Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Én adnék a köcsögöknek 30 pont előnyt, de csak azért, hogy még megalázóbb legyen a didalmas győzelmünk 😀 😀


több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
2 kérdés:

1. Dawkins-ba mennyi van még? Szerintetek?

2. A vasárnapi misére jöttök? 😀JC6
1.Remélem TT imádkozik majd érte is és akkor az angyalok segítik Dawkinst is
2. a mise alap 😀 bár szerintem félidőre elfogy nálam a misebor 😂 😂 kíváncsi vagyok, hogy mennyi előnyt adunk a Boltsnak, hisz mindannyian tudjuk simán ledolgozunk bármekkora hátrányt. 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hú most beégtem.. de gáz 😕

majd a misére viszek Tebow által dedikált boros üveget és ostyát 😊)

kösz fekete testvérem 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
2 kérdés:

1. Dawkins-ba mennyi van még? Szerintetek?

2. A vasárnapi misére jöttök? 😀JC6
Az 1. kérdésre a válaszom: Szerintem nem sok, főleg, ha lockout lesz jövőre. Idén elég gatyául játszott néha, és nézett be olyanokat is, amit még a rookie-k sem szoktak. Az sem jó ómen, hogy sokat volt sérült a térdével idén - mondjuk ez is benne van a rosszabb játékában. Viszont nekem az nem volt tudatos, egészen a múlt hétig, hogy 5 évre firkantott alá tavaly(abban a hitben voltam hogy csak 2-re). Ki tudja, lehet, hogy még fel tudja szívni magát 1-2 szezonra.

2. : Of course... Ki nem hagynám.akike
Miért lenne lockout? Kizárva?JC6
Lockout azt jelenti, h nem lesz szezon, azért lenne mert még nincs cba /*tudom tarjánban van több is (meg máshol is), de nekik nem olyan kell 😊*/
Dawk sorsa szvsz nagyban függ attól, h ki lesz a DC. Csereként vagy 5-6 DB-s felállásokban mindenképp eltudom még képzelni jövőre, hogy a teljes meccset végig bírja-e abban már nem vagyok annyira biztos...

szerk:
akike: 5 évre írt ő alá. Amikor először szóba hozták velünk, akkor tényleg valami 2 évről volt szó, de pont azért jött el az Eaglesből mert ő még sokáig szeretett volna játszani, ott meg nem adtak neki hosszú szerződést. Szóval kénytelenek is voltunk 5évest adni neki.
Ha kevesebbet lenne sérült jó lenne ő, meg a puszta jelenléte is sokat számít a védelemnek 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2 kérdés:

1. Dawkins-ba mennyi van még? Szerintetek?

2. A vasárnapi misére jöttök? 😀JC6
Az 1. kérdésre a válaszom: Szerintem nem sok, főleg, ha lockout lesz jövőre. Idén elég gatyául játszott néha, és nézett be olyanokat is, amit még a rookie-k sem szoktak. Az sem jó ómen, hogy sokat volt sérült a térdével idén - mondjuk ez is benne van a rosszabb játékában. Viszont nekem az nem volt tudatos, egészen a múlt hétig, hogy 5 évre firkantott alá tavaly(abban a hitben voltam hogy csak 2-re). Ki tudja, lehet, hogy még fel tudja szívni magát 1-2 szezonra.

2. : Of course... Ki nem hagynám.akike
Miért lenne lockout? Kizárva?
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
2 kérdés:

1. Dawkins-ba mennyi van még? Szerintetek?

2. A vasárnapi misére jöttök? 😀JC6
Az 1. kérdésre a válaszom: Szerintem nem sok, főleg, ha lockout lesz jövőre. Idén elég gatyául játszott néha, és nézett be olyanokat is, amit még a rookie-k sem szoktak. Az sem jó ómen, hogy sokat volt sérült a térdével idén - mondjuk ez is benne van a rosszabb játékában. Viszont nekem az nem volt tudatos, egészen a múlt hétig, hogy 5 évre firkantott alá tavaly(abban a hitben voltam hogy csak 2-re). Ki tudja, lehet, hogy még fel tudja szívni magát 1-2 szezonra.

2. : Of course... Ki nem hagynám.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2 kérdés:

1. Dawkins-ba mennyi van még? Szerintetek?

2. A vasárnapi misére jöttök? 😀
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ez az ember tényleg győzni akar:
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d81d4ddd8/Sound-FX-Take-a-Te-bowakike
elég meggyőző link 😀aztec
Remélem meggyőző lesz a Chargers ellen is... A Houston ellen is csak ő akarta igazán a győzelmet. A Bolts "#1 ranked D" ellen kevés lehet, és igazából ez lesz neki az első komoly megpróbáltatása. El kell hitetnie a csapattal is, hogy tudunk győzni, akkor nem lehet baj.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ez az ember tényleg győzni akar:
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d81d4ddd8/Sound-FX-Take-a-Te-bowakike
elég meggyőző link 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Injury report:
DNP: Bailey, Moreno
Limited: Bruton, Dawkins, McBath, Orton
Full: Decker, Royal, Tebow, Bay-bay

Tebownak bokasérülést írnak, de haa teljes edzést végzett nincs komoly baj...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ez az ember tényleg győzni akar:
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d81d4ddd8/Sound-FX-Take-a-Te-bow




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Tudom még korai, de a Bolts ellen milyen esélyeink lehetnek?aztec
Egy tebowista szerzetes nem kérdezhet ilyet!
Segítünk magunkon, és Isten is megsegít.
Legalábbis, az ő földi helytartója.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudom még korai, de a Bolts ellen milyen esélyeink lehetnek?aztec
itt keresd meg rá a választ
http://biblia.hit.hu/
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tudom még korai, de a Bolts ellen milyen esélyeink lehetnek?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Nem mintha sokat számítana, Lee Robinson LB IRre került, helyére érkezett Louis Leonard DL.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Szerintem ezt tényleg kilehet magyarázni (még ha egyértelmű bibliai utalás is)... De ha tényleg eltiltják, akkor Goodell egy képmutató barom :/ Magyarázott itt a bandajelek kiszűréséről TD-ünnepléseknél, aztán abból is lófasz van... :/pc_x
5 rugó büntetés azt annyi, ha egyáltalán, biztos nem lesz eltiltás ebből.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Lloyd a Pro Bowl-on by Black_Adder:

http://denversports.blog.hu/2010/12/29/brandon_lloyd_az_nfl_pro_bowl_kereteben

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Szerintem ezt tényleg kilehet magyarázni (még ha egyértelmű bibliai utalás is)... De ha tényleg eltiltják, akkor Goodell egy képmutató barom :/ Magyarázott itt a bandajelek kiszűréséről TD-ünnepléseknél, aztán abból is lófasz van... :/


több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Viszont érik a(z alsó hangon) 4-meccses eltiltás:

Döme
Lehet a kiírásból gondja TTnek?Előfordulhat egy tényleges eltiltás, vagy csak ejnye-ejnye lesz?Ki merné eltiltani isten fiát? 😀 Tudom, Goodell 😂 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
10 And the angel said unto them, Fear not: for, behold, I bring you good tidings of great joy, which shall be to all people.
11 For unto you is born this day in the city of David a Saviour, which is Christ the Lord.
Luke 2:10-11

10. És monda az angyal nékik: Ne féljetek, mert ímé hirdetek néktek nagy örömet, mely az egész népnek öröme lészen:
11. Mert született néktek ma a Megtartó, ki az Úr Krisztus, a Dávid városában.
Lukács 2:10-11Sobri Jóska
Lassan az egész biblia fel fog kerülni a fórumra Tebow pályafutása alatt... 😀

Egy püspöknek mit kell csinálnia?
Én azt vettem tervbe, hogy majd Colorado kormányzójaként Florida-t is elfoglaljuk, elnevezzük Tebowland-nek, s fenyveseket telepítünk a pálmafák helyére. :cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
haromt, kérdezted, hogy ez Tebowizmus-e. Figyelj, egy bíborostól minimum ilyen írásokat várunk, úgy hogy: köszönjük, a nép nevében 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Tim Tebow Rookie of the Week szavazás 😊
http://www.nfl.com/partner?partnerType=rookies&module=HP_cp3_package

Igazából tök fölösleges volt kiírni 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Broncos' Brandon Lloyd named to NFL Pro Bowl

Bűncselekmény lett volna, ha nem kerül be. 😛

Mondjuk azon még mindig csodálkozom, hogy Tebow-nak ennyi nem volt elég hozzá. 😀TheMileHighCity
Én meg azon csodálkozom, hogy Champ kimaradt. Tavaly sokkal szarabb szezonnal bent volt, idén Bowe-t és Wayne-t (két AFC Pro Bowl WR) leszedett a pályáról, most nincs bent. Érdekes...StormST
http://www.nfl.com/videos/nfl-pro-bowl/09000d5d81d47a2f/AFC-Pro-Bowl-roster-Offense?module=HP_cp2
Lloyd-ot külön kiemelik a végén 😊 Nem is kis teljesítmény egy ilyen szar csapatban kiemelkedni a ligából.

Champ is ott lehet az értelmetlen, érthetetlen, elfogadhatatlan, szar ProBowl időpont miatt. Könnyen lehet, h Revis vagy McCourty visszamondja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Broncos' Brandon Lloyd named to NFL Pro Bowl

Bűncselekmény lett volna, ha nem kerül be. 😛

Mondjuk azon még mindig csodálkozom, hogy Tebow-nak ennyi nem volt elég hozzá. 😀TheMileHighCity
Én meg azon csodálkozom, hogy Champ kimaradt. Tavaly sokkal szarabb szezonnal bent volt, idén Bowe-t és Wayne-t (két AFC Pro Bowl WR) leszedett a pályáról, most nincs bent. Érdekes...StormST
bowet csak egyszer 😛Newman
21-0 után már mindegy volt... 😛

1 rossz meccse volt egész szezonban, de amikor Bowe már a legjobb formában lévő WR-nek számított a ligában, akkor megmutatta neki, hogy milyen egy shutdown CB... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
akkor beállok soldi mellé a goodell égető szektába 😊
de a wrist coachra bármit írhatsz, ráfogod hogy egy play volt 😛haromt
szerintem Luke McCownnak üzente, hogy jövőre a jax 2-10-zel vagy 2-11-gyel fog állni, amiért az ő ledraftolása helyett ilyen balfasz Garrard backupja, mint McCown.Höri
😂
Hiába; nem lehet mindenkinek olyan jó 2. QB-ja mint Painter...
Amúgy mondanám; hogy jövőre már Stanzi lesz majd Garrard tartaléka; de a hajnali teljesítménye miatt nem biztos hogy ez jó lenne nekünk