Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Tebow to start vs. Chargers

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Piszok mázlista 😊
http://www.youtube.com/watch?v=p5jLdrRxMXg
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
GMC Never Say Never Tim Tebow-val
Drive of the week szintén Tim Tebow-val 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De te nem Dawkteista vagy? 😀Black_Adder
Hát ezen besírtam 😀
Kösz tesó 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
És végre, megszületett a Tebowteizmus, mint vallás.

Pápa - I. Sobri Jóska pápa

Bíborosok - StormST, haromt

Püspök - TheMileHighCity

Szerzetesek - Black_Adder, JC6

Térjetek meg, leendő Tebow fanok!!
😀 😀 😀JC6
De te nem Dawkteista vagy? 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jövőre népszámláláskor ha rákérdeznek a vallási hovatartozásomra ez lesz a válaszom. 😀

TYTről megjött a meccs. 😊xrace77
LOL. Ez jó 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Még?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Ahhoz képest Tebow csak nálam tolja GM ben.Delonso_
Még. Pedig volt QB-d is 😕
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahhoz képest Tebow csak nálam tolja GM ben.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
kubiak nagyon jó OC, de az igazolások illetve az egyéb HC dolgok nem neki valóak.

tessék az álom edzőigárdám jövőre
(a front office elvileg aláírt Elway, a pontos funkcióját még nem tudni, de valahol a GM fölött lesz. Kb mint Tuna)
HC: Jim Harbaugh
OC: Kubiak
DC: Singletaryharomt
GM: Tálosi Tibor 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
És végre, megszületett a Tebowteizmus, mint vallás.

Pápa - I. Sobri Jóska pápa

Bíborosok - StormST, haromt

Püspök - TheMileHighCity

Szerzetesek - Black_Adder, JC6

Térjetek meg, leendő Tebow fanok!!
😀 😀 😀JC6
Jövőre népszámláláskor ha rákérdeznek a vallási hovatartozásomra ez lesz a válaszom. 😀

TYTről megjött a meccs. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Beállok én is szerzetesnek 😀

http://prod.static.broncos.clubs.nfl.com/assets/images/imported/zip/2010/08-August/100807_practice/100807_practice-TimTebowshowsoffhisrookiehaircut--nfl_medium_540_360.JPG
😀aztec
LOL 😀

oké 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát jobb ajánlat mi lehet? NFL-ből meg fogja keresni a Vikes és a Cowboys is. Ez tuti.
Pénzben kb a college is ugyan ennyit fizet. Őtt a micsigen sanszos, hogyha kirúgja RR-t, mert ott végzett Harbó. A nagyobb egyetemeknél meg most úgy tűnik nem nagyon van edzőkérdés. A Texasnál lehetett volna, de ők úgy tűnik nem váltanak. A Florida elkelt, a Penn State meg addig vár a váltással, amíg JoePa-t már a meccsről viszik a temetőbe.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kubiak és Sing lapát. Nem valószínű, hogy dobálnák nekik az NFL edzői székeket. Ergo aláírnak mondjuk coordnak is. Kubi főleg, mert az volt itt régen is és komoly kötődése van a városhoz.haromt
Kubiak akár kaphat, de Sing szerintem megy egyetemi edzőnek,ott ordítozhat kedvére, amit meg tud ebből a mesterségből, az oda elég. Ha a profik közül még egy csapat megkeresi, megeszem a kalapom, mert DC sose volt, vezetőedzőként meg az ordítozáson meg a gatyaletoláson kívűl semmit se mutatott (ezt próbáltad volna beírni a Frisco topicba egy évvel ezelőtt). Amúgy ha lesz egy GM, a GM fölött Elway, Elway fölött a Jóisten, azért kell egy olyan vezetőedz, aki ezt megemészti. Harbaugh fog jobb ajánlatot is kapni. Az, hogy jobb edző lesz e, az más kérdés. Az én pénzem most Kubiakon van, mint HC, aztán próbálnak aláadni egy csapatot, meg egy edzői stábot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Srácok van infótok arról,hogy a Tim Tebow Documentary mikor jön ki? A trailer nagyon jó lett, mind tartalmat illetően, mind a vizuális megvalósítást.

szerk: belinkelem a trailert,hátha van még valaki aki nem látta. érdemes megnézni.
http://www.youtube.com/watch?v=9KE0Tow3wXcundisputedly
azt a rohadt, de jó.ahogy tolja azt a 2-3 tonnás kocsit 😀

Beállok én is szerzetesnek 😀

http://prod.static.broncos.clubs.nfl.com/assets/images/imported/zip/2010/08-August/100807_practice/100807_practice-TimTebowshowsoffhisrookiehaircut--nfl_medium_540_360.JPG
😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Kubiak szerintem jön, ha Bowlen hívja, kérdés, hogy ha nem HC-nak kéne, akkor jönne-e...

Eddig a legelszáltabb stáb, amut láttam:
HC: Nolan
OC: Kubiak
DC: John FoxStormST
Nolan már bizonyított hogy szar HC. a lényeg hogy 3-4es DC kell, mert nem kéne kicserélni az egész csapatot.
Jöjjön Kirby Smart a Bamá-tól 😊 és akkor biztos lenne Dareus draftolása...haromt
Az volt az indoklás, hogy nálunk sikeres volt és DC-nek úgyse jönne vissza. Mondjuk szerintem is hülye döntés lenne, egyedül Kubiak lenne jó ötlet, úgy érzem ő tudna mit kezdeni Tebow-val, annyira vészesen nem kellene más playbook hozzá, mint Plummer-hez kellett és vele jól dolgozott...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kubiak szerintem jön, ha Bowlen hívja, kérdés, hogy ha nem HC-nak kéne, akkor jönne-e...

Eddig a legelszáltabb stáb, amut láttam:
HC: Nolan
OC: Kubiak
DC: John FoxStormST
Nolan már bizonyított hogy szar HC. a lényeg hogy 3-4es DC kell, mert nem kéne kicserélni az egész csapatot.
Jöjjön Kirby Smart a Bamá-tól 😊 és akkor biztos lenne Dareus draftolása...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Kubiak szerintem jön, ha Bowlen hívja, kérdés, hogy ha nem HC-nak kéne, akkor jönne-e...

Eddig a legelszáltabb stáb, amut láttam:
HC: Nolan
OC: Kubiak
DC: John Fox



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Harbaugh Raiders kötödése miatt remélem nem jön ide...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kubiak és Sing lapát. Nem valószínű, hogy dobálnák nekik az NFL edzői székeket. Ergo aláírnak mondjuk coordnak is. Kubi főleg, mert az volt itt régen is és komoly kötődése van a városhoz.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ott vagyok a bandwagonon, de ha leesek róla, és megütöm a seggem, morcos leszek. Annyit kérnék, hogy legalább itt ne kezdjünk már el olyan kifejezéseket használni, pláne két meccs után, hogy győztes, meg harcos. Ennyi erővel David Garrard, meg Kerry Collins sokkal nagyobb győztes, meg erősebb harcos. Jól néz ki a srác a pályán, az edzői stáb tesz is róla, hogy jól nézzen ki. Egyébként ezzel lehet, hogy megnyerte nektek Kubiakot is, aki szerintem a legtúlértékeltebb edző az elmúlt 5 évből, akinek a csapata minden szezon előtt áttörés előtt áll már három éve.füligjimmy
kubiak nagyon jó OC, de az igazolások illetve az egyéb HC dolgok nem neki valóak.

tessék az álom edzőigárdám jövőre
(a front office elvileg aláírt Elway, a pontos funkcióját még nem tudni, de valahol a GM fölött lesz. Kb mint Tuna)
HC: Jim Harbaugh
OC: Kubiak
DC: Singletaryharomt
MEnnyi edzőt is fizetnétek akkor egyszerre? 😂 😂
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Hát azért hogy ezt összehozzátok elég sok dolog kéne ($$$) .
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ott vagyok a bandwagonon, de ha leesek róla, és megütöm a seggem, morcos leszek. Annyit kérnék, hogy legalább itt ne kezdjünk már el olyan kifejezéseket használni, pláne két meccs után, hogy győztes, meg harcos. Ennyi erővel David Garrard, meg Kerry Collins sokkal nagyobb győztes, meg erősebb harcos. Jól néz ki a srác a pályán, az edzői stáb tesz is róla, hogy jól nézzen ki. Egyébként ezzel lehet, hogy megnyerte nektek Kubiakot is, aki szerintem a legtúlértékeltebb edző az elmúlt 5 évből, akinek a csapata minden szezon előtt áttörés előtt áll már három éve.füligjimmy
kubiak nagyon jó OC, de az igazolások illetve az egyéb HC dolgok nem neki valóak.

tessék az álom edzőigárdám jövőre
(a front office elvileg aláírt Elway, a pontos funkcióját még nem tudni, de valahol a GM fölött lesz. Kb mint Tuna)
HC: Jim Harbaugh
OC: Kubiak
DC: Singletary
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És végre, megszületett a Tebowteizmus, mint vallás.

Pápa - I. Sobri Jóska pápa

Bíborosok - StormST, haromt

Püspök - TheMileHighCity

Szerzetesek - Black_Adder, JC6

Térjetek meg, leendő Tebow fanok!!
😀 😀 😀JC6
Hiszek egy......

Ott vagyok a bandwagonon, de ha leesek róla, és megütöm a seggem, morcos leszek. Annyit kérnék, hogy legalább itt ne kezdjünk már el olyan kifejezéseket használni, pláne két meccs után, hogy győztes, meg harcos. Ennyi erővel David Garrard, meg Kerry Collins sokkal nagyobb győztes, meg erősebb harcos. Jól néz ki a srác a pályán, az edzői stáb tesz is róla, hogy jól nézzen ki. Egyébként ezzel lehet, hogy megnyerte nektek Kubiakot is, aki szerintem a legtúlértékeltebb edző az elmúlt 5 évből, akinek a csapata minden szezon előtt áttörés előtt áll már három éve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És végre, megszületett a Tebowteizmus, mint vallás.

Pápa - I. Sobri Jóska pápa

Bíborosok - StormST, haromt

Püspök - TheMileHighCity

Szerzetesek - Black_Adder, JC6

Térjetek meg, leendő Tebow fanok!!
😀 😀 😀