NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
viszont ha azok a meccsek amiket hiányolsz megvannak, lehet még orton lenne az irányítónk 😀Negritis
Na ja. Talán nem kellett volna az elején kitalálni azt az "Orton gives us the best chance to win" szöveget...
//mondjuk ha csak annyit mond, h orton jobb pocketban és azért kezd, akkor se állnánk jobban, az meg h Tebow-val mi lett volna az első 5 meccsen fölösleges belemenni... FASZT. Simán vezetnénk a divíziót 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
én is csak ábrándoztam egyet, viszont mi mást tehetne egy szurkoló mint minden szebben lát a realitásoknál

viszont ha azok a meccsek amiket hiányolsz megvannak, lehet még orton lenne az irányítónk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Ennyire ne szaldjunk előre, h a rájátszást számoljuk. A Q-ban rögtön underdogok vagyunk, hazai pályán biztos ellenünk akarják majd megszakítani a remek sorozatukat.
Viszont az tény, hogy ugyan továbbra is underdogok vagyunk a legtöbb meccsen, azért nem elhanyagolható az esélyünk a győzelemre.
Akárhogy is, vasárnap a szezon legfontosabb meccse következik. Ha ott is nyernék, wildcard ügyben se állnánk pillanatnyilag olyan rosszul, divízióban meg tovább kergetnénk a raiderst.

Kicsit azért ránézek a sorsolásra:

Broncos:
- @SD: nagyon tartok tőle, óriási tétje lesz mindkét csapat számára. Szerencsére még pont Novemberben lesz 😊
-@MIN: Ne essünk abba a hibába h lebecsüljük őket, minket is sokan semmibe néztek, aztán jött a pofára esés. A Raiders ellen hihetetlen hibákat követtek el /*kedvencem amikor a kicker a földbe rúgott 😀*/ Azok nélkül komoly bajban lehetett volna az Oakland. Abból meg nem indulhatunk ki, h ellenünk is ugyanazokat a gyermeteg hibákat vétik majd. Ráadásul otthon játszanak
Viszont azért nagyon csalódott lennék, ha pont ellenük szállna el a PO, még ha én továbbra se bízok benne.
- vs Chi: Cry Babynek jobban örülnék, ő extra motivációt adna a csapattársaknak, a csere irányítójukat tavaly rájátszásban láttam, az alapján nem sok jóra számíthatunk. Ő egymaga nem veszti el a meccset, a csapat meg nélküle is elég erős, h megverjen minket.
- vs NE: Brady 1-6-tal áll ellenünk, ráadásul otthon játszunk, a matchupunk viszont nem a legjobb. Hiába szar a passzvédelmük, ha nem passzolunk...
- @Buf: Jó lenne most találkozni velük, kitudja addigra milyen formában lesznek. Ahogy a szezont kezdték, sima favoritok lennének, ahogy most játszanak nem sok esélyük lenne.
- vs KC: Utolsó fordulóban óriási verést szoktunk kapni a csoport riválistól, főleg ha még tétje is van a meccsnek. Semmi jóra nem számítok...

Oakland:
- vs Chi: BlackHole-ban, CP egyre jobban játszik, nyomás alá kéne helyezni, akkor nyerhet a Bears.
- @ Mia: Szerencsénk, h már túl vagyunk rajtuk, innentől mindenki számára kemény ellenfélnek tűnnek. Ráadásul már otthon is nyertek meccset...
- @GB: Remélhetőleg a '49 hozza a meccseti addig, és még nem pihentethetik a kezdőiket.
- vs Det: Ugyanaz mint a bears ellen. Annyi hogy itt CP mégbiztosabb, h nyomás alatt lesz... Szerencséjükre azonban mindkét meccset otthon játsszák...
- @KC: Nehéz rá mit modani
- vs SD: Nehéz rá mit modani

Nehezebb sorsolásnak tűnik, mint a miénk. 6 ellenfélből 3 ugyanaz, Nekünk Vikings nekik Dolphins, jelenlegi formát nézve nekünk van könnyebb dolgunk. Patriots - GB, megint csak övék a szopóbb, bár ha mindketten kikapunk nem számít, a 3. különbésg a Bills - Detroit. Jelenlegi forma szerint megintcsak nem cserélnék velük...
Szóval egy fokkal könnyebb dolgunk van, de ők meccselőnyben vannak, és a közös sorsolásból is lehet h jobban jönnek ki...

Chargers:
- vs DEN: Kulcsfontosságú nekik is
- @Jac: Ne ha ezt se hozzák...
- vs BUF: Ki-ki meccsnek tűnik
- vs BAL: A Baltimore lenne a favorit, de december faktor, meg a Ravens is tud érdekes meccseket produkálni
- @DET:
- vs Oak:

Egyet játszunk egymás ellen, nagyjából attól függ ki végez előbb. Ha ott kikapnak, már 2 meccs hátrányban lennének tőlünk, ha viszont nyernek, akkor utól érnek minket. buffalo aki mndkettőnknek ellenfél, ők talán jobbkor találkoznak velük, ráadásul otthon. A maradék: Jags, Lions, Raiders a mi Vikings, Bears KC-val szemben nagyjából kiegyenlített. Jags - Vikings kb egy szinten, bár a Vikingeket talán egy kicsit veszélyesebbnek érzem. Detroit - Bears szintén nagyjából egy szinten, KC viszont könnyebbnek tűnik most mint a Raiders.

Chiefs:
Nekik még ugye 1gyel több van
- @NE: Palko vs Brady,
- vs PIT: 😀
- @Chi
- @ Jets
- vs GB
- vs Oak
- @Den

Messze ez tűnik a legnehezebb sorsolásnak, ráadásul meccs hátrányban is vannak hozzánk képest, rossz formában, rengeteg hiányzó kulcsjátékos, akiket rövid távon még valahogy csak pótoltak, de most kezdenek nagyon összezuhanni. Záró fordulóban meg csak mi játszunk otthon...

Szumma: A Raiders tűnik sajnos a legesélyesebbnek, ez óriási tragédia. Ha a Chargers megkezdi a szokásos menetelését már ellenünk, akkor ők is esélyesebbek nálunk. Ezért kulcsfontosságú a vasárnapi meccs. Volt 3 extra napunk felkészülni, felépülni a sérülésekből. mellettünk szól, h Tebow tavaly szoros meccset játszott ellenük, idén pedig egy eldőlt meccset szorossá tudott tenni.

A tippem sajnos az, h nagyon fog hiányozni, a Titans ellen elszalasztott esély, vagy a Raiders elleni, vagy hogy a Chargers ellen olyan szarul kezdtünk /*a be nem fújt DPI-ről nem is beszélve...*/

De nem is baj, mindenképp látszik, hogy jó úton járunk, senki se várta, h PO legyen. A 8-8 meg akár meg is lehetne, ha kitartana a szerencsénk
A szezon előtti elvárásomat 5 győzelemmel már teljesítették, most azért szeretném, ha lenne belőle 6-7... //a 8-8 nem elvárás vagy célkitűzés a részemről, de akár az is lehetséges, és az már nem losing season...

Egyelőre azonban koncentráljunk az SD-re, sorsdöntő mérkőzés lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
jaja, tanulságos olvasmány és én is reálisnak érzem a leírtakat (nem értek annyira hozzá hogy magamtól is ennyire összeszedetten lássam)

pont ezért nem merek nagyon elrugaszkodni a realitástól, viszont ha egy 9-7 összejönne akkor egy Wild Card nem lenne elképzelhetetlen számomra

SD(idegenben) - amilyen formában vannak hozni kéne
MV(i) - azon kevés mérkőzések egyike ahol talán esélyesek vagyunk kérdés Peterson és Allen megállítása
ChB(otthon) - cutler amint írtátok lehet nem játszik, mégis ezt a meccset úgyérzem bukjuk, jobb a védelmük, de itthon leszünk szóval nem esélytelenül állunk ki / + tesómmal családi rivalizálás is lesz 😀
NEP(o) - hát itt kb esélytelenek nyugalma 😀
BB (i) - wild card helyről dönthet akár
KC(o) - amit az Arrowheadbe csináltunk otthon is hozni kell

ugye 3 nyerhető, 1 2 esélyes és 2 vereség szagú meccs
ebből lehet hozni egy 9-7es mérleget a végén
de én 8-8al is elégedett leszek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Tényleg jó kis írás, grat Ulpi! 😊

Közben egy homecoming helyett egy másikat kapunk a Bears meccsre: Cutler eltörte a nagyujját, 6-8 hétre kiesett, így az ő kifütyülése elmarad, viszont valszeg láthatjuk játszani az ex-Colorado State-es Caleb Hanie-t... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Írtam egy cikkféleséget a blogra a Broncosról. xrace77 meg is dicsérte, ajánlom a figyelmetekbe:
http://bowlhu.blog.hu/2011/11/20/denver_broncos_gameplan_pro_es_kontraulpianus
Nagyon jó írás! 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Írtam egy cikkféleséget a blogra a Broncosról. xrace77 meg is dicsérte, ajánlom a figyelmetekbe:
http://bowlhu.blog.hu/2011/11/20/denver_broncos_gameplan_pro_es_kontraulpianus
Nagyon szuper, bár az ST megérdemelt volna egy mondatocskát 😊 Más "kivetnivalóm" nincs, nekem nagyon nagy csemege minden meccs.
Köszönöm.JC6
STre nem igazán építenek stratégiát. Még Hesterre vagy Janóra sem.ulpianus
Nem úgy értem. Csak ugye dicséretnek vettem a cikked, így reméltem a remek ST munka is kap majd egy dicsérő mondatot.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Írtam egy cikkféleséget a blogra a Broncosról. xrace77 meg is dicsérte, ajánlom a figyelmetekbe:
http://bowlhu.blog.hu/2011/11/20/denver_broncos_gameplan_pro_es_kontraulpianus
Nagyon szuper, bár az ST megérdemelt volna egy mondatocskát 😊 Más "kivetnivalóm" nincs, nekem nagyon nagy csemege minden meccs.
Köszönöm.JC6
STre nem igazán építenek stratégiát. Még Hesterre vagy Janóra sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Írtam egy cikkféleséget a blogra a Broncosról. xrace77 meg is dicsérte, ajánlom a figyelmetekbe:
http://bowlhu.blog.hu/2011/11/20/denver_broncos_gameplan_pro_es_kontraulpianus
Nagyon szuper, bár az ST megérdemelt volna egy mondatocskát 😊 Más "kivetnivalóm" nincs, nekem nagyon nagy csemege minden meccs.
Köszönöm.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Írtam egy cikkféleséget a blogra a Broncosról. xrace77 meg is dicsérte, ajánlom a figyelmetekbe:
http://bowlhu.blog.hu/2011/11/20/denver_broncos_gameplan_pro_es_kontra


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


én ezután már semmin sem csodálkozom:

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jézus 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ne add a hülyét 😛

közös fotó timmel, rávasalás lepedőre, kész.
van ilyenből millióHöri
..meg azért elég komoly lenne Tim mellett egy 150 centis nő...JC6
én ezután már semmin sem csodálkozom:


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ne add a hülyét 😛

közös fotó timmel, rávasalás lepedőre, kész.
van ilyenből millióHöri
..meg azért elég komoly lenne Tim mellett egy 150 centis nő...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...kishaszi
Ő a fjúcsör vájf?Habi
ne add a hülyét 😛

közös fotó timmel, rávasalás lepedőre, kész.
van ilyenből millió

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
...kishaszi
Ő a fjúcsör vájf?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
" Strong safeties: Egyetlen egy. Legyen az Brian Dawkins. Kell egyáltalán kampányolni mellette? Jó igen, coverageben már nem a régi, de a boxban még mindig pusztít. És 2 sackje is van. Pont azt tudom rá mondani, mint Bailey-re: Megvan a szavazó bázisa, van esélye kijutni, de necces lesz neki, nagyon necces. Minden szavazatra szüksége lenne, a DSB-re is. Polamalut kiszorítani nem lenne kis fegyvertény. Feltétlenül támogassuk őt, ha valaki, akkor ő mindenképp megérdemli, ha más miatt nem, az eddigi pályafutása miatt. "

Köszönöm.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder "felhívása" a Pro Bowl szavazásra! 😀

http://denversports.blog.hu/2011/11/20/nfl_pro_bowl_szavazas_2011


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JC6! Kérlek vegyél vissza, mert szörnyű stílusban írsz, és nagyon sokat! Sokat szerepelsz, és talán egy kicsit antipatikussá teszed a vallásosakat és a Tebowt kedvelőket. Túl sértődékenyen viselkedsz.
burzum4ever
Ezentúl csukd be a szemed, ha látod a hsz-em.
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Denver szurkoló vagyok. Tebow a kedvenc játékosom. A vallás fontos szerepet tölt be az életemben.

JC6! Kérlek vegyél vissza, mert szörnyű stílusban írsz, és nagyon sokat! Sokat szerepelsz, és talán egy kicsit antipatikussá teszed a vallásosakat és a Tebowt kedvelőket. Túl sértődékenyen viselkedsz.

Szerettem olvasni ezt a topikot, főleg Black Adder írásai miatt, de ez az utóbbi pár oldal szörnyű.

A jópofizás Tebow hitével kapcsolatban aranyos, de maradjon a foci a fő témája a topiknak!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Miért, a DEN - NYJ meccs mellett kik játszottak még? RotW és a többi szavazás csak a MNF után lehetne, nem? Kajak nem értem, de lehet csak én... 😀JC6
Az általad írtakból is tök logikusan következik szerintem hogy most a 10. heti díjazottakról van szó 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Millernek megint nem jött össze a rookie of the week, de jövőhéten újra esélyes lehet.
Tebow viszont ismét nyert a never say never-en.Black_Adder
Miért, a DEN - NYJ meccs mellett kik játszottak még? RotW és a többi szavazás csak a MNF után lehetne, nem? Kajak nem értem, de lehet csak én... 😀JC6
Mindenki más játszik a héten még (kivéve a byeweekes csapatok) ezért csak kedden lesz vége a fordulónak és ezért írt Black jövőhetet...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Millernek megint nem jött össze a rookie of the week, de jövőhéten újra esélyes lehet.
Tebow viszont ismét nyert a never say never-en.Black_Adder
Miért, a DEN - NYJ meccs mellett kik játszottak még? RotW és a többi szavazás csak a MNF után lehetne, nem? Kajak nem értem, de lehet csak én... 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Millernek megint nem jött össze a rookie of the week, de jövőhéten újra esélyes lehet.
Tebow viszont ismét nyert a never say never-ön.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear