NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Jó, mondjuk aki azt várta, hogy Tebow pont a Revis - Cromartie páros ellen fog nekiállni dobálózni, annak eléggé elmentek otthonról, szerintem ezt ki lehet jelenteni... 😛

Orton tud dobálni, sokat értünk vele. Lehet nyerni csak védelemmel (Ravens @2000), meg csak passzolva is (pl. a Pats vagy a Colts kismilliószor), ki mondja, hogy csak futva nem lehet? Jah, hogy eddig úgy senki se nagyon próbálta az NFL-ben, mint most mi? Lehet, hogy még senkinek nem volt olyan 6'3"-es 236 lbs súlyú QB-je, aki ilyen testi adottságokkal még le is tudott futni embereket, valamint nem is félt az ütközésektől.

Tebow nem egy új Montana, de még csak nem is egy új Elway, de nem is kell annak lennie. Szerintem nem...StormST
Pontosan.
Tebow egy új Tebow.
Kis türelem, pár év, és majd az idő igazolja őt.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, mondjuk aki azt várta, hogy Tebow pont a Revis - Cromartie páros ellen fog nekiállni dobálózni, annak eléggé elmentek otthonról, szerintem ezt ki lehet jelenteni... 😛

Orton tud dobálni, sokat értünk vele. Lehet nyerni csak védelemmel (Ravens @2000), meg csak passzolva is (pl. a Pats vagy a Colts kismilliószor), ki mondja, hogy csak futva nem lehet? Jah, hogy eddig úgy senki se nagyon próbálta az NFL-ben, mint most mi? Lehet, hogy még senkinek nem volt olyan 6'3"-es 236 lbs súlyú QB-je, aki ilyen testi adottságokkal még le is tudott futni embereket, valamint nem is félt az ütközésektől.

Tebow nem egy új Montana, de még csak nem is egy új Elway, de nem is kell annak lennie. Szerintem nem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Mi igazol egy edzőt az NFL-ben?
A győztes meccs mindenképp.
Tökéletes playhívás volt, O és D oldalról egyaránt, mivel eredményes volt.
Mi lett volna ennél jobb playhívás?
Amivel kétszer nyeri meg a meccset a Denver?
Ez nem lehetséges, tehát 100%-osan hatékony volt így.Sobri Jóska
Mondom, azzal nyertétek meg a meccset, hogy Sanchezt raktátok QB-nak a Jetsbe. Legjobb döntése a Broncos stábjának abszolút.

Mellesleg nem nagyon hallottam még olyat, hogy egy csapatnak semmi hibája nincsen, ha megnyeri a meccset, de legalább már ezt is tudom ^^

Ja és igazad van. Egy QB-nak pont annyira semmi szüksége, hogy tudjon dobni, mint hogy üzbégül beszéljen.fetomy
Ha szerinted a semmi hiba, és a 100%-os hatékonyság ugyanazt jelenti, ismét csak gratulálni tudok.
De szerencsére nem csak te olvasod ezt a topicot, más meg érti a különbséget.
Egy qb- nak csak addig van szüksége a jó dobási képességére, amíg ezzel az a célja, hogy meccseket nyerjen meg.
Ha vége a meccsnek, teljesen irreleváns hogyan dob, max a vurstliban, célbadobásnál lehet jelentősége.
Ha a qb megnyeri kevés jó dobással is a meccset, akkor mi szüksége van, hogy jobban dobjon, mint ahogy dob?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Nem tudom eldönteni, hogy te tényleg ezeket gondolod, vagy direkt trolkodsz itt. Értem én a Tebow imádatod, bár nem tudom, hogy miért, de az nem is az én dolgom. DE szvsz ne azt a QBt kezdjük már dicsőíteni, aki feltud mutatni egy értelmes driveot a meccsen. Kérdezem én, ha ilyet tud, akkor mégis mit csinált az előtte lévő 55 percben. És ne gyere azzal, hogy akkor játszott amikor kellett, mert az baromság. ha tudok jól és eredményesen játszani nem várok az utolsó utáni percre. Ha Sanchez csak kicsivel kevésbé béna, akkor sima vereség a vége. Ezen kívül méltatlanul keveset olvasok tőled a Defenseről. Pedig az igazi hősök ők, és nem Tebow. Szvsz ebbe a 4-1-be amit Tebowwal elértetek, többet tett bele a D, mint Tebow. És most nem Tebowt akarom szidni, mert én is drukkolok neki, de amit vele kapcsolatban csinálsz az túlzás.FViktor93
Szerencsére nem is kell eldöntsed.
Nem érted a Tebow imádatom, ha értenéd nem írnád amit írsz.
Tebow pont annyi értelmes drive-ot mutatott fel, amennyi a győzelemhez kellett.
Mit tehetett volna annak érdekében, hogy kétszer nyerje meg a meccset? Semmit. Egyszer meg megnyerte.
Az elötte lévő 55 percben is a meccset nyerte meg, csak akkor még nem volt vége. Csak a végén lehet azt mondani megnyerte.
Szerinted túlzás, szerintem csak egy tebowista pápához méltó igehirdetés, ha érted a hasonlatot.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mi igazol egy edzőt az NFL-ben?
A győztes meccs mindenképp.
Tökéletes playhívás volt, O és D oldalról egyaránt, mivel eredményes volt.
Mi lett volna ennél jobb playhívás?
Amivel kétszer nyeri meg a meccset a Denver?
Ez nem lehetséges, tehát 100%-osan hatékony volt így.Sobri Jóska
Mondom, azzal nyertétek meg a meccset, hogy Sanchezt raktátok QB-nak a Jetsbe. Legjobb döntése a Broncos stábjának abszolút.

Mellesleg nem nagyon hallottam még olyat, hogy egy csapatnak semmi hibája nincsen, ha megnyeri a meccset, de legalább már ezt is tudom ^^

Ja és igazad van. Egy QB-nak pont annyira semmi szüksége, hogy tudjon dobni, mint hogy üzbégül beszéljen.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Divat lett mindenkit lehurrogni aki esetleg Tebow hiányosságaira felhívja a figyelmet. Pedig itt egy sor amit nem lehet megcáfolni: Nem tud dobni!undisputedly
És még sok mindent nem tud.
Nem tud üzbégül, nem tud repülni, nem tud dupla axel-t ugrani, nem tud koloratúr szoprán hangon énekelni, és még sorolhatnám.
De miért kéne, hogy tudjon?
Nem akar üzbégekkel az anyanyelvükön beszélni, se műkorcsolya vb-t nyerni, nem vágyik a Metropolitanbe, és nem akar dobni addig, amíg nem szükséges.
Figyeld meg, amint az kell a győzelemhez, fog tudni dobni.
Csak legyen benned elég hit, és türelem, nem fogsz csalatkozni.


Nem érzitek furcsának,hogy egy sport topicban szinte több a vallási alapú hozzászólás mint a szakmai?
Hogy többet idéztek a Bibliából mint amennyit teszem fel a playekről beszélnétek?undisputedly
Ha hiszel istenben, akkor azt is elhiheted, hogy van akkora hatalma, hogy Tebow-nak adja a győzelmet, hiszen mindenható. Ha ahhoz lenne kedve, akkor megteheti, hogy 3 perccel a vége elött 15 pontos hátrányban lévő csapatot segít győzelemre.
De lehet ez 25 pont is, csak rajta múlik, hiszen isten mindenható.
Ha meg nem hiszel istenben, akkor nem vagy 21.századi gondolkodású.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Azért - belerondítva a hurrá hangulatba - botrányosan szar volt a play hívás. 3ból 3szor középen futtatni...Amadeus91
Mint tapasztaltad -és ez megkérdőjelezhetetlen- ez is része volt a győzelemnek.
Tehát tökéletes volt.Sobri Jóska
Tökéletes playhívás, amikor a csapat egy egész meccsen egyetlen alkalommal tud TD és összesen 2 alkalommal pontszerzés közelébe érni? A playhívás jó volt az első drive-ban, mert váratlan dolgok voltak, és az utolsó drive-ban, ahol kiderült, hogy tulajdonképpen Tebow ott van a pályán. (ami egyértelműen nem Tebow kritikája, hanem azé, aki nem meri azt játszatni vele, amit tud).

Akkor már azt is mondhatjuk, hogy szenzációs Broncos döntés volt, hogy Sanchezt jelölték a Jets QB-jának, nem valakit aki tud is irányítani 😊

Azért mert nyertetek, még közel sem volt tökéletes minden, de ha szerinted igen, a te dolgod, a te csapatod 😉fetomy
Tebow csapata.
Mi igazol egy edzőt az NFL-ben?
A győztes meccs mindenképp.
Tökéletes playhívás volt, O és D oldalról egyaránt, mivel eredményes volt.
Mi lett volna ennél jobb playhívás?
Amivel kétszer nyeri meg a meccset a Denver?
Ez nem lehetséges, tehát 100%-osan hatékony volt így.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 530 — Panthers fan
Tényleg megmosolyogtató azt olvasni, hogy Tebow-t szívatja a FO vagy az edzők. Ulpianus már leírta, ha ez lenne a cél, azt mondanák neki, hogy fiam, maradjál bent minden egyes playben a zsebben, a snapeket a center alól kapná mindig és passzoltatnák folyamatosan. Ez a kudarc receptje TT számára, mindenki tudja.

Ehhez képest az ég világon mindent (plusz még egy kicsit) megtesznek az edzők és persze a játékosok is, hogy sikerre segítsék Tebow-t, aki ezt meg is hálálja GW drive-okkal. Tény, hogy sok a sablonos futójáték, de ez a terv része, nem lehet mindig váratlant húzni (oximoron) - természetesen nem azt mondom, hogy a sok 3&out szükségszerű, nyilvánvaló, hogy ennél sokkal jobb futójátékra lenne szükség, de McGahee még nem volt 100 százalékos, a többiekkel pedig nem lehet csodát tenni.

Egy dolog hiányzik nagyon a Broncos repertoárjából, a hosszú passz - a KC ellen sikerült egy, de rendszeresen meg kellene tudnia Tebow-nak dobnia, az sokat segítene a futójátékon is, ha az ellenfél rákényszerülne az ezek elleni védekezésre. A WR-ek megvannak hozzá.

A ST hihetetlen nagyot játszott, a Jets O termelékenyebb volt, ennek ellenére ők majdnem mindig szar mezőnypozícióból jöttek, a Broncos meg majdnem mindig nagyon jóból - érdekes módon a GW drive-nál pont nem.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bírnám ezt a csávót, de rosszul vagyok a csukott szemmel az ég felé mormolásától! Kár, hogy ilyen ájtatos szentfazék!D11
21. századi európai emberhez méltó gondolkodás. Gratulálok...StormST
+1

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ismét bebizonyosodott, hogy többről van szó Tebow esetén, mint egyszerűen arról, hogy jó, győztes irányító.
Birtokában van annak a képességnek, hogy nem csak magából hozza ki a legtöbbet, hanem hatására több ember is, az egész csapat erőn felül teljesít. Erre régen azt mondták született vezető, született motivátor.
Ami a szép az egészben, hogy teszi mindezt ellenszélben, nem pedig a csapat különböző vezetői által megtámogatva.
Tán jövőre "megtérnek" ők is, és még sok ilyen "easy win" lesz, legalább 19.

Ricsiék teljesen korrektül közvetítettek, de az tény, hogy ők még nem úgy tekintenek Tebow-ra, mint aki, hanem úgy mintha egy lenne a sok irányító közül.
Viszont az, hogy az utolsó drive volt csak ennyire "tíbós", annak az az egyszerű oka, hogy addig nem volt rá szükség. Ha pl én 16:00 órára megyek egy tőlem 5 percnyire lévő helyre, akkor nem indulok el 15:00-kor, vagy 15:30-kor, ez teljesen logikus.
Valamint feleslegesen értelmetlen lenne elhasználni Tebow-t csak azért, hogy a végeredmény egy 30 pontos különbségű győzelem legyen, mikor pont annyit ér, mint egy 4 pontos.
A győzelem pedig végig evidens volt, én legalábbis cseppet sem izgultam.
Dehát egy tebowista pápának sok izgulnivalója nincs is. 😛Sobri Jóska
Nem tudom eldönteni, hogy te tényleg ezeket gondolod, vagy direkt trolkodsz itt. Értem én a Tebow imádatod, bár nem tudom, hogy miért, de az nem is az én dolgom. DE szvsz ne azt a QBt kezdjük már dicsőíteni, aki feltud mutatni egy értelmes driveot a meccsen. Kérdezem én, ha ilyet tud, akkor mégis mit csinált az előtte lévő 55 percben. És ne gyere azzal, hogy akkor játszott amikor kellett, mert az baromság. ha tudok jól és eredményesen játszani nem várok az utolsó utáni percre. Ha Sanchez csak kicsivel kevésbé béna, akkor sima vereség a vége. Ezen kívül méltatlanul keveset olvasok tőled a Defenseről. Pedig az igazi hősök ők, és nem Tebow. Szvsz ebbe a 4-1-be amit Tebowwal elértetek, többet tett bele a D, mint Tebow. És most nem Tebowt akarom szidni, mert én is drukkolok neki, de amit vele kapcsolatban csinálsz az túlzás.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
undisputedly: annyit hadd jegyezzek meg a magam laikus, egyáltalán hozzá nem értő módján, hogy még nekem is feltűnt, hogy mennyire kibaszottul kurvára nem megy TT-nek az éles szögű, oldalvonal mellé irányítandó passz. Nagyon durván nem. Na most a passzjátékoknak, ha ez mondjuk kiteszi a 30%-át, akkor még mindig a pálya "belső" részén 70%-nyi terület, ahova lehetne rajzolgatni mindenféle figurákat, amiket kedves Csíbó barátunk is lehet könnyebben tudna abszolválni- Szvsz.
Szóval ez szerintem simán orvosolható, de legalábbis javítható lenne, számomra ez egy nagyon elbaszott playcalling volt. Megfejelve a szar középre futásokkal, amiknek következménye volt, hogy aztán 3. és 10+ játékok kellettek, erre hívták azokat, amiket rendre nem tudott megoldani. OK. Ő hibája is, hisz volt, hogy az elkapó simán elszakadt, de így nézve volt olyan is, hogy a másik oldalt meg simán nem kapták el a megfogható labdákat se.

Ettől függetlenül engem nem érdekel sem az ajnározás, sem a fikázás, számomra rettenet szimpatikus a gyerek, még ha sokak nyilván utálják mert a passzbuzi pákithokikúbékra van rá gerjedve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért - belerondítva a hurrá hangulatba - botrányosan szar volt a play hívás. 3ból 3szor középen futtatni...Amadeus91
Mint tapasztaltad -és ez megkérdőjelezhetetlen- ez is része volt a győzelemnek.
Tehát tökéletes volt.Sobri Jóska
Tény, hogy "just win baby" de ez lehet nem mindig lesz elég. Én -itt-semleges drukkerként azt mondom, hogy hagyják abba Tebow szívatását a FO-nál és építsék köré a csapatot, mert csodát tud tenni a srác.Amadeus91
Nem egészen értem te mit értesz ez alatt. Nekem nem úgy rémlik,hogy dobáltattak vele minden snapnél.
Ennél jobban hogyan szeretnétek,hogy köré szabják a playbookot?Szerinted egy frencsájz szándékosan kidobna az ablakon egy ekkora marketing értéket?
1.Akármennyire is nehéz belátni, nem Tebow az egyetlen aki mindent megtesz a pályán és a pályán kívül is,hogy jó játékos legyen. Több százan játsszák ezt a játékot a profik között is, és szinte kivétel nélkül megteszik azt amit Tebow.
Azért mert róluk nem jelent meg Everything between , még nem jelenti,hogy Tim az egyetlen.
Sokan talán még megsüvegelendőbb erőfeszítésekkel jutottek el idáig.
2.Divat lett mindenkit lehurrogni aki esetleg Tebow hiányosságaira felhívja a figyelmet. Pedig itt egy sor amit nem lehet megcáfolni: Nem tud dobni!
Így igaz.Próbálták megtanítani rengetegen, de egyelőre nem tud. Egy LB ha nem tud első szándékból szerelni, már keresztre lenne feszítve, pedig a kettő szinte ugyanaz a kategória.
Be kellene látni,hogy aki leírja ezeket a tényeket, az nem feltétlenül Raiders drukker, vagy éppenséggel nem Faragó Ricsi regisztrált több accot,hogy Tebowt ekézze. Megértem,hogy rengeteg embernek van elege abból,hogy sokan a mainstream médiában túlontúl leminősítik őt, és minden idők legszarabb Qb-jának nevezik, de azért mert egyre hangosabban van mindenki leszólva aki megemlíti a kételyeit, ezek a sarkalatos problémák még nem tűnnek el.
Ha nem lett volna ekkora sztár az egyetemen, most sehol sem lenne.
3.Nem érzitek furcsának,hogy egy sport topicban szinte több a vallási alapú hozzászólás mint a szakmai?
Hogy többet idéztek a Bibliából mint amennyit teszem fel a playekről beszélnétek?
Lehet,hogy egyeseknek Tim Tebow példakép a pályán kívül is, és azonosul a vallási és egyéb életviteli szemléletével, de ez egy NFL csapat topicja, nem pedig életvezetési tanácsadó, és ehhez mérten nem a "saját topic, azt mondok amit akarok"klisét kellene puffogatni,hanem objektívnek lenni.
4.Olyannyira elhomályosulnak sokan a Tebow-magictől,hogy "Többet itt meg ne lássalak" sorokkal reflektálnak mások hozzászólására, vagy éppenséggel a fanatizmus olyan fokán állnak,hogy az ember inkább el sem olvassa a hozzászólást, mert tudja,hogy nagy vonalakban ugyanaz a frázis ismétlődik minden alkalommal.


Lehet,hogy más ugyanúgy drukkolt neki amikor tavaly beállt a RedZone playeknél, vagy idén,hogy szorítsa ki Ortont, de azért mert nem ért egyet a Tebow> mindenki más a ligából titulussal, még nem feltétlenül TT ellenes.
Persze tisztelet a kivételnek, mert abból is van sok.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért - belerondítva a hurrá hangulatba - botrányosan szar volt a play hívás. 3ból 3szor középen futtatni...Amadeus91
Mint tapasztaltad -és ez megkérdőjelezhetetlen- ez is része volt a győzelemnek.
Tehát tökéletes volt.Sobri Jóska
Tökéletes playhívás, amikor a csapat egy egész meccsen egyetlen alkalommal tud TD és összesen 2 alkalommal pontszerzés közelébe érni? A playhívás jó volt az első drive-ban, mert váratlan dolgok voltak, és az utolsó drive-ban, ahol kiderült, hogy tulajdonképpen Tebow ott van a pályán. (ami egyértelműen nem Tebow kritikája, hanem azé, aki nem meri azt játszatni vele, amit tud).

Akkor már azt is mondhatjuk, hogy szenzációs Broncos döntés volt, hogy Sanchezt jelölték a Jets QB-jának, nem valakit aki tud is irányítani 😊

Azért mert nyertetek, még közel sem volt tökéletes minden, de ha szerinted igen, a te dolgod, a te csapatod 😉
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Azért - belerondítva a hurrá hangulatba - botrányosan szar volt a play hívás. 3ból 3szor középen futtatni...Amadeus91
Mint tapasztaltad -és ez megkérdőjelezhetetlen- ez is része volt a győzelemnek.
Tehát tökéletes volt.Sobri Jóska
Tény, hogy "just win baby" de ez lehet nem mindig lesz elég. Én -itt-semleges drukkerként azt mondom, hogy hagyják abba Tebow szívatását a FO-nál és építsék köré a csapatot, mert csodát tud tenni a srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag Tebow győztes futása volt a leghosszabb game-winning futás az NFL történetében egy QB által egy meccs utolsó percében! 😊

0:59-nél ért be... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Azért - belerondítva a hurrá hangulatba - botrányosan szar volt a play hívás. 3ból 3szor középen futtatni...Amadeus91
Mint tapasztaltad -és ez megkérdőjelezhetetlen- ez is része volt a győzelemnek.
Tehát tökéletes volt.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
...lol
Repost 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.

ezen besírtam

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Eredetileg ezért tévedtél ide? Abban az egy mondatban nem olvashattunk gratulációt...

Tebow népszerű. Gúnyolják, kikezdik, ő szarik rá. A kritikát jól fogadja, hibái kijavítására törekszik.
A hírnevét arra használja fel, hogy másokon segítsen. Mindig, mindenhol elmondja, hogy ezzel kinek és mit segít illetve szeretne segíteni.JC6
Igen csak közbe megnéztem a TD-s driveját, és annak az utolsó képkockái nem tetszettek és a gratuláció kimaradt! 😊 Szép, hogy segít, meg hogy jóra használja a hírnevét, de ezt megteszi egy csomó másik NFL játékos és más sportoló is, vallásos maszlag nélkül! Valószínű jó ember, és nem is ez váltotta ki a nemtetszésem. Egyszerűen nekem mű, ahogy térdenállva imádkozik. Ennyi! A muszlimos hasonlat nem lehet kicsit erős volt. Csak arra akartam kijukadni, hogy a vallási fanatizmus nem jó dolog, mert rossz vért szül. (még ha Tebow valószínű a léleknek se tudna ártani) A srácban van valami, amit mostanában X-faktornak hívnak.. Ez elvitathatatlan, és nem is vontam kétségbe 😊 pííísz
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Azért - belerondítva a hurrá hangulatba - botrányosan szar volt a play hívás. 3ból 3szor középen futtatni...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
- Kicsit tartok a keményebb védelmektől (NE, ...JC6
Hát ez azért erősen kérdőjeles... 😊Gogo
sztem is ha valamelyik védelmet van esélye Tebow-nak szétpasszolni az a mienk..
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
- Kicsit tartok a keményebb védelmektől (NE, ...JC6
Hát ez azért erősen kérdőjeles... 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Ismét bebizonyosodott, hogy többről van szó Tebow esetén, mint egyszerűen arról, hogy jó, győztes irányító.
Birtokában van annak a képességnek, hogy nem csak magából hozza ki a legtöbbet, hanem hatására több ember is, az egész csapat erőn felül teljesít. Erre régen azt mondták született vezető, született motivátor.
Ami a szép az egészben, hogy teszi mindezt ellenszélben, nem pedig a csapat különböző vezetői által megtámogatva.
Tán jövőre "megtérnek" ők is, és még sok ilyen "easy win" lesz, legalább 19.

Ricsiék teljesen korrektül közvetítettek, de az tény, hogy ők még nem úgy tekintenek Tebow-ra, mint aki, hanem úgy mintha egy lenne a sok irányító közül.
Viszont az, hogy az utolsó drive volt csak ennyire "tíbós", annak az az egyszerű oka, hogy addig nem volt rá szükség. Ha pl én 16:00 órára megyek egy tőlem 5 percnyire lévő helyre, akkor nem indulok el 15:00-kor, vagy 15:30-kor, ez teljesen logikus.
Valamint feleslegesen értelmetlen lenne elhasználni Tebow-t csak azért, hogy a végeredmény egy 30 pontos különbségű győzelem legyen, mikor pont annyit ér, mint egy 4 pontos.
A győzelem pedig végig evidens volt, én legalábbis cseppet sem izgultam.
Dehát egy tebowista pápának sok izgulnivalója nincs is. 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem azzal van bajom, hogy vallásos. Hanem, ahogy ezt teszi, vagy ha úgy tetszik gyakorolja! Felmegy a pályára vessen egy keresztet! Fut egy TD-t, vessen egy keresztet és mutasson az ég felé! Megszoktam nem zavar! De élő egyenesben térden állva, csukott szemmel meg ne "gyónnon" már, mert az nem normális! És ha én ebből vallási fanatizmusra asszociálok (lehet, hogy rosszul, de ez jut eszembe) azért ne legyek már őskori bunkónak "kikiálltva"! Egy fokkal se jobb a fanatikus muszlimoknál csak Ő keresztény... De éppen csak nem kiábalja futás közbe a Miatyánkat! Ha jól tudom az NCAA-ben van is egy szabály róla elnevezve, mert Bibliai idézetek számát festette az arcára..

Na ezért mit kapok..de mindegy a én véleményem nem akarok vitázni, csak leírtam amit gondolok! Sztema sportba vallást politikát keverni nem szabad! Ha valaki bántónak találja a véleményem attól elnézést kérek!

u.i: ja és amúgy a győzelemhez grat! eredetileg ezért tévedtem ide, és nem tüzet szítani! 😊D11
Eredetileg ezért tévedtél ide? Abban az egy mondatban nem olvashattunk gratulációt...

Tebow népszerű. Gúnyolják, kikezdik, ő szarik rá. A kritikát jól fogadja, hibái kijavítására törekszik.
A hírnevét arra használja fel, hogy másokon segítsen. Mindig, mindenhol elmondja, hogy ezzel kinek és mit segít illetve szeretne segíteni. Arról nem tehet, hogy 78 kamerából 77 rá van állítva és minden mozzanatát követik, mutatják. Ezt eleve sértőnek találom. Nem kell egy "nyomkövető kamera", elég momentumokat mutatni róla.
Úgy tudom az NFL-ben semmilyen megkötés nincs arra vonatkozóan, hogy ki és milyen módon köszöni meg valakinek a jó dolgokat. Ezen csak az akad ki, aki már nem tud mibe belekötni...
De el kell fogadni. Mást nem tehetsz.
Viszont az a muszlimos mondatod kiverte nálam a biztosítékot....
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Aztec, tartozol Ricsi felé egy elnézést kérő levéllel 😛 Egész héten mondtad hogy mennyit fogják oltani és hogy le fogják húzni,de szerintem abszolút korrekt közvetítés volt,semmi olyat nem mondtak ami ne lenne valós vagy sértő lenne.
Ami nekem sok volt de ezt éjjel írtam is az eredménykövetőben az Olivér Burress "buzulása" volt 😊

A Pats fanok nevében is szeretném kifejezni hálánkat az éjszakai diadalotok miatt,nemes szolgálatot tettek 😊

Hihetetlen egyébként,akárhányszor látom a stadionotokat mindig ez a meccs/jelenet ugrik be 2005-ből,rémálmaimban ne jöjjön elő 😛
http://www.youtube.com/watch?v=n74qajrx4b4&feature=relatedJoco
Te miről beszélsz? Sztem Faragó megint kitett magáértrespectvv4laci
Végülis igen,a HC Denver fanok is azt mondják hogy sokkal rosszabbra számítottak,de én biztos a cseh 2-t néztem.