NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Elképzelhető, hogy Tebow kezd a Raiders ellen?ThundersNFL
Ha Orton nem játszhat, akkor valószínűleg ő fog. Ortonnak borda sérülése van, és csak nagyon limitált edzéseket tud végezni...
Ha ma lenne a meccs, akkor TT kezdene. A meccs viszont vasárnap lesz, és ha Orton tudja vállalni a játékot, akkor még nem jön a Tebow-time.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 466 — !SuPeR6BoWL!
Elképzelhető, hogy Tebow kezd a Raiders ellen?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
injury update:
DNP: Dawkins, Bay-bay, Jamal Williams (non-injury)
Limited: Kevin Alexander, Bruton, Prater, Marcus Thomas, McBath, Orton
Full: Lloyd, Decker, Larsen

A Raidersből már csak McClain nem edzett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Egyébként objektív érved van arra, hogy miért vagy benne olyan biztos, hogy akkora ász lesz Tibó, mint amilyennek gondolod?Döme
Objektív érv amellett, ami csak meg fog történni?
LOL 😊Sobri Jóska
Ja, így már érthető. 😉Döme
Hit, végtelen hit 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊Sobri Jóska
Egyébként objektív érved van arra, hogy miért vagy benne olyan biztos, hogy akkora ász lesz Tibó, mint amilyennek gondolod?Döme
Objektív érv amellett, ami csak meg fog történni?
LOL 😊Sobri Jóska
Ja, így már érthető. 😉
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊Sobri Jóska
Egyébként objektív érved van arra, hogy miért vagy benne olyan biztos, hogy akkora ász lesz Tibó, mint amilyennek gondolod?Döme
Objektív érv amellett, ami csak meg fog történni?
LOL 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊Sobri Jóska
Egyébként objektív érved van arra, hogy miért vagy benne olyan biztos, hogy akkora ász lesz Tibó, mint amilyennek gondolod?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
8 millát nem adsz egy csere QB-nak. Ergo jövőre még Orton lett volna.

És ha Tebow nincs kész arra hogy az új szezonban kezdjen akkor maradjon Orton. Ennyi.

Tudom hogy neked ő a kedvenced, nekem meg a Broncos. Így azt szeretném ami a csapatnak a legjobb. Ha a TC után Orton tűnik annak akkor őt.

Egyelőre fogalmunk sincs ki lesz az új edző, semmit sem tudni hogy ő mit akar. Annyi biztos, amit kijelentett Bowlen, hogy nem lesz többet teljhatalmú HC. Elwayék és az FO beleszólhat a tradekbe és egyéb igazolásokba és a draftba
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
nem kezdett volna JMD-nél sem.
Idén nyáron kapott Orton egy éves hosszabbítást 2011-re 8,8 milliós fizuvalharomt
Ez már sose fog kiderülni.
Szerintem vele kezdett volna. Tudom, hogy Orton még egy évig biztos bronco, de ez tulajdonképpen nem szempont. Idén -bár nem az ő hibája- de egy top5 draftcetlihez vezette a Denvert. Jövőre -pláne új HC-al- nem hiszem, hogy a top3 drafthely lenne a cél. Új célokhoz új QB dukál.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
És ez miként hat(na) a Tebow-projektr? Elway Tebow-párti, ha jól emlékszem.Sobri Jóska
Na most a Tebow projekt nem Elway függő. Kirakni nem fogjuk úgy hogy ki se lett próbálva. A fejlődése attól függ hogy lesz-e normális QB coach.
Szerintem a Texans ellen ő fog kezdeni (bár ha Orton valóban sérült akkor lehet hogy már vasárnap is)haromt
Oké, de azért nem mindegy, hogy jön az új edző, és miképp áll a dologhoz.
Első lépésnek mondjuk mindent megtesz azért, hogy újraigazolja Ortont, vagy idehozza mondjuk Leinart-ot, xy-t, behúzza Newton-t, és rá épít, vagy esetleg nekikezd Tebow-al a főedzőségének.
A Tebow-projektre még mindig sokan hihetik azt, hogy rizikós, (még ha mi tudjuk is, hogy nem az 😊 ) vagyis persze, hogy nem lesz kirakva, de nem mindegy, hogy miként számít rá az új edző.
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊Sobri Jóska
Ha behúzzuk Newtont, akkor új HC takaroggy! /*A Quinn Leinart páros is odabaszna...*/
Ortonnak van szerződése jövőre, majd kiderül, h JMD nélkül mire képes, és attól függ, h hosszabbítunk-e vele. Meg nyilván Tebowtól 😀.

Ja, és ha Jarvis Moss éveken át a keretben tudott maradni, akkor Tebownak nincs mitől félnie 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem kezdett volna JMD-nél sem.
Idén nyáron kapott Orton egy éves hosszabbítást 2011-re 8,8 milliós fizuval
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊haromt
És ez miként hat(na) a Tebow-projektr? Elway Tebow-párti, ha jól emlékszem.Sobri Jóska
Na most a Tebow projekt nem Elway függő. Kirakni nem fogjuk úgy hogy ki se lett próbálva. A fejlődése attól függ hogy lesz-e normális QB coach.
Szerintem a Texans ellen ő fog kezdeni (bár ha Orton valóban sérült akkor lehet hogy már vasárnap is)haromt
Oké, de azért nem mindegy, hogy jön az új edző, és miképp áll a dologhoz.
Első lépésnek mondjuk mindent megtesz azért, hogy újraigazolja Ortont, vagy idehozza mondjuk Leinart-ot, xy-t, behúzza Newton-t, és rá épít, vagy esetleg nekikezd Tebow-al a főedzőségének.
A Tebow-projektre még mindig sokan hihetik azt, hogy rizikós, (még ha mi tudjuk is, hogy nem az 😊 ) vagyis persze, hogy nem lesz kirakva, de nem mindegy, hogy miként számít rá az új edző.
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊haromt
És ez miként hat(na) a Tebow-projektr? Elway Tebow-párti, ha jól emlékszem.Sobri Jóska
Na most a Tebow projekt nem Elway függő. Kirakni nem fogjuk úgy hogy ki se lett próbálva. A fejlődése attól függ hogy lesz-e normális QB coach.
Szerintem a Texans ellen ő fog kezdeni (bár ha Orton valóban sérült akkor lehet hogy már vasárnap is)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊haromt
És ez miként hat(na) a Tebow-projektr? Elway Tebow-párti, ha jól emlékszem.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Ilyenkor nem gáz, h egy former-chargert akarsz HC-nek?szaba
én nem a Chargerst utálom igazából, hanem a köcsögöt és téged 😛

ha ezek ketten eligazolnak semmi bajom nem lesz az SD-vel 😛haromt
LOL. Ha előbbi el is megy, én maradok alighanem 😕
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊haromt
Én pont az ellenkezőjét láttam tőle este:

RT @303FAN: what about Harbaugh leaving Stanford for Denver if Elway takes front office job. Two Stanford guys? ... See Elway, not Harbaugh.

Vagyis valaki feldobta a kapcsolatot, de Schefter csak az Elway részét látja biztosnak... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ilyenkor nem gáz, h egy former-chargert akarsz HC-nek?szaba
én nem a Chargerst utálom igazából, hanem a köcsögöt és téged 😛

ha ezek ketten eligazolnak semmi bajom nem lesz az SD-vel 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Ilyenkor nem gáz, h egy former-chargert akarsz HC-nek?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
injury report:
DNP: Kevin Alexander, David Bruton, Brian Dawkins, Brandon Lloyd, Matt Prater, Bay-bay, Marcus Thomas
Limited: Kyle Orton
Full: Eric Decker, Spencer Larsen, Darcel McBath

szép...

viszont a raidersből nem edzett McClain, Seymour és Aso...Black_Adder
Orton annyira limited volt, hogy egy passzot se dobott, szóval kb. ő is DNP... 😛

Volt Orton is a sajtó előtt, de elég defenzívnek tűnt állítólag, valszeg érzi, hogy még 1-2 olyan meccs, mint az utolsó 2 volt és meleg lesz a pite... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
injury report:
DNP: Kevin Alexander, David Bruton, Brian Dawkins, Brandon Lloyd, Matt Prater, Bay-bay, Marcus Thomas
Limited: Kyle Orton
Full: Eric Decker, Spencer Larsen, Darcel McBath

szép...

viszont a raidersből nem edzett McClain, Seymour és Aso...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Igazából már egyik csapatnak sem számít annyira hogy mit játszik, ha kikapunk akkor sem leszünk sokkal hátrább, ha nyerünk sem sok esélyünk van a PO-ra, egyedül az lenne a jó, ha minél hátrábbi draftcédulát kapna a Pats 😀

Szóval nyerjünk mi 😀Bruce
Kapjátok be,elvertük nektek a Chargers-t hogy segítsünk kicsit jobb helyen végezni a csoportba és ez a hála? 😛 😂Joco
Őket ki nem veri el? 😛 😀
Mi pl kétszer is 😀Bruce
Pl a Kansas sem 😛
Befejeztem az offot 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazából már egyik csapatnak sem számít annyira hogy mit játszik, ha kikapunk akkor sem leszünk sokkal hátrább, ha nyerünk sem sok esélyünk van a PO-ra, egyedül az lenne a jó, ha minél hátrábbi draftcédulát kapna a Pats 😀

Szóval nyerjünk mi 😀Bruce
Kapjátok be,elvertük nektek a Chargers-t hogy segítsünk kicsit jobb helyen végezni a csoportba és ez a hála? 😛 😂Joco
Őket ki nem veri el? 😛 😀
Mi pl kétszer is 😀Bruce
Na jó! Úgy mindenki tudja... 😛
De mi meg nem is akartuk...oszt mégis elvertük őket... :rolleyes: 😛 😀
Na erre varrjál zippzárt! 😂


(A nem is akartuk csak vicc volt. Persze, hogy akartuk.)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Igazából már egyik csapatnak sem számít annyira hogy mit játszik, ha kikapunk akkor sem leszünk sokkal hátrább, ha nyerünk sem sok esélyünk van a PO-ra, egyedül az lenne a jó, ha minél hátrábbi draftcédulát kapna a Pats 😀

Szóval nyerjünk mi 😀Bruce
Kapjátok be,elvertük nektek a Chargers-t hogy segítsünk kicsit jobb helyen végezni a csoportba és ez a hála? 😛 😂Joco
Őket ki nem veri el? 😛 😀
Mi pl kétszer is 😀