Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
http://scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=271104008Bazzani
2007 papa. várj, mindjárt előkeresem a 86-os eredményt...pill


😀 😀 😀JC6
Nem játszottunk 86ban. 😉Bazzani
De ha játszotatok volna akkor tuti Bronco siker.
Amúgy Tebow-val én 16-0t várnék, inkább a 11-5nél gondolom arra gondoltatok hogy 5 meccset nem játszik majd. 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions? Sima.
JC6
http://scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=271104008Bazzani
2007 papa. várj, mindjárt előkeresem a 86-os eredményt...pill


😀 😀 😀JC6
Nem játszottunk 86ban. 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lions? Sima.
JC6
http://scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=271104008Bazzani
2007 papa. várj, mindjárt előkeresem a 86-os eredményt...pill


😀 😀 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions? Sima.
JC6
http://scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=271104008

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hejj, egy 4.körös Hernandez de jól jönne ide

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
"Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, Lions"

A Pats-el ki - ki meccset játszunk. Ha hazai pálya, akkor behúzzuk, ha nem, akkor is. De most a bwin-en nekik áll a zászló 😕 😀
A Jets-et majdnem megvertük idén hurka csapattal, jövőre sima W. 😀
Dolphins. Sajnos gyenge évük lesz a következő - nyerünk 😀
Bills? Behúzzuk, gyenge védelmük lesz.
Bengals. Kétesélyes. Na, néha azért mi is kikaphatunk. 😀
Texans nagyon nagy W lesz, alázással 😀
Chicago? Adunk nekik 😀
Packers. Áron nagy meccse lesz, sajna L. 😕
Vikings? Igen. Megcsináljuk! 😀
Lions? Sima.

A csoportot 4-2-vel hozzuk, így összesen: 11W - 5L - > Irány a PO!! 😀

bocs, sok a szabadidőm 😀JC6
11 és az 5 nekem is kijött csak fordítva 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, Lions"

A Pats-el ki - ki meccset játszunk. Ha hazai pálya, akkor behúzzuk, ha nem, akkor is. De most a bwin-en nekik áll a zászló 😕 😀
A Jets-et majdnem megvertük idén hurka csapattal, jövőre sima W. 😀
Dolphins. Sajnos gyenge évük lesz a következő - nyerünk 😀
Bills? Behúzzuk, gyenge védelmük lesz.
Bengals. Kétesélyes. Na, néha azért mi is kikaphatunk. 😀
Texans nagyon nagy W lesz, alázással 😀
Chicago? Adunk nekik 😀
Packers. Áron nagy meccse lesz, sajna L. 😕
Vikings? Igen. Megcsináljuk! 😀
Lions? Sima.

A csoportot 4-2-vel hozzuk, így összesen: 11W - 5L - > Irány a PO!! 😀

bocs, sok a szabadidőm 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Tebow lett a liga történetének mindössze harmadik olyan játékosa, aki ugyanazon a meccsen egy legalább 30 yardos passzolt és egy minimum 40 yardos futott TD-t is szerzett.

szerk:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez lesz a sorsolás. de megmondani most most hogy ez milyen az borzalmas felelőtlenség. addig még ezermillió dolog történhet.

DJ Williams mármint a TE combine függő. Nem prototipus TE. Annak pici, de nagyon jó keze van. Kicsit H-back style. 3.körös lehet szerintem. Bár erőteljes mostanában a csapatoknál a TE fétis

a 3-13 még nem biztos. A Texanst esetleg verhetjük otthon.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
A cél a PO, nincs mese, nem bírom már 😀 Évről - évre 😀

Egyébként megvan már, hogy kikkel játszunk jövő ilyenkor?
ThxJC6
Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, LionsBlack_Adder
Hát ez elég durva sorsolás. Nagyon meg kell erősíteni a D-teket hogy reális esély legyen a playoffra , még a negatív szezon elkerülése is nehéz lesz.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A cél a PO, nincs mese, nem bírom már 😀 Évről - évre 😀

Egyébként megvan már, hogy kikkel játszunk jövő ilyenkor?
ThxJC6
Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, LionsBlack_Adder
Huh, ha tényleg ez lesz a sorsolás, akkor elég durva.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A cél a PO, nincs mese, nem bírom már 😀 Évről - évre 😀

Egyébként megvan már, hogy kikkel játszunk jövő ilyenkor?
ThxJC6
Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, Lions

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
senki nem mondta hogy jövőre playoff legyen a cél.

viszont nem mindent a drafttól kell várni. ott van az FA is.

az elkapó TE nem volt értelmes amikor itt volt a fasz, most már más a helyzet

én D.J. Williamst szeretném az Arkansas-ból 😊haromt
Arra gondoltam, h az új HC lehet, h nem hagyja elcserélni Ortont, ha úgy ítéli, h vele több esélye van a rájátszásba jutni, mint az érte kapott pickkel húzott játékossal és Tebow-val mint kezdő QB.
Valószínűleg Bowlen se várja majd el az új HC-től, h 3-13 után rögtön POba vigyen minket, ettől függetlenül, nem vagyok benne biztos, h neki mer majd vágni a szezonnak úgy h TT a kezdő QB. Pedig azt kéne.

Mondjuk most még hátra van 2 meccs, amin neki kéne kezdenie, és amiken eloszlathatná a kétségeket, és most azt mondom meg is tenné. A Houston ellen akár passzolhatna többször is, nem lenne rosszabb, mint Ball -1 yardos futásai.

DJ Williamsnek én is örülnék. hanyadik körre várható jelenleg 2., 3.?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A cél a PO, nincs mese, nem bírom már 😀 Évről - évre 😀

Egyébként megvan már, hogy kikkel játszunk jövő ilyenkor?
Thx
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
senki nem mondta hogy jövőre playoff legyen a cél.

viszont nem mindent a drafttól kell várni. ott van az FA is.

az elkapó TE nem volt értelmes amikor itt volt a fasz, most már más a helyzet

én D.J. Williamst szeretném az Arkansas-ból 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S

Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
Gaffney valszeg menni fog szerintem is, én valószínűnek látom a Bay-Bay, Lloyd, Decker, Royal WR sort, meg ezt a Britt Davis srácot megtartanám, csinált ST-ben 1-2 szép dolgot tegnap...

Egy RB mindenképpen kell, mert most nagyon látszott, hogy Moreno-val véget ér a sor. Elkapó TE szerintem draft-on jön majd valahol a vége felé...

Quinn-nek szerintem 2011-re még van szerződése...

A Champ hosszabbítás alap, elsődleges proritás! Nincs mese...

Cox el lesz tiltva, Thompson-nak meg még fejlődni kell, szóval egy CB jól jönne, mert Goodman idén sokat volt sérült, amikor meg volt, akkor elég fos volt általában... 😛StormST
Elmúlt a full D draft?
RB nem kell szvsz drafton, ha felépül LenDale jó lesz 2nd back-nek, és tuti FA-n el lehet majd csípni valakit aki jó lesz 3rdnek.
Elkapó TE-ről ti beszéltetek le, mondjuk JMD nem használt olyat, az új HC meg remélhetőleg fog. /*de jó volt elzavarni Schefflert*/ Van esély rá, h Branson visszajön?
ILB Depthnek, vagy kezdőnek?
Gaffney a legidősebb, és nem a legjobb WR, szerintem is megy. Csak azt nem tudom, h van-e szerződése, tehát h cserélhetjük, vagy FA lesz...

Dareust érthetően nagyon szívesen látnám a csapatban, rajta kívül kéne egy backup NT, egy Punter ez a legnagyobb need. Ennek a 3nak mindenképp össze kéne jönnie szvsz. Ezen kívül jól jönne még legalább 2-3 DB, meg akkor egy elkapó TE, egy ILB.

Ha Orton menne egy 2. körért, akkor 4 első 2 körössel a D-t nagyon be lehetne erősíteni, de Tebow-val azért nem biztos, h a rájátszás lenne a cél jövőre (ha lesz egyáltalán szezon)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊TheMileHighCity
nézz rá az avataromra 😛
haromt
Nem ismerem én annyira ezeket. 😊
Mondjuk az látatlanba is nyilvánvaló, hogy mindenképp védő kéne ilyen magas helyről, hacsak nem Parker vagy a kis Hawkins kerül szóba. 😀TheMileHighCity
http://www.youtube.com/watch?v=insLuoYsDXw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=IN7WbXunJcc&feature=related
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊TheMileHighCity
nézz rá az avataromra 😛
haromt
Nem ismerem én annyira ezeket. 😊
Mondjuk az látatlanba is nyilvánvaló, hogy mindenképp védő kéne ilyen magas helyről, hacsak nem Parker vagy a kis Hawkins kerül szóba. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S

Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊TheMileHighCity
nézz rá az avataromra 😛

Más. Woody Paige ekéz rendesen megint mindenkit, de maximálian rajta van a Tebow bandwagon-on.
http://www.denverpost.com/paige/ci_16900757
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S

Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊TheMileHighCity
húzzátok be PP-t, nem kell itt szarozni 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S

Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S

Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
Gaffney valszeg menni fog szerintem is, én valószínűnek látom a Bay-Bay, Lloyd, Decker, Royal WR sort, meg ezt a Britt Davis srácot megtartanám, csinált ST-ben 1-2 szép dolgot tegnap...

Egy RB mindenképpen kell, mert most nagyon látszott, hogy Moreno-val véget ér a sor. Elkapó TE szerintem draft-on jön majd valahol a vége felé...

Quinn-nek szerintem 2011-re még van szerződése...

A Champ hosszabbítás alap, elsődleges proritás! Nincs mese...

Cox el lesz tiltva, Thompson-nak meg még fejlődni kell, szóval egy CB jól jönne, mert Goodman idén sokat volt sérült, amikor meg volt, akkor elég fos volt általában... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S

Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA lesz
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Maroney azért inaktív, mert egy rakás fos 😛
Hogy Buck hány%os azt igazából nem tudom, de kint arról volt szó, h nincs olyan állapotban, h második számú RB legyen, és ezért kellett Maroney. De ha tényleg valami sérüléssel bajlódik, akkor nyugodtan IRre rakhatnánk, a szezon úgy is kuka, és az a meccsenként 2 játék, amit fent van, az meg annyira nem számít. Logikát meg hiába keresel a csapat táján 😛

Az OL-t most én se akartam leszólni. Tegnap a raiders sok csapat OLjében ekkora pusztítást végezhetett volna. Volt mondjuk egy falsestart 3&1re Kupertől, de megesik az ilyen. Most már ez az OL marad, ha egyszer need nélkül megyünk a draftra, majd akkor lehet esetleg rajta erősíteni, vagy ha lesz egy nagy nevű FA, de jelenleg a DL, a secondary és az ST szorul erősítésre. 1/2es draftpick néz ki nekünk hozzá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ha Buckhalter nem 100%-os, akkor miért van ott és az (elvileg) egészséges Maroney miért inaktív? Csak én nem látom a logikát ebben? Bucks most akkor ezek szerint a 3. számú, de annak se használjuk? 😛StormST
Mert Bucks járókerettel is használhatóbb, mint Maroney. Mondjuk az a gáz, hogy Ball-nál is.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring