Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Szép volt a Gayders elleni győzelem tény, de sajnos az option focinak is megvan az ellenszere. Mindenképpen fejlődni kéne a passzjátékban egy jó eredmény eléréséhez, mind a KC ellen, mind ahhoz, hogy egy kicsit jobb eredményt érjünk el a végelszámolásnál. Ha nem tudjuk keverni a kártyákat és valaki megfogja a futásainkat, akkor kurva nagy szarban vagyunk. Félre ne értse valaki, tényleg imádnám, ha PO jutnánk, de valljuk be erre azért nem sok esély van jelenleg. Ebben a helyzetben talán realitás lehet, amit Black_Adder ír: 6-10...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Minél nagyobbak a remények annál nagyobbak a pofára esések.

Ez a meccs vízválasztó, mert ha megnyerjük, úgy állunk mint a köcsögz meg a kc, és csak 1 meccsre a gayderstől. Ha viszont kikapunk végleg kiszállunk a küzdelemből, ami egyébként is nevetséges, h 3-5-tel itt még akár reménykedni is lehetne.

Verjük majd otthon a kc-t, a bears-t (MINDENKÉP! 😛) és még valakit, és akkor a 6-10-zel nagyon elégedett lennék

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
KC-t oda-vissza ütjük.
Jets itthon W.
Charges-nek is adunk.
A vikingek ellen kiélezett meccsen nyerünk az utolsó percben.
A medvéket is legyűrjük, mert lenéznek majd.
Pats: ha PO-ba akarnak kerülni, legyűrnek.
Bills: azok meg kik? Volt 5 jó vagy szerencsés W-jük és már istenek? 😀

Szóval, ez az én olvasatomban:

10-6-
De lehet 9-7.

Lejjebb nem adom 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Van még:

@KC(4-4), vs. Jets(5-3), @Chargers(4-5), @Vikings(2-6), vs. Bears(5-3), vs. Pats (5-3), @Bills(5-3), vs KC(4-4)

Egyrészt a Vikings kivételével minden ellenfelünk jobban áll nálunk, de a statisztika azért még így is csalóka, mert a Jets-nek és a Pats-nek nem nagyon leszünk mi komoly ellenfelek valszeg, még haza pályán se, ahogy jelen pillanatban a Bills elleni meccs is karcosnak tűnik, az a csoport most legalább egy szinttel felettünk van...

Én nem mernék belemenni tippelésbe jelen pillanatban, mivel még nem tudjuk, hogy melyik a csapat igazi arca, az, amelyiket a Lions ellen és a Dolphins meccs első 55 percében láttunk, vagy az, amelyiket a Raiders ellen és a Dolphins ellen az utolsó 5 percben láttunk. Ha az előbbi, akkor sajnos szopóágon vagyunk és még a 4-12 is kijöhet, ha az utóbbi, akkor 7-9 vagy 8-8 is lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Lehet sokat mondok, de szerintem egy 7-9 kihozható ebből a szezonból nekünk.1-4 után az már emberes teljesítmény lenne azért.A 8-8 csak vágyálom, de akár még az is...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
TT-vel irány a 11-5 vagy 10-6 😀JC6
Vagy 9-7, vagy 8-8, PO, SB.
A hit hegyeket képes megmozgatni, csak bátran higgy!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
TT-vel irány a 11-5 vagy 10-6 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Nem rossz csapat ez a Chiefs, nem mondanám, hogy esélyesek vagyunk, de azért nem elég nekik csak a gatyákat kitenni a pályára, mert arra rácseszhetnek...

Bowe-Bailey: tavaly azért látszott, hogy inkább Champ felé billen a mérleg, főleg ha csak egy lepkefingnyi nyomás is van Cassel-en és most, a tavalyival ellentétben, Doom is ott lesz, meg Von... 😊

Én csak annyit remélek, hogy nem lesz visszaesés a múlt héthez képest és akkor már elégedett leszek. Persze minden csoportmeccsen fontos nyerni, de nem történik tragédia akkor se, ha javuló (nem romló) játékkal vesztünk... 😊

Lehet akármilyen statisztikákkal jönni, egy dolog fogja eldönteni ezt a meccset: mit tud kezdeni a futásainkkal (RB és QB futásokkal egyaránt) a Chiefs D. A védelmünk van annyira összeszedett, hogy meccsben tartsa a csapatot, én ebben nem kételkedem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Holnap KC. Divízió rangadón nincs sok szerepe a számoknak, ráadásul ott az Arrowhead effect is, de vicces módon nem jobbak nálunk.
A passzjáték és passzjáték megállításában ők a jobbak, de ellenük is még mindig jobban passzolnak, mint ahogy ők teszik azt.
Ugyanez futásnál viszont jócskán a felénk billen. (Mi jobban futunk, mint ahogy ellenünk teszik, ellenben ők ebben is szopnak).
TO-ban sokkal jobbak, de ebben is negatívak.
Mindez úgy, hogy a mi sorsolásunk volt erősebb.

Viszont az ő számaikat néhány kiütéses vereség rontja le. Amikor nem katasztrofálisak, akkor mindenképp jobbak nálunk, meg szvsz összességében is, akármit mutasson is statisztika.

4 man rush, de csak Hali az igazán veszélyes, a DL azért kevésbé. 2 jó CB, safetyvel viszont bajban vannak Berry nélkül. Crennel jól forgatja a védelmet.

Az offense Jamaal nélkül mint a méregfogát vesztő kígyó. Cassel nyomás alatt egy kalap szar. Egy elemző oldal adatai szerint 36,3-mas rate, viszont lábbal is tud veszélyeztetni. A Bowe-Bailey párharc izgalmas lesz, ha fantasysnék megfontolnám Breaston és Baldwin igazolását...

A ZoneReadből tuti felkészülnek, de ez nem jelenti azt h nem fog működni. Néhány védőnek Tebowra kell figyelni, ennyivel kevesebb jut Mcgahee-re és ez pont elég lehet a sikerhez.

Ez korántsem a tavalyi Chiefs, még mindig esélyesebbek, de egy nagy napot kifogva nem olyan egyértelmű

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
McGahee megnyerte a Ground Player of the Week szavazást, gratula neki, megérdemelte! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Lions elleni rövidebb, és a Raiders elleni bővebb összefoglaló StormST tollából:

http://denversports.blog.hu/2011/11/10/week_8_9_broncos_vs_lions_raiders_pokolbol_a_mennybe

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Black Adder,

Megnéztem pontosan, az első félidőben 126 yardot csinált a Denver O (összesen ugye 412-t), az Oaklandnek pedig volt 85 yard büntetése, tehát nem is volt olyan hatalmas túlzás (nyilván hasból írtam, hogy majdnem ugyannyi, ilyen részletkérdéseken nem kéne leakadni 😛 ). Ettől még nem sajnálom le a Denver O-t, nem véletlenül draftoltam McGahee-t az egyik ligában, óriási steal is volt 😊

Azt én is írtam, hogy jobban játszott, de ez nem jelenti azt, hogy hirtelen sokkal jobb QB lett egy hét alatt, fundamentálisan megvannak ugyanazok a hiányosságai, a rengeteg option playre épp ezért volt szükség. Szerintem valamit félreértettél a kétszer annyi idő kapcsán, egyszerűen a release-éről beszéltem, akármilyen gyorsan olvassa a védelmet, onnantól kezdve, hogy döntött, Tebow-nak sokkal több időre van szüksége, hogy eljuttassa a labdát az elkapóig. Ennek a jelentőségét nem szabad alábecsülni, még ha az Oakland kevéssé tudta is kihasználni (a sackek száma nem perdöntő, a sok knockdown is ennek köszönhető). A Lions védők nem véletlenül mondták, hogy tudták, ha nyomás alá helyezik Tebowt, vége a playnek. Persze nagy a pofájuk, de történetesen ebben igazuk van.

Lényeg a lényeg, Tebow hiányosságai nagyon szűkre szabják az O lehetőségeit, és ha megfogja az ellenfél a Tebow nélküli futójátékot, akkor nagyon nehéz helyzetbe kerül a Broncos. Alapvetően erről szólt a fenti hozzászólásom, erre persze lehet azt mondani, hülyeség, de az meg önáltatás.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Eli Manning a liga utolsó pass def ellen 20/39, 2 TD és 1 Int, 250 yards.jobban játszott? 😉 Ez is alig több, mint 50%, mégis úgy beszélnek róla, hogy úristen.aztec
Azért Eli idén eléggé kinőtte magát, szóval badarság Tebowhoz hasonlítani.szaba
A számokat és a teljesítményt hasonlítottam össze és nem a két játékost. Eli-nak alig 8 év kellett ahhoz, hogy egy igazán értékelhető idényt mutasson fel? 😊 Természetesen csak a statisztikákat nézve és nem elvitatva a SB teljesítményét.aztec
Na, azert ez igy vaskos hulyeseg. Eli ujonc idenyet tekintve mindig 20 TD fole kerult, mindig 3000 yard felett volt (Masodeveskent laza 3700 yard), utobbi ket eve 4000 yard felett. Meg mielott valaki a tavalyi 25 INT-tel jon, abbol legalabb 7 az elkapoke volt (a 4000 yard, 31 TD es 17-18 INT azert szerintem vallalhato), es ha Tebow veldemeben az aktualis szeljarast is figyelembe lehet venni, akkor ez is megallja a helyet.
Masreszrol Tebownak nem kell olyan parasztokkal jatszania, mint Shockey (akit ennek ellenere nagyon kedveltem es kedvelek meg mindig) vagy Burress, akik akkor is integettek, hogy mehet a labda, ha eppen ketten voltak rajtuk, de ok majd megoldjak....es nem oldottak meg (Ha meg nem ment a bogyo, akkor meg pofaztak. Lehet vitazni, hogy mennyire jok, meg neha hianyoznak is, de pl. TO is nagy egyeniseg, de valahogy egyik volt csapatanal sem emelekeznek ra jo szivvel). Meg lehet nezni, ahogy ezek az alakok eltuntek, rogton javult a teljesitmeny is. (Arrol tenyleg nem o tehet, hogy 2008-ban ket 1000 yardos futonk volt, igy csak 3200 yardot tudott passzolni.) 8 eve stabil kezdo (Hany elso koros nagy tehetseg tunt el azota?), jelenlegi talan legtobb egymas utabi kezdessel az aktiv QB-k kozott, pedig neki is csaptak szet a vallat es akkor Peytonrol plusz a new york-i mediarol, mint extra teherrol ne is beszeljunk etc.
Iden minde csapat tudja, hogy alig futunk, mert nem tudunk. Tudjak, hogy a passzra kell keszulni, de valahogy eddig igy is mukodott a dolog. Hagyjuk a Hollai "Giants Fan" Oliver fele "kisegitik az elkapok" dolgot, mert az elkaponak az a dolga, hogy elkapja a labdat. (Nem is nagyon ertem, hogy mit akart ezzel. Onmaganak kellene felivelgetnie es alafutnia vagy mi a franc?) Nehogy mar negativumkent hozzuk fel egy QB eseteben. (Valamint eppen itt volt az ideje, hogy neha elkapjanak nehany nehezebb labdat.)

A hetvegi meccshez: Hany yardott futott a Broncos? Mert a Giants osszesen 111-et 4 emberrel, 29 probalkozasbol. Ezt is illene nezni, nem csak azt, hogy 20/39 250 yard, 2TD, 1 INT. Megint csak passz offense volt, mondjuk most nem volt annyira gyenge a futas, mint szokott, de meg igy is eleg gaz.

Nem tokeletes, soha nem is volt, soha nem is lesz. Hozott rossz donteseket, es meg fog is. De messze nem 8 ev kellett neki, valamint haterek teren van annyira "jo", mint Tim. Alalirasom meg tukrozi, hogy mit gondolok Tebowrol, plusz aki tud olvasni, az megertette, hogy ez nem egy ellene cimzett hozzaszolas. Tovabbiakat PM-ben, ha kerhetem.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Harvey hogy muzsikál?Húsrágó
Nagyjából sehogy... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 036 — Jaguars fan
Harvey hogy muzsikál?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Vipera!

A spirált nem lehet figyelmen kívül hagyni. Azt mondod felőled pöröghet akárhogy, ha eltalálja a célpontot. Deckernek más lenne erről a véleménye. A spiraltól kicsit messzebbre lehet dobni, de ez nem Timnek szempont. Ő akkorát dob, hogy majdnem mindegy. Viszont a dobáspontosságot nagyban javítja a jó spirál. És ez már látszik Tebow esetében.ű
De a legfontosabb, hogy az elkaphatóságot ez befolyásolja a leginkább. Egy kóválygó labdát próbálj meg te elkapni futás közben. Aztán egy tökéletes spirálban érkezőt. Azonnal megérted miről beszélek. Nem biztos, hogy elkapod utóbbit, és el lehet kapni előbbit is.
Ettől még nem igaz, hogy tök mindegy.

A read option pedig nagyon jó ötlet, most sem tudott a Raiders ez ellen mit tenni. Majd persze kielemzik. WReknek is át kell állni erre.
De akkor is Timnek ez a rendszer sokkal jobb. És azt is jelzi, hogy a FO egyáltalán nem Tebow ellen dolgozik, hanem érte. Mert nyilván nem szombaton találták ki, csak eddig gyakorolták.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk ha a WR 0,7845 másodpercig van szabadon, akkor számíthat h később ér oda a labda mert miután megkezdte a d1obást több idő kell míg elhagyja a kezét. //Tényleg megnézem már, h mennyi a döntéshozatal és mennyi a dobómozdulat sara
4 fumble meg nem kevés 3,5 meccsen.
több sacket is kapott 3mp körüli idővel, az az NFL átlag fölött van.
sackek egy részében hibás, ahogy az incomplete passzok nagy részében is //bár szvsz te se állítod az ellenkezőjétBlack_Adder
A 4 fumble sok, de abból elindított passznál csak ez az egy volt emlékeim szerint, a többi vagy dobás előtt jött sack-nél, vagy futásnál és jelen pillanatban arról megy a vita, hogy lassan engedi el a labdát...

A WR-eket a pontatlan passzok nagy részében inkább túldobja, tehát nem az a baj, hogy későn ér oda a labda és túlfut a WR, hanem ő méri el az erőt, de itt megint másról beszélünk, nem a dobómozdulatról sebességéről, szerintem... 😊

Egy kis sack számolgatás:

Miami ellen: 3&11, 1&10 (0:59 volt a félidőből), 3&5, 3&10, 1&10 (hibás snap), 3&5
Lions ellen: 3&8, 3&7, 2&5 (0:25 a félidőből), 2&8 (ez volt a már elemzett fumble), 2&10, 1&10, 2&4
Raiders ellen: 2&9 (Ball elbaszta a blokkot)

Tehát a Miami ellen a hibás snap-es sack kivételével nem nagyon volt olyan, ami nem kötelezően passzos down (kivéve az első 3&5-öt), az utolsónál, ami a OT-ban volt, McGahee már sérült volt, így a futás opció eléggé ki volt lőve. A Lions ellen azok, amik a végén jöttek már mind 30+ pontos hátránynál jöttek, az első 3 meg passzos down volt. A Raiders elleninél meg Ball elbaszta a blokkot, esélye nem volt Tebow-nak dobni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Közben Royal az AFC ST Player of the week!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ugye ugye

The Broncos coaching staff has installed the read-option offense for Tim Tebow.
After trying to shoehorn Tebow into a pro-style offense, the coaching staff finally came around to the idea that he's best utilized as a runner out of the spread used at Florida. The Raiders were caught off guard last week, struggling to adjust on the ground or through the air against the first team to run the read-option substantially in the NFL. Romeo Crennel's Chiefs defense will be better prepared this week, so Tebow will face a stiffer test. He's going to have to prove he can hit outside timing throws for continued success out of the read-option.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Mondjuk ha a WR 0,7845 másodpercig van szabadon, akkor számíthat h később ér oda a labda mert miután megkezdte a d1obást több idő kell míg elhagyja a kezét. //Tényleg megnézem már, h mennyi a döntéshozatal és mennyi a dobómozdulat sara
4 fumble meg nem kevés 3,5 meccsen.
több sacket is kapott 3mp körüli idővel, az az NFL átlag fölött van.
sackek egy részében hibás, ahogy az incomplete passzok nagy részében is //bár szvsz te se állítod az ellenkezőjét

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jesszus, miket nem látok itt kora reggel? 😛

Hogy lassan dob? Lehet. De azért nehogy már azon múljon a sok sack vagy a sok incomplete, mert röhögőgörcsöt kapok!!!!

A bekapott sack-ek nagy részében még arra se volt ideje, hogy megálljon a snap után, nem hogy elengedje a dobást. Sőt, még csak meg se tudta kezdeni a dobómozdulatot. Ha a lassú elengedése lenne a gond, akkor lenne millió fumble, mert kiütnék a kezéből, miközben dob. Ő ha eldobja, akkor lehet, hogy pontatlan, de ha elindítja a dobást, akkor már nem szokták elkapni közben. A lassú dobómozdulat miatt dob pontatlanul? Kétlem, a célzás nem a dobómozdulat sebességétől függ, mert az fejben dől el inkább. Jah, hogy esetleg nem is indítja el a dobást, mert nem tudná befejezni? Ettől szerintem inkább okosabb QB-nek látszik, mint rosszabbnak...

No de, ha valaki azt írná, hogy LASSAN DÖNT, azzal már esetleg (de tényleg csak esetleg) lehetne értelmes vitát kezdeni, de nem erről volt itt szó, hanem a mechanikáról...

A Lions ellen volt 2 (! azaz KETTŐ!) eladott labdája, egy kissé túldobott SZERK: Decker mögé dobott passza és egy olyan fumble, ahol valóban eldobhatta volna hamarabb is, de ha megnézi az ember a visszajátszást, akkor látható, hogy 13:36-nál volt a snap és 13:33-nál már a földön van a labda és ebben egy 3 lépéses drop is volt. Eddig ez az egy eset volt, ahol azt lehetett mondani, hogy a lassú dobómozdulata miatt volt gondban. (egyébként szerintem egy jobb érzésű bíró nyomhatta volna incomplete pass-nak a play-t, mivel elindult már előre a keze) Meg ugye ha Franklin legalább megpróbálta volna lassítani Avril-t, akkor nem lett volna gond, mert a szemből jövők odaérése előtt el tudta volna dobni...

Gondol... gondol... gondol... gondol... gondol... GÉPEL!!!

Kérném ezt a fenti menetet követni. Köszönöm! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nekem csak az fájt, hogy a sok fikázó nem jött elnézést kérni. Kettőzött "erővel" figyelik TT-t, ha kikaptunk volna, most nem a 60., hanem a 65. oldalnál lennénk...JC6
Mit hittél 😊 😛 Ide jön Merril Hoge személyesen személyesen bocsánatot kérni? Nem mer, virtuálisan megölném! 😛 😀 Na meg mert nincs gerince a hülye fasznak, és nem ismerné be, h tévedett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Black_Adder
Én biztos nem "sajnáltam le" a Denver offenset!

Nem láttam a meccset? Tudod jól, hogy láttam.
Ráadásul ha láttam is valamit, akkor vak vagyok, ezért tévedek?

Még annyit, hogy Jakehomer amit a rossz dobásmechanika dobásidőt növelő hatásáról írt, azt sztem félreértetted. Pedig jó meglátás.

De mindegy, abban igazad van, így nincs értelme vitázni. Éljen Tebow! 😊ulpianus
Tudom, h láttad a meccset (aki reagált a felesleges provokációra az úgy emlékszem mind ott volt az eredménykövetőben), sőt eddig úgy saccolom majdnem minden meccsünket láttad és valószínűleg jobban meg is tudod ítélni, hisz egyrészt nem vagy elfogult másrészt jobban is értesz hozzá.
Ettől viszont ragaszkodok ahhoz a véleményemhez, h sokkal jobb volt mint a Lions ellen, és a fejlődés jeleit mutatja.

Amit Jakehomer írt van benne igazság. van amiben sok, van amiben kevés, és van ami szvsz egyszerűen hülyeség. Írt több dolgot, amiben szvsz pont megfigyelhetők a fejlődés jelei. Nem a dobómozdulat, de hamarabb dobta a labdát, mint 2 hete, vagy múlthéten. Mondhatja h lassú volt, van nála gyorsabb, de fejlődött. Egy ismert rendsezrben játszott, rögtön hamarabb és jobb döntéseket hozott. Ebből én azt a következtetést vonom le, h pro styleban is javulhat ezen a téren, ha azt is megismeri.
Lehet h normális dobómozdulattal gyorsabban hagyná el a kezét a labda, de vasárnap nem kellett neki 2× annyi idő mint egy átlagos QB-nak. A miami vagy lions ellen igen. Vasárnap nem. Fejlődött. Van még hova, igaz, de magához képest van előrelépés.

Az offensünk meg az első 3 negyedben se volt rossz. Akkor nem lett volna 400+ yard a végére. A 2. negyedben kicsit döcögött a szekér, meg /*Prater megint kihagyta a FG-t. 1/4 vagy 1/5 40 és 49 között idén*/ És nem azok a remélnytelen 3and outok voltak, mint a miami vagy a lions ellen. Sokat büntették a raiderst, mert feleslegesen igazi hülye raider módjára, amilyen az egész csapat fizikálisan akarták megverni Tebow-t. Még akár többre is büntethették volna őket. De ez nem azt jelenti h szar lett volna az offense. Pedig már 2 helyről is ezt olvastam vissza, itt a fórumon, nem tőled. és ezt lassan személyes sértésnek veszem. Nem biztos h a KC ellen működni fog, de ha pont ilyenek lesznek, az eredménytől függetlenül elégedett leszek vele. Nem lesznek ilen jók, erősebb a KC, de h ezen a meccsen mitől voltak rosszak 3,5 negyed alatt?

Szerintem igenis jobb QB lett mint a Lions ellen. Jó QB lett? Mindenki magának ítélje meg. Fejlődött? Most komolyan, a statisztikai számok és a mutatott játék is ezt tükrözi. Nem?

Én pontosan tudom, h nem lettünk hirtelen jó csapat. Harcban a divízió győzelemért, LOL. Szegyen lenne ha mi nyernénk, de nem is így vágtunk neki a szezonnak.

Tebow egy project QB mindössze 6 kezdésssel, ha úgy vesszük 6,5 meccsel egy edzőváltással és egy csonka offseasonnal. Tudom, mindenkinek csonka volt. Newton és Dalton már többet játszott nála, már több passszuk volt, jobbak? legyenek jobbak. Nekünk Tebow van. Le lett itt már fikázva Newton, Romo és Eli is, csak nem tudom miért velük foglalkozunk. Tebownak egyelőre Tebow a mérce. Majd utána lehet más is.

Ha pedig Tebowval hasonlítjuk össze, gyengéi voltak szvsz (bár igazából nem nagyon értek hozzá):

Védelem olvasása: -> Ez a kritikus. Ebben sosem volt jó, vasárnapig. 6 meccs után, nem biztos h el kell tőle várni h elit legyen ebben. Egyre gyakrabban hoz jó döntést. Vagy a védelmet olvassa jobban, vagy csak jobban átlátja mi a teendő. Az ok, h megnézed a safetyt meg a LB-ket, megállípítod, h milyen védelem, ki merre fog mozogni, de még azt is el kell dönteni, h melyik WR-nek passzolsz, mikor és hogyan.
Ulpi Staffordot kihagyta az összehosonlításból, ő szvsz pont ebben a legjobb. Ellenben Bradford és McCoy elhiszem h fejlődnek, de ránézve a számokra nem jók. Nincsenek erős csapatban, sőt tán még nálunk is gyengébben /*a faszt ortonnal is gyengébbek voltunk náluk, tehát ha erősebbek vagyunk akkor pont Tebow miatt 😛*/, de ettől még ők se váltják meg a világot.

lábmunka -> némi fejlődés, de ez akár attól is lehet h egyszer jobb napja van egyszer gyengébb.
zseb: -> nem igazán, de valamennyire fejlődik. Lehet h csak vannak jobb pillanatai. Otthonosabb center alól. Nem tudom miért rossz a lábmunkája elvileg mobilis QB laikusként pont arra gondolnék h nagyon érzi.
Talán ritkábban veszi le a szemét a célpontokról. Nem tudom ez ide tartozik-e

döntés hozatal: -> Egyre jobb. NFL átlag alatt, lehet, de attól egyre jobb. Azt h x mp-vel lassabban dobja a labdát, azt viszont nem lehet a teljes x-et levonni nála a dobómozdulatnál és a döntéshozatalnál is, mert akkor 2x mpvel dobná lassabban. Egyre gyakrabban hoz jó döntést, de ez a védelem olvasása miatt is lehet.

dobó mozdulat: -> még mindig rémes.
dobómozdulat ideje: -> na jó attól h gyorsabbn hozta játékba ez igazából nem biztos h gyorsabb lett, most nem fogom megnézni, majd legközelebb
spirál. -> fura mód, a nagyon homály passzaiban a miami ellen nem volt annyira csúnya. Viszont a jó passzainál meg gyakran kacsázik még a labda. Egyébként ennek én nem tulajdonítok különösebb jelentőséget. Ha oda menne a labda, ahova kell, pont leszarnám h merre pörög, hosszanti vagy függőleges tengely körül...

pontosság: -> Nem abban fejlődik h nagyobb százalékban complete-el, sőt tavaly pontosabb volt. DE míg a Dolphins ellen a töküres WR-eket 10 yarddal dobálta túl, a Lions ellen már jobb volt. A Raiders ellen talán ha 2 nagyon csúnya passza volt, de azok is 'csak' 2-3 yarddal tévedtek. Jön bele. Én ezt fejlődésnek tekintem, nemsokára már csak annyira lesz pontatlan, h a WRek korrigálni tudják majd. Az se jó, ha vissza kell fordulni, lehet h pont azért nem lesz meg az 1st down vagy a TD, de még mindig jobb mint az incomplete.


Hosszú a hsz, idáig már tuti senki se olvassa el (😊), de érdekes a Lions elleni INT.
Abszolú balra nézett, h el fogja-e érni a passrush, így nem vette észre szemből az érkező embert. Nem próbálta dobni a labdát, hanem feleslegesen toporgott, megtett 2 lépést előre, gyakorlatilag valamelyik DL játékos kerjaiba, erre felugrott és elpasszolta oldalra kézmagasságban 3 védő közé. Minden tekintetben borzalmas. A védelem olvasása, lábmunk / zseb, idő, döntéshozatal, dobómozdulat, dobás, olyan dolgokat csinált, amit alapvetően nem lehet NFL-ben. Gyermeteg hiba.
Most nem egyszer türelmesen kivárta a lehetőséget a zsebben, amikor ott megnyílt az ablak, passzolt és pontosan. Voltak jelenetek amikor igazi pocket QB-nak tűnt.
Ezért mondom, h fejlődik. Ebben fejlődött. Ezért bízhatunk benne.

Kész van? Nincs. Akkor lesz kész, h olyan mérlegre vezeti a csapatot /*sürgősen felejtsük el az 1GB-t meg a divíziót*/, ha már nem lesz bent topQB prospect amikor választunk. Ellenkező esetbe Elway tuti azt húz, és akkor talán nincs is baj vele. Imádom Tim játékát, ezért van az, h a pecctopiccal ellentétben itt egy jó megmozdulásnak 1 hétig örülünk, nem egy rossz lépés miatt vagyunk kripta hangulatban hetekig. És ezért akarjuk, h ő legyen továbbra is a kezdő irányítónk. Na meg azért mert messze nem a QB az utolsó hiányzó láncszem, szükség van egy CB-re egy LB-re és 1 DT-re nagyon sürgősen, ha első körben QB-t húzunk, akkor arra megint várhatunk 1 évet...

Megvannak a gyengéi sosem vitattam, de több dologban mutatja a fejlődés jeleit. Az offensünk meg tegnap egy negyedes hullámvölgyet leszámítva jó volt. És az a hullám völgy se volt akkora (és melyik csapatnak nincs. Max a Green Baynek). A 0-14-be benne volt egy missed FG és egy sikertelen punt ami után RZből indulhatott a raiders. Aligha Tebow hibája. Nem az h nem lett 1st down, az Clady holdingja miatt volt, nem Tebow szabálytalankodott.

Nem akartam vitát, de azért javítsatok ki ha hülyeséget írok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A dolgok jelentős részével egyetértek. Frappáns. Egy dologgal nem. Valóban csak 124 a passzolt yard, de mellette kb ennyire jelentős futott yard is van. Ő ezt tudja. És nincs itt az a HC aki megtanította volna dobni is (ott láthatóan javult akkor). Nem tudom kivel edz jelenleg, de húzzon bele.Delonso_
Kösz, hogy egyetértesz.

HC volt első évben. Azt mondták itt a topicban, ha ő nem tudja megtanítani dobni, akkor senki. Nem tudta. Akkor senki? 😛 Jó, egy év nem volt elég. De elégnek kellett volna lenni. A fejlődéshez biztosan, de nem lett semmi eredmény. Úgy értem a nagy emlegetett párhuzam Newton egy rövidített off seasonben többet fejlődött. És hol van ő még a másfél szezonnyi edzéstől? Vagy Dalton is fejlődik meccsről meccsre lábtechnikában. Nekem legalábbis szembetűnő. Bár én előre is azt mondtam (volt egy szavazás itt a siteon) a draft előtt, hogy Dalton leginkább és talán Stanzi+Mallett fog karriert befutni profiként, szal elfogult lehetek (akkor nem tudtam, hogy Stanzi Chief lesz). De én Pondernél is látom a fejlődést. Sokkal jobban kezeli a nyomást, a PSR is egyre tudatosabb nála. Nekem így tűnik. Tebow meg ugyanaz, mint egyetemről kijövet első nap. Amiben most jó, abban jó volt aznap is. Oké, sosem lesz pocket ace pair. De valamit fejlődjön már könyörgöm. Nézd meg a Tebowal első 3 körben draftolt irányítókat.
Bradford egy kész QB. Pedig nem volt az a draftról jövet.
Clausent leírták. Nem várnak vele, hogy majd 2012es szezonban mi lesz. Látták eleget, és döntöttek.
Colt McCoy mennyit fejlődött? Rengeteget.

ÉS ne mond nekem, hogy az összes felsorolt csapat QB képző, és csupa zseni HCk vannak. Valahol azért Tim is benne van.ulpianus
Nos, azért a hercehurca amit a HC bukás óta kapott, nem egy QB-t tett volna teljesen tönkre.
Lásd Quinn a barnáknál. Benne van TT is amúgy, ezt osztom, de hogy Foxék nem tudták volna hülyébben kezelni a QB helyzetet, azt is.
McCoy rengeteget fejlődött? Miben? Ott QB draft lesz valószínűleg, olyan elégedettek vele.

Black Adder. És a 9.8-as futásonkénti yard? Na az se semmi....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem csak az fájt, hogy a sok fikázó nem jött elnézést kérni. Kettőzött "erővel" figyelik TT-t, ha kikaptunk volna, most nem a 60., hanem a 65. oldalnál lennénk...