NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
ezt meg ne lássa sobri és a többi tebow fanatikus 😛 Pedig egy abszolút korrekt nyilatkozat a kérdésről.
http://blogs.denverpost.com/broncos/2011/02/02/elway-its-not-a-foregone-conclusion-were-going-to-trade-kyle/6825/
Ha most kijelenti hogy elcseréljük Ortont az leviszi az árátharomt
Már akkor is gondoltam erre, amikor valami olyasmit mondott, h Tebow még nem jó nfl QB.
Amúgy ha senki se ad Ortonért minimum egy 3. kör elejét akkor legfeljebb megtartjuk. Aztán vakarhatják a fejüket a többiek, h kiből készüljenek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt meg ne lássa sobri és a többi tebow fanatikus 😛 Pedig egy abszolút korrekt nyilatkozat a kérdésről.
http://blogs.denverpost.com/broncos/2011/02/02/elway-its-not-a-foregone-conclusion-were-going-to-trade-kyle/6825/
Ha most kijelenti hogy elcseréljük Ortont az leviszi az árát
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Köszi és köszi! 😊

Akkor valszeg nálunk is a PBS miatt lett ő választva, mert nálunk egy kicsit hibrid megoldás volt idén, de azt írták hogy már megyünk a PBS felé!
Igazából én sem gondolom egy nagy névnek, de biztosan van valami kapcsolata Hue-val vagy valakivel, hogy őt választották!

Még egyszer köszi a válaszokat!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Segítenétek egy kicsit Bob Wylie-vel kapcsolatosan! Milyen faledző? Melyik sémában van inkább otthon? ZBS vagy PBS?
Előre is köszi!Bruce
Ha jól tudom nálunk csak asszisztens volt.
Amúgy PBSsel próbálkoztunk, az elején összevissza cserélgettük az embereket úgyh szar is volt de rendesen, a végére kezdett kicsit összeállni a dolog. Nem tudom mihez mennyi köze volt...
Hozzánk CFlből jött, de volt a jets bucks bengals bears és cardinals edzői stábjában is. Nem sírom vissza

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Segítenétek egy kicsit Bob Wylie-vel kapcsolatosan! Milyen faledző? Melyik sémában van inkább otthon? ZBS vagy PBS?
Előre is köszi!Bruce
Tavaly nálunk PBS volt, meg őt már JMD hozta, így szerintem inkább ahhoz érthet...

"Wylie, who coached at Colorado State early in his career, has coached seven Pro Bowl offensive linemen in his previous NFL stops in Arizona, Tampa Bay and Chicago. He also coached tight ends for Cincinnati and spent two years as a Jets assistant."

ZBS csapatnál sose volt, így azt hiszem egyszerűsödik a helyzet... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Segítenétek egy kicsit Bob Wylie-vel kapcsolatosan! Milyen faledző? Melyik sémában van inkább otthon? ZBS vagy PBS?
Előre is köszi!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Champ mehet a Pro Bowl-ra, bár azt nem tudom ki helyett, a lényeg, hogy mehet! 😊StormST
10. probowlja 12 év alatt, ezzel ilyen tekintetben (is) ő a liga legsikeresebb CB-je 😊 Grat neki

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Champ mehet a Pro Bowl-ra, bár azt nem tudom ki helyett, a lényeg, hogy mehet! 😊StormST
Aso helyett
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Champ mehet a Pro Bowl-ra, bár azt nem tudom ki helyett, a lényeg, hogy mehet! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
szerk: Teljes a brigád: Head Coach John Fox has named Ron Milus as Secondary Coach and Richard Smith as Linebackers Coach.akike
Még 2 asszisztens hiányzott, de most már ők is meg vannak:
Keith Burns Assistant ST
Sam Garnes Assistant Secondary

Nem mondom, h feltétlen elégedett vagyok minden döntéssel, ami az edzők személyét érinti, de az offseason előtt nem panaszkodom rájuk. Aztán majd eldől milyen munkát végeztek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Arról tudni valamit, h a senior bowlon kik kapnak kitüntetett figyelmet csapatunk részéről?Black_Adder
denveri részről én nem hallottam senkit de majd még olvasgatok

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Arról tudni valamit, h a senior bowlon kik kapnak kitüntetett figyelmet csapatunk részéről?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Közben állítólag ma érkezik hozzánk a Saints secondary coach, Dennis Allen interjúra a DC posztra...StormST
ő a nyertes

Tibinek üzenem: Pat Robinson rulez 😛Höri
van saját Pat Robinsonunk. Nem is egy 😛

Majd meglátjuk mi lesz. Eddig kurvára nem jöttek be nekünk ezek a DB coach to DC konvertálások.haromt
Ha jól tudom, akkor D-line-t edzett először és köbö Payton-nal együtt kezdett a Szenteknél. Más kérdés, hogy nyilván megvártuk az NFC döntőt a bejelentéssel. Mivel a Packers nem volt képes kiesni így nem várunk Trgovac-ra.

szerk: Teljes a brigád: Head Coach John Fox has named Ron Milus as Secondary Coach and Richard Smith as Linebackers Coach.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ő a nyertes

Tibinek üzenem: Pat Robinson rulez 😛Höri
van saját Pat Robinsonunk. Nem is egy 😛

Majd meglátjuk mi lesz. Eddig kurvára nem jöttek be nekünk ezek a DB coach to DC konvertálások.haromt
Nem tudom mennyi valós szerepe lesz, de azt kétlem, hogy Martindale-nél rosszabb lenne... 😛StormST
Jim Bates, Bob Slowik.
csak ennyit akartam mondani 😛
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Közben állítólag ma érkezik hozzánk a Saints secondary coach, Dennis Allen interjúra a DC posztra...StormST
ő a nyertes

Tibinek üzenem: Pat Robinson rulez 😛Höri
van saját Pat Robinsonunk. Nem is egy 😛

Majd meglátjuk mi lesz. Eddig kurvára nem jöttek be nekünk ezek a DB coach to DC konvertálások.haromt
Nem tudom mennyi valós szerepe lesz, de azt kétlem, hogy Martindale-nél rosszabb lenne... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Közben állítólag ma érkezik hozzánk a Saints secondary coach, Dennis Allen interjúra a DC posztra...StormST
ő a nyertes

Tibinek üzenem: Pat Robinson rulez 😛Höri
van saját Pat Robinsonunk. Nem is egy 😛

Majd meglátjuk mi lesz. Eddig kurvára nem jöttek be nekünk ezek a DB coach to DC konvertálások.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Közben állítólag ma érkezik hozzánk a Saints secondary coach, Dennis Allen interjúra a DC posztra...StormST
ő a nyertes
Höri
Még egy lépés a 4-3 felé...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Lloyd-ot az AP Second Team All-Pro-nak jelölte, gratula neki, nagyon megérdemli! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Közben állítólag ma érkezik hozzánk a Saints secondary coach, Dennis Allen interjúra a DC posztra...StormST
ő a nyertes

Tibinek üzenem: Pat Robinson rulez 😛

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 012 — #NoStress
Itt szépen össze van szedve az egész The Chosen One film:
http://www.tebowzone.com/

Ez meg egy jó kis összeálítás:
http://www.youtube.com/watch?v=aQP28rPdhd8

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
nagy grat Brandon Lloydnak, az All-Pro offense second teambe kerüléshez :cool:

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Éves offense-teljesítmény összefoglaló Black_Adder tollából:

http://denversports.blog.hu/2011/01/21/denver_broncos_evertekeles_2010_part_2_offense

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Két edző került kinevezésre tegnap:

Adam Gase QB coach: szerencsére meg tudtuk tartani, kérdés, hogy a QB-kal hogy fog dolgozni, a WR-ekkel jó volt... 😊
Jeff Rodgers ST coordinator: a Panthrers-től érkezik, ott volt tavaly ugyanezen a poszton, előtte pedig ST assistant coach volt. 2008-ban a Kansas State egyetem ST egységét felhozta a liga legjobbjai közé, az előtt pedig a 49ers-nél volt a ST egységnél különböző posztokon 2003-2007 között. Kiderül, hogy ő tud-e valamit kezdeni a mieinkkel... 😛

Már csak 3 poszt maradt üresen, a DC, a LB coach és a DB coach...StormST
Gase-nek örülök, QB-kkal is jól dolgozott szvsz, legalábbis úgy rémlik Kitna passzolt egy csomót...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Közben állítólag ma érkezik hozzánk a Saints secondary coach, Dennis Allen interjúra a DC posztra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Két edző került kinevezésre tegnap:

Adam Gase QB coach: szerencsére meg tudtuk tartani, kérdés, hogy a QB-kal hogy fog dolgozni, a WR-ekkel jó volt... 😊
Jeff Rodgers ST coordinator: a Panthrers-től érkezik, ott volt tavaly ugyanezen a poszton, előtte pedig ST assistant coach volt. 2008-ban a Kansas State egyetem ST egységét felhozta a liga legjobbjai közé, az előtt pedig a 49ers-nél volt a ST egységnél különböző posztokon 2003-2007 között. Kiderül, hogy ő tud-e valamit kezdeni a mieinkkel... 😛

Már csak 3 poszt maradt üresen, a DC, a LB coach és a DB coach...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!