NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát most van pár dolog amivel nem értek egyet..kyobalu
Hát most vagy én nem tudom értelmezni a hozzászólásodat, vagy pedig te nem írtál egy szót sem arról, hogy mivel nem értesz egyet az enyémben. 😛 Viszont részletesen és más szavakkal leírtad kb. azt amit én is írtam és gondolok. Szerintem. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hàt ha Ward megint IR re küldi Gronkot akkor az isten se mossa le ròla hogy szàndékosan vadàszik rà! Tavaly elég aljas mòdon zúzta le annyi bizonyos! Remélem nem nyúl ehez az eszközökhöz egyik csapat sem mert nem kicsit rombolnà a rangadò nìvòsàgàt.ParadSEC
Őszintén remélem h tisztán fogjuk levédekezni, de a tavalyi eset is inkább "látványos" és nagyon szerencsétlen volt, mint szabálytalan (zászló se volt ha jól emlékszem).
Am szerintem most Talib fog rajta védekezni, vagy megosztjuk az LB-kkel, nekem mondjuk nyolc, csak radírozzuk le 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Valami miatt úgy érzem, hogy sokat fogunk futni ellenetek..A dupla TE és slot WR játékunkat pedig meg fogjátok enni..kyobalu
Sztem futással nem fogtok sokra menni, lévén az a legerősebb pontja a védelemnek, kérdés nélkül ligaelit és képes szinte minden próbálkozást csírájában megfojtani.

A probléma szerintem is Gronk lehet, bár ki tudja milyen lelkiállapotban lesz és milyen emlékek fognak neki bevillani, amikor Ward kioszt neki egy csomagot... 😕)

Jó kis meccs lesz ez 😊Általános Doktor
Hàt ha Ward megint IR re küldi Gronkot akkor az isten se mossa le ròla hogy szàndékosan vadàszik rà! Tavaly elég aljas mòdon zúzta le annyi bizonyos! Remélem nem nyúl ehez az eszközökhöz egyik csapat sem mert nem kicsit rombolnà a rangadò nìvòsàgàt.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Valami miatt úgy érzem, hogy sokat fogunk futni ellenetek..A dupla TE és slot WR játékunkat pedig meg fogjátok enni..kyobalu
Sztem futással nem fogtok sokra menni, lévén az a legerősebb pontja a védelemnek, kérdés nélkül ligaelit és képes szinte minden próbálkozást csírájában megfojtani.

A probléma szerintem is Gronk lehet, bár ki tudja milyen lelkiállapotban lesz és milyen emlékek fognak neki bevillani, amikor Ward kioszt neki egy csomagot... 😕)

Jó kis meccs lesz ez 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Na, az az egyetlen ami nem várható. 😊

Ha már jósolgatás, nekem egyetlen dolog nem tetszik: Gronk kezd magára találni. Nagyon. Nekünk meg ha van weak spotunk a védelemben (mindenkinek van), akkor az a TE elleni védekezés. Trevathan hiányában főként. Ezen kívül "papíron" a legtöbb matchup a Denvernek kedvez. Az overall statokat - melyik csapat hányadik futás ellen meg iyesmi - én egy-egy meccsre nézve annyira irrelevánsnak érzem, hogy nem is foglalkoznék vele. Inkább a tavalyi matchuppal hasonlítom össze az ideit.

Denveri oldalon tavalyhoz képest a legnagyobb változás először is, hogy a csapat sokkal egészségesebb, a kulcs játékosok egy kivételével épek. A védelem futás ellen minimum nem rosszabb, passrushban ég és föld, a secondary jobb, és hátul a safety poszt is stabilabb. Inkább a "stabilabb", mint a "jobb" szót használom itt, mert Ward-ra és a visszatérő Moore-ra szerintem eddig inkább ez a jelző passzol. Nincsenek nagyon látványos mozzanatok, nem ők viszik a prímet, de a tavalyra jellemző kiszámíthatatlanság sokat csökkent. Offense oldalon az oline egyelőre felemás, left tackle-ben azért annak ellenére, hogy Clady még nem játszik úgy, ahogy tud, stabilabb a helyzet, a right tackle viszont gyengült. És az interior oline se olyan jó még, mint tavaly. Bár meccsről meccsre kevesebb a gond. Futásban Hillman eddig nagyon jó, de tavaly Moreno-val ilyen tájt jobb volt a futójáték. De legalábbis lehetett rá számítani, a mostani kicsit hit or miss, fene se tudja. A passzjáték változott, mégpedig összességében szerintem erősödött. Még akkor is, ha a statok nem érik el a tavalyi szintet. De a Decker <=> Sanders cserével egy olyan opció jött be, ami tavaly nem volt: a deep threat mindkét oldalon, és a sebesség. Plusz, Sanders a jammelős védelmek ellen nem iktatható úgy ki, mindet Decker. (És a keze is sokkal biztosabb eddig. Decker azért hajlamos volt droppolgatni. Reméljük így is marad. Mármint nem Decker, hanem Sanders labdabiztonsága. 😊)

A Pats is egészségesebb tavalyhoz képest. Az oline-t ezzel együtt nem érzem jobbnak, mint tavaly. Igaz most már rosszabbnak sem. Az utóbbi hetekben feljavultak kb. a tavalyi szintre, ami mögött Brady azért már bőven eredményes tud lenni. A futójáték náluk is kérdőjel, kb. úgy, ahogy Denverben. Tavaly Blount-al kimondottan jók voltak, ahogy a Denver Moreno-val, a cseréknél meg ugyanúgy kicsi a sample size mint Hillmannál. A defensive line kezdő szinten okés, talán kicsit jobb is, mint a tavalyi, de olyan nagy minőségi javulást nem látok. A futás ellen gondjaik vannak továbbra is. A passrush Chandler Jones pro-bowl/all-pro szintű teljesítményével együtt se volt egy ligaelit tavaly, A kiesésével meg várhatóan olyan se lesz. A Bears meccsből megint nehéz kiindulni, de előtte Jones-al se kergették őrületbe a QB-kat. A secondary minőségi, jó, de nem érzem, hogy más minőség lenne, mint a tavalyi. Revis érkezése miatt nagy volt a buzz persze, de igazából annyi történt, hogy lecserélték Talibot Revisre, plusz érkezett Browner. Papíron mindegyik némi upgrade, de egyik igazolás sem olyan, hogy valami nagy űrt töltöttek volna be vele. A Pats. sec eddig is jó volt és most is kb. ugyanolyan jó, a fő erősségük eddig is és most is a turnover képesség szerintem. (Plusz a RZ védekezés kulcs pillanatokban.) Szóval én Belichicket továbbra is fontosabb láncszemnek gondolom ott, mint Revist vagy Brownert. És akkor ahol én minőségi ugrást - illetve talán egyelőre a lehetőségét - látom: szerintem éppenhogy nem a defense-ben, hanem az offense-ben lehet sokkal nagyobb potenciál a javuláshoz tavalyhoz képest. Ha az oline elfogadhatóan összeáll, és Gronk ép marad, akkor azzal, hogy felhagytak a Thompkins/Dobson/Amendola féle kísérletezgetésekkel, és rátették a voksot a LaFell + Edelman + 2TE játékra, visszaadták Brady identitását. Meg tudja játszani a pálya közepét, tudja játszani az uptempo, play-action passzjátékát a pálya kozepét és a rövid széleket támadva. Ezzel nincs kitéve a passrushnak, nem jönnek elő a gyengéi (árnyékokat lát, mélyre kell passzolnia, sietnie kell), hanem éppen az erősségeit használhatja. Az utóbbi pár hétben ebből elég sokat lehetett látni ahhoz, hogy azt mondjam ez a javulás konstans lehet.

Összességében a meccsben bármi benne van, főleg, hogy ismét Foxborough-ba kell menni. Három év alatt harmadszor. A sorsolásnak azt a jó édes anyukáját. 😀 De, hát ez van. Ott kell megpróbálni nyerni. Az esély megvan rá. Tavaly, egy kiegyensúlyozotlanabb csapattal is megvolt, idén egy stabilabb, kiegyensúlyozottabb csapatnak talán össze is jön. Mindezzel együtt ez is csak egy alapszakasz meccs. A W király, de ha L, akkor menni kell tovább és behúzni a következőt.peterk2005
Hát most van pár dolog amivel nem értek egyet..
A Pats a mostani hétvégén mutatta meg igazán,hogy a kezdeti bizonytalanság és összeszokottság hiányából adódó főleg kommunikációs problémák miatt, össze tudott állni egy kifejezetten határozott, talán erős csapattá. Mind az O#, mind a D# erősödött nálunk is..
O# oldalon az első 5 hét lutriságai, kísérletezgetései után DeGugli végre összerakott egy normálisnak tűnő falat Brady elé..Végre van 2-5 másodperce embert találni a passzoknál..Persze Brady nem olyan "zseni" mint Manning, de vannak erősségei neki is..A jelenlegi elkapói sokkal alkalmasabbnak tűnnek, az ő általa kedvelt passzjátékhoz..Van végre egy egészséges Gronk, aki tudjuk milyen.. 😉 Van egy tehetséges Wright, aki szinte tudja pótolni a Hernandez féle melót..Van egy biztosabb kezű, s végre kémiában is együttműködő Lafell, s egy tehetséges Tyms-ünk..Akik végre a széleken is tudnak maradandót alkotni..Edelman ligaelit szintet képvisel slot WR-ként..(Welker-en már túllépett...) Dola pedig vészhelyzetekben ott van a kalapban..Ez az elkapó gárda mostanra érett össze..Nem véletlen a formajavulás és Brady számai, statjai az elmúlt meccseken..Amennyiben Gray tényleg előrelép, s ilyen szinten tudja helyettesíteni Ridley-t (minimum 5yard/futás) akkor földön sem kell annyira aggódnunk..Mindig meccsekre és csapatokra készülünk...Tudunk mi futni is, ha kell..Nézd meg a Bills , vagy a Cinci ellen meccset.. Ez a keret erősebb,de főleg ponterősebb, mint tavaly..
D#: Mindenképpen előrébb léptünk..Még akkor is, ha jelenleg 2-3 alapemberünk lesérült...Az elmúlt három meccs mutatta meg, hogy Revis> mint Talib..Browner pedig végre üt, s nyugodtan rá lehet állítani a fizikálisabb WR-ket és TE-ket..Mert űzi, hajtja és végre valaki üti is őket..A secondary sokkal fizikálisabb focit játszik, igazi csapatként játszanak..
A védőfalban Wilfork alap és megkerülhetetlen még ha öregszik is..Walker személyében kapott egy jó társat, aki egyre jobb futás ellen is..Jones a legjobb rusherünk, persze nem örülünk, hogy időlegesen kisett, de eddig az újonc Easley és Moore révén valahogy megoldjuk a cseréjét. Ninko, Hightower, Collins-s kifejezetten erős évet futnak, nagyon keményen és határozottan játszanak..Hozzájuk csatlakozott Ayers, aki hamar felvette a ritmust..Ütős négyesnek tűnnek..Engem a régi Bruschi-Vrabel érára emlékeztet engem a munkájuk..A Bears elleni meccsen, főleg a Ninko TD után látszott, hogy a védelmünk mennyire kezd összeállni, s mennyire akarnak harapni..Lehet, hogy futás ellen még nem minden klappol, de egyre jobb lesz az is..Ezért is igazoltuk le a falba Branch-eta múlt héten. A RZ-ban azért le tudjuk húzni a rolót, ha kell...
Egyértelműen harapósabb, agresszívabb, élesebb ez a Pats, mint tavaly..

A Denver sokat erősödött..Mindkét oldalon..Véleményem szerint jelenleg a legkészebb csapat...
Ti vagytok a meccs esélyesei mindenkinél..

DE abban biztos vagyok, hogy Foxborough-ban minket megverni nem egyszerű dolog..Mindent meg fognak tenni a fiúk, hogy ne így legyen..Valami miatt úgy érzem, hogy sokat fogunk futni ellenetek..A dupla TE és slot WR játékunkat pedig meg fogjátok enni..
Legyen egy jó meccs! Ha belead mindent a csapatom, és egy szoros csatában kikapunk, egy szavam nem lesz..Persze azért jobban örülnék, ha mi nyernénk.. Az biztos, hogy igazi támadó foci lesz..Nyerjen a jobb csapat! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
nem is tudom miért de nekem a Negritisé jobban tetszik. 😀beresrobi
pedig ugyanaz a készítője

bár nem emlékszem az övére

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, az az egyetlen ami nem várható. 😊

Ha már jósolgatás, nekem egyetlen dolog nem tetszik: Gronk kezd magára találni. Nagyon. Nekünk meg ha van weak spotunk a védelemben (mindenkinek van), akkor az a TE elleni védekezés. Trevathan hiányában főként. Ezen kívül "papíron" a legtöbb matchup a Denvernek kedvez. Az overall statokat - melyik csapat hányadik futás ellen meg iyesmi - én egy-egy meccsre nézve annyira irrelevánsnak érzem, hogy nem is foglalkoznék vele. Inkább a tavalyi matchuppal hasonlítom össze az ideit.

Denveri oldalon tavalyhoz képest a legnagyobb változás először is, hogy a csapat sokkal egészségesebb, a kulcs játékosok egy kivételével épek. A védelem futás ellen minimum nem rosszabb, passrushban ég és föld, a secondary jobb, és hátul a safety poszt is stabilabb. Inkább a "stabilabb", mint a "jobb" szót használom itt, mert Ward-ra és a visszatérő Moore-ra szerintem eddig inkább ez a jelző passzol. Nincsenek nagyon látványos mozzanatok, nem ők viszik a prímet, de a tavalyra jellemző kiszámíthatatlanság sokat csökkent. Offense oldalon az oline egyelőre felemás, left tackle-ben azért annak ellenére, hogy Clady még nem játszik úgy, ahogy tud, stabilabb a helyzet, a right tackle viszont gyengült. És az interior oline se olyan jó még, mint tavaly. Bár meccsről meccsre kevesebb a gond. Futásban Hillman eddig nagyon jó, de tavaly Moreno-val ilyen tájt jobb volt a futójáték. De legalábbis lehetett rá számítani, a mostani kicsit hit or miss, fene se tudja. A passzjáték változott, mégpedig összességében szerintem erősödött. Még akkor is, ha a statok nem érik el a tavalyi szintet. De a Decker <=> Sanders cserével egy olyan opció jött be, ami tavaly nem volt: a deep threat mindkét oldalon, és a sebesség. Plusz, Sanders a jammelős védelmek ellen nem iktatható úgy ki, mindet Decker. (És a keze is sokkal biztosabb eddig. Decker azért hajlamos volt droppolgatni. Reméljük így is marad. Mármint nem Decker, hanem Sanders labdabiztonsága. 😊)

A Pats is egészségesebb tavalyhoz képest. Az oline-t ezzel együtt nem érzem jobbnak, mint tavaly. Igaz most már rosszabbnak sem. Az utóbbi hetekben feljavultak kb. a tavalyi szintre, ami mögött Brady azért már bőven eredményes tud lenni. A futójáték náluk is kérdőjel, kb. úgy, ahogy Denverben. Tavaly Blount-al kimondottan jók voltak, ahogy a Denver Moreno-val, a cseréknél meg ugyanúgy kicsi a sample size mint Hillmannál. A defensive line kezdő szinten okés, talán kicsit jobb is, mint a tavalyi, de olyan nagy minőségi javulást nem látok. A futás ellen gondjaik vannak továbbra is. A passrush Chandler Jones pro-bowl/all-pro szintű teljesítményével együtt se volt egy ligaelit tavaly, A kiesésével meg várhatóan olyan se lesz. A Bears meccsből megint nehéz kiindulni, de előtte Jones-al se kergették őrületbe a QB-kat. A secondary minőségi, jó, de nem érzem, hogy más minőség lenne, mint a tavalyi. Revis érkezése miatt nagy volt a buzz persze, de igazából annyi történt, hogy lecserélték Talibot Revisre, plusz érkezett Browner. Papíron mindegyik némi upgrade, de egyik igazolás sem olyan, hogy valami nagy űrt töltöttek volna be vele. A Pats. sec eddig is jó volt és most is kb. ugyanolyan jó, a fő erősségük eddig is és most is a turnover képesség szerintem. (Plusz a RZ védekezés kulcs pillanatokban.) Szóval én Belichicket továbbra is fontosabb láncszemnek gondolom ott, mint Revist vagy Brownert. És akkor ahol én minőségi ugrást - illetve talán egyelőre a lehetőségét - látom: szerintem éppenhogy nem a defense-ben, hanem az offense-ben lehet sokkal nagyobb potenciál a javuláshoz tavalyhoz képest. Ha az oline elfogadhatóan összeáll, és Gronk ép marad, akkor azzal, hogy felhagytak a Thompkins/Dobson/Amendola féle kísérletezgetésekkel, és rátették a voksot a LaFell + Edelman + 2TE játékra, visszaadták Brady identitását. Meg tudja játszani a pálya közepét, tudja játszani az uptempo, play-action passzjátékát a pálya kozepét és a rövid széleket támadva. Ezzel nincs kitéve a passrushnak, nem jönnek elő a gyengéi (árnyékokat lát, mélyre kell passzolnia, sietnie kell), hanem éppen az erősségeit használhatja. Az utóbbi pár hétben ebből elég sokat lehetett látni ahhoz, hogy azt mondjam ez a javulás konstans lehet.

Összességében a meccsben bármi benne van, főleg, hogy ismét Foxborough-ba kell menni. Három év alatt harmadszor. A sorsolásnak azt a jó édes anyukáját. 😀 De, hát ez van. Ott kell megpróbálni nyerni. Az esély megvan rá. Tavaly, egy kiegyensúlyozotlanabb csapattal is megvolt, idén egy stabilabb, kiegyensúlyozottabb csapatnak talán össze is jön. Mindezzel együtt ez is csak egy alapszakasz meccs. A W király, de ha L, akkor menni kell tovább és behúzni a következőt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Javaslom a barátságos döntetlent 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
nem is tudom miért de nekem a Negritisé jobban tetszik. 😀
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Bocsi, de nem bírtam ki én sem! 😉 Lehet, hogy ez lesz:

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elkészült a friss 8. heti saját PR, itt elérhető: NFL Power Rankings by peterk


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Franklin szvsz a legjobb falemberünk jelenleg. Neki tényleg bejött a LG poszt, nagyon jó ott. A probléma a RT lett, ahol kéne belőle egy copy. 😀

Ja, és Champ mellett ne feledkezzünk meg egy aktív Bronco múlt heti rekoddöntéséről: Wes Welker lett minden idők legtöbb yardot elkapó UDFA-ja. Megérdemel egy főhajtást, nagyszerű karrier az ővé is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Egy backup tackle tényleg nem ártana, mert nem jött be a nagy OL kísérlet... 😛

Persze utólag könnyű okosnak lenni, de talán nem lett volna rossz ötlet valahogy Beadles-t beszorongatni a sapka alá és Franklin-t meghagyni RT-nek, mert most se jó RT-nk nincs, se senki, aki LG-ba be tudna menni Franklin helyére...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Én is reméltem, hogy Champ-et még visszahozzuk és remélem, hogy még láthatjuk néha a Mile High City-ben... 😊

Az biztos, hogy a 24-es Broncos mezre mindig büszke leszek! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 104 — Deion Sanders for president!
Mr. Scoreboard Operator! 😀😀😀
 www.denverpost.com/klis/ci_26799980/klis-peyton-manning-is-right-rip-operator-but?obref=obnetwork

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Champ Bailey hivatalosan is visszavonult. 😕

xrace77
Valaha volt legjobb. Titkon bíztam benne, hogy visszahozzuk valahogy... 😥




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Champ Bailey hivatalosan is visszavonult. 😕

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
igazából PM így is röhejesen keveset keres, ahhoz képest ahogy játszik, így elnézve Dalton, Kaep meg Cutler fizetését az övéhez képest...

Demaryius egy 16 milliós Julius egy 8,5 milliós ajánlatot utasított vissza. Ketten együtt lesznek vagy 30-ba, ha nem többe, h nekünk-e vagy másnak, majd kiderül. Bár amíg itt van PM, addig szvsz inkább őket tartjuk meg, mint a védőket. Nem azt mondom, h ez a helyes, de így érzem. Harrist féltem a legjobban...

Állítólag a trade deadline előtt szeretnénk szerezni egy backup tackle-t, míg egyelőre úgy tűnik Tony Carterre nem találtunk vevőt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Majd PM belemegy a paycutba, és vet. minimumért fogja jövőre odahajítani a 600. TD passzt DT-nekflzoli
Lesz majd ott egy hosszabítàsos paycut, kb 12m cap hitet jósolnék. A fennmaradóból màr az egyik Thomas meg is lesz.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Majd PM belemegy a paycutba, és vet. minimumért fogja jövőre odahajítani a 600. TD passzt DT-nek

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
remélem sikerült mindenkit megtartani
és abban is bízok hogy valamivel alá tudunk menni a prime béreknek az ikrek esetében, de az biztos hogy JT top5 bért fog kérni, DT nem tudom de ő is topWR bért kérhet a tudása alapján

Harris érdekes kérdés, brutális szezonja van a sérülésnek nyoma sincs, nehéz lesz megtartani

Millernél az eltiltás árnyéka miatt talán tudunk alkudni, de így is túl sok mindenkit kell megtartani hogy ne kelljen vezéráldozatot hozni 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
ez igazából nem újdonság. Elway még a szezon előtt meg akart egyezni velük, aztán azóta se volt hír a hosszabbításról. Most vált hivatalossá, h legközelebb a következő offseasonben tárgyalunk velük. Ilyen Calvin Johnson, Jimmy Graham féle számokkal lehet kalkulálni. Nem azért mert egyforma jók, hanem mert ennyit kapnának máshonnan, és UFAk. És nem csak Chris Harris van rajtuk kívül, hanem Knighton is, akit nagyon nehéz lenne pótolni. Illetve Von Miller is az opciós évébe lép, egyrészt a jelenleginél nagyobb fizetésért, másrészt, akár holdoutolhat is több lóvéért.
Ügyesen kell trükközni, h mindenki beférjen, de sajnos valószínű, h valakit elvesztünk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Klis azt írja, hogy a Thomas ikrek visszadobták Elwayék ajánlatát. Ez annyiból gáz, hogy az 1 tagre vannak hárman. Ugye itt van még Harris is. Ő sem fog kis lóvét kérni.

http://www.milehighreport.com/2014/10/26/7076563/report-julius-and-demaryius-thomas-turned-down-lucrative-contract




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Harrisnak bármelyik pillanatban megszülethet a gyermeke. Lehet, hogy már meg is van.

Eközben PM a hírek szerint "elbeszélgetett" a stadion kijelző és hangosítás vezetőjével a vasárnapi meccsel kapcsolatban. 😊 A problémát láttuk, a negyedik negyed vége felé a Denver drive alatt zenét játszottak, Mannig-et mutatták közelről, és a közönséget hergelték, Manning meg csendet kért, és a vége false start lett. Azt hiszem volt egy szőnyeg széli órája az emberkének 😊 Mondjuk lehetne is annyi esze, hogy tudja mi a dolga, mikor kell csendet kérnie és mikor kell hergelnie a népet. (Nem egy stadionban még ki is írják a kijelzőre a hazai csapat támadásánál, hogy "quiet please offense at work".)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)