Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
😊 nem lenne könnyű összehozni és ahogy a Taxi című filmből megtanultam: nem szeretek könnyen sokat nyerni 😊

Ha mi nyerünk, 2 hétre a "A Raiders a legnagyobb!!!" felirat kell,h legyen a sig-ed...fordított esetben én rakom ki ugyanezt a Broncos-al 2 hétig...deal? 😊Rolni
deal 😊JC6
OK!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😊 nem lenne könnyű összehozni és ahogy a Taxi című filmből megtanultam: nem szeretek könnyen sokat nyerni 😊

Ha mi nyerünk, 2 hétre a "A Raiders a legnagyobb!!!" felirat kell,h legyen a sig-ed...fordított esetben én rakom ki ugyanezt a Broncos-al 2 hétig...deal? 😊Rolni
deal 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/06/report-broncos-could-turn-to-quinn-soon/Black_Adder
érdekes lenne....

(miért csinálják ezt Tebow-val?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Komolyan gondoltam a fogadást, de hát, ez van...JC6
Hát forum kereteken belül az egyetlen működőképes dolog a sig bet...

Csak éppen nem jut eszembe semmi frappáns sig...Rolni
Sokat járok Pestre, ha nyertek, meghívlak egy sörre 😊JC6
😊 nem lenne könnyű összehozni és ahogy a Taxi című filmből megtanultam: nem szeretek könnyen sokat nyerni 😊

Ha mi nyerünk, 2 hétre a "A Raiders a legnagyobb!!!" felirat kell,h legyen a sig-ed...fordított esetben én rakom ki ugyanezt a Broncos-al 2 hétig...deal? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/06/report-broncos-could-turn-to-quinn-soon/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy kis szerény előzetes tőlem a mai meccshez, illetve némi Al Davis tribute:

http://denversports.blog.hu/2011/11/06/broncos_raiders_beharangozo_1


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Komolyan gondoltam a fogadást, de hát, ez van...JC6
Hát forum kereteken belül az egyetlen működőképes dolog a sig bet...

Csak éppen nem jut eszembe semmi frappáns sig...Rolni
Sokat járok Pestre, ha nyertek, meghívlak egy sörre 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Komolyan gondoltam a fogadást, de hát, ez van...JC6
Hát forum kereteken belül az egyetlen működőképes dolog a sig bet...

Csak éppen nem jut eszembe semmi frappáns sig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Komolyan gondoltam a fogadást, de hát, ez van...
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 490 — !SuPeR6BoWL!
Van egy amcsi származású kollégám, aki mellesleg nagy Gayders fan és, hogy őt idézzem: ...hate the fuckin' horses... Még szerencse, hogy a héten szabin volt, mert ment volna trash-talk. 😀

Lényeg a lényeg ők is utálnak minket, nekünk is kell őket.

Kicsit OFF de a témához tartozik. Pl Philiben így néz ki egy mobil budi 😀 😀 😀

akike
Nagyon nagy!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fogadjunk, hogy nyer a Broncos! 😀JC6
Mibe?Rolni
Mondj valami elérhetőt.JC6
Egy malteros láda madártej?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fogadjunk, hogy nyer a Broncos! 😀JC6
Mibe?Rolni
Mondj valami elérhetőt.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Nagy kérdés lesz hogy Veldheer hogy bír majd a védelem jobb oldalával, Dumervillel és Von Millerrel. Ha semlegesíteni bírja őket, akkor Palmernek jó napja lehet. 😊Bruce
"Csak" Doommal kell bírnia, mert Miller szvsz balról fog érkezni, remélhetőleg elég nagy sebességgel 😀akike
Ott meg ott van Khalif Barnes 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Fogadjunk, hogy nyer a Broncos! 😀JC6
Mibe?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nagy kérdés lesz hogy Veldheer hogy bír majd a védelem jobb oldalával, Dumervillel és Von Millerrel. Ha semlegesíteni bírja őket, akkor Palmernek jó napja lehet. 😊Bruce
"Csak" Doommal kell bírnia, mert Miller szvsz balról fog érkezni, remélhetőleg elég nagy sebességgel 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Az majd akkor lesz benne, ha most szar teljesítményt nyújt. addig a bizalom megvan részemről 😉
Az hogy részedről nincs, az már más tészta, de mivel én írtam be, így momentán ez nem is igazán számít! 😉Bruce
Én abban bízok nagyon,hogy játszik ellenünk és Megatront őrzi végig.
😀
Bocsi az offért.Bazzani
Addigra már lehet hogy kiderül az hogy fostaliga 😊
Megatront valószínűleg Routt fogja őrizni, ami ugyancsak rossz matchup a mi részünkről.

Hogy a meccsről is írjak valamit:

Nagy kérdés lesz hogy Veldheer hogy bír majd a védelem jobb oldalával, Dumervillel és Von Millerrel. Ha semlegesíteni bírja őket, akkor Palmernek jó napja lehet. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az majd akkor lesz benne, ha most szar teljesítményt nyújt. addig a bizalom megvan részemről 😉
Az hogy részedről nincs, az már más tészta, de mivel én írtam be, így momentán ez nem is igazán számít! 😉Bruce
Én abban bízok nagyon,hogy játszik ellenünk és Megatront őrzi végig.
😀
Bocsi az offért.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Ndukwe is ott van mint blitzelő S, neki ez az egyik nagy erőssége!

Illetve ne feledkezzünk el Curry-ről az LB sorban, aki elég szabadon játszhat és úgy látszik ez jót tett neki. Most a 3. meccse lesz és ugye volt neki is két hete még jobban betanulni a playeket.

Valamint itt lesz Lito Sheppard is, aki azért nem rossz kis CB 😉Bruce
Kimaradt a volt szó a mondatból. 😉Bazzani
Az majd akkor lesz benne, ha most szar teljesítményt nyújt. addig a bizalom megvan részemről 😉
Az hogy részedről nincs, az már más tészta, de mivel én írtam be, így momentán ez nem is igazán számít! 😉
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ndukwe is ott van mint blitzelő S, neki ez az egyik nagy erőssége!

Illetve ne feledkezzünk el Curry-ről az LB sorban, aki elég szabadon játszhat és úgy látszik ez jót tett neki. Most a 3. meccse lesz és ugye volt neki is két hete még jobban betanulni a playeket.

Valamint itt lesz Lito Sheppard is, aki azért nem rossz kis CB 😉Bruce
Kimaradt a volt szó a mondatból. 😉

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Ndukwe is ott van mint blitzelő S, neki ez az egyik nagy erőssége!

Illetve ne feledkezzünk el Curry-ről az LB sorban, aki elég szabadon játszhat és úgy látszik ez jót tett neki. Most a 3. meccse lesz és ugye volt neki is két hete még jobban betanulni a playeket.

Valamint itt lesz Lito Sheppard is, aki azért nem rossz kis CB 😉
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
CP jobb lesz mint KC ellen, kérdés mennyivel
Rolni
Ez igaz. Rosszabb már nagyon nem lehet. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fogadjunk, hogy nyer a Broncos! 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Én még egy ST TD-re nem számítok. Szerintem ezzel meccs előtt még a Chicago se számolhatna, mi meg szökőévente se szoktunk 1 évben 2 meccsen is ST TD-t jegyezni.

Shaughnessy nélkül azért annyira nem félelmetes ez a raiders passrush, de akitől tartok az Wimbley. Ha jól emlékszem week1-en is komoly gondot jelentett Franklinnek, most sokkal kisebb önbizalommal és sokkal nagyobb téttel játszik. Jarvis Mosst valahogy nem tudom komolyan venni. Tényleg 2,5 sackje van amióta ő is buzi lett? Hogy? Mikor?
A secondary is kevésbé félelmetes mint tavaly, ezért is passzolhatott besztcsensz 300+ yardot, amit idén nem sokszor csinált azóta.
Matt hiányzik, de nélküle is elég erős ez a DL...Wimbley veszélyes, bár a tavalyi sack számaitól jócskán elmarad...Moss-t pedig nyugodtan vedd komolyan, mert igen jól játszik...tavaly is rendben volt idén meg több mint jó rotációs ember DE poszton...
Secondary első héthez képest viszont sokkal job...DVD szépen fejlődik és Chekwa is rendben van amikor egészséges...


Ahogy így szét nézek 5 biztos pont van a védelemben. (akik a snappek 3/4-énél fent vannak)
Seymour, McClain, Wimbley, Tyvon Branch és Routt. A többi inkább csak rotációban. A DL legritkább esetben lép vissza coverageba az LB sorból viszont kb csak Wimbley megy passrushra. Legalábbis a többiek ritkán.
A sok man-to-man-t viszont tényleg szét lehet szopatni egy mobilis QB-val.
LB sorból valóban Wimbley a rusher, de figyelni kell a DB blitzekre majd, mert Huff, Giordano, Branch és Mitchell is jó benne és sztem Tebow ellen lesz bőven blitz...
Mantoman van, de sokkal több a zóna idén már...


Offense:
Attól függ mennyit javult Palmer 2 hét alatt. Ha nem sokat van esélyünk. Főleg, hogy McFadden valszeg nem játszik. Bush vagy Taiwan Jones ettől még szét szedhet minket, de legalább McFadden borítékolható 150+ yardja nem lesz.
A WR-ek sokat fejlődtek főleg DHB /*hé ez így nem igazság, arról volt szó, h hatalmas bust lesz 😛*/, de legalább már Zach Miller nincs mint elkapó TE.
CP jobb lesz mint KC ellen, kérdés mennyivel...Bush és Jones sztem erős futójátékot hoznak majd...DHB egyre jobb...Miller nincs, de Boss megoldja az elkapásokat is ha kell és jobban blokkol...

A győzelem kulcsa:
Meg kell védeni Tebow-t. +1 ember, akár TE akár RB vagy FB, de primetimeban védej a blindside-ot. Tebow nem olvassa ki a snap előtt a blitzet és nem hoz elég gyorsan döntést. Inkább legyen 1-gyel kevesebb célpont, de 1,5 mp-vel több idő a passzra
Ha jól tudom a Raidersnél left and right CB van. A Decker DVD matchup nekem tetszene 😊
Screen passz + QB draw a nagykönyv szerint az ellenszer a man2manre, ha jól tudom. Ebben nagyon jók vagyunk. ez jó matchup. Ki kell használni.

A védelemtől valami olyasmi kéne, mint a KC-nél. Remélem Foxék nézték a hétfőestit. szerk: hülyeséget írok, nem a hétfőestit, hanem a chiefs-raiderst, kb 2 heteBlack_Adder

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Van egy amcsi származású kollégám, aki mellesleg nagy Gayders fan és, hogy őt idézzem: ...hate the fuckin' horses... Még szerencse, hogy a héten szabin volt, mert ment volna trash-talk. 😀

Lényeg a lényeg ők is utálnak minket, nekünk is kell őket.

Kicsit OFF de a témához tartozik. Pl Philiben így néz ki egy mobil budi 😀 😀 😀





There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Én még egy ST TD-re nem számítok. Szerintem ezzel meccs előtt még a Chicago se számolhatna, mi meg szökőévente se szoktunk 1 évben 2 meccsen is ST TD-t jegyezni.

Shaughnessy nélkül azért annyira nem félelmetes ez a raiders passrush, de akitől tartok az Wimbley. Ha jól emlékszem week1-en is komoly gondot jelentett Franklinnek, most sokkal kisebb önbizalommal és sokkal nagyobb téttel játszik. Jarvis Mosst valahogy nem tudom komolyan venni. Tényleg 2,5 sackje van amióta ő is buzi lett? Hogy? Mikor?
A secondary is kevésbé félelmetes mint tavaly, ezért is passzolhatott besztcsensz 300+ yardot, amit idén nem sokszor csinált azóta.

Ahogy így szét nézek 5 biztos pont van a védelemben. (akik a snappek 3/4-énél fent vannak)
Seymour, McClain, Wimbley, Tyvon Branch és Routt. A többi inkább csak rotációban. A DL legritkább esetben lép vissza coverageba az LB sorból viszont kb csak Wimbley megy passrushra. Legalábbis a többiek ritkán.
A sok man-to-man-t viszont tényleg szét lehet szopatni egy mobilis QB-val.

Offense:
Attól függ mennyit javult Palmer 2 hét alatt. Ha nem sokat van esélyünk. Főleg, hogy McFadden valszeg nem játszik. Bush vagy Taiwan Jones ettől még szét szedhet minket, de legalább McFadden borítékolható 150+ yardja nem lesz.
A WR-ek sokat fejlődtek főleg DHB /*hé ez így nem igazság, arról volt szó, h hatalmas bust lesz 😛*/, de legalább már Zach Miller nincs mint elkapó TE.

A győzelem kulcsa:
Meg kell védeni Tebow-t. +1 ember, akár TE akár RB vagy FB, de primetimeban védej a blindside-ot. Tebow nem olvassa ki a snap előtt a blitzet és nem hoz elég gyorsan döntést. Inkább legyen 1-gyel kevesebb célpont, de 1,5 mp-vel több idő a passzra
Ha jól tudom a Raidersnél left and right CB van. A Decker DVD matchup nekem tetszene 😊
Screen passz + QB draw a nagykönyv szerint az ellenszer a man2manre, ha jól tudom. Ebben nagyon jók vagyunk. ez jó matchup. Ki kell használni.

A védelemtől valami olyasmi kéne, mint a KC-nél. Remélem Foxék nézték a hétfőestit. szerk: hülyeséget írok, nem a hétfőestit, hanem a chiefs-raiderst, kb 2 hete

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear