NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Sztem Ayers lehet nagy nyertese amúgy a 4-3-nak. Tipikus 4-3 DE alkat, egyértelmű volt, hogy csak szenved 3-4ben.szaba
Az a vicces Ayers-ben, hogy ha kicsit figyeled a játékát, akkor látszik, hogy 0,001 másodperc hiányzik neki az esetek nagy részében, hogy elérje a QB-t. Mondjuk az a pár yard, amivel közelebbről indulhat DE-ként talán pont az, ami kell neki, meg az is, hogy legyen egy Doom szintű párja. Sajnos ezt az utóbbit pont nem tudtuk kipróbálni, pedig szerintem gyilkos páros lett volna... 😊StormST
Jó, hát Englishnek is mindig 1 század hiányzik, mégis kitörölhetjük vele a seggünket. Ayers sztem lehet (szinte biztos), hogy nem lesz elit pass rusher, de én egy Chris Long szerű teljesítményt el tudok képzelni tőle.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Sztem Ayers lehet nagy nyertese amúgy a 4-3-nak. Tipikus 4-3 DE alkat, egyértelmű volt, hogy csak szenved 3-4ben.szaba
Az a vicces Ayers-ben, hogy ha kicsit figyeled a játékát, akkor látszik, hogy 0,001 másodperc hiányzik neki az esetek nagy részében, hogy elérje a QB-t. Mondjuk az a pár yard, amivel közelebbről indulhat DE-ként talán pont az, ami kell neki, meg az is, hogy legyen egy Doom szintű párja. Sajnos ezt az utóbbit pont nem tudtuk kipróbálni, pedig szerintem gyilkos páros lett volna... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Sztem Ayers lehet nagy nyertese amúgy a 4-3-nak. Tipikus 4-3 DE alkat, egyértelmű volt, hogy csak szenved 3-4ben.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Ha 3-4-be is kb. közepes (nemhogy jó) védelmetek lenne jövőre azon is csodálkoznék 😛empty taxi
Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az ellenszenven kívül erre esetleg milyen (netán, isten ments, racionális) indokot tudnál mondani... 😛

Bár ha azt nézem, hogy azt se olvastad el rendesen, amit írtam, akkor sok reményem nem lehet értelmes válaszra... 😛StormST
Nah akkor nézzük sorban a D-teket:
NT - Jamal nem tom marad-e ha marad is nála nem lenne meglepő az IR
Jamal megy, de nem is kell NT 4-3-ban. Bannan lesz szerintem az egyik DT, a másik még alakul, az egyik backup Marcus Thomas, a másik szintén alakul
DE: Ideszeretnétek az 1/2-t amivel egyet is tudok érteni de azért tudjuk h a DLine játékosoknál nem tipikus az amit idén Suh küldött h 1. évben dominánsak lesznek
Doom lesz az egyik passznál, futásnál meg mondjuk akár Vickerson, akár Ayers. Az 1/2 viszi a másikat, szerintem FA-ből vagy hátsó körből jön még 1
OLB: Doom klasszis másik oldalra kb. nincs kezdő szint FA szűk ezen a piacon ahogy néztem szal 2. körös rookie kezdene itt is
Haggan és Hunter közül kerül ki szerintem az egyik OLB, a másik vagy szintén közülük, vagy FA/draft
ILB: DJ OK, de mellé kéne egy másik jó starter másik 2. körös pick
DJ, mögötte Woody, Haggan ha kell
CB: Ha Champ marad ez az 1ség kb. OK
Champ, Cox, Thompson, talán Goodman, megoldva. Ha Champ megy (amit kétlek), akkor kavarodhat a helyzet
S: Dawkins ? h folytatja-e, Hill meg max átlagos nem a legbiztosabb unit az NFL-ben
Dawkins max futás ellen lesz bent szerintem, ha marad. Hill elmegy, 1 évet még maradhat. McBath-nak kell egészségesnek maradni, akkor a FS poszt megoldva, Bruton meg a SS backup, 1 ember kell FA-ből...
Summa summarum kb minden poszton vetőd(het)nek fel ?-ek a D-tekkel kapcsolatosan ez sztem túl sok ahhoz h jövőre komoly javulás következzen be. (a későbbiekben nem zárom ki, bár kinézem a vezetőségből hogyha jövőre gyenge lesz a Def. akk vissza 4-3-ra lesz a jelszó)
Egyetértek szabával nem vszínű h jövőre TOP 20-ba lesz a Broncos D.empty taxi
És ki beszélt a 3-4-ben maradásról Fox első sajtótájékoztatója óta? De tényleg, ki? 😛

Teljesen nyilvánvaló, hogy nem lesz 3-4, egyáltalán nem úgy készül Fox. Viszont a visszaállás könnyebb, mint a 3-4-re átállás, egyrészt mert több 4-3-as játékos van a piacon, másrészt a keretben azért vannak olyanok, akik játszottak már 4-3-ban...

A többit fent...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Szerinted ha 3-4-ről visszaállunk 4-3-ra, akkor nem lesznek mindenképpen gyökeres változások? 😛StormST
Ha 3-4-be is kb. közepes (nemhogy jó) védelmetek lenne jövőre azon is csodálkoznék 😛empty taxi
Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az ellenszenven kívül erre esetleg milyen (netán, isten ments, racionális) indokot tudnál mondani... 😛

Bár ha azt nézem, hogy azt se olvastad el rendesen, amit írtam, akkor sok reményem nem lehet értelmes válaszra... 😛StormST
Nah akkor nézzük sorban a D-teket:
NT - Jamal nem tom marad-e ha marad is nála nem lenne meglepő az IR
DE: Ideszeretnétek az 1/2-t amivel egyet is tudok érteni de azért tudjuk h a DLine játékosoknál nem tipikus az amit idén Suh küldött h 1. évben dominánsak lesznek
OLB: Doom klasszis másik oldalra kb. nincs kezdő szint FA szűk ezen a piacon ahogy néztem szal 2. körös rookie kezdene itt is
ILB: DJ OK, de mellé kéne egy másik jó starter másik 2. körös pick
CB: Ha Champ marad ez az 1ség kb. OK
S: Dawkins ? h folytatja-e, Hill meg max átlagos nem a legbiztosabb unit az NFL-ben
Summa summarum kb minden poszton vetőd(het)nek fel ?-ek a D-tekkel kapcsolatosan ez sztem túl sok ahhoz h jövőre komoly javulás következzen be. (a későbbiekben nem zárom ki, bár kinézem a vezetőségből hogyha jövőre gyenge lesz a Def. akk vissza 4-3-ra lesz a jelszó)
Egyetértek szabával nem vszínű h jövőre TOP 20-ba lesz a Broncos D.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Szerinted ha 3-4-ről visszaállunk 4-3-ra, akkor nem lesznek mindenképpen gyökeres változások? 😛StormST
Ha 3-4-be is kb. közepes (nemhogy jó) védelmetek lenne jövőre azon is csodálkoznék 😛empty taxi
Visszatérne Doom, jönne Fairley vagy Dareus, úgy a front7 már nagyon jól nézne ki. A köcsög gyakran ismerkedne a fűszálakkal 😛
És akkor még van 2 második körös pick is, amiből jöhet egy DB meg egy LB,
+ Champ meg miért ne maradna? Van rá esély, h jó védelmünk lesz jövőre, ha marad a 3-4. De úgy se fog, nehogy esetleg esély nyíljon a pozitív mérleghez...Black_Adder
Nem tudom melyik említett DC candidate merné bevállalni a 3-4et. Mert asszem az összes 4-3 fanatikus.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A Panthersnél 4man rushra meg zónákra alapult a védelme ami ha nem leszenk gyökeres változtatások a D rosteretekbe kb. öngyilkosság.empty taxi
Szerinted ha 3-4-ről visszaállunk 4-3-ra, akkor nem lesznek mindenképpen gyökeres változások? 😛StormST
Ha 3-4-be is kb. közepes (nemhogy jó) védelmetek lenne jövőre azon is csodálkoznék 😛empty taxi
Visszatérne Doom, jönne Fairley vagy Dareus, úgy a front7 már nagyon jól nézne ki. A köcsög gyakran ismerkedne a fűszálakkal 😛
És akkor még van 2 második körös pick is, amiből jöhet egy DB meg egy LB,
+ Champ meg miért ne maradna? Van rá esély, h jó védelmünk lesz jövőre, ha marad a 3-4. De úgy se fog, nehogy esetleg esély nyíljon a pozitív mérleghez...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Hát ha top 20-ba lesz a védelmetek, akkor én is állva tapsolok. De sztem mindenki.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
A Panthersnél 4man rushra meg zónákra alapult a védelme ami ha nem leszenk gyökeres változtatások a D rosteretekbe kb. öngyilkosság.empty taxi
Szerinted ha 3-4-ről visszaállunk 4-3-ra, akkor nem lesznek mindenképpen gyökeres változások? 😛StormST
Ha 3-4-be is kb. közepes (nemhogy jó) védelmetek lenne jövőre azon is csodálkoznék 😛empty taxi
Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az ellenszenven kívül erre esetleg milyen (netán, isten ments, racionális) indokot tudnál mondani... 😛

Bár ha azt nézem, hogy azt se olvastad el rendesen, amit írtam, akkor sok reményem nem lehet értelmes válaszra... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Meg felmerült még a Packers DL coach-a, Mike Trgovac, mint esélyes, mert ő 2003-2008 között DC volt Fox-nál, de vele még nem lehet tárgyalni ugyebár...

StormST
A Panthersnél 4man rushra meg zónákra alapult a védelme ami ha nem leszenk gyökeres változtatások a D rosteretekbe kb. öngyilkosság.empty taxi
Szerinted ha 3-4-ről visszaállunk 4-3-ra, akkor nem lesznek mindenképpen gyökeres változások? 😛StormST
Ha 3-4-be is kb. közepes (nemhogy jó) védelmetek lenne jövőre azon is csodálkoznék 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Meg felmerült még a Packers DL coach-a, Mike Trgovac, mint esélyes, mert ő 2003-2008 között DC volt Fox-nál, de vele még nem lehet tárgyalni ugyebár...

StormST
A Panthersnél 4man rushra meg zónákra alapult a védelme ami ha nem leszenk gyökeres változtatások a D rosteretekbe kb. öngyilkosság.empty taxi
Szerinted ha 3-4-ről visszaállunk 4-3-ra, akkor nem lesznek mindenképpen gyökeres változások? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Meg felmerült még a Packers DL coach-a, Mike Trgovac, mint esélyes, mert ő 2003-2008 között DC volt Fox-nál, de vele még nem lehet tárgyalni ugyebár...

StormST
A Panthersnél 4man rushra meg zónákra alapult a védelme ami ha nem leszenk gyökeres változtatások a D rosteretekbe kb. öngyilkosság.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Nemrég nyílt webshopunk rengeteg NFL termékkel rendelkezik!
Különböző csapatok pólói, pulcsijai, kabátjai.
Érdemes benézni:
www.fanstore.huArionell
Egy Broncos cuccot sem látok 😕 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
McDermott-ról lemaradtunk (pont a Panthers vitte el), viszont Mora állítólag már este Denver-be ért Fox-al tárgyalni...

Meg felmerült még a Packers DL coach-a, Mike Trgovac, mint esélyes, mert ő 2003-2008 között DC volt Fox-nál, de vele még nem lehet tárgyalni ugyebár...

Közben Adam Gase, a tavalyi WR coach-unk, akiről olyan hírek voltak, hogy fölfelé léphet a csapatnál, szóba került a Cowboys-nál, mint lehetséges WR coach. Remélem meg tudjuk tartani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja közben McDermott a Panthersbe ment, hozzánk már biztos nem jön. Állítólag Jim Mora a kiszemeltünkBlack_Adder
megy is interjúzni

illetve McDermott mintha azt mondta volna, ajánlatot kapott a Broncos-tól is DC/asst HC, de inkább Charlotte-ba megy.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ja közben McDermott a Panthersbe ment, hozzánk már biztos nem jön. Állítólag Jim Mora a kiszemeltünk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nunnely 3-4 DL coach...

szerk: Mondjuk 4-3ban is van tapasztalata, de ez a lépés nekem azt sugallja, h nem akarunk mindenáron azonnal 4-3ra térni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
No, Fox megnevezte stábja első nyolc tagját:

OC: Mike McCoy (kérdés, hogy mennyire tud jó playbook-ot összerakni Tebow-nak, volt pár jó play hívás az utolsó meccsken, de volt pár elég gyenge is)
TE coach: Clancy Barone (OL coach volt idén, valamennyire visszalépés, de marad)
Offensive quality control: Brian Callahan (ezt csinálta tavaly is, még egy maradó)
OL coach: Dave Magazu (ahogy várható volt, megjött a ZB coach-unk a Panthers-től)
DL coach: Wayne Nunnely (nekem kicsit meglepő, annyira nem volt jó a DL, hogy pont az ő edzőjük maradjon, bár Nunnely-ről sok jót írtak tavaly)
Defensive quality control: Jay Rodgers (ahogy Callahan, ő is maradt a posztján)
RB coach: Eric Studesville (megtartotta Fox, bölcs döntés lehet szerintem, a vezetőség és a szurkolók előtt is)
WR coach: Tyke Tolbert (a Panthers-től jött, remélem Gase így tényleg megy felfelé, jó munkát végzett a WR sorral, Tolbert meg reméljük rosszabb nem lesz 😊 )

8 coach, ebből 6 maradó, a többi még alakul...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Írtam néhány gondolatot Fox kinevezéséről:

http://denversports.blog.hu/2011/01/17/john_fox_a_broncos_uj_vezetoedzoje


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Pontokra visszatérve: 14-59 - és pontakike
Inkább nyerjünk 59 kapott ponttal, mint veszítsünk 2 kapott ponttal...

A védelem teljesítménye természetesen összefügg a kapott pontokkal, de az Eaglesnek évek óta, ha nem is ligaelit, de szolid, stabil, megbízható védelme van. Ez nem garancia arra, h McD beválik, de okot se ad a világvége hangulatra...
Ligaelit védelmet irányító DC meg nem is fog hozzánk jönni DC-nek, abban biztos lehetsz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Én is imádom a statokat böngészni, csakhogy ezt a sportot is pontra gyűrik... Más kérdés, hogy a Chargersé volt a legjobb D# idén, mégsem jutottak sehova. Meg titkon még reménykedek, hogy nem állunk vissza 4-3 ra. McD érkezésével ez szinte biztos lenne.akike
A kapott pont is csak statisztika, a szezont nem pontokra, hanem győzelmekre játsszák 😛. Csak annyi pontot engedtek, h megnyerjék a divíziót 😛
Egyébként is évek óta a Phili védelmében van, foglalkozott secondaryvel is LB sorral is, 2 éve DC, az eaglesnek az elmúlt években folyamatosan olyan védelme volt, amivel akár mi is bejuthattunk volna a rájátszásba szvsz (és ők is bejutottak). Az csak elég jó nekünk.
Persze szarból nem lehet várat építeni, de én már egy jó közepes védelemmel is elégedett lennék, egy kiegyensúlyozottabb offensezel nagyobb ToP-nel /*time of posession*/ sokat javulhatnánk...

Másfelől meg nem szaladgálnak a kiváló DC-k állás nélkül, vagy ha mégis, akkor HC posztra pályáztak...
Remélem lesz jobb, /*Rob Ryannek jobban örültem volna*/, de most hirtelen nem is tudnék mondani egy reális nevet, h ki jöjjön...Black_Adder
Ha már Fox-közeli kell, hogy jöjjön, akkor Mora nekem jobb ötletnek tűnne, de végül is majdnem mindegy, lejjebb nem nagyon tudunk csúszni... 😀StormST
Végül is tényleg mindegy, úgy is 4-3 lesz. Másrészt Mora szintén nem a szívem csücske (megmentőként ment HC-nak a Seahawksba, és tudjuk mi lett belőle). - Én ilyen vagyok a sz@r is ízetlen 😊 . Pontokra visszatérve: 14-59 - és pont




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
OFF:

Egyszer emlékszem, talán pc_x írta, hogy:

" JC6, téged az a Broncos embléma tart életben itt a fórumon... 😀 😀 "

Csak eszembe jutott 😀JC6
ééén? az lehet, de sajnos nem emlékszem 😀 De szerintem mindannyiunkat...


több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Az lehet, hogy sok pontot kaptak, viszont yard-ban (327,2 NFL #12) és szerzett labdában (23 INT NFL #3, 11 FR NFL #13) elég jó szezont csináltak. Martindale-nél rosszabb nem nagyon lehet, ráadásul úgyis az lesz, amit Fox akar... 😛StormST
Én is imádom a statokat böngészni, csakhogy ezt a sportot is pontra gyűrik... Más kérdés, hogy a Chargersé volt a legjobb D# idén, mégsem jutottak sehova. Meg titkon még reménykedek, hogy nem állunk vissza 4-3 ra. McD érkezésével ez szinte biztos lenne.akike
A kapott pont is csak statisztika, a szezont nem pontokra, hanem győzelmekre játsszák 😛. Csak annyi pontot engedtek, h megnyerjék a divíziót 😛
Egyébként is évek óta a Phili védelmében van, foglalkozott secondaryvel is LB sorral is, 2 éve DC, az eaglesnek az elmúlt években folyamatosan olyan védelme volt, amivel akár mi is bejuthattunk volna a rájátszásba szvsz (és ők is bejutottak). Az csak elég jó nekünk.
Persze szarból nem lehet várat építeni, de én már egy jó közepes védelemmel is elégedett lennék, egy kiegyensúlyozottabb offensezel nagyobb ToP-nel /*time of posession*/ sokat javulhatnánk...

Másfelől meg nem szaladgálnak a kiváló DC-k állás nélkül, vagy ha mégis, akkor HC posztra pályáztak...
Remélem lesz jobb, /*Rob Ryannek jobban örültem volna*/, de most hirtelen nem is tudnék mondani egy reális nevet, h ki jöjjön...Black_Adder
Ha már Fox-közeli kell, hogy jöjjön, akkor Mora nekem jobb ötletnek tűnne, de végül is majdnem mindegy, lejjebb nem nagyon tudunk csúszni... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
OFF:

Egyszer emlékszem, talán pc_x írta, hogy:

" JC6, téged az a Broncos embléma tart életben itt a fórumon... 😀 😀 "

Csak eszembe jutott 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Az fasza lenne. 74 óta nem kaptak ennyi pontot a sasok, mint az idén. Asszem ez mindent elmond McDermott ténykedéséről.

Meg amúgy is, az McD nem túl jó ómen nálunk... 😀akike
Az lehet, hogy sok pontot kaptak, viszont yard-ban (327,2 NFL #12) és szerzett labdában (23 INT NFL #3, 11 FR NFL #13) elég jó szezont csináltak. Martindale-nél rosszabb nem nagyon lehet, ráadásul úgyis az lesz, amit Fox akar... 😛StormST
Én is imádom a statokat böngészni, csakhogy ezt a sportot is pontra gyűrik... Más kérdés, hogy a Chargersé volt a legjobb D# idén, mégsem jutottak sehova. Meg titkon még reménykedek, hogy nem állunk vissza 4-3 ra. McD érkezésével ez szinte biztos lenne.akike
A kapott pont is csak statisztika, a szezont nem pontokra, hanem győzelmekre játsszák 😛. Csak annyi pontot engedtek, h megnyerjék a divíziót 😛
Egyébként is évek óta a Phili védelmében van, foglalkozott secondaryvel is LB sorral is, 2 éve DC, az eaglesnek az elmúlt években folyamatosan olyan védelme volt, amivel akár mi is bejuthattunk volna a rájátszásba szvsz (és ők is bejutottak). Az csak elég jó nekünk.
Persze szarból nem lehet várat építeni, de én már egy jó közepes védelemmel is elégedett lennék, egy kiegyensúlyozottabb offensezel nagyobb ToP-nel /*time of posession*/ sokat javulhatnánk...

Másfelől meg nem szaladgálnak a kiváló DC-k állás nélkül, vagy ha mégis, akkor HC posztra pályáztak...
Remélem lesz jobb, /*Rob Ryannek jobban örültem volna*/, de most hirtelen nem is tudnék mondani egy reális nevet, h ki jöjjön...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear