Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Most már hivatalos: "Tebow will start"



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Tebow twittere nemrég: "Psalms 23:4"

Ez (természetesen és jellemzően) egy bibliai idézet:
"Even Though I walk through teh valley of the shadow of death, I will fear no evil, for you are with me; your rod and your staff, they comfort me. "

"Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te vessződ és botod, azok vigasztalnak engem."

Asszem valamire készül a srác... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
clubokbanburzum4ever
😊 Legközelebb szerkessz 😊

De természetesen örömmel látunk, welcome, welcome... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
burzum4ever 66
clubokban
több mint 13 éve
burzum4ever 66
Sziasztok!

Még nem ismertek, mert nem szoktam ide írni. Régóta drukkolok a Broncosnak, voltam meccsükön is, ezt a fórumot másfél éve rendszeresen olvasom.
Én is nagyon bízom Tebowban. Fontosnak tartom, hogy hozzá hasonló példaképek is figyelmet kapjanak:
http://www.youtube.com/watch?v=ZUc_JO7A6OU
A ligán hiába érezni egy törekvést arra vonatkozóan, hogy jó példaképeket mutassanak, mégis tele van az NFL nagyszájú, night clobokban lövöldöző, ittasan vezető, nőket megerőszakoló barmokkal.

Egy-egy ilyen játékos mégis megerősít benne, hogy érdemes szurkolnia Broncosnak!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
egyébként simán lehet hogy nem, mert Orton továbbra is gametime decison.
És Studesville azt mondta hogy csak akkor kezd Tebow ha Orton totálisan alkalmatlan a játékraharomt
Mondjuk Schefter biztosra mondja, ő pedig azért denveri ügyekben nem szokott mellélőni/tippelgetni. Vicces lesz 😊Döme
Tegyük fel,hogy jól teljesít, és nem csak a gameplannek,hanem a talentumának köszönhetően is nyertek egy szoros meccsen.
Hasonlóan jónak mondható teljesítményt nyújt a maradék két meccsen is.
Ortonnal mi lesz ebben az esetben? Persze ez nagyrészt múlik az új rezsimen is. Érdekes történet.Mindenesetre drukkolok neki.undisputedly
Gondolom trade lenne. De kiindulva az előző meccsünkből (tökmindegy, h az előző Oakland elleni, vagy az előző fordulóbeli) nem fogunk nyerni se szorosan se, sehogy. És az utolsó kettőben se...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kivételesen én készítettem el a beharangozót a Raiders-meccshez, amiben természetesen a Tebow-zás is helyet kapott. 😊

http://denversports.blog.hu/2010/12/18/broncos_raiders_beharangozo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Annak idején Brady is Bledsoe sérülése miatt lett kezdő, aztán hogy ott ragadt 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Drukkolok TTnek ha beválna még Ortont is elvihetnénk 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
egyébként simán lehet hogy nem, mert Orton továbbra is gametime decison.
És Studesville azt mondta hogy csak akkor kezd Tebow ha Orton totálisan alkalmatlan a játékraharomt
Mondjuk Schefter biztosra mondja, ő pedig azért denveri ügyekben nem szokott mellélőni/tippelgetni. Vicces lesz 😊Döme
Tegyük fel,hogy jól teljesít, és nem csak a gameplannek,hanem a talentumának köszönhetően is nyertek egy szoros meccsen.
Hasonlóan jónak mondható teljesítményt nyújt a maradék két meccsen is.
Ortonnal mi lesz ebben az esetben? Persze ez nagyrészt múlik az új rezsimen is. Érdekes történet.Mindenesetre drukkolok neki.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
egyébként simán lehet hogy nem, mert Orton továbbra is gametime decison.
És Studesville azt mondta hogy csak akkor kezd Tebow ha Orton totálisan alkalmatlan a játékraharomt
Mondjuk Schefter biztosra mondja, ő pedig azért denveri ügyekben nem szokott mellélőni/tippelgetni. Vicces lesz 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként simán lehet hogy nem, mert Orton továbbra is gametime decison.
És Studesville azt mondta hogy csak akkor kezd Tebow ha Orton totálisan alkalmatlan a játékra
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Lájkolom! 😊
Szezon már úgy is elúszott...kíváncsian várom mire képes kezdőként.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
És igen!TT time! 😀
Nézőcsúcsot fog dönteni a meccs 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tebow kezd

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
If Orton can, he'll go

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST összefoglalója a Cards elleni meccsünkről:

http://denversports.blog.hu/2010/12/18/broncos_cardinals_ideiglenes_hc_egyelore_javulas_nelkul

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
injury update:
OUT: Dawkins, Prater, Bay-bay
Q: Bruton, McBath, Orton
P: Kevin Alexander, Lloyd, Marcus Thomas, Decker, Larsen

A Raidersből többek között Aso és McClain játéka kérdéses...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Aki még nem szavazott, az feltétlen küldje a voksait az év denveri sportolóira, már csak a hétvégén lehet! Broncos-osoknak kötelező, és mindenki másnak is ajánlott. 😊

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010TheMileHighCity
Ez az erős kék háttér csak nekem zavaró?F.Schleck
Gondolom, mivel másfél éve nem szólt még senki... 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aki még nem szavazott, az feltétlen küldje a voksait az év denveri sportolóira, már csak a hétvégén lehet! Broncos-osoknak kötelező, és mindenki másnak is ajánlott. 😊

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010TheMileHighCity
Ez az erős kék háttér csak nekem zavaró?

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Aki még nem szavazott, az feltétlen küldje a voksait az év denveri sportolóira, már csak a hétvégén lehet! Broncos-osoknak kötelező, és mindenki másnak is ajánlott. 😊

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azért lehet kicsit merész lenne úgy kezdetni Ortont, hogy pl egész héten nem végez el egyetlen normális edzést sem.TheMileHighCity
3 első csapatos edzéssel kezdetni egy QB-t is bátor lenne... 😊StormST
Akkor játszunk QB nélkül. 😀
Úgyis Moreno a lényeg.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Ha Orton nem játszhat, akkor valószínűleg ő fog. Ortonnak borda sérülése van, és csak nagyon limitált edzéseket tud végezni...
Ha ma lenne a meccs, akkor TT kezdene. A meccs viszont vasárnap lesz, és ha Orton tudja vállalni a játékot, akkor még nem jön a Tebow-time.Black_Adder
Szerintem kezdeni nem fog, telenyomják Orton-t fájdalomcsillapítókkal, aztán meglátják, hogy mennyire zavarja a sérülése. Ha szarul játszik, akkor most már szerintem jön Tebow, de egyből nem lesz bedobva...StormST
Azért lehet kicsit merész lenne úgy kezdetni Ortont, hogy pl egész héten nem végez el egyetlen normális edzést sem.TheMileHighCity
3 első csapatos edzéssel kezdetni egy QB-t is bátor lenne... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elképzelhető, hogy Tebow kezd a Raiders ellen?ThundersNFL
Ha Orton nem játszhat, akkor valószínűleg ő fog. Ortonnak borda sérülése van, és csak nagyon limitált edzéseket tud végezni...
Ha ma lenne a meccs, akkor TT kezdene. A meccs viszont vasárnap lesz, és ha Orton tudja vállalni a játékot, akkor még nem jön a Tebow-time.Black_Adder
Szerintem kezdeni nem fog, telenyomják Orton-t fájdalomcsillapítókkal, aztán meglátják, hogy mennyire zavarja a sérülése. Ha szarul játszik, akkor most már szerintem jön Tebow, de egyből nem lesz bedobva...StormST
Azért lehet kicsit merész lenne úgy kezdetni Ortont, hogy pl egész héten nem végez el egyetlen normális edzést sem.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Elképzelhető, hogy Tebow kezd a Raiders ellen?ThundersNFL
Ha Orton nem játszhat, akkor valószínűleg ő fog. Ortonnak borda sérülése van, és csak nagyon limitált edzéseket tud végezni...
Ha ma lenne a meccs, akkor TT kezdene. A meccs viszont vasárnap lesz, és ha Orton tudja vállalni a játékot, akkor még nem jön a Tebow-time.Black_Adder
Szerintem kezdeni nem fog, telenyomják Orton-t fájdalomcsillapítókkal, aztán meglátják, hogy mennyire zavarja a sérülése. Ha szarul játszik, akkor most már szerintem jön Tebow, de egyből nem lesz bedobva...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!