Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azért az nagyon durva volt, hogy a meccs végén már Tebow nevét skandálták a szurkolók.Kellett hozzá 2 meccs 😛aztec
Már a -3. meccsnél is skandálták, amikor Orton szar volt, és őt követelték a pályára. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért az nagyon durva volt, hogy a meccs végén már Tebow nevét skandálták a szurkolók.Kellett hozzá 2 meccs 😛
Ez mekkora 😀

http://www.youtube.com/watch?v=zrx9hMZqAWQ

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jövőre szerintem egyértelmű a Pro Bowl-szavazás győztese, ha számolni fogják egyáltalán. 😀
Tebow-összefoglaló:
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81d3b7b5/Week-16-Tim-Tebow-highlights


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Akárhogy is, ez a gyerek megér egy misétpeterk2005
Lehet csak nekem volt vicces de ezen besírtam a röhögéstől. 😀
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tebow dolga azért akárhogy is de nagyon nehéz volt. Nem illik project játékosokat, főleg QB poszton mélyvízbe dobni. Csak vészhelyzetben, de többnyire Clauseni leégés lesz belőle.ulpianus
Ez volt nekem is az első gondolatom, amikor hallottam, hogy múlt héten ő kezd. A project QB-k a főiskolán győzelemhez szokott, nyerő típusok, akikből éppen ez veszhet ki, ha túl korán bekerülnek a mélyvízbe, és megérzik, hogy az még túl kemény nekik. Elmehet az önbizalom. Sok jó QB veszett már így el. De aztán arra gondoltam, hogy ha most sikerül neki ez a 3 meccs, akkor viszont olyan önbizalommal mehet az offseason-ba, ami aranyat érhet.

Akárhogy is, ez a gyerek megér egy misét. Ránézésre minden ellene szól, lassú, idétlen a dobó mozdulata, futó QB-hez mérten túl nagy darab, egy Vickhez képest lassú, és mégis, első meccsén rekordot döntő TD-t fut, a másodikon meg dob 300 yardot. Valamit nagyon tud, az biztos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Eddig azt hittem, hogy Gruden nagy TT fan...Harbaugh nem tudná kihozni belőle a legtöbbet?Tudom a Stanford pro style-ban tolja...de legalább a támadófal gecierős lenne 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
6-3 245 font. 20 fonttal nagyobb mint egy átlag power RB... Persze hogy nekimegy bárkinek. Csak ez nem college. Nagyon jól látszott amikor a végén csak first downra ment futásból és kiment oldalra. Collegeban megfejelte volna a CB-t és megpróbál tovább futni


A lényeg az, hogy rá kell építeni a csapatot. Nem szabad belekényszeríteni abba hogy ortodox pocketpassert akarsz belőle faragni, mert az nem fog menni. Meg kell nézni mire ment Vickel a Falcons amikor azt erőltették. Most a Phillyben hozzá igazítják a playbook-ot. Tebow is jobban tud dobni futásból vagy bootlegből, rolloutból. Ezeket kell erőltetni. Ehhez persze kell egy értelmes futójáték is. De az most is látszik hogy gecierős karja van. Jövőre ha lesz Bay-Bay végre ezt nagyon ki lehet használni mert nála nem nagyon lehet jobb, magas deep threat-et találni.

Olyan edzőt kell hozni aki nem fél újítani, mert ha megpróbálja belenyomni a mostani konzervatív NFL keretekbe akkor nem lesz jó. Ha olyan játékot próbál játszani ami Tebow mostani erősségeit akarja kihasználni akkor viszont nagy siker lehet. Nem tudom ki lehet ilyen. Harbaugh nem tudom. A nagynevek, Gruden, Dungy, Cowher erre semmiképpen sem jók. Ők másban utaznak. Kubiakban én látok lehetőséget, de csak akkor, hogyha egy védelem szinten teljhatalmú DC is érkezik.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mikor megfordította a meccset és jött le a pályáról úgy kiabált a többiekkel, hogy azt hittem ő is felmegy a védők közé a Texans utolsó támadásánál 😀 Teljesen olyan volt, mint a college-ban. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Nekem azt tetszett meg Tebow-ba anno hogy profi és hogy nem fél ütközni. Ez NFL-ben sokat ér mert mondjuk nálunk Webb tökre meglepődötten játszott és kerülte a contactokat. Tebow mondjuk felépítéséből meg játékából is kifolyólag fogja aztán ha nem lát WR-t neki megy izomból bárkinek. Nem volt megijedve és leszarta hogy int-tel kezdett. QB-nál fejben rohadt sok dolog eldől és TT ebben nagyon ott van. Mégha hülyén is dob annyira összerakott játékos hogy a tehetségével simán top QB lehet még ha idiótán dob is.
Mondjuk azért hozzá kell tenni Llyod nélkül azért nehezebb lenne neki.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Tebow dolga azért akárhogy is de nagyon nehéz volt. Nem illik project játékosokat, főleg QB poszton mélyvízbe dobni. Csak vészhelyzetben, de többnyire Clauseni leégés lesz belőle. Szóval ennél többet aztán nem lehet vári ilyen helyzetben, és ezek a tények. Az hogy így is lehetne, meg amúgy is lehet majd, az feltételezés. Nagyon nehéz feladatot oldott, és rajta volt nyomás, neki volt mit veszteni, ha a Denvernek nem is. Még egy nagyon kemény feladata van hátra, utána már nehéz lesz szidni, ha megoldja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Az igazsághoz hozzá tartozik az is, hogy kaptunk némi bírói támogatást és nem a liga legerősebb secondaryje ellen jött össze ez a 300+ yard. De akkor is basszus megfordította -17-ről! Volt egy INT-je azt leszámítva kifogástalanul játszott, még mindig 100 fölött van a passer ratingje, több TD-t adott mint mondjuk Clau, és meccset nyert a Broncos-zal! Mindezt egy nagyon gyenge fal mögött, egy nem rá szabott playbookkal, béna playcallal és úgy, h mindössze 2 hete edz a kezdő csapattal. Mi lesz itt 2 év múlva, amikor hivatalosan is lehet, h lesz belőle valami? 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
gratula meg minden
és nem akarok károgni
(de tényleg)
igaz csak a múlt heti meccset láttam tibótól
de ami itt megy két meccs után vele kapcsolatban
hát...azért ezzel még szerintem várni kellene
jövőre kiderül
😊
mindenesetre remélem látom még nálatok akkor is
még ha college-ban nem is szerettem
😊
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
maxi respect a csapatnak és Tebow-nak külön is.
a fantasyban döntőt játszottam, ő lett a kezdőm, bevállaltam. Nem is rajta ment el a meccs.

Tebow sokra viszi még, sok sikert a pályájához! A következő héten is GO BRONCOS!!!!



több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Végre újra bejött a fórum, hajban csak magamban tudtam örömködni... 😀

Nagyon nagy győzelem volt, Tebow megmutatta, hogy nagyon jó esélye van, hogy kiváló NFL QB legyen. 😊

Nálam rajta kívül még két hőse van a meccsnek, Lloyd (aki immár a második legtöbb yard-ot elkapó Broncos WR egy szezon alapján Rod 1600+ yard-os szezonja mögött) és Buckhalter, aki most hozta azt, amit lassan 2 éve minden meccsen várnánk tőle... 😊

Előre a köcsögök ellen, egy szép befejezésért! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Tebow nyerő típus ez most is kiderült.Toca
Bizony. És ebben a sportban ez nem elhanyagolható szempont. Ennyire sokat számít a képességeken felül a hozzáállás. Remélem akárki is megy edzőnek Denverbe, belátja, hogy a 2010es évek QB-gigásza az irányítója, és nem azzal lesz elfoglalva, hogy Tebow milyen mozdulattal/ívben/stb. dob, hanem köré píti a 2010es évek meghatározó dinasztiáját. JMD bánhatja, hogy elbénázta, ha alatta válik kezdővé Tebow, majd a következő években pár SB-győzelem, akkor simán HoF-er HC lehetett volna kb. 45 éves korára, és mindenki őt isteníti, hogy meglátta a lehetőségeket Tebow-ban. Így meg viselheti a bohócsapit.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
Második mérkőzésén ahol kezdő 300+ dobott yard, plusz a 4. negyedben húzza be a győzelmet 😀 Vajon ki lesz a hét újonca? 😛aztec
mármint az a kérdés, hogy ki kapja a "Tim Tebow rookie of the week" díjat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ki sem kell írni a választást
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Második mérkőzésén ahol kezdő 300+ dobott yard, plusz a 4. negyedben húzza be a győzelmet 😀 Vajon ki lesz a hét újonca? 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha normális edző jön simán jó csapat lehet Denverben .Toca
Bárcsak igazad lenne. Ha összejön jövőre a PO, bárhol is laksz, a vendégem vagy 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De akkor is epic battle lesz. A jó és a rossz klasszikus csatája 😛haromt
ebben TT fogja játszani a csúf szerepét? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tebow megérkezett az NFL-be, első hazai startnak ideális volt. 😀
Jelenleg a 2-4. helyen vagyunk a draftra, azonos mérlegünk van a Bengals-szal és a Bills-szel, valahol itt fogunk célbaérni, szóval szerencsére ezt sem basztuk el, remélem az utolsó fordulóban sem fogjuk. Bár ha a köcsögök még kieshetnének a playoff-ból, akkor basszuk meg őket is lendületből, Tebow bármire képes. 😛TheMileHighCity
Denverben jó ómen a TT monogramm 😊 Tulo, Tebow (na meg én 😀 )

A köcsögök már kiestek, ergo leszarják. De akkor is epic battle lesz. A jó és a rossz klasszikus csatája 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tebow megérkezett az NFL-be, első hazai startnak ideális volt. 😀
Jelenleg a 2-4. helyen vagyunk a draftra, azonos mérlegünk van a Bengals-szal és a Bills-szel, valahol itt fogunk célbaérni, szóval szerencsére ezt sem basztuk el, remélem az utolsó fordulóban sem fogjuk. Bár ha a köcsögök még kieshetnének a playoff-ból, akkor basszuk meg őket is lendületből, Tebow bármire képes. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tebow egy állat....
Anélkül hogy azt hinném, két meccs után kéne valakit hatalmas QB nak kikiáltani szeretném megkérdezni azokat akik azt mondták talán három év múlva lehet belőle valami, most jól vannak?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok nektek. Tebow elképesztő nagyot játszott. Nem tudom, hogy a következő körben ki ellen játszotok, de retteghetnek.Bondi
Thx.
Ez lesz tőle a szokásos 😀
Jövőhéten a Chargers ellen azért már nehezebb dolga lesz, de otthon lesz az is, ott meg kezdőként eddig veretlen 😀Black_Adder
1 start a sötét oldal ellen, második start az ördögös sisakos Texans ellen, 3. start a sátán ellen.

ideális sorozat 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Gratulálok nektek. Tebow elképesztő nagyot játszott. Nem tudom, hogy a következő körben ki ellen játszotok, de retteghetnek.Bondi
Thx.
Ez lesz tőle a szokásos 😀
Jövőhéten a Chargers ellen azért már nehezebb dolga lesz, de otthon lesz az is, ott meg kezdőként eddig veretlen 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear