NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Szeretném tudni, hogy ki komponálhatta vajon:

Passzol-e majd Tebow?akike
Ebben szvsz semmi durva nincs. Futással nem fogjátok tudni megverni a Jetset, ez nekünk se sikerült. Kíváncsi leszek Tebowra, mert szép és jó, hogy elkezdtetek vele nyerni, de az inkább a Dnek köszönhető mint nektek. Szurkolok nektek és nem csak azért mert a Jets ellen játszotok, hanem mert szeretném, ha Tebow végre bizonyítana.FViktor93
Egyébként csak a kíváncsiság hajtott, hogy ki írta, mert nincs megnevezve a szerző. Valóban nincs durva dolog benne, inkább csak az tűnt fel, hogy nem csak mi vagyunk ekézve, hanem a Jets is. Ami nekem lejön az egészből, hogy két "szar csapat játszik, de azért nézzétek". Mi van megint? Jets after destroied by Big Tombrédi vs. Broncos hiába 4ből 3W, de option-nel nem lehet nyerni.

A meccsről: A Jets erősebb csapat ez tény és ők az esélyesek, nem is várok csodát, de azért bízok abban, hogy legalább tisztesen helyt fogunk állni. (főleg Tebow - hátha egyszer már leszállna róla a média)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Piros vagy Ricsi...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szeretném tudni, hogy ki komponálhatta vajon:

Passzol-e majd Tebow?akike
Ebben szvsz semmi durva nincs. Futással nem fogjátok tudni megverni a Jetset, ez nekünk se sikerült. Kíváncsi leszek Tebowra, mert szép és jó, hogy elkezdtetek vele nyerni, de az inkább a Dnek köszönhető mint nektek. Szurkolok nektek és nem csak azért mert a Jets ellen játszotok, hanem mert szeretném, ha Tebow végre bizonyítana.
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Szeretném tudni, hogy ki komponálhatta vajon:

Passzol-e majd Tebow?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Magyar idő szerint mikor kezdődik a meccs?Gergőbácsi
02:30-korxrace77
Köszönöm!Gergőbácsi
2:20-kor, legalábbis az NFL.com szerint.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Sérültekről mi hír, ki játszik s ki nem?JC6
Player (Pos.) Injury Mon. Participation Tues. Participation Wed. Participation Game Status

Knowshon Moreno (RB) Knee OUT OUT OUT OUT
Ryan Clady (T) Knee Limited Full Full Probable
Chris Clark (T) Knee Limited Full Full Probable
Brian Dawkins (S) Ankle Limited Limited Full Probable
Willis McGahee (RB) Hamstring Limited Limited Limited Questionable
Cassius Vaughn (CB) Hamstring Limited Full Full Probable
Wesley Woodyard (LB) Knee Limited Full Full Probable
Julius Thomas (TE) Ankle Full Full Full Probable


NEW YORK JETS
Player (Pos.) Injury Mon. Participation Tues. Participation Wed. Participation Game Status

Brodney Pool (DB) Knee DNP OUT OUT OUT
Jeremy Kerley (WR) Knee DNP DNP DNP OUT
Shawn Nelson (TE) Illness DNP DNP DNP OUT
LaDainian Tomlinson Knee DNP DNP DNP OUT
Patrick Turner (WR) Kidney DNP DNP Full Probable
Darrelle Revis (DB) Knee ---- Limited Full Probable
Plaxico Burress (WR) Low Back Limited Full Full Probable
Marcus Dixon (DL) Shoulder Limited Full Full Probable
David Harris (LB) Ankle Limited Full Full Probable
Santonio Holmes (WR) Foot Limited Full Full Probable
Mike DeVito (DL) Knee Full Full Full Probable
Kenrick Ellis (DL) Ankle Full Full Full Probable
Nick Mangold (OL) Ankle Full Full Full Probable
Josh Mauga (LB) Low Back Full Full Full Probable
Joe McKnight (RB) Toe Full Full Full Probable
Calvin Pace (LB) Groin Full Full Full Probable
Matt Slauson (OL) Ankle Full Full Full Probable
Isaiah Trufant (DB) Hamstring Full Full Full Probable


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Magyar idő szerint mikor kezdődik a meccs?Gergőbácsi
02:30-korxrace77
Köszönöm!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sérültekről mi hír, ki játszik s ki nem?
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az összefoglaló a KC elleni meccsről by StormST:

http://denversports.blog.hu/2011/11/17/week_10_broncos_chiefs_szokatlan_modszer_kivalo_eredmeny

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor most megyek és lefekszem 😀
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Magyar idő szerint mikor kezdődik a meccs?Gergőbácsi
02:30-kor
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Magyar idő szerint mikor kezdődik a meccs?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Tegnap Clady, Clark, Vaughn, Woodyard és Julius Thomas teljes , Dawkins és McGahee limitált edzést végzett. Valószínű, hogy csütürtökön mindegyikük bevethető lesz. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Coach John Fox acknowledges that Tim Tebow would be "screwed" if the Broncos tried to run a "regular offense."
"After the loss to Detroit, we decided if Tim is going to be our guy, we can't do that other crap," Fox said. "We had to tweak it." Fox concedes that he would have drafted Tebow as a "football player" as a opposed to a quarterback. The Broncos are reportedly "not sold" on the prospects of long-term success in the read-option offense, but they also realize there may be "something special" about Tebow. "Let me tell you something," said Fox. "My man is really good in this offense."
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Huhhh ricsire de kivagytok buxiszva. 😊 Én patses vok kicsit odébb van de szerintetek mivel lehetne megfognotok minket? Pont az h széttudnátok passzolni minket de tebow nem erőlteti . lehet h ellenünk fog megnyilni? FUTNI azt nem fogtok 😊Amugy én is szurkolok , meg szeretem Tebowt és remélem beindul passzolásba is (csak ne a pats ellen) és nekem az is imponál h vallásos én is az vok csak nem katolikus hanem zsidó.
Sobri ugyanaz a csapatunk és én is Tebowista vagyok rokonlelkek lehetünk, nem vagy zsidó te is véletlenül?

OFF: háromt miért nem szakkomi már? és itt miért nem aktiv?respectvv4laci
Üdv nálunk! 😊

Nos, a Pats elleni meccsre még nehéz jósolni, én előzetesen vereségre számítottam és most is inkább azt tartom valószínűbbnek. Tebow akkor fog beindulni a passzolásban, ha szükséges lesz és össze is szokik az elkapókkal rendesen. Azt szerintem simán lehet tényként kezelni, hogy azért is futunk (a sikeressége mellett), mert Franklin-re minél kevesebb terhet akarnak rakni, mert amióta TT a QB, azóta ég rendesen. A passzolás beindításában szerintem része lesz annak is, hogy mikor érzik őt elég jónak, illetve, hogy mikorra tudják megoldani úgy a kisegítését, hogy az már rutinszerűen menjen...

TTT-vel kapcsolatban az előbbire tudom a választ, de az szerintem nem publikus, az utóbbira sajnos én se, de biztos jó oka van rá, hogy távol marad (meló, magánélet)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Huhhh ricsire de kivagytok buxiszva. 😊 Én patses vok kicsit odébb van de szerintetek mivel lehetne megfognotok minket? Pont az h széttudnátok passzolni minket de tebow nem erőlteti . lehet h ellenünk fog megnyilni? FUTNI azt nem fogtok 😊Amugy én is szurkolok , meg szeretem Tebowt és remélem beindul passzolásba is (csak ne a pats ellen) és nekem az is imponál h vallásos én is az vok csak nem katolikus hanem zsidó.
Sobri ugyanaz a csapatunk és én is Tebowista vagyok rokonlelkek lehetünk, nem vagy zsidó te is véletlenül?

OFF: háromt miért nem szakkomi már? és itt miért nem aktiv?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
NFL hivatalos oldalán közzétett Power Rankings: ....19. Eagles 20. Buccaneers 21. Tebow 22. Chiefs... 😂 😂 😂JC6
biztos jó érzés a csapattársaknak olvasni 😛Höri
Csak erősíti a hitet, tehát jó.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NFL hivatalos oldalán közzétett Power Rankings: ....19. Eagles 20. Buccaneers 21. Tebow 22. Chiefs... 😂 😂 😂JC6
biztos jó érzés a csapattársaknak olvasni 😛

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
NFL hivatalos oldalán közzétett Power Rankings: ....19. Eagles 20. Buccaneers 21. Tebow 22. Chiefs... 😂 😂 😂JC6
Nem mondtad volna fel sem tűnik, de komolyan. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az a gond, hogy hajlamosak az emberek az alapján megítélni az irányítókat, hogy hány yardot dobnak, futnak, milyen a QB ratingjük. Terry Bradshaw minden idők egyik legnagyobb irányítója volt, 212 TD mellett dobott 210 picket, a QB ratingje nem érte el a 71-et a karrier átlagát tekintve, DE tudott győzni, és ez a lényeg.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
NFL hivatalos oldalán közzétett Power Rankings: ....19. Eagles 20. Buccaneers 21. Tebow 22. Chiefs... 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Be se merem majd kapcsolni a tv-t TNF-ra, Ricsike miatt, inkább nézem a neten. Rápihenek egy napot tuti, jó előérzetem van, aztán ki tudja mi lesz belőle.
Viszont olvastam egy vicces mondatot a Jets fórumán 😊
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
😀


akkor nem dőlt így hátra, amikor besztcsenszt nézte. 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ezt a játékot pontokért és győzelmekért játsszák és nem egyéni statisztikákért. 😉 Amíg jönnek a győzelmek és/vagy küzd keményen a csapat, felőlem dobhat akár 0 yardot is, legfeljebb majd fut. Ha a futás se megy akkor meg úgyis kitalál valamit😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Szerintem Ricsi nem elfogult, hanem felkészületlen, kevés infóval rendelkezik, és azok nagy része is mainstream, mondhatni felületes.
De lehetünk vele elnézőek, mert pl. ennek a fórumnak a vitathatatlanul maximálisan felkészült tudorai is hajlamosak elkövetni azt a hibát, hogy Tebow-t a statjai, edzéseken mutatott agilitása, dobótechnikája, pontossága és ehhez hasonló, egyébkként más qb-k esetében releváns kritériumok alapján próbálják megítélni.
Kb. ahhoz hasonlít a dolog, mint amikor feltűnt Rocky Marciano, túlvolt pár meccsen, de kicsi is volt a nehézsúlyhoz, csúnyán is bokszolt, sok volt a pontatlan ütése, rossz a technikája és kb. úgy vélekedtek róla, mint egy futottak még versenyzőről. Csak ugye ő is rendelkezett azzal a képességgel, amivel Tebow, hogy tudta hogyan kell nyerni. És ugye 49 meccsből 49-szer nyert (43-szor KO-val), az egyetlen veretlen nehézsúlyú világbajnok a mai napig, és mindezt úgy, hogy a korszak összes neves nehézsúlyáját legyőzte, volt akit többször is, nem tért ki üzleti megfontolásból egy meccs elöl se. És ami érdekes, hogy a mai napig olvasni róla, szakíróktól, hogy tulajdonképpen nem is volt jó bokszoló. 😊
Tebow annyiban más, hogy ő nem egyéni sportoló, sok múlik nála az őt körülvevő csapaton is, pro és kontra egyaránt, de ettől függetlenül jópár lehetetlen győzelmet fog aratni, PO-ba jut, SB-t nyer, csak idő (és egészség) kérdése. És ha mondjuk visszavonul 2-3 gyűrűvel, és 50+ gw drive-al a tarsolyában, majd lesz szakíró aki azt írja róla, hogy tulajdonképpen nem is volt jó irányító.