Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
😀 tessék.....röhögtem....

szerk...csak most légyszi ne lázongjatok...kértétek... 16/35....amennyiben ez az amire vártatok én addig hozzá sem szólok amíg nem kéritek.....és a pick six sem Staffordon múlt ahogy a meccs előtti elemzés írta....KiP
Te miért nem húzol már el innen a büdös picsába?

Akkor miért nem elemezgettél, amikor éppen Orton miatt nyeltük torokig a faszt? He? Akkor hol voltál?

Kis faszom, nem elég, hogy kikapunk, még fel is baszom az agyam egy ilyen senkiházi okostojáson,...StormST
Hagyjad fölösleges ezen idegeskedni. szerk: Egyébként is mind tudjuk azon az egy picksixen ment el nem csak a meccs, de a PO is. Addig tök szoros volt a meccs, az döntött... Ortonnak amúgy is mennyivel jobb INT%-a van már...
engem az idegesít, h miért 40+ yardos passzokat próbáltunk az elején, amikor nem volt üresen az elkapó.
Illetve miért nem lehet + 1 embert otthagyni, h védje a blindsideot, Fells, Moreno/Ball, Larsen, valaki....
Annyira csúnya passzai nem voltak, mint múlthéten, viszont a csoda is elmaradt a 4. meccsen.

Ami a védekezést illeti, játszhatott volna akárhogy Tebow, sok esélyt nem hagytak neki, az első TD LOL /*tudom az is Teobw hibája, ortonnal a kezdőben azt is megoldjuk valahogy...*/

Így elsőre pozitívum Von Miller, sackje nem volt ugyan, de több tackle for loss-t is elért.
Illetve Bailey, egy hibája volt, amikor már eldőlt a meccs.

A jobbik csapat nyert. Az a baj, h a hátralevő meccseinken, mindegyiken ugyanígy underdogok leszünk, esetleg a Vikings ellen lehet esélyünk, de addigra majd ők is összeállnak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
😀 tessék.....röhögtem....

szerk...csak most légyszi ne lázongjatok...kértétek... 16/35....amennyiben ez az amire vártatok én addig hozzá sem szólok amíg nem kéritek.....és a pick six sem Staffordon múlt ahogy a meccs előtti elemzés írta....KiP
Komolyan te erre gyúrtál egész elmúlt héten?

szerk: ezzel nem tudod nullázni, hogy múlthéten beégtél, mint a szar 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
😀 tessék.....röhögtem....

szerk...csak most légyszi ne lázongjatok...kértétek... 16/35....amennyiben ez az amire vártatok én addig hozzá sem szólok amíg nem kéritek.....és a pick six sem Staffordon múlt ahogy a meccs előtti elemzés írta....KiP
Te miért nem húzol már el innen a büdös picsába?

Akkor miért nem elemezgettél, amikor éppen Orton miatt nyeltük torokig a faszt? He? Akkor hol voltál?

Kis faszom, nem elég, hogy kikapunk, még fel is baszom az agyam egy ilyen senkiházi okostojáson,...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet szünetet kellene tartanom...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
😀 tessék.....röhögtem....

szerk...csak most légyszi ne lázongjatok...kértétek... 16/35....amennyiben ez az amire vártatok én addig hozzá sem szólok amíg nem kéritek.....és a pick six sem Staffordon múlt ahogy a meccs előtti elemzés írta....
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:JoeyPorter
Akkor megérteném, ha legalább Tebow-nak esélye lenne bármit is csinálni, de így... Franklin takarodj balra, Clady jobbra. Még gyakorlás nélkül is, ennél risszabb nem lehet...


több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Jöhetnének már a Tebow haterek/Orton fanok,hátha beindulna megint,mint egy hete :rolleyes:

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Hát ez eddig egy nagy zéró... Hihetetlen fogalmatlan mind a D, mind az O. Oline semmit nem ér. Playcalling nevetséges. Így könnyű lesz nyerni...


több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A szakértők és a szurkolók szerint is óriási favorit a Lions, Én se mondom, h nyerünk, de az esélyünk szvsz meg van rá. Stafford ugyan szvsz nagyon jól játszik, jól olvassa a védelmet, és jól passzol, de nyomás alatt hibázik, márpedig a Lionsnek gyenge az OL, Millernek meg 5 meccs óta mindig van sackje.
Ha nyomás alatt tartjuk Staffordot, és champ levédekezi Megatront akkor támadásban meg is vannak fogva =>
=> Nem szereznek sok pontot, Nem húznak el, hiába játszunk gyengén az elején, Lőtávolban maradunk =>
=> Aztán jön Tebow a 4. negyedben

Persze a Lions oldaláról sokkal több forgatókönyv létezik arra, hogy hogyan nyerhetnek, de nekünk is van esélyünk szvsz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Dolphins elleni meccs összefoglalója by StormST:
http://denversports.blog.hu/2011/10/28/week_7_broncos_dolphins_tebow_magic_elso_kiadasban

A Lions elleni előzetes by Black_Adder:
http://denversports.blog.hu/2011/10/30/broncos_vs_lions_beharangozo

Ma tehát "új idő" szerint 9-kor kezdünk, aztán miután Tebow kicsinálta az összes gonosz oroszlánt, fél 1-től Rapids konf-elődöntő a KC ellen. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tebowé lett a Never say Never Momemts of the Week.Black_Adder
Erre azért szerintem 1 alatti oddsokat adtak 😂 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Tebowé lett a Never say Never Momemts of the Week.
Von Millernek viszont nem jött össze a rookiek között a siker.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tim Tebow on Tebowing: "A kid that tweeted me with cancer said, 'I’m Tebowing while I’m chemoing.' How cool is that?"

Ennyit arról, hogy ő maga mennyire érzi sértőnek magára és Istenre nézve. Sztem innentől bárki véleménye másodlagos.

ONszaba
Az utolsó hsz-em a két nagy tudású teológus kollégának szólt. Akkor már rég nem a Tebowing volt a téma...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Tim Tebow on Tebowing: "A kid that tweeted me with cancer said, 'I’m Tebowing while I’m chemoing.' How cool is that?"

Ennyit arról, hogy ő maga mennyire érzi sértőnek magára és Istenre nézve. Sztem innentől bárki véleménye másodlagos.

ON
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report:

Out: McGahee
Questionable: Doom (game-time lesz), Marcus Thomas (tegnap szedett össze valami térdsérülést)
Probable: Dawkins, Julius Thomas



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
megtaláltam a legrosszabbat, illik is ide az offtopicba 😊:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VgGkhd7IUac

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Attól függetlenül, hogy közületek valaki hisz-e vagy sem, szeretném, ha mellőznétek az "istenes" témát, mivel engem sért. A véleményünk különbözhet, de a hülyeséget és a szarkazmust ebben a témában nem díjazom. Off vége.JC6
Továbbra sem érzem ezt semmi sértőnek a hittel kapcsolatban, engem sem zavar 😊 De a kérésed tiszteletben tartom, én nem írok innentől ezzel kapcsolatban ide

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Attól függetlenül, hogy közületek valaki hisz-e vagy sem, szeretném, ha mellőznétek az "istenes" témát, mivel engem sért. A véleményünk különbözhet, de a hülyeséget és a szarkazmust ebben a témában nem díjazom. Off vége.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Ja Sobri, és Isten minden egyes embert, aki az mondja "a qva istenit" azonnal helyben kivégez villámmal. Mert ha van Isten, akkor miért ne ölné meg a szeretett teremtményeit ilyen fontos okból?
Ahogy minden szülő megöli egy viccért a gyerekét. Már ha a szülők léteznek.ulpianus
Taníts mester. +1, de a legnagyobb féléből 😊 Amúgy nem gáz a Tebowing sztem se, simán jó poén.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Ja Sobri, és Isten minden egyes embert, aki az mondja "a qva istenit" azonnal helyben kivégez villámmal. Mert ha van Isten, akkor miért ne ölné meg a szeretett teremtményeit ilyen fontos okból?
Ahogy minden szülő megöli egy viccért a gyerekét. Már ha a szülők léteznek.ulpianus
A szülők nem mindenhatóak definíció szerint, és nem írnak 1000 oldalas könyveket a kötelmekről, bosszúállásról, illendő viselkedésről.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Ja Sobri, és Isten minden egyes embert, aki az mondja "a qva istenit" azonnal helyben kivégez villámmal. Mert ha van Isten, akkor miért ne ölné meg a szeretett teremtményeit ilyen fontos okból?
Ahogy minden szülő megöli egy viccért a gyerekét. Már ha a szülők léteznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Szerintem ez egyáltalán nem vicces...JC6
Má mé nem?Wyatt
A viccek topikba akartam, de itt válaszolok. Mivel egy azon vallású vagyok TT-vel, tudom, hogy ilyenkor őszintén nyit Isten felé. Viszont ezek az utánozó majmok nem. És ez engem sért, mert azt hiszik nagy poén. Hát nem.JC6
Gondolkodj logikusan. Két eset lehet:
1, isten nem létezik.
Ez esetben egyértelműen jó poén.
2, isten létezik.
Ez esetben is jó poén, mert ha nem tetszene istennek, már rég agyonvágott volna mindenkit villámokkal, mert övé a bosszúállás, és hidd el, saját hatáskörében már intézkedett volna. De ha isten létezik, ő biztosan szereti a nevetést, a mókát, a kacagást, az ilyen jó poénokat.
Ebből a két lehetőségből következik, hogy ezt nem poénnak venni vagy a humorérzék teljes hiányát tükrözi, vagy álszent, kivagyi dolog annak a részéről, akit ez állítása szerint sért, ha magának akartja vindikálni a jogot, felülbírálva istent, akit ugybár - ha létezik - nem zavar.
Hogy melyik, ebben nem foglalok állást.

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Má mé nem?Wyatt
A viccek topikba akartam, de itt válaszolok. Mivel egy azon vallású vagyok TT-vel, tudom, hogy ilyenkor őszintén nyit Isten felé. Viszont ezek az utánozó majmok nem. És ez engem sért, mert azt hiszik nagy poén. Hát nem.JC6
Szerintem meg egyáltalán nem sértő 😊 Engem legalábbis biztosan nem. Na úgy fogd fel, hogy „kigúnyolják” a vallásosságát, hanem, hogy annyira tisztelik, hogy utánozzák 😊Wyatt
Pedig még az érintettnek is tetszik: http://twitter.com/#!/TimTebow/status/129728076203565056
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bár a poén jó, de ez nem Tebow csaja, csak cikkeztek egy időben róluk, de asszem mindkét fél tagadta a dolgot...StormST
Én tuti nem tagadnám, csak hozzon vele össze egy cikk ...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Bár a poén jó, de ez nem Tebow csaja, csak cikkeztek egy időben róluk, de asszem mindkét fél tagadta a dolgot...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!