NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
sztem kb 2-3 hete várjuk ezt mindannyian 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report (kb. ugyanaz, mint múlt héten):

Out: Ball
Probable: Bolden, Bruton, Harris, McManus, Nelson, Thompson

Ahogy múlt héten meccs alatt írtam, bízom benne, hogy ezen a héten Cladwell neve lesz az inaktív listán Latimer-é helyett...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Elwayt rookie GM-nek nézték 😀
Adam Schefter @AdamSchefter
Seattle proposed sending Percy Harvin to Denver, sources say, in exchange for Pro Bowl TE Julius Thomas. Broncos never pondered it. No.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
még tradelheti a jets....

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛StormST
azért erre nem vennék mérget, simán benne lehet egy WC a jetsbe, ha elkezd rendesen működni a támadósorNegritis
az lenne a Super Bowl-éra 2. esete ilyen mérlegről 😀Höri
1-5re emlékeztem valamiért, de az hogy 2. eset lenne bizonyítja hogy nem elképzelhetetlen 😀Negritis
ráadásul a Bengalsnak 44 éve sikerült, szóval épp itt az ideje.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛StormST
azért erre nem vennék mérget, simán benne lehet egy WC a jetsbe, ha elkezd rendesen működni a támadósorNegritis
az lenne a Super Bowl-éra 2. esete ilyen mérlegről 😀Höri
1-5re emlékeztem valamiért, de az hogy 2. eset lenne bizonyítja hogy nem elképzelhetetlen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛StormST
azért erre nem vennék mérget, simán benne lehet egy WC a jetsbe, ha elkezd rendesen működni a támadósorNegritis
az lenne a Super Bowl-éra 2. esete ilyen mérlegről 😀

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ha ez a Jets becsúszik a PO-ba, akkor megeszem a kalapom... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Áhh, 1-6-al állnak, ha mostantól minden meccset hoznak akkor is max. 10-6-al végeznének. Innen a westből tuti (legalább) 2 csapat megy a playoffba, és a northból is gyanúsan 2 ott lesz (Cincy, Ravens). Az meg kizárt, hogy a Jets nyerje a csoportot. Ha netán valami hatalmas leolvadás történne a Patriotsnál - ami nem fog -, akkor is a Miami vagy a Bills behúzná előttük a divíziót.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛StormST
azért erre nem vennék mérget, simán benne lehet egy WC a jetsbe, ha elkezd rendesen működni a támadósor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mint tavaly a Richardson trade az Indy-nek. Ha annyira jön be ez a Jets-nek, akkor Ryan állása semmivel sem lesz ettől kisebb veszélyben. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician

nfl.com face oldalán 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Hát igen, Talib jól játszik, jól játszik, de valahogy valami nem az igazi. Valóban nem lenne igaz azt modnani, h rosszul játszik, sőt, de valahogy valami mégis hiányzik. Ugyanakkor ha ő nem lenne, és a depth eggyel feljebb tolódna, na azt láttuk tavaly, h mit jelent. Én nem lennék csalódott akkor se ha így jtásszaná végig Talib az évet, csak tudom h tud ennél többet is.
Ha Chris Harris így játssza végig az évet, akkor fizetek az insider statokért a PFFnek, és posztert csinálok belőlük 😀. Kár h a Pro Bowlhoz, All Prohoz inkább INTeket kell gyűjteni, amíg meg nem jegyzik valaki nevét, de ez legyen a legnagyobb gondunk, amíg a védelem egyre inkább 2012t idézi... (top 5 ypg, top10ppg, top3 ypp, top 5 futás ellen, top10 passz ellen, top10 sackek terén, igaz átlagon alul TO differencia)

Más
A ManningTDvel rendelkező játékosok rangsora
 grantland.com/the-triangle/peyton-manning-ranking-every-player-touchdown-pass/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Talib eddig engem se győzött meg, de azért mentségére szolgál nálam, hogy kb. ugyanabban a helyzetben van, mint Champ volt az utolsó években, hogy már csak azért is kevesebbet dobnak felé, mert ő az, aki, így viszont ha mégis dobnak és ott elkapás van, vagy hiba, azt könnyebb nekünk észrevenni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vicces, de eddig tulajdonképpen Talibot érzem a CB hármasból a leggyengébbnek. 😊 Roby nekem is egyre jobban tetszik, már az első meccsén is jól mutatkozott be rookie-hoz mérten, és azóta meccsről meccsre jobb. Úgy, hogy büntetést is alig szed be, ami külön meglepő. Harris Von Miller szintjén van a posztján eddig. Talibnak viszont van már csúnyán elnézett passza, büntije is. Nem mondom, hogy rosszul játszik, mert az nem lenne igaz, de eddig neki volt leginkább olyan negatív megmozdulása, amire emlékszem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Chris Harris elemzés a PFFről:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/15/analysis-notebook-week-6-3/
- 10 elkapást engedett 27 passzból (37%). Ez a legjobb az egész ligában.
- 31,9-es DPR (védekező passer rating. ha az összes felé menő passzt egy QB dobta volna, és az csak ezeket a passzokat dobta volna, akkor 31,9es lenne a passer ratingje. Értelemszerűen a védőnél minél alacsonyabb annál jobb. Kb 65-től a kib...ott jó. Ha jól emlékszem tavaly kevesebb mint 5 CBnek sikerült ez a bravúr. Ehhez képest a 31,9 azt nem is tudom hogyan jelleezzem. Persze lehet ez mér rosszabb is szezon végére...) Viszonyításképpen, ha csak incomplete passzot dobnának felé, akkor az 39,6os lenne, tehát Chris Harris felé dobni rosszabb az ellenfélnek, mint kidobni oldalra, ahol senkié! Természetesen ebben is a legjobb.
- Kevesebb mint 100 yardot engedett ezidáig 5 meccsen összesen.
- 0 TD, 1 INT, 8PD
mindezt ACL szakadásból visszatérve...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Amúgy ha már szóba került Nelson idáig nem sok szó esett a rookiekról
Bradley Roby: Szerintem főnyeremény. Az első meccstől fogva erős jelenlét a futás elleni védekezésben, és coverage-ben is felvette a ritmust. Már 6 PDje, és olykor-olykor egy-egy blitzel is felhívja magára a figyelmet, a Jets ellen egy sack is összejött neki. A PFF mégse ezt emelte ki, a Jets elleni meccsről, hanem h négy labdából egyetlen elkapást engedett 7 yardra. Mindezt úgy, h a snappek 75%-ban fent volt. Impact játékos. Ott tart ahol kell neki, vagy előrébb...
Latimer: Eleddig nem volt aktív egyszer sem, de Caldwell leginkább annak köszönhette a 45ös tagságot, h ő a kickreturner, viszont ebből a feladatkörből lehet h lassan kijátssza magát... Szerintem nagyon is időszerű lenne szoktatni Latimerrel a gyepet...
Schofield: Idén semmit se terveztünk vele, és eddig nem is kaptunk semmit. A nagyobb baj, h TCn se villogott és PS meccseken se, pedig legutóbb jól jött volna egy jó csere. És az is látszott, h van még hova fejlődni, bár a gond leginkább az volt, h egyszerre többen betliztek Ramirezzel az élen...
Barrow: Legmerészebb álmaimban nagyobb szerepet kapott, de azért folyamatos ST playa, és a védelemben is bukkant már fel. A kiállítása mögött nem tudom mi áll, de egy profi játékosnak semmilyen szituációban nem kéne elvesztenie a fejét.
Paradis: Nem került rosterre.
Corey Nelson: Szóval ő az, aki nickel LB lett, és még csak annyira nem is osztozkodik a szerepen. Jövőhéttől lehet h Irving felé billen a mérleg nyelve. Snapszám tekintetében már most felülmúlta a várakozásaimat, és komoly hibát nem tudok idézni tőle, de még nem győzött meg, h valóban ő a legjobb opció a Trevathan nélküli LB sorban "next man up"-nak

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Irving az első három fordulóban jól játszott. De Marshall még jobban. Ő volt a leading tackler, és ha nem is olyan jó, mint Miller vagy Trevathan, de megállta a helyét 3down playerként is. Ezért mire Trevathan visszatért addigra ő lett a 3. LB a sorban, és Irving szerepe redukálódott az egyértelmű futó szituációkra. Most h Trevathan megint kivált, az ő 95-100% körüli snapszámát visszakapta Marshall, viszont Irving nem kapta vissza korábbi snapjeit, azok egytől-egyig Nelsoné lettek.
Marshall 97%
Miller 86%
Nelson 57%
Irving 24%
Irvingnek megmaradtak a running playek... A Jets ellen egyébként 15 snapből 3 solo tackle, ugyanannyi mint Nelsonnak 36-ból, még ha utóbbinak több assistja is volt, azoknak én jóval kisebb jelentőséget szentelek és nem is szeretem amikor összeadják a 2-t és úgy mondják, h kinek hány tackle-je volt... Persze nem a tackle szám a lényeg, de Irving a Jets ellen a korlátozott feladatkörét jól látta el. A Cards ellen jobbára észrevétlen volt, kivéve h oroszlánrészt vállalt a 80+ yardos TDvel Talibbal közösen...
Szóval Irvinget megelőzte a DCn Marshall, amivel semmi gond nincs, hisz ő tényleg nagyon jól játszott, aztán megelőzte Nelson aki illik a Mays, Brooking, Lenon sorba abban a tekintetben h nem kimagasló játékával, de megelőzi Irvinget a DC-n. Ez pedig ha így marad valószínűleg Irving denveri pályafutásának a végét jelenti majd...

Most van 8 hét, amíg nélkülöznünk kell egy játékost, aki - nek a jelentőssége ugyan vitatva van itt fórumon belül, de az szilárd tény, h - amikor egészséges a snappek több mint 90%ban játszik, tehát van meccsenként 55-60 ajándék snap a többieknek. Érdemes figyelni, ki hogyan használja ki őket. Tud-e élni vele Irving, kap-e több lehetőséget, Nelsont lehet figyelni olyan szemmel, h miért ő miért nem más, illetve h tényleg olyan észrevétlen lesz-e Trevathan hiánya amikor ő a pályán van, Barrow kap-e lehetőséget a védelemben, kipróbáljuk-e McCrayt középen vagy a gyenge oldalon vagy marad Von cseréje stb... Ahogy már említettem, a Jets ellen egyáltalán nem voltam elégedett Trevathan pótlásával, és sorra olyan meccsek jönnek, amelyeken papíron jobban hiányzik majd, viszont már a meccs előtt úgy készülhetünk, h tudjuk, h nem lesz. Ez azért könnyebb szituáció még akkor is, ha elvileg lett volna tapasztalatunk Trevathan nélküli játékból (csak mégis más felállsában játszott az LB sor)...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miből gondolod, hogy visszaesett? Én nem vettem észre se több rossz helyezkedést, se több elhibázott tacklet, se semmi hasonlót.

(Ha netán a fantasy pontszámának visszaesésére gondolsz, az valóban amiatt volt, mert kevesebb snapet kapott. Most majd újra többet fog.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
mocskonyi 321
Irving miért esett így vissza az utolsó két fordulóban? Trevathan? Vagy ez inább a reális formája?
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még a végén tudunk majd futni. 😊

(Amúgy a statok alapján elöl van a Niners run defense, de olyan felemásnak érzem őket. Jó nagy a kontraszt a front7-ben, mert 1-2 ember kiváló, pár ember meg nagyon rossz PFF ratinget hoz eddig. McCoy-t megfogták valami 1.5yard/carry-n, de idén az utóbbi fordulóig kb. mindenki megfogta, szóval abból nem indulnék ki. Érdekesebb, hogy annak ellenére, hogy a Niners szinte talán többet játszott hátrányból idén, mint előnyből, az ellenfelek relative keveset próbáltak futni ellenük. Még a Chiefs is inkább passzolt, pedig Charlesnak jól ment a futás. Nem tudom, hogy csak véletlen-e, vagy az edzők úgy látják-e esetleg, hogy passzal verhetőbb a defense-ük idén?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy tűnik Willis nem játszik ellenünk a hétvégén, ez azért még jól jöhet nagyon...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Trevathan IR-ra került, designated to return státuszban. Hat héten belül kezdheti meg a csapattal az edzéseket, és ha rendben lesz, akkor a 15. héten a Chargers ellen játszhat.

Shaquil Barrett-et hoztuk fel a helyére a PS-ból.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Nincs szerencséje a srácnak, az biztos, de a csapat szempontjából még ez a kevésbé fájó szerintem hiszem az hiányát 3 hét alatt megszoktuk, még ha nehéz is nélküle...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!