NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 131 — The Mathematician
amúgy erre a Luck felhajtásra mindig az FNL sorozat jut eszembe, pontosan az első rész, vagy akár a film is /ne legyen úgy/
nem biztos hogy jó ötlet beáldozni valamit a bizonytalanra

remélem Von 58 Miller megkapja a DROY-t!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
khm, már 9.5 sacknél jár Von 😉
amúgy Tebow nehezen tudott volna többet hozzátenni, hisz tudjuk a passzolás nem erőssége
viszont az utolsó DRIVE az nem volt gyenge 😛

-
jah és első postom üdv srácok 😀Negritis
ezen a meccsen 9 tackle 1,5 sack 1FF és volt PDje is.
nálam ő a man of the match

amúgy üdv 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fox nincs Tebow ellen. Akkor dobáltná, nem pedig megengedné neki ezt az offenset. Neki jó ha nyernek, akárki nyer. Ha Tebow nyer meccsenként 1 passzal akkor az őt is dicséri. Nem véletlen örült mint állat a (Tebow) TD után. Neki ez nem a kedvenc csapat mint a szurkolónak. Neki ez egy munka. Ha nyer jó fizet évtizedekig, ha nem akkor kevésbé. Nem érdekli sem Tebow sem Luck, ha dől a lé.ulpianus
Melyik a kedvenc csapata? 😀
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mondjuk Elway arca is egy esettanulmány volt. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 131 — The Mathematician
jah és inkább a secondaryt erősíteném draftról, ha van rá lehetőség
esetleg OL-t, de se elkapót nem várok se QB-t
RB feles úgyis kórház 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Fox nincs Tebow ellen. Akkor dobáltná, nem pedig megengedné neki ezt az offenset. Neki jó ha nyernek, akárki nyer. Ha Tebow nyer meccsenként 1 passzal akkor az őt is dicséri. Nem véletlen örült mint állat a (Tebow) TD után. Neki ez nem a kedvenc csapat mint a szurkolónak. Neki ez egy munka. Ha nyer jó fizet évtizedekig, ha nem akkor kevésbé. Nem érdekli sem Tebow sem Luck, ha dől a lé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 131 — The Mathematician
igazából az offense olyan amilyen 😀 én jobban örülnék ha jövőre még hagynánk hagy fejlődjön TT keze, meg az hogy jobban olvassa ha összeomlik rajta a fal

amúgy Foxot az utolsó driveig bele bírtam volna ölni egy kanál vízbe, mert egyszerűen impotensen konzervatív futójátékokat hívott
remélem szándékosan, ha igen zseni, ha nem egy f@52 😀( sajnos utóbbitól félek)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
khm, már 9.5 sacknél jár Von 😉
amúgy Tebow nehezen tudott volna többet hozzátenni, hisz tudjuk a passzolás nem erőssége
viszont az utolsó DRIVE az nem volt gyenge 😛

-
jah és első postom üdv srácok 😀Negritis
üdvök 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért Fox elég szerencsétlen helyzetben van.Nem azzal nyer a csapat (Tebow), akivel szeretné.De sajnálom 😂 😂 Gondolom első éves edzőként azért nem akar nagyon lebőgni, de a csapat pedig TT-vel képes győzni. Dobni még mindig nem tud, megkockáztatom tavaly még jobban is játszott, de jön a W, más nem számít.Luck és Barkley felejtős 😛, de Landry Jones még a zsákban van, ha mégis QB-t húzunk. :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 131 — The Mathematician
khm, már 9.5 sacknél jár Von 😉
amúgy Tebow nehezen tudott volna többet hozzátenni, hisz tudjuk a passzolás nem erőssége
viszont az utolsó DRIVE az nem volt gyenge 😛

-
jah és első postom üdv srácok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
A csapat megint nyert. Hihetetlen. Tebow 50% alatt passzolt, de amig nyer a csapat, addig elviselheto. Vedelem a statok alapjan nagyot jatszott (nem tudtam megneznio a meccset, de majd megrendelem) Von Miller pedig egy szorny. Mar most 8 sacknel jar!!!!

ja, es a mar emlegetett 2005-os vedelem:

http://www.youtube.com/watch?v=vBXfwAuzF7g


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Hihetetlen győzelem, ilyen se sok volt besztcsensszel, de most újra:
The 4th quarter belongs to the Broncos! :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért a Jets nem egy krumplinudli csapat és csak megnyertük.Persze ez elsősorban a D-nek köszönhető 😛
Asszem beszerzek egy Von Milleres siget 😀aztec
Én meg egy TT, Dawk és Miller mezt 😀
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért a Jets nem egy krumplinudli csapat és csak megnyertük.Persze ez elsősorban a D-nek köszönhető 😛
Asszem beszerzek egy Von Milleres siget 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Újabb 4th quarter comeback 😊
de ne feledjük a védelmet se, hihetetlen nagyot játszottak. Utoljára 2005-ben voltak ilyen jók

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
LOL jet fans are all gone! and all the Tebow h@ters are in. Point is: THIS IS A TEAM WIN! All of you haters want tim to do all the work, but fail to see that defense and offense and every player has a part on it. He had the chance to win it for us, and got it! THATS WHAT HE DOES!

Delonso_: mennyit kaszáltál? 😀 az utolsó drive előtt kellett volna fogadnod 😀 😛
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Behalok, 5-5... 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Timmy csak egy van 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
szvsz a meccsre tette az 5 ajrót, nem a kérdésre...Black_Adder
Tudom. Elég nagy baj az! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
szvsz a meccsre tette az 5 ajrót, nem a kérdésre...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ahogy valaki kérdezte a kinti fórumon:
Which team wins most of its games, while its young QB learns?StormST
Én tudom a megfejtést! A Cincifinci Bengals. Már ha idénről van szó.
Megnyertem Delonso 5 euróját?
Meg persze majd Palko a secondary rémálom! Ő a secondary QB legalábbis, és rémálom. Most se merek aludni.

Viperának köszönöm szépen a dicsérő szavakat! Nem gondoltam volna, hogy egyszer még színvonal leszek! Döme már hegyezi a csoportelemzést is. Mivel a Raiders most vezet pár év után (sztem 8, fejből), sok köszönet nekünk nem lesz benne, ha elkészül. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát.. én megtettem 5 juróval a Denver Tebowst....
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Szeretném tudni, hogy ki komponálhatta vajon:

Passzol-e majd Tebow?akike
Ebben szvsz semmi durva nincs. Futással nem fogjátok tudni megverni a Jetset, ez nekünk se sikerült. Kíváncsi leszek Tebowra, mert szép és jó, hogy elkezdtetek vele nyerni, de az inkább a Dnek köszönhető mint nektek. Szurkolok nektek és nem csak azért mert a Jets ellen játszotok, hanem mert szeretném, ha Tebow végre bizonyítana.FViktor93
Egyébként csak a kíváncsiság hajtott, hogy ki írta, mert nincs megnevezve a szerző. Valóban nincs durva dolog benne, inkább csak az tűnt fel, hogy nem csak mi vagyunk ekézve, hanem a Jets is. Ami nekem lejön az egészből, hogy két "szar csapat játszik, de azért nézzétek". Mi van megint? Jets after destroied by Big Tombrédi vs. Broncos hiába 4ből 3W, de option-nel nem lehet nyerni.

A meccsről: A Jets erősebb csapat ez tény és ők az esélyesek, nem is várok csodát, de azért bízok abban, hogy legalább tisztesen helyt fogunk állni. (főleg Tebow - hátha egyszer már leszállna róla a média)akike
Ja amúgy én nem olvasok olyan cikket amin tudom, hogy csak felhúzom magam. Vagy ha elolvasom csak poénra veszem.
Olvas Ulpi beharangozóját az szokásos bowl.hu-s színvonal, ami szvsz nagyon jó, vagy olvasd az enyémet, az mondjuk nem jó, de én legalább nem ekézem Tebow-t 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Nem mi vagyunk az esélyesek, de Tebow-ból és ebből a csapatból, főleg ebből a védelemből bármi kijöhet...

Kikaphatunk? Persze, sőt talán még ennek a nagyon az esélye, de ahogy legutóbb, én most is azt mondom, hogy amennyiben nem esünk vissza, esetleg valamilyen fejlődést mutat a játék, akkor azzal én már elégedett leszek...

Ahogy valaki kérdezte a kinti fórumon:
Which team wins most of its games, while its young QB learns?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Szeretném tudni, hogy ki komponálhatta vajon:

Passzol-e majd Tebow?akike
Ebben szvsz semmi durva nincs. Futással nem fogjátok tudni megverni a Jetset, ez nekünk se sikerült. Kíváncsi leszek Tebowra, mert szép és jó, hogy elkezdtetek vele nyerni, de az inkább a Dnek köszönhető mint nektek. Szurkolok nektek és nem csak azért mert a Jets ellen játszotok, hanem mert szeretném, ha Tebow végre bizonyítana.FViktor93
Az hogy nektek nem sikerült semmit se jelent. Lehet h kikapunk, sőt, de ha nyerhetünk akkor futással. Egyrészt nekik pont futás ellen gyengébb a védelem, másrészt a mi rushing offensünk liga szinten 2. míg levegőben mondhatni jelentéktelen. Ezek után hülyeség lenne váltani a a taktikán.
Lehet h nem nyerünk úgy mint vasárnap, sőt, de máshogy se nyernénk, akkor játszuk azt ami a sajátunk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear