NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
a rang ereje... 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tibi számára idén korábban van karácsony! 😀 (ezek szerint mégsem volt olyan betonbiztos a kisgyerek helye).
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wáháháhá 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nahát.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@ProFootballTalk - Broncos announce Josh McDaniels has been fired. Story to come.

wow
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 007 — #NoStress
takaroggyon mindenkiharomt
Tebow ne 😊

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Legyen már vége a szezonnak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Joe Mays and Dan Gronkowski will be placed on IR.deny79
Mays egész jó volt pedig. Kár érte.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Joe Mays and Dan Gronkowski will be placed on IR.deny79
már tökmindegy. Woodyard és R.Quinn is jó lesz a bekalkulált 4 vereségre
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Joe Mays and Dan Gronkowski will be placed on IR.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LOL. Ez a videó, ez tényleg hol volt sack???

Na nem csodálkozom, hogy idegesek vagytok, én szétbasztam volna egy két fejet ha ilyen történik a mi meccsünkön :SBruce
Olvasd vissza a meccskövetést, volt ott anyázás gazdagon... 😛StormST
Jaja 😀 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
LOL. Ez a videó, ez tényleg hol volt sack???

Na nem csodálkozom, hogy idegesek vagytok, én szétbasztam volna egy két fejet ha ilyen történik a mi meccsünkön :SBruce
Olvasd vissza a meccskövetést, volt ott anyázás gazdagon... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
LOL. Ez a videó, ez tényleg hol volt sack???

Na nem csodálkozom, hogy idegesek vagytok, én szétbasztam volna egy két fejet ha ilyen történik a mi meccsünkön :S
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Mi volt a csalás a bírók részéről, mert nem láttam már akkor a meccset, mert lehalt a gépem...Bruce
1. Volt egy 3&sok, aminél Cassell passza rossz lett, a WR nekiszaladt DJ-nek (aki picit lenyomta a vállát, készülve az ütközésre). A play vége után kb. 10 másodperccel repült egy zászló felesleges durvaságért, ami 1st down-t hozott a Chiefs-nek. Az már más kérdés, hogy saját hülyeségük (egy rossz felállás, majd egy false start, végül egy rossz 4. down) nem szereztek pontot, de a bírók nagy lehetőséget adtak rá...
2. Negyedik negyed vége, 3:45 volt vissza, 2&10. Orton-hoz odaért a blitz, de még messze nem volt a földön, amikor Moreno-hoz varázsolta a labdát, aki már a 1st down marker közelében járt, amikor a bíró visszafújta, hogy lent volt Orton. Sok yard és 1&10 helyett 3&18 jött...
http://www.nfl.com/videos/denver-broncos/09000d5d81ca8337/Chiefs-defense-sack-8-yd-loss



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Mi volt a csalás a bírók részéről, mert nem láttam már akkor a meccset, mert lehalt a gépem...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
JMD kezdete nem 6-0 volt?ThundersNFL
De 6-0. Utána rögtön egy 2-8-as befejezése annak a szezonnak rájátszás nélkül, majd idén ez a csodás 3-9. Így összesen 5-17-es sorozat. Nem tudom, mikor voltunk utoljára ilyen szarok, de az biztos, h '77 előtt. Sőt inkább '73 (első winning season) előtt.
Még jó, h nem értik miért vagyunk idegesek...

JMD takarodj!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
JMD kezdete nem 6-0 volt?ThundersNFL
Bezony, azóta meg 5 sikeredett... 😛

Ügyes a srác, na, nagyon ügyes... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
JMD kezdete nem 6-0 volt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Báázeg milyen statra leltem 😀

JMD a legutóbbi 22 meccsből 17 vereség... szép..JC6
Pedig nem így kezdődött Denveri "ámokfutása",emlékszik még itt valaki a Pats elleni sikerre?sztem nem.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Báázeg milyen statra leltem 😀

JMD a legutóbbi 22 meccsből 17 vereség... szép..
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Mindegyik tetves köcsög zebra, aki ezen a meccsen bíráskodott elmehet a büdös k***a anyjába.

A Chiefs drukkerek meg, akik próbáltak undorító poénkodással kimosni a mocskokat nálam ugyanazon a szinten vannak, mint a csaló zebra banda...

Nem voltunk jók, Orton iszonyat fos volt, ahogy a playcalling is, de a védelem a TD után összekapta magát, igaz kellett sokszor a sok balfaszkodás a Chiefs-től is, de azért jók voltak, főleg Champ-et és Bannan-t illeti dicséret...

Moreno végre kezd úgy játszani, ahogy azt vártuk (vártam) tőle tavaly óta, végre lehetőséget is kapott eleget, erre kell építeni...

Kibaszott pipa lettem ettől a meccstől, mert ilyen alávaló csalást még nem nagyon láttam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A bírói bakik 2-1. Megint minket hátráltattak jobban, de nem ezen múlt a KC jobb volt. Orton dobott vagy 4 picket, amiből egyet se tudtak leszedni. 2× FG távolságban voltak, egyszer puntoltak, egyszer nem jött össze nekik a 4. Csoda, hogy ilyen szoros maradt a meccs, de a szoros meccseket elveszíteni szoktuk idén.
Én nem bántanám Ortont miatta, mert eddig ő tartotta bennem a lelket, de ez ma az övé volt...

JMD meg takaroggyon a büdös picsába. Ha jönne egy értelmes HC, nem lenne annyira szar ez a keret. Mindenképp több van benne, mint 3-9. /*Mondjuk a sorsolásunk meg soha többé nem lesz ilyen gagyi*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
takaroggyon mindenki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hááát....

...egyértelműen Moreno volt ma a mai nap legjobbja, a hátán vitte a csapatot egész meccsen. néha felcsillant a remény, de sajnos elcsesztük ilyen ostoba playcallingokkal... Ortonnak sem élete meccse volt. és akárhogy is állunk, egy rivális ellen elveszített meccs nagyon fáj...

Champ is levette a pályáról Bowe-t, nagyot alkotott. kár az impotens támadójátékért.... 😕

ja, és nem is beszélve a 2 hatalmas bírói bakiról, ami el is döntötte a meccset...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ajánlom mind a Denver-szurkolók, mind az egyéb major sportbarátok figyelmébe az év denveri sportolója választásunkat:

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010

Szavazzatok! 😊TheMileHighCity
Nincs rajta Tebow 😕