NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
triangle 1 283
@AdamSchefter: Filed to ESPN: Denver Broncos waived quarterback Kyle Orton today.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok hazabeszélni, de elég csak a két csapatot "összehasonlítani"..... ég és föld...ráadásul a Panthers-nek alig volt értékelhető támadása, a Lions ajándékozott nekik minimum 21 pontot...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Igazából arról van szó melyik a reménytelenebb szituáció 5 perccel a vége előtt -3 a Jets ellen, vagy félidőben -17 a Panthers ellen. Mindkettő mellett lehet érvelni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tebow újabb comebackjének köszönhetően újra választható a Never Say Never-ön:
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/reg/11?module=HP11_content_stream_voting_gmc#playerId:09000d5d8243c117
Black_Adder
Eléggé meglepne ha nem Stafford vinné el ezt.Bazzani
Hát, Tebownak volt már elég 8 yard a rookie of the weekhez egyszer, de most én is azt hiszem, hogy csak a drive of the weekre esélyes...Black_Adder
Azt már kiosztották Vince Young 18 playes, 9 perces drivejának.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Azért Stafford sokkal nagyobb hátrányban volt, szóval nagyon igaz rá a never say never. Pont ezt tette félidőben, ahogy Tebow meg az 55. percben.
Majd meglátjukBlack_Adder
Én is pont arra gondoltam,hogy 7-24ről elég nagy dolog nyerni.
De ez itt off,be is fejeztem.Bazzani
Én nem mondom, hogy nem érdemli meg, félre ne értsen senki... 😊

Én csupán arra céloztam volna, hogy egy félidőben 17-el vezető, de egyébként harmatos csapatot, jó félidei edzői változtatásokkal könnyebb lehet megverni, mint underdog-ként 95 yard-ot haladni az utolsó 6 percben -3-nál. De ez már tényleg csak megítélés és elfogultság kérdése... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért Stafford sokkal nagyobb hátrányban volt, szóval nagyon igaz rá a never say never. Pont ezt tette félidőben, ahogy Tebow meg az 55. percben.
Majd meglátjukBlack_Adder
Én is pont arra gondoltam,hogy 7-24ről elég nagy dolog nyerni.
De ez itt off,be is fejeztem.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Azért Stafford sokkal nagyobb hátrányban volt, szóval nagyon igaz rá a never say never. Pont ezt tette félidőben, ahogy Tebow meg az 55. percben.
Majd meglátjuk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Tebow újabb comebackjének köszönhetően újra választható a Never Say Never-ön:
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/reg/11?module=HP11_content_stream_voting_gmc#playerId:09000d5d8243c117
Black_Adder
Eléggé meglepne ha nem Stafford vinné el ezt.Bazzani
Engem meg az, ha igen... 😀

Persze ez soha nem arról szól, hogy ki érdemli meg jobban, hanem arról, hogy kinek nagyobb a tábora...

Mondjuk Tebow egy országos 2-esből csinált 1-est egy game-winning drive-al (igaz előtte szenvedett, de pont erről szól a Never Say Never), míg Stafford egy gyenge csapat ellen hozta eléggé szenvedve a kötelezőt. Ha azt nézzük, hogy ki nyújtotta a jobb teljesítményt, akkor simán Stafford a nyerő. Ha azt nézzük, hogy ki volt inkább "Never Say Never", akkor azért nem ennyire sima a helyzet... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Tebow újabb comebackjének köszönhetően újra választható a Never Say Never-ön:
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/reg/11?module=HP11_content_stream_voting_gmc#playerId:09000d5d8243c117
Black_Adder
Eléggé meglepne ha nem Stafford vinné el ezt.Bazzani
Hát, Tebownak volt már elég 8 yard a rookie of the weekhez egyszer, de most én is azt hiszem, hogy csak a drive of the weekre esélyes...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tebow újabb comebackjének köszönhetően újra választható a Never Say Never-ön:
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/reg/11?module=HP11_content_stream_voting_gmc#playerId:09000d5d8243c117
Black_Adder
Eléggé meglepne ha nem Stafford vinné el ezt.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Tebow újabb comebackjének köszönhetően újra választható a Never Say Never-ön:
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/reg/11?module=HP11_content_stream_voting_gmc#playerId:09000d5d8243c117
Von Millerre is lehet megint szavazni. Lassan itt az ideje, hogy nyerjen is 😊
http://www.nfl.com/voting/rookies/2011/REG/11

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki az a Tebow? 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Ja igen. Hogyha PO-ba jut a csapatunk, amihez valljuk be, kisebb csoda kellene, akkor csinálok egy ilyen "bankett" féleséget valahol, ahova minden Broncos szurkolótársam el tud jutni, egy adott időpontban...ÜNNEPELNI, 2005 után megint!JC6
Bankett jó ötlet, megpróbálom elintézni a Bazilikát. 😉

Van olyan, aki most tippelni mer? 😀
Hát én biztos nem fogok, mert ebből a csapatból bármit, de tényleg BÁRMIT kinézek akármelyik meccsre, a +40-ről a -40-ig... 😊StormST
Tipp: Tebow ismét nyerni fog.Sobri Jóska
Max a Broncos fog nyerni. Esetleg Tebow nyeri meg, de a győzelem a csapaté, ezt azért szerintem lassan ideje lenne berögzíteni a fejekbe... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Ja igen. Hogyha PO-ba jut a csapatunk, amihez valljuk be, kisebb csoda kellene, akkor csinálok egy ilyen "bankett" féleséget valahol, ahova minden Broncos szurkolótársam el tud jutni, egy adott időpontban...ÜNNEPELNI, 2005 után megint!JC6
Bankett jó ötlet, megpróbálom elintézni a Bazilikát. 😉

Van olyan, aki most tippelni mer? 😀
Hát én biztos nem fogok, mert ebből a csapatból bármit, de tényleg BÁRMIT kinézek akármelyik meccsre, a +40-ről a -40-ig... 😊StormST
Tipp: Tebow ismét nyerni fog.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Van olyan, aki most tippelni mer? 😀

Hát én biztos nem fogok, mert ebből a csapatból bármit, de tényleg BÁRMIT kinézek akármelyik meccsre, a +40-ről a -40-ig... 😊StormST
Hogyne tippelnék? Végül is tökmindegy, nem? 😊 Nekem, mint szurkolónak csak ez jut 😊
De a bankettba benne lennél?JC6
Erre nem tudok se igent, se nemet mondani egyelőre... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Van olyan, aki most tippelni mer? 😀

Hát én biztos nem fogok, mert ebből a csapatból bármit, de tényleg BÁRMIT kinézek akármelyik meccsre, a +40-ről a -40-ig... 😊StormST
Hogyne tippelnék? Végül is tökmindegy, nem? 😊 Nekem, mint szurkolónak csak ez jut 😊
De a bankettba benne lennél?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Kijöttek az első Pro Bowl állások, jelen pillanatban 4 Bronco van a posztja első 5 helyezettje között: Tim Tebow, Brian Dawkins, Von Miller és Britton Colquitt... 😊

Ha csak 1-2 bejut már az is szép, Von-nál nagy álom lenne, Tebow-nál meg pláne, bár ahogy az AFC QB-k alakítanak idén... 😛 (megelőzve a flame-et, szerintem esélytelen, hogy beérjen, esetleg PO esetén, de akkor is karcos)

Von a franchise talán legjobb rookie védői teljesítményét hozza össze szép lassan, Colquitt pedig lehet, hogy minden Broncos punter rekordot megdönt, bár szerintem ő nem fog beérni. Dawkins-t a neve mellett a teljesítménye is viszi befelé, Tebow-t meg a hype, amit nem lehet alábecsülni, bár én teljesen őszintén szólva nem tartanám igazságosnak még a bekerülését, de persze a szezon végéig még sok idő van vissza... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
plummer on tebow:
http://sportsradiointerviews.com/2011/11/21/jake-plummer-tim-tebow-mike-shanahan-denver-broncos/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Van olyan, aki most tippelni mer? 😀

Hát én biztos nem fogok, mert ebből a csapatból bármit, de tényleg BÁRMIT kinézek akármelyik meccsre, a +40-ről a -40-ig... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Én úgy olvastam valahol, hogy az ott vmiért nem volt DPI, hanem szabályosan csinálta Hughes. Még meg is volt magyarázva vmi szabály által.szaba
Fake puntnál nincs DPI, mert akkor a punter csak megvárná míg a gunner elhagyja az öt yardot és odadobná a környékére és mivel a receiving team blokkol/jammel így DPI lennezolika26
Rég volt már, de 1mp-vel a vége előtt 1and10-nél 5 pontos hátrányban Tebow szvsz nem fake puntot próbált... 😊 Legalábbis nem sokan hitték volna el, h tényleg puntolni fog... 😀Black_Adder
De hülye vagyok, azt hittem a Raiders topiknál vagyok 😀 😀
Sorry 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
vagy hogy a Chargers ellen olyan szarul kezdtünk /*a be nem fújt DPI-ről nem is beszélve...*/
Black_Adder
Én úgy olvastam valahol, hogy az ott vmiért nem volt DPI, hanem szabályosan csinálta Hughes. Még meg is volt magyarázva vmi szabály által.szaba
Fake puntnál nincs DPI, mert akkor a punter csak megvárná míg a gunner elhagyja az öt yardot és odadobná a környékére és mivel a receiving team blokkol/jammel így DPI lennezolika26
Rég volt már, de 1mp-vel a vége előtt 1and10-nél 5 pontos hátrányban Tebow szvsz nem fake puntot próbált... 😊 Legalábbis nem sokan hitték volna el, h tényleg puntolni fog... 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
vagy hogy a Chargers ellen olyan szarul kezdtünk /*a be nem fújt DPI-ről nem is beszélve...*/
Black_Adder
Én úgy olvastam valahol, hogy az ott vmiért nem volt DPI, hanem szabályosan csinálta Hughes. Még meg is volt magyarázva vmi szabály által.szaba
hmm az nekem kimaradt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
vagy hogy a Chargers ellen olyan szarul kezdtünk /*a be nem fújt DPI-ről nem is beszélve...*/
Black_Adder
Én úgy olvastam valahol, hogy az ott vmiért nem volt DPI, hanem szabályosan csinálta Hughes. Még meg is volt magyarázva vmi szabály által.szaba
Fake puntnál nincs DPI, mert akkor a punter csak megvárná míg a gunner elhagyja az öt yardot és odadobná a környékére és mivel a receiving team blokkol/jammel így DPI lenne


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
vagy hogy a Chargers ellen olyan szarul kezdtünk /*a be nem fújt DPI-ről nem is beszélve...*/
Black_Adder
Én úgy olvastam valahol, hogy az ott vmiért nem volt DPI, hanem szabályosan csinálta Hughes. Még meg is volt magyarázva vmi szabály által.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tippjeim:

SD (W)
MIN (W)
CHI (L)
NE (L)
BUF (W)
KC (W)

szerk.: a a NE vagy CHI közül valakit még elkapnánk, hát, az külön öröm lenne nekem, mert egyikkel sem "szimpatizálok".

Ja igen. Hogyha PO-ba jut a csapatunk, amihez valljuk be, kisebb csoda kellene, akkor csinálok egy ilyen "bankett" féleséget valahol, ahova minden Broncos szurkolótársam el tud jutni, egy adott időpontban...ÜNNEPELNI, 2005 után megint!