Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Gratulálok nektek. Tebow elképesztő nagyot játszott. Nem tudom, hogy a következő körben ki ellen játszotok, de retteghetnek.Bondi
Thx.
Ez lesz tőle a szokásos 😀
Jövőhéten a Chargers ellen azért már nehezebb dolga lesz, de otthon lesz az is, ott meg kezdőként eddig veretlen 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként amit félidőben rívást levágtatok, azért szégyelljétek össze magatokat. 😛 Believe in Tebow.Döme
nem benne nem bíztam hanem a defenseben és az edzőkben 😛

Őket már ő sem tudja helyettesíteni 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Egyébként amit félidőben rívást levágtatok, azért szégyelljétek össze magatokat. 😛 Believe in Tebow.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Gratulálok nektek. Tebow elképesztő nagyot játszott. Nem tudom, hogy a következő körben ki ellen játszotok, de retteghetnek.Bondi
Tebow nyerő típus ez most is kiderült. Szerintem rajta kívül kevés ember hitte hogy megnyerhetik.
Egyet sajnálok SD vereségben, sokkal viccesebb lett volna ha jövőhéten Tebow veri ki őket 😊
Érdekes amúgy hogy a defensetek is minimális életjelet ugyan de mutatott. Ha normális edző jön simán jó csapat lehet Denverben .
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Gratulálok nektek. Tebow elképesztő nagyot játszott. Nem tudom, hogy a következő körben ki ellen játszotok, de retteghetnek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyertünk 😀
TT volt az ász, nagyon nagyot játszott 😊

Remek Karácsony volt, nyert a Tottenham, és a DENVER, plusz szívott az SD 😀 😀

YEAHH 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem lesz 1/1 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
injury statusz:
Questionable: Moreno, Bruton, Dawkins, McBath, Orton, Bay-bay
Probable: Coats, Royal

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Karácsony alkalmára megvan a végeredménye az év denveri sportolója választásnak. A Broncos-t Orton képviseli a top5-ben. 😊

http://denversports.blog.hu/2010/12/24/a_2010_es_ev_legjobb_denveri_sportoloi_eredmenyek


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Moreno már limitált edzést tudott végezni, Jamal pedig a szokásos csütörtöki pihenőjét töltötte. Más nem változott.Black_Adder
Még annyi, hogy ha Prater már valóban IR, akkor felesleges néznünk. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST összefoglalója a Raiders-meccsről, azaz a Tebow-showról. 😊

http://denversports.blog.hu/2010/12/23/broncos_raiders_a_szep_jovo_igerete


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
injury update:
DNP: Jamal Williams, Prater
Limited: Bruton, Dawkins, McBath, Orton, Bay-bay, Moreno
Full: Coats, Royal

Moreno már limitált edzést tudott végezni, Jamal pedig a szokásos csütörtöki pihenőjét töltötte. Más nem változott.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
semmi baja nincs. valami húzódás. De most erre a két meccsre már tökmindegy. Jöjjön fel valami olyan aki játszhat a sok ténylegesen focizó sérült helyett, ne tartsunk ezért rosteren 2 K-t, mert a meccsek végén már kezdőknek kell az ST-ben gyilkoltatniuk magukat általában
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Prater ---> IR
Nem mintha már számítana, de jó gyerek ez, én kedvelem, remélem nem lesz komoly 😊pc_x
Helyére jött a PSből Jeff Byers OL.
Én is remélem.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Prater ---> IR
Nem mintha már számítana, de jó gyerek ez, én kedvelem, remélem nem lesz komoly 😊


több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Csodálom hogy nem szerepelt még Doom letartóztatása. Mondjuk nagyobb a füstje mint a lángja a dolognak. 😊

http://www.scoresreport.com/2010/12/23/broncos-elvis-dumervil-cited-for-assault/Döme
Ha jól tudom arról van szó, h egy biztonsági őr nem akarta beengedni a stadionba, mert nem tudta igazolni magát.
Nos remélem az a bunkó faszszopó rohadt geci biztonsági őr, aki nem ismerte fel Dumervilt, már száműzetve lett Denverből örökre...Black_Adder
az viccesebb lett volna szerintem ha Doom rajta kezdi el újra az edzéseket 😊

Most hogy nem ismered fel, benne van. Igazolnod mindig kell magadat amerikában. Nem sétálgathatsz be a stadionba csak úgyharomt
Lefogadom ebben is a kisköcsög keze van! 😂
Komolyan mondom ez az év egy burlesk film a javából... Ilyet még Benny Hill sem tudott volna összehozni. 😂 😂 😂




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csodálom hogy nem szerepelt még Doom letartóztatása. Mondjuk nagyobb a füstje mint a lángja a dolognak. 😊

http://www.scoresreport.com/2010/12/23/broncos-elvis-dumervil-cited-for-assault/Döme
Ha jól tudom arról van szó, h egy biztonsági őr nem akarta beengedni a stadionba, mert nem tudta igazolni magát.
Nos remélem az a bunkó faszszopó rohadt geci biztonsági őr, aki nem ismerte fel Dumervilt, már száműzetve lett Denverből örökre...Black_Adder
az viccesebb lett volna szerintem ha Doom rajta kezdi el újra az edzéseket 😊

Most hogy nem ismered fel, benne van. Igazolnod mindig kell magadat amerikában. Nem sétálgathatsz be a stadionba csak úgy
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Csodálom hogy nem szerepelt még Doom letartóztatása. Mondjuk nagyobb a füstje mint a lángja a dolognak. 😊

http://www.scoresreport.com/2010/12/23/broncos-elvis-dumervil-cited-for-assault/Döme
Ha jól tudom arról van szó, h egy biztonsági őr nem akarta beengedni a stadionba, mert nem tudta igazolni magát.
Nos remélem az a bunkó faszszopó rohadt geci biztonsági őr, aki nem ismerte fel Dumervilt, már száműzetve lett Denverből örökre...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Csodálom hogy nem szerepelt még Doom letartóztatása. Mondjuk nagyobb a füstje mint a lángja a dolognak. 😊

http://www.scoresreport.com/2010/12/23/broncos-elvis-dumervil-cited-for-assault/
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
azért Plummert nem két szar meccs miatt váltotta Cutler.
Illetve se ez se az nem az a helyzet volt hogy jaj szarul játszottál 2 meccset most padozol. Amikor egy első körös QB-t hozol a csapathoz, ott az addigi irányító tudja, hogy a percei meg vannak számlálva.haromt
mondjuk Tebow is első körös... 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
injury report:
DNP: Moreno, Prater
Limited: Bruton, Dawkins, McBath, Orton, Bay-bay
Full: Coats, RoyalBlack_Adder
Az a sanda gyanúm van, hogy Moreno igencsak nem játszik. (nem baj... majd aktiváljuk Mr NoGain-t 😀 )
Ha végre egyszer egészséges lenne a 2 kezdő + a 2 csere S biztos elég nehéz lenne megszokni. Volt ilyen meccs idén egyáltalán?akike
Ha 4 S is egészséges lenne, akkor a legalább 3 CB sérült lenne 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért Plummert nem két szar meccs miatt váltotta Cutler.
Illetve se ez se az nem az a helyzet volt hogy jaj szarul játszottál 2 meccset most padozol. Amikor egy első körös QB-t hozol a csapathoz, ott az addigi irányító tudja, hogy a percei meg vannak számlálva.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Orton nyilatkozatai alapján úgy tűnik, hogy a Chargers ellen is Tebow fog kezdeni. Ő igyekszik profin nyilatkozni, olyanokat, hogy elfogadja, ha ez a döntés, stb. stb., de azért bebökte, hogy úgy érzi, tudna játszani szombaton, ha kérnék, szóval van benne nem kis sértettség is valszeg, kissé érthető módon. Kicsi olyan érzésem van, mint 2006-ban, amikor Jake-et két rossz meccse után váltotta Cutler, Orton is igazán szarul csak 2 meccsen játszott... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
injury report:
DNP: Moreno, Prater
Limited: Bruton, Dawkins, McBath, Orton, Bay-bay
Full: Coats, RoyalBlack_Adder
Az a sanda gyanúm van, hogy Moreno igencsak nem játszik. (nem baj... majd aktiváljuk Mr NoGain-t 😀 )
Ha végre egyszer egészséges lenne a 2 kezdő + a 2 csere S biztos elég nehéz lenne megszokni. Volt ilyen meccs idén egyáltalán?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
injury report:
DNP: Moreno, Prater
Limited: Bruton, Dawkins, McBath, Orton, Bay-bay
Full: Coats, Royal

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear