NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szegény, pedig úgy nézett ki csak pár hétre esik ki, erre visszajön és lesérül. 😕 (Most esik le, hogy lényegében ugyanaz történt vele, mint Trevathannal, csak szerencsére Trev nem egész idényre dőlt ki a visszatérő meccsén.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Alapvetően egyetértek veletek Trevethan szerepéről, de néha azért már túlzásba estek. Egyenlőre sajnos úgy nézz ki hogy belőle is lehet egy Woody féle pályaív, egy brutál jó szezonnal, majd azt követően sérülések által töredezett hanyatlás. Pedig még annó Miller után magasan ő volt a védelem legfontosabb játékosa, és lám, most asszem a Titans színeiben vergődik szegény.

Amíg Miller, Ware, Knighton és a többiek a "frontvonalban" jól tudnak nyomást generálni, addig szerencsére nem jön ki az esetleges tudásbeli különbség az LB-k között, és Irving, Marshall, XYZ is tud majd egy megbízható közepes teljesítményt hozni

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
A KC ellen nem(sem) voltam elégedett a TE védekezéssel. Kelce + Fasano összesen 7 elkapás. Nem ez volt a legnagyobb baj, de azért a mellemet se verdesném örömömben...

Zach Miller egyáltalán nem tartom jó TE-nek. Okalandban jobb híján tömték labdával, de azért sokkal több ment felé, mint amennyiből tényleg elkapás lett. Ami viszont jobban számít, Seattleben egészen marginális szerepe van az offenseben, és ellenünk se keresték őt labdával. 2× dobott felé Russel, 2 elkapás. Nem gondolom, h ez a mi zsenialitásunknak köszönhető.

Amaro nagy valóban lehet h csak kivétel, de ezt a kijelentést azért nem mondanám megalapozottnak. Én nem láttam a játékunkban a megoldást rá, és most 3 nála jobb TE jön. Egyébként Amaro nagyon tehetséges játékos, tehetségesebb, mint Kelce vagy Zach Miller, hogy eddig ebből nem sokat mutatott az nem bitzos h rajta múlt, de 10 elkapásnál mindegy kitől szenvedjük el, az elgondolkodtató... És sokat gondolkodtunk rajta 2012 előtt...

Trevathan a TE védekezés alapja. Nélküle is sikerülhet leszedni a soron következő összekötőket (nem fogadnék rá), de az megint szerkezeti változtatást jelentene, amik tavaly nem sikerültek tökéletesen... Lehet h pont a TE védekezés rendben lesz, de emiatt valahonnan máshonnan fog hiányozni az ember, pl Ward a boxból Gore ellen vagy a spy Kaepernickről...

Trevathan úgy általában is ott van a védelem 3 legfontosabb játékosa között. Ball viszont viszonylag könnyen kicserélhető. A helyettese nem lesz olyan jó mint ő, de ha ő van, akkor is passhappy, nélküle is. Gyengébbek vagyunk nélküle, de nem borít egy dominót se.

Ball helyetteseit valóban rosszabbak, mint Trevathan helyettesei. Igazából szezon előtt is felmerült h ki fog futni, ha nem lesz Ball és akkor se tudtunk jobbat mondani annál, minth Manning fog még többet passzolni...

Egy dolog biztos, rövid távon 2 kezdő játékos hiányával kell számolni. Ez bármelyik csapat játékán meglátszik, de még így is szerencsésnek mondhatjuk magunkat, h eddig csak 2, és ők se végleg. Pech viszont, h már túl vagyunk a bye weeken, de ez se újdonság...
//szerk: ezen a ponton talán érdemes külön megemlíteni, h Moreno ACLlel IRre került... 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amaro nagy napja szerintem inkább kivétel volt, mint szabály. A sokkal jobb Seattle-i ill. Kansas-i TE-ket elég jól megfogtuk Trevathan nélkül is. Nem mondom, hogy nem hiányzik, hiszen valahol a védelem esze a srác. De ha Hillman csődöt mond, és semmit nem fogunk tudni futni, az szvsz nagyobb baj lesz. A tavalyi "csoda év" egyik legnagyobb gondja is az volt, hogy a "csodát" (értsd passzjáték) is meg lehet fogni bizonyos időjárási és egyéb körülmények között, és akkor kell a B terv, ami a futásnak kéne lennie. Legalább olyan szinten, ami beindíthatná aztán a passzt. Na, ez jelenleg a tavalyinál is kevésbé van...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
szerintem Trevathan hiányzik jobban. Hiába jobb Marshall, mint azok a futók akik Ball után jönnek a sorban, a védelem talán legfontosabb tagja Trevathan (Knighton, Von Miller és még néhányan is így vélekedtek tavaly). A legjobb cover LB, a leading tackler, és rajta van a zöld sisak. Marshall valóban jól helyettesíti, de amikor játszott Trevathan akkor se a kispadra került, hanem leginkább Irvinggel osztozott a snappeken, ami pont ideális lenne tekintettel Irving komoly hiányosságaira coverage terültén.

Amaro-nak 10 elkapása volt vasárnap, normális esetben Trevathan fogta volna. Nem akarok belemenni a "mi lett volna ha..."-ba, de tény, h amióta felfedeztük Trevathant, azóta nem volt baj a TE védekezéssel, most a Jets ellen igen. és jön sorban Vernon Davis, Gates és Kelce. Fincsi lesz Trevathan nélkül, és akkor még úgy számolok, h Marshall ugyanolyan magabiztosan csinálja meg a solo tackle-öket, mint Trevathan, amire szerencsére van is esély... Külön "öröm", h Barrow a kizárással hívta fel magára a figyelmet, márpedig rotáció is kéne. 1 meccset végig lehet tolni úgy h mindhárom LB 90% fölött játszik, de 3-6 hetet nem. Egyébként volt szó róla, h Ward akár nickelLBt is tud játszani, nos ha nem is feltétlen nickel LB szerepben, hanem safetyként, de nem vizsgázott jelesre TE védekezésből. Nem szakadt le menthetetlenül, de a jó passzok ellen esélytelen volt, és most még Geno Smith volt a QB. Szerintem Kaep nagyon erősen túlértékelt irányító, de azért messze nem Geno-level, Rivers idén eddig a legjobb irányító és úgy tűnik lassan Brady is megtalálja a formáját. Igazából a Raiders-Rams-Phins hármashoz tényleg nem kell Trevathan, inkább pihenje ki magát, számomra még az a 6 hét is kevésnek tűnik egy törés után, nemhogy a 3, ha pedig ezek a csapatok megszorítanak minket, az nem Trevathan hiánya miatt lesz, mert papíron Trevathan nélkül nekünk kedveznek az erőviszonyok. Elképzelhető h borul a papírforma, mint oly sokszor, de azt csak akkor fognám Trevathan hiányára, h egészen kiábrándítóan játszana Marshall, annál meg valószínűbb egy csapatszintű betli, hamár ilyenekről beszélünk.
Az is jó kérés, h ha 6 meccs kihagyás után visszajön Trevathan, milyen formában lesz. Legutóbb ránézésre 100%os formában jött vissza, nem tűnt se lassabbnak se gyengébbnek, kérdés most is lesz-e ekkora szerencsénk...

Akárhogy is, amikor egy rookie TE 12-ből 10-et elkap, úgy h előtte 5 meccsen volt 14 elkapása, megszerzi élete első TDjét, akkor valami nem stimmel...

Ezzel szemben az RB poszt Thompson és Hillman átlagon aluli teljesítményt nyújtanak, ezt mégpasshappybb playcallal leeht ellensúlyozni, kivéve, ha az OL fejben valahol egészen máshol van. Nem tudom kinek tűnt fel kinek nem, de főleg a 2. félidőben elég sokszor 6 OL játékossal álltunk fel, be is indult a futás, és Manningnek is nőtt a konfortérzete. Úgy gondolom emiatt is nem láthattuk Welkert a meccs nagyrészén, mert ő volt a skillplayer akit beáldoztunk. Más kérdés, h 3rd downoknál miért őt, de valószínűleg más is volt az eset mögött. Nem tudom amúgy miért nem Green jött be blokkolni, aki még esetleg a labdát is valóban elkaphatja egy eligible OL emberrel ellentétben, de mostanában nincs annyi időm, h ezeknek a kérdéseknek utánajárjak.
Egyébként érdekes, h CJ Anderson mennyire háttérbe szorult. Szezonkezdet előtt úgy volt, h Ball kidőlése esetén a snapjei nagy részét ő venné át, mert Hillman folyamatos falostromlásra nem annyira alkalmas, ehhez képest snappet se kapott, és Thompson is csak Hillman pihenőidejét örökölte meg, pedig én azért nem beszélnék superlatívuszokban Hillmanről csak mert összehozott 100 yardot. A végére kb 4-esre rontotta az átlagát, ami elfogadható teljesítmény, a végén esély nem volt vele 3 futásból 1st downt érni, megint volt egy fubmle-je. Tény volt több szép megiramodása, olyan is volt, h előre dölt el nem hátra, de az erős DL ellen elért elfogadható teljesítmény se győzőtt meg annyira. A gyorsaságát pont nem tudjuk kihasználni, amikor 3&2 van, már pedig ezeket megoldani talán fontosabb lenne, mint a 10+ yardos meglódulások 1st downra.
Ettől függetlenül akárhogy is forgatjuk a futókat, arra mindig elég lesz, h kiegészítse a támadójátékot, amíg a 2 Thomas és Sanders így játszik, addig nincs baj és akkor még a fontos szitukban bármikor elővehetjük Welkert is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Ball jobban hiányzik szerintem, hiába volt a sérülése előtt elég csendes szezonja eddig.peterk2005
Igen, szerintem is jelen pillanatban egy egészséges Ball-ra jobban szükségünk lenne. Trevathan hiánya nem tűnt fel az első 3 hétben túlzottan. OK, most Ball se hiányzott nagyon, de Hillman sokáig ezt nem fogja bírni, Ball inkább feature back alkat és ha annyira jól dolgozott volna előtte a fal és annyi carry-t is kapott volna ő is, mint most Hillman, akkor nem hiszem, hogy panasz lenne rá...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ball jobban hiányzik szerintem, hiába volt a sérülése előtt elég csendes szezonja eddig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
az a baj hogy megint megsérült és nem tudom mennyire lehet számítani rá majd hosszútávon 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnálom Trevathan-t, remélem még vissza fog térni idén, szerencsére Marshall annyira nem volt gyenge és vele a védelem se, hogy túlzottan aggódni kezdjek, bár tény, hogy erre a most jövő 3 meccsre jobb lett volna a pályán látni Trevathan-t, de hát ezt dobta a gép...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
hát ez a sérülés nagyon nem kellett de legyünk pozitívak igen majd a Playoffban szétszed mindenkit frissen és üdén.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A shortterm IR az 8 hét. Tekintve, hogy a 6. héten vagyunk túl, lényegében idény végére, ill. a playoffra térne vissza.

Hogy pozitív is legyek, kb. ugyanúgy, ahogy Percy Harvin a Seattle-ben, vagy 2006-ban Bob Sanders a Colts-ban. Nem fejezem be a fejltegetést, csak megemlítettem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Csak Trevathan sérülése ne legyen súlyos...peterk2005
A térde tört ismét. 3 - 6 hét. 😕akike
Laikusként inkább jobb hír mint rosszabb, h nem ugyanaz a csont, mert múltkor a térde alatt valami, most meg fölötte, de a sorsolás talán legkritikusabb 3 hetét biztosan kihagyja, SF, SD, NE, és a realitás azt súgja, h valszeg ennél többet is. Egy shorterm IRen vagy hogy híjjákon se lepődnék meg...

kurvaélet

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Csak Trevathan sérülése ne legyen súlyos...peterk2005
A térde tört ismét. 3 - 6 hét. 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak Trevathan sérülése ne legyen súlyos...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Döcögött, de meglett, a többit máskor vagy mástól... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Hivatalos inaktív lista.



Senki se feledje, ma 19:00-kor kezdődik a mérkőzés. 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértek, de azért a profizmust és a kialakult "meccsrutint" ne keverjük össze a végletekig felspannolt koncentrációval.flzoli
Én csak amatőr szinten sportoltam: kéziztem (Győrben az a menő a foci mellett). Amikor olyan csoportban játszottunk, ahol mi voltunk a legjobbak, akkor tényleg volt szauna, ökörködés, minden. De aztán felkerültünk, mi lettünk a kis csapat, és akkor érdekes módon minden meccsre úgy mentünk, mint akik vért ittak, mert bizonyítani akartunk. Hétről hétre. Szóval szerintem nem az időszakon múlik, hetente is fel lehet spannolódni, ha a motiváció megvan. Nem állítom és nem is hiszem, hogy minden egyes játékosnál megvan (halljuk azért a sztorikat ugye), de hogy a többségüknél megvan a hatalmas motiváció hétről hétre, abban biztos vagyok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem lebecsülés, egyszerűen az erőviszonyok objektiv megítélése. Az baromira álszent duma akár a sportolók/vezetők/szurkolók részéről, hogy minden meccs ugyan olyan fontos, és mindegyiken pontosan annyira kell koncentrálni meg ráfeszülni, mert bárki megverhet bárkit. Nem kell és nem is lehet 16 meccset 10000%-an végigpörögni, erre jók az ilyen meccsek, amelyek egy közepes teljesítménnyel is hozhatóak. (Most az extrém dolgokat és eseteket hanyagoljuk).flzoli
Azért az NFL más, mint a kosárlabda vagy a foci, arra a 16 meccsre fel lehet készülni maximális koncentrációval. Természetesen ezt is emberek játsszák, nyilván egy csoportrangadó, egy playoff meccs, vagy akár az SB előtt más mentális állapotban vannak az edzők és játékosok is. Így mást is jelent(het) a maximális koncentráció. De az adott helyzethez képest biztos vagyok benne, hogy minden csapat és a stáb minden meccset ugyanolyan komolyan vesz és teljes intenzitással készül.

Persze az esélyek ettől még esélyek, és a csapatok ereje is adott. Úgyhogy én is úgy gondolom, hogy ezt a meccset sok hiányzóval is meg kellene tudni nyerni, és ezzel nem nézem le Ryan-éket.peterk2005
Egyetértek, de azért a profizmust és a kialakult "meccsrutint" ne keverjük össze a végletekig felspannolt koncentrációval. Az utóbbit nem is lehet hétről hétre produkálni, erre próbáltam utalni az előzőekben. Persze fél munkával és hozzáállással az eredmény is olyan lesz, de ez a fajta nagyképűség azért ettől a csapattól nagyon távol áll. Ebben az AFC-ben jelenleg a Pats, SD, Bengals esetleg Colts elleni meccseket leszámítva mindenki ellen "kötelező" a győzelem egy SB aspiráns gárdától.

PM-nél nagyobb profit én még nem igazán láttam a sportpályán, így amíg ő aktívan hajigál Broncos mezben kb. garantálni lehet a profi, lelkiismeretes és koncentrált hozzáállást a meccsekhez (O# részről legalább is)

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem lebecsülés, egyszerűen az erőviszonyok objektiv megítélése. Az baromira álszent duma akár a sportolók/vezetők/szurkolók részéről, hogy minden meccs ugyan olyan fontos, és mindegyiken pontosan annyira kell koncentrálni meg ráfeszülni, mert bárki megverhet bárkit. Nem kell és nem is lehet 16 meccset 10000%-an végigpörögni, erre jók az ilyen meccsek, amelyek egy közepes teljesítménnyel is hozhatóak. (Most az extrém dolgokat és eseteket hanyagoljuk).flzoli
Azért az NFL más, mint a kosárlabda vagy a foci, arra a 16 meccsre fel lehet készülni maximális koncentrációval. Természetesen ezt is emberek játsszák, nyilván egy csoportrangadó, egy playoff meccs, vagy akár az SB előtt más mentális állapotban vannak az edzők és játékosok is. Így mást is jelent(het) a maximális koncentráció. De az adott helyzethez képest biztos vagyok benne, hogy minden csapat és a stáb minden meccset ugyanolyan komolyan vesz és teljes intenzitással készül.

Persze az esélyek ettől még esélyek, és a csapatok ereje is adott. Úgyhogy én is úgy gondolom, hogy ezt a meccset sok hiányzóval is meg kellene tudni nyerni, és ezzel nem nézem le Ryan-éket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
A kis csapatok elleni meccseket pont ugyanolyan komolyan kell venni, mert a nagyok ellen becsúszhat egy-egy zakó, ahogy a Seahawks ellen be is csúszott, az bele is fér, de a kicsik ellen már nem. Én legalábbis így látom... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem Harris és Caldwell is játszani fog, ezek csak kis apróbb sérülések voltak...StormST
Gondolod hogy ez számítana a Jets ellen? Őket azért nélkülük is magabiztosan ütni kéne....flzoli
Egyrészt senkit se szabad az NFL-ben lebecsülni, másrészt elég korán vagyunk a szezonban még a kísérletezéshez, szóval én most egyik csapategységet se bontanám meg, ha nem feltétlen szükséges...StormST
Nem lebecsülés, egyszerűen az erőviszonyok objektiv megítélése. Az baromira álszent duma akár a sportolók/vezetők/szurkolók részéről, hogy minden meccs ugyan olyan fontos, és mindegyiken pontosan annyira kell koncentrálni meg ráfeszülni, mert bárki megverhet bárkit. Nem kell és nem is lehet 16 meccset 10000%-an végigpörögni, erre jók az ilyen meccsek, amelyek egy közepes teljesítménnyel is hozhatóak. (Most az extrém dolgokat és eseteket hanyagoljuk).

Sőt, az én szememben akár egy Jets, KC, Raiders elleni vereség is belefér simán, ha közben magabiztosan ütjük a 49ers, Pats, SD, Bengals négyest, mert azok a PO szempontjából sokkalta mérvadóbb meccsek lesznek.

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Harris és Caldwell is játszani fog, ezek csak kis apróbb sérülések voltak...StormST
Gondolod hogy ez számítana a Jets ellen? Őket azért nélkülük is magabiztosan ütni kéne....flzoli
Egyrészt senkit se szabad az NFL-ben lebecsülni, másrészt elég korán vagyunk a szezonban még a kísérletezéshez, szóval én most egyik csapategységet se bontanám meg, ha nem feltétlen szükséges...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem Harris és Caldwell is játszani fog, ezek csak kis apróbb sérülések voltak...StormST
Gondolod hogy ez számítana a Jets ellen? Őket azért nélkülük is magabiztosan ütni kéne....

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Harris és Caldwell is játszani fog, ezek csak kis apróbb sérülések voltak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
remélem Caldwell helyén megnézzük Latimert

Harris?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!