Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
399 v 401 a jelenlegi száma amúgy?Negritis
Ha az össz TD számra gondolsz, akkor az most 499... 😊StormST
kajak bajok voltak tegnap 😀
egy 2. downra azt hittem 3. 😀
499 helyett 399 TD környékére lőttem be a számokat 😀
még jó hogy nincs melóm mert ha dolgoztam is volna mellette bajok lennének 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
399 v 401 a jelenlegi száma amúgy?Negritis
Ha az össz TD számra gondolsz, akkor az most 499... 😊StormST
Ha másért nem, amiatt nem bánom, hogy így az 500.-at Denverben dobhatja 2 hét múlva.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja totál meg is feledkeztünk róla, de az egyenlítő TD volt Manning 100. TD-je Broncos mezben az alapszakaszban...
35 meccs alatt nem rossz...Black_Adder
Ami egyébként all time NFL rekord. A második Marino 44 meccsel. Az több, mint fél idény.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
399 v 401 a jelenlegi száma amúgy?Negritis
Ha az össz TD számra gondolsz, akkor az most 499... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
399 v 401 a jelenlegi száma amúgy?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Ja totál meg is feledkeztünk róla, de az egyenlítő TD volt Manning 100. TD-je Broncos mezben az alapszakaszban...
35 meccs alatt nem rossz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
bár az O-line egy elit front7 ellen azért hajlamos összerogyni, ez főleg a futásoknál látszik meg (az én "botszemeimmel" nézve)Általános Doktor
Nem botszemek azok, jól látod. 😊 Hozzátéve azért, hogy ez az oline pass defben ligaelit (talán a legjobb), futás blokkolásban inkább csak jónak mondható. A passz deffel akkora gond nem is volt, egy kiváló dline ellen ennyi nyomással számolni kell. Ami ma nem is volt akkora, hogy amögött Manning ne tudna eldobálgatni. Inkább időzítési hibákból, félreértett playekből volt ma elég sok. Lesz ez jobb is.

(A futás viszont ennyi, ezen a Seattle falon nem fogunk keresztülfutni se Ball-al, se senkivel. Kreatívabb playhívás kell majd, mert futni azért valamennyire kelleni fog, ha netán ismét játszanánk velük. Kb. úgy, ahogy a Seattle húzta ma szét a pályát, segítve Lynch-et. Kellett is, mert amúgy Beast Mode se tudott nagyon futkározni. A különbség lényegében annyi volt, hogy előnyben voltak, így Lynch futott vagy 30-szor, Ball meg 12-13-szor.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó meccsen kikaptunk egy jó Seattle-től. A végén a defense picit leolvadt, de amúgy sokkal jobban játszottak ma mint az első két héten. Csak így tovább, lehet ez még ennél is jobb. (Én nagyon sokat várok tőlük, csak még idő kell nekik. Ez a D felveheti a versenyt a Seattle és a Panthers defense-el is, ha jó edző jól rakja össze a darabkákat.)

A meccsen volt minden, rosszul indíttottunk (Ball fumble), nem ment a futás (ami nem jó), a meccs középső szakaszában az offense teljesen befékezett, de ezen nem aggódom. Menet közben kellett gameplant váltani, mert kiesett Green és szinte egyidőben DT is kaphatott, mert vagy két negyedig nagyon húzta magát, látszott rajta, hogy nem teljes erővel mozog.

Igazán csak két dolog bosszant: Az egyik Manning INT-je. Mentek rá, muszáj volt eldobnia, és pontkényszer is volt, de ilyenkor már 3&11-re nem kell feltétlenül hélmérizni (ez a dobás kb. az volt). Ha 4&11-re dobja, azt mondom oké.
A másik Talib. Nem is volt jó napja, de ez még oké, előfordul. Viszont a meccs vége felé a flagje nagyon csúnya volt. Nem csak azért mert 15 yardot kaptunk rá, hanem azért is, mert könyökkel egy földön fekvőre ráugrani direkt ... utálom az ilyent. Tudtuk, hogy nem egy agysebész, de ezeket Del Rio verje ki belőle amilyen gyorsan csak lehet.

Ja, és még valami bosszant. Anélkül, hogy erre fognám a vereséget, mert ezt sosem szeretem, a Seattle megérdemelten nyert. De idény eleje óta bosszant, hogy miközben flagfoci van, aközben teljesen következetlenül. Ma volt legalább 4-5 olyan Seattle védekezés, amire - nemhogy arra, de annál sokkal kisebbekre is - úgy dobálják máskor a sárgát a zebrák, mint annak a rendje. Az a late hit nem fújása Manningon pl. teljesen érthetetlen. De volt Welkeren is egy olyan védekezés 3&8-nál, ami bőven DPI. Az megakasztott egy drive-ot is egyúttal.

Szóval nagyobb bosszant a következetlenség. Nekem tetszene amúgy az a kemény foci amit a Seattle játszik, de akkor minden meccset fújjanak úgy. Ha meg Goodell flagfocit akar, akkor viszont tegyék következetesen, és fújjanak annak megfelelően. Éppen elég, hogy vannak az olyan hibák, mint az az offside elnézés - ami szintén egy drive-ot tett egyébként tönkre -, nincs rá szükség, hogy még a fújás is teljesen más legyen meccsről meccsre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Seattleben, egy nagyszerű ellenfél ellen (bírói szembeszélben) ez teljesen vállalható eredmény, sztem rengeteg pozitívummal.
A D# kezd összeállni (Von Miller különösen tetszett) ráadásul Trevathan két hét múlva már játszhat, az még egy szintet emelni fog ezen a teljesítményen.
Sanders parádé eddig, ha DT is összekapná magát, akkor az O# oldalon sem lesz itt para, bár az O-line egy elit front7 ellen azért hajlamos összerogyni, ez főleg a futásoknál látszik meg (az én "botszemeimmel" nézve).
Valamint lassan el lehetne kezdeni Latimert is beépíteni, sokat beszéltek róla h milyen jól blokkol, pár játékunknál most is elfért volna egy ilyen WR.
A legfontosabb persze h sérülések terén eddig elég jól állunk, maradjon is így...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
nah igen, ez írja le a meccset leginkább

"Magic Johnson
1 perce ·

The Seattle Seahawks 26-20 win in OT over the Broncos was the game I thought we'd see in the Super Bowl! Wow, what a great game!"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Úgy érzem elfér itt is.
Gondolataim az első félidőről:  insidehandoff.com/2014/09/21/denver-broncos-seattle-seahawks-first-half-notes/
Néhány meglátás a második félidőről és a hosszabbításról:  insidehandoff.com/2014/09/22/denver-broncos-seattle-seahawks-second-half-notes/
A találkozó 3 legjobb és 3 leggyengébb teljesítménye:  insidehandoff.com/2014/09/22/denver-broncos-seattle-seahawks-3-up-3-down/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
ha nem 10 percet focizunk, lehet a W is megvan

sebaj, a D# jó volt, az OT meg OT

az mondjuk vicces hogy múlt héten nyertünk, most nem mégis ezt a teljesítményt látnám szivesebben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
így el lehet veszteni a meccset. Majd februárban meglesz a győzelem is 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Fuck, reméltem, hogy Latimer ezúttal befér majd...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Mai inaktívak
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Mindent bele srácok!
Már a SB-n is nektek drukkoltam , nem csak a Niners-Hawks ellentét miatt , hanem mert sokra tartom Manning-et.
Szerezzetek nekem egy jó napot , és nyomjátok le a madarakat.

Go Broncos!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
5 key matchups for today a Broncos.com szerint:
- J.Thomas vs. K. Chancellor
- V. Miller vs. R.Wilson
- C. Clark vs. C. Avril
- J.D. Rio vs. P. Harvin
- N. Irving. vs M. Lynch.

A két utolsó lesz a legérdekesebb és nagyjából ezt lehetne egybe is venni. Mit tud kitalálni J.D. Rio. mára az nagy kérdés számomra. Marhára össze kell kaparni a védelmet. Itt nem lesz elég az, ami az előző két héten.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én mindent el tudok képzelni. Azt is, hogy teljes homály lesz a defense, de azt is, hogy hirtelen minden oké lesz. Benne van mindegyik a társaságban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
En valahogy attol felek, hogy lesz egy eros 1st, 2nd down vedekezes, aztan meg beszopjuk a nagy playeket Harvinon ahogy illik. De remelem nem lesz igazam.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Érdekesség a mai meccs előtt h a SB-hoz képest 15!! helyen változott a kezdőnk (beleértve a "helycseréket" ).
Az O# oldalon az O-line volt ügye a legnagyobb tragikum, itt | az egyértelmű upgrade Clady mellett | Clarkot emelném ki: 2 meccs, 0 pressure (egyedüli az NFL-ben azok közül, akik legalább 20 snappet a pályán töltöttek).
Az elkapók közül pedig (ezen a meccsen) a Sanders-Decker csere szerintem szintén minőségi javulás (Ericet 1v1-ben sokkal könnyebb leszedni, kizökkenteni, mint ahogy láttuk a SB alkalmával is...).

A védelem pedig teljesen más arcot mutat, konkrétan a két DL-n kívül mindenki új, vagy legalábbis más poszton játszik. Mondanom sem kell papíron itt ég és föld a difi (komplett secondary, Ware-Von duó), épp itt az ideje h a pályán is demonstráljuk ezt a különbséget.

Persze reálisan nézve a szezon szempontjából kb. mind1 a találkozó vége, feltéve ha komoly sérülések nélkül megússzuk.
Bár egy seattle-i W elég hangos üzenet lenne a többi csapat számára, valamint begyógyíthatna/feloldhatna néhány lelki sebet/gátat amit esetleg a SB-n összeszedtek a fiúk.

Én vmiért sima győzelmet érzek, | s remélem h nem böjtöltem le ezzel a brigádot 😕) |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Injury report:
McCray - Out
Trevathan - Questionable (limitált edzést már végzett)
A listán lévő többi játékosunk - Probable

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valóban, ez a GB elleni meccs előtt és után volt téma főleg. Akkor Nelson rendre Maxival szemben állt fel. Aki amúgy szedett egy interceptiont, és nyilatkozatban buzdította is a többi Qb-t,hogy dobáljanak csak rá, majd kiharcolja magának a tiszteletet. Az nfl.com-on amúgy megjelent egy "blueprint" arról,hogyan kell minket megverni 😊undisputedly
Imádom a blueprint-eket. 😊 Mintha az NFL Madden lenne, és nem kéne azt végre is hajtani ami le van írva. 😀

Amúgy én - ezt már írtam - erre a meccsre egy "L"-t véstem be még az idény előtt. És az első két forduló után se változott a véleményem, sőt. Nem most leszünk még jobbak nálatok. 😊 A védelem eléggé work in progress, nagyon sok a meccshiányos visszatérő és az új ember, akiknek kell néhány meccs, akár fél szezon is, hogy összeszokjanak. Ez Seattle-ben nem engedhető meg, hacsak nem fogtok ki ti is nagyon felemás napot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Mai edzésen. 8-)

 v.cdn.vine.co/r/videos/F8698E9D7D1124454204853874688_29717ee694e.5.1.18106696214238665282.mp4?versionId=fJ2DBL9v8s_iApayMy60WAdM3o2o1iJw
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
"But I pull for quarterbacks. I do. These young guys that are playing—I still like the ones that get to play early. I still think that’s the best way to learn. I still hold that rookie record for interceptions. I’m not gonna lie - I pull for these rookies every year to break it. Now you have to be a 16-game starter, so I don’t like these guys who start like 10 or 12 games, because they don’t have enough opportunities. So, I’m not gonna lie, as much as I’m pulling for them to be successful, I do not like holding that record. So, whoever wants to start their rookie quarterback 16 times and throw it a lot this year, I’m all for it.
Playing early: I still think it’s the best way to learn."


😀 😀

(Ugyanabból az MMQB cikkből van amit Sheriff is linkelt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
A lenyeg hogy a pizza biznisz menjen:

 www.milehighreport.com/2014/9/18/6399157/peyton-manning-colorado-law-changes-are-good-for-pizza

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning