Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Ja ne értsetek félre én utálom a Broncost 😊
És abszolút nem vagyok sértődékeny...gondoltam megkérdem mire érti a nagyarcút JC, hátha vmi fasza trash talk kialakul belőle 😀

Amúgy én Tebow kezétől nem igazán félek...akkor lehetünk bajba, ha túl sok man-to-mant nyomunk és nem látjuk amikor elkezd szaladgálni...idén azért van több zóna és főleg Tebow ellen ez kellene, h amikor futni kezd mindenki rárepüljön...

A meccs azért lesz érdekes sztem, mert nálunk tök új QB van aki most derül ki mennyire vette fel a fonalat. CP a Chiefs ellen elég fogalmatlanul játszott, de állítólag 15 playt tudott csak a playbookból 😊
Elvileg mostanra megvan neki a playbook és a bye alatt, illetve ezen a héten sokat gyakorolt a WRekkel...
Ha ő homály lesz mint a Chiefs ellen akkor elmehet a meccs...

Ha első meccsből indulok ki:
Tebow nem hiszem, h 300+ yardot pakol fel mint első héten Orton, de sanszos,h a futásotok most jobb lesz...nagyon kellene McClain egészségesen futás ellen. DMC nem lesz, de azért Bush és Jones jó kellene, h legyen egy 120+ yardra...
JC nem sokat tett hozzá a találkozóhoz, így ha CP tud hiba nélkül managelni már jók lehetünk...STben nem szabad Deckert vagy Royalt elengednünk...

Kiváncsi vagyok, fizikális meccset várok Raiders győzelemmel!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A rivalizáláshoz igen is hozzátartozik az, h alkalomadtán odaszólunk a másiknak. Egy igazi Broncos fan utálja a Gayderst, és a fordítottját is elvárja, azaz egy raiders fan utálja a Broncost. Ez így van jól. Én legalábbis furcsa szemmel néznék arra aki mindkét csapatnak szurkol 😊 /*Bár volt olyan aki a Cowboysnak és a Redskinsnek egyszerre szurkolt LOL.*/
Black_Adder
Na én ugye Miamo és Raiders fan vagyok, mégsem ekézem Tebowt hisz kedvenc irányítóm volt az egyetemi fociban.
Így azt mondom, remélem négy TD je is lesz, de nekünk hat.Delonso_
Az rendben, remélem McClainnek lesz pár szerelése, néhány szép megmozdulása, de mi nyerünk. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A rivalizáláshoz igen is hozzátartozik az, h alkalomadtán odaszólunk a másiknak. Egy igazi Broncos fan utálja a Gayderst, és a fordítottját is elvárja, azaz egy raiders fan utálja a Broncost. Ez így van jól. Én legalábbis furcsa szemmel néznék arra aki mindkét csapatnak szurkol 😊 /*Bár volt olyan aki a Cowboysnak és a Redskinsnek egyszerre szurkolt LOL.*/
Black_Adder
Na én ugye Miamo és Raiders fan vagyok, mégsem ekézem Tebowt hisz kedvenc irányítóm volt az egyetemi fociban.
Így azt mondom, remélem négy TD je is lesz, de nekünk hat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.pixter.hu/video?id=31085
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A rivalizáláshoz igen is hozzátartozik az, h alkalomadtán odaszólunk a másiknak. Egy igazi Broncos fan utálja a Gayderst, és a fordítottját is elvárja, azaz egy raiders fan utálja a Broncost. Ez így van jól. Én legalábbis furcsa szemmel néznék arra aki mindkét csapatnak szurkol 😊 /*Bár volt olyan aki a Cowboysnak és a Redskinsnek egyszerre szurkolt LOL.*/

Az viszont tényleg igaz, h a számtalan találó negatív jelző közül kellett volna inkább használni egyet-kettőt, mert a nagy arcú az pont nem igaz rájuk.

Viszont vitatkozni is felesleges rajta, a lényeg úgy is az, h le kell őket verni. Ezzel aligha lehet vitatkozni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Én is jövök 😀

Raiders inkább rosszarcú, mint nagy, de attól még lehet szidni őket mint a bokrot! Én is ezt fogom tenni a Broncossal 😀
Egyébként kíváncsi vagyok nagyon a meccsre, hogy Tebow-t hogyan tudjuk vagy nem tudjuk semlegesíteni. Ha lesz sok ideje, akkor futni is fog tudni és passzolni is és akkor bajban lehetünk, mert tényleg eszméletlen nagy szíve van a srácnak és ez sokszor átragad a csapattársakra és akkor nehéz lesz megállítani őket.

Abban reménykedem, hogy jó kis izgalmas meccs lesz, természetesen Raiders győzelemmel 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hehe, köszi pc 😀
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
szaba................. :mad:

JC6: a győzelem a fontos természetesen, de azért figyeljünk, hogy ne bántsunk meg senkit feleslegesen... 😊StormST
Azért ne legyünk már ilyen finomkodóak, az ellenfél szurkolói meg ilyen anyámasszony katonái... Egy Denver topikban nem értem miért kell besérülni azon, ha valaki annyit mond, hogy nagyarcú Oakland.
Még szerencse akkor, hogy tavaly az egyik Oak-SD meccs előtt nem írtam be ide, hogy remélem felrobban az egész stadion a meccs alatt, mert már jöttek volna a másik csapat szurkolói, hogy eztmostmér'???... Szerintem egyáltalán nem elfogadhatatlan, ha néha megjegyzést teszünk az ellenfélre (akár minden alap nélkül), amíg az egészséges kereteken belül marad. Én sem járok át sírni a többi csapat fórumába, hogy jajjjj, de gonosz dolgokat mondanak...
btw most tényleg nem nagyképűsködik a Gayders (juuuujjj)


több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
szaba................. :mad:

JC6: a győzelem a fontos természetesen, de azért figyeljünk, hogy ne bántsunk meg senkit feleslegesen... 😊StormST
ha ez a győzelmeiteken múlik, akkor nem fogtok sokszor ilyesmit cselekedni😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
szaba................. :mad:

JC6: a győzelem a fontos természetesen, de azért figyeljünk, hogy ne bántsunk meg senkit feleslegesen... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Istenem, de örülnék, ha levernénk a nagy arcú oaklandet a saját pályájukon...JC6
Miért is nagyarcú?Rolni
Ezt én sem értem?xrace77
Az Oakland mindig is nagyarcú 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja bocs. Találtam pár hsz-t meg cikket meg ilyeneket, csak nem néztem, hogy tavalyiak. Ettől függetlenül csak a győzelem elfogadható számomra.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
JC6 egy kicsit túlpörög, úgy látom, nem kéne az indulatokat kelteni feleslegesen....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Istenem, de örülnék, ha levernénk a nagy arcú oaklandet a saját pályájukon...JC6
Miért is nagyarcú?Rolni
Ezt én sem értem?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Istenem, de örülnék, ha levernénk a nagy arcú oaklandet a saját pályájukon...JC6
Miért is nagyarcú?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Istenem, de örülnék, ha levernénk a nagy arcú oaklandet a saját pályájukon...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
😊 Ezt mi is szeretnénk tudni... 😊StormST
12. sor, balról a hetedik.
Sobri Jóska
Sobri tegyél piros X-et ahol haromt áll 😀ThundersNFL
A koreai srác mögött, félig takarva.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Tebow minden idők egyik legnagyobb qb-ja lesz, megreformálhatná egy megfelelő csapatvezetéssel, hozzáállással az egész NFL-t, de ehhez jelenleg még hiányzik pár dolog, melyek egyértelműen nem az ő hibája, hogy nincsenek meg:....stb
Sobri Jóska
nem kötekedésből , de
ez a hsz teljes mértékben felmenti TT-t minden alól , hiszen ha nem
történik meg a csoda az egyszerűen nem az ő hibája ! jól értelmezem?yooker
De a csoda meg fog történni.
(De hogy ne érezd úgy, hogy nem a kérdésre feleltem - pedig de - ha nem történik meg, akkor majd meg kell nézni kinek a felelőssége, és mennyiben. De mivel Tebow részéről adottak a leírt képességek, így ezen biztos nem fog múlni a dolog.)

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Broncos:
DNP: Carter, Green, Vaughn
Limited: Franklin, McGahee

Fox azt mondta, h McGahee csak akkor játszik, ha effektíven tudja használni mindkét kezét.

Raiders:
DNP: Jason Campbell /*azt hittem IR-re tették*/, Chimdi Chekwa, Janikowski, Chris Johnson (CB), McClain, McFadden

Kivételesen mi állunk jobban sérültek terén, nem is kicsivel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
kicsit off de haromt kolléga merre van? régen láttuk márThundersNFL
😊 Ezt mi is szeretnénk tudni... 😊StormST
12. sor, balról a hetedik.
Sobri Jóska
Sobri tegyél piros X-et ahol haromt áll 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kicsit off de haromt kolléga merre van? régen láttuk márThundersNFL
😊 Ezt mi is szeretnénk tudni... 😊StormST
12. sor, balról a hetedik.
Sobri Jóska
A szemüveges?
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
Tebow minden idők egyik legnagyobb qb-ja lesz, megreformálhatná egy megfelelő csapatvezetéssel, hozzáállással az egész NFL-t, de ehhez jelenleg még hiányzik pár dolog, melyek egyértelműen nem az ő hibája, hogy nincsenek meg:....stb
Sobri Jóska
nem kötekedésből , de
ez a hsz teljes mértékben felmenti TT-t minden alól , hiszen ha nem
történik meg a csoda az egyszerűen nem az ő hibája ! jól értelmezem?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
kicsit off de haromt kolléga merre van? régen láttuk márThundersNFL
😊 Ezt mi is szeretnénk tudni... 😊StormST
12. sor, balról a hetedik.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
kicsit off de haromt kolléga merre van? régen láttuk márThundersNFL
😊 Ezt mi is szeretnénk tudni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
JMD azt mondta, h ő szezon közben nem váltana kezdő QB-t. És tavaly egyébként Orton jól is játszott, szóval nem valószínű, h betette volna. Előbb mint Studesville biztos nem.
az h idén kezdett volna-e, már érdekesebb kérdés. TT-nek biztos nem tett jót az edző váltás. Ha jól tudom a tavalyi WR coachunk most a QB coach. Az elkapókkal nagyon jó munkát végzett, a QB-khoz viszont alighanem a McDaniels família jobban értett. Ha máshoz nem is. + csonka offseason stb...

Az azért röhej szvsz ahogy TT-t kezelik. H a Lions kiröhögi őt. Ha kineveted a legyőzöttet a saját győzelmed értékét csökkented. H 1-1-es mérleg után, azt mondják h az elmúlt 25 év legrosszabb QB-ja és QB teljesítménye volt. LOL. Ha a futott yardait nem nézzük, akkor csak szimplán gyenge volt, a katasztrófától azért még messzebb van szvsz. És akkor Leaf, Russel, who? Ha meg csak a meccsre gondolt, h 1 meccsen látott leggyengébb produkció, Have you seen Leaf against to Chiefsí?
//1/15 4 yard 0 TD 2 INT 0.0 passer rating, 4 fumble 3 lost. Arról nem is beszélve, h carrier szinten szarabb volt mint TT pedig ő 1/2 volt...

A WRsorhoz:
Tavaly a miénk volt a legjobb, agyon dicsértük őket, azóta 2 kezdő távozott. Gaffney a SEMMIért, Lloyd egy kibaszott 6. körért. (Hogy Beastet ne is mondjam)

Most szvsz Decker nagyon jó, simán kezdő szintű, ő az elsődleges célpont. Royal amióta visszajött béna. Volt több csúnya dropja is, nem tud elszakadni. Bay-bay nem rossz. voltak dropjai, de szép elkapásai is. De én vele nem számolok amikor a WR sor erősségét latolgatom, aztán legfeljebb mégis végigtudja játszani a szezont, az nagyon jó lenne. Willis-szel nagyon elégedett vagyok. 3. számú WR, de ha pályán van mindent megtesz. Ha nincs nála a labda, akkor is. Visszalép blokkolni, ha Tebow fut, látszik rajta, hogy amit tud azt ki is akarja adni magából. Én bírom az ilyen játékosokat, nem született tehetség, de kemény munkával felküzdi magát. Viszont mint célpont semmi extra. Elkapja a felé dobott labdákat, van h üresre játssza magát, stb, de olyan varázslatot, mint Lloyd csinált nem fog. Egy WR1 most hiányzik a csapatból. Mondjuk egy Lloyd, na de majd abból a 6. körösből olyan llyodot húzunk, h....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear