Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422296/article/legarrette-blount-suggs-is-known-to-be-a-dirty-player

Ezen vannak felháborodva, ez kismiska a Welker hit-hez képest szerintem...StormST
Inkább a szándékosság ami itt döntő, Suggs egy barom semmi szükség nem volt arra a hitre, viszont Welker elkapás közben egy picin múlott szerintem hogy nem lett complet. Az hogy a sisakkal szándékosan ment gerincre azt kétlem DMc nem az éppen agyatlan kinyírós típus!ParadSEC
Mindegy, hogy szándékos, vagy nem, a lényeg, hogy védtelen emberre ment sisakkal előre. Nem is látta, hogy mit csinál. És ha Welker addigra mondjuk leül és a tarkóját kapja el?StormST
sok benne a ha... Akkor sem lett volna szebb ha vállvédővel kapja el, de kérdem én a Saftyk elméletben éppen erre vannak kitalálva amit a Cb nem tud megoldani a safty takarit! Bár megmondom nem tudom hogyan tudott volna másként odaugrani Welkert eltakaritani! Bármelyik poszton azonos játékos ezt csinálta volna! Az hogy érhetett volna zászlót nem kérdés, csodálkoztam is hogy nincs, de a fene se érti a mostani bírói hozzáállást!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422296/article/legarrette-blount-suggs-is-known-to-be-a-dirty-player

Ezen vannak felháborodva, ez kismiska a Welker hit-hez képest szerintem...StormST
Inkább a szándékosság ami itt döntő, Suggs egy barom semmi szükség nem volt arra a hitre, viszont Welker elkapás közben egy picin múlott szerintem hogy nem lett complet. Az hogy a sisakkal szándékosan ment gerincre azt kétlem DMc nem az éppen agyatlan kinyírós típus!ParadSEC
Mindegy, hogy szándékos, vagy nem, a lényeg, hogy védtelen emberre ment sisakkal előre. Nem is látta, hogy mit csinál. És ha Welker addigra mondjuk leül és a tarkóját kapja el?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422296/article/legarrette-blount-suggs-is-known-to-be-a-dirty-player

Ezen vannak felháborodva, ez kismiska a Welker hit-hez képest szerintem...StormST
Inkább a szándékosság ami itt döntő, Suggs egy barom semmi szükség nem volt arra a hitre, viszont Welker elkapás közben egy picin múlott szerintem hogy nem lett complet. Az hogy a sisakkal szándékosan ment gerincre azt kétlem DMc nem az éppen agyatlan kinyírós típus!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
ESPN's Adam Schefter reports the "initial diagnosis" for Broncos MLB Nate Irving is a sprained MCL.

Hát ha ez igaz, akkor az jó hír, 2-4 hetet jósolnak, az utolsó 3-4 hétre újra a pályán lehetne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ac1nuyugi9plascfljqe
LeGarrette Blount: Suggs is 'known to be a dirty player'
Steelers running back LeGarrette Blount was fortunate to escape injury Sunday night when Ravens linebacker Terrell Suggs dove at the back of Blount's legs. Blount called Suggs out after the game.


Ezen vannak felháborodva, ez kismiska a Welker hit-hez képest szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Pár gondolat:
- McManus: azt vesztettük el vele, ami egy jó K legfontosabb tulajdonsága tud lenni, a "mindegy milyen a szél, vagy a távolság, nem lesz gond" érzést. Lehet Prater-t ekézni, mert hülye volt, de ő, főleg hátszélben, nem szokott hibázni, leginkább a fontos szitukban nem. 2 meccs 2 kihagyott FG, ez nálam már több, mint megingás, el is veszett a bizalom az irányában Fox-éknál is. Ráadásul kb. azóta sérült, amióta itt van, nem épp franchise K alapanyagnak tűnik eddig...
- Bírók: idén kb. minden meccsen több hibát láttam, mint tavaly, pedig már akkor se láttam rózsásnak a helyzetet. DPI-k elnézve (pro és kontra), bedobott def. holding-ok, be nem dobott off. holding-ok, elnézett TD-k (szerencsére időben korrigálva). Ám ezek mellett még el is tudnék menni, de az a hit Welker-en nála kiverte a biztosítékot. Elvileg ezeket kéne megelőzni vagy keményen büntetni, kb. le is bénulhatott volna (persze kis túlzással) és még mindig az elpattanó labdát keresné, ennyire nem látta a védőt és ennyire esélye nem volt elkerülni az ütközést...
- Offensive game plan: hamar kiment a kukába, kb. olyan érzésem volt, mint a SB-ban az elején, csak most volt egy TD-nk előtte. A ST és D kivette a meccset a támadók kezéből és ahogy a Fox-érában lenni szokott, nem sikerült váltani. Ez benne van, jobb, hogy most jött ki, nem a Chargers ellen, de azért rossz volt látni a vergődést...
- Talib: nem az a bajom vele, hogy nem termeli tonnaszám az INT-t vagy a PDEF-t, hanem az, hogy néha azt látom rajta, hogy fogalmatlan. Benéz sima testcseleket, lepattan a tackle-nél, későn ér oda vagy lemarad az elkapóról az elkapás után. Én nem érzem jelen pillanatban upgrade-nek DRC-hez képest, pedig érte se voltam túlzottan oda soha...
- Defense: én a pressure részben nem láttam hibát, megvolt az a nyomás, csak hát Brady nagyon érzi ezeket, így nehéz időben elkapni, főleg ha a secondary 1-2 embert hamar üresen hagy. A kedvenceim az olyan play-hívások voltak, ahol a S-k vagy LB-k embereztek, 1-2 CB meg légüres térben zónázott, szívtunk nem kevés yard-ot ilyenekből...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Emlékszem, amikor még a Coltsban játszott, akkor nálunk is volt morgás, hogy háromszor egymás után mehettünk Indianapolisba, és kb ugyanez volt a helyzet 😊 Mondjuk szerintem simán aláírjátok, ha cserébe a PO-ban megint otthon és olyan fasza időben lesz egy visszavágó, ott azért fontosabb lett volna nekünk a teljesen kiürülő D-vel egy kis hazai pálya 😊

Passrush egyébként most is volt bőven, bár olvastam ellenkező véleményt az eredménykövetőben, Brady-t úgy sacc/kb 10× földre vittük szabályosan, és nagyjából a playek 70%-ban biztos nyomás alatt volt. Csak Brady, ahogy Manning is, ettől nem szarja össze magát, hanem elpasszolja 2 mp alatt... Ha ennyi elég Gronknak h üresre játssza magát, akkor kit érdekel, h fél mp múlva, már ott van Miller a nyakában... Gyorsan dobó ésvagy jó lábmunkával megáldott irányítók ellen lehetnek még gondjaink a jövőben is, ahogy voltak eddig is.Black_Adder
Számomra viszont ez kicsit meglepetés, nem nagyon szokta szeretni, amikor kapja folyamatosan az áldást, és néha indokolatlanul gyorsan le is vágódott a földre ilyen helyzetekben az elmúlt években, most meg kb csak az intentionelnél volt para, de az sem volt vészesen rossz. Igazából úgy voltam a meccs előtt, hogy ezen a meccsen mi csak nyerhetünk. Mert kb annyival kiemelkedik a mezőnyből a Broncos, hogy még egy hazai vereség sem lenne meglepetés (mondjuk a szar időben reménykedtem kicsit). A futásra sok esély nem volt, aztán ott van Ware meg Von, hát köszi, haladjunk valahogy, de szerencsére azért pár drive-ot leszámítva ez egész jól ment

Bírózni én már évek óta nem bírózom, felesleges, mert úgyis kiegyenlíti hosszú távon egymást, és a saját csapat ellenit mindig jobban észreveszi az ember, és szerintem most nem is ezen múlt. Én a visszahordásnál paráztam, hogy bele fognak fújni, ott azért nagyon kellett az a játék nekünk, hogy kicsit rendeződjünkWyatt
Valòszìnü megszokta a paràt Brady ahànyszor szorongattàk az elmúlt meccsek alatt az nem emberi az O fal miatt! Most hogy hagytak nek +2-3 màsodpercet màr olyan neki ez mintha régi misissipis korszakàban lenne 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Az eredménytől függetlenül nem hiszem hogy a #1 seedetek veszélyben lenne,btw ha a Colts,Lions,GB,Chargers kvartett után kevesebb vereségünk lesz mint Neketek,akkor szerintem meg is érdemeljük.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Na most, h a Colts Pats párharcban hány meccs volt itt és menniy ott, az gondolhatod mennyire érdekel minket Broncos fanokat :p 😉 Számomra nem Brady vs Manning párharc van, hanem Broncos vs Patriots. | és milyen sportszerűen megemlékeztem arról, amikor nekünk kedvezett a sorsolás :A: |

Brady vs pressure, szerintem annyi történhetett, h nálatok az OL teljesítménye pont átbillent az elfogadhatatlanból az elfogadhatóba. Nagyon nagy különbség van, a pont el tudja dobni, és a pont nem között, hiába múlhat ez akár a másodperc tört részén... De nem vagyok kompetens, h ezt megállapítsam, és nem is tartozik igazán erre a topicra, csak annyi, h én a magam részéről a passzsiettetéssel elégedett voltam. Mondjuk amellett is lehet érvelni, h a Chiefs passrush pont annyival jobb, pont annyival hamarabb értek oda, h Brady kikerüljön a komfort zónájából., nem tudom... Majd ha úgy hozza a sors a PO-ban fel lehet melegíteni a témát.
btw Smith-t meccsről-meccsre többet látni, kb mint tavaly Sly Williamst (aki még nem sztár mondjuk, de meghatározó és hasznos tagja a kedző DLnak). Most nemtom, h több snappet kap-e, vagy csak jobban használja ki vagy mindkettő, de több mint biztató a játéka. Az úgymond vízhordók közül, még Malik Jackson játéka tetszik nagyon, bár nem is tudom, h ő még vízhordónak számít-e Broncos fanok között... Mondjuk h nálam mostantól hivatalosan nem. 🏈

A visszahordásnál én nagyon meglepődtem, h nem illegal block in the back. A néger szakértő csóka szerint "good no call", ő egyrészt jobban ismeri a szabályokat, másrészt esélye nem volt már Nelsonnak - asszem ő volt ott, de lehet h más - szerelni. Ettől függetlenül ha illegal block lett volna, szabályok szerint vissza kell fújni, de mondjuk ha semleges szemmel nézem, akkor nem szoktam szeretni, amikor teljesen indifferens szabálytalanság miatt fújnak vissza egy nagy playt. Ha következetes vagyok most is azt kell mondanom, h jó, h nem fújták le és a bírók helyett Colquittot, meg az STt szidni...
És ahogy elsőre is írtam, egyáltalán nem ezen múlt, a pecc túl jól játszott, mi meg túl sokat bénáztuk ahhoz, h bármi/bárki másra kenjük az eredményt... De nem is kell, évente 3× ki lehet kapni az alapszakaszban anélkül h szégyellni kellene, abba meg még egy decemberi fiaskó is belefér a Qualcommban, 2 pecc vereséget meg valahogy csak kiszurkolunk, h meglegyen a #1 seed, ahogy tavaly is, tavalyelőtt is... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Emlékszem, amikor még a Coltsban játszott, akkor nálunk is volt morgás, hogy háromszor egymás után mehettünk Indianapolisba, és kb ugyanez volt a helyzet 😊 Mondjuk szerintem simán aláírjátok, ha cserébe a PO-ban megint otthon és olyan fasza időben lesz egy visszavágó, ott azért fontosabb lett volna nekünk a teljesen kiürülő D-vel egy kis hazai pálya 😊

Passrush egyébként most is volt bőven, bár olvastam ellenkező véleményt az eredménykövetőben, Brady-t úgy sacc/kb 10× földre vittük szabályosan, és nagyjából a playek 70%-ban biztos nyomás alatt volt. Csak Brady, ahogy Manning is, ettől nem szarja össze magát, hanem elpasszolja 2 mp alatt... Ha ennyi elég Gronknak h üresre játssza magát, akkor kit érdekel, h fél mp múlva, már ott van Miller a nyakában... Gyorsan dobó ésvagy jó lábmunkával megáldott irányítók ellen lehetnek még gondjaink a jövőben is, ahogy voltak eddig is.Black_Adder
Számomra viszont ez kicsit meglepetés, nem nagyon szokta szeretni, amikor kapja folyamatosan az áldást, és néha indokolatlanul gyorsan le is vágódott a földre ilyen helyzetekben az elmúlt években, most meg kb csak az intentionelnél volt para, de az sem volt vészesen rossz. Igazából úgy voltam a meccs előtt, hogy ezen a meccsen mi csak nyerhetünk. Mert kb annyival kiemelkedik a mezőnyből a Broncos, hogy még egy hazai vereség sem lenne meglepetés (mondjuk a szar időben reménykedtem kicsit). A futásra sok esély nem volt, aztán ott van Ware meg Von, hát köszi, haladjunk valahogy, de szerencsére azért pár drive-ot leszámítva ez egész jól ment

Bírózni én már évek óta nem bírózom, felesleges, mert úgyis kiegyenlíti hosszú távon egymást, és a saját csapat ellenit mindig jobban észreveszi az ember, és szerintem most nem is ezen múlt. Én a visszahordásnál paráztam, hogy bele fognak fújni, ott azért nagyon kellett az a játék nekünk, hogy kicsit rendeződjünk

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
egyébként szvsz nem kellett volna feladni a futójátékot. Hillmannek nem ment, ezt jól leszűrtük, de Anderson és Thompson merőben más típusú futók, velük lehetett volna h ment volna valamennyire (ez nem Hillman kritikája, fordítva is lehet így). Ami viszont Hillman kritikája, h pass protectionben 0. Ilyenkor látszik mennyire hiányzik Moreno azokról a meccsekről is, amikor szinte nem is futunk...
Az OL Clark lecserélésével se lett jobb, de nem is ennyi volt a probléma a falban. Úgy tűnik Green kb nélkülözhetetlen a futáshoz, a fal önmagában semmire se képes. Az RBk még hoznak yardot contact után, azzal jutnak vissza a LoSra...

Hát az ST az 2011-ben volt utoljára kifogástalan. Azóta valami mindig van, Colquitt szar, Holliday elbizonytalanodik, most egyáltalán nem létezik return játék, sokat elárul h Sanderst beraktuk visszahordónak, ez már végső kétségbeesés, az offense egyik legjobbját az STben összetöretni. Ami McManust illeti, ez az első <50 amit kihagyott, ráadásul rossz időben. A kötelezőket mondhatni hozta, csak ha vagy az idő vagy a távolság nem ideális, akkor egyet se. Most mondjuk tényleg nem ártott volna ha berúgja az elsőt, akkor rúgjuk a másodikat is, és nem hagyunk nagyon jó mezőnypozíciót, akár +13mal is állhattunk volna félidőben a Patshez képest. Ezzel nem kifogásokat keresek, csak McManus teljesítményét értékelem. Ettől függetlenül én még nem húzom rá a vizes lepedőt, de jó lenne ha összeszedné magát...

Az eredménykövetőben Talib kapott még talán igazságtalanul nagy kritikát. Azért rengeteg nagy playt csinált már, 2 INT az ő neve mellé, és még vagy 3, amihez ő is kellett, fontos openfield tackle-ök, stb... Vicces, h Simmsék meccs előtt mondják h milyen jó, Harrisről meg még mindig szó sem esik. Benoit-nál is Talib mid season All Pro Harris meg még honorable mention sem... Ennyit számít a név, a felületes szemlélő azt mondja milyen jó, mert a highlightokban csak a nagy playei vannak, a szurkoló szerint meg szar, mert azt várja tőle, h kb 0-s DPR-e legyen. A valóság ahogy oly sokszor a 2 között van. Harris jobb nála, de az is igaz, h Talib játszik a baloldalon, az a nehezebb... Ezen a meccsen rászolgált a népharagra, de az egész szezon nézve nem. Néha ki fogunk kapni, de most nem 0-1-gyel, hanem 6-2-vel állunk, idegenben a címvédőtől és a pecctől az még benne van.

Ha már itt tartunk ez nyomja legjobban a szívemet. Az elmúlt 3 évben az alapszakaszban mindannyiszor Bostonban kellett játszanunk velük. Ez szvsz elég nagy faszság. Ezt én egy kicsit nagyon sokallom, és a helyzetet tovább rontja, h mindhárom évben ez a két csapat versenyzik a #1 seedre. Mondhatni köztünk dől el. Ez így igazából kva nagy előny a peccnek. A 80-as évek végén volt nekünk is, h 3 év alatt 3× láthattuk vendégül őket, sőt előtte 84-ben is mi voltunk a házigazdák, szóval nem példátlan az ilyen, de ez most sovány vigasz, és nagyon sok múlhat rajta

Vissza a panaszokra, coaching.
Von Millert állítani Gronkra az endzone-ban? Gratulálok hozzá. Javasolnám Tony Cartert NT-nek, Knighotnt mondjuk a leggyorsabb WR-re, esetleg Boldent passrushernek.... Visszatéve a meccs előtt kérdésre, hogyan fogjuk majd Gronkowski-t: Sehogy. Megvárjuk míg elfárad... Ez persze nem jelenti azt, h több ember jutni Edelmanre....
Egyébként évek óta a legbüntetettebb csapatok között vagyunk, ez is coaching.
És egyetértek a JDRt érő "váddal" is. Nem az emberanyaggal van baj a secondaryben. Nincs arról szó, h JDR rossz DC lenne, amit a front7-el művelt, ahogy megtalálta oda az embereket, és ahogy össze tette egy egységgé, az az ő érdeme. Valami hasonlót kéne a secondaryvel. Idén nagyjából visszajöttünk a 2012-es szintre, nem azért mert Talib jobb lenne mint DRC, vagy mert Roby jobb lenne, mint Bailey vagy Webster, hanem mert újra van pass rush.... Passrush egyébként most is volt bőven, bár olvastam ellenkező véleményt az eredménykövetőben, Brady-t úgy sacc/kb 10× földre vittük szabályosan, és nagyjából a playek 70%-ban biztos nyomás alatt volt. Csak Brady, ahogy Manning is, ettől nem szarja össze magát, hanem elpasszolja 2 mp alatt... Ha ennyi elég Gronknak h üresre játssza magát, akkor kit érdekel, h fél mp múlva, már ott van Miller a nyakában... Gyorsan dobó ésvagy jó lábmunkával megáldott irányítók ellen lehetnek még gondjaink a jövőben is, ahogy voltak eddig is.

A szerencsével ésvagy bírókkal meg kár foglalkozni. Az forgandó. Múlt héten nekünk volt szerencsénk az ítéletekkel, meg úgy amúgy is. Most nem. Ha múlt héten azt mondtuk, nem azon múlt - márpedig én biztos azt mondtam - akkor ezt elmondhatjuk most is. Simán jobbak voltak nálunk. Nem mindig a jobb nyer, ha nekünk van szerencsénk lehet mi nyerünk, de nem megérdemelten. Így legalább nem kell magyarázkodni a miatta. És legalább megint lesz miért visszavágni. Tavaly bejött...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A mai meccsből annyi derült ki, hogy a Denver sem verhetetlen (ezt a magam részéről örömmel nyugtáztam persze 😊 )
Azzal nem feltétlenül értek egyet, hogy nekünk minden bejött, nektek semmi, de talán a két csapat közül többször volt szerencsénk (mondjuk még 43–21-nél is paráztam kicsit, ez eleget elmond a Broncosról)
Na mindegy, jó kis csata volt, simán lehet, hogy lesz még egy ebben a szezonban (talán most már nem egyesélyes az AFC), pacsiWyatt
Múlt héten a Bears meccsnél éreztem úgy, hogy na ez egy olyan meccs, ahol végre minden kijön/összejön (szerencsénk van). A tegnapi meccs után viszont már azt gondolom, hogy nem erről van szó, hanem ügyesen összerakták a csapatot végre (bár az O-line még mindig döcög) és most fut a szekér. Egy Manning-csapat elleni meccs nekem mindig egy thrilling 2006 óta, de tegnap valahogy egy percig sem izgultam, az volt az érzésem már az elején, hogy a meccs "zsebben van". Offense, defense, ST - mindenhol domináltuk a Broncost és remek volt a gameplan Manning ellen, aki hiába passzolt 438 yardot, nem ment vele semmire. Browner beállítása nagy dobás, annyira fizikális focit játszik, hogy tartanak tőle az elkapók. Sanders nagyon élt, de várható volt, hogy Manning - aki remekül olvassa a kritikus matchupot - rá fog játszani a rookie Butlerrel szemben. A többieket, különösen Julius Thomast, levették a pályáról.

Én sem hiszem, hogy ez most ilyen "egyik csapatnak minden bejött, a másiknak semmi" volt. Tavaly az alapszakaszban ilyen meccs volt, mégpedig mind a két félidő ellentétes előjellel. A tegnapi viszont egy komoly statement volt a Pats részéről az AFC címért (ha tartani tudják ezt a színvonalat). A denveri védelem gyengesége pedig meglepett, azt gondoltam, hogy Elway sokat tanulva a SB-ból, ligaelit védelmet épített, de a tegnapi védelem max. futás ellen volt jó,.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Ball már edzett, a jövőhéten lehet h megpróbálják majd a játékát. Ő elvileg lényegesen jobb futó mint Ronnie (bár eddig őrá sem lehetett panasz).

A mai meccsen meg több kulcsszituban is pechünk volt/hibáztunk, egy ilyen jó csapat ellen, mint a mai Pecc, ez nem fér bele. Különösen idegesítő a sok zászló, a nulla futójáték, a punt return TD, valamint szokatlan azért h nincs egy biztoslábú rúgónk se (az első félidőben az a 6 pont plusz sokat ért volna...).

Abban mindenesetre lehet még bízni h a Peccnek pokoli sorsolása van, így valszeg "elég lesz" a saját meccseinket hozni az első kiemelésért.Általános Doktor
Ezt teljesen aláírom, igazából volt a punt return TD, meg a Wes felpattanó INT után, egy passzos TD drive. Ez kapasból 14 pont. Az hogy nem merünk már rugatni McManussal vicc. Ott is maradt 6 pont. Ez összesen 20.
Igazából támadó oldal rendben volt. Simán végigmentünk a pályán nem egyszer, és tettük ezt úgy, hogy rengeteg zászló elmaradt stb. A második INT-et fullba bemákolták, egyébként nem tartom semmivel jobbnak a védelmüket, mint a mienk. ...
Most úgy néz ki, hogy valamivel könnyebb a schedule nekünk mint a Patsnek, jó lenne ki is használni ezt. Szerintem meg lehet AFC első hely a 13-3-mal. Bár jobban örülnék egy 14-2-nek mert a 13 az elmúlt szezonokban nem hozott sok szerencsét.PM_the_sheriff
Most tényleg no offense,de ilyen alapon akkor Ti is "bemákoltátok" a felpattanó labdával az INT-t és abból kaptunk rögtön egy TD-t,tehát ha már így számolsz akkor 7 pont mínusz Nálatok is. Sztem az IC itt is ott is remek védőmunka volt.Abban teljesen egyetértek,hogy nem volt akkora különbség a két csapat között,mint amit az eredmény mutat és abban is hogy nem jobb a védelmünk a Broncosénál.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Nem tudom mi kellene hogy a ST kicsit jobb legyen.
Mi sz*pjuk a visszahordott TD-t előre meg örülünk ha nem ejtik el....
Azért nem volt rossz mikor itt volt Trindon Holliday, el tudnék képzelni 1 hasonló játékost erre. Még ha nem is TD nem nem mindegy hogy csak fair catch egyfolytában vagy +10 +20 yarddal előrébb kezd ez a támadó alakulat.
Persze persze PM meg minden neki nem kell bla bla de rohadtul megfigyelhető hogy folyamatosan szar helyről kell indulnunk míg az ellenfélnek mindig van jó mezőnypozíciója...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mai meccsből annyi derült ki, hogy a Denver sem verhetetlen (ezt a magam részéről örömmel nyugtáztam persze 😊 )
Azzal nem feltétlenül értek egyet, hogy nekünk minden bejött, nektek semmi, de talán a két csapat közül többször volt szerencsénk (mondjuk még 43–21-nél is paráztam kicsit, ez eleget elmond a Broncosról)
Na mindegy, jó kis csata volt, simán lehet, hogy lesz még egy ebben a szezonban (talán most már nem egyesélyes az AFC), pacsi

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez egy fluke meccs volt, idényenként elő-elő fordul. Volt itt minden, két ajándék 10-20 yardos drive-ot adtunk, plusz punt return TD, plusz kihagyott FG, emiatt már korán - a 2. negyedben(!) - negyedik és soknak is nekimentünk, ésatöbbi. A 21 pontot offense oldalon ezért nem értékelem, normális meccsen, ahol nincs folyamatos 4. downozás a meccs felétől, más lett volna. Ugyanígy a futójátékos sem értemes megítélni, 20 pontos hátrányban senki nem fut. Haladni meg passzal is tudtunk, nem ez volt a gond.

A védelem egyrészt szerzett egy felpattanó turnovert, de azon kívül nem is tetszett amit láttam. Nem Gronkowski levédekezése miatt, őt nem lehet levédekezni, megszerzi a maga yardjait és TD-jét. A probléma az volt, hogy mellette is nagyon tisztán meg tudta játszani Brady a pálya közepét. Ez nem játékos állomány kérdésre. Ez game planning, coaching probléma. Sajnos úgy érzem JDR-nek itt a limitje. Jól össze tud rakni egy dline-t, egy LB sort, de passz ellen nem nagyon van sok a tarsolyában a liga jobb defensive coordinatoraihoz képest. A sokat szidott Rex Ryan például egy sokkal sz*rabb rosterrel is konstansan limitálni tudja a Pats offense-et. De a Baltimore is, és még néhány csapat, ahol olyan DC dolgozik. Kb. fél negyed alatt kiderült, hogy a Miller+Ware szélső pass rush nem működik, mert hiába érnek oda hamar, ha Brady még hamarabb el tudja passzolni a labdát. Ennek ellenére játszottuk ugyanat végig, mintha olyan marhára sikeres lenne, alig volt variáció, Brady-nek még csak gondolkodnia sem kellett, annyira egyértelmű volt, hogy a pálya közepén mismatch lesz ezzel a felállással. A Pats egy a denverinél gyengébb front7-el, kevesebb passrush-al is meg tudta viszonylag jól oldani, hogy variálja a védekezését, hogy Manning-et megzavarják, hogy folyton változtatnia kelljen, mert kiszámíthatatlan volt, hogy melyik védő mikormit védekezik. Megállítani nem tudták ők sem Manningot, de nem is ez a cél, a cél a limitálás, és ezt jól megoldották. A denveri D meg lényegében Brady kezére játszott ma. (Nem a játékosok, hanem a game plan és a meccs közbeni változtatni képtelenség. Én a játékosokat nem bántanám, hajtottak, mentek, nem voltak elrontott tackle-t, látszott, hogy felállásból adódó gondok voltak.)

A special team meg hozta a szokásost: amikor se támadásban se védekezésben nem igazán megy, akkor buknak ők is. A héten sokat beszéltek arról, hogy Manning milyen támogatást kap, és Brady milyen támogatást kap a játékához. De mindenki csak az elkapókról beszélt. Arról viszont szinte senki, hogy ez egy csapatjáték, ilyen tudású QB-knál jó kérdés, hogy mit is jelent az igazi támogatás? Vajon elkapókat tényleg? Mert szerintem nem. Azokat úgyis "megcsinálják". Brady is "megcsinálja" Moss-t, Gronk-ot, Welkert, Edelman-t, vagy most LaFell-t, ahogy Manning Deckert, JT-t, Sanderst, stb. A fontosabb támogatás az lenne, hogy amikor az offense ütemet veszt, akkor a defense és ST tegye oda magát, szerezze vissza a momentumot, segítse ki, tartsa meccsben a csapatot. Időnként ez össze is jön, de sajnos túl kevésszer ahhoz, hogy azt mondhassam, hogy trend szerű, hogy tudatosan csináljuk. Inkább csak hol sikerül hol meg nem. A Pats ebben felülmúlja a Broncos-t. Náluk ez a faktor még akkor is megvan, amikor a csapat "tök szar". Lásd tavaly, vagy év elején, amikor semmi sem működött, de a defense/ST oda-oda tette azt a turnovert, INT-et, fumble-t, ST játékot, amivel meccsben tartotta a csapatot. Lehet, hogy ez Belichick. Nem tudom, de ezt látom. Úgyhogy én abban igazán nem is reménykedem, hogy kulcsmeccsen a def vagy a ST fog esetleg momentumot szerezni (pedig kéne, a playoffban alig tudok olyan szoros meccset mondani, ahol nincs erre szükség). Csak abban bízom, hogy majd legalább nem veszít momentumot, egyszerűen csak jól lehozza a meccset. Kis szerencsével még az is elég lehet...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Ball már edzett, a jövőhéten lehet h megpróbálják majd a játékát. Ő elvileg lényegesen jobb futó mint Ronnie (bár eddig őrá sem lehetett panasz).

A mai meccsen meg több kulcsszituban is pechünk volt/hibáztunk, egy ilyen jó csapat ellen, mint a mai Pecc, ez nem fér bele. Különösen idegesítő a sok zászló, a nulla futójáték, a punt return TD, valamint szokatlan azért h nincs egy biztoslábú rúgónk se (az első félidőben az a 6 pont plusz sokat ért volna...).

Abban mindenesetre lehet még bízni h a Peccnek pokoli sorsolása van, így valszeg "elég lesz" a saját meccseinket hozni az első kiemelésért.Általános Doktor
Ezt teljesen aláírom, igazából volt a punt return TD, meg a Wes felpattanó INT után, egy passzos TD drive. Ez kapasból 14 pont. Az hogy nem merünk már rugatni McManussal vicc. Ott is maradt 6 pont. Ez összes 20.
Igazából támadó oldal rendben volt. Simán végigmentünk a pályán nem egyszer, és tettük ezt úgy, hogy rengeteg zászló elmaradt stb. A második INT-et fullba bemákolták, egyébként nem tartom semmivel jobbnak a védelmüket, mint a mienk. Miután hátrányban játszottunk haladni kellett értelemszerűen, de valami iszonyat szar volt a game plan támadó oldalon, a 11 3rd downból 7-8 minimum 10+ yardos volt. Nem is csoda, hogy nem termeltük a pontokat. Látszott, legalábbis itthonról fotelból, hogy cross route-okkal, 5-8 yardos passzokkal a pálya közepét támadva simán lehet haladni. Hosszú passzok levédekezésére álltak be. Erre erőltetjük orrbaszájba a 10+ yardos passzokat (részben azért mert az előző hülyes hívások miatt 3rd downra 10+ yardot kell menni, mivel első kisérlet futás nulla yardért persze, aztán egyből beprobáljuk megcsinálni a 1st downt majd jön a szopás harmadikra.).
Irving 99% hogy IR. Trevathan mikor lesz aktív megint?
Talib homály volt nagyon. De a védelem nagy része is. JDR volt a legnagyobb szar. Szólni, kellene neki hogy lehet időt is kérni. Pláne mikor 3&goal szituk vannak és Miller marad coverben Gronkon, vagy ha ez volt a nagy ötlet, akkor viszont gratulálok hozzá. Lehetne kreatívabb blitzeket is hívni amúgy, Miller és Ware jelenléte adna erre lehetőséget és tertet.
Latimer nem tudom miért nem kap lehetőségét. De nekem van egy olyan érzésem, hogy nem hiába nem jutott még szóba idén. Manning szereti az összhangot az elkapókkal, és szerintem simán megmondja (legalább a rostert tekíntve) hogy kivel akar együtt játszani. Welkerrel nem tudom mi lesz. Teljesen formánkivül van. Sok agyrázkódás meg meth teljesen kicsinálta már.
Most úgy néz ki, hogy valamivel könnyebb a schedule nekünk mint a Patsnek, jó lenne ki is használni ezt. Szerintem meg lehet AFC első hely a 13-3-mal. Bár jobban örülnék egy 14-2-nek mert a 13 az elmúlt szezonokban nem hozott sok szerencsét.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ball már edzett, a jövőhéten lehet h megpróbálják majd a játékát. Ő elvileg lényegesen jobb futó mint Ronnie (bár eddig őrá sem lehetett panasz).

A mai meccsen meg több kulcsszituban is pechünk volt/hibáztunk, egy ilyen jó csapat ellen, mint a mai Pecc, ez nem fér bele. Különösen idegesítő a sok zászló, a nulla futójáték, a punt return TD, valamint szokatlan azért h nincs egy biztoslábú rúgónk se (az első félidőben az a 6 pont plusz sokat ért volna...).

Abban mindenesetre lehet még bízni h a Peccnek pokoli sorsolása van, így valszeg "elég lesz" a saját meccseinket hozni az első kiemelésért.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez a Welker már árnyéka önmagának, több értelme lenne már Latimerre dobálni a hátralévő fordulókban, hátha a PO-ra siker belőle egy megbízható 3. számú elkapót faragni.

Az O# legnagyobb baja jelenleg egyértelműen az inkonzisztens futójáték és az RT poszt. Fingom nincs, hogy lehet-e valamit varázsolni év közben ezügyben, de jó lenne valamit kezdeni velük

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
jobbak voltak nálunk, van ilyen. Nagyobb baj, h Irving úgy tűnik done for season, és Welker se jött vissza az INT után, ha jól láttam.
Trevathan leghamarabb 5 hét múlva jöhet vissza ha jól számolok, addig elég tartalékos lesz az LB sor...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Számomra az az igazán ijesztő a D-ben, hogy 3-ból 1 viszonylag biztos CB-nk van, Talib főleg szar, de Roby is még elég gyakran verhető (jó, ez utóbbi nem meglepetés igazán), így később is baj lehet...StormST
Eleve bazi távol álltak mindig az embertől, vagy egy nem létező zónát "védtek" úgy azért nem könnyű egy Pats ellen hatékonyan védekezni.

több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Számomra az az igazán ijesztő a D-ben, hogy 3-ból 1 viszonylag biztos CB-nk van, Talib főleg szar, de Roby is még elég gyakran verhető (jó, ez utóbbi nem meglepetés igazán), így később is baj lehet...StormST
Hát igen, és akkor le is kopogom, de annyi sérülés nincs is még idén mint tavaly.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Számomra az az igazán ijesztő a D-ben, hogy 3-ból 1 viszonylag biztos CB-nk van, Talib főleg szar, de Roby is még elég gyakran verhető (jó, ez utóbbi nem meglepetés igazán), így később is baj lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát valahogy éreztem, hogy a 49ers, SD, Pats trióból az egyik meccs kuka lesz. Sajnos pont a Bostonra jött ki a bré rossz oldala. Irving gondolom IR, fantasztikusan fog kinézni az a foltozott LB sor.....

Azért az mindenképpen figyelmeztető kell legyen, hogy JDR mennyire fogalmatlan a TE és középre befutásos játékok levédekezéséhez...

több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Hát ezen lesz mit elemezni, csak értelme nincs sok. Szarok voltunk és sokszor szerencsénk se volt. Inkább most legyünk szarok, mint máskor. Szerencsére csak a Chiefs nyert a csoportból... 😛StormST
Hát szerintem abszolút nem voltunk ennyivel szarabbak. Egyszerűen ez egy ilyen meccs volt. Nagyon nem jött be semmi, a másik oldalon meg bejött minden kb, néha van ilyen. Tovább kell lépni.

Viszont már most látszik, hogy iszonyat kellene a home field advantage a rájátszásba, mert nagyon nem szeretném, ha a csapatnak ide kellene jönnie majd PO-ban.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning