NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Állítólag Oshiomogho Atogwe jöhet hozzánk. 3-4. körben úgyse tudnánk nála jobb S-t draftolni, sőt... Rajta kívül is kell majd még valaki, de kezdetnek szvsz jó lenne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Balkezes QB alig van az NFL-ben. Leinart és Simms. Föleg az utóbbit kihagynám 😀 Majd jövőre Kellen Moore 😊
RB idén kell. Nagyon sok jó RB van a középső hátsó körökben
TE kéne, de Fox nem szereti
OL-ben nagy kérdés Harris. Ha megy kell valaki.
DT csak Bannan van. Esetleg Thomas. Idén sok ember kell. DE is kell
LB legalább 2 már idén is.
CB egy jöhet. Akár PP is. Safety meg kell sok. Bruton nem kezdő kaliber McBath meg porcelán.
P nek idén Chas Henry és csá.
több mint 13 éve
burzum4ever 66
Sziasztok!

Az utóbbi időben megjelent új információk (4-3-ra történő átállás biztossá válása, Champ hosszabbítása) tükrében érdemes újra átfutni a következő évek hiányposztjait. Ahogy minden offseasonben, így most is úgy érzem, hogy csak néhány poszton van szükségünk kezdő játékosokra. Mivel a 2011 őszi szezonra nem biztos, hogy van értelme tervezni, nézzük, hogy állunk a 2012-es évre!

QB: Ha komolyan gondoljuk Tebow-t (remélem igen), jó lenne mögé egy balkezes backup. Legjobb lenne, ha találnánk valakit FA-n, aki jól tűri a kispadot.

HB: Buckhalter öregszik nagyon, Moreno mellé legalább még egy jó futó kellene. Pláne így Fox-szal, aki amúgy sem híve az all-down running backeknek.

FB: Larsen nem nagy szám, de elfogadható lehet. Fox mennyit használ FB-et?

WR: Nagyon elit csapatrész, reméljük Lloyd sokáig egészséges és gyors marad. Nem kell senki.

TE: Graham öregedésével szükség lesz rá, de a következő 1-2 évben még nem a legnagyobb need.

Fal: Nagyon fiatal csapategység, szerintem az új szisztéma is elég jól fekszik majd a 2010 végi kezdő ötösnek. Ha összeszoknak, néhány éven belül a csapat erősségévé válhatnak. Mivel több poszton is bevethető játékosok is alkotják, más csapatokhoz képest elég lehet egy szűkebb depth.

DT: Mindenképp kell egy elit DT, a másik lehetne Bannan (/Thomas/Fields). Jamal-t szerintem elég ha néhány 3-4-es hívásra rakjuk be, sokat valószínűleg úgysem bír már.

DE: Ayers nagyon jó lesz, Doom főleg a passzoknál. Ide is kell még egy jó játékos.

LB: Lehet, hogy kicsit szigorú vagok, de szerintem csak D.J. kezdő szintű. Persze nem a defense legfontosabb posztja a kásik két LB-é, szóval 2.-3. körös draftokat lehet erre költeni.

S: Bruton és McBath megfelelnek. Mivel sérülékenyek, kell egy harmadik jó safety is. Ahogy Champ öregszik (lassul), előbb vagy utóbb átkonvertálhatjuk safetyvé. Ha nem lesz 2011-es szezon, szerintem nem kell erre a posztra értékes picket költeni.

CB: Bailey rövid távon még király, de Coxról még nem lehet tudni, hogy mit várhatunk el tőle. Másokkal ellentétben szerintem Bailey hosszabbításával nem szűnt meg a need, mindenképp kell ide egy minőségi ember, lehetőleg első körös (PP?) CB. A bomba meglepetés az lenne, ha Aso-t megszereznénk. Persze erre 0 az esély...

P: kell nagyon, ha van kiemelkedő rookie a class-ban, akár egy ötödik kör elejét is adjunk érte, csak oldjuk meg végre ezt a posztot.

K: Prater elég jó, reméljük a sérülése nem akasztja meg a fejlődését.

KR/PR: van bőven választék, nem kell.

Összességében a következő két drafton rendelkezésre álló 5 első két körös picket én a DT, DE, CB, LB, HB posztokra költeném. A két harmadik körös választási joggal jó lenne elcsípni még egy használható LB-t és egy TE-et. És minél hamarabb hozni egy elit puntert. Fontos lenne még egy balkezes, padot jól tűrő QB backupot szerezni (akár FA-n, akár középső pick-ért), de nem tudom, hogy ez a jelenlegi kínálat mellett reális-e.

Talán így lenne esély egy fiatal, ütőképes csapat építésére.
Valaki aki ért hozzá mondana véleményt?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Érdekes... Fox azt mondta a combine-on, hogy ő Orton-t tekinti a Broncos 1. számú QB-jának. Na most akkor mégis megtartják őt?
http://www.mockingthedraft.com/2011/2/24/2012619/john-fox-committed-to-kyle-orton-as-qbiktriad
Mivel úgy néz ki nem lesz szezon. Egy nem megtartott szezonnak neki lehet vágni Ortonnal is akár.
Ha mégis lesz szezon, akkor egy első számú QB-t lehet jól eltradelni, nem egy már leírtat.
De nem kérdéses, a Broncos első számú QB-ja Tim Tebow.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes... Fox azt mondta a combine-on, hogy ő Orton-t tekinti a Broncos 1. számú QB-jának. Na most akkor mégis megtartják őt?
http://www.mockingthedraft.com/2011/2/24/2012619/john-fox-committed-to-kyle-orton-as-qb
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Fairley könnyen lehet Merriman szerű vadállat, sackgép, de mivel valóban rettentően ostobának tűnik, ezért megeshet, hogy vele se lehet hosszútávra tervezni.
Ettől függetlenül ha a Carolina nem viszi el, vétek lenne benthagyni. Meg aztán bekerül Tebow aurájába, és lehet szeptemberre már a kórusban énekel, és hímzőkört alapít.

több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Végre valami normális dolog is történt. Egyébként én még ennek ellenére sem vagyok PP ellenes. Cox nem egy életbiztosítás a jövőre nézve, mivel, ha nem most, akkor a közeljövőben biztos csinál valami f@szságot, ami miatt lesittelik. 2 körben van két pick, és az egyikkel biztos el lehetne hozni M.Austint ( igaz nem egy Fairley de mégiscsak egy UNC playa 😀 )akike
én is hasonlóan állok hozzá. Fairleytől az ostobasága miatt is félek, na meg hogy 1 jó éve volt. Bowers nem lenne akkora upgrade. Dareust 3-4esnek tartom, bár eljátszana itt is, nem jelentene hamar javulást. Olyant amit 1/2től vár az ember hamar.haromt
Bowers? Ilyen DE-k mellett tényleg nem. Bár, amilyen Fox tuti behúzza. - Gondolja majd - kell a depth :mad:




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végre valami normális dolog is történt. Egyébként én még ennek ellenére sem vagyok PP ellenes. Cox nem egy életbiztosítás a jövőre nézve, mivel, ha nem most, akkor a közeljövőben biztos csinál valami f@szságot, ami miatt lesittelik. 2 körben van két pick, és az egyikkel biztos el lehetne hozni M.Austint ( igaz nem egy Fairley de mégiscsak egy UNC playa 😀 )akike
én is hasonlóan állok hozzá. Fairleytől az ostobasága miatt is félek, na meg hogy 1 jó éve volt. Bowers nem lenne akkora upgrade. Dareust 3-4esnek tartom, bár eljátszana itt is, nem jelentene hamar javulást. Olyant amit 1/2től vár az ember hamar.
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Végre valami normális dolog is történt. Egyébként én még ennek ellenére sem vagyok PP ellenes. Cox nem egy életbiztosítás a jövőre nézve, mivel, ha nem most, akkor a közeljövőben biztos csinál valami f@szságot, ami miatt lesittelik. 2 körben van két pick, és az egyikkel biztos el lehetne hozni M.Austint ( igaz nem egy Fairley de mégiscsak egy UNC playa 😀 )




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Xanders nyilatkozott egy rádiónak és amikor megkérdezték, hogy Champ szerződése után ugye valszeg nem PP jön, akkor azt mondta, hogy "yes, I believe". Nagyon érik a front 7 erősítése az 1/2-vel...StormST
Helyes! a front7be nagyobb szükség van. Amúgy is az lenne, így meg h átállunk főleg.
Ha bent marad Fairley akkor ő, ha nem akkor Dareus. Ő szvsz 4-3-ban is király lesz. szerk: és jelen állás szerint lesz is egy teljes éve az átállásra

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Xanders nyilatkozott egy rádiónak és amikor megkérdezték, hogy Champ szerződése után ugye valszeg nem PP jön, akkor azt mondta, hogy "yes, I believe". Nagyon érik a front 7 erősítése az 1/2-vel...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Na, jelen pillanatban jobban nem nagyon indulhatott volna a napom! 😊

"Here's how it breaks down: Bailey will receive a fully guaranteed $11 million salary in 2011, $11 million in 2012, and $10.5 million in both 2013 and 2014."

Nem rossz pénz, de ahhoz képest, hogy idén 13-at keresett, annyira nem is vészes, FA-ben többet kaphatott volna, max nem 4 évre, de évenként igen. Hometown discount... 😀

Az még hozzá tartozik, hogy a 2012-es fizujából 4 a 2011-es szezon alatt lesz garantált, a többi meg a 2012-es szezon 5. napján és sérülés ellen is garantált...

PP lehet, hogy a legbiztosabb prospect, csak a kérdés, hogy nem megyünk-e inkább tovább Cox-al meg Thompson-al egy darabig, hátha még jobbak lesznek és nem próbálunk-e meg inkább a front 7-ben erősíteni? Szerintem most az Elway-Xanders-Fox trió is épp ezen agyal... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Király :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
@johnelway: We are thrilled to announce that the Broncos have agreed to terms on a new four-year contract with cornerback Champ Bailey.Danna
olvastam én is. Ettől függetlenül én Patrick Petersont húznám. Messze a legbiztosabb a top prospectek közül. Leszámítva persze Dareust, de ő nem feltétleb passzol ide, így nem is nevezném biztos jónak a Broncos esetében
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@johnelway: We are thrilled to announce that the Broncos have agreed to terms on a new four-year contract with cornerback Champ Bailey.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Friss Tebow interjú a Jacksonville-i Florida Times Unionban, gondoltam hátha érdekel itt valakit:
http://jacksonville.com/sports/college/florida-gators/2011-02-21/story/qa-tim-tebow-his-autobiography-competing-be-starter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ennek a védelemnek már kurvára nem számít semmit hogyan áll fel.
ha élére állítod a szart akkor sem lesz belőle gyémánt
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Denver visszaáll 4-3ra...érdekes lesz, mert a mostani keretükkel igen necces az átállás sztem...
Rolni
Az nagyobb baj, h Fox szerint nem necces...Black_Adder
Jó mondjuk 4-3 coachtól ezt lehetett várni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
na ez nekem fájt

Coach John Fox is committed to making the transition from a 3-4 to a 4-3 defensive alignment this offseason.
"The transition from the 3-4 to 4-3 is much easier than going from the 4-3 to 3-4," said Fox. D.J. Williams will take over as weakside linebacker with Mario Haggan or Joe Mays in the middle and Haggan or Wesley Woodyard at strongside. Justin Bannan will start at one tackle. Jamal Williams will start next to him if he restructures his $5 million salary. Elvis Dumervil and Robert Ayers are the defensive ends.haromt
azért én szívesen elnézném ahogy ellenünk mays az átlagon felüli gyorsaságával bejátsza sideline to sideline a pályát MLB-ként
megcsillogtatva közben az intelligenciáját
😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Tebow-ról mondjatok valamit, nem kell ez a sok mellébeszélés az epizódszereplőkről, kiegészítőemberekről. 😊Sobri Jóska
Ő 4-3ban is király. 😛ulpianus
Nekem ne mondd. 😊

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Tebow-ról mondjatok valamit, nem kell ez a sok mellébeszélés az epizódszereplőkről, kiegészítőemberekről. 😊Sobri Jóska
Ő 4-3ban is király. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Tebow-ról mondjatok valamit, nem kell ez a sok mellébeszélés az epizódszereplőkről, kiegészítőemberekről. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ayers jól jár. Ő abszolút prototipus 4-3 DE volt. lassú is OLB-nek.
Nem volt soha egy sackmester de jó kis all-around játékos volt 4es frontban collegeban.
Doom kevésbé jár jól. Kell is majd mellé egy rendes rotációs ember.
DJ-nek mindegy hogy Mike vagy Will lesz. Igazán nagyot az utóbbiban alkotott,
A Woodyard SAM dolog fasság. Neki inkább a WILL lenne jobb. Akit el tudok képzelni mint SAM, az esetleg Hunter vagy Haggan. Maysnek semmi értelme 4-3ban
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.denverpost.com/broncos/ci_17418393haromt
Klis...

Ennyi baromságot egy cikkben már régen láttam...

1. DJ weakside. Az egyetlen normális MLB a keretben...
2. Ayers jól jár a 4-3-ba visszalépéssel? Azért ezt nem tudom mire alapozza...
3. Jamal mint 4-3 DT...
4. Woody mint OLB? Coverage-ben 0, belül még csak-csak elmozog, de buta és lassú is OLB-nek, rendszertől függetlenül...

Eddig is sejtettem, hogy ez a faszi nem normális, de most már biztos vagyok benne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.denverpost.com/broncos/ci_17418393