NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
MTK 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, mondjuk aki azt várta, hogy Tebow pont a Revis - Cromartie páros ellen fog nekiállni dobálózni, annak eléggé elmentek otthonról, szerintem ezt ki lehet jelenteni... 😛

Orton tud dobálni, sokat értünk vele. Lehet nyerni csak védelemmel (Ravens @2000), meg csak passzolva is (pl. a Pats vagy a Colts kismilliószor), ki mondja, hogy csak futva nem lehet? Jah, hogy eddig úgy senki se nagyon próbálta az NFL-ben, mint most mi? Lehet, hogy még senkinek nem volt olyan 6'3"-es 236 lbs súlyú QB-je, aki ilyen testi adottságokkal még le is tudott futni embereket, valamint nem is félt az ütközésektől.

Tebow nem egy új Montana, de még csak nem is egy új Elway, de nem is kell annak lennie. Szerintem nem...StormST
Hehe, hogy egy fradi drukkerrel ennyi mindenben egyet értsek, priceless😊kishaszi
Fradi? Az mi? 😀

De tényleg, honnan vetted, hogy fradista vagyok? Eléggé mellélőttél... 😊 (nem, nem is Újpest)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Jó volt nézni a D-t főleg a két exsast, további jó munkasikereket nekik.

pekinger
Igen.
Kevés szó esik Bunkleyról pedig nagyon hasznos, tagja a Dlinenak. Futás elleni (főleg a középső) védekezés nagyon sokat javult a tavalyi évhez képest. Fontos láncszem, jó igazolás volt. 😊
Dawkins még mindig teljes szívvel játszik. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amikor 1 QB más csapatban dob 2 bődületes rosszat, sűrűn anyázok, majd azt mondom ok, de semmi esetre sem dícsérem meg érte és mondom azt, hogy nagy király, mert nem is volt rá szükség, pláne ha nem is csak 2 esélytelen kakit dob. Az meg h volt szép passza is, és arról senki sem beszél, há' még jóhogy, gondolom ez az elsődleges feladata.
Persze mindenki más, csak buta fejemnek fúrcsa ez.
(Sajnos nincs ha, pedig megnéztem volna a megváltót az idei 1/1 es helyén.)

Jó volt nézni a D-t főleg a két exsast, további jó munkasikereket nekik.



"Sobri trollkodásához, ezentúl továbbra is csak olvasom ezt az új vicc topicot." Nemá' 2oldal után már élvezhető.
Amúgy ha Sobri muszlim lenne már a paradicsomban élvezné a szűzeket, az izraeli utazásának köszönhetően.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon utálok hszeket törölgetni, szóval ha megint kirobban a vallásháború, akkor következő nap egyik félnek sem kell jönni.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha lenne like gomb, meg sem állna 50-ig 😀JC6
Sztem 1000ig.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha lenne like gomb, meg sem állna 50-ig 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én is rég röhögtem ilyen jót 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy tenorx ütött a fotó, majdnem lefordultam a székről 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tenorx 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Úgy látom most magam előtt Sobri arcát, hogy röhög a gép előtt amikor írja be a dolgokat, meg olvassa a többiek hozzászólásait. Mondjuk az én arcomon is folyamatosan mosoly van. 😀Bruce
szerinted a "többiek" arcán nincs mosoly? 😀 hidd el, hogy bőven van 😀

10vagyX: zseniális kép 😀😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy látom most magam előtt Sobri arcát, hogy röhög a gép előtt amikor írja be a dolgokat, meg olvassa a többiek hozzászólásait. Mondjuk az én arcomon is folyamatosan mosoly van. 😀Bruce

? 😀tenorx
Nyihhhááááá! 😀 😀 😀 😀

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Úgy látom most magam előtt Sobri arcát, hogy röhög a gép előtt amikor írja be a dolgokat, meg olvassa a többiek hozzászólásait. Mondjuk az én arcomon is folyamatosan mosoly van. 😀Bruce

? 😀tenorx
LOL 😀 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úgy látom most magam előtt Sobri arcát, hogy röhög a gép előtt amikor írja be a dolgokat, meg olvassa a többiek hozzászólásait. Mondjuk az én arcomon is folyamatosan mosoly van. 😀Bruce

? 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Úgy látom most magam előtt Sobri arcát, hogy röhög a gép előtt amikor írja be a dolgokat, meg olvassa a többiek hozzászólásait. Mondjuk az én arcomon is folyamatosan mosoly van. 😀
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
A hitvitát meg kérték, hogy ne itt, így abba nem folynék bele egy hitetlennel.Sobri Jóska
Már csak azért se menj bele, mert fogalmad sincs, hogy mit jelent ez a szó 😉

btw sorry, hogy csatlakoztam Sobri trollkodásához, ezentúl továbbra is csak olvasom ezt az új vicc topicot.fetomy
Mi itt Tebow-ról beszéltünk, aki a Denver irányítója, isten választottja.
Ha neked ez vicc, az a te dolgod, ha neked ez trollkodás, szintúgy.
Én nem érzem annak, és 2-3 embertől eltekintve, a többséget nem is zavarja, sőt. (Nem én találtam ki magamnak, hogy tebowista pápa vagyok, a tisztség pedig kötelez.)Sobri Jóska
Szerintem, ami ebbe a topikban folyik az elmúlt pár hétben az jóval több, mint 2-3 embert zavar.... hidd el nyugodtan. Csak vannak intelligens emberek, akik értelmetlen vitázásba nem mennek bele.

Én mindig is szerettem olvasni az itteni hozzászólok megnyilvánulásait, mert szimpatikus a csapat, de az elmúlt időkben nagyon megváltozott itt sok minden... és nem jó irányban...

Von Miller nagy király. Imádom. 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
És ha ezt ITT ÉS MOST befejeznénk és az utolsó ~15-20 hsz-t egy kedves moderátor törölné?Black_Adder
Támogatom. A sok szkepticizmust, faszarcúzást, ellenvéleményt, trollkodást, kötözködést mind.
Minden vallásnak szüksége van inkvizítorra, aki rendet vág, ha elszabadul az eretnekség.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként miféle Isten lenne az, aki ilyen kis dolog miatt kiválaszt egy embert. Mintha ilyen nagy sportrajongó lenne az Isten, semmi mást nem akar, csak hogy Tebow SB-t nyerjen. Elég valószínű 😀 😀Bruce
Felmerül a kérdés, ha ez valóban így van Orton miért játszott eddig? Tebow miért nem hozta nekem a pontokat fantasyben? Lehet, hogy isten nem szereti a fantasy football ezért nem segített Tebownak? (hozzá teszem én kedvelem a denvert és Tebowt is)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyébként miféle Isten lenne az, aki ilyen kis dolog miatt kiválaszt egy embert. Mintha ilyen nagy sportrajongó lenne az Isten, semmi mást nem akar, csak hogy Tebow SB-t nyerjen. Elég valószínű 😀 😀Bruce
😂

...az utolsó ~15-20 hsz-t (inkább 20) egy kedves moderátor törölné?Black_Adder
Inkább mennjen a Vicc-topicba 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
És ha ezt ITT ÉS MOST befejeznénk és az utolsó ~15-20 hsz-t (inkább 20) egy kedves moderátor törölné?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Egyébként miféle Isten lenne az, aki ilyen kis dolog miatt kiválaszt egy embert. Mintha ilyen nagy sportrajongó lenne az Isten, semmi mást nem akar, csak hogy Tebow SB-t nyerjen. Elég valószínű 😀 😀Bruce
Isten mindenható.
Neki nem okoz nagyobb megoldandó problémát egy emberi élet lemenedzselése, mint neked egy lélegzetvétel.
Próbálj nagyobb léptékben gondolkodni, mint földi porhüvelyed mikrouniverzuma.

Egyébként pont ez a hit lényege.
Ami nem tudható, ami nem valószínű, ott jön be a hit.
És nem illik kigúnyolni más ember hitét.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Egyébként miféle Isten lenne az, aki ilyen kis dolog miatt kiválaszt egy embert. Mintha ilyen nagy sportrajongó lenne az Isten, semmi mást nem akar, csak hogy Tebow SB-t nyerjen. Elég valószínű 😀 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Úgy tudtam hogy a hívők Istent nagy I-vel írják 😊Rataxes
Már aki.
Rengeteg hívő van, rengeteg hit van, és nincsenek univerzális szabályok.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Úgy tudtam hogy a hívők Istent nagy I-vel írják 😊
Basszus, bocs az offért!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes