Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
De Colquit bortány fosul puntol már mióta... Vagy geci rövidet rúg vagy nagyot geci rövid hang timemal.
Ball meg a Bruton tegnap botrány szar volt.Toca
Todd Sauerbrun óta nincs értelmes punterünk.
Colquitt meg Ball egész évben szarok voltak. Ball igyekszik meg minden, TCben is oda tette magát, de egyszerűen ennyit tud. Buck elvileg nem 100%os valszeg ezért kap több snappet /*meg Maroney is ezért jött*/, a keretbe meg elvileg azért vettük vissza, mert a Colts elvitte volna a PSből. De szvsz nem olyan fontos így védeni őt, mert Moreno ha egészséges akkor alldown back lehet + nálunk van csak IR-en LenDale White. Buck viszont lehet h 'elhasználódott'...
OK Ball még fiatal, de én valahogy nem látom benne a tehetséget.

Most amúgy Morenoval se lettünk volna sokkal jobbak, a OL ugyan sokat fejlődött mióta rendszeresen ugyanabban a felállásban játszanak, de egy ilyen erősségű front7 ellen úgy tűnik nem tudnak mit tenni. Azt a passzt viszont én elkaptam volna, de nem is értem, h miért ő volt ott, van 4 nagyon jó WRünk, miért nem ők mennek az endzoneba?

Legutóbb amikor sérült volt Moreno és Larsen is, talán 10 yardot se futottak össze az RBink. Ajjaj...Black_Adder
Fut Tebow helyettük 😀 de egy idő múlva összetörik őt is ilyen fal mögött.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
De Colquit bortány fosul puntol már mióta... Vagy geci rövidet rúg vagy nagyot geci rövid hang timemal.
Ball meg a Bruton tegnap botrány szar volt.Toca
Todd Sauerbrun óta nincs értelmes punterünk.
Colquitt meg Ball egész évben szarok voltak. Ball igyekszik meg minden, TCben is oda tette magát, de egyszerűen ennyit tud. Buck elvileg nem 100%os valszeg ezért kap több snappet /*meg Maroney is ezért jött*/, a keretbe meg elvileg azért vettük vissza, mert a Colts elvitte volna a PSből. De szvsz nem olyan fontos így védeni őt, mert Moreno ha egészséges akkor alldown back lehet + nálunk van csak IR-en LenDale White. Buck viszont lehet h 'elhasználódott'...
OK Ball még fiatal, de én valahogy nem látom benne a tehetséget.

Most amúgy Morenoval se lettünk volna sokkal jobbak, a OL ugyan sokat fejlődött mióta rendszeresen ugyanabban a felállásban játszanak, de egy ilyen erősségű front7 ellen úgy tűnik nem tudnak mit tenni. Azt a passzt viszont én elkaptam volna, de nem is értem, h miért ő volt ott, van 4 nagyon jó WRünk, miért nem ők mennek az endzoneba?

Legutóbb amikor sérült volt Moreno és Larsen is, talán 10 yardot se futottak össze az RBink. Ajjaj...Black_Adder
Az nem volt rossz ötlet, hogy Ball volt ott, ez volt a meglepetés, a WR-ekre figyel úgyis mindenki. Be is jött, csak Ball volt bal(l)fasz... 😛

Ha Buckhalter nem 100%-os, akkor miért van ott és az (elvileg) egészséges Maroney miért inaktív? Csak én nem látom a logikát ebben? Bucks most akkor ezek szerint a 3. számú, de annak se használjuk? 😛

Az OL jó lesz, hagyni kell őket összeszokni, meg ilyen erejű blitz nem fog jönni sokszor, ha Tebow passzol is majd többet, meg mondjuk egy jól menekülő QB-val annyira nem is gáz. Miattuk annyira nem aggódom egyelőre... 😊

Jah, Tebow elmondta a sajtótájékoztatón, hogy a futott TD-je eredetileg Bucks-é lett volna, csak TT elnézte a play-t és improvizálnia kellett. Ebben az esetben azt kell, hogy mondjam, nem csinálta rosszul... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
De Colquit bortány fosul puntol már mióta... Vagy geci rövidet rúg vagy nagyot geci rövid hang timemal.
Ball meg a Bruton tegnap botrány szar volt.Toca
Todd Sauerbrun óta nincs értelmes punterünk.
Colquitt meg Ball egész évben szarok voltak. Ball igyekszik meg minden, TCben is oda tette magát, de egyszerűen ennyit tud. Buck elvileg nem 100%os valszeg ezért kap több snappet /*meg Maroney is ezért jött*/, a keretbe meg elvileg azért vettük vissza, mert a Colts elvitte volna a PSből. De szvsz nem olyan fontos így védeni őt, mert Moreno ha egészséges akkor alldown back lehet + nálunk van csak IR-en LenDale White. Buck viszont lehet h 'elhasználódott'...
OK Ball még fiatal, de én valahogy nem látom benne a tehetséget.

Most amúgy Morenoval se lettünk volna sokkal jobbak, a OL ugyan sokat fejlődött mióta rendszeresen ugyanabban a felállásban játszanak, de egy ilyen erősségű front7 ellen úgy tűnik nem tudnak mit tenni. Azt a passzt viszont én elkaptam volna, de nem is értem, h miért ő volt ott, van 4 nagyon jó WRünk, miért nem ők mennek az endzoneba?

Legutóbb amikor sérült volt Moreno és Larsen is, talán 10 yardot se futottak össze az RBink. Ajjaj...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
A Ball elejtett TD és a nem sokkal utána beszopott hosszú TD-n dőlt el. Meg azon, h ők inside5be puntoltak, mi meg a covert túlrúgva se... /*Btw: Ki a legjobb punter, aki kijön a draftra?*/
Ballt egyszer már kibasztuk a picsába, és akkor nem véletlenül örült mindenki. Ehhez képest most Buckhalter előtt van a DC-n, ¿De minek?

Tebownak eddig midig 100 fölött volt a QB-ja, amikor passzolt, összességében pedig kereken 120 neki /*ami a legmagasabb lenne, ha értékelhető passzkísérletből jött volna össze...*/. Ugyanannyi TD passzt adott mint Clausen 😂, az összes rookie közül ő futotta a 4. legtöbb futott TD-t /*7G, 1GS-tal nem rossz 😛*/ és 9. rudhing yards / game-ben egyetlen kezdéssel. És mindemellett igazi vezéregyéniség!Black_Adder
De Colquit bortány fosul puntol már mióta... Vagy geci rövidet rúg vagy nagyot geci rövid hang timemal.
Ball meg a Bruton tegnap botrány szar volt.Toca
Colquitt is az elbaszott JMD kísérletek egyre "erősebb" sorát gazdagítja, pl. Maroney mellett... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
A Ball elejtett TD és a nem sokkal utána beszopott hosszú TD-n dőlt el. Meg azon, h ők inside5be puntoltak, mi meg a covert túlrúgva se... /*Btw: Ki a legjobb punter, aki kijön a draftra?*/
Ballt egyszer már kibasztuk a picsába, és akkor nem véletlenül örült mindenki. Ehhez képest most Buckhalter előtt van a DC-n, ¿De minek?

Tebownak eddig midig 100 fölött volt a QB-ja, amikor passzolt, összességében pedig kereken 120 neki /*ami a legmagasabb lenne, ha értékelhető passzkísérletből jött volna össze...*/. Ugyanannyi TD passzt adott mint Clausen 😂, az összes rookie közül ő futotta a 4. legtöbb futott TD-t /*7G, 1GS-tal nem rossz 😛*/ és 9. rudhing yards / game-ben egyetlen kezdéssel. És mindemellett igazi vezéregyéniség!Black_Adder
De Colquit bortány fosul puntol már mióta... Vagy geci rövidet rúg vagy nagyot geci rövid hang timemal.
Ball meg a Bruton tegnap botrány szar volt.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A Ball elejtett TD és a nem sokkal utána beszopott hosszú TD-n dőlt el. Meg azon, h ők inside5be puntoltak, mi meg a covert túlrúgva se... /*Btw: Ki a legjobb punter, aki kijön a draftra?*/
Ballt egyszer már kibasztuk a picsába, és akkor nem véletlenül örült mindenki. Ehhez képest most Buckhalter előtt van a DC-n, ¿De minek?

Tebownak eddig midig 100 fölött volt a QB-ja, amikor passzolt, összességében pedig kereken 120 neki /*ami a legmagasabb lenne, ha értékelhető passzkísérletből jött volna össze...*/. Ugyanannyi TD passzt adott mint Clausen 😂, az összes rookie közül ő futotta a 4. legtöbb futott TD-t /*7G, 1GS-tal nem rossz 😛*/ és 9. rushing yards / game-ben egyetlen kezdéssel. És mindemellett igazi vezéregyéniség!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Pozitívumok:
- Tebow, nálam mindenképpen. Kapott egy valag blitz-et, sok sok sok szembejövő pass rusher-el, ennek ellenére csak 2 sack-et szedett be és igazán nagyon szar passzára nem is emlékszem. Volt egy elejtett TD Ball-tól (lehet nem volna rossz ötlet kivágni a picsába 😛), meg egy nagyon szépen levédekezett hosszú passz Royal felé. Jó lehet a srác, remélem innentől idén már ő kezdhet...
- Vickerson: az INT mellett is volt 1-2 jó megmozdulása, ha más nem, backup-nak mindenképpen megtartanám jövőre...
- Hauschka: én azt hittem, hogy szarabb lesz... 😛

Negatívumok:
- A Beadles - Walton páros: szegényeken nagyon látszik, hogy rookie-k, de én azért még bízom bennük... 😊
- Bruton és McBath: két jónak ígérkező S, akik igencsak ostoba hibákat tudnak véteni néha (előbbi nagyon benézte a testcselt a hosszú TD-nél, utóbbi meg úgy pattant le Miller-ről egy kritikus 3rd down szituban, mint egy óvodás), remélem azért még javulnak, mert elvileg ők lennének a következő generáció... 😛
- ST: Colquitt folyamat túlrúgja a coverage-et, igazából return közben lyuk nem nagyon akad, Decker egész jól hord vissza, csak nem kéne minden labdát előtte egyszer elejteni, punt return-re meg jó lenne valakit úgy odatenni, hogy 2 meccsnél tovább csinálja egyhuzamban... 😛
- Ball: remélem Moreno sérülése nem súlyos, mert ez a srác elég fogalmatlan, az elejtett TD-re meg nincs magyarázat, az egy tökéletes passz volt...
- Bírók: Champ ellen benézett holding az első TD-nél, Moreno facemask-nál nem észrevett horsecollar, a második ruoghning the passer, amit Thomas-ra fújtak, de ő nem is ért hozzá, a másik meg a passz eldobás után kb. 1 ezredmásodperccel ért oda, de a javunkra is tévedtek, rossz felállás miatt vettek el egy TD-t a Raiders-től, pedig nem volt hiba -> szar bíráskodás ismét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nekem nagyon tetszett Tebow játéka, erre lehet építeni a jövőben. Komoly hátrány volt számára a fal gyengélkedése és az elsőszámú RB korai elvesztése (jó, ilyen OL-teljesítménnyel Moreno sem tudott volna sokkal eredményesebben futni, de Ball-nál azért minden téren jobb érzéke van a játékhoz, pl a screen passzoknál is rá jobban támaszkodhatott volna - remélem nem lesz komoly a sérülése és látjuk még a TT-KM párost, mert több mint ígéretesek!), de nem szart be, igyekezett, mindent megtett, a futásai már most komoly segítséget jelentettek, és őszintén szólva én a passzok terén is rosszabbra számítottam volna. Szóval ennél szerintem csak még jobb lesz, és már ez sem volt rossz. Remélem a következő két meccsen is megkapja a lehetőséget a rutinszerzésre, ez lenne most a legfontosabb, nem Orton lelke. Majd az offseason-ben megküzdenek a no1 spotért, de Tebow-é a jövő! Így tovább! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Mellesleg annyit hozzátennék ha Ball nem egy szerencsétlen looser (hogy a rákba lehet egy olyan labdát elejteni lyen szinten...)akkor Tebownak 2 TDje van és valószínűleg szorosabb.
Amúgy csak védelmetek meg off-falatok nincs ráadásul nem értettem a mecs elején mért kellett minden 3.ra Tebow futás a végén meg 8 alkalommal kezdtetek futással összvissz max 5 de inkább 2-3 yardot megtéve belőle összesen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. Soha, de soha ne nézz be a Gayders topikba.
2. ez a szezon, áh, kikaptunk minden szégyen csapattól, akitől csak lehetett, nem gáz, végül is...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Leszarom, h az ellentábor mit mond Tebowról, nem sok QB-nak sikerül ennél jobbra a bemutatkozása. Főleg egy ennyire gyenge csapatban, úgy hogy abszolút nem volt futójáték /*¡¿miért erőltetjük ennyire Ballt?!*/

Az ST egy kalap szar.
A védelem egy kalap szar, annyi különbséggel, h néha csinálnak egy-egy nagy játékot, vagy egy nagy meccset. Nem küldeném el őket a francba, mert legtöbbjükből remek cserejátékos lehetne. Pl. Vickerson, Hunter
Az offense. A fal ma megint gyengébb volt, passprotectionben és futásblokkolásban is. Nem tűnt úgy, h Tebow túl sokat várt volna, és amíg volt Moreno se tudott futni. Egyszerűen a gaydersDL leszedte őket a pályáról. 2 rookieval a falban ez benne van, a nagyobb baj, h ha valaki kidől onnan, akkor a nogaines playeknek is örülnünk kell majd... De remélem a következő szezonra tervezett összes sérülést letudtuk idén...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Sztem ha egy normális side-arm technikát ki tudnak dolgozni az edzők - igen, Rivers is úgy dob, de mégis jó a dobómozdulata - akkor az sokat segíthet még Timnek. Nem nyert, de legalább nem csinált otromba dolgokat. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem volt ez rossz Tebow-tól, csak ugye mivel várta a Raiders, hogy keveset fog passzolni, ezért nagyon ráfeküdtek a blitz-re, nem is bírta az OL. Meg persze Moreno kiválása se jött jól...

A védelmet nem ekézném, úgyis mindegy, voltak szép labdaszerzések, de sajnos sok miss tackle is.

A ST meg fos, ahogy van... 😛StormST
Olyan szempontból sajnálhatjátok McDaniels elvesztését, hogy ő azért ki tudta volna hozni a maximumot belőle. Igaz közben minden más posztot leépít. 😛 Sokkal rosszabbra számítottam tőle, a motionje mondjuk még mindig katasztrófa, de végülis odadobja ahova kell. Megtanulja hogy NFL-ben meddig mehet el a rohangálásban, ütközgetésben, lehet belőle ember.Döme
rondának ronda. de nem pontozzák a passzok szépségét, hanem menjen oda ahova kell.
most még meg kell nézni a kövi 2 meccsen, aztán ha valami hasonlót tud mint most, akkor jövőre vele kell kezdeni.
Ortonra meg találunk vevőt az tuti. Mert legalább csak 2 totál homály meccse volt. Előtte meg top5 QB szinten nyomta. Egy 2. körért el lehet majd sózni akár a Vikes-hez, akár a Cardshoz mondjuk.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem volt ez rossz Tebow-tól, csak ugye mivel várta a Raiders, hogy keveset fog passzolni, ezért nagyon ráfeküdtek a blitz-re, nem is bírta az OL. Meg persze Moreno kiválása se jött jól...

A védelmet nem ekézném, úgyis mindegy, voltak szép labdaszerzések, de sajnos sok miss tackle is.

A ST meg fos, ahogy van... 😛StormST
Olyan szempontból sajnálhatjátok McDaniels elvesztését, hogy ő azért ki tudta volna hozni a maximumot belőle. Igaz közben minden más posztot leépít. 😛 Sokkal rosszabbra számítottam tőle, a motionje mondjuk még mindig katasztrófa, de végülis odadobja ahova kell. Megtanulja hogy NFL-ben meddig mehet el a rohangálásban, ütközgetésben, lehet belőle ember.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Grat Tibónak. Lesz belőle valaki, de remélem nem nálatok: 😛 😀 Egyébként kiégtem a műsoraitokon... Főleg az efféle Schleck által bebiggyesztett képeken... Meg a csák noriszhoz hasonlításokon, stb...Flessss 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
A jövő a lényeg, és ebből a szempontból Tebow bemutatkozása jól sikerült. Fog ez menni, megvan benne a győzniakarás, a képességek, a lehetőségek.
(Én mondjuk úgy emlékeztem, hogy van a Broncosnak védelme, de asszem rosszul.)
Szóval ha nem törik össze, akkor tényleg lehet belőle fasza NFL QB.
Ámen


több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Nem volt ez rossz Tebow-tól, csak ugye mivel várta a Raiders, hogy keveset fog passzolni, ezért nagyon ráfeküdtek a blitz-re, nem is bírta az OL. Meg persze Moreno kiválása se jött jól...

A védelmet nem ekézném, úgyis mindegy, voltak szép labdaszerzések, de sajnos sok miss tackle is.

A ST meg fos, ahogy van... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó hát kiszoptunk. várható volt. nem ez a lényeg. Tebow játéka volt a lényeg.
szerintem abszolút vállalható ez. Ha jövőre az új edző rá épiti a playbookot, akkor jó lehet.

Sok volt a szar, de meg is határozta a meccset hogy Moreno kidőlt hamar, így nem volt futás a védelem meg is nyekkent hamar. Viszont nyertek a riválisok, így elég közel az 1/1 is...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Meglesz ez a győzelem, Tebow nem veszít, meg fogja oldani. Ha kell fut, ha kell saját magának passzol.
Go Tebow, Go!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tebow twittere nemrég: "Psalms 23:4"

Ez (természetesen és jellemzően) egy bibliai idézet:
"Even Though I walk through teh valley of the shadow of death, I will fear no evil, for you are with me; your rod and your staff, they comfort me. "

"Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te vessződ és botod, azok vigasztalnak engem."

Asszem valamire készül a srác... 😊StormST
ez így nem jó. csak a köcsög NFL nem engedi hogy az eye-blackre írja 😛

Én is behúztam keeperben. ott már úgyis csak 4-8. helyért játsszok, ami mindegy. És kezdeni fog. De mivel benn maradt a padon Alex Smith kivágtam miatta Sanchezt 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tebow twittere nemrég: "Psalms 23:4"

Ez (természetesen és jellemzően) egy bibliai idézet:
"Even Though I walk through teh valley of the shadow of death, I will fear no evil, for you are with me; your rod and your staff, they comfort me. "

"Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te vessződ és botod, azok vigasztalnak engem."

Asszem valamire készül a srác... 😊StormST
Nagyon kéne ez a győzelem neki, és nagyon megérdemelné. A 8. héttől egyáltalán nem izgulok a meccseinken , csak tudomásul veszem a vereségeket, de most, most nagyon győzni kéne Tebow-val.

És most úgy érzem el is kaphatjuk őketBlack_Adder
Én már csak apró dolgokban bízok, pl hogy Tebow-nak legyenek sikerélményei, néhány jó futás, egy-egy sikeres passz. Nagyon nem akarom beleélni magam, mert látjuk mi folyik itt az egész szezonban...
Mindenesetre most annyira várom a meccset, hogy a tervezett pre-game rest is elmarad, a fasz se tud ilyen izgalomban pihenni, majd lefekszem reggel 5-kor a Broncos n' Avs night végeztével. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Zuhog az eső, szóval sok passz valszeg egyébként se lenne, viszont a futójátékunkon egy Tebow szintű, jól futó QB nagyot dobhat, főleg ha azért 1-2 jó passzal is tud gondokat okozni a védőknek... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Most már hivatalos: "Tebow will start"StormST
Behúztam fantasy-ben is, mehet a jöhet! 😀TheMileHighCity
Én is ezt tettem. 😀 , de nálam nem lesz kezdő. 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Tebow twittere nemrég: "Psalms 23:4"

Ez (természetesen és jellemzően) egy bibliai idézet:
"Even Though I walk through teh valley of the shadow of death, I will fear no evil, for you are with me; your rod and your staff, they comfort me. "

"Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te vessződ és botod, azok vigasztalnak engem."

Asszem valamire készül a srác... 😊StormST
Nagyon kéne ez a győzelem neki, és nagyon megérdemelné. A 8. héttől egyáltalán nem izgulok a meccseinken , csak tudomásul veszem a vereségeket, de most, most nagyon győzni kéne Tebow-val.

És most úgy érzem el is kaphatjuk őket

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Most már hivatalos: "Tebow will start"StormST
Behúztam fantasy-ben is, mehet a jöhet! 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring