Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Marcus Thomas 😂xrace77
AH HÜLYE 😀 Még néhány Raiders playa is röhögött rajta.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bocs.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
JC6 soha többé ne írd be, h hol vannak az antifanok, ahogy első reakcióm is hasonló volt. Most ez hiányzott valakinek, újabb 10 oldal vita Tebowról

Tebow sokkal jobb volt mint a Lions ellen, sokkal jobban játszott ezt csak a vak nem látja, meg aki úgy alkot véleményt, h nem látta a meccset.

Sokat segített neki a Zone Read /*remélem nem írok hülyeséget, de ulpi vagy valaki majd kijavít ha hülyeség*/. Ebben nőtt fel ezt tudja. 124 yard, na és nem kellett többet passzolni. Egyébként a yard/attemp számít, amit írtam korábban már nem tudom, talán 5,9 az nem jó.

Erősebbek voltak a dobásai. Szemmel láthatóan. Spirál is sokkal szebb, mint tavaly. Az a nagyon homály passzainál se volt annyira borzalmas. A rövideknél, meg egy kettőnél még mindig kacsázik, de én spec pont leszarom.

2× annyi idő kell neki mint egy átlag nfl qbnak? Hülyeség. A Miami ellen igen. A Lions ellen ki se derülhetett, mert áltag 1,5 másodperc alatt kapta a sacket, szóval nem is lehetett lassabb az NFL átlagnál. Most rendben volt minden, a döntés hozatal és a dobás időben. Aki nem látta az vak, vagy anélkül alkot véleményt, h nézte volna a meccset.
Ja és a statot se nézte meg, egyetlen 1× sackelték. Persze ez a Raiders DL, amit kicsit le is sajnáltam a meccs előtt, persze akkor kicsit ki lettem oktatva, h így is földbe döngölik majd Tebow-t /*ami meg is történt miután eldobta a labdát. Annyi late-hitet kapott, h számolni se lehet.*/

Kevesebb yardot haladtunk McGahee 60 yardos futásáig mint a RAdiers büntetések MEGA LOL. Mega. Csak Tebow majdnem 200 yardot hozott addig, és akkor még a Raidersnek se volt 130 büntetett yardja. Az meg el van felejtve, h nekünk is volt 100 yard büntetés, több oylan holding, ami egy nagyobb playt semmisített meg, vagy mondjuk 3and1 helyett 3and11-et csinált... Aki rossznak akarja látni az offensünket annak sikerül is. 400+ yardot tettünk meg összesen, Akkor szerinted a 4. negyedben 300 yardot haladtunk?
Áh nem is érdekel sajnáljátok csak le ezt az offense-t, addig jó. Majd meglepődtök...

Fake handoff: Tebow fogta a labdát, és a falak harcában kialakult helyzet alapján eldöntötte, hogy megtartsa vagy fusson. Nem elsősorban a középső futások miatt ültek. persze az h Tebow vagy McGahee jó volt és azért működött fel se merülhet. Középső futásokat azért hívtunk h puhítsuk egy kicsit a DL-t. Nem egyedül mi csináljuk ezt és nem véletlenül. És amikor nagyon nem kellett a 3and out akkor nem is ezt hívtuk, pedig tartottam tőle nagyon.

Összehasonlíthatatlanul jobban mozgott/élt a zsebben mint a Lions ellen, aki ezt nem látja az vak.

Miiben nem fejlődött? Mechanika. Kit érdekel. Pontosságban, ha nem is sokat de fejlődött értsd nem 10 hanem csak 2 yarddal dobja túl az elkapót. És a pontosság a lényeg.

A lényeg Zone Readben király volt, a Titans meg talán a Falcons játszott hasonlót elég jól működött nekik. Szóval nem egy one-match wonder lesz valszeg.

A raidersnek rengeteg sérültje volt, ami kedvezett nekünk, /*persze ennyire erővel a többi meccsen meg óriási hátrányt élveztünk ezek miatt, és az nem lett felhozva mentségnek se Ortonnál se Tebownál*/. A Chiefs midnenestre sokkal nehezbb lesz, hiába vesztették el 3 meghatározó játékosukat. Nyomás alatt nem lesz jó Tebow, Hali - Franklin bele gondolni is rossz, és Bowe mellett több jó célpont is van, Bailey viszont csak 1. Goodman nagyon szar, Harris is, Morretól is többet vártam /*nem az előző meccsre értem*/, Cartertől nem, de ő se elit FS, szóval van gond sok, de a legnagyobb az Arrowhead.

Szerintem se több provokáció se több antiTebow nem kell, akár antiTebow akár csak a hiányosságaira akarja felhívni a figyelmet.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Csak egy kérdésem lenne: hol vannak az antifanok? A Tebow ellenesek? Az elmúlt két hétben szép harcok dúltak itt, most sehol senki? Nem értem...JC6
Ha már ennyire kíváncsi vagy... (Bár haternek nem tartom magam, sőt, mivel a Broncosnak kimondottan drukkolok, így Tebownak is).

Szóval Tebow alapvetően nem lett jobb QB a Lions meccs óta (persze jobban játszott). Lehet néhány pozitívumot sorolni vele kapcsolatban, de van egy dolog, ami elég meghatározó egy irányítónál: Tebow dobómozdulata nem NFL szintű. Borzalmas mechanika, ami miatt nemcsak pontatlan, ennél is nagyobb baj, hogy kb kétszer annyi idő, mire kijön a kezéből a labda, mint egy átlag NFL QB-nak.

És aztán csodálkoztok, hogy szar az OL? Naná, Tebow-nak sokkal több időre van szüksége (nem azt mondom, hogy az OL nem hibázik, de ha jó munkát végeznek, akkor sem biztos, hogy kellő ideig tartanak). Ezért van nagy gáz az ellenfél blitzelésénél, nem tud gyorsan megszabadulni a labdától, ráadásul ez meghatározza a playcallingot is, hát ki az az idióta, aki elkezd folyamatosan passz playeket hívni Tebow-nak? Abból semmi jó nem sülne ki, max néhány turnover, ahogy az a Lions ellen történt.

Nem véletlen, hogy a Broncos O vasárnap sem sok életjelet adott, amíg McGahee nem indult be (még a 3. negyed közepén is kb annyi yardot csinált az offense, mint amennyit a Raiders D büntetésből adott), és hányszor neki kellett futtatni a falnak középen, hogy megegyék a fake handoffot 😊

Amíg Tebow dobómozdulata ennyire rossz, addig nincs nagyon miről beszélni. Ha ez javul, akkor az erényeit is jobban fogja tudni használni a csapat.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Marcus Thomas 😂
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy Tebow nem fejlődik? Dehogynem, folyamatosan... Nem eleget? Ő lenne az első, aki ezt megerősítené...

Egyre jobban olvassa a védelmeket és mindenki azt mondta, hogy ebben kell a legtöbbet fejlődnie...

(előrebocsátom, hogy ez után Rodgers-t kihagyom a számításokból, mert úgy játszik idén, mint egy UFO 😊 )

Hogy pontatlan? Igen, ezt nehéz lenne vitatni. De azért azt is érdemes figyelni, hogy míg a sok pontos QB halomra dobálja az INT-ket (Rivers 193/305 63,3% 14 INT 4,59%, Brees 269/379 71% 11 INT 2,9%, Brady 212/321 66% 10 INT 3,11 %, Tebow 45/97 46,6% 1 INT 1,03%). Én nem mondom, hogy Tebow pontos, mert nem az, de legalább ha homályt dob, akkor nem védőhöz dobja (legalább is nem elkaphatóan) és a Lions meccshez képest a Raiders ellen jóval pontosabbak voltak a sikertelen passzai is...

Nem dob szép passzokat? És akkor mi van? Jelenleg kb minden 7-8. sikeres passza TD, illetve a passzainak 6,18%-a TD, ami az elit QB-kéhez nagyon hasonló adat (Brees 5,54%, Brady 6,23%, Rivers 3,6% 😛)... 😊

Jó dolog a számokkal dobálózni, csak a számok olyanok, hogy néha csalókák is tudnak lenni... 😊

Meccsben tartja a csapatot, nem veszti el a meccset egymaga és ha van rá esély, hogy visszajöjjön a végén, akkor nem dob INT-t, nem ejti el a labdát, meg ilyenek... 😛

JMD draftolta, tanítgatta is, csak közben kiderült, hogy HC-nak selejtes és kidobtuk. Ez is visszavetette Tebow-t. Aztán elment a tavalyi WR sorból két jó játékos (Gaffney, Lloyd), meg Bay-Bay kiesett a fél szezonra + a liga egyik legjobb blokkoló TE-je (Graham), aki még elkapni is tudott, ezek se nagyon segítettek. Meg ugye új HC (aki egyből akar bizonyítani és ezért nem rizikózik), új edzői stáb, rövid offseason, stb. stb. stb. stb. ... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pontosan. 8 év az 8 év, nem másfél. És azért ezzel a másféllel is vitáznék...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Eli Manning a liga utolsó pass def ellen 20/39, 2 TD és 1 Int, 250 yards.jobban játszott? 😉 Ez is alig több, mint 50%, mégis úgy beszélnek róla, hogy úristen.aztec
Azért Eli idén eléggé kinőtte magát, szóval badarság Tebowhoz hasonlítani.szaba
A számokat és a teljesítményt hasonlítottam össze és nem a két játékost. Eli-nak alig 8 év kellett ahhoz, hogy egy igazán értékelhető idényt mutasson fel? 😊 Természetesen csak a statisztikákat nézve és nem elvitatva a SB teljesítményét.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Eli Manning a liga utolsó pass def ellen 20/39, 2 TD és 1 Int, 250 yards.jobban játszott? 😉 Ez is alig több, mint 50%, mégis úgy beszélnek róla, hogy úristen.aztec
Mindenkinek van 50%os meccse. Az benne van. De nézzük akkor Eli %ait idén:

56, 63, 70, 68, 62, 66, 69, 51.

Én erre mondom, hogy a 60% átlag (ez átlagban 63%) az elvárás. Nem az, hogy minden meccsen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
mcgahee-re lehet szavazni a fedex hét játékosa szavazáson:
http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2011/reg/9?module=HP11_content_stream_voting_fedex

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 457
Eli Manning a liga utolsó pass def ellen 20/39, 2 TD és 1 Int, 250 yards.jobban játszott? 😉 Ez is alig több, mint 50%, mégis úgy beszélnek róla, hogy úristen.aztec
Azért Eli idén eléggé kinőtte magát, szóval badarság Tebowhoz hasonlítani.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Eli Manning a liga utolsó pass def ellen 20/39, 2 TD és 1 Int, 250 yards.jobban játszott? 😉 Ez is alig több, mint 50%, mégis úgy beszélnek róla, hogy úristen.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A 124 yard annyira nem mond semmit, mintha azt mondanád h 3 gombóc.
5,9 yard / attemp már beszédesebb, egyébként az is szar, vagy a 98,1-es rate ami viszont jó, ahogy a 10 körüli TD% és a 0INT is.

Igen pontosság terén van még hova javulnia, de én nem látom, h ez miért ne történhetne meg, ha 6 meccs alatt nem történt meg.

És a lényeg a fejlődés. Idén eddig pontatlanabb volt mint tavaly, ezen a meccse viszont h nem vol akkora nyomás alatt, már tűrhető volt. A sok incompleteben volt olyan, amikor azért dobta ki oldalra h szabaduljon a labdától, és csak 2 nagyon homály passza volt. A 2. negyedben volt gyengébb, akkor nem ment annyira a futás se.
Voltak kifejezetten szép megmozdulásai a pocketban.

179 attemp van olyan rookie akinek már nagyobb tapasztalata van ilyen szempontból.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A dolgok jelentős részével egyetértek. Frappáns. Egy dologgal nem. Valóban csak 124 a passzolt yard, de mellette kb ennyire jelentős futott yard is van. Ő ezt tudja. És nincs itt az a HC aki megtanította volna dobni is (ott láthatóan javult akkor). Nem tudom kivel edz jelenleg, de húzzon bele.Delonso_
Kösz, hogy egyetértesz.

HC volt első évben. Azt mondták itt a topicban, ha ő nem tudja megtanítani dobni, akkor senki. Nem tudta. Akkor senki? 😛 Jó, egy év nem volt elég. De elégnek kellett volna lenni. A fejlődéshez biztosan, de nem lett semmi eredmény. Úgy értem a nagy emlegetett párhuzam Newton egy rövidített off seasonben többet fejlődött. És hol van ő még a másfél szezonnyi edzéstől? Vagy Dalton is fejlődik meccsről meccsre lábtechnikában. Nekem legalábbis szembetűnő. Bár én előre is azt mondtam (volt egy szavazás itt a siteon) a draft előtt, hogy Dalton leginkább és talán Stanzi+Mallett fog karriert befutni profiként, szal elfogult lehetek (akkor nem tudtam, hogy Stanzi Chief lesz). De én Pondernél is látom a fejlődést. Sokkal jobban kezeli a nyomást, a PSR is egyre tudatosabb nála. Nekem így tűnik. Tebow meg ugyanaz, mint egyetemről kijövet első nap. Amiben most jó, abban jó volt aznap is. Oké, sosem lesz pocket ace pair. De valamit fejlődjön már könyörgöm. Nézd meg a Tebowal első 3 körben draftolt irányítókat.
Bradford egy kész QB. Pedig nem volt az a draftról jövet.
Clausent leírták. Nem várnak vele, hogy majd 2012es szezonban mi lesz. Látták eleget, és döntöttek.
Colt McCoy mennyit fejlődött? Rengeteget.

ÉS ne mond nekem, hogy az összes felsorolt csapat QB képző, és csupa zseni HCk vannak. Valahol azért Tim is benne van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 457
Csak egy kérdésem lenne: hol vannak az antifanok? A Tebow ellenesek? Az elmúlt két hétben szép harcok dúltak itt, most sehol senki? Nem értem...JC6
Ne félj, lesznek még, míg az a spirál és release ki nem egyenesedik.
Nameg míg Fox meg nem kedveli.Delonso_
Deion Sanders az a Deckernek dobott TD passzra: what worry about how it looks.

Ennyi.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Kétféleképpen lehet vitázni Tebow-ról:
1, Ha csak és kizárólag azt nézed, hogy mit tett le eddig az asztalra az NFL-ben.
2, Ha azt nézed, hogy az eddigi teljes karrierjét figyelembe véve mi vélelmezhető (nem tudható!, vélelmezhető) vele kapcsolatban.
Az 1, szerint nincs értelme, mivel elenyésző számban volt eddig kezdő, karrierje legelején van, mondjuk a teljes út 4-5%-nál.
Ha a 2, szerint vitáznánk, akkor pedig lehet sorolni a végtelenségig az érveket pro és kontra, de azok scak fikciók lesznek addig, míg el nem telik pár év, és nem nyert Tebow legalább egy SB-t és/vagy nyújtott kiemelkedő teljesítmény, vagy bukott meg, mint qb.
Összekeverni a két vitalehetőséget teljesen értelmetlen, vagyis azzal jönni, hogy azért nem fog SB-t nyerni, mert eddig nem nyert, mert eddig szar pontossággal dobott, mert eddig nem pakolt az asztalra sikereket.
Aki látta őt egyetemen, vagy követte valamelyest NFL-ben az tudja, hogy maximális potenciál van benne, mivel van egy olyan képessége, ami nagyon keveseknek.
De ahhoz, hogy ez a potenciál kijöjjön nagyon nem mindegy, hogy megkapja e a lehetőséget ezen potenciál kifuttatására.
Bizalom és támogatottság nélkül senki sem tud eredményeket produkálni.
Momentán szerintem ez az egyetlen érdekes kérdés vele kapcsolatban, hogy kap e bizalmat, kap e systemet, nem az aktuális dobáspontossága, zsebből való kimozgásai, futásai, stb.
Ha meglesz a bizalom, a köré épülő system, akkor meglesznek az eredmények is, PO-k, SB, stb.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak egy kérdésem lenne: hol vannak az antifanok? A Tebow ellenesek? Az elmúlt két hétben szép harcok dúltak itt, most sehol senki? Nem értem...JC6
Már ezt a kérdést egyszer beírtad, ha jól emlékszem. Ha ennyire fontos neked, én lehetek vitapartner. Sztem nagyon érdekes Tebow megítélése. És egyetértek Sobri szóbetyár és mások azon véleményével ,hogy system is kell egy system QBnek. (Nem WC, meg dupla QB system, ebben vitáznék.)

Azt már írtam meccs után, hogy inkább McGahee és másoké az érdem. 2 TD az okés volt. És a futás is.

Ellenben a 47.6%os pontosság egyáltalán nem okés.
Valamint a 124 passzolt yard sem épp nagy érdem.

Szvsz ugyanott vagyunk, mint eddig. Aki eddig is hiányolta a pontosságot, az mondhatja a verklit. Aki meg az látja, hogy Tebow nyert, ő meg azt.

Én beírtam Tebowról a KC topicban a véleményem tegnap. De akkor idemásolom neked, és csámcsoghatunk egy kicsit. 😊
(Hozzátenném anti Tebow tábor nincs igazából a bowl.hu-n szvsz. Csak aki rosszat mond, azt odasoroljátok, mert úgy kényelmesebb vitázni. De mi magunkat nem, csak nem feltétlenül látjuk EGYELŐRE a franchise QB teljesítményt Timben. Nekünk először bizonyítson (Nem. Nem NCAAben, abban Leinart is franchise QB meg JMR is, meg valahány név az első körös naptárban). Az, hogy project az nem válasz (ha belegondolsz, nem is logikus így érvelni, párban azzal, hogy milyen király. Mert akkor vagy ez, vagy az érv nem áll meg. Vagy meg lehet ítélni ennyiből őt nekünk is, vagy nem lehet nektek sem).

Tehát lássuk a nagyívű gondolatmenetemet:

"Persze ez Tebowra is áll. Én láttam mióta az NFLben van. Láttam aligátorként is. Feleslegesen fut ki a zsebből. Feleslegesen fut sokszor szét pass playeket. Rossz a dobómozdulata és lábmunkája nagyon. Ami nekem legfőbb bajom ezzel, hogy semmit nem fejlődött az eltelt másfél szezonban e téren. Pont így mozgott egyetemen is. Ez nem edzőhiba, ez Tebow hiba. Ami önmagában nem baj. Csak ettől rosszul dob, ami baj. Nem véletlen, hogy csak deep bombákat tud elfogadható eredményességgel dobni. Mert ott a pontosság nem számít annyit. A hosszabb repülési idő és táv miatt a WRnek mindenképp korrigálni kell. Minden passznál, csak itt sokkal nagyobb szerepe van a WRnek (TE+HB is), mint a QB pontosságának.
A többi esetben az elvárt 60% helyett 45% körül vagy az alatt dobálgat, ami borzalom gyenge dolog. Lehet fikázni a számokat, de igenis számít, hogy hányszor találja el a célpontjait. Nyerhet és fog is nyerni. De nem tudom meddig mehet az, hogy "majd jövőre jobb lesz" Egyszer el kell jönnie az idénnek is. És akkor dönteni kell, hogy Tebow fontosabb-e mint a Denver Broncos?

A Denver Broncos nyert, nem Tim Tebow. Tegnap egész biztosan. Ez azt is jelenti, hogy Tebow ide vagy oda, képesek nyerni. Ez engem nem lepett meg, első meccsükre is mondtam ,hogy sztem meglepheti a Denver az Oaklandet, vissza lehet keresni. Akkor 23-20ra a Raiders nyert.
Most nem nyertek. Nem verték szét őket, ahogy egyesek látják. Ahogy első meccsen sem vert szét senki senkit. De nyertek. Én biztos nem lepődtem meg.
Ha Palmer és a Raiders formáját nézem, semmi meglepő nincs is ebben. Bennük volt ez. Palmerről előre célozgattam finoman eredménykövetőben, hogy pickdobáló egyelőre nagyon amit művel, ha sietnie kell kicsit is. Ha nem, akkor dob csodákat, ez is igaz. Arra meg Tebow (és Cassel) nem képes."ulpianus
A dolgok jelentős részével egyetértek. Frappáns. Egy dologgal nem. Valóban csak 124 a passzolt yard, de mellette kb ennyire jelentős futott yard is van. Ő ezt tudja. És nincs itt az a HC aki megtanította volna dobni is (ott láthatóan javult akkor). Nem tudom kivel edz jelenleg, de húzzon bele.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Csak egy kérdésem lenne: hol vannak az antifanok? A Tebow ellenesek? Az elmúlt két hétben szép harcok dúltak itt, most sehol senki? Nem értem...JC6
Már ezt a kérdést egyszer beírtad, ha jól emlékszem. Ha ennyire fontos neked, én lehetek vitapartner. Sztem nagyon érdekes Tebow megítélése. És egyetértek Sobri szóbetyár és mások azon véleményével ,hogy system is kell egy system QBnek. (Nem WC, meg dupla QB system, ebben vitáznék.)

Azt már írtam meccs után, hogy inkább McGahee és másoké az érdem. 2 TD az okés volt. És a futás is.

Ellenben a 47.6%os pontosság egyáltalán nem okés.
Valamint a 124 passzolt yard sem épp nagy érdem.

Szvsz ugyanott vagyunk, mint eddig. Aki eddig is hiányolta a pontosságot, az mondhatja a verklit. Aki meg az látja, hogy Tebow nyert, ő meg azt.

Én beírtam Tebowról a KC topicban a véleményem tegnap. De akkor idemásolom neked, és csámcsoghatunk egy kicsit. 😊
(Hozzátenném anti Tebow tábor nincs igazából a bowl.hu-n szvsz. Csak aki rosszat mond, azt odasoroljátok, mert úgy kényelmesebb vitázni. De mi magunkat nem, csak nem feltétlenül látjuk EGYELŐRE a franchise QB teljesítményt Timben. Nekünk először bizonyítson (Nem. Nem NCAAben, abban Leinart is franchise QB meg JMR is, meg valahány név az első körös naptárban). Az, hogy project az nem válasz (ha belegondolsz, nem is logikus így érvelni, párban azzal, hogy milyen király. Mert akkor vagy ez, vagy az érv nem áll meg. Vagy meg lehet ítélni ennyiből őt nekünk is, vagy nem lehet nektek sem).

Tehát lássuk a nagyívű gondolatmenetemet:

"Persze ez Tebowra is áll. Én láttam mióta az NFLben van. Láttam aligátorként is. Feleslegesen fut ki a zsebből. Feleslegesen fut sokszor szét pass playeket. Rossz a dobómozdulata és lábmunkája nagyon. Ami nekem legfőbb bajom ezzel, hogy semmit nem fejlődött az eltelt másfél szezonban e téren. Pont így mozgott egyetemen is. Ez nem edzőhiba, ez Tebow hiba. Ami önmagában nem baj. Csak ettől rosszul dob, ami baj. Nem véletlen, hogy csak deep bombákat tud elfogadható eredményességgel dobni. Mert ott a pontosság nem számít annyit. A hosszabb repülési idő és táv miatt a WRnek mindenképp korrigálni kell. Minden passznál, csak itt sokkal nagyobb szerepe van a WRnek (TE+HB is), mint a QB pontosságának.
A többi esetben az elvárt 60% helyett 45% körül vagy az alatt dobálgat, ami borzalom gyenge dolog. Lehet fikázni a számokat, de igenis számít, hogy hányszor találja el a célpontjait. Nyerhet és fog is nyerni. De nem tudom meddig mehet az, hogy "majd jövőre jobb lesz" Egyszer el kell jönnie az idénnek is. És akkor dönteni kell, hogy Tebow fontosabb-e mint a Denver Broncos?

A Denver Broncos nyert, nem Tim Tebow. Tegnap egész biztosan. Ez azt is jelenti, hogy Tebow ide vagy oda, képesek nyerni. Ez engem nem lepett meg, első meccsükre is mondtam ,hogy sztem meglepheti a Denver az Oaklandet, vissza lehet keresni. Akkor 23-20ra a Raiders nyert.
Most nem nyertek. Nem verték szét őket, ahogy egyesek látják. Ahogy első meccsen sem vert szét senki senkit. De nyertek. Én biztos nem lepődtem meg.
Ha Palmer és a Raiders formáját nézem, semmi meglepő nincs is ebben. Bennük volt ez. Palmerről előre célozgattam finoman eredménykövetőben, hogy pickdobáló egyelőre nagyon amit művel, ha sietnie kell kicsit is. Ha nem, akkor dob csodákat, ez is igaz. Arra meg Tebow (és Cassel) nem képes."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Csak egy kérdésem lenne: hol vannak az antifanok? A Tebow ellenesek? Az elmúlt két hétben szép harcok dúltak itt, most sehol senki? Nem értem...JC6
A keselyűk csak a dögre jönnek. Ha életjelet mutat a vadló elmenekülnek, de majd visszajönnek, ha újra holtnak hiszik...
Amúgy ne provokáljuk őket, nehogy aztán jövőhéten jöjjenek. Elég ha mi örülünk Tebow hibátlan győzelmének, másokkal ne foglalkozzunk.Black_Adder
"hibátlan"
😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Csak egy kérdésem lenne: hol vannak az antifanok? A Tebow ellenesek? Az elmúlt két hétben szép harcok dúltak itt, most sehol senki? Nem értem...JC6
A keselyűk csak a dögre jönnek. Ha életjelet mutat a vadló elmenekülnek, de majd visszajönnek, ha újra holtnak hiszik...
Amúgy ne provokáljuk őket, nehogy aztán jövőhéten jöjjenek. Elég ha mi örülünk Tebow hibátlan győzelmének, másokkal ne foglalkozzunk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Miért, Fox-ot ki kedveli? 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak egy kérdésem lenne: hol vannak az antifanok? A Tebow ellenesek? Az elmúlt két hétben szép harcok dúltak itt, most sehol senki? Nem értem...JC6
Ne félj, lesznek még, míg az a spirál és release ki nem egyenesedik.
Nameg míg Fox meg nem kedveli.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak egy kérdésem lenne: hol vannak az antifanok? A Tebow ellenesek? Az elmúlt két hétben szép harcok dúltak itt, most sehol senki? Nem értem...
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Épp nézem vissza a meccset és találtam valamit, ami eléggé meglepett:

McGahee 60-as TD-je előtt a fal így állt fel:
Clady - Franklin - Beadles - Walton - Kuper - Clark

Hol futott el McG? Természetesn a bal oldalon, mert ott esélye nem volt a védelemnek, hogy áttörjenek, pedig még Curry is jött segíteni a DL-nek... 😊

A Raiders edző helyében én időt kértem volna, amikor ezt a felállást meglátom, de persze utólag már könnyű okosnak lenni 😊StormST
Főleg ez úgy érdekes, hogy ez már az uccsó 3 mérkőzésen rendszeres. Az egyik T-t bejelentik, mint elérhető elkapót. Ha jól emlékszem mindig futottunk belőle. Én is visszanéztem és akkora lyuk tátongott, hogy egy kamion is átfért volna a bal oldalon.akike
Általában Clark-ot jelentjük be elkapónak, de ebben az esetben nem hallottam a bejelentést...StormST
Igen ez így van, de eddig mindig a fal jobb oldalát pakoltuk meg "+ súllyal" Tebow futást előkészítve jobbra. Szerintem erre is készült a Raiders #D (amikor meglátták Clarkot) és ezért volt a delay handoff is. Mondjuk az érdekes, hogy az senkinek nem tűnt fel, hogy a másik oldalon gyakorlatilag egy hegy alakult ki. Ha azt vesszük, hogy Beadles is T eredetileg, akkor az 3 hústorony egy oldalon, nem mellesleg 2 ebből totál run blocker.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Épp nézem vissza a meccset és találtam valamit, ami eléggé meglepett:

McGahee 60-as TD-je előtt a fal így állt fel:
Clady - Franklin - Beadles - Walton - Kuper - Clark

Hol futott el McG? Természetesn a bal oldalon, mert ott esélye nem volt a védelemnek, hogy áttörjenek, pedig még Curry is jött segíteni a DL-nek... 😊

A Raiders edző helyében én időt kértem volna, amikor ezt a felállást meglátom, de persze utólag már könnyű okosnak lenni 😊StormST
Főleg ez úgy érdekes, hogy ez már az uccsó 3 mérkőzésen rendszeres. Az egyik T-t bejelentik, mint elérhető elkapót. Ha jól emlékszem mindig futottunk belőle. Én is visszanéztem és akkora lyuk tátongott, hogy egy kamion is átfért volna a bal oldalon.akike
Általában Clark-ot jelentjük be elkapónak, de ebben az esetben nem hallottam a bejelentést...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!