NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Kash Kiefer (P) jön workoutra

ezt találtam róla:
http://www.youtube.com/watch?v=XilY6gVRNIw

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Mi van már??? Royalt műteni kellett? :o 😕

Denver Broncos wide receiver Eddie Royal is recovering from an offseason hip operation
Team spokesman Patrick Smyth said Monday the Broncos hope Royal "will be ready for OTAs in late May."akike
hát ilyenek mindig vannak. Nem ambuláns beavatkozások, vsz valami olyan amit terveztek. Sok játékos műtteti meg magát az offseason elejénharomt
Állítólag 6 hónapot kell kihagynia. Am Marshallnak is volt nemrég, és nem hátráltatta őt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi van már??? Royalt műteni kellett? :o 😕

Denver Broncos wide receiver Eddie Royal is recovering from an offseason hip operation
Team spokesman Patrick Smyth said Monday the Broncos hope Royal "will be ready for OTAs in late May."akike
hát ilyenek mindig vannak. Nem ambuláns beavatkozások, vsz valami olyan amit terveztek. Sok játékos műtteti meg magát az offseason elején
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mi van már??? Royalt műteni kellett? :o 😕

Denver Broncos wide receiver Eddie Royal is recovering from an offseason hip operation
Team spokesman Patrick Smyth said Monday the Broncos hope Royal "will be ready for OTAs in late May."




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sobri, a seattlei Mike Williams kapta a szavazatokat, nem a Tampás.tenorx
Tudom. És a tampás rookie Blount is kapott egyet. Nekem ez a morbid.Sobri Jóska
Na ez nekem kimaradt. Hát akkor valakit lefizetett 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Sobri, a seattlei Mike Williams kapta a szavazatokat, nem a Tampás.tenorx
Tudom. És a tampás rookie Blount is kapott egyet. Nekem ez a morbid.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Sobri, a seattlei Mike Williams kapta a szavazatokat, nem a Tampás.tenorx
Ő Legarrette Blount-ra gondolt, aki kapott 1 szavazatot... 😛

Mondjuk őt én se vágom. Azért, mert undrafted lett, majd onnan is kirakták? Na püff neki, ez nem comeback, csak pár idióta GM/HC, aki nem vette észre a tehetséget... 😛

Schefter is csodálkozott, hogy Lloyd kimaradt, pedig ő nem egy Broncos fan, még ha nem is utál minket...

Én személy szerint még Hillis-t is a listára tenném, Cassel meg Blount meg eszembe se jutott volna... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sobri, a seattlei Mike Williams kapta a szavazatokat, nem a Tampás.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
CPoY: Giga LOL. Az ok, h az exsittesre szavaznak, de hogy gyakorlatilag csak rá. És Cassel mire fel kapott 2-t, ha Lloyd egyet se... Szánalom

szerk: Az is érdekelne, h az a 8 szavazat miben látta Mike Williamset jobbnak Lloydnál... Csak mert ha Lloyd nem visszatérő, akkor ő még úgy se. És az idei szezonjukat tekintve meg Lloyd volt a jobb. Szerintem ez egyértelmű, erre...

Úgy tűnik Denver túl magasan van nem látnak ide fel a szakértők...Black_Adder
Az, hogy sittes már a múlt. De egy CPOY szavazás, amin egy rookie kap szavazatot, az mennyire morbid már.
Miért, hogyan, vakok szavaztak, vagy mi?!

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Végre Shannon. Let him off the hook, JB 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Sharpe: Welcome to the HOF 😊 Szentségtörés lett volna ha idén se kerül be.

Rajna: Senki nem kérdőjelezte meg a már bent lévő játékosok helyét. Amit írtál az igaz, de abból is az látszik, h Sharpe az elkapó TE-ek úttörői között volt, ami +1 érv a HOF tagsága mellett

CPoY: Giga LOL. Az ok, h az exsittesre szavaznak, de hogy gyakorlatilag csak rá. És Cassel mire fel kapott 2-t, ha Lloyd egyet se... Szánalom


szerk: Az is érdekelne, h az a 8 szavazat miben látta Mike Williamset jobbnak Lloydnál... Csak mert ha Lloyd nem visszatérő, akkor ő még úgy se. És az idei szezonjukat tekintve meg Lloyd volt a jobb. Szerintem ez egyértelmű, erre...


Úgy tűnik Denver túl magasan van nem látnak ide fel a szakértők...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Matt Cassel 2 szavazat a CPOY-on. És Blount 1. 😂 Vagyis ez is no comment kategória.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Közben azt a díjat is kiosztották, amiben azt hihettük, hogy egy kicsi esélyünk lesz, de ezek szerint Lloyd szezonja nem volt méltó a szavazóknál a Comeback PoY címre, egyetlen voksot se kapott... 😛

Nem azt mondom, hogy én nem Vick-nek adtam volna, én csak 1-2 szavazatot vártam volna...

Végül is csak egy olyan WR-ről beszélünk, aki az után lett a legtöbb yard-ot elkapó WR a ligában, hogy 2 csapat (meg kb. az egész NFL) totál leírta, pedig pár évvel előtte volt egy majdnem 750 yard-os szezonja, ami után egy 3. és egy 4. körös pick-et adtak érte. De ez úgy látszik 1 szavazatra se volt elég. Valahol biztos van ebben is logika, csak én nem látom... :mad:



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Véééégre bent van!!!! 😀

Tovább már nem merték húzni... 😊

Rajna: természetesen azok a TE-k, akik már bent vannak mind megérdemelten vannak bent, ez nem is vitatható... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
sokat mondó táblázat:
Shannon Sharpe és a HOF TE-ek

De úgy is idén is ő marad ki, már 3. éveBlack_Adder
Egyrészt megérdemelte, másrsézt ez a táblázat egy gigantikus szemfényvesztés, Winslow-n kívül a többi elsősorban blokkolt, azokban az időkben a TE nem egy plusz WRt jelentett, mint most néhány csapatnál. Winslow pedig kevesebb időt töltött el a ligában, átlagban felül is múlja (ettől még elismerem, hogy öt évvel tovább sztárnak lenni sokkal szebb dolog, mint kevesebb, de valamivel jobb átlagú idényt hozni). A blokkolást pedig nem nagyon lehet számokban mérni, de nem érdemtelenül vannak benn ezek az emberek a HoFban (ahogyan Sharpe sem, csak nem feltétlenül jobb, mint akár Ditka vagy Mackey).

több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
sokat mondó táblázat:
Shannon Sharpe és a HOF TE-ek

De úgy is idén is ő marad ki, már 3. éveBlack_Adder
Nem jött be 😛
Shannon Sharpe in Canton 😊

Grat. Megérdemelte.haromt
Grat. neki!

Sharpe: "If you want to have alphabets behind your name, I wasn't going to have M.D. or PhD -- HOF is pretty good." 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sokat mondó táblázat:
Shannon Sharpe és a HOF TE-ek

De úgy is idén is ő marad ki, már 3. éveBlack_Adder
Nem jött be 😛
Shannon Sharpe in Canton 😊

Grat. Megérdemelte.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tibi nagy örömére a Broncos is narancs akar lenni 😀
http://www.macsfootballblog.com/2011/02/broncos-want-to-go-orange.htmltenorx
már a szezon alatt is téma volt, azért hoztam fel én is. szinte minden szurkoló ezt akarta, most meg hivatalosan és szóltunk a ligának, hogy a narancsot akarjuk hazai meznek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tibi nagy örömére a Broncos is narancs akar lenni 😀
http://www.macsfootballblog.com/2011/02/broncos-want-to-go-orange.html
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
sokat mondó táblázat:
Shannon Sharpe és a HOF TE-ek

De úgy is idén is ő marad ki, már 3. éve

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
ezt meg ne lássa sobri és a többi tebow fanatikus 😛 Pedig egy abszolút korrekt nyilatkozat a kérdésről.
http://blogs.denverpost.com/broncos/2011/02/02/elway-its-not-a-foregone-conclusion-were-going-to-trade-kyle/6825/
Ha most kijelenti hogy elcseréljük Ortont az leviszi az árátharomt
Basszameg, megláttam! 😊
Úgy érzem ez csak ravasz cselezés, hogy elaltassa az ellen éberségét, és jöhessen aztán derült égből Tebow. 😊

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Február 10-től lehet osztani a franchise és transition tageket, akár lesz lockout, akár nem. Bailey-n ez kb $14m lenne.
Szvsz egyre közelebb vagyunk a csapat 1. franchise tagjéhez, csak aztán férjünk be a sapka alá, ha lesz szezon...Black_Adder
Azért az vicces, hogy úgy kell a csapatoknak a franchise tag-ekről dönteni, hogy a) az se 100%, hogy lesz olyan, hogy franchise tag, b) fingjuk nincs, hogy mennyi lesz a sapka. Vicces helyzet... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Február 10-től lehet osztani a franchise és transition tageket, akár lesz lockout, akár nem. Bailey-n ez kb $14m lenne.
Szvsz egyre közelebb vagyunk a csapat 1. franchise tagjéhez, csak aztán férjünk be a sapka alá, ha lesz szezon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
ezt meg ne lássa sobri és a többi tebow fanatikus 😛 Pedig egy abszolút korrekt nyilatkozat a kérdésről.
http://blogs.denverpost.com/broncos/2011/02/02/elway-its-not-a-foregone-conclusion-were-going-to-trade-kyle/6825/
Ha most kijelenti hogy elcseréljük Ortont az leviszi az árátharomt
Ez pont erről szól, egyrészt az se jó nekünk, ha Orton azt érzi, hogy tuti nincs rá szükségünk, mert hátha lesz, másrészt az árán is nagyot nyomhat lefelé. Ha más nem, backup-nak jó lesz... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!