Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Épp nézem vissza a meccset és találtam valamit, ami eléggé meglepett:

McGahee 60-as TD-je előtt a fal így állt fel:
Clady - Franklin - Beadles - Walton - Kuper - Clark

Hol futott el McG? Természetesn a bal oldalon, mert ott esélye nem volt a védelemnek, hogy áttörjenek, pedig még Curry is jött segíteni a DL-nek... 😊

A Raiders edző helyében én időt kértem volna, amikor ezt a felállást meglátom, de persze utólag már könnyű okosnak lenni 😊StormST
Főleg ez úgy érdekes, hogy ez már az uccsó 3 mérkőzésen rendszeres. Az egyik T-t bejelentik, mint elérhető elkapót. Ha jól emlékszem mindig futottunk belőle. Én is visszanéztem és akkora lyuk tátongott, hogy egy kamion is átfért volna a bal oldalon.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jaj, de dagad a kebled 😀
Nekem is 😂
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Épp nézem vissza a meccset és találtam valamit, ami eléggé meglepett:

McGahee 60-as TD-je előtt a fal így állt fel:
Clady - Franklin - Beadles - Walton - Kuper - Clark

Hol futott el McG? Természetesn a bal oldalon, mert ott esélye nem volt a védelemnek, hogy áttörjenek, pedig még Curry is jött segíteni a DL-nek... 😊

A Raiders edző helyében én időt kértem volna, amikor ezt a felállást meglátom, de persze utólag már könnyű okosnak lenni 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kellett ez a tegnapi produkció Tebow-tól, mert a múltkori után alaposan rezgett a léc, szerintem most legalább a jövő hétig lecsendesítette az Orton-ért és Quinn-ért buzgó antifanokat. 😛

Az egyéni teljesítményeken felül szerintem a legnagyobb javulást erre a hétre a coaching staff hozta - Fox a Lions-meccs után eléggé ostorozta saját magukat. Nagyon jó game plan-nel álltunk elő és a playcalling-ot se lehetett most kritizálni, a második félidőben nagyon jól ismertük fel, hogy a futásokat kell erőltetni, ilyen running support mögött (értsd nem ő hozza a legtöbb yardot) Tebow szinte verhetetlen. Néha azt hittem AFA-meccset nézek, szerintem Foximaxi onnan merített. De a védelem is brutális volt, interhegyek zsákszámra, és nem voltunk szívbajosak, hogy a 3rd & long-oknál nem egyszer 4-5 emberrel blitz-celtünk. 😀

Ebben a csoportban nem kizárt, hogy matematikailag még sokáig versenyben leszünk a PO-ért, és lehet a végén a győzelemhez 8-8 is elég lehet valakinek. Ennek ellenére szerintem se kéne sokat számolgatni, nem lehet reális cél, a schedule nehezebb része van hátra, de hozzuk ki minden meccsen a maxot, és nyerjünk még párszor, hogy kicsússzunk a top10 pick-ből, nehogy eszünkbe jusson egy QB draft.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm!
Nem tudom ki ült Ricsi mellett az SD meccsen, de kinevette a Broncost, most néztem vissza. Adok én a fejére, meg remélem a csapat vasárnap a KC-nek!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
😊 nem lenne könnyű összehozni és ahogy a Taxi című filmből megtanultam: nem szeretek könnyen sokat nyerni 😊

Ha mi nyerünk, 2 hétre a "A Raiders a legnagyobb!!!" felirat kell,h legyen a sig-ed...fordított esetben én rakom ki ugyanezt a Broncos-al 2 hétig...deal? 😊Rolni
deal 😊JC6
OK!Rolni
Így jártam!

Sok sikert a továbbiakhoz...SD-t tessék szétbaszni!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win

😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
No, lassan sikerül magamhoz térnem, egy-két gondolat:

Támadók:
+ Ez a meccs nálam mindenképpen McGahee-é. Ezt a játékost vártam (vártuk) egész eddig, meg ezt a játékot...
+ Tebow: kezd úgy viselkedni, ahogy neki kellett volna az elejétől. Nem kell pocket QB-t játszani, mert az nem megy neki. Ha kell és lehet, akkor passzoljon, de egyébként meg fusson, mert abban is legalább annyira jó. Igaz most volt ideje is, de jó pár play-t ő oldott meg magától. Erre kell építeni, mert erre lehet is. Összesen csak egy igazán homály passzra emlékszem, a legelsőre Julius Thomas felé, utána amikor nyomás alatt dobott, akkor se tévesztett komolyat...
+ OL: ahogy azt tudtuk is, futáshoz nagyon jók, ezt most nagyon szépen bizonyították is. Passznál megint voltak néha gondok, de asszem csak 1 sack-et nyeltek be, a többinél vagy TT oldotta meg a dolgot, vagy a playcall volt jó. Nem nagyon értem, hogy Clady holding-jait miért nem látjuk soha, miközben az összes többit ismétlik. Nem akarnék én összeesküvés elméletet gyártani, csak furcsállom, ennyi...
+ Elkapók: kevesebb volt a hiba (de azért volt), a drop, a rossz route, meg is volt az eredménye. Royal-nak már nagyon kellett az a TD elkapás, Decker a 6 TD-jével a liga egyik legjobbja és Bay-Bay is csinált egy szép elkapást, Rosario-é meg nagyjából TD-t ért... 😊
- McGahee után nagy az űr, bár tud szép futást csinálni Ball is meg Moreno is, de nem stabil futó egyik se, nem találják meg a lyukakat...
- playcalling: alapvetően nem volt rossz, de néha nagyon konzervatívba megy át, főleg a 3&sok szituknál, meg volt egy drive, ahol 2&2 után két ugyanolyan Tebow középső futást hívtunk, ott a hajam kitéptem majdnem...

Védők:
+ Doom: végre meglett a sack, egyből 1,5. Eddig is jött tőle a nyomás, de most végre számszerűsíthető is 😊
+ Von: eszméletlen a srác és most már futás ellen is hasznosabb, a passzoknál meg néha úgy verte meg a Raiders-es OL játékosokat, hogy az félelmetes. Érik az a Rookie of the Year... 😊
+ Champ: mindkét pick-nél kijött a hatalmas rutin, még ha a második nagy homály is volt, de azért azt is észre kellett venni és el kellett kapni. Volt egy-két elcsúszása, de mindent egybevéve nála semmiképpen se érheti szó a ház elejét...
+ DJ: mindenhol ott van, az elején majdnem csinált egy INT-t is, kulcsfigura a D-ben még mindig...
+ Dawkins: nem hittem volna, hogy vissza tud jönni az után az ütközés után, pláne azt nem hittem, hogy 5 perc múlva, hatalmas respect az öregnek... 😊
- Goodman: szét szopatják, amikor épp rászállnak, a Ford TD-t nagyon benézte, előtte meg a PI volt elég felesleges. Az ő helyére kell valakit hozni a nyáron...
- Harris: no de ne ő legyen az, akiben a megoldást látjuk. Volt egy mák pick-je, de szoptunk is rajta eleget, az a ST play meg a hét vicce volt, 8 odaérő ember közül pont ennek az észlénynek kellett hozzáérnie a labdához. Idióta... 😛
- Bár ez csak halványan: run D. Nem mondom, hogy szarok voltunk, de néha csak bámultam, hogy milyen simán átmentek rajtunk...

ST:
+ Royal előtt szépen blokkoltunk, ő meg nagyot szaladt, bár kellett hozzá, hogy Lechler alaposan túlrúgja a coverage-t...
+- Colquitt: még egy ilyen drop ne legyen, mert letépem a tökét... 😛
+- Prater: nem tudom mi van vele idén, remélem azért stabilizálja a formáját kicsit, szerencse, hogy nem hiányzott az a 3 pont a végén...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
WEAPON X a legnagyobb!

Kár hogy nincs még vagy 10 éve!

Egyszerűen brutál az az ember...

Márha tényleg ember. Hisz repülni is tud mint tudjuk már évek óta...

http://www.youtube.com/watch?v=mVBp9jqUPyE&feature=related
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Azért említsük meg Dawkins küzdeni tudását (megint), azután a térdhajlás után így visszajönni, durva 😮


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó, főleg én szidtam a PC, nem volt mindig igazam, meg nem is voltam ott, de idegesített az a passznak ugye nem mondhatott odalökés TT-től valakinek, aztán futás...volt ilyen vagy 3. Aztán később rájöttem, hogy tuti nem is ezt hívta McCoy. Most egy hétig minden rosszat elnézek neki 😀
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Üdv a fórumon!

Azért szvsz ne számolgassuk annyira azt az 1GB-t. A meccset megelőzően a mutatott játék alapján inább 5GB-ben lettünk volna. Most valóban szép győzelmet szereztünk jó játékkal, de az ellenből hiányzott 4 meghatározó ember. Shaugnessy, McClain, McFadden. Valamint Palmer még új a csapatban Campbell helyén, ez mind-mind minket segített. Jövőhéten Arrowhead, és a KC mégegyszer ilyen gyengén nem fog játszani.
Tény h fura mód elérhető a divízió 1. hely, de és a tegnapi csapat akár meg is szerezhetné, de ennyire ne rohanjunk előre.Black_Adder
Persze persze, sajnos nem sok a remény de hinni kell! Ahogy nem sok esély volt arra hogy fordítsunk Miamiban ahogy nem sok esély volt arra hogy bestcsenszt lecserélje az öreg ahogy nem sok esély volt hogy nem bukik Tebow ilyen fal mögött.... stb.

Nem kell nézni a PO-t! Csak küzdeni és minél több meccset behúzni. Aztán vagy cseresznye vagy meggy...

8/8 körülire ha kihozza a csapat akkor már van mire építeni jövőre.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Üdv a fórumon!

Azért szvsz ne számolgassuk annyira azt az 1GB-t. A meccset megelőzően a mutatott játék alapján inább 5GB-ben lettünk volna. Most valóban szép győzelmet szereztünk jó játékkal, de az ellenből hiányzott 4 meghatározó ember. Shaugnessy, McClain, McFadden. Valamint Palmer még új a csapatban Campbell helyén, ez mind-mind minket segített. Jövőhéten Arrowhead, és a KC mégegyszer ilyen gyengén nem fog játszani.
Tény h fura mód elérhető a divízió 1. hely, de és a tegnapi csapat akár meg is szerezhetné, de ennyire ne rohanjunk előre.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Na ez a győzelem még engem is regisztációra sarkallott! Végre végre megvertük a Raiderst! El se hiszem.

A tegnapi meccsen tényleg nem csak TT volt király!

- TT lesz még jobb is
- McGahee meglepett igen jó volt
- Royal még ennél is többet tud
- Elvis - Von Miller két állat, remélem Riverst szétszedik majd...
- Champ az Champ nincs mit hozzáfűzni

Sőt még a Fox is meglepett. Lehet kezdi elfogadni TT-t? Hát nem is tudom. Remélem. Tolni tolni lesz ami lesz ebben a szezonban, mástnem egy jó hosszú előszezon a jövő évre. Jövőre pedig valóban Tebow Time!

Bár azért valahol mélyen a szívem még mindig azt mondja hogy van esély. Meg kell nyomni a KC-t aztán lesz 3 db 4/5-ös meg 1 db 5/4-es csapat a csoportban onnan még bármi lehet. Sőt ha úgy nézzük, 11/5-el sima PO.... 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Gratula a győzelemhez, szorossá tettétek a divíziót. Mégha dupla olyan szar ez nekünk mint más ellen (najó talán ha steelersről van szó nem)


több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Most h nyertünk 1 hétig megint Tebow lesz az Isten, aztán ha egyszer kikapunk megint a porig alázzák a szakértők, de mindegy a lényeg a győzelem, és h még egy győzelemmel távolabb kerültünk az 1. körös QB prospectektől...

+ gamplan+playcall. Volt szidva a meccsen, de szvsz végig rendben volt. Tebow fakehandoffból 2× sok yardot futott, dobhatott könnyű kockázat mentes passzokat és jót is tettek neki. A 2. negyedben nyomás alatt gyenge volt, de a gayders minden eszközt bevetett ellene, nem kicsi latehiteket kapott, amik nagyrészéért jött is a büntetés. Ez nincs benne a stasztikájában, de ez is a Tebow faktor. Az 1. és 3. negyedben NFL szinten is jól játszott, 4. negyedben meg talán 1 passza se volt.
+ Ja és javítson ki egy szakértő, ha tévedek, de olvasta a raiders zónáit, blitzeit, stb...
+ Doom is back. 1,5 sack a neve mellett. Így Millernek csak 0,5 jutott, de ő is hatalmas nyomás alatt tartotta CP-t.
+ Bailey 2 INT, összesen 50. Ha ő se lesz HOF, akkor senki...
+McGahee egy állat 😀

- Clady 3 holding, mégha csak 2-t is kértek. Nem ismétlik őket, de ez nem jelenti azt, h nem volt holding. Ismétlés nélkül nehéz megítélni, de nem ezt várjuk tőle...
- 3rd downoknál megint 3/12 az kevés lesz...
- Vége a meccsnek. Pedig elnéztem volna még egy darabig 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
PO? 😀

Én nagy álmodozó vagyok, de ez még nekem is sok 😀

Legyen igazad, PO Sobri 😀

u.i.: monjd el 10 miatyánkot, mert nem hiszel Istenben 😀

Ámen, jó éjt!JC6
Na ehhez kell az igazi hit, szerezd be mielöbb.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
PO? 😀

Én nagy álmodozó vagyok, de ez még nekem is sok 😀

Legyen igazad, PO Sobri 😀

u.i.: monjd el 10 miatyánkot, mert nem hiszel Istenben 😀

Ámen, jó éjt!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Sobri, főleg te? 😀 Te ateista 😀 Kitagadlak, mert kételkedtél Isten létezésében, viszont Ő meghallgatta az imám!
BRONCOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JC6
Tebow-hoz kell imádkozni, ő az isten. 😊
Most szépen elkezdődik a playbook hozzáigazítása, ha megvan a bizalom irányába, jönnek szép sorban a bravúrgyőzelmek, a PO-ban meg már bármi megtörténhet.
(Nézd majd meg, mit írtam a szezon elött. Mire kell, Tebow kezdő lesz. És tessék.)

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Jó meccs volt! Tebow szokásos Tebow volt. Alacsony pontosság, de nyert. McGahee futott hozzá azért komolyan, ezt el kell ismerni. Nem csak Tebow volt itt hős.

AFC WEST Powa! A jövőhéten a divizíó első sztárcsapat jön! 😀 Egy frissen borotvált főedzővel. Csoportelsőség nem lehet belőle (egyszerre nem veszíthet a Raiders és a Bolts egy meccsen).
De ha ott nyer a csapat, akkor elég érdekes helyzet alakul ki. Már most sem érdektelen. Az biztos, hogy a Wild card nem ide van rendszeresítve. Első hely a PO egyedül.

Meccs előtt elemzésben azt írtam, hogy az már lecsendesítheti a Fox ellentábort, ha a divízión belül lesz egy jó mérleg. Amit ma el is kezdtek. És ez sztem sokkal fontosabb, mint a csoportelsőség. Egyelőre, aztán meglátjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A W a lényeg meg, hogy mindenki jóllakott 😀 Tebow szolid passzjáték mellet egy százast csak bepakolt futva is. Nem adta el a labdát és csak 2 sackje volt. McGahee élete meccse szerintem, Champ #50, Royal and Doom are back! Jó kis este volt 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hol vannak a fikázók, nem értem_? Múlthéten ilyenkor még nem aludtak??!! 😀

Sobri, főleg te? 😀 Te ateista 😀 Kitagadlak, mert kételkedtél Isten létezésében, viszont Ő meghallgatta az imám!

Istenem, el sem hiszem, idegenben aláztuk a gayderst 😀 😀 😀

BayBay, McG, TT, Dawkins, Decker, Miller...áh, az egész csapat nagyot játszott, le a kalappal!!! Még több ilyen szívvel - lélekkel küzdést!

BRONCOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
KC zakó, Köcsög épp bedobta a 3 INT-t 0:40-el a vége előtt, Raiders-t megvertük, 1 meccsre vagyunk az első helytől... 😀

KiP (vagy hogy a faszomba hívnak) merre vagy? Igen, ezt akartuk, még mindig! 😀

Remélem most egy hétig csend lesz, ezek után illene... 😊

Többit majd nap közben, ahogy magamhoz térek... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
W

nem mertem beírni, de nagyon bíztam benne, h Tebow összeszedi magát a múltheti után.
Ahhoz képest h ő az elmúlt 25 év messze legszarabb irányítója Leafestől, Russelestől ő az első QB aki idén átlépte a 100 futott yardot és 2-1 idén kezdőként.
Ya csapatszinten 298 futott yard nem rossz 😊


Éééés csóró gyenge divízióban mindenki szopott csak mi mentettük a becsületet 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Miami idegenben alázza a KC-t, muszáj nyerni...!