NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Manning mérges az eredményjelzőt kezelő pasira és le fogja teremteni a false start miatt... 😀

Ahogy az NFL.com-os cikk végén is írta a pasi, addig jó, amíg ez a legnagyobb bajunk... 😀

Egyébként benne egy picit rosszabb szájízt hagyott ez a meccs, mint 49ers elleni, több hibát láttam. A zebrák, ahogy meccs közben is írtam, tényleg minket segítettek, bár nem nagyon értem, hogy miért, nem volt igazán szükségünk rá, csak így több fanyalgó lehet esetleg. Erősek vagyunk mindkét oldalon, de valahogy nem érzem annyira erősnek a dolgot, mint amennyire az eredmények alapján tűnhet...

Annak viszont nagyon örülök, hogy van egy kis futójátékunk és nem csak garbage time-ban, Hillman sokkal jobb, mint amit vártam tőle és Thompson is jól kiegészíti, így Ball-nak se kell annyira sietnie vissza, sőt igazából még majd villantania is kell valamit, hogy biztos legyen a helye a kezdőben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is, és nem örülök neki, mert elveszi - de legalábbis rontja - a győzelem ízét. Borzasztó home fieldnek nem mondanám, de a kétes ítéletek zömét felénk fújták (sajnos).

A TE védekezést meg kell oldanunk a Pats elleni meccsig, mert az ma nagyon nem működött. Amúgy rendben volt a meccs. Jó csapat ellen jobbak voltunk, megérdemelten nyertünk. Innentől kezdve a fújás csak a különbséget befolyásolta, azzal meg úgyis kitörölheti mindenki, semmit nem jelent.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Győzelem meg van, végsősoron simább volt mint gondoltam volna, és érdemtelennek se nevezném semmi esetre, de a fumble az fumble volt, megmozdult a labda mielőtt földet ért volna a könyök, az INT előtti holding pedig az új felfogás szerint lehet h jogos, akkor szimplán fasszág, egyébként meg megint egy ajándék, amikből végül 14 pontot feltettünk a táblára...

Jobbak voltunk, megérdemelten nyertünk, de egy kcisit megfújtak azért minket a bírók, én legalábbis úgy érzem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
a Ware-Von amúgy nekem jobban tetszik mint a Von-Doom volt, pedig az is csettintős volt
én is 20ban bízok, a rekord idén még esélytelen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
legalább 8 😉

szurkolok, h meg legyen neki a 20, szvsz nem irreális, illetve, h Ware-rel együtt 40, az asszem NFL rekord lenne passrusher párostól

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
hülye kérdés, de szerintetek Vonnak hány sack jöhet össze idén?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
actives: Broncos - Montee Ball, Omar Bolden, Steven Johnson, Kapri Bibbs, Ben Garland, Mitch Unrein, Michael Schofield

Latimer aktív!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lement az idény több, mint harmada, ideje ismét összeállítani a peterk féle számított power rankingot. 😊 Itt elérhető a 7. heti (illetve a korábbi hetek is, akit a még kevésbé értékelhető eredmények is érdekelnek 😊). NFL Power Rankings by peterk.

Jó böngészést. 😊

(Aki nem emlékezne már, hogy hogyan számolom: az NFL csevegőbe is betettem a rankingot és ott leírtam, hogy hogyan készül.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning bemikrofonozva a vasárnapi rekord döntő meccsen:

 www.nfl.com/videos/inside-the-nfl/0ap3000000415667/Inside-the-NFL-Manning-wired-on-record-breaking-day


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Felipe Ríos 😀😀

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
 nflfilms.nfl.com/2014/10/20/sneak-peek-terrell-davis-a-football-life/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Egy franchise taget lehet használni. Exclusive vagy nem, de egyet. Hozzá lehet egy transition taget is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Clark futáshoz kevés volt, mondjuk nem tudom, h pass protectionben mitől esett vissza, de úgy tűnik nem vált be. Clady gyengélkedését betudom a sérülésének, Vasquezre meg mondjuk nehezebb feladat hárul így h nem OF van mellette...
Black_Adder
Vannak kifejezetten egyoldalas tackle-ök, akik számára a másik oldalt egyszerűen idegen az a mozgás, amit egyébként az egyik oldalt jól csinálnak. Nem kizárt h Clark is ilyen.empty taxi
Ha ez igaz, kár, hogy erre nem jött rá az edzői gárda korábban. Volt rá egy offseason...peterk2005
Nem tudom egyetemen melyik oldalon játszott Clark. Nálunk 2011ben extra OL ember volt zonereadnél, aztán tavaly LT. Nem emlékszem h korábban valaha láttam volna a jobb oldalon, szal lehet tényleg ez a baj...

Edzésen hoztak neki egy ellenfelet Justice személyében (pontosabban maradt tavalyról, de TC előtt arról volt szó, h open competition köztük), csak ő meglepetésre a rostert se élte meg. Draftoltak viszonylag elől, egy potenciális RTt, csak nem volt jó TCn, maradt Clark, nincs jobb. Most Cornick se szorította őt véglegesen ki. Könnyen lehet h kap még egy esélyt, de elsőre semmivel se volt jobb Clarknál.

Jövőre vagy Schofield, vagy egy mags draftpick. Utóbbi persze függ attól, h a Thomas×2, Harris, Knighton négyesből mennyit sikerül megtartani. 2 hosszabbítás és 2 fr.tag szvsz belefér, de ki tudja mik Elway tervei... De az még nagyon odébb van. Annyira nem rossz az OL h PM ne tudná kompenzálni azt (eddig legalábbis), szezon közben erősíteni meg mostmár úgyse tudunkBlack_Adder
Úgy tudom, hogy egy csapat csak 1 franchise tag-et használhat egy évben...

Így utólag talán jobb ötlet lett volna Franklin-t kint hagyni RT-ben és G poszton kísérletezgetni, egy rossz RT passz szempontból szerintem veszélyesebb, mint egy rossz G. Mindegy, most már ezzel főzünk, remélem minél jobban... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekesség h a "passhappy" ellenére jelenleg 5 RB-t tartunk a rosteren.Általános Doktor
Kellenek a plusz blokkoló emberek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A volt Colorado State RB, egyben egyik UDFA igazolásunk, Kapri Bibbs révbe ért:
"The Broncos promoted running back Kapri Bibbs to their active roster and waived linebacker Shaquil Barrett"
Állítólag érdeklődtek utána más csapatok, mi pedig látunk benne potenciált, így felhoztuk.
Érdekesség h a "passhappy" ellenére jelenleg 5 RB-t tartunk a rosteren.Általános Doktor
Na innentől lesz igazán gálázás!

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A volt Colorado State RB, egyben egyik UDFA igazolásunk, Kapri Bibbs révbe ért:
"The Broncos promoted running back Kapri Bibbs to their active roster and waived linebacker Shaquil Barrett"
Állítólag érdeklődtek utána más csapatok, mi pedig látunk benne potenciált, így felhoztuk.
Érdekesség h a "passhappy" ellenére jelenleg 5 RB-t tartunk a rosteren.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Az én preferenciám az lenne, hogy ha nem lehet mindenben 😊, akkor inkább a run blockban legyen a mostaninál kicsit jobb, és passz blokkban kevésbé. PM pár sackel többet beszed, azt jobban kibírjuk, mint azt, hogy adott esetben semmi futójátékunk nincs. De igazad van, még ez is nagyon korai, sok minden változhat még karácsonyig. Ez is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Clark futáshoz kevés volt, mondjuk nem tudom, h pass protectionben mitől esett vissza, de úgy tűnik nem vált be. Clady gyengélkedését betudom a sérülésének, Vasquezre meg mondjuk nehezebb feladat hárul így h nem OF van mellette...
Black_Adder
Vannak kifejezetten egyoldalas tackle-ök, akik számára a másik oldalt egyszerűen idegen az a mozgás, amit egyébként az egyik oldalt jól csinálnak. Nem kizárt h Clark is ilyen.empty taxi
Ha ez igaz, kár, hogy erre nem jött rá az edzői gárda korábban. Volt rá egy offseason...peterk2005
Nem tudom egyetemen melyik oldalon játszott Clark. Nálunk 2011ben extra OL ember volt zonereadnél, aztán tavaly LT. Nem emlékszem h korábban valaha láttam volna a jobb oldalon, szal lehet tényleg ez a baj...

Edzésen hoztak neki egy ellenfelet Justice személyében (pontosabban maradt tavalyról, de TC előtt arról volt szó, h open competition köztük), csak ő meglepetésre a rostert se élte meg. Draftoltak viszonylag elől, egy potenciális RTt, csak nem volt jó TCn, maradt Clark, nincs jobb. Most Cornick se szorította őt véglegesen ki. Könnyen lehet h kap még egy esélyt, de elsőre semmivel se volt jobb Clarknál.

Jövőre vagy Schofield, vagy egy mags draftpick. Utóbbi persze függ attól, h a Thomas×2, Harris, Knighton négyesből mennyit sikerül megtartani. 2 hosszabbítás és 2 fr.tag szvsz belefér, de ki tudja mik Elway tervei... De az még nagyon odébb van. Annyira nem rossz az OL h PM ne tudná kompenzálni azt (eddig legalábbis), szezon közben erősíteni meg mostmár úgyse tudunk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Clark futáshoz kevés volt, mondjuk nem tudom, h pass protectionben mitől esett vissza, de úgy tűnik nem vált be. Clady gyengélkedését betudom a sérülésének, Vasquezre meg mondjuk nehezebb feladat hárul így h nem OF van mellette...
Black_Adder
Vannak kifejezetten egyoldalas tackle-ök, akik számára a másik oldalt egyszerűen idegen az a mozgás, amit egyébként az egyik oldalt jól csinálnak. Nem kizárt h Clark is ilyen.empty taxi
Ha ez igaz, kár, hogy erre nem jött rá az edzői gárda korábban. Volt rá egy offseason...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Hawksra vonatkozó rész minden allitasa hibás,vagy hibás adaton alapszik. Csak a pontosság kedvéért írom be.undisputedly
Melyik adat vagy állítás hibás? Hogy nem 8. a PFF szerint? (itt a link). Vagy, hogy Lynch nem nagy tehetség? Vagy, hogy fal nélkül ő sem tudna futni?
(Szerk.: Black, köszi a korrekciót, a denveri falra viszont tényleg rosszul emlékeztem. 😊)peterk2005
Másold be a PFF rating egyenletet is kifejtem. Te magad mondod,h nem láttad a meccset, tudnod kellene,h egy PFF rating nem.mérvadó. Hogyan lehet úgy véleményt alkotni egy ő falról, arról az egysegrol amit az egész játékban a legkevésbé értékelnek mervadoan a számok,h nem láttad a meccset?undisputedly
Hogy mi? 😊 A PFF rating az első 5 hét összesítése, és abból az első 4 meccsből 3-at láttam (a bye miatt ugye nektek is csak 4 meccsetek volt). Plusz láttam a Dallas elleni meccset is. Egyet nem láttam, a tegnapit, és arra írtam is, hogy nem tudom mi lehetett ott a gond. Mindemellett azt is megemlítettem, hogy a PFF rating nem minden. Négy meccs alapján miért ne lehetne véleményem úgy, hogy a tegnapi meccset nem láttam?

Nem arról lehet szó, hogy csalódott vagy, és most mérgedben a kákán is csomót keresel? És emiatt rosszabbnak is látod a helyzetet, mint amilyen? Én mondjuk nem bánnám, ha neked lenne igazad, és olyan sz*r lenne Seattle-ben most minden (egy ellenféllel kevesebb), de sajnos kívülről nézve nekem továbbra is jónak tűnik az a csapat. 😊 Csak éppen most nem megy a játék, meg pech-es meccsek vannak szerencsések helyett, és van sérülés is, ami tavaly nem, vagy alig volt. És a védelem is leszállt közben a földre. De ez törvényszerű. Azt a földöntúli teljesítményt amit tavaly hoztak, nem lehet konstansan produkálni. Kb. mint a Denver tavalyi offensive teljesítményét se. Ettől még a Seattle defense egy jó defense, ahogy a Denver offense is egy jó offense. És szerintem az oline se rossz. Ismétlem: az általam látott 4 meccs alapján.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Hawksra vonatkozó rész minden allitasa hibás,vagy hibás adaton alapszik. Csak a pontosság kedvéért írom be.undisputedly
Melyik adat vagy állítás hibás? Hogy nem 8. a PFF szerint? (itt a link). Vagy, hogy Lynch nem nagy tehetség? Vagy, hogy fal nélkül ő sem tudna futni?

(Szerk.: Black, köszi a korrekciót, a denveri falra viszont tényleg rosszul emlékeztem. 😊)peterk2005
Másold be a PFF rating egyenletet is kifejtem. Te magad mondod,h nem láttad a meccset, tudnod kellene,h egy PFF rating nem.mérvadó. Hogyan lehet úgy véleményt alkotni egy ő falról, arról az egysegrol amit az egész játékban a legkevésbé értékelnek mervadoan a számok,h nem láttad a meccset?

Ware remek igazolás volt. Nem hittem,hogy ekkora impact lesz a védelemre,de Elwayt az elmúlt 2-3 éves munkájáért sok dicséret illeti. Érdekes lesz látni hol van a peak.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Clark futáshoz kevés volt, mondjuk nem tudom, h pass protectionben mitől esett vissza, de úgy tűnik nem vált be. Clady gyengélkedését betudom a sérülésének, Vasquezre meg mondjuk nehezebb feladat hárul így h nem OF van mellette...
Black_Adder
Vannak kifejezetten egyoldalas tackle-ök, akik számára a másik oldalt egyszerűen idegen az a mozgás, amit egyébként az egyik oldalt jól csinálnak. Nem kizárt h Clark is ilyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 923 — uatu@freemail.hu
A Hawksra vonatkozó rész minden allitasa hibás,vagy hibás adaton alapszik. Csak a pontosság kedvéért írom be.undisputedly
Melyik adat vagy állítás hibás? Hogy nem 8. a PFF szerint? (itt a link). Vagy, hogy Lynch nem nagy tehetség? Vagy, hogy fal nélkül ő sem tudna futni?

peterk2005
Szerintem a "nem láttam"-ra és a "nem tudom"-ra gondolt. 😀
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hatalmas gratula, nagyon megérdemelt volt ilyen arányban is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P