NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
a sors nem kímélte a Cardinalst, de attól még mi is jól játszottunk. A védelem is, és egy-két hibát leszámítva az offense is, mert azért hiába a 2 TO, Manning karrierje legtöbb passzolt yardát hozta, 4 TD mellett, melyekkel ötszázados lett, nem mellesleg a kihagyott FG ellenére is 40 fölé jutottunk... Ilyen játékkal bárkit megverünk, csak nem mindig hagynak minket így játszani...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintetek melyik lehet a nagyobb bukta tényező a vasárnapi meccsen?
c.) Patrick Peterson VS DT, látván mennyire dadog Thomas kezében a labda, 1-2 felpattanó INT benne lehetflzoli
c) Ez DT-n múlik. Ha egészséges lesz és jó napja lesz, nincs jelentősége, hogy ki fogja.peterk2005
Hát nem PP fogta DT-t, de ezen kívül ebbe beletrafáltam. DT-nek ha jó napja van, mindegy ki fogja.

f.) Floyd vagy Ted Ginn sorra húzza be a +20 yardos elkapásokat, amihez a DB állomány majd jó szokásához híven asszisztálflzoli
Ezt szerencsére nem láttuk meg, szegény Cardinals irányító lesérült. Egyébként nem volt igazam, ma Fitz sokkal jobb volt, mint Floyd, hiába volt ez fordítva eddig.

A meccsről: Idény közepi forma. Tavaly ilyenkor 51-49-re vertük a Dallast, akkor védelem nem volt, de a végére (playoff) azért lett. Most van védelem és offense is, de egyik se játszik valami földöntúli formában. Nem is most kell, jobb az, ha az igazi forma majd akkor jön ki amikor kell is. A Seattle ellen láttuk, hogy tud ez a védelem. Egyébként is, amíg volt Cards irányító, addig a védelem engedett 2FG-t, és kapott egy TD-t 9 yardról, amúgy megfogta a Cards offense-et. Az az egy elcseszett play az újonc ellen meg jöjjön inkább most, mint olyankor amikor számít is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Bruton szerdán nem edzett, azóta két limitált edzése volt. A Seahawks ellen ment ki a válla, benne volt a pakliban, hogy két hét alatt nem épül fel. McCray egész héten csak limitáltan edzett, így ő is várható volt, hogy kihagyja ezt a meccset, szerencsére Trevathan visszatérésével nem lesz elvileg gond LB poszton...

Anderson kimaradása mondjuk engem is meglep egy kicsit, de talán nem fog számítani túlzottan, hogy ki a 3rd RB...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
Bruton?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


Kicsit meglepő, hogy C. J. Anderson helyett Juwan Thompson aktív. De kíváncsian várom, hogy az újonc mit alkot.

Green és Trevathan is játszik. 😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem úgy ismertem meg ezt a vezetést, amelyik akár a pénzen spórolna, ha egy játékosra szükség van, akár meggondolatlan lépéseket tenne. Úgyhogy biztos oka volt a döntésnek. Értékelni meg nem akarom a lépést, mert nincs mit, nem vagyok ott a pálya szélén, hogy látom Prater jelenlegi formáját, vagy tudok a háttér ügyeiről, illetve McManus-t is csak meccsen látom. Ha majd kihagyja a FG-okat akkor szentségelek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Azért ne hasonlítsuk már Pratert Millerhez vagy Marshallhoz. Btw, utóbbit ha nem is vágtuk ki úgy eltradeeltük mint a sicc az első jelentkezőnek, DJ meg még rosszabb sorsra jutott, igaz neki már megvolt az utódja, ellentétben Marshallal és Praterrel...

A véleményem hogy megtartottam volna Pratert továbbra is tartom, leírtam h szerintem mi szól mellette és ellene, az anyagi indokokról viszont még 1 bekezdés, mert bizony vannak:
Szóval idén $2,294Mt nyertünk Prateren. Ez nem 0, erről nem akarok vitatkozni. Ha szezon végén vágjuk ki, ez nincs, és McManus sincs, így görgetjük jövőre, ahol újabb $ 3,25M csatlakozik hozzá. A deadmoney mindössze 812,5K.
McManus idén 420Kt keres, jövőre 510K-t, aztán ERFA lesz.

Nem gondolom h a pénzügyi értelmét ennél tovább kell ecsetelni. Ez számtan. Akkor is ennyit nyertünk rajta, h McManus beválik, akkor is ha nem.

| Megerősíthetetlen szubjektív vélemény: McManus hasonlóan be fog válni, mint Prater legutóbbi helyettese, Hauschka |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az érveket, amiket olvastam azok a:
-fizetésével (ha jól emlékszem több mint 4 millát keresett volna jövőre)
-McManus teljesítményével (edzésmunkájával)
-a levegőben lógó 1 éves eltiltásával
-Prater gyenge nyári edzésmunkájával
magyarázzák a döntést.
Ezek együtt magyarázhatják a lépést, megítélni sztem csak a szezon végén fogjuk tudni érdemben is...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
offcourt meg öltőzői problémákat tudok elképzelni én is más nem teszi validdá a lépést

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem nagy hülyeség volt kivágni Pratert. Lehet, ismétlem LEHET, hogy McManus is elég lesz, de azért annyira nem egyszerű jó K-t találni, hogy egy 4 meccses eltiltás után kivágjuk. Kis túlzással ennyiből Von-t is kivághattuk volna tavaly, vagy korábban Marshall-t. Nagyon remélem, hogy ez nem fog visszaütni, mert én se anyagi, se játékbeli indokot nem látok reálisan emögött a döntés mögött, ezen csak veszíteni lehet, nyerni kb. semmit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
a) Arians offensive guru, a védelmet nem ő fogja felkészíteni, akármennyit is tud Manningról. (Crenneltől pl. sokkal jobban tartanék, pedig vele sosem dolgozott.)
b) Szerintem már Floyd a veszélyesebb elkapó, nem Fitz. Nem tudom a kor érte-e utol, vagy a playeket hívják inkább Floyd-ra, de idén eddig ezt láttam. Szóval a matchup inkább a Floyd és a védője között lehet, aki nem tudom ki lesz. (Lehet éppen ezért Talib is, de lehet, hogy Roby).
c) Ez DT-n múlik. Ha egészséges lesz és jó napja lesz, nincs jelentősége, hogy ki fogja.
d) Ez bőven benne lehet.
e) Palmer nem fog játszani. 😊
f) Ebben van veszély, lásd b) pont.peterk2005
Nem tudom, én valahogy most úgy érzem, hogy egy Peterson INT benne lesz a meccsben. Lehet egy rossz route futás miatt, vagy csak odapattan éppen, de valahogy odakerül majd.

Az egy dolog, hogy Arians-ék aktuálisan a meccsen nem a védelemmel lesznek elfoglalva, de a meccs előtt bőven van idejük átadni a "titkokat" a védő guruknak. Na nem kell nagy hókuszpókra gondolni, de elég csak egy olyan apró dologra rájátszani, ami csökkenti PM komfortérzetét és egyből jöhetnek a kacsázó/pontatlan passzok. De amúgy nem lesz így mert Manning knows everything 😀

több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha valamikor, akkor én pont akkor nem adnám neki.😊 Már persze nem 1st down-ra, mert akkor alap, hogy két szélső passzt megpróbáljunk, akár TD-re akár, hogy közelebb jussunk. De 4.-re biztos, hogy rúgatnám. Annak ellenére is, hogy Manning idejének talán legjobb Colts-át éppen az ütötte el a playoffban a továbbjutástól, hogy az addig az NFL történelem legpontosabb lábú rúgója (Vanderjagt) a meccs végén kulcs pillanatban kihagyta. 😊

De egy FG-ban akárki rúgja, sokkal több az esély, mint 30-ról egy passzban. Az gyak. hail mary, mert az ellenfél tuti 9 defensive back-el állna fel.peterk2005
Ez igaz, csak arra akartam rávilágítani, hogy ha egy ilyen támadópotenciállal bíró csapat folyamatosan csak a tutira játszik (konzervatív hívások, sok futás, ha nem is 30 yardról, de 45-ről már FG-vel próbálkoznak... stb.) akkor meg is érdemli a sorsát. (Ami nem SB-t jelent persze). Oda kell adni PM-nek a labdát, hogy néhány védelem romboló futás mellett azt csináljon amit akar, és egész addig ott is kell hagyni, amíg esetleg a 4&valamire a kicker komfortzónájába nem ér a támadás. Erre meg aztán tényleg nem kell egy sztár rúgó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
a) Arians offensive guru, a védelmet nem ő fogja felkészíteni, akármennyit is tud Manningról. (Crenneltől pl. sokkal jobban tartanék, pedig vele sosem dolgozott.)
b) Szerintem már Floyd a veszélyesebb elkapó, nem Fitz. Nem tudom a kor érte-e utol, vagy a playeket hívják inkább Floyd-ra, de idén eddig ezt láttam. Szóval a matchup inkább a Floyd és a védője között lehet, aki nem tudom ki lesz. (Lehet éppen ezért Talib is, de lehet, hogy Roby).
c) Ez DT-n múlik. Ha egészséges lesz és jó napja lesz, nincs jelentősége, hogy ki fogja.
d) Ez bőven benne lehet.
e) Palmer nem fog játszani. 😊
f) Ebben van veszély, lásd b) pont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Prater rúgott már nem egyszer sikeresen 50+ról győztes vagy egyenlítő FG-t az utolsó másodpercekben vagy a hosszabbításban azzal nincs baj, nagyobb az esélye mint egy sikeres hail marynek, de az említett szitu nem is a hailmary esete.

Sok függ a körülményektől.

Ha van időkérés, akkor mindenképp megéri közelebb menni, vagy akár egyszer end zoneba is bedobni, úgy h vagy senkié, vagy valamelyik magas elkapónké legyen.
Ha nincs időkérés, akkor veszélyes a helyzet. Egy sackkel nagyon sok idő elmegy. Ha nincs időkérés és 3rd down, akkor egyértelműen rúgnék, akkor ugye spikeolni se tudnánk már. Ha nincs időkérés és 1st vagy 2nd down, akkor még meg lehet próbálni egy passzt, főleg ha addig a drive-ban nem döcögött a szekér, de akkor már elég szűk a mozgástér, vagy szélre kell passzolni, h ki lehessen menni oldalra, vagy az endzone-ba, amivel majdnem el is megy az a 20mp, mire felérnek az emberek.
Ha csak egy passzra van lehetőség, akkor gondolkodás nélkül rúgnék

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintetek melyik lehet a nagyobb bukta tényező a vasárnapi meccsen?
a.) Arians, de főleg Moore ismerii PM minden rezdülését, beleértve persze a gyengeségeit is
b.) Fitzgerald VS Talib, ahol néhány benyelt játék után Talibnak elszáll az agya és juszt is ball hawk vagy big hitter üzemmódba vált
c.) Patrick Peterson VS DT, látván mennyire dadog Thomas kezében a labda, 1-2 felpattanó INT benne lehet
d.) Aktuális futótól egy meglepetés fumble
e.) Palmer valahogy visszavedlik a Bengals-os énjébe és GOD módba kapcsol
f.) Floyd vagy Ted Ginn sorra húzza be a +20 yardos elkapásokat, amihez a DB állomány majd jó szokásához híven asszisztál

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ha valamikor, akkor én pont akkor nem adnám neki.😊 Már persze nem 1st down-ra, mert akkor alap, hogy két szélső passzt megpróbáljunk, akár TD-re akár, hogy közelebb jussunk. De 4.-re biztos, hogy rúgatnám. Annak ellenére is, hogy Manning idejének talán legjobb Colts-át éppen az ütötte el a playoffban a továbbjutástól, hogy az addig az NFL történelem legpontosabb lábú rúgója (Vanderjagt) a meccs végén kulcs pillanatban kihagyta. 😊

De egy FG-ban akárki rúgja, sokkal több az esély, mint 30-ról egy passzban. Az gyak. hail mary, mert az ellenfél tuti 9 defensive back-el állna fel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha 20 másodperc van hátra az órán és 2 pontos hátrányban támad a csapat az ellenfél 30 yardos vonalán én inkább adnám PM-nek a lasztit, hogy hajítsa valamelyik Thomas felé 3-szor, mint hogy lefuttassam az órát és rábízzam egy kickerre a dolgot. Függetlenül attól, hogy Prater vagy McManus van ott.

Lehet, hogy jó mind a kettő, és a MileHigh-on bedurrantják 60 yardról, de a PO-ba Vinatieri szerű kötél idegek kellenek inkább mint a Janikowski féle bika láb.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meglepő, de ez van. Ha kirakták Prater-t, akkor azt nem a pénz miatt, ez majdnem biztos. A pénz miatt elég lett volna idény végén is kitenni. Akkor pedig vagy Praterrel lehet valami olyan probléma amiről nem tudunk, vagy pedig McManus néz ki olyan jól, hogy benne látják a hosszú távú megoldást, és úgy döntöttek meglépik. Reméljük az utóbbiról van szó, és bejön.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Mondjuk meg lehtett volna várni, míg McManus élesben is lő 50+ról, míg kivágjuk a Pro Bowl kickerünket, de azért könnyen lehet h McManus tudja nagyjából ugyanazt mint Prater, csak a létező legkisebb fizetésért. Ezen kívül számunkra egy Pro Bowler kicker igazából luxus, nem szükség. És a 2 DUI ügy se erősíti a helyét. Baszki annyi pénzből nem telik sofőr szolgálatra, ráadásul hallottam olyat is valahol, h a szakszervezet fizetné nekik...

A 7. kör nem fog hiányozni, már a 6-ban is azt fogjuk nézni, h ki olyan, akit IRre lehet tenni rookieként...

A 2 Thomasszal, Harrisszel és Knightonnal mindenképp hosszabbítani kéne, posztjukon valamennyien top FAk lesznek jövő tavasszal, őket nem tudjuk más FAval olcsóbban helyettesíteni, kell minden dollár...

Nem azt mondom h jó döntés volt most kickert váltani,
- olyan poszt amin el lehet veszteni mérkőzéseket. A legfontosabbakat is. Ha egy kihagyott FG maitt búcsúzunk a PO-ból vagy vesztjük el a SBt elő lesz még véve ez a move
- Prater a legfontosabba FG-oknál volt a leginkább elemében. Lásd 2011. Ez egy olyan dolog, amit edzésen nem lehet kideríteni, h valakiben meg van-e vagy sem. Ehhez az kell, h élesben rúgjon walkoff FG-t, és lássuk bemegy-e vagy sem... Lehet h amióta itt van PM nem kellett ilyen FG-t rúgni, sőt úgy általában kevés meccet nyertünk 3mal vagy kevesebbel, de az nem jelenti azt, h a jövőben ne lehetne olyan szitu, h pontokat tekintve -2nél 55yardos FG kelljen rúgni... Akkor 100ból 100× Pratert választanám McMAnus helyett

Ugyanakkor
- amíg nem lesz ilyen szitu, majdnem teljesen mindegy, h ki a Kicker
- Prater hasonlóan "senki" volt, mikor átvette Elam helyét mint most McManus. McManus az első meccsek alapján tán még biztatóbb is, bár PSben kihagyott 2 50+os FG-t...
- Prater se volt hibátlan a POban clutch ide vagy oda... Tavaly megérdemelten volt Pro Bowler, de vajon konzisztensé vált, vagy csak épp jól jött ki neki a lépés? A 40 és 50 yard közti FG-okra lehet h inkább McMAnust választanám már most is...
- Ha McManust vájguk ki, ő is azonnal új gazdára lel, és Prater ügyei mellett nem biztos, h nem kéne a közeljövőben használható kicker után nézni.

Egyébként nem tudom h beírtam-e akkor, de amikor kiderült h kell replacement kicker, több forrásból is lehetett hallani h fiatal kickert keresünk. Nem veteránt, akiben megbízhatunk 4 meccsig, hanem egy fiatalt, aki bevállhat és átveheti Prater helyét évekre. Ettől függetlenül egy órával ezelőttig egyáltalán nem bíztam abban, h McManusban ezt megtaláltuk, de nem annyira elkapkodott lépés ez, mint elsőre gondolhatná az ember.

A félreértések elkerülése végett, a jelenleg rendelkezésre álló információk alapján, Prater mellett döntöttem volna, de nem irracionális választás McManus se (ellenben a Dumervil cuttal, vagy Colquitt mega dealjével). Hogy jól jártunk-e azt majd az idő eldönti...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
PR szöveg az egész, biztos vagyok hogy volt valami más is a háttérben (eltusolt alkohol ügy?)

több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Elway beszívott, vagy mi??? Komolyan mondom. Ezen spórolunk? Colquitt még szar is és 3 milláért rugdalódzik Ráadásul ki sem tudjuk baszni. Ne legyen igazam, de fog még Prater hiányozni...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
ez mi?!

"Parting ways with Matt Prater — the longest-tenured player on our roster — was a very difficult football decision. On behalf of our entire organization, I want to thank Matt for his seven seasons with the ‪#‎Broncos‬ and wish him well going forward." - #Broncos EVP/GM John Elway

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kiraktátok Pratert, mi pedig kaptunk így egy 7. kört


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
előre elnézést kérek a borzasztó fantáziafutball kérdésemért.
szóval Trevathan beállásával szerintetek Marshallt már nem éri meg foglalkoztatnom hétvégén, kezdőként?Höri
Engem is foglalkoztat a kérdés, mert nálam is rosteren van mindkettő. 😊

Az biztos, hogy Trevathan a 3 downos LB, és ő is lesz, ha visszajön. Ezzel valamenyit biztosan csökkenni fog Marshall snapszáma. Ugyanakkor egyrészt nickelben Irving helyén szerintem szerephez jut, hiába játszott Irving is elég jól eddig. Másrészt Del Rio elég sokat rotálja a front7-t, Von Miller és Trevathan cseréjeként lesz elég snapszáma úgy gondolom. Ja, és Harris és Miller is az első meccsükön még elég limitált snapszámban voltak a pályán, szerintem az első meccsén Trevathan sem fog még teljes terhelést kapni. Úgyhogy ezen a héten még inkább Marshallra szavazok, aztán majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
előre elnézést kérek a borzasztó fantáziafutball kérdésemért.

szóval Trevathan beállásával szerintetek Marshallt már nem éri meg foglalkoztatnom hétvégén, kezdőként?