mennyiségben foglalkoztak a hibáival is, nem érződött semmiféle tulzó elfogultság ellene. Kellemesen csalódtam mindkettőjükben. 😊

Nincs mit. Ennek örömére hétfőn verjétek meg a Chiefst. 😊

Dec 18-án hasonló eredménnyel kiegyeznék. 😛
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aztec, tartozol Ricsi felé egy elnézést kérő levéllel 😛 Egész héten mondtad hogy mennyit fogják oltani és hogy le fogják húzni,de szerintem abszolút korrekt közvetítés volt,semmi olyat nem mondtak ami ne lenne valós vagy sértő lenne.
Ami nekem sok volt de ezt éjjel írtam is az eredménykövetőben az Olivér Burress "buzulása" volt 😊

A Pats fanok nevében is szeretném kifejezni hálánkat az éjszakai diadalotok miatt,nemes szolgálatot tettek 😊

Hihetetlen egyébként,akárhányszor látom a stadionotokat mindig ez a meccs/jelenet ugrik be 2005-ből,rémálmaimban ne jöjjön elő 😛
http://www.youtube.com/watch?v=n74qajrx4b4&feature=relatedJoco
Kinek mi jut eszébe erről a playről:
http://www.youtube.com/watch?v=6VKUSgHPm4E&feature=related
"-84?!
-The TE ?!?! " 😊

Ki gondolta volna 5-6 héttel ezelőtt,hogy a last 5 games kategória egyik éllovasa lesz a broncos? A karikatúra tényleg nagyon jó lett 😊
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Aztec, tartozol Ricsi felé egy elnézést kérő levéllel 😛 Egész héten mondtad hogy mennyit fogják oltani és hogy le fogják húzni,de szerintem abszolút korrekt közvetítés volt,semmi olyat nem mondtak ami ne lenne valós vagy sértő lenne.
Ami nekem sok volt de ezt éjjel írtam is az eredménykövetőben az Olivér Burress "buzulása" volt 😊

A Pats fanok nevében is szeretném kifejezni hálánkat az éjszakai diadalotok miatt,nemes szolgálatot tettek 😊

Hihetetlen egyébként,akárhányszor látom a stadionotokat mindig ez a meccs/jelenet ugrik be 2005-ből,rémálmaimban ne jöjjön elő 😛
http://www.youtube.com/watch?v=n74qajrx4b4&feature=related

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
No akko:

Tebow nem franchise QB, hanem The Heart of the Franchise (huhh ezt olyan szépen mondtam, hogy megkönnyeztem 😛)
95 yardos comeback szerintem nem semmi. Én azt mondom, hogy megérte ezért felkelni és szinte no alvással bejönni dolgozni. Millere pedig nem találok szavakat. Iszonyat sokat jelentett neki a padoztatás, ha jól emlékszem a GB ellen. Akkor leb@szták, hogy nem veszi ki a részét a futás ellen, erre tessék! Igazi all-around LB lett. Futás, passz, telejes mindegy neki, csak pusztítani akar. Doom is kezd visszarázódni és ez rossz hír az ellenfelek irányítóinak 😛 Mellesleg volt rajta ma is holding, amire megint nem dobtak a zebrák. Goodman végre csinált valamit és ez lehet növeli az önbizalmát egy kicsit. A DLine közepe is kezd összerázódni, a Bunkley-Thomas páros jól mozgolódik, Facemask-McBean még mindig fasz, és szinte csak a buta büntik jönnek róla.
Colquitt 4 prez!!!




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bírnám ezt a csávót, de rosszul vagyok a csukott szemmel az ég felé mormolásától! Kár, hogy ilyen ájtatos szentfazék!D11
Na ezért mit fogsz kapni pal...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Bírnám ezt a csávót, de rosszul vagyok a csukott szemmel az ég felé mormolásától! Kár, hogy ilyen ájtatos szentfazék!D11
21. századi európai emberhez méltó gondolkodás. Gratulálok...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Tegnapi GW drive ihlette. Hatalmas. 😀


😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bírnám ezt a csávót, de rosszul vagyok a csukott szemmel az ég felé mormolásától! Kár, hogy ilyen ájtatos szentfazék!D11
Ezt gondold át még egyszer szerintem! Neki a vallása az egyik legfontosabb, emiatt elítélni (még csak személyes módon is), hát nem tudom...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bírnám ezt a csávót, de rosszul vagyok a csukott szemmel az ég felé mormolásától! Kár, hogy ilyen ájtatos szentfazék!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt a játékot győzelemre játsszák nem szép passzra.
Ebben Tebow nagyon jó. Passzolni meg csak megtanítják.
A védelem fontos volt, de ha valakiben nincsmeg ez a győzniakarás a meccs sima L lett volna.

Nem one man show ez, de be kell látni nem először hozza vissza a mérkőzést.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Csak a második félidőre sikerült felébrednem, de ahogy nézem, nem maradtam le lényeges dolgokról... 😊

Jó-e most a támadójáték? Szerintem jó is, megy rossz is. Jó, mert a győzelmet meg tudjuk szerezni és végig a meccsben vagyunk, de rossz is, mert nem elég magabiztos a csapat és a védelem nélkül ez a meccs tuti nem lett volna meg...

A védelem ellenben stabilan nagyon jó. Goodman-nek volt egy bizonytalanabb időszaka a második félidő elején, de aztán javított és később már, ahogy hallgattam, nem nagyon volt gond vele. Doom és Von így együtt, szerintem most már ez simán kijelenthető, liga elit pass rush páros, ennyi... 😊

Tebow: az öreg Al Davis nagyon bírná, a ő mottója is ez lenetne: Just win, Baby! 100-szor, 1000-szer el lehet mondani, ha kell: amíg nyer, addig az igazi szurkoló számára mindegy, hogyan nyer. Lehet mondani, hogy ezt a meccset a védelem nyerte meg és van is alapja, mert pontot is szereztek, meccsben is tartották a csapatot, de azért a végén ők is csak imádkozni tudtak, kellett Tebow és a támadósor a győzelemhez, márpedig az első szép Royal önálló play után az a drive Tebow-ról szólt nagyrészt.

Én most is azt írtam meccs előtt, hogy ha nincs visszalépés, esetleg fejlődés látható, akkor már elégedett leszek. Nos, visszalépést nem éreztem, sok előrelépést se, de elégedetlen nem vagyok, semmiképpen... 😊

Jah: Britton Colquitt -> Pro Bowl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
LOL jet fans are all gone! and all the Tebow h@ters are in. Point is: THIS IS A TEAM WIN! All of you haters want tim to do all the work, but fail to see that defense and offense and every player has a part on it. He had the chance to win it for us, and got it! THATS WHAT HE DOES!

Delonso_: mennyit kaszáltál? 😀 az utolsó drive előtt kellett volna fogadnod 😀 😛JC6
😊 5 juroból lett Timvarázs által 17.
Nincsenek erre szavak...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Postgame beszélgetés a Broncossal:
http://www.nfl.com/videos/nfl-thursday-night-football/09000d5d8243b704/Tebow-joins-the-set?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Fox nincs Tebow ellen. Akkor dobáltná, nem pedig megengedné neki ezt az offenset. Neki jó ha nyernek, akárki nyer. Ha Tebow nyer meccsenként 1 passzal akkor az őt is dicséri. Nem véletlen örült mint állat a (Tebow) TD után. Neki ez nem a kedvenc csapat mint a szurkolónak. Neki ez egy munka. Ha nyer jó fizet évtizedekig, ha nem akkor kevésbé. Nem érdekli sem Tebow sem Luck, ha dől a lé.ulpianus
Melyik a kedvenc csapata? 😀JC6
Semelyik. Ez üzlet. Ha kirúgják és holnap felveszik a konkurenciához, akkor kidobja a Broncos Rolexet, és veszi fel a zöld/piros/lila ruhát.ulpianus
De jó hogy nem kéket írtál :rolleyes:
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Egyszerűen hihetetlen. Akkor volt ennyire jó Broncos drukkernek lenni utoljára mikor 6-0-al kezdtünk. De abból nagy pofára esés lett. Most remélem nem lesz. Innen már csak megcsinálják a 8-8-at. Nálam ez a cél. Efelett már már bibliai csodatétel.

Tebow az Tebow. Hihetetlen hogy az utsó driveban mit csinált. De egyszerűen nem lehet nem dícsérni a defense-t akik megteremtették neki a ziccert. Mert ez a drive sz*rt se ért volna ha nem 10-13 van a táblán hanem mondjuk 10-27... Ugyebár.

Komolyan attól féltem hogy Dawkins után nem lesz még 1 hasonló kaliber a védelemben de Von Miller... Te jó ég! Mit művel az a gyerek???? Abszolult nem úgy játszik mint 1 újonc. Kicsit csalódott voltam mikor őt húztuk Fairley és Dareus helyett, de durván igazuk lett az illetékeseknek. A 2-ért együtt nem adnám oda. Ha nem lenne újonc még Pro Bowl esélyes is lehetne. Vagy azért az tulzás? Csak én érzem úgy hogy ennyire jó?

Ti vettetek már mezt USA-ból? Honnan érdemes? Hogyan ment? Még megy a dilemma hogy TT vagy Miller de kell 1 az tuti. Lehet veszek egy Millert magamnak meg egy TT-t a fiamnak. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudok elaludni, de regényt sem akarok írni, lusta vagyok, majd ha felkelek. Jó éjt! 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
igazából az offense olyan amilyen 😀 én jobban örülnék ha jövőre még hagynánk hagy fejlődjön TT keze, meg az hogy jobban olvassa ha összeomlik rajta a fal

amúgy Foxot az utolsó driveig bele bírtam volna ölni egy kanál vízbe, mert egyszerűen impotensen konzervatív futójátékokat hívott
remélem szándékosan, ha igen zseni, ha nem egy f@52 😀( sajnos utóbbitól félek)Negritis
mccoy hívja. az elején am nem volt konzervatív, wr passz, 4th down, akkor még ment is, noha ezek pont nem jöttek be

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Fox nincs Tebow ellen. Akkor dobáltná, nem pedig megengedné neki ezt az offenset. Neki jó ha nyernek, akárki nyer. Ha Tebow nyer meccsenként 1 passzal akkor az őt is dicséri. Nem véletlen örült mint állat a (Tebow) TD után. Neki ez nem a kedvenc csapat mint a szurkolónak. Neki ez egy munka. Ha nyer jó fizet évtizedekig, ha nem akkor kevésbé. Nem érdekli sem Tebow sem Luck, ha dől a lé.ulpianus
Melyik a kedvenc csapata? 😀JC6
Semelyik. Ez üzlet. Ha kirúgják és holnap felveszik a konkurenciához, akkor kidobja a Broncos Rolexet, és veszi fel a zöld/piros/lila ruhát.


Állat vagyok, ami enni kér...