NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dawkins a király!!! Ha le mer lépni megkeresem 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Én Foxék helyében "beáldoztam" volna ezt a szezont.

Látszott, hogy 98 százalékos valószínűséggel nem lesz playoff, az meg valóban mindegy, hogy 3 vagy 6 győzelmünk lesz.

Tebowra szabott playbook-kal kellett volna kezdeni a szezont, és megpróbálni, hogy hátha működik.

Mert ebből így a következő lesz: év végén játszik Tebow bármilyen színvonalon kb 4 meccset, ami után megint nem fogja tudni senki, hogy van-e rendes irányító a keretben. Orton lelép, és beáldozzuk a top 10-es picket egy QB-ra. És akkor továbbra is ott leszünk rendes DT-k meg CB-k nélkül, egy vén SS-vel.burzum4ever
Igen, szerinted meg szerintem is ez lett volna a jó, hogy beáldozzák a szezont. Csak ugye te se kockáztatsz dollármilliókat (jelenlegi és jövendőbeli szerződésekben) azzal, hogy milyen lesz a szezon? Mert én biztos nem, viszont Fox és társai igen. A Denver Broncos-nak gyors válasz kellett, mert Bowlen türelme is véges. Ilyen körülmények között pedig én 100%-ig megértem, hogy az lett a döntés, hogy a védelem helyrehozására használják fel a draft-ot és az egész offseason-t, a támadókat pedig a közepes, de azt biztosan hozó Orton-ra bízzák, ahelyett, hogy azt is felfordítanák Tebow rizikós behozásával...

Én úgy érzem, hogy nem lesz top 10-es QB pick akkor se, ha ott húzunk. Orton menni fog, ez elég valószínű, de én úgy gondolom, hogy vagy TT vagy BQ, vagy valami FA veterán kerül a QB posztra, az első körös draft pedig vagy a védelembe megy, vagy egy RB lesz, ha nem válik be Moreno-McGahee páros, esetleg egy domináns OL player...

Jah, Dawkins meg még egyáltalán nem biztos, hogy nálunk lesz jövőre, a szerződése átírásának egyik feltétele az volt, hogy lerövidítettek ennek a szezonnak a végéig... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
burzum4ever 66
Én Foxék helyében "beáldoztam" volna ezt a szezont.

Látszott, hogy 98 százalékos valószínűséggel nem lesz playoff, az meg valóban mindegy, hogy 3 vagy 6 győzelmünk lesz.

Tebowra szabott playbook-kal kellett volna kezdeni a szezont, és megpróbálni, hogy hátha működik.

Mert ebből így a következő lesz: év végén játszik Tebow bármilyen színvonalon kb 4 meccset, ami után megint nem fogja tudni senki, hogy van-e rendes irányító a keretben. Orton lelép, és beáldozzuk a top 10-es picket egy QB-ra. És akkor továbbra is ott leszünk rendes DT-k meg CB-k nélkül, egy vén SS-vel.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win

😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Tebow mellett az szól, hogy eladható(bb) sztár képe van, aztán lehetne vele feszengeni. Semmi garancia nincs arra, hogy normálisan tudná ezt a csapatot vezetni. A jelenleg a Denvernél lévő irányítók közül Orton a legjobb megoldás.Amadeus91
Kb 1000× írtuk az elmúlt 10 oldalon, h Orton a jobb, de az, h 4 helyett 5 vagy akár 6 győzelmünk legyen nem ér annyit, mint h Tebow meccs szituációban fejlődjön.
De valamiért úgy érzem hiába írnánk le még 2000× akkor se értené meg senki...
A Brocnos topicot meg lassan át lehetne nevezni TebowVitaTopic-nak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Tebow mellett az szól, hogy eladható(bb) sztár képe van, aztán lehetne vele feszengeni. Semmi garancia nincs arra, hogy normálisan tudná ezt a csapatot vezetni. A jelenleg a Denvernél lévő irányítók közül Orton a legjobb megoldás.Amadeus91
Rövid távon igen, de sose tudjuk meg, hogy ki tudunk-e törni a középszerűségből, ha nem próbáljuk meg... 😛 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Tebow mellett az szól, hogy eladható(bb) sztár képe van, aztán lehetne vele feszengeni. Semmi garancia nincs arra, hogy normálisan tudná ezt a csapatot vezetni. A jelenleg a Denvernél lévő irányítók közül Orton a legjobb megoldás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Sziasztok!

Először is hadd kezdjem azzal, hogy Broncos szurkoló vagyok. Nem Tim Tebow szurkoló.

Talán árnyaltabbá tehető a fenti Tebow vs. Orton kérdés az alábbi cikkekkel és hogy miért Orton a kezdő:

http://www.denverpost.com/broncos/ci_18050475
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/6967901/denver-broncos-players-peeved-quarterback-controversy-persists

Arra akarok kilyukadni, hogy mindenki szereti Tebowt, valószínűleg teljesen jogosan mert olyan jó srác, olyan sikeres, olyan kedves, olyan jószándékú, stb.

Ez lehet hogy a csapatnál másképpen jön le. Lehet, hogy ők nem szeretik annyira ezt az egyébként nagyon kedves srácot. Vagy az is lehet hogy szeretik, de lehet hogy közben azért Ortont is szeretik. Az meg eközben tény, hogy Tim az egyetemi pályafutásán kívül túl sokat nem tett le még az asztalra az NFL-ben (edzésket is ideértve), ami miatt a csapattársainak bízniuk kéne abban hogy vele nagyobb esélyük lenne nyerni, mint Ortonnal. Így viszont nem tartom valószínűleg, hogy Tebow a csapattársait jobban tudná motiválni mint Orton, még ha szenvedélyesebb személyiség, akkor sem.

Az első cikk a Dawkins-féle workoutról tudósít: Kyle Orton korán érkezik és passzokat dobál Eric Deckernek. Tim Tebow eközben országszerte az önéletrajzi könyvét népszerűsíti. Ez gondolom nem túl jól veszi ki magát a csapattársak körében Tebow szempontjából. Hozzá kell tenni, hogy később megjelent az edzéseken, de ezek után lehetett egy kis rossz érzés a többiekben.

Szar volt-e hétfőn este Orton? Nem kérdés (tegyük hozzá, hogy a playcalling nemkülönben). Szar lesz-e a Cincy ellen? Valószínűleg.
Hiába vág fapofát, meg mondja hogy ez neki munka. Nem hiszem el hogy nem zavarja hogy a hazai közönsége is kifütyüli és elküldi a *csába már a szezon elején. Mindezt úgy, hogy az előző szezonja sztem tök jól sikerült és az tényleg nem rajta múlt tavaly hogy teljesen hokedlik voltunk.
Hazai pályán tavaly is voltak borzasztó meccsei, idegenben jobban ment neki. Sztem ezentúl is így lesz kb.
Foxról egyelőre nincs véleményem, de sztem gyávának kikiáltani egy meccs után butaság. Ráadásul sztem Orton kezdőben tartásához nagyobb bátorság kell, mint engedni a népakaratnak és Tebowt kezdetni.

Üdv!TRS
Üdv a fórumon! 😊

Érdekes dolgokat írsz. Egy-két megjegyzést teszek, nem támadás, csak megjegyzés:
- "Az meg eközben tény, hogy Tim az egyetemi pályafutásán kívül túl sokat nem tett le még az asztalra az NFL-ben (edzésket is ideértve), ami miatt a csapattársainak bízniuk kéne abban hogy vele nagyobb esélyük lenne nyerni, mint Ortonnal." - A tavalyi utolsó 3 meccset láttad? Különösen a Texans ellenit? Ott azért megmutatta Tebow, hogy mi a különbség közte és Orton között: nyertes típus, aki sose adja fel, amíg van esély. Orton jó irányító, ezt valóban megmutatta az elmúlt két évben. De sajnos azt is megmutatta, hogy jobb már nem lesz, mert semmit se fejlődött, amióta nálunk van. Tebow jelen pillanatban még mindent egybevetve talán rosszabb irányító, mint Orton, de neki az ellenfél 20 yard-os vonala nem fal, ami nagyon fontos...
- Dawkins első edzésein nem volt ott Tebow? Valóban. A könyvével turnézott? Igen. Közben edzett Floridában folyamatosan? Igen, erről is lehet cikkeket találni. Rajta kívül még kb. 20 játékos nem vett részt Dawkins összes edzésén, valszeg azért, mert egyrészt ki akarták használni a saját személyes ügyeikre a szünetet, mert tudták, hogy utána dupla hajtás jön egy normál szezonhoz képest, másrészt meg úgy gondolták, hogy magukban, ill. más kis csoportban is megfelelő kondiban tudják tartani magukat. Tebow semmilyen kondícionális problémát nem mutatott a TC elején, tehát nála se nagyon érheti szó a ház elejét. Lehet, hogy a játékosok körében nem vette ki magát jól a távol maradása, de ezt kétlem, annál azért profibbak ezek az emberek, hogy ilyenből sértődése legyen...
- Azt olvastad, hogy a TC-ben szinte minden edzésen TT jött ki először az öltözőből és ő is ment be legkésőbb?
- Hogy Orton-nak mekkora része volt a tavalyi buktában? Ezen lehetne vitázni, de egy QB-n mindig gyakrabban és hangosabban csattan az ostor, ez örök tény lesz. Sajnos Orton tavaly is azt a formát hozta, amit előtte is: sok-sok yard, minimális redzone hatékonyság. Szépek a hosszú passzok, de azokkal legtöbbször csak közel lehet érni, onnan még tudni kell befejezni. Igen, ebben van a playbook rossz felépítéséből is, meg a rossz futójátékból is, de sajnos elég gyakran hibázott megoldható helyzetben Orton is...
- Tebow javára szól még sokaknál (nálam is), hogy sokkal mobilisebb is, így a védelem nehezebben tud felkészülni, hogy mi következik, míg ez Orton-nál nagyjából teljesen hiányzik. Így TT játéka látványosabb is, ami szintén számíthat a társak és a nézők szemében.
- Nem tudom Orton mire számított, miután simán elmondta a szurkolóknak, hogy szarik a véleményükre?
- Fox-ot én még nem nevezem gyávának, mert én teljesen megértem, hogy mit miért csinál. De azt is remélem, hogy ha az eredmények azt indokolják, akkor lesz ahhoz is elég bátor, hogy váltson...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Először is hadd kezdjem azzal, hogy Broncos szurkoló vagyok. Nem Tim Tebow szurkoló.

Talán árnyaltabbá tehető a fenti Tebow vs. Orton kérdés az alábbi cikkekkel és hogy miért Orton a kezdő:

http://www.denverpost.com/broncos/ci_18050475
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/6967901/denver-broncos-players-peeved-quarterback-controversy-persists

Arra akarok kilyukadni, hogy mindenki szereti Tebowt, valószínűleg teljesen jogosan mert olyan jó srác, olyan sikeres, olyan kedves, olyan jószándékú, stb.

Ez lehet hogy a csapatnál másképpen jön le. Lehet, hogy ők nem szeretik annyira ezt az egyébként nagyon kedves srácot. Vagy az is lehet hogy szeretik, de lehet hogy közben azért Ortont is szeretik. Az meg eközben tény, hogy Tim az egyetemi pályafutásán kívül túl sokat nem tett le még az asztalra az NFL-ben (edzésket is ideértve), ami miatt a csapattársainak bízniuk kéne abban hogy vele nagyobb esélyük lenne nyerni, mint Ortonnal. Így viszont nem tartom valószínűleg, hogy Tebow a csapattársait jobban tudná motiválni mint Orton, még ha szenvedélyesebb személyiség, akkor sem.

Az első cikk a Dawkins-féle workoutról tudósít: Kyle Orton korán érkezik és passzokat dobál Eric Deckernek. Tim Tebow eközben országszerte az önéletrajzi könyvét népszerűsíti. Ez gondolom nem túl jól veszi ki magát a csapattársak körében Tebow szempontjából. Hozzá kell tenni, hogy később megjelent az edzéseken, de ezek után lehetett egy kis rossz érzés a többiekben.

Szar volt-e hétfőn este Orton? Nem kérdés (tegyük hozzá, hogy a playcalling nemkülönben). Szar lesz-e a Cincy ellen? Valószínűleg.
Hiába vág fapofát, meg mondja hogy ez neki munka. Nem hiszem el hogy nem zavarja hogy a hazai közönsége is kifütyüli és elküldi a *csába már a szezon elején. Mindezt úgy, hogy az előző szezonja sztem tök jól sikerült és az tényleg nem rajta múlt tavaly hogy teljesen hokedlik voltunk.
Hazai pályán tavaly is voltak borzasztó meccsei, idegenben jobban ment neki. Sztem ezentúl is így lesz kb.
Foxról egyelőre nincs véleményem, de sztem gyávának kikiáltani egy meccs után butaság. Ráadásul sztem Orton kezdőben tartásához nagyobb bátorság kell, mint engedni a népakaratnak és Tebowt kezdetni.

Üdv!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Orton sokkal jobban dob Tebow-nál, el kell ismerni. :/ DE nem érzem benne azt az átütő erőt, ami TT-t jellemzi.Tebow képes maga körül mindenkit meccs közben úgy motiválni, hogy minimum úgy érzik, mintha Tom Brady irányítana.Szerintem 21 pontos előnynél is úgy vezetné a drive-okat, mintha az élete múlna rajta.Soha nem adja fel, mindig jobb akar lenni.Egyszerűen Tebow győztes mentalitású, ami sajnos Fox szemében még egyelőre nem ellensúlyozza képességbeli hiányosságait.Bizonyos tekintetben azért ezt is meg lehet érteni 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem a sorsolást, és azt kell mondjam: már egy 7-9-el is kiegyeznék...
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tavaly volt szerencsém látni a londoni meccset. Azóta vhogy szorítok Nektek is, és ezért érdekel: Tavalyi utolsó meccseken Tebownak sok jó megmozdulása volt. Orton a rédersz ellen meg vmi tragikus (tragikomikus) produkciót nyújtott. Miért nem merik Tebowt bevállalni. Mi veszteni valótok lenne? OK nem egy Elway, de akkor is! Na szorítok Nektek továbbra is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azért egy offseason-ben csak limitált számú gondot lehet megoldani, idén a D volt a fontosabb. Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy jó ez az OL. Inkább ott érzem a gondot, hogy nem volt egyik poszton se verseny a TC alatt. Persze, jó az állandóság, de azért úgy nehéz fenntartani a tüzet, hogy nincs veszélyben a játékos helye. Viszont pont ezért gondolom azt is, hogy nem lesz gond, mert ha felébrednek egy kicsit, akkor nem lesz nagy baj. Clady ász, Kuper pedig alapból nem szokott sokat szabálytalankodni, Beadles és Walton, valamint Franklin pedig rengeteg potenciállal rendelkezik...StormST
Hát, remélem, hogy pár héten belül összerázódnak, és ha liga elit nem is leszünk nyilván, de ennyire feltűnően rosszak sem.

Egyébként én is - főleg az első félidőben - úgy éreztem, mintha semmi nem változott volna tavaly óta.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Azért egy offseason-ben csak limitált számú gondot lehet megoldani, idén a D volt a fontosabb. Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy jó ez az OL. Inkább ott érzem a gondot, hogy nem volt egyik poszton se verseny a TC alatt. Persze, jó az állandóság, de azért úgy nehéz fenntartani a tüzet, hogy nincs veszélyben a játékos helye. Viszont pont ezért gondolom azt is, hogy nem lesz gond, mert ha felébrednek egy kicsit, akkor nem lesz nagy baj. Clady ász, Kuper pedig alapból nem szokott sokat szabálytalankodni, Beadles és Walton, valamint Franklin pedig rengeteg potenciállal rendelkezik...StormST
ezzel teljesen egyetértek, mondjuk ettől függetlenül idegesítő a bénázás. jövőre kell egy top CB prospect 1-2 elit DT, és minőségi OL depth. Más egyelőre nem nagyon...
Kupernek egyébként tavaly 15 meccsen 5 false startja és 1 holdingja volt, tehát 35 yard büntetés, és 2,5 sack jött róla, viszont ha ez nem is csak rajta múlik, de a jobbra tartó futásaink gyengébbek voltak mint a balra vagy középre irányulók. Legkevesebb 1st down, legtöbb negatív és legkevesebb 10+os

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Most értem haza, gondoltam, hogy kínzom egy kicsit magam és megnézem az ismétlést. Visszatérve a problémákhoz: Elvileg McCoy hívja most a O playeket nem? Akkor mér olyan b@lfasz, hogy a JMD féle playbookot nem baszta ki a picsába? Én úgy érzem jelenleg is ott tartunk, mint 8 hónappal ezelőtt. Mintha semmi sem változott volna. Pl. kurvára nem vettem észre a pályán mondjuk Larsent! JMD volt ennek a FB nélküli futásnak hívott imitációnak. Nem lesz ez így jó. Orton is simán az, mint tavaly. Passzolgat temérdek yardot, de nem érünk el vele semmit, mert akkor az ellenfél már fényévekre jár tőlünk, mikor ő az értelmes játékot elkezdi. Addig meg szerencsétlenkedik össze-vissza. Olyan, mint az alkeszek, addig reszket a keze míg az első felest meg nem kapja. Meccs előtt le kéne vele húzatni egy feles Jack-et!
Sérültek: Doom mondjuk már sérülten kezdte a meccset.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Azért egy offseason-ben csak limitált számú gondot lehet megoldani, idén a D volt a fontosabb. Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy jó ez az OL. Inkább ott érzem a gondot, hogy nem volt egyik poszton se verseny a TC alatt. Persze, jó az állandóság, de azért úgy nehéz fenntartani a tüzet, hogy nincs veszélyben a játékos helye. Viszont pont ezért gondolom azt is, hogy nem lesz gond, mert ha felébrednek egy kicsit, akkor nem lesz nagy baj. Clady ász, Kuper pedig alapból nem szokott sokat szabálytalankodni, Beadles és Walton, valamint Franklin pedig rengeteg potenciállal rendelkezik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mert a TCn pocketban jobb volt.

Nem is az a baj, h ortonnak volt egy gyengébb meccse, hanem a redzone, ahol még sosem volt kicsit sem értelmes.

az meg megint más, h nem ér annyit az h 4 helyett 5 győzelmünk legyen, mint az h Tebow játéktapasztalatokkal gazdagodjon. Legnagyobb hiányossága, h nem tudja olvasni a védelmet, azt a padon sosem fogja megtanulni...
Ortonnak nincs hova fejlődnie, Tebownak bőven van. A csapatnak esélye sincs POra, szóval nálam tiszta sor, h kinek kéne játszania.Black_Adder
A kiemelt rész a lényeg szvsz, nem Orton-é a vereség, és magához képest nem is volt szar (jó, a fumble amatőr hiba volt), egyszerűen azt hozta, amit tud, kb ennyi a max nála. Tebow-ban nagyobb a lehetőség és a potenciál valóban.

Kicsit talán szembeütközne az NFL-es gyakorlattal, mely szerint általában az a kezdő QB, akinek az edzésen jobban megy, itt viszont szerintem egyértelmű, hogy éles meccskörülmények között Tebow a kompetensebb, csak ezt nem tudom, hogy Fox be fogja-e látni valaha.
Mindenesetre ebben nagyot egyetértek. 😉

Ettől függetlenül az OL szar volt, és nem tudom miért nem erősítettünk ide az offseason-ben, amikor tavaly is fos volt a futójátékunk miattuk, ehelyett annyi történt, hogy beharangoztuk a sémaváltást, és hoztuk McGahee-t (fal nélkül ő se tud mit csinálni), ill. volt egy Harris-Franklin váltás, ami jelenleg inkább gyengülés, hosszabb távon fizetődhet ki. Ennél lehet több kellett volna. Zöldfülű az OL, ráadásul ha még a rutinos Kuper is ennyi hibát csinál, akkor Clady már tényleg nem tudja öt ember munkáját ellátni, a cserék közül meg egy ember van NFL-szinten, szóval itt komoly rendrakás kéne a következő meccsig.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
A közönség Tebowzott,de nem írnám teljesen Orton számlájára az egészet.Azért egy ilyen fal mögött ember legyen a talpán aki folyamatosan kimozog és még jól is passzol.Orton nem Vick(bár ez Vicknek is fejtörést okozott vna). Sokkal inkább aggasztó a sok drop amit az elkapók mutattak be...na meg a playcall amiben a futás szót az első negyedben törölték.Védelem azért hozta magát.Dawkins még mindig császár.Nincs ez a szezon még lefutva pár korrekcióval egész szép szezont ki lehetne hozni.Félő azért,hogy idén is lesz XY takaroggggyyy(!) ebben a topicban.Greengo
Persze, ez nem teljesen Orton-é volt, de sajnos mindig pont a legrosszabbkor hibázott, vagy éppen csak betlizett. Pl. amikor a védelem az első play-el szerez egy labdát az ellenfél 15-ös vonalán, akkor nem lehet két rossz passzal veszni hagyni a lehetőséget, mert megette a fene az egészet...

A védelem nem volt vészesen rossz, de futás ellen nagyon hiányzik DJ és legalább Marcus Thomas, mert DT-ben Bunkley még egész jó, de Vickerson erősen felejtős, meg McBean is, főleg mert buták. Én ezt a Vickerson-féle büntit az első félidő végén totálisan megbocsáthatatlan hibának tartom, ajándékba adott 3 pontot meg egy NFL-rekordot a Raiders-nek, mert Jani már meccs előtt is 70-ről rúgdosott...

Persze, össze lehet rakni a szezont, meg szerintem az OL nem lesz még egyszer ennyire rossz, csak észre kell venni az edzői stábban is jeleket és ha megfelelően próbálnak korrigálni, akkor még meglehet a kitűzött 6-10 8-8 körüli cél...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem az a baj, h Orton ma gyengébb volt, előfordul. Tebow se biztos h jobb lett volna. Szóval fölösleges statokat nézni. Az a baj h Orton egy zsákutca, Tebowról viszont nem. Lehet h rossz irányba vezet lehet h jó irányba, de ha nem játszatjuk, sosem derül ki...

Az első forduló után nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de szvzs érik a következő top5 pick, és akkor könnyen lehet h az új vezetés Tebowt vesztegeti úgy el, mint JMD Marshallt, Hillist, Cutlert, Sheffet és a többieket...
Nagy faszság lenne, de most egy kicsit tartok ettől a forgatókönyvtől. Egyelőre csak kicsit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
A közönség Tebowzott,de nem írnám teljesen Orton számlájára az egészet.Azért egy ilyen fal mögött ember legyen a talpán aki folyamatosan kimozog és még jól is passzol.Orton nem Vick(bár ez Vicknek is fejtörést okozott vna). Sokkal inkább aggasztó a sok drop amit az elkapók mutattak be...na meg a playcall amiben a futás szót az első negyedben törölték.Védelem azért hozta magát.Dawkins még mindig császár.Nincs ez a szezon még lefutva pár korrekcióval egész szép szezont ki lehetne hozni.Félő azért,hogy idén is lesz XY takaroggggyyy(!) ebben a topicban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
na megint jön a Tebow hype.Amadeus91
Köszönjük Emese, vártam már ezt a hszt. 😛

Orton statjai enyhén szólva sem adják vissza(bár jobban megnézve igen, (elején csak a yardokat néztem 😊 ) , hogy mekkora nagy rakás szerencsétlenség volt ezen a meccsen, azt látni kell (kulcs fontosságú szituációkban sült be). 😊


több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megint? Volt, hogy nem volt? 😀 Amúgy meg Tebow-t a kezdőbe 😊

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na megint jön a Tebow hype.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
mert a TCn pocketban jobb volt.

Nem is az a baj, h ortonnak volt egy gyengébb meccse, hanem a redzone, ahol még sosem volt kicsit sem értelmes.

az meg megint más, h nem ér annyit az h 4 helyett 5 győzelmünk legyen, mint az h Tebow játéktapasztalatokkal gazdagodjon. Legnagyobb hiányossága, h nem tudja olvasni a védelmet, azt a padon sosem fogja megtanulni...
Ortonnak nincs hova fejlődnie, Tebownak bőven van. A csapatnak esélye sincs POra, szóval nálam tiszta sor, h kinek kéne játszania.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Tebow-t kell játszatni, ő legalább nyerő típus, tavaly is bebizonyította év végén, szerintem vele ezt a meccset is megfordítottuk volna a második félidőben. Orton meg pont az ellenkezője, kutyából nem lesz szalonna. Legalább a red zone helyzetekben simán hoztam volna a kölyköt, amikor az egész stadion érte könyörgött. Viszont Fox beszari lesz ehhez, gyanítom, amíg Orton nem fog heteken át szarul játszani vagy megsérülni, addig Tebow egy playt se fog kapni. 😕TheMileHighCity
De mi a magyarázat arra, hogy Orton van erőltetve? Miért?

@KJuraszik