Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Én azóta, hogy elég megbízhatóan vannak a neten stream-ek, nem szoktam a SportTV közvetítéseit nézni, mert csak felidegesítem magam rajtuk. Főleg mióta kirakták TTT-t...

Nem tudom, hogy hogyan lehetséges egy ennyire elfogultan szurkoló közvetítőt odatenni. Az egy dolog, ha a szakkommentátorok elfogultak, mert az benne van a pakliban, de hogy a fő kommentátor is az legyen, az vicc. Én ezt nem mostanában kezdtem így gondolni, hanem már a legelején...StormST
Vasárnaponként ritkán nézem a sportvs közvetítéseket, mert a Broncos általában ugyanakkor játszik (annak kifejezetten örülök, hogy ritkán van Broncos meccs a sporttvn 😛) MNF-t két ok miatt nézem ott, 1. késő este jobb ágyból nézni, 2 szakkomentátorokat kimondottan kedvelem, miattuk a nyomi is elviselhető. 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tebow-t és Brady-t hasonlította össze Ricsi, kész vagyok 😀 Tény, hogy a fő kommentátor azt mondja, hogy ő semleges szurkolóként közvetíti a meccset, de szid ő mindenkit a KC divíziójából. :/ Főleg TT-t, bár Rivers is megkapja néha a magáét, Palmert is osztotta a KC meccs után...(tény, hogy dobott 3 picket, de az volt az első meccse)

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Én azóta, hogy elég megbízhatóan vannak a neten stream-ek, nem szoktam a SportTV közvetítéseit nézni, mert csak felidegesítem magam rajtuk. Főleg mióta kirakták TTT-t...

Nem tudom, hogy hogyan lehetséges egy ennyire elfogultan szurkoló közvetítőt odatenni. Az egy dolog, ha a szakkommentátorok elfogultak, mert az benne van a pakliban, de hogy a fő kommentátor is az legyen, az vicc. Én ezt nem mostanában kezdtem így gondolni, hanem már a legelején...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
A MNF-on Ricsi többet emlegette Tebow-t, mint Cassel-t. "Enyhén" próbálta csak alázni TT-t. Mi lesz itt péntek hajnalban? :mad: Lesz@rom hány yardot dob Tebow a Jets ellen, ha nyerünk. 😂aztec
Már a Giants - 49ers meccsen elkezdte a műsorát, tuti, hogy egy percet sem látottt a meccsből. 😊 Szegény majom nem bírta elviselni a csapata vereségét 😀 . Szerencsére a MNFet nem láttam. Eddig nagyon jóindulatú voltam vele szemben, de ezentúl ez megváltozik. (NFL Palik Lacija, évek óta közvetít a fejlődés legkisebb jele nélkül. 😛 )



U.i:
Köszönöm szépen, hogy eltörtétek Casselt!! 😊 😊 😊 Talán most, amint Palko porrá ég, lesz esélye pár meccsen Stanzinek! Előbb Palko, de ő nekem Croyle-i esélyekkel indul. Nem hiszem, hogy beválik. Lehet Cassel idén már out, akkor pediglen Stanzi time is lehet a visszavágón! Az volna nagy QB csata.ulpianus
Kár hogy csak az utolsó fordulóban játszunk ellenetek. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ricsi bekaphatja 😀 Mindig is beoltottam ha aláztuk a KC-t, vasárnap sem volt ez másképp 😀 Pöcs.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Sobri duplán boldog lesz, ha behúzzuk a W-t. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
A MNF-on Ricsi többet emlegette Tebow-t, mint Cassel-t. "Enyhén" próbálta csak alázni TT-t. Mi lesz itt péntek hajnalban? :mad: Lesz@rom hány yardot dob Tebow a Jets ellen, ha nyerünk. 😂aztec
Nem érdemes foglalkozni vele. Most majd még jobban kiugrik ellenünk valszeg, mert eltörtük Cassel-t, mint a ropit... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A MNF-on Ricsi többet emlegette Tebow-t, mint Cassel-t. "Enyhén" próbálta csak alázni TT-t. Mi lesz itt péntek hajnalban? :mad: Lesz@rom hány yardot dob Tebow a Jets ellen, ha nyerünk. 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
lehet szavazni Von Millerre a rookie of the weeken:
http://www.nfl.com/voting/rookies/2011/reg/10?module=HP11_content_stream_voting_pepsi

Tebowra pedig a GMC Never Say Neveren:
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/reg/10?module=HP11_content_stream_voting_gmc

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Szerintem piszkosul nehéz úgy megfelelni egy rookie QB-nak, hogy egyáltalán nem rá van építve a PB...JC6
Hát ha ez a vasárnapi playbook nem volt Tebow-ra építve, akkor nem tudom, létezik-e egyáltalán rá épített playbook 😊

Egyszerű, de nagyszerű gameplan volt, ilyen szinten ritkán látható (Fox egyszer már csinált egy ilyesmit 2006-ban az Atlanta ellen, amikor gyakorlatilag egész meccsen wildcat offense-t játszott a Panthers, passz play ott se nagyon volt), az első negyedben sikerült is meglepni a Chiefst, és az ott szerzett előnnyel aztán jól gazdálkodott a csapat.

Kíváncsi vagyok, hányszor lehet sikeresen meghúzni ezt a szinte full read optiont, a Jets D jó erőpróba lesz.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Komolyan, nem tudom eldönteni, hogy Sobri trollkodik, vagy ezt a "Tebow csak akkor dob sikeres passzt, ha az TD lesz" dumát komolyan gondolja.
És mi a faszt csinál egy erős futás védelem ellen, ahol ténylegesen neki kellene dobálni?tenorx
Nyer.
Mit mást csinálna?Sobri Jóska
Például veszít.tenorx
Akkor ezt körbe is jártuk.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Komolyan, nem tudom eldönteni, hogy Sobri trollkodik, vagy ezt a "Tebow csak akkor dob sikeres passzt, ha az TD lesz" dumát komolyan gondolja.
És mi a faszt csinál egy erős futás védelem ellen, ahol ténylegesen neki kellene dobálni?tenorx
Nyer.
Mit mást csinálna?Sobri Jóska
Például veszít.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Komolyan, nem tudom eldönteni, hogy Sobri trollkodik, vagy ezt a "Tebow csak akkor dob sikeres passzt, ha az TD lesz" dumát komolyan gondolja.
És mi a faszt csinál egy erős futás védelem ellen, ahol ténylegesen neki kellene dobálni?tenorx
Nyer.
Mit mást csinálna?

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Szerintem piszkosul nehéz úgy megfelelni egy rookie QB-nak, hogy egyáltalán nem rá van építve a PB...JC6
De már rá van. 😉 Szted Ortonnak van read option?

A gond az ,hogy Tebow akkor is fut, ha pass play van.
Oké, volt a meccsen nem egy option is. Ott ő dönthet úgy, hogy nem dobja el, hanem fut. Vannak előre lekottázott szempontok. Ezt Tebow úgy értette: Futhatok mindig. És így is tett. Egyre nem emlékszem, ahol máshogy döntött volna ilyenkor. És nem is jött be.
Tehát ezt nem úgy értette az OC (vagy rendszer kitalálója), hogy mindig futni kell.
Ezért ekézik, nem mert Tebow, vagy mert a read option ilyen. Newton is read optiont játszik. És ő is fut. De passzol is. Mármint nem kettőt.

Ezért is leolthatsz, de ez van. Nem én találtam ki rendszert. Majd belejön Tebow. Most kezdte két meccse volt ebben a systemben. De hogy ez így nem lesz jó, abban is van igazság.

Ja, és Tebow nem rookie.

U.i:
Köszönöm szépen, hogy eltörtétek Casselt!! 😊 😊 😊 Talán most, amint Palko porrá ég, lesz esélye pár meccsen Stanzinek! Előbb Palko, de ő nekem Croyle-i esélyekkel indul. Nem hiszem, hogy beválik. Lehet Cassel idén már out, akkor pediglen Stanzi time is lehet a visszavágón! Az volna nagy QB csata.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Komolyan, nem tudom eldönteni, hogy Sobri trollkodik, vagy ezt a "Tebow csak akkor dob sikeres passzt, ha az TD lesz" dumát komolyan gondolja.
És mi a faszt csinál egy erős futás védelem ellen, ahol ténylegesen neki kellene dobálni?tenorx
Mármint Sobri? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Komolyan, nem tudom eldönteni, hogy Sobri trollkodik, vagy ezt a "Tebow csak akkor dob sikeres passzt, ha az TD lesz" dumát komolyan gondolja.
És mi a faszt csinál egy erős futás védelem ellen, ahol ténylegesen neki kellene dobálni?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem piszkosul nehéz úgy megfelelni egy rookie QB-nak, hogy egyáltalán nem rá van építve a PB...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Nem tudom miért ekézik ennyire Tebow-t, ha az OC azt mondja neki, hogy futunk, akkor ő nem állhat neki hajigálni. 😊 Ki tudja lehet dobott volna egy picket az egyikből, viszont lehet dobott volna 2TD-t, ha lett volna lehetősége. 😀aztec
Nem ekézik Tebow-t, csak ritka az ekkora hatékonyság, és ezt még meg kell szokni.
Pont hétvégén láttam pl a Georgia Tech-et, ott komplett rendszer épül a labdabiztos futójátékra.
Tebow akkor dob sikeres psszt, ha az TD is lesz. (Egy kivétellel, de 1 hiba belefér.) Feleslegesen nem hajigál, nem dobálózik. Az eredmény őt igazolja.
Lesz majd olyan meccse is, amikor 5 vagy 7 sikeres passz is lesz, de csak ha szükséges.
Amit Tebow mutat, az már a jövő.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Jött is Jeremiah Johnson a PS-ből, a rövid hét miatt logikus döntés volt...StormST
A PS-be pedig Xavier Omon RB.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jött is Jeremiah Johnson a PS-ből, a rövid hét miatt logikus döntés volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem tudom miért ekézik ennyire Tebow-t, ha az OC azt mondja neki, hogy futunk, akkor ő nem állhat neki hajigálni. 😊 Ki tudja lehet dobott volna egy picket az egyikből, viszont lehet dobott volna 2TD-t, ha lett volna lehetősége. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


😀xrace77
Bakker, ez kiütött. 😂
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida


😀xrace77
Ez kurva nagy 😊
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Moreno-nak ACL szakadása lett, műteni kell, IR-re tesszük... 😕

Pedig épp kezdett volna belejönni. Remélem vissza tud térni, én még látok benne fantáziát, csak tudni kéne használni, meg jó fal kell elé...

McGahee day-to-day, azért nem dobták be, hogy csütörtökön bevethető legyen...StormST
Faszom! Van valami értelmes elérhető RB a FA picon? (gondolom most már nem húzzuk elő Tatum Bell-t valamelyik kukából 😀 )

szerk: Johnson a PS-ből nem tudom mekkora upgrade lenne...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Aki látta hajnalban a Jets-t, az bátran kijelentheti: ők is verhetőek.
Sanchez balfasz, futásuk fogható, a védelmük hektikus, képesek sokat hibázni.
De ez mindegy is, hátha lesz Tebow-nak 4 sikeres passza, ebből 3 TD, csak elég lesz. Ha meg nem, hát majd megoldja valahogy, ehhez ért.