NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Jól van, ez a Michael Lombardi is egy idióta, most már elég biztos vagyok benne. Olvassátok el a cikkét, szerinte mivel BB-t is hülyeség volt kirúgni a Browns-nak, ezért JMD-t is az volt, kb ez a lényeg a cikknek...

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cba03b/article/mcdaniels-paid-price-for-broncos-lack-of-commitment-to-change

Meg az, hogy a csapatnál nem voltak elkötelezettek a változás mellett. LOOL! 40 játékost JMD hozott az 53-as keretből, de NEEEM, nem engedték neki, hogy változtasson. 1-2 edző maradt csak a régi stábból, de NEEEEEM, nem engedték neki, hogy változtasson. Barom ez is... :mad:



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Black_Adder hosszabb elmélkedése JMD menesztéséről:
http://denversports.blog.hu/2010/12/07/kirugtuk_josh_mcdaniels_t
😀TheMileHighCity
Remek írás, grat hozzá!

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
A legtöbb edző OC-ből vagy DC-ből lesz. A sikeresség meg szvsz nem azon múlik, h OC vagy DC... Nekünk 2 éve kifejezetten egy DC-t kellett volna kinevezni (Spagnulo)

Most kicsit más a helyzet, nem annyira fos a D, és nem annyira jó az O. Főleg a fal. /*Istenem h tönkrebaszta azt JMD. Ezt sosem fogom megbocsájtani neki*/Black_Adder
Azért az az OL sokat köszönhetett Cutler-nek is, mert elég jól menekült. Hamilton mindenképpen ment volna és Wiegmann-ra se lehetett sokáig építeni. Azért tavaly annyira nem volt szar a fal, de Harris kiesése nagy érvágás volt. Idén meg Harris megint nehezen jött/jön formába sérülés miatt, Clady ugyanaz, mellettük meg van két (szerintem elég jó) rookie. Most pl. már egész jól nyitották Moreno előtt a lyukakat.

Én bízom ebben az OL-ban, hagyni kell őket összeszokni és talán egy jobb OL coach-ot szerezni. Én pl. a DL jövőjével kapcsolatban nagyobb gondokat látok... 😛StormST
Hamilton maradt volna, ha nincs séma váltás, Wiegmann viszont kiöregedett. Tudom, hogy nagyon fiatal a falunk, sérülésből jött vissza Clady is és Harris is, ott van 2 rookie, és amióta a legjobb felállásban játszanak lényegesen javult a helyzet, főleg ami a futásokat illeti. Megeshet, hogy elit fallá vállnak egyszer, annak nagyon örülnék, amíg viszont nem addig bazd meg JMD. Abban, hogy csak 11 sack volt tényleg nagy szerepe volt a rinyagép jó lábmunkájának, de ki is üldözte őt el? Mellesleg Chicagoban kis híján meccsenként kap 11 sacket, nem szezononként 😀Black_Adder
A sémaváltást már Shanny elindította azzal, hogy Clady-t (és Harris-t) draft-olta. A zone-blocking pár éve már csak haldoklott nálunk, Gibbs elment, Nalen és Lepsis visszavonult, leáldozott a ZB-nak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A legtöbb edző OC-ből vagy DC-ből lesz. A sikeresség meg szvsz nem azon múlik, h OC vagy DC... Nekünk 2 éve kifejezetten egy DC-t kellett volna kinevezni (Spagnulo)

Most kicsit más a helyzet, nem annyira fos a D, és nem annyira jó az O. Főleg a fal. /*Istenem h tönkrebaszta azt JMD. Ezt sosem fogom megbocsájtani neki*/Black_Adder
Azért az az OL sokat köszönhetett Cutler-nek is, mert elég jól menekült. Hamilton mindenképpen ment volna és Wiegmann-ra se lehetett sokáig építeni. Azért tavaly annyira nem volt szar a fal, de Harris kiesése nagy érvágás volt. Idén meg Harris megint nehezen jött/jön formába sérülés miatt, Clady ugyanaz, mellettük meg van két (szerintem elég jó) rookie. Most pl. már egész jól nyitották Moreno előtt a lyukakat.

Én bízom ebben az OL-ban, hagyni kell őket összeszokni és talán egy jobb OL coach-ot szerezni. Én pl. a DL jövőjével kapcsolatban nagyobb gondokat látok... 😛StormST
Hamilton maradt volna, ha nincs séma váltás, Wiegmann viszont kiöregedett. Tudom, hogy nagyon fiatal a falunk, sérülésből jött vissza Clady is és Harris is, ott van 2 rookie, és amióta a legjobb felállásban játszanak lényegesen javult a helyzet, főleg ami a futásokat illeti. Megeshet, hogy elit fallá vállnak egyszer, annak nagyon örülnék, amíg viszont nem addig bazd meg JMD. Abban, hogy csak 11 sack volt tényleg nagy szerepe volt a rinyagép jó lábmunkájának, de ki is üldözte őt el? Mellesleg Chicagoban kis híján meccsenként kap 11 sacket, nem szezononként 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Lockouttal számolj. Aminek a végén Champ már 34 lesz... vagy 35....40haromt
Én még nem számolok a lockout-al. Ha számolnék, akkor minden gondolkodás totál felesleges lenne... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
JMD hiába próbálta meg másolni az öreg stílusát! Amit szabad Jupiternek ...

Egon bá
Mondjuk szerintem nem másolta, max a videózásban😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lockouttal számolj. Aminek a végén Champ már 34 lesz... vagy 35....40
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
A legtöbb edző OC-ből vagy DC-ből lesz. A sikeresség meg szvsz nem azon múlik, h OC vagy DC... Nekünk 2 éve kifejezetten egy DC-t kellett volna kinevezni (Spagnulo)

Most kicsit más a helyzet, nem annyira fos a D, és nem annyira jó az O. Főleg a fal. /*Istenem h tönkrebaszta azt JMD. Ezt sosem fogom megbocsájtani neki*/Black_Adder
Azért az az OL sokat köszönhetett Cutler-nek is, mert elég jól menekült. Hamilton mindenképpen ment volna és Wiegmann-ra se lehetett sokáig építeni. Azért tavaly annyira nem volt szar a fal, de Harris kiesése nagy érvágás volt. Idén meg Harris megint nehezen jött/jön formába sérülés miatt, Clady ugyanaz, mellettük meg van két (szerintem elég jó) rookie. Most pl. már egész jól nyitották Moreno előtt a lyukakat.

Én bízom ebben az OL-ban, hagyni kell őket összeszokni és talán egy jobb OL coach-ot szerezni. Én pl. a DL jövőjével kapcsolatban nagyobb gondokat látok... 😛StormST
meg a secondary és az LB sor... meg a punter és az egész coaching staff...haromt
😀 Ennyire mélyen nem akartam belemenni, de valóban... 😀

Mondjuk a LB sortól annyira nem félek, a Doom - DJ - Mays/Haggan - Ayers sor nem hangzik annyira rosszul és még fiatalok is viszonylag, mondjuk azt nem tudom, hogy Mays mennyire súlyosan sérült meg. Jah, meg ugye Hunter se muzsikált éppen rosszul... 😊

A secondary öregszik keményen, Champ kérdéses, hogy marad-e, szerintem ez az új HC személyétől is függ majd (mondjuk ha Bowlen kéri és megfelelő mélységgel a zsebébe nyúl, akkor biztos marad), Dawkins-el nem nagyon lehet már számolni, Hill közepes játékos, Goodman meg állandóan sérült. Van 1-2 jó ifjonc, de eleget még nem láttunk a nagy részüktől ahhoz, hogy nyugodtak lehessünk, szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Black_Adder hosszabb elmélkedése JMD menesztéséről:
http://denversports.blog.hu/2010/12/07/kirugtuk_josh_mcdaniels_t
😀TheMileHighCity
Jó cikk. Csak 3 kis kiegészítésem lenne:
- Szerintem Spags-el nem volt soha teljes értékű interjúnk, csak egy informális vacsora, amin ő azt kérte, hogy várjuk meg, amíg a Giants végez a rájátszásban, de mi ehhez türelmetlenek voltunk... 😛
- Marshall ára egy-egy 2010-es és egy 2011-es 2. körös cetli volt...
- Scheff ára egy5. körös pick volt, a 7. köröst mi adtuk, a trade-ben még az Eagles is benne volt Ernie Sims-el...

😊 Az összefoglalót meg spoilerezhetted volna nyugodtan, akkor nem kéne megírnom arról a hányadék meccsről azt a 3-4 oldalt... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A legtöbb edző OC-ből vagy DC-ből lesz. A sikeresség meg szvsz nem azon múlik, h OC vagy DC... Nekünk 2 éve kifejezetten egy DC-t kellett volna kinevezni (Spagnulo)

Most kicsit más a helyzet, nem annyira fos a D, és nem annyira jó az O. Főleg a fal. /*Istenem h tönkrebaszta azt JMD. Ezt sosem fogom megbocsájtani neki*/Black_Adder
Azért az az OL sokat köszönhetett Cutler-nek is, mert elég jól menekült. Hamilton mindenképpen ment volna és Wiegmann-ra se lehetett sokáig építeni. Azért tavaly annyira nem volt szar a fal, de Harris kiesése nagy érvágás volt. Idén meg Harris megint nehezen jött/jön formába sérülés miatt, Clady ugyanaz, mellettük meg van két (szerintem elég jó) rookie. Most pl. már egész jól nyitották Moreno előtt a lyukakat.

Én bízom ebben az OL-ban, hagyni kell őket összeszokni és talán egy jobb OL coach-ot szerezni. Én pl. a DL jövőjével kapcsolatban nagyobb gondokat látok... 😛StormST
meg a secondary és az LB sor... meg a punter és az egész coaching staff...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
A legtöbb edző OC-ből vagy DC-ből lesz. A sikeresség meg szvsz nem azon múlik, h OC vagy DC... Nekünk 2 éve kifejezetten egy DC-t kellett volna kinevezni (Spagnulo)

Most kicsit más a helyzet, nem annyira fos a D, és nem annyira jó az O. Főleg a fal. /*Istenem h tönkrebaszta azt JMD. Ezt sosem fogom megbocsájtani neki*/Black_Adder
Azért az az OL sokat köszönhetett Cutler-nek is, mert elég jól menekült. Hamilton mindenképpen ment volna és Wiegmann-ra se lehetett sokáig építeni. Azért tavaly annyira nem volt szar a fal, de Harris kiesése nagy érvágás volt. Idén meg Harris megint nehezen jött/jön formába sérülés miatt, Clady ugyanaz, mellettük meg van két (szerintem elég jó) rookie. Most pl. már egész jól nyitották Moreno előtt a lyukakat.

Én bízom ebben az OL-ban, hagyni kell őket összeszokni és talán egy jobb OL coach-ot szerezni. Én pl. a DL jövőjével kapcsolatban nagyobb gondokat látok... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Black_Adder hosszabb elmélkedése JMD menesztéséről:
http://denversports.blog.hu/2010/12/07/kirugtuk_josh_mcdaniels_t
😀TheMileHighCity
Nagyon jó cikk lett!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder hosszabb elmélkedése JMD menesztéséről:
http://denversports.blog.hu/2010/12/07/kirugtuk_josh_mcdaniels_t
😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azonnal roster változások is jöttek: Daniel Coats, a TE újraigazolva, Lee Robinson, a LB pedig felvíve a PS-ből az 53-as rosterre.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A legtöbb edző OC-ből vagy DC-ből lesz. A sikeresség meg szvsz nem azon múlik, h OC vagy DC... Nekünk 2 éve kifejezetten egy DC-t kellett volna kinevezni (Spagnulo)

Most kicsit más a helyzet, nem annyira fos a D, és nem annyira jó az O. Főleg a fal. /*Istenem h tönkrebaszta azt JMD. Ezt sosem fogom megbocsájtani neki*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Dehogynem nyert.tenorx
Főedzőként nem, arról van itten szó 😀caveman13
Akkor Haley, Turner meg Cable se fér be nagyon 😛tenorx
Azt csak érdekességként írtam, hogy a csoportból sem kell kimenni, mindneki OC volt.

De nem SB győzelemről volt szó. Hanem OC aki bizonyított HCként is. Persze szubjektív, hogy ki vált be, és ki nem. Höri erre írta a SB győzteseket, mert ott nincs vita, hogy bevált-e a HC.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Leach...
DJ Williamst már talán nem merné felpofozni... Vagy az nem ő volt?

Fox. Na aztán a liga a sikereitől hangos... Kubiakot szeretem meg denveri kötődésű, de nem feltétlen ő kéne.
Billicket utálom.
Gruden/Cowher nem fog jönni.
San Diego-ból nem kell senki.

Szóval legyen Harbaugh 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Whisenhunt is, ha jól emlékszem. Bár ő nem nyert SB-t.Jan
Dehogynem nyert.tenorx
Főedzőként nem, arról van itten szó 😀caveman13
Akkor Haley, Turner meg Cable se fér be nagyon 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Whisenhunt is, ha jól emlékszem. Bár ő nem nyert SB-t.Jan
Dehogynem nyert.tenorx
Főedzőként nem, arról van itten szó 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
ez a találgatások mindig viccesek 😊

Candidates for the Broncos job

Darrell Bevell -- Vikings offensie coordinator could be nice consolation prize if Frazier's unavailable
Brian Billick -- Former Super Bowl-winning head coach is the type of offensive-minded coach Bowlen prefers
Troy Calhoun -- Air Force coach well-respected in the NFL, known as a high-character coach; however, he released a statement saying he's not interested
Bill Cowher -- The Denver opening could be the one that finally lures him back to the sideline
John Fox -- He should be free of Carolina soon
Leslie Frazier -- Vikings' interim coach finished second to McDaniels two years ago
Jason Garrett -- In the unlikely event Jerry Jones lets him go, Broncos will come calling
Jon Gruden -- Current Monday Night Football analyst is in the mix
Jim Harbaugh -- No college coach's stock is higher right now
Gary Kubiak -- On the hot seat in Houston, and Denver could be very interested if the Texans let him go
Mike Leach -- Because his name seems to come up with every opening ...
Ron Rivera -- San Diego defensive coordinator could be ready to make the jump to a head coaching gig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hát a SB győztes edzők közül Gruden, Billick, Holmgren vagy Shanny 😀 is volt OC a főedzőség előttHöri
A mostani csoportban Shanahan és JMD mellett
Todd Haley
Tom Cable
Norv Turner is OC volt.ulpianus
Whisenhunt is, ha jól emlékszem. Bár ő nem nyert SB-t.Jan
Dehogynem nyert.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Az 1 😀JC6
hát a SB győztes edzők közül Gruden, Billick, Holmgren vagy Shanny 😀 is volt OC a főedzőség előttHöri
A mostani csoportban Shanahan és JMD mellett
Todd Haley
Tom Cable
Norv Turner is OC volt.ulpianus
Whisenhunt is, ha jól emlékszem. Bár ő nem nyert SB-t.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
igen, itt a kulcs: "....once again showing that the New England Way isn’t for everybody " . Betalált ez a mondat.

Amúgy meg, amikor JMD lett a HC én elleneztem, bár nem ismertem 😊 Kevés olyan OC-ről tudok, akik befutottak HC-ként. Vagy lehet, hogy az ismeretem felszínesek... 😊JC6
SP a Saintsel nem is olyan rég nyert SBt 😉 😛Cowboykarcsi
Az 1 😀JC6
Volt régen valami Shanahan nevű, asszem 2 SB-t nyert egymás után, de nem biztos... 😛😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
SP a Saintsel nem is olyan rég nyert SBt 😉 😛Cowboykarcsi
Az 1 😀JC6
hát a SB győztes edzők közül Gruden, Billick, Holmgren vagy Shanny 😀 is volt OC a főedzőség előttHöri
A mostani csoportban Shanahan és JMD mellett
Todd Haley
Tom Cable
Norv Turner is OC volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igen, itt a kulcs: "....once again showing that the New England Way isn’t for everybody " . Betalált ez a mondat.

Amúgy meg, amikor JMD lett a HC én elleneztem, bár nem ismertem 😊 Kevés olyan OC-ről tudok, akik befutottak HC-ként. Vagy lehet, hogy az ismeretem felszínesek... 😊JC6
SP a Saintsel nem is olyan rég nyert SBt 😉 😛Cowboykarcsi
Az 1 😀JC6
hát a SB győztes edzők közül Gruden, Billick, Holmgren vagy Shanny 😀 is volt OC a főedzőség előtt