Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Vipera!

Egy playről nem lehet szó? Hány példát mondjak, amikor egy playről van szó?

Én azt mondom, ez egy csibészség volt Peytontól. Lehet persze bármi. De mikor melegíteni küldenek valakit vagy beküldik az ifjoncot játszani, az két egész más mondat. Ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy külön utasításokat is kap a reménység mielőtt pályára küldik először. Én ezt nem tartom valószínűnek. Ahogy a volt rajtas sisak nem volt rajtad sisak nyuszika, elméletet sem.

Megmutatta, ő megteheti és meg is meri tenni. Nekem ez egyébként tetszik. Ő nyeri a meccseket. Ha baj van, mindenki rá néz. Akkor ennyit jelez. Ő a kulcsember ő is tudja.
Mikor Puskásékat nem akarták megfizetni, egyik meccs előtt még egyszer kérték. Ők azt is megtették, hogy kaptak első félidőben 3 gólt, rúgtak nullát. Félidőben is rákérdeztek, mi van a lóvéval? Megvolt a pénz. Onnantól lemosták az ellenfelet. Nekem ez imponál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valamit elég jól csinálhatunk, ha a szezon felénél ez a legnagyobb vitatéma. 😊Tomifinn
Hát ja. Amikor arról szól a média, hogy PM milyen g*ci, hogy szól a scoreboard operátornak, hogy lehetőleg a Denver támadása alatt ne húzza népet, vagy milyen önző, hogy ad még egy plusz handoffot stat padding miatt a negyed végén, akkor általában nyert és jó a csapat. Úgyhogy én várom a további hasonló témákat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Valamit elég jól csinálhatunk, ha a szezon felénél ez a legnagyobb vitatéma. 😊
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
egy teljes negyedet kapott, egy playről maradt le. Ez tényleg WTF kategória, óriási faszok vagyunk.

Egyébként nem mutatták a pálya mellett melegíteni, csak miután véget ért a negyed. Pedig szoktak előtte dobálgatni, mielőtt beállnak. Szerintem szóltak neki, h játszhat, ő meg azt hitte rögtön, de 1db playet még várnia kellett. Lehet h nem, lehet h Oswinak szóltak, de Manningnek nem, lehet h Manning direkt szopatja Oswit, vagy csak a statokat akarja vadászni, biztos van valami stat a sikeres handoffokra is, vagy nem tudom, igazából annyira nem érdekel, h el se tudom mondani... Oswi kapott megint egy negyedet, ezúttal sikerült neki 1st down is, passzolhatott többet is, ennek örülök Meg annak is örülök, h nem ütöttük tovább a vasat, nem akartunk mindenáron, mondjuk 59 pontot szerezni, Örülök, h sikerült magunkra találni egy rossz meccs, és másfél rossz negyed után, remélhetőleg kijött a rossz játék, mint a genny a sebből, örülök h meg van a győzelem, örülök, h úgy néz ki sérülés nélkül megúsztuk, és még a bírók miatt sem kell magyarázkodni.

És akkor a 3. negyed utolsó playe, egy handoff szolgáltja a témát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Vagy csak nem figyelt oda és mivel nem volt nála a sisakja, ezért PM bement, tanulópénz... 😊StormST
A sisakot már fogta. Mire odaér az oldalvonalhoz rajta lett volna. Ezt nem is értem miért gond, egy siskaot felvenni egy mozdulat. bekapcsolni bőven ráér a snapig.
Ő nem volt hibás. Vagy Peyton szopatta meg, mert megteheti. Én megértem ezt is. Visszahozta a sírból, nem akart lejönni. Vagy az edzők meggondolták magukat (nem hiszem, semmi értelme nem volt), és elfejetettek egyvalakinek szólni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Vagy csak nem figyelt oda és mivel nem volt nála a sisakja, ezért PM bement, tanulópénz... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
A vidi pont arról akar szólni hogy már azt a playt is Oswi kapta meg. Csak Peyton bement és kész. Úgysem fogják kirúgni vagy padoztatni. Vagy megváltozott a döntés utolsó pillanatban, de Osweilernek nem szólt senki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó csak ha már készült rá, és elvileg le volt beszélve???? Mert szerintem nem magától találta ki, hogy mehet. Talán tudjátok, hogy milyen érzés az amikor utolsó pillanatba lemondják a randit, még akkor is ha a következő tuti összejön. Mindegy valóban túl lett reagálva nem néztem, hogy milyen szitunál van ez, csak a felvételre koncentráltam, és nem is rémlett, hogy utána játszott.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
szegény Osweiler 😕
 vine.co/v/OiZYQExF7hUbaggio
Azért na ez milyen wtf dolog már, és sok mindent elmond arról ki az úr a háznál, amellett, hogy persze tett érte, hogy így lehessen, de akkor is.......dande
Miről beszéltek, onnantól az az 1 play volt már csak Manningé, a következő már Oswié volt, jajj de kibaszott vele a gonosz mindenki...Black_Adder
Igen, szerintem is hülyeség ezt PM-re kenni, volt egy play-re idő a 3. negyedben, azt kapta még PM, lepörgött az óra és jöhetett Oswi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
szegény Osweiler 😕
 vine.co/v/OiZYQExF7hUbaggio
Azért na ez milyen wtf dolog már, és sok mindent elmond arról ki az úr a háznál, amellett, hogy persze tett érte, hogy így lehessen, de akkor is.......dande
Miről beszéltek, onnantól az az 1 play volt már csak Manningé, a következő már Oswié volt, jajj de kibaszott vele a gonosz mindenki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Döcögősen indult, tanulságnak jó lesz, így nem szabad kimenni a pályára. Szerencsére a Roby INT és Anderson vágtája kirántotta a csapatot és főleg PM-et a gödörből...

Annak mindenképpen örülök, hogy meglett Latimer első elkapása, ideje volt! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
szegény Osweiler 😕
 vine.co/v/OiZYQExF7hUbaggio
Azért na ez milyen wtf dolog már, és sok mindent elmond arról ki az úr a háznál, amellett, hogy persze tett érte, hogy így lehessen, de akkor is.......
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 846 — 258. §
szegény Osweiler 😕
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A védelem impozáns volt, minden tekintetben, az O# és főleg PM az első másfél negyedes homály után nagyon szép dolgokat csinált, az ST is hozta, amit kell. Szép győzelem volt ez.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Szerintem kifejezetten jót tett a csapatnak az első másfél negyed

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
2 OT a keretben, a 2 kezdő, fincsi... 😛

Garland került így be, ami azért nekem elég sokat mond Schofield helyéről a csapatnál, de nem sok jót...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
se green se cornick se schofield. tényleg shiftelődhet eggyel jobbra a fal Ramireztől kezdve...
Kíváncsi leszek rá, nem hinném, h túl sokat látnánk a jövőben ezt a felállást

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
most is szélen játszik, tavaly is ott játszott. az h tud slotban is, csak növeli az árát, mióta base felállásban szélen játszik. Roby egyelőre "senki", ha szélen is játszik, csak akkor ha 3 CB van fenn. És korai is lenne most ennél többnek tartani őt. Ez szvsz nem fogja befolyásolni Elwayéket, sokkal inkább az, h a sok FA közül mi a prioritás. Ha azt nézem melyik poszt milyen mély, akkor Orange Julius a #1, ha a produktivitást, talán a másik Thomas, ha a csapategység kritikusságát, akkor Harris.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Mai inaktívak.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megkezdődtek a tárgyalások Chris Harris-szel a szerződéshosszabbításról. Jelenteni nem jelent semmit, mert a 2 Thomas-szal is tárgyaltunk már, még se lett elsőre megállapodás, de mégis megnyugtató ilyet olvasni.
Az első ajánlatunk az szerintem nagyjából Talib szerződéséhez lesz hasonlatos. Ő 9,5 milliót keres évente, (a haterek megnyugtatására szerződése gyakorlatilg 6db 1 éves szerződés egymásutánja)
Ja igen, Chris Harris ügynöke helyében nem fogadnám el, egyrészt Talibnál voltak waringok, sérülések és offfield behavior miatt, Harris-nek egyetlen sérülése úgy tűnik nyom nélkül eltűnt. Emellett növekedett a cap mértéke is, tehát mindenki többet fog kérni, és végül de nem utolsó sorban, jobban játszik, mint Talib.Black_Adder
Egyetértek, szerintem ez csak még óvatosabb tapogatózás, mint a Thomasoknál. Pontosabban, Elway bepróbálkozik valami mérsékeltebb pénzzel, hátha. Harris még mindig inkább slot CB-nek van elkönyvelve, és hiába all pro szinten játszik, ez olyan mint a TE vs WR dolog. Szélső cornernek fizetnek 9-10 millát (vagy többet), slot cornernek nem. Denverben pedig láthatóan Talib az egyik és Roby a másik szélső CB. Sajnos van esély rá, hogy év végén valahová elviszik komoly pénzért CB1-nek, mert megmutatta, hogy van olyan jó, megérje. De Denverben egyszerűen nincs hely a szélen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
én pozitív előjelnek veszem, h a Hox ellen jól játszottak, és a győzelem is lőtávolban volt. 2× egymás után csak nem szívják így fel magukat. Ettől függetlenül csak legyen meg a meccs, gálázni ráérünk később is... Emlékszem tavaly is, voltaképp a Jags elleni a nehezebb győzelmeink közé tartozott, azt a különbséget legalábbis amekkora overdogok voltunk meg sem tudtuk közelíteni. Az ilyen gyenge csapatok nem egyszer annál keményebben és jobban játszanak, minél jobb az ellenfél.
A meccs viszont mindentől függetlenül kötelező, és a kötelezők begyűjtésében amióta itt van PM szvsz hibátlanok vagyunk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 404 — The Mathematician
én a spec team miatt jobban aggódom mint a az OL miatt
de az OL sem áll stabil lábakon

egyébként én is vért izzadós meccset várok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mindenhol azt olvasom az esti meccsről h gála lesz, meg h a "Jokeland Raiders" a leggyengébb csapat a ligában.
Az igazat megvallva szerintem egyáltalán nincs így, két meccsüket láttam, a Pecc meg a Seahawks ellenit, mindkettőt megnyerhették volna...
Ráadásul idén nagyon jól draftoltak, Mack és Carr is legitim top 5 pick így utólag, hosszútávon számolni kell majd velük, de sztem ma is meg fogunk izzadni a W-ért.

Az O-lineal pedig tényleg kezdeni kéne vmit, érzésem szerint jelenleg ez az egyetlen pont a csapatban, amin elmehet a gyűrűnk.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Legwold Clady-Franklin-Montgomery-Ramirez-Vasquez falat vizionál
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/9810/broncos-poised-for-moves-in-offensive-line
Szezon közben centert váltani azon húzom a számat, azon kívül Ramirez nagyon rosszul játszott annak idején RGként, Vasquez meg elvileg jó guard lenne.
És Schofield fel se merült mint beugró RT...

Nate Irving helyett pedig az eddig MLB depth legvégén lévő Steven Johnson fog kezdeni. Mondjuk erre van magyarázat, ha 2 posztra bontjuk az MLBt, MLB futás ellen, MLB passz ellen, akkor előbbi a Irving és S. Johnson, tehát második a sorban, míg Nelson és Barrow passz ellen vannak, Marshall pedig every down WLBt játszik. Azért Johnson szvsz kevesebbet lesz fent, mint Irving szokott volt, de majd meglátjuk. Azért ha az Oakland ellen hiányozni fog Irving, az azt jelentené, h máshol is komoly bajok vannak.


 broncoplanet.com/wp-content/uploads/2014/11/broncszoo22color.jpg
😕)xrace77
😊 Csak aztán használjon is az orvosság mellékhatások nélkül. A Hoxnak majdnem megfeküdte a gyomrát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Megkezdődtek a tárgyalások Chris Harris-szel a szerződéshosszabbításról. Jelenteni nem jelent semmit, mert a 2 Thomas-szal is tárgyaltunk már, még se lett elsőre megállapodás, de mégis megnyugtató ilyet olvasni.
Az első ajánlatunk az szerintem nagyjából Talib szerződéséhez lesz hasonlatos. Ő 9,5 milliót keres évente, (a haterek megnyugtatására szerződése gyakorlatilg 6db 1 éves szerződés egymásutánja)
Ja igen, Chris Harris ügynöke helyében nem fogadnám el, egyrészt Talibnál voltak waringok, sérülések és offfield behavior miatt, Harris-nek egyetlen sérülése úgy tűnik nyom nélkül eltűnt. Emellett növekedett a cap mértéke is, tehát mindenki többet fog kérni, és végül de nem utolsó sorban, jobban játszik, mint Talib.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear