NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 154 — The Mathematician
tény hogy a defense hozza a lehetőséget Tebownak hogy meccset nyerjen, viszont Ortonnal nem hozta
ezt én alapvetően 2 dologban látom:
1. nem tudta elhitetni velük Orton hogy ha megadjátok a lehetőséget megnyerem
2. turnoverek!
Orton: 5 meccs / 162 play (155 pass, 7 run) - 9 TO (7 int, 2 lost fumble) 75,7 qbrate
Tebow : 8(5 kezdő) / 181 (125!!!! , 56) - 2 TO (1, 4ből 1 lost fumble) 78,4 rate

QB rateben nincs nagy különbség, viszont eladott labdában igen! és a védelemnek ez fontos, hiszen ha a támadó egység nem ad el labdát, akkor tudnak pihenni

nyílván lehetne itt még nézni hogy a csapat többi része hány labdát adott el meg hogy mennyi időt tölt a védelem a pályán alattuk (ezt akár más is megnézhetné)

nyílván több a hiányossága mint elvárható lenne, viszont ha adunk neki időt tanulni, akkor egy régivágású futó mentalitású QB lehet belőle, nyílván sose fogja veszélyeztetni az egy évben dobott TD,yardok rekordját, viszont ha nem adja el a labdát és a védelem által megteremtett lehetőségekkel él, akkor senki nem fogja bántani! (úgyis fogják, de nem joggal 😀)
kapja meg a bizalmat, és amíg él vele addig szeretjük, ha elkezd nem élni vele morcizunk, de bízunk benne hogy visszatér az útra 😀
lehet hogy valaki írt már hasonlót, de nem bírtam minden regény visszaolvasni 😛

a vallásosságra visszautalva, az Interes Muntari(bocs ha mégse ő) azért kapott letolást Mourinho-tól annó, mert hithű mohamedán és betartja a böjtöt (uh nemtom helyesen írtam-e 😀) és emiatt éhesen,legyengülve játszik a meccseken nyílván rosszabb teljesítményt nyújtva
őt mégse szapulja senki, Tebow-t meg igen, pedig ő a hitéből erít merít és a játéka jobb(?) lesz tőle
zavarónak zavaró, de mindenkinek vannak dilijei (ugye mosatlan alsógatyától kezdve hagy ne soroljam tovább) neki ez, ha nem tetszik ne nézz oda 😛

/sackes cucc kivéve, abban orton jobb/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
-
- Delonso_: akkor most vastag vagy 😀JC6
Az a durva ha a szívemre hallgatok, akkor egy fél nyaralást nyertem volna rajta.
De nem szomorkodom, tényleg klassz volt.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
As Elway all but sprinted through the winning locker room, his chest bursting through his suit jacket, he said, “Just give him a chance to win the game.” Asked what it was like to watch Tebow perform an endgame act he himself had mastered, Elway said, “It was great. Awesome.”

Broncos owner Pat Bowlen was heading for a different exit door when he stopped long enough to declare that Tebow would be his man for many moons to come.

“He’s a quarterback, and believe me he’s going to learn,” Bowlen said. “I believe he’ll be a great one. Better keep him around.”

[szerk]
“I screwed up,” Fox said today at his news conference. “What bothers me about that is I love Tim Tebow. How can you not? I’m his biggest fan.”
[/szerk]


- Bowlennek nem szokása ok nélkül hasonlókat mondani, és amit mond, azt komolyan is gondoljaBlack_Adder
No akkor megvan a franchise irányító immáron tulajdonosilag.
Az nem kis dolog.
Foxot meg nem annyira kedvelem, de ha valakire leteszi a voksát onnan nem fog tágítani, lásd Delhome a gyenge idejében is.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jó, mondjuk aki azt várta, hogy Tebow pont a Revis - Cromartie páros ellen fog nekiállni dobálózni, annak eléggé elmentek otthonról, szerintem ezt ki lehet jelenteni... 😛

Orton tud dobálni, sokat értünk vele. Lehet nyerni csak védelemmel (Ravens @2000), meg csak passzolva is (pl. a Pats vagy a Colts kismilliószor), ki mondja, hogy csak futva nem lehet? Jah, hogy eddig úgy senki se nagyon próbálta az NFL-ben, mint most mi? Lehet, hogy még senkinek nem volt olyan 6'3"-es 236 lbs súlyú QB-je, aki ilyen testi adottságokkal még le is tudott futni embereket, valamint nem is félt az ütközésektől.

Tebow nem egy új Montana, de még csak nem is egy új Elway, de nem is kell annak lennie. Szerintem nem...StormST
Hehe, hogy egy fradi drukkerrel ennyi mindenben egyet értsek, priceless😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tényleg zseniális ez a védelem, egy (akár csak közepes) offensel sima playoff-csapat lehetne.
és a flame elkerüléséért: TEBOW

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Összefoglaló a meccsről http://www.youtube.com/watch?v=IvCQZJ0FJbI :cool:
Nálam Von Miller (9-1, 1,5sck, 1ff) a Man of the Match. 😊

Győzelmi recept= 55perc D# + ST parádé + 5perc Tebow Time 😛
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 474 — Giants fan
gyurczi: ha eltévedtél, menj tovább. semmi szükségünk ilyen hozzászólásokra.
JC6
Én kérek elnézést, hogy a Denver CSAPATÁRÓL és az egyre jobb D-ről (amely mellesleg legyőzte a Jetset) akartam olvasni , és nem csak Tebow-ról.

Sobri: "Ha nem hiszel istenben, akkor hogy hihetsz a köré épített vallás értelmességében?"

Attól, hogy valaki nem hisz Istenben, attól még felfogja a vallások erejét, mennyi embert mozgatnak meg, mennyi embernek nyújtanak segítséget.

Sobri:"Ha a vallást herótozod, ha a vallás szerinted csak maszlag, akkor nem vagy 21. századi gondolkodású."

Ebben hol van az ok-okozati összefüggés?

Néha nincs logika abban amit mondasz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Igen! Ez a marketing ereje! Ha passzol, akkor mindenki passzolni akar, ha fut mindenki futni akar, ha imádkozik ......
Köszönöm ezeket a sorokat, máris jobban érzem magam! 😀
Semmi rossz indulat nincs bennem, még bérmálkozó is voltam...

GO FALCONS!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
OFF
A személyneveket nagy kezdőbetűvel kell írni. Isten személy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Szóval (totál off), de te azt állítod, hogy aki nem hisz Istenben az egyből vallás ellenes ember lesz, hova tovább nem 21. századi, nem kulturált ember? Ez azért eléggé lesarkított nem? Én pl. nem hiszek benne, akkor most vallás ellenes vagyok?

Egyébként meg meg lehet magyarázni. Rengeteg olyan fizikailag nem megfogható tulajdonsága van 1 (jó) profi sportolónak mint pl. akaraterő, kitartás, leleményesség, amelyet nem lehet mérni. Egy olyan játékosnak aki képes az utolsó pillanatig küzdeni nem feltétlen kell 90 yardos bombákat dobálni. Koncentráció és akarat kérdése. Azt már nem is kell hozzátenni, hogy egy kiélezett streß helyzetben, amikor szétrobban a fejed a tesztoszterontól (mert termeli a szervezet is), akkor olyan dolgokra vagy képes, amelyekre nem is gondolnál. Ismerek én olyan embert aki 75 kilós és kiemeli 350-t. Pedig nem hisz Istenben, meg amblokk semmiben sem. 1 dologban hisz: önmagában. Na ilyesmi van Tebow-nál is, csak ő Istenben hisz. Valszeg kell neki, hogy érezze, hogy valaki ott van vele. Ő dolga. Ettől független szerintem nem kell itt spirituális hátszelet keresni hozzá, azért győz, mert győzni akar, mert megküzd érte, izzad edzésről edzésre.Amadeus91
Ha nem hiszel istenben, akkor hogy hihetsz a köré épített vallás értelmességében? Eléggé ellentmondásos.
A többi amit írtál elfogadható, logikus, de egyszerűbb istennel magyarázni, nem?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Sobri: dobálózol itt a hittel, Istennel, stb., de a nevét nem bírod nagybetűvel írni? rohadtul idegesít...tiszteld már meg annyival, még, ha nem is hiszel benne, de a szentszövegekkel meg dobálózol. köszönöm.
JC6
Ezt kérd számon 16.Benedeken. Én tebowista pápa vagyok, nálam Tebow, isten a sorrend.
Valamint tudhatnád, hogy nem a betűméreten múlik. Ha leírod azt, hogy SÁRKÁNY csurom nagy betűvel, attól még nem létezik jobban, mint a csak kisbetűvel írt menyét. Ne hagyd magad összezavarni a felszínes dolgok által.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Húúú, de eltévedtem.

Azt hittem ez a Broncos topic, nem a "Tebow az isten vs. nem az" topic.

"Ha meg nem hiszel istenben, akkor nem vagy 21.századi gondolkodású."

:o :o :o :o :o

WTFgyurczi
Ez itt off, de logikus, hogy ha nem hiszel istenben, akkor számodra a vallás csak egy népbutító maszlag, mert isten nélkül mi más lenne, isten nélkül nincs keresztény vallás.
Ha a vallást herótozod, ha a vallás szerinted csak maszlag, akkor nem vagy 21. századi gondolkodású.
Vagyis nem vagy 21. századi gondolkodású, ha nem hiszel istenben, hiszen ha hinnél benne, akkor a vallásra se mondanál rosszat.
Mit nem lehet ezen érteni?

Valamint a Tebow jelenséget nem lehet megérteni, ha azt hiszed, hogy nincs isten, aki Tebow-nak adja a győzelmeket.
Különben egy ilyen "képzetlen, pontatlan, dobni se tudó" irányító hogy nyerhetne sorozatban meccseket?
Nézd meg a hozzáértők szakmailag miket írnak Tebow-ról. Akár Amerikában, akár ezen a fórumon.
Illogikus számukra ami jelenleg is történik, teljesen ellentmondásos.
Isten nélkül mivel magyarázod?Sobri Jóska
Szóval (totál off), de te azt állítod, hogy aki nem hisz Istenben az egyből vallás ellenes ember lesz, hova tovább nem 21. századi, nem kulturált ember? Ez azért eléggé lesarkított nem? Én pl. nem hiszek benne, akkor most vallás ellenes vagyok?

Egyébként meg meg lehet magyarázni. Rengeteg olyan fizikailag nem megfogható tulajdonsága van 1 (jó) profi sportolónak mint pl. akaraterő, kitartás, leleményesség, amelyet nem lehet mérni. Egy olyan játékosnak aki képes az utolsó pillanatig küzdeni nem feltétlen kell 90 yardos bombákat dobálni. Koncentráció és akarat kérdése. Azt már nem is kell hozzátenni, hogy egy kiélezett streß helyzetben, amikor szétrobban a fejed a tesztoszterontól (mert termeli a szervezet is), akkor olyan dolgokra vagy képes, amelyekre nem is gondolnál. Ismerek én olyan embert aki 75 kilós és kiemeli 350-t. Pedig nem hisz Istenben, meg amblokk semmiben sem. 1 dologban hisz: önmagában. Na ilyesmi van Tebow-nál is, csak ő Istenben hisz. Valszeg kell neki, hogy érezze, hogy valaki ott van vele. Ő dolga. Ettől független szerintem nem kell itt spirituális hátszelet keresni hozzá, azért győz, mert győzni akar, mert megküzd érte, izzad edzésről edzésre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
undisputedly hsz-ére nem reagálnék, csak annyiban, hogy jogomban áll elküldeni a fenébe azt a trollt, aki olyat ír, hogy "ájtatos manó meg szentfazék, ezért utálom."

gyurczi: ha eltévedtél, menj tovább. semmi szükségünk ilyen hozzászólásokra.

Sobri: dobálózol itt a hittel, Istennel, stb., de a nevét nem bírod nagybetűvel írni? rohadtul idegesít...tiszteld már meg annyival, még, ha nem is hiszel benne, de a szentszövegekkel meg dobálózol. köszönöm.

Black_Adder: taníts mester! én nem akarok benyalni, vagy valami, de a Tegnap 21:38:52-kor írt üzenete mindent visz. mindent. nagyon, de nagyon tetszik, minden egyes szava aranyat ér, 100%-ig igaz! és büszke vagyok rá, hogy ismerhetem... megmelengette szívem az a hozzászólás...

Broncos: A tavalyi két legtöbb yardot elkapott srác, már nincs a csapatban. Azaz Gaffney és Lloyd. Utóbbi ligaelső is volt a 26-ból 4 meccset nyerő Ortonnal. Most van két tavaly draftolt elkapó, akiből az egyik folyamatosan sérült, a másik kapot pár special team játékot 2010-ben. Most ő az első számú. Plusz egy Royal, akitől 20+ yardos elkapást még életemben nem láttam, pedig minden Broncos meccset nézek. Közben az összes értelmes futó kidőlt Tebow mellől, márpedig ez a játék csak akkor megy, ha komoly futójáték támogatja. Egyébként a tavalyi legrosszabb csapat edzője most a Denvert edzi. Persze, most a defense nyeri a meccseket. Hisz ugyanazokból az emberekből áll a defense, akik Orton idejében is. Momentumunk nem volt akkor. Csak nyeltük a pontokat. Hány és hány reménytelen meccset néztünk végig, miközben Orton hajigálta a 300 yardokat. Csak épp nyerni nem tudott. Van kölcsönhatás az offense és a defense között. Vajon miért most vált brutálissá az a védelem? Minek a hatására? Hát nem az offense sémaváltás miatt. És egyébként melyik PO-s irányító az, amelyik mögött nincs egy erős védelem? Mondjatok egy olyan brigádot, akik 30-40 pontokat engednek, de az irányító egymaga többet szerez? Hadd ne kelljen már rosszul érezni magukat a Denver fanoknak, mert összeált a defense. Tebowal más a mércétek. Vajon miért? Feltettétek már magatoknak a kérdést egyáltalán? Vagy csak simán féltek tőle. Miért nem foglalkoztok pl. Jimmy Clausennel? Ugyanaz a draft, őt sokkal jobbnak tartották. Nagyon komoly bizalmat kapott. Hol van ma már? Hol van McCoy? Róluk miért nem értekeznek sem Amerikában, sem itt. Mért Tebow a téma? Miért fáj nektek, hogy egy eldugott coloradoi csapatban valami nem megszokott történik? "Ronda sznobok vagytok", akik Tebowt nem kímélitek és egyből a víz alá nyomjátok. Rodgersekhez, meg Manningekhez hasonlítjátok. Kiforrot irányítókhoz. De vegyétek a fáradtságot és nézzétek meg a többiek első nyolc meccses statisztikáit, és azzal vessétek össze. Javaslom. Elwayt egyelőre veri ebben. Ahogy kis Manninget, Sanchezt is. Igazán észrevehetnétek, hogy mekkora hátránnyal indult. A tavalyi év kuka, hisz majd az egész vezetőséget lecserélték. Egyébként ha megnézitak a tavalyi utolsó három meccs statisztikáit, akkor láthatjátok, hogy más játékkal megdobta a 200 yardos átlagokat, miközben futott is 100 yard körül. Ő itt maradt Denverben és senki nem bízott benne. Egyesével kell meggyőzni a saját edzőit, vezetőit. Márpedig bizalom nélkül ez a játék nem működik, főleg nem irányító poszton. Csak a szurkolók álltak mögötte. Nincs köré építve a csapat évek alatt.
Hány csapat küzd irányítóproblémával? Hatot minimum fel lehet sorolni, akik nagyon becsülnének egy Tebowt. Ha középcsapat a Denver, akkor azt Tebow színrelépésének köszönhető vastagon. 300+ Ortonnal végig 28-30 hely körül volt a Power Rankingon a Broncos. Ha a mostani vezetés felépíti Tebowt, bőven jobban fog passzolni is, mint mondjuk az állandó play off résztvevő Flacco. Hogy miben erősebb, azt szerintem már látjátok ti is. A negyedik negyedben érdemes figyelni...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
As Elway all but sprinted through the winning locker room, his chest bursting through his suit jacket, he said, “Just give him a chance to win the game.” Asked what it was like to watch Tebow perform an endgame act he himself had mastered, Elway said, “It was great. Awesome.”

Broncos owner Pat Bowlen was heading for a different exit door when he stopped long enough to declare that Tebow would be his man for many moons to come.

“He’s a quarterback, and believe me he’s going to learn,” Bowlen said. “I believe he’ll be a great one. Better keep him around.”

[szerk]
“I screwed up,” Fox said today at his news conference. “What bothers me about that is I love Tim Tebow. How can you not? I’m his biggest fan.”
[/szerk]


- Bowlennek nem szokása ok nélkül hasonlókat mondani, és amit mond, azt komolyan is gondolja

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Jövőhétre izzítsatok inkább fiúk, mert a Q-ban ki fogtok kapni 😂 tökéletes játékkal 😀szaba
Meglehet, hogy azt a győzelmet isten Rivers-nek adja, annyira sajnálja már, és nehogy szegény elkeseredettségében a sátán markába kerüljön.Sobri Jóska
Amúgy Rivers is hithű, csak katolik. Ott rontotta el... De legalább Cesaire a Tebowi ösvényen jár és hátha az Úr könyörül rajtunk. 😊
GB
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Jövőhétre izzítsatok inkább fiúk, mert a Q-ban ki fogtok kapni 😂 tökéletes játékkal 😀szaba
Meglehet, hogy azt a győzelmet isten Rivers-nek adja, annyira sajnálja már, és nehogy szegény elkeseredettségében a sátán markába kerüljön.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Jövőhétre izzítsatok inkább fiúk, mert a Q-ban ki fogtok kapni 😂 tökéletes játékkal 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Húúú, de eltévedtem.

Azt hittem ez a Broncos topic, nem a "Tebow az isten vs. nem az" topic.

"Ha meg nem hiszel istenben, akkor nem vagy 21.századi gondolkodású."

:o :o :o :o :o

WTFgyurczi
Ez itt off, de logikus, hogy ha nem hiszel istenben, akkor számodra a vallás csak egy népbutító maszlag, mert isten nélkül mi más lenne, isten nélkül nincs keresztény vallás.
Ha a vallást herótozod, ha a vallás szerinted csak maszlag, akkor nem vagy 21. századi gondolkodású.
Vagyis nem vagy 21. századi gondolkodású, ha nem hiszel istenben, hiszen ha hinnél benne, akkor a vallásra se mondanál rosszat.
Mit nem lehet ezen érteni?

Valamint a Tebow jelenséget nem lehet megérteni, ha azt hiszed, hogy nincs isten, aki Tebow-nak adja a győzelmeket.
Különben egy ilyen "képzetlen, pontatlan, dobni se tudó" irányító hogy nyerhetne sorozatban meccseket?
Nézd meg a hozzáértők szakmailag miket írnak Tebow-ról. Akár Amerikában, akár ezen a fórumon.
Illogikus számukra ami jelenleg is történik, teljesen ellentmondásos.
Isten nélkül mivel magyarázod?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
"21. századi európai emberhez méltó gondolkodás. Gratulálok..."
"Ha meg nem hiszel istenben, akkor nem vagy 21.századi gondolkodású."

De jó nekem, hogy nem vagyok 21. századi gondolkodású... Köszönöm istenem! ( Ha értitek.. ) 😛 😂D11
Kérlek ezentúl az én hozzászólásomat másénak elferdítésére ne használd fel. Főleg úgy nem, hogy az előzményét nem teszed oda...

Köszönöm!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 474 — Giants fan
Húúú, de eltévedtem.

Azt hittem ez a Broncos topic, nem a "Tebow az isten vs. nem az" topic.

"Ha meg nem hiszel istenben, akkor nem vagy 21.századi gondolkodású."

:o :o :o :o :o

WTF

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Van benne igazság, de te is csak egy szemszögből látod a dolgokat.
Mint tapasztaltad -és ez megkérdőjelezhetetlen- ez is része volt a győzelemnek.
Tehát tökéletes volt.Sobri Jóska
Tény, hogy "just win baby" de ez lehet nem mindig lesz elég. Én -itt-semleges drukkerként azt mondom, hogy hagyják abba Tebow szívatását a FO-nál és építsék köré a csapatot, mert csodát tud tenni a srác.Amadeus91
Nincs tebow szivatás. Ami a gond volt itt, az az orton gives us best chance to win. És most kurvára nem érdekel semmilyen szakelemzés erről SENKITŐL, CSAK az érdekel, h 1-4 után most 4-1. PONT.
Nem egészen értem te mit értesz ez alatt. Nekem nem úgy rémlik,hogy dobáltattak vele minden snapnél.
Ennél jobban hogyan szeretnétek,hogy köré szabják a playbookot?Szerinted egy frencsájz szándékosan kidobna az ablakon egy ekkora marketing értéket?
Rá volt szabva. A gayders ellen hihetetlen jó play call és élvezetes meccs volt. Egy kicsit így csalódás, h most h többen látták Magyarországon, nem ezt használtuk. Most sokkal gyengébb volt a play hívás, mint 2 hete, ami abban is megmutatkozik, h a támadók mindössze 10 pontot szereztek. De nem játszhatjuk mingig ugyanazt, ez tény. A marketing érték nem számít, akik szerint direkt teszünk keresztbe Tebownak, azok szerint Elway nem akarja, h Tebow "ellopja a városát". Ha saját QB lenne még csak-csak, na de így... Ez egyébként hülyeség, Elway és Fox is láthatóan a legjobbat akarja a csapatnak. A szezon előtt tévedtek, de azóta rendben van. Tebownak meg valóban vannak hibái.
1.Akármennyire is nehéz belátni, nem Tebow az egyetlen aki mindent megtesz a pályán és a pályán kívül is,hogy jó játékos legyen. Több százan játsszák ezt a játékot a profik között is, és szinte kivétel nélkül megteszik azt amit Tebow.
Azért mert róluk nem jelent meg Everything between , még nem jelenti,hogy Tim az egyetlen.
Sokan talán még megsüvegelendőbb erőfeszítésekkel jutottek el idáig.
Na és, ettől még Tebow is megtesz minden tőle telhetőt. Ráadásul ez nem a pecc hogy 2 vereség után az egész fórum leugorjon valamelyik hídról. Kezdetben nekünk, nekem legalábbis az is elég volt, hogy ugyanúgy kikaptunk, de legalább látványossá tette a játékunkat, ezért ragaszkodunk hozzá. Kb 5-21-es mérleg után abszolút minden hit kiégett már belőlem. Néztem a meccseket, de semmi jóra nem számítottam, jött Tebow, és akkor döbbentem rá, mennyivel jobb úgy meccset nézni, hogy reménykedhetsz a győzelemért. Ezt adta nekem/nekünk. Ahol 2 vereség után kripta hangulat van, ott ezt sosem értik meg. először vesztettünk, de ÚJRA élmény volt nézni a meccset. Azóta meg nyerünk is. Nem is akárhogy. Számomra a legszebb sportélmény ha egy ilyen kiélezett meccsen az utolsó pillanatokban húzzuk be a győzelmet. Tebow pont ezt csinálja nem először. Ezért megéri fenn maradni egész hajnalban. Ezért van Tebowizmus, meg oly sok 'fanatikus' Nekünk ez jutott nekünk ez kell. Külső szemmel mondhatod h nem tud passzolni, de ha egy pillanatra beleéled magad a mi helyzetünkbe, és azt nézed mit adott nekünk ez a srác, TALÁN megértheted miért védjük őt itt ily hevesen, sokszor olyankor is, amikor valaki csak tényekre próbál rávilágítani. (((ez egyébként megint olyan dolog, h a rengeteg tény közül ki lehet olyanokat ragadni ami ellene van és olyanokat amik mellette.))) (Egyébként lassan unom a témát(nem miattad), innentől mindig nagyjából ezt fogom írni ha valaki jön szivatni TT-t. Aláírásba sajnos túl hosszú...)
2.Divat lett mindenkit lehurrogni aki esetleg Tebow hiányosságaira felhívja a figyelmet. Pedig itt egy sor amit nem lehet megcáfolni: Nem tud dobni!
Nem, nem divat. Mi is tudjuk csak nagyon unjuk már, amikor ezzel jönnek. Ez a Denver Broncos topic, akik itt írnak többségében a csapat szurkolói, örülnek a győzelemnek és nem szeretik a vendég trolloat. Én pl egy másik topicba se járok át, csak azért hogy lefikázzak egy játékost, ide viszont rendre jönnek. És nem csak akkor ha provokálva vannak
Így igaz.Próbálták megtanítani rengetegen, de egyelőre nem tud. Egy LB ha nem tud első szándékból szerelni, már keresztre lenne feszítve, pedig a kettő szinte ugyanaz a kategória.
Be kellene látni,hogy aki leírja ezeket a tényeket, az nem feltétlenül Raiders drukker, vagy éppenséggel nem Faragó Ricsi regisztrált több accot,hogy Tebowt ekézze. Megértem,hogy rengeteg embernek van elege abból,hogy sokan a mainstream médiában túlontúl leminősítik őt, és minden idők legszarabb Qb-jának nevezik, de azért mert egyre hangosabban van mindenki leszólva aki megemlíti a kételyeit, ezek a sarkalatos problémák még nem tűnnek el.
Ha nem lett volna ekkora sztár az egyetemen, most sehol sem lenne.
Ha az LB állandóan győzelemre vezetné a csapatát, mert második szándékból viszont rendre fumble return TD-t csinálna, még keretben lenne hidd el. Ricsit divat szivatni, meg a sportTV-t, pedig RENGETEG emberrel ők ismertették meg / szerettették emg ezt a sportot. Ezt hajlamosak elfelejteni. Nagyon rég néztem TV-n meccset, mert CSAK Pecc vagy Packers meccset adnak, kivéve ha véletlenül egyiket se lehet, de ez most teljesen korrekt közvetítés volt. Még a boltimóros szaki is. tebownak tényleg 2 győzelme volt, attól h ezt nem sikkasztja el még nem fasz.
3.Nem érzitek furcsának,hogy egy sport topicban szinte több a vallási alapú hozzászólás mint a szakmai?
Hogy többet idéztek a Bibliából mint amennyit teszem fel a playekről beszélnétek?
Lehet,hogy egyeseknek Tim Tebow példakép a pályán kívül is, és azonosul a vallási és egyéb életviteli szemléletével, de ez egy NFL csapat topicja, nem pedig életvezetési tanácsadó, és ehhez mérten nem a "saját topic, azt mondok amit akarok"klisét kellene puffogatni,hanem objektívnek lenni.
MEGA LOL, ha egy Pats fan oktat ki minket a topic használatáról 😛 😊. ezt is megéltük, akkor tényleg válság van itt nálunk. 😊 Amúgy ha visszaolvasol talán mentségünkre van, h a Denver fanok értékelték a meccset, a trollok meg jöttek a vallásos szarral. A mellett meg miért kéne elmennünk. Szerintem akár a hajszíne miatt is utálhatja valaki Tebow-t, csak azt nem értem miért érzi szükségét a Denver topicban ezt kifejteni. Egyébként tessék én most reagálok rá. Ha valaki képes Tebow arab terroristához hasonlítani akár explicit akár implicit, annak azt mondom, h vallási alapon utálni valakit az semmivel se különb mint faji alapon.
4.Olyannyira elhomályosulnak sokan a Tebow-magictől,hogy "Többet itt meg ne lássalak" sorokkal reflektálnak mások hozzászólására, vagy éppenséggel a fanatizmus olyan fokán állnak,hogy az ember inkább el sem olvassa a hozzászólást, mert tudja,hogy nagy vonalakban ugyanaz a frázis ismétlődik minden alkalommal.
Nem ez nem igaz. A denver topic nem azt jelenti, h csak denver fanok írhassanak ide. sőt kifejezetten jót tesz a topicnak ha más is jön. Én amúgy is szeretem más szemszögből látni, egy kevésbé vagy máshogy elfogult ember véleménye hasznos lehet. De idejönni, h utálom tebowt mert keresztény az trollkodás. Bármit mondasz ez szánalmas. Én sosem mentem át más topciba egy játékost szopatni. Sőt egyébként az se tetszik, ha egy egyébként semleges szrukoló jön szurkolni valamelyik csapat ELLEN. Ha egy másiknak szurkol aki ellen mi játszunk semmi baj, de egy egyébként semleges csapat ellen így. az szvsz szánalmas, engem is idegesít. Ugyanez. Ki a faszt érdekel, h gyűlöli a keresztényeket, meg Tebow-t? MÁr elnézést. Igen direkt túloztam. Vagy jó, írja meg, de akkor mi meg hagy küldjük már el a picsába. Arra egyébként gondoltál, hogy egy hasnolóan vallásos ember személyes sértésnek veheti ezt? Mondtam már h vallási alapon gyűlölni semmivel se jobb mint faji alapon? Ja és nem mi hoztuk fel, valaki átjött ide trollkodni. ebből alakult ki. Nem mi akarunk vallás topicot csinláni

Lehet,hogy más ugyanúgy drukkolt neki amikor tavaly beállt a RedZone playeknél, vagy idén,hogy szorítsa ki Ortont, de azért mert nem ért egyet a Tebow> mindenki más a ligából titulussal, még nem feltétlenül TT ellenes.
Ezzel egyet értek. De most épp az az idő van, amikor nem ő volt ugyan a legjobb, de ő fordította meg a meccset. Ha a lions meccs után szarabbnak volt mondva leafnél és russelnél, akkor most hagy legyen már jó játékosnak mondva. A csorda már úgy is alig várja, h újra kikaphasson
Persze tisztelet a kivételnek, mert abból is van sok.undisputedly

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
"21. századi európai emberhez méltó gondolkodás. Gratulálok..."
"Ha meg nem hiszel istenben, akkor nem vagy 21.századi gondolkodású."

De jó nekem, hogy nem vagyok 21. századi gondolkodású... Köszönöm istenem! ( Ha értitek.. ) 😛 😂
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
Én bírom Tebowt de túl sok az amit Sobi ír róla. Bárki más irányítana most ugyanilyen mérleggel és statisztikákkal az lenne a téma hogy mi lehetne ha még irányító is lenne a csapatban... True american csoda ez most hétről hétre de ez egyszer véget ér és akkor nem lehet a hatékonyságra hivatkozni...JayB
Ha véget ér, akkor nem.
De légy türelemmel, néhány év, és ott lesznek a gyűrűk.
Biztos nem lesz minden meccs megnyerve, és nem minden évben Tebow lesz a SB MVP, dehát ez csak azért van, mert isten útjai kifürkészhetetlenek.
Szerintem nem sok amit írok róla, isten őt választotta, és kik vagyunk mi, hogy megkérdőjelezzük az ő akaratát?
Vagyis megkérdőjelezheted, csak akkor nem vagy ebbe a századba való.Sobri Jóska
😀
Legyen igazad, tőle nem sajnálom gyűrűt.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Én bírom Tebowt de túl sok az amit Sobi ír róla. Bárki más irányítana most ugyanilyen mérleggel és statisztikákkal az lenne a téma hogy mi lehetne ha még irányító is lenne a csapatban... True american csoda ez most hétről hétre de ez egyszer véget ér és akkor nem lehet a hatékonyságra hivatkozni...JayB
Ha véget ér, akkor nem.
De légy türelemmel, néhány év, és ott lesznek a gyűrűk.
Biztos nem lesz minden meccs megnyerve, és nem minden évben Tebow lesz a SB MVP, dehát ez csak azért van, mert isten útjai kifürkészhetetlenek.
Szerintem nem sok amit írok róla, isten őt választotta, és kik vagyunk mi, hogy megkérdőjelezzük az ő akaratát?
Vagyis megkérdőjelezheted, csak akkor nem vagy ebbe a századba való.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 851
Én bírom Tebowt de túl sok az amit Sobi ír róla. Bárki más irányítana most ugyanilyen mérleggel és statisztikákkal az lenne a téma hogy mi lehetne ha még irányító is lenne a csapatban... True american csoda ez most hétről hétre de ez egyszer véget ér és akkor nem lehet a hatékonyságra hivatkozni...