NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Az fasza lenne. 74 óta nem kaptak ennyi pontot a sasok, mint az idén. Asszem ez mindent elmond McDermott ténykedéséről.

Meg amúgy is, az McD nem túl jó ómen nálunk... 😀akike
Az lehet, hogy sok pontot kaptak, viszont yard-ban (327,2 NFL #12) és szerzett labdában (23 INT NFL #3, 11 FR NFL #13) elég jó szezont csináltak. Martindale-nél rosszabb nem nagyon lehet, ráadásul úgyis az lesz, amit Fox akar... 😛StormST
Én is imádom a statokat böngészni, csakhogy ezt a sportot is pontra gyűrik... Más kérdés, hogy a Chargersé volt a legjobb D# idén, mégsem jutottak sehova. Meg titkon még reménykedek, hogy nem állunk vissza 4-3 ra. McD érkezésével ez szinte biztos lenne.akike
A kapott pont se jó statisztika. A legfontosabb mutató: playoff-ba jutottak. Ezt egy hulla gyenge védelemmel az NFC-ben elég nehéz lenne összehozni akármelyik szezonban... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Sean McDermott, a tegnapi Eagles-től (4-3) kivágott DC érkezhet, de a Panthers is csábítjaHöri
Az fasza lenne. 74 óta nem kaptak ennyi pontot a sasok, mint az idén. Asszem ez mindent elmond McDermott ténykedéséről.

Meg amúgy is, az McD nem túl jó ómen nálunk... 😀akike
Az lehet, hogy sok pontot kaptak, viszont yard-ban (327,2 NFL #12) és szerzett labdában (23 INT NFL #3, 11 FR NFL #13) elég jó szezont csináltak. Martindale-nél rosszabb nem nagyon lehet, ráadásul úgyis az lesz, amit Fox akar... 😛StormST
Én is imádom a statokat böngészni, csakhogy ezt a sportot is pontra gyűrik... Más kérdés, hogy a Chargersé volt a legjobb D# idén, mégsem jutottak sehova. Meg titkon még reménykedek, hogy nem állunk vissza 4-3 ra. McD érkezésével ez szinte biztos lenne.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Sean McDermott, a tegnapi Eagles-től (4-3) kivágott DC érkezhet, de a Panthers is csábítjaHöri
Az fasza lenne. 74 óta nem kaptak ennyi pontot a sasok, mint az idén. Asszem ez mindent elmond McDermott ténykedéséről.

Meg amúgy is, az McD nem túl jó ómen nálunk... 😀akike
Az lehet, hogy sok pontot kaptak, viszont yard-ban (327,2 NFL #12) és szerzett labdában (23 INT NFL #3, 11 FR NFL #13) elég jó szezont csináltak. Martindale-nél rosszabb nem nagyon lehet, ráadásul úgyis az lesz, amit Fox akar... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Sean McDermott, a tegnapi Eagles-től (4-3) kivágott DC érkezhet, de a Panthers is csábítjaHöri
Az fasza lenne. 74 óta nem kaptak ennyi pontot a sasok, mint az idén. Asszem ez mindent elmond McDermott ténykedéséről.

Meg amúgy is, az McD nem túl jó ómen nálunk... 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sean McDermott, a tegnapi Eagles-től (4-3) kivágott DC érkezhet, de a Panthers is csábítja

több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Azért kicsit szokatlan, hogy már 2. hete elmarad a szokásos idegbaj közeli állapot. 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
McCoy és Studesville megtartásának nagyon örülnék.
Nem különben, mintha az utolsó McDaniels is kihalna a várból. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, a hírek szerint McCoy marad az OC, Studesville pedig a RB coach, az eddigi WR coach Adam Gase pedig QB coach lesz...

Így könnyes búcsút inthetünk Ben McDaniels-nek, ez már elég valószínű. Az viszont kérdés, hogy ha jön Skipper, akkor ő milyen posztra jön, gondolom valami assistanc HC, vagy hasonló. A D oldalról még nem nagyon láttam konkrétat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha jól tudom DeWill FA lesz. Van esélyünk megszerezni?
Moreno-DeWill-LenDale White / Buckhalter RB sor tetszene 😊
Black_Adder
Nem tudom mennyire motiválná az, hogy egy 2-14es csapatból egy 4-12esbe menjen.FViktor93
$
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha jól tudom DeWill FA lesz. Van esélyünk megszerezni?
Moreno-DeWill-LenDale White / Buckhalter RB sor tetszene 😊
Black_Adder
Nem tudom mennyire motiválná az, hogy egy 2-14es csapatból egy 4-12esbe menjen.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Van valahol olyan statisztika, h hány%ban toltunk 3-4-et, 4-3-mat, nickelt, dime-ot és egyebet?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A 4-3 <-> 3-4 kérdésről még korai beszélni, ő dolgozott 3-4-ben is a Steelers-nél, így nincs ellene, meg ő nem is kötelezi el magát egyik mellett se tisztán, majd alakul. Most az a fontos, hogy a roster-t javítsák, a többi majd jön magától...StormST
Összehozzuk a rostert, aztán majd pénzfeldobással eldöntjük melyik hadrend legyen? 😀
Talán eleve egyik vagy másik rendszerhez igazodva kéne erősítgetni. De gondolom így is lesz, csak még a "sokatmondásban" ez jött ki. 😊

Jut eszembe, Studesville-re akkor semmilyen formában nem számítunk jövőre? 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Fox, illetve akit hozna OL Coach, sokat használ ZBS-t, de nem kizárólag azt. Szóval nem lesz az rossz. Viszont a feature back dolognak nem volt híve emlékeim szerint soha Fox, tehát jöhet FA-n vagy draft közepén egy második back Moreno mellé.
TE-t meg soha nem használt.
haromt
Ha jól tudom DeWill FA lesz. Van esélyünk megszerezni?
Moreno-DeWill-LenDale White / Buckhalter RB sor tetszene 😊

Btw: Bailey egyelőre örül, h Fox az edző, bár tudja, h nem biztos, h együtt is dolgoznak majd. Sokat nem jelent, de szvsz növeli az esélyeit, h itt maradjon. Eleve nem hinném, h el akarna menni, hát ha még az új HC személyével is elégedett, akkor már csak a pénz állhat a szerződés útjába. A franchisetagre azt mondta, ha azt akarjuk legyen, őt nem zavarja 😊 Mondjuk 15 millió 1 évre engem se zavarna 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Drew 2008ból idézte fel az egyik művét 😊


Közben Jim Skipper RB coach, Jeff Rodgers ST coach és Richard Smith LB coach érkezésére számítanak...
OL coach, RB coach OK, de azért ne jöjjön a teljes staff, annyira nem voltak jók ott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Ez a szokásos BS parádé volt Foxtól 😊 Életében nem válaszolt még egy kérdésre egyenesen.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát ennek a sajtótájékoztatónak nem sok értelme volt... 😛

Még a staff nincs kész, így arról nem beszél Fox még, ahogy a játékosokról se konkrétan, akiről meg mégis, arról csak jókat... 😊

Champ-ről kérdezték, becsüli, nagyra tartja, nem tudja mi lesz vele. Kb ugyanez Orton-al...

Tebow-val nem lesz gond, ahogy nézem ő is tényleg nagyra tartja, szerintem már most övé a kezdő QB poszt. A WR sort is nagyon dicsérte, ahogy a fiatal OL-t is. Lesz valamennyi ZB, ez már tuti, de nem csak az lesz...

A 4-3 <-> 3-4 kérdésről még korai beszélni, ő dolgozott 3-4-ben is a Steelers-nél, így nincs ellene, meg ő nem is kötelezi el magát egyik mellett se tisztán, majd alakul. Most az a fontos, hogy a roster-t javítsák, a többi majd jön magától...

McCoy képben van az OC posztnál, mivel dolgoztak együtt 7 évig, de neki is vannak más ajánlatai, így még semmi se biztos...

Így elsőre kb. ennyi... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Bannan miért? Tavaly pont azért mondták, hogy nagy húzás, mert tud 3-4-ben DE-t és NT is játszani, 4-3-ban meg DT-t, nagyon esetleg DE-t. Szerintem őt meg kéne tartani, vannak nála rosszabbak is, pl. Thomas eléggé nem találta a helyét 4-3-ban régebben, nem egy életbiztosítás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fox defense edző. Szóval 4-3 lesz.
DE-ben Doom, Ayers maradhat. utóbbi szerintem jobb is lesz ott.
DT: Thomas és Vickerson maradhat. Jamalt szerintem el tudnánk cserélni (Bills pl) illetve akkor hozni kell Fairleyt. Dareus soha nem játszott 4-3 DT-t. Ha Fairleyről lemaradunk akkor jöjjön inkább Peterson.
LB: Csak DJ illetve Woodyard. Egy használható SAM kell, akár FA-ról, vagy 2.kör eleje és kész. Mays-t is cserélhetjük valami hátsó körért 3-4es ILB hiányos csapatba. 4-3ba kurva szar.
Champet tagelni fogjuk ha nem ír alá. Mellette Goodman, Cox ellesz. Igazából Champ maradása is befolyásolja majd a draftot. Ha nem marad akkor kell PP, ha igen, akkor később is lehet CB-t hozni.


Fox, illetve akit hozna OL Coach, sokat használ ZBS-t, de nem kizárólag azt. Szóval nem lesz az rossz. Viszont a feature back dolognak nem volt híve emlékeim szerint soha Fox, tehát jöhet FA-n vagy draft közepén egy második back Moreno mellé.
TE-t meg soha nem használt.

Az a lényeg hogy a nem használt, de más helyen esetleg még kellő embereket el kell tradelnünk, akár hátsó körökért is (Orton őt mondjuk legalább egy másodikért, Mays, Bannan, Jamal W., Haggan, Hunter) és a középső-hátsó köröket defense depthere áldozni, akár projekt játékosokra. Főleg DE, DT poszton
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ha visszaalltok a zbs-re es a 4-3-ra akkor sok ertelme nem volt Shanny elkuldesenek sztem...Fox nem tom mennyivel lenne jobb edzo nala...D lehet jobb lesz, de O meg sanszos,h rosszabb lesz...Rolni
Ott a váltás volt a lényeg, ráadásul már a hatalma is túl nagy volt. Kellett az a váltás, csak máshogy kellett volna, de azt előre nem lehetett tudni, hogy JMD ekkora f*sz lesz... 😛StormST
Ja, inkább a JMD-féle két év volt a totális elbaszás, nem a Shanny-lapát - leszámítva persze a Moreno és a Tebow pick-et.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
ha visszaalltok a zbs-re es a 4-3-ra akkor sok ertelme nem volt Shanny elkuldesenek sztem...Fox nem tom mennyivel lenne jobb edzo nala...D lehet jobb lesz, de O meg sanszos,h rosszabb lesz...Rolni
Ott a váltás volt a lényeg, ráadásul már a hatalma is túl nagy volt. Kellett az a váltás, csak máshogy kellett volna, de azt előre nem lehetett tudni, hogy JMD ekkora f*sz lesz... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
ha visszaalltok a zbs-re es a 4-3-ra akkor sok ertelme nem volt Shanny elkuldesenek sztem...Fox nem tom mennyivel lenne jobb edzo nala...D lehet jobb lesz, de O meg sanszos,h rosszabb lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ahogy már írtam, Doom nem megoldás sajnos 4-3 DE-nek, csak pass down-oknál lehet bent tartani, futás ellen kevés nagyon...

Ayers még talán, de vele is vigyáznék...

DT-be Bannan OK, a párja jöhet esetleg a draft-on, de az 1/2-t inkább DE-re nyomnám...

LB-ben: ki lenne DJ mellett? Haggan és Mays? Haggan esetleg, bár ő se elég gyors hozzá szerintem. Hunter még talán tudna OLB-t játszani, de a másik 2 kétséges. Mays és Woody alapból felejtős. Pont a LB sor lenne nagyon gázos szerintem...StormST
Akkor ahogy számolom legalább 4 kezdő a front7be, ami ha Orton vagy Gaffney elmegy egy 2.körért akkor még meg is lehetne, de akkor a secondaryhez még nem is nyúltunk, ahova akár 2S és 1CB is elférne, elkapó TEről pedig Tebownak nem is álmodhatunk...
Van FA is, de nem hinném, h 1 év alatt meg lehetne valósítani. 4-3ról 3-4re végül is sikerült, de ez most eléggé lehetetlennek tűnik így. Ráadásul alapból ez a védelem nem lenne olyan gyenge, h ne lehessen vesztenivalónk, ellentétben 2008cal.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Tyke Tolbert WR coach és Dave Magazu OL coach sanszos h követi Foxot. Utóbbinak nagyon örülnék. Egyébként vele visszatérnénk ZBS-re?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Na tovább gondolkodtam a 4-3 dolgon
DE:
Doom: nem volt tossz ott se. Fox meg ért a védelemhez
Ayers: Úgy mint 3-4ben, úgy 4-3ban is eljátszik. Szvsz ott DE nem OLB. Legfeljebb felszed pár kilót
Hunter: Csere DE
- 1 csere DE még nem ártana

DT:
Fairley / Dareus. Az egyik DT tökéletesen meg lenne oldva
másik DT: Vickerson, Bannan, Fields, Marcus Thomas ők milyenek lennének oda? ???

LB sor: DJ adott
Mays, Haggan szvsz alkalmasak lehetnének erre is. ??? Woody meg csereként meg STben maradhatna ???
Ide is biztos kell még ember. Mondjuk a 2. körből

Érdekelne egy szakértő(bb) vélemény is azért...

3-4:
DE: Fairley vagy Dareus
másik oldalra meg Bannan vagy Vickerson

NT: marad Jamal. mögé egy project NT

LB sor. Ez már kész is van. Még egy ILB upgradenek és kész


A 3-4 sokkal egyszerűbb lenne, de a 4-3 se lehetetlen, de azért sok a kérdőjel. És mivel Fox abban járatos szvsz megvalósítjaBlack_Adder
Ahogy már írtam, Doom nem megoldás sajnos 4-3 DE-nek, csak pass down-oknál lehet bent tartani, futás ellen kevés nagyon...

Ayers még talán, de vele is vigyáznék...

DT-be Bannan OK, a párja jöhet esetleg a draft-on, de az 1/2-t inkább DE-re nyomnám...

LB-ben: ki lenne DJ mellett? Haggan és Mays? Haggan esetleg, bár ő se elég gyors hozzá szerintem. Hunter még talán tudna OLB-t játszani, de a másik 2 kétséges. Mays és Woody alapból felejtős. Pont a LB sor lenne nagyon gázos szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
LB sor: DJ adott
Mays, Haggan szvsz alkalmasak lehetnének erre is. ??? Woody meg csereként meg STben maradhatna ???
Ide is biztos kell még ember. Mondjuk a 2. körből
Black_Adder
Mays-t szerintem felejtsétek el 4-3-ban. Nálunk 2 év alatt sem tudta megtanulni a rendszert és csak szaladgált mint a fejetlen csirke. Fizikuma alapján MLB-nek lenne alkalmas csak nincs meg a feje hozzá. Mi átraktuk SAM-nek is, ott se volt jobb.
Ha jól tudom Fox sok cover2-t játszik, pedig akkor sokszor kéne neki coverage-be menni amiben szerintem a leginkább fogalmatlan. Én drukkolok neki, és nincs kizárva, hogy Fox rendszerébe beletanul, mindenesetre én kezdőbe nem raknám.