NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Champet elvileg elég leszerződtetni egy napra a SB előtt, ha odáig jutnánk. Azért nem érdemes most elégetni egy roster spotot. (Ha netán SB-ig jutnánk, akkor a game day 46-os rosteren felüli roster spotok már úgysem számítanak.)

Carter nem rossz játékos, olcsó is. Ha lesérül valaki máris kezdőben találhatja magát nickel, dime package-ekben. (Ami manapság a playek többsége.) Egy hetedik körért (kb. ennyit ér) szerintem nem érdemes megkockáztatni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ian Rapoport szerint több csapatnál is szóba került Tony Carter (CB), mint esetleges trade célpont.

Nálunk az ötödik-hatodik a sorban, cap space marginális, szerződése egyébként is lejár az év végén, így ideális célpont lehet azoknak, akiknél komoly sérüléshullám van a DB-k között.
Late round pickről van szó, bár igazándiból minden ajándéknak számítana, amit érte kapnánk.Általános Doktor
A Tampa meg épp árulja Vincent Jacksont. Hm... 😀flzoli
Azért bármennyire szar Carter DB-ből sosem elég. Vincent Jackson meg nem is kellene. Az már túl sok lenne Manningnek is, nem tudná hova passzoljon 😀 Meg hát itt van Caldwell is a csodafegyver.PM_the_sheriff
Őt szerintem csak azért tartjuk, mert valakinek a valakijét ügyesen kényezteti. Vagy mert tudja a titkot PM titkos vörös homlokfoltjairól 😀

Jacksont csak viccből írtam, tény hogy sosem árthat egy jó DB rotáció, de azért ilyen célból minden kóklert nem kellene marasztalni feltétlen. Adjuk oda Cartert szotyiért, és rehabilitáljuk Bailey-t a nyugdíjas otthonból, hogy majd a szezon végén egy gyűrűvel vonulhasson el a messzi coloradoi naplementébe

több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Ian Rapoport szerint több csapatnál is szóba került Tony Carter (CB), mint esetleges trade célpont.

Nálunk az ötödik-hatodik a sorban, cap space marginális, szerződése egyébként is lejár az év végén, így ideális célpont lehet azoknak, akiknél komoly sérüléshullám van a DB-k között.
Late round pickről van szó, bár igazándiból minden ajándéknak számítana, amit érte kapnánk.Általános Doktor
A Tampa meg épp árulja Vincent Jacksont. Hm... 😀flzoli
Azért bármennyire szar Carter DB-ből sosem elég. Vincent Jackson meg nem is kellene. Az már túl sok lenne Manningnek is, nem tudná hova passzoljon 😀 Meg hát itt van Caldwell is a csodafegyver.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Érdekesebb Julius csendesebb napja, most már zsinórban 2 meccsen nem kapott TD-t, ez így nem járja, a pecc ellen pótolni kell 😀Black_Adder
JT már csak TD passzt kap el 😀

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ian Rapoport szerint több csapatnál is szóba került Tony Carter (CB), mint esetleges trade célpont.

Nálunk az ötödik-hatodik a sorban, cap space marginális, szerződése egyébként is lejár az év végén, így ideális célpont lehet azoknak, akiknél komoly sérüléshullám van a DB-k között.
Late round pickről van szó, bár igazándiból minden ajándéknak számítana, amit érte kapnánk.Általános Doktor
A Tampa meg épp árulja Vincent Jacksont. Hm... 😀

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ian Rapoport szerint több csapatnál is szóba került Tony Carter (CB), mint esetleges trade célpont.

Nálunk az ötödik-hatodik a sorban, cap space marginális, szerződése egyébként is lejár az év végén, így ideális célpont lehet azoknak, akiknél komoly sérüléshullám van a DB-k között.
Late round pickről van szó, bár igazándiból minden ajándéknak számítana, amit érte kapnánk.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amíg a negyedik negyedre három possession-ös előnybe kerül a csapat, addig nem fogsz ilyent látni. 😊

Egyébként általában pass heavy a gameplan, de a meccstől függően teljesen átalakulhat. Ha nagy az előny azért, ha pedig az ellenfél húz valami mást, akkor azért. A Jets ellen pl. alig passzoltunk onnantól, hogy kiderült, hogy Ryan lényegében feladta a futás elleni védekezést, és mindenkit hátrarendelt. Amíg nincs baj, addig még egy Manninggal a fedélzeten is jobb kihasználni azt amit az ellenfél felkínál, mint erőltetni esetleg a passzt felesleges kockázatot vállalva. Azért Manning is el tudja adni a labdát, tud rosszat dobni. Csütörtökön is megtette például, amit szerencsésen visszafújtak, de ez a kockázat benne van minden meccsben. Erőltetve meg hatványozottan. Éppen az volt a cél idénre, hogy kiegyensúlyozott legyen a csapat, tudjon akár passz heavy nélkül is nyerni. Az Manning dolgát is nagyban megkönnyítheti, mert nem kell állandóan nickel, dime, stb. ellen passzolnia.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez a meccs bazira nem a bírókon múlt, a lenullázott futójátékával eleve halálra volt ítélve a Chargers. Nagyjából Rivers (és persze Gates) zsenijének köszönhetően kerülték csak el a nagyobb arányú kiütést. Ettől függetlenül simán elverhetnek majd decemberben ezzel a lassú víz partot mos stratégiával, de addigra már jó eséllyel mindenkivel szemben lesz legalább 2 győzelem előny az AFC-ben, így kvázi "beleférhet".

Kíváncsi vagyok mi lenne, ha egyszer már végig, mind a 4 negyeden keresztül nyomná a csapat a pass heavy, de futásokkal fűszerezett támadójátékot, amivel általában az első félidőkben előrukkol a csapat.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát mit ne mondjak elég jó dolgunk van, ha az egyik legfőbb AFC rivális elleni meccs után a punter szerepéről és a bírói balfaszkodások jelentik a legfőbb beszédtémát 😊

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 104 — Deion Sanders for president!
 bleacherreport.com/articles/2241602-john-boyett-arrested-latest-details-comments-and-more
Boyett, told arresting officers to "contact his boss John Elway" before repeatedly slamming his head into a patrol car window while yelling and spitting, records say. xD

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Lehet ám már a Pro Bowl-ra szavazni, szóval tessék szépen leadni a sokat nem jelentő szavazatokat a Broncos játékosokra! 😉



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
da Beast 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Brandon Marshall 10 defensive stop
 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/24/refo-chargers-broncos-week-8/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Welkerrel szerintem erősen spórolunk, azért nem nagyon használjuk, csak amikor nagyon kell, akkor viszont igen. Ha nem ment volna Thomasszal és Sandersszel, akkor többet láttuk volna Welkert is, ebben biztos vagyok.
Érdekesebb Julius csendesebb napja, most már zsinórban 2 meccsen nem kapott TD-t, ez így nem járja, a pecc ellen pótolni kell 😀
Amúgy Hillman mellett most az OL is összeszedte magát, a Chargers mondjuk nagyjából feladta a passrusht, és a coveragere gyúrt, de a ment a futásblokkolás, mint idén tán még egyszer se...

A védelemben Vonnak megint monster meccse volt. Legalább 2 tfl, 1 sack egy csomó hurry. Egy hosszú completitionnél egyébként visszajátszásban felhívták rá a figyelmet, h 1,8 mp alatt dobta Rivers. Az ellen nem nagyon lehet mit tenni. Ez a Chargers offense, elit a maga nemében. Az Oline se az, ami pár éve volt
Chris Harrisnek egyébként nem az első INTje volt, hanem a második, de azon kívül is jó volt megint. Az h Gates és Allen szétszedtek minket az nem példátlan. Mondjuk Ward nem először szenved TE mellett coverage-ben, Talibtól nem először láttunk missed tackle-t, de ezeken elbírja a védelmünk, főleg mert Wardnak és Talibnak számos nagy playe van a hibáik mellé

Colquitt gyenge volt. Ahonnan I20-akat lőtt, onnan I10-eket, akár I5-öket is lehetett volna. És ha bepattan az endzone-ba, 17 helyett 20-ról jön a bolts? jajjj neeee! Egyébként idén jobb mint tavaly volt, volt pár tényleg jó meccse, ahol természtesen az égvilágon semmi szükség nem volt a jó játékára, ahogy most se ment el semmi se azon h nem volt jó (ahogy a korábbi szar meccsein se). Csak ennek az embernek minek fizetni, 4 millát? Ugyanez a helyzet McManusszal, aki egyébként sérüléssel bajlódott, kihagyta 53-ról, semmi nem múlt rajta. Az ellenfelek meg hihetetlen módon rosszabb mezőnypozícióból kezdik a drive-jaikat, kickoff után, mint tavaly.. A különbség annyi, h ő vet minimumért játszik, és ez fontos, mert necces lesz úgy itt tartani a 2 Thomast, Harrist és Knightont... Más bajom nincs Colquittal

Összegezve, a Boltsnak semmi ellenszere nem volt Thomasra és Sandersre, ami mellett a futás is ment. Könyörtelenül kihasználtuk h erősen tartalékos secondaryvel álltak fel, a labda másik oldalán pedig esélyt se adtunk a futásoknak, és többször hibába kergettük Riverst. Ezért mondom, h hiába a két valóban nagy bírói tévedés, jobbak voltunk. Akkor is ha valakik nagyon szeretnék, h minden meccsen az a 43-8 ismétlődjön meg, mert azt hiszi az a csapat igazi arca, és a sorozatos blowout victoryk nem történt meg, csak a hype hiteti el... Most épp nekünk fújtak, így el lehet mondani, h csak amiatt nyerünk, amikor meg ellenünk fújnak, akkor nem kell mondani semmit. Egyszerű a trollkodás. | A kedvencem még mindig az, amikor azon háborodtak fel, h a shuffle pass, az passzolt TDnek számít, mintha arra több pont járna, mint a futottra... |

Lépéselőnyben vagyunk, de legközelebb Decemberben játszunk velük, és mindenki tudja, h ez mit jelent. Ennek a csapatnak van tartása, tudnak küzdeni, nem dőlt még el a divízió...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 154
Még a New Englandet picsázzuk el, és akkor elég jó esélyeink vannak az első két hely egyikére
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Azért egy értékelhető punt-ja volt Colquitt-nek, pont azt hagytad ki, saját 35-ről 49 yard a Chargers 16-ig, a második negyedben egy 3&out után, a Chargers első TD-ja előtt..

Egyébként az összes punt-ja IN20 volt az utolsó kivételével (a meccs utolsó előtti play-e volt), nekem az az érzésem, hogy ezt akarják tőle. A 10-en belülre rúgott labdákat sokszor hagyják lepattanni és könnyen lesz touchback, viszont a 10-20 közé rúgottak általában fair catch-el végződnek. Visszahordást nem akarunk, a 20-ra se akarjuk őket engedni, ezért rúg ilyeneket szerintem...

Idén szerintem Colquitt nem lett rosszabb egyáltalán, nettó átlagban 4. a ligában, 36 puntból nem volt 1 TB se és 14 lett IN20, a 20 visszahordott punt-jából meg nem volt összesen 100 yard se. Nem mondom, hogy elit, de hozza, amit kell neki, véleményem szerint...StormST
Nem tudom, de azért egy kicsit meredek szerintem ha ezt akarják. Én úgy vagyok vele, ha 10en belülre be tudja rúgni, akkor rúgja csak. Pláne azoknál a puntoknál amiket írtam. Ott lehet bőven hang time is hogy odaérjenek az ST-ből ütközni, vagy fair catch legyen. És akkor már kapásból saját 10esükön belülről azért jóval limitáltabb a play hívás is. Ha meg bepattan akkor jönnek 20ról 15 helyett na bumm. (/irónia)Bár lehet most csak arra mentünk, hogy minél kevesebbet kelljen haladniuk, hogy ne tudjanak annyi időt égetni (/irónia vége)PM_the_sheriff
Most akkor field position játékot akarsz, vagy nem? 10-en belülre rúgja és 15 yard visszahordás vagy TB, akkor jobb? 4-5 yard még nem field position előny? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Azért egy értékelhető punt-ja volt Colquitt-nek, pont azt hagytad ki, saját 35-ről 49 yard a Chargers 16-ig, a második negyedben egy 3&out után, a Chargers első TD-ja előtt..

Egyébként az összes punt-ja IN20 volt az utolsó kivételével (a meccs utolsó előtti play-e volt), nekem az az érzésem, hogy ezt akarják tőle. A 10-en belülre rúgott labdákat sokszor hagyják lepattanni és könnyen lesz touchback, viszont a 10-20 közé rúgottak általában fair catch-el végződnek. Visszahordást nem akarunk, a 20-ra se akarjuk őket engedni, ezért rúg ilyeneket szerintem...

Idén szerintem Colquitt nem lett rosszabb egyáltalán, nettó átlagban 4. a ligában, 36 puntból nem volt 1 TB se és 14 lett IN20, a 20 visszahordott punt-jából meg nem volt összesen 100 yard se. Nem mondom, hogy elit, de hozza, amit kell neki, véleményem szerint...StormST
Nem tudom, de azért egy kicsit meredek szerintem ha ezt akarják. Én úgy vagyok vele, ha 10en belülre be tudja rúgni, akkor rúgja csak. Pláne azoknál a puntoknál amiket írtam. Ott lehet bőven hang time is hogy odaérjenek az ST-ből ütközni, vagy fair catch legyen. És akkor már kapásból saját 10esükön belülről azért jóval limitáltabb a play hívás is. Ha meg bepattan akkor jönnek 20ról 15 helyett na bumm. (/irónia)Bár lehet most csak arra mentünk, hogy minél kevesebbet kelljen haladniuk, hogy ne tudjanak annyi időt égetni (/irónia vége)

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Azért egy értékelhető punt-ja volt Colquitt-nek, pont azt hagytad ki, saját 35-ről 49 yard a Chargers 16-ig, a második negyedben egy 3&out után, a Chargers első TD-ja előtt..

Egyébként az összes punt-ja IN20 volt az utolsó kivételével (a meccs utolsó előtti play-e volt), nekem az az érzésem, hogy ezt akarják tőle. A 10-en belülre rúgott labdákat sokszor hagyják lepattanni és könnyen lesz touchback, viszont a 10-20 közé rúgottak általában fair catch-el végződnek. Visszahordást nem akarunk, a 20-ra se akarjuk őket engedni, ezért rúg ilyeneket szerintem...

Idén szerintem Colquitt nem lett rosszabb egyáltalán, nettó átlagban 4. a ligában, 36 puntból nem volt 1 TB se és 14 lett IN20, a 20 visszahordott punt-jából meg nem volt összesen 100 yard se. Nem mondom, hogy elit, de hozza, amit kell neki, véleményem szerint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Pár gondolat :

-Defense oldalon most egy nagy play (beszopott) van amire emlékszem a 3&20 RZ-ben. Egyébként rendben volt megint, futást lenulláztuk a legnagyobb egy 17 yardos Rivers nevéhez fűződik. Passz védelem is rendben volt, szerintem jónak is mondható, amíg Trevethan sérült addig egy komolyabb TE-re nagyon nincs ellenszer, de Gates akkora klasszis és jó idénye is van nagyon, hogy lehet Trevethannal is megkaptuk volna a két TD-t.

-Sackek most nem jöttek nagyon (csak 2 😀), de a zsebet is sikerült konzisztensen összenyomni viszont Rivers iszonyat jól érzi a nyomást (ahogy Ware is mondta) és nagyon gyorsan elengedte a labdát.

-Harrisnek végre megvan az INT is, nagyon kijárt már neki ilyen űr számok mellett.

-Robynak csendes meccse volt az Allen TD-t szopta be nagyon ami megmaradt, ott meg lehetett volna csinálni a tackle-t.

-Malick Jacksonnak volt megint egy buta unnecessary roughness-e szokás szerint.

-Azért volt megint pár passz ami nem rajtunk múlt egyszer Talib nézte el a coverage-t a másiknál meg Moore nem volt képben.

-Támadó oldalon Hillman megint hozott egy 100 yardos meccset, aminek nagyon örülük, és nem csak gyors szélső futást hívunk hanem küldjük a darálóba középen. Ebből viszont következik, hogy a fal is kezd összeállni futás blokkhoz mert Hillman pont nem power run-ról híres. Ez a két TD-nél is látszott, meg mondjuk egész meccsen tudott dominálni az O fal. Egyéként szerintem lehetne menni ezen a vonalon tovább, sokkal több futással, mert nagyon kelleni fog PO-ra PM-nek a segítség, hogy érezze, hogy nem minden rajta áll vagy bukik (még ha így is van).

-Nem is tudom ki írta tegnap eredménykövetőben, de idén Welkert FR-re használjuk csak? Nekem kicsit hiányzik a játéka, nem tudom mi van a háttérben, lehet csak azt akarjuk, hogy maradjon életben PO-ra de jó lenne nem esne ki a játékból nagyon, pláne ha nagyon éles meccsek jönnek majd PO-ban és ég a ház akkor nyugodtan lehessen dobni rá.

-Sanders hatalmas kaliber, nagyon jó igazolás, teljesen más mint Decker de szükségünk volt egy ilyen gyors kisebb elkapóra a mostani divatos fizikális cornerek ellen. Plussz gazdaságilag is ott van a szeren.

-DT nem normális. Hihetetlen ember. Amilyen alázattal és pontosággal játszik, hogy nem sok ilyent láttam. Tegnap franchise rekordot is döntött a sorozatban negyedik 100+-os meccsel. Amúgy én nem emlékszem, de Ti láttatok már zászlót dobni erre az emberre?

-Caldwellt többet nem akarom látni rosteren. Hihetetlen túlélőművész az ember, nem tudom kinek a kije, de jó lenne elfelejteni. Burse is tud érdekességeket csinálni, mikor pl. engedi lepattani a labdát.

-És ha már végül ST: Colquitt. Nem volt egy értékelhető puntja. Saját 43-asunkról sikerült egy 39 yardosat puntolni az SD 18-asára, szerintem itt nem lett volna akkora elvárás egy inside 10… Aztán SD 47-eséról egy 33 yardos a 14-esre(33 yardos punt), itt is megoldható lett volna az inside 10. Aztán a 34-esünkről az ő 25-ösükre (41 yard). Egy komoly field pozíciós harcban ezt könnyen beszophatjuk. McManusnak egy 53 yardos rontott rúgása volt, ami mérföld magasan beverhető szerintem, bár sérüléssel bajlódott a héten és szelet sem figyeltem, de Prater a “ló” másik oldaláról is beszokta csűrni.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
most fejeztem be a meccset, mert reggel a 4. negyedre bealudtam de Ricsi kiakaszt

kaptunk hazai pályát, de amennyire rühellem Riverst a viselkedése miatt nem bánom
örülök a W-nek, de azért lesz min dolgozni a Pats előtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Ne máár 😊Tudod te is hogy nem ezért írtam,az egy másik meccs volt.Ott lefociztatok minket,itt pedig a fumble nagy fordulatot hozhatott volna a meccsbe.Montana
Akkor már említsük meg, hogy a niners a Chiefs ellen legalább ennyire a hazai pálya miatt nyert. Van ilyen és kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...StormST
Azért nekem ez nem volt teljesen tiszta.Kulcsmomentum volt a fumbli,majd be is mondják de a video megdönti..??Ne vicceljünk már.Egyértelműen az volt,és azt is hozzák ki,majd visszavonják..vicc.
Kicsit több mint 3 perc volt hátra és a Denver 27-eséről jöhetett volna 7-7-nél a chargers.Ehelyett egy hosszú drive és 7-14 a félidő.Kicsit sok a hype PM és a csapat körül,nemzet csapata meg TD rekord..bár nagyot esni igazán csak innen lehet 😀Montana
A múlt hetit gyorsan felejtik sziszkóban 😛Tomifinn
Ne máár 😊Tudod te is hogy nem ezért írtam,az egy másik meccs volt.Ott lefociztatok minket,itt pedig a fumble nagy fordulatot hozhatott volna a meccsbe.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...StormST
Azért nekem ez nem volt teljesen tiszta.Kulcsmomentum volt a fumbli,majd be is mondják de a video megdönti..??Ne vicceljünk már.Egyértelműen az volt,és azt is hozzák ki,majd visszavonják..vicc.
Kicsit több mint 3 perc volt hátra és a Denver 27-eséről jöhetett volna 7-7-nél a chargers.Ehelyett egy hosszú drive és 7-14 a félidő.Kicsit sok a hype PM és a csapat körül,nemzet csapata meg TD rekord..bár nagyot esni igazán csak innen lehet 😀Montana
Szerintem is fumble volt, vagyis inkább lehetett volna annak ítélni, de ettől még, a többi rossz fújás ellenére is, azért erősebbnek éreztem a Broncos-t végig, mint a Chargers-t, így értettem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...StormST
Azért nekem ez nem volt teljesen tiszta.Kulcsmomentum volt a fumbli,majd be is mondják de a video megdönti..??Ne vicceljünk már.Egyértelműen az volt,és azt is hozzák ki,majd visszavonják..vicc.
Kicsit több mint 3 perc volt hátra és a Denver 27-eséről jöhetett volna 7-7-nél a chargers.Ehelyett egy hosszú drive és 7-14 a félidő.Kicsit sok a hype PM és a csapat körül,nemzet csapata meg TD rekord..bár nagyot esni igazán csak innen lehet 😀Montana
A múlt hetit gyorsan felejtik sziszkóban 😛
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...StormST
Azért nekem ez nem volt teljesen tiszta.Kulcsmomentum volt a fumbli,majd be is mondják de a video megdönti..??Ne vicceljünk már.Egyértelműen az volt,és azt is hozzák ki,majd visszavonják..vicc.
Kicsit több mint 3 perc volt hátra és a Denver 27-eséről jöhetett volna 7-7-nél a chargers.Ehelyett egy hosszú drive és 7-14 a félidő.Kicsit sok a hype PM és a csapat körül,nemzet csapata meg TD rekord..bár nagyot esni igazán csak innen lehet 😀