Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Moreno-nak ACL szakadása lett, műteni kell, IR-re tesszük... 😕

Pedig épp kezdett volna belejönni. Remélem vissza tud térni, én még látok benne fantáziát, csak tudni kéne használni, meg jó fal kell elé...

McGahee day-to-day, azért nem dobták be, hogy csütörtökön bevethető legyen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500


😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/gamecenter/2011111310/2011/REG10/rams@browns#menu=highlights&tab=recap

Lloyd elkapása mindent visz...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mint mondtam, tojok rá, milyen statisztikái lesznek Tim-nek, amíg szállítja a győzelmeket. Benne megvan az X!

Viszont a Jets benyelte hazai pályán az NE elleni meccset, így kettőzött erővel jönnek majd ellenünk, gondolom én. Nincs min csámcsogni többet, a tegnapi meccsel kapcsolatban, előre kell nézni. A kansas és a miami gyengébb védelmek, a lions jófajta volt, kaptunk is a "pofánkra". A jets is az utóbbi kategóriába tartozik. Az, hogy meg tudjuk-e verni őket, elsősorban a védelmen fog múlni...Nagyon kell egy jól összerakott D#!!! A jets-nek piszkosul kell a W, parázs kis meccs lesz, az tuti, reményeim szerint meg tudom nézni, de akkor egész nap használhatatlan leszek 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Von nem lesz DRoY, mivel Kerrigan jobb helyen van Washington-ban, meg neki 5 sack mellé van még egy pick-six-e és 4 FF-e (Von-nak 2 van).........

Nem mondom, hogy biztos Kerrigan nyeri, de valahogy az az érzésem, hogy második helynél Von nem jut előrébb... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A rookie sacks record első 3(4) helyezettjét megtaláltam:

14.5 Jevon Kearse Tennesse, 1990
13.0 Dwight Freeney Indianapolis, 2002
12.5 Leslie O’Neal, San Diego, 1986 + Simeon Rice, Arizona, 1996


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
No!
Amíg nem tudják megfogni a futásainkat addig nem is fogunk passzolni. Pörög az óra szeljük a yardokat és szerezzük a pontokat vagy missed FG-ket. Mégha puntolni is kell, legalább a field position harcból jól jövünk ki. Kár h nem fog mindenki ellen így működni, főleg nem Ballal, és kell hozzá a védelem remeklése is, amihez meg egy Cassel szintű QB. De ha ezek fenn állnak akkor nem is kell passzolni. Általában majd azért valószínűleg mégis kell. Én továbbra is a fejlődés jeleit látom, de lehet h csak magamnak beszélem be, mert annyira szeretném. 8 passzból sokat következtetni nem lehet, de csak 1 tragikus passza volt, a többi 5 incomplete, azokból 1 közeli drop, a másik 4 meg nehéz hosszú átadás, 1-1-be, azok nem törvényszerűen sikerülnek, főleg jó CB-k ellen, mint amilyen a KC-nek van.

+ Von Miller 8 azaz nyolc sascknél jár. Mennyi a rookie rekord? Tuti veszélyezteti. Egyetlen meccse volt amikor nem volt neki egy se. Szvsz egyértelmű DRoY, persze úgy se kapja meg. Túl magasan játszik, idáig nem látnak fel. /*A rosszmájúak mondhatnák, h ez Tebownál előny, és ennek köszönheti NFL-es elismeréseit (Hejj amikor kb 8 yarddal lett rookie of the week 😊)*/
+ Király a védelmünk. Ebben a felállásban azt mondták, h biztos miénk az 1/1, ez innen hatalmas bravúr lenne, és pont a védelem miatt állunk ilyen jól. Persze Tebow és McGahee is, de azért ahhoz kell védelem is, pl h a Miami csak 15-tel vezessen. 17 már sok lett volna.
+ OL run blokk. Gondoltam h majd javulnak, de erre csak StormST számított.
+ Kezdjük kijászani magunkat a topQB prospectet érő draftpozíciókból. Tebow, ha marad, vehet ajándékot Dannis Allennek is, aki 1000 év után az első DC lehet aki marad.

- sérülések
- nem a feltétlen bizalom jele az összesen 8 passz kísérlet

szerk: Ja király hely ez az AFC West 😀 Sokan cserélnének velünk 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Istenem, de jó érzés 2 héten belül megverni a gayderst meg a földművelőket (jobb nem jutott most eszembe 😀)!

Faragó Ricsitől kérdezném, hogy miért nem olvasta be az üzenetem? Nem volt hosszú 😀
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Erről van szó kérem! Innen már lehet eső lehet hó! Erről beszéltem 1 hete. Imádom ezt a csapatot. Mindig is bírtam őket de ez a brigád nem semmi. D-ben Champ Dawk Von Miller Elvis.... áhhh... Szerintem igen sok csapat elfogadná őket.

És hát Tebow. Még akkor is király mikor nem. 😀

Hihetetlen 1 figura. Ahogy bebújt a futott TD-nél, mintha nem is lenne védelem, a passzolt TD meg a legjobbkor a legjobb helyre. Ennyi kell. Lehet nem 1 kiforrott irányító lehet nem tökéletes a dobása de hogy hülye szlogent mondjak benne megvan az X-faktor. Egyszerűen bele van kódolva a győzelem a gyerekbe. Kár tényleg az első 5 meccsért. Vele nem mondom hogy 5-0 lett volna de 3-2 simán. És akkor most 6-3-al egész jól állnánk. De sebaj. 8-8-al már elégedett lennék de 9-7 lenne az igazi persze az meleg azért.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Moreno injury: mild knee sprain. A Jets meccset valszeg kihagyja, de az MRI után derül ki pontosan...

Fox McGahee-re azt mondta, hogy vészhelyzet esetén a második félidőben be tudott volna jönni, csak nem kellett, ez bíztató! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Tebow statjai imádnivalóak.
1 kivételével az összes sikeres passza TD.
Leszámolt a felesleges dobálózással, semmi sallang, csak a WIN.
Ezek a statisztikák, melyekből nehéz kiolvasni a siker receptjét (főleg annak, aki hajlamos beleveszni a részletekbe), de mondom: tudni kell nyerni.Sobri Jóska
Ezt ulpinak magyarázd a KC-nél, mert eléggé lehoz... (nem megbántva őt).JC6
Tudja ő, csak még nem hiszi.

Olyan szép:


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
A csapat győzelmi sorozatban van!!! 😀aztec
Tebow varázslat? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A csapat győzelmi sorozatban van!!! 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tebow statjai imádnivalóak.
1 kivételével az összes sikeres passza TD.
Leszámolt a felesleges dobálózással, semmi sallang, csak a WIN.
Ezek a statisztikák, melyekből nehéz kiolvasni a siker receptjét (főleg annak, aki hajlamos beleveszni a részletekbe), de mondom: tudni kell nyerni.Sobri Jóska
Ezt ulpinak magyarázd a KC-nél, mert eléggé lehoz... (nem megbántva őt).
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Tebow statjai imádnivalóak.
1 kivételével az összes sikeres passza TD.
Leszámolt a felesleges dobálózással, semmi sallang, csak a WIN.
Ezek a statisztikák, melyekből nehéz kiolvasni a siker receptjét (főleg annak, aki hajlamos beleveszni a részletekbe), de mondom: tudni kell nyerni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Titkon reménykedtem a győzelemben, és be is jött. Már múlthéten, amikor Ricsi meg a másik veréb röhögött a Broncos-on, élőben, akkor mondtam, hogy "várj csak Ricsi, jövőhéten nevess", és be is jött. 2 on road W, nagyon jól hangzik. És HA nincs Kyle illetve több "vezér" bénázása, akkor most nem 4-5-el állunk, hanem 7-2-vel..A Titánok elleni meccs pl nagyon hiányzik, de idevehetjük a köcsögz és a gayders ellenit is. Na mindegy, innen szép a PO 😀

Colquittnak hatalmas +1, nem tudom mit csináltak, mit etettek vele a szezon előtt, de szárnyal a srác. Sima PB néz ki neki eddig.

Praterrel nem tudom mivan, 40-50 yrd körülről rugdossa szépen mellé a FG-okat...hanyadik is volt a szezonban, 4-5.?

Rég láttam ilyen összerakott D#-t! 4 negyed alatt 10 kapott pont megsüvegelendő.

TT akkor villant, amikor kellett.

Győzelmünk értékét növeli, hogy korán kiesett a két RB-nk. Mondjuk, ha nem esnek ki, szerintem az első félidőben eldől a meccs...

Bezzeg Faragó Ricsi kolega se az emailemet, se az smseseimet nem olvasta be, pedig csak megkérdeztem tőle szépen, hogy mit játszott a Kansas? 😀 Csak a Bronco aláírással, névvel és helységgel 😀

CSAK ÍGY TOVÁBB!
D-E-N-V-E-R !!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
No, végül csak sikerült behúzni, kicsit meleg lett a vége, de a megvan a W... 😊

Az tisztán látszott, hogy erre a meccsre ez volt a gameplan, valszeg azért, mert a Chiefs DL totál impotens volt az OL-unk ellen, akik egyébként egész meccsen kiváló munkát végeztek, le a kalappal előttük!

A D eszméletlen jó, minden várakozáson felül teljesítenek, talán ha összesen 3-4 rosszul megjátszott play-ük volt egész meccsen, meg 1-2 elcsúszás, de az más kérdés. Megvolt a nyomás Cassel-en, aki ettől remegett, mint a nyárfalevél. Ahogy várható volt, Champ-re nem nagyon mert dobni, csak 1-2 stop route-ot, azzal meg nagyon sok yard-ot nem tudtak csinálni. Doom és Von együtt ligaelit, és mindenképpen ki kell emelni Bunkley-t, aki szép halkan egész jó szezont produkál, még ha a statisztikák nem is mutatják annyira, de mindig ott van, ahol kell, nekem nagyon tetszik a játéka... 😊

Colquitt geci jó, Prater-t meg jól pofon kell vágni lassan, lehet, hogy csak az hiányzik neki, de az nagyon... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Most sajnálhatjuk igazán az első 5 meccset. 1-4, meg a nonszensz hülyeség, h Ortonnal van több esélyünk nyerni. 1-4 vs 3-1. Bazd meg Fox, de mindegy, jobb később mint soha.

Még mindig nem játszunk jól, de a divízióban jelenleg senki se. Ahogy írtam ez a Chiefs se, főleg offenseben, egy nagy play kellett, a 3 pont meg a prevent D ellen garbage time-ban. Igaz egy másik nagy play nem jött össze nekik egy a playtől független szabálytalanság miatt. (Dawk coverageben már nem az igazi.)

Mindegy, győzelem, és 4-5, nem rossz.
ja és mindezt gyakorlatilag McGahee és Moreno nélkül. //Ball azért messze 4-es átlag alatt futott.

tebow keveset passzol ahhoz h meg lehessen ítélni, de 8-ból csak egy igazán rossz passza volt. Tényleg elfogult vagyok, de szvsz folyamatos a fejlődés.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy kis előzetes a mai meccshez:

http://denversports.blog.hu/2011/11/13/broncos_chiefs_beharangozo_1TheMileHighCity
Jó kis cikk! Csak az fail, hogy Cassel "nem tudta levetkőzni a sok picket szokás szerint" (valahogy így volt írva). Tavaly nem dobott messze annyi picket mint TD-t. Konkrétan 27 TD kntra 7 IT ,ami nagyon jó arány, és messze áll az egyenlőségtől. Idén igen, meg 2009ben is, más más okból, de tavaly nem. Továbbá 2008ban is fele annyit dobott, mint TDt (a Patsben). Tehát ez nem igaz, mint információ.ulpianus
Ha csak ennyi hiba volt benne, akkor örülök, annyira nem vagyok képben a KC-vel, de Cassel-t direkt "fényeztem". 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Egy kis előzetes a mai meccshez:

http://denversports.blog.hu/2011/11/13/broncos_chiefs_beharangozo_1TheMileHighCity
Jó kis cikk! Csak az fail, hogy Cassel "nem tudta levetkőzni a sok picket szokás szerint" (valahogy így volt írva). Tavaly nem dobott messze annyi picket mint TD-t. Konkrétan 27 TD kntra 7 IT ,ami nagyon jó arány, és messze áll az egyenlőségtől. Idén igen, meg 2009ben is, más más okból, de tavaly nem. Továbbá 2008ban is fele annyit dobott, mint TDt (a Patsben). Tehát ez nem igaz, mint információ.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Bocsi, hogy jövök a hülye kérdéseimmel, de Wesley Woodyard ma aktív lesz? Mennyi az esélye h játszik?
Köszi 😊kzol
Kétlem, hogy játszani fog, sokat biztos nem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy kis előzetes a mai meccshez:

http://denversports.blog.hu/2011/11/13/broncos_chiefs_beharangozo_1


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Bocsi, hogy jövök a hülye kérdéseimmel, de Wesley Woodyard ma aktív lesz? Mennyi az esélye h játszik?
Köszi 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Hoping for the best but expecting the worst

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
A realitás lehet, hogy a 6-10, de Tebow az irányító.
És ez azt jelenti, hogy egy csomó olyan dolog is megtörténhet, aminek nincs realitása.
Majd kiderül.
"Bízzatok az Úrban mindenkor!"
Ézs.26:4