Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
tamssss 31
Austin Collie második (durvább) agyrázkódásos passzánál ugyanilyen fejjel/vállal előre tacklet csináltak rajta, ugyanúgy nem volt meg az elkapás, és mégis unnecessary roughness-t ítéltek. Nincs kedvem előkeresni a clipet az esetről - amúgy se jó látvány -, a lényeg, hogy úgy gondolom két külön dolog az, hogy egyrészt a szabad labdáért mindenki ugyanolyan joggal harcolhat (ezért sincs pl. DPI, ha a védő a labdát nézi és úgy taszigálja az elkapót), és másik dolog, hogy defenseless playerrel szemben nem lehet elkövetni sisakos tacklet. (Általános direktíva a defenseless player védelme. Pl. sok szabálytalanság van - pl. mondjuk chop block - ami szintén a játékos egészségét védi és nem számít, hogy a játékos playben van vagy playen kívül). Szóval ha sisak volt, akkor szvsz papíron szabálytalan volt. De nekem sem egyértelmű. Olyan váll is sisak is, ki hogy szeretné látni. Nem ér meg annyit az a play, hogy vitatkozzunk rajta. Nem fújták be, hát nem fújták be. Ha befújták volna az is kétes lett volna.

Welkert én is sajnálom. Már Bostonban is nagyon szerettem, ami azért sokat elmond. 😊 Egy gyűrűt igazán megérdemelne a pályafutása végére. 😀 Amúgy idén eddig is árnyéka volt már önmagának, ezek után meg nem tudom van-e értelme egyáltalán játszatni. Talán a playoffban, meglepetés emberként egy-egy kulcs playre érdemes bevonni, hátha ő lesz az a plusz, mint a sisakos elkapás vagy hasonlók, ami 1 play és meccset dönt. De komolyabb meccsterhelést már kár adni neki.peterk2005
Collie hivatkozáshoz: Téves bírói döntés is van a világon!😊

Valóban, Welker-nek járna a gyűrű. Csak nem jut neki.😛 😀


Említetted korábban, hogy a TB-PM mérlegnél nem szokták nézni, hogy hol játszották a meccseket. Nos, a kedvedért:
A Rókavárban 8-2. Ez csak a szokásos, TB bárki ellen megcsinálja. Csak akkor PM is bárki kategória.
PM hazai pályáján 3-3. Tud ennél TB jobbat is idegenben, de látatlanban mondom, hogy nem ez PM megszokott hazai mérlege.tomi-tomi
Ördög ügyvédjeként megkérdezném, hogy mi a helyzet, ha mondjuk 2007 után nézzük ezt a statot? Ha jól emlékszem azóta Brady sem nyert idegen meccset PM ellen. De lehet, hogy rosszul emlékszem 😊
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Austin Collie második (durvább) agyrázkódásos passzánál ugyanilyen fejjel/vállal előre tacklet csináltak rajta, ugyanúgy nem volt meg az elkapás, és mégis unnecessary roughness-t ítéltek. Nincs kedvem előkeresni a clipet az esetről - amúgy se jó látvány -, a lényeg, hogy úgy gondolom két külön dolog az, hogy egyrészt a szabad labdáért mindenki ugyanolyan joggal harcolhat (ezért sincs pl. DPI, ha a védő a labdát nézi és úgy taszigálja az elkapót), és másik dolog, hogy defenseless playerrel szemben nem lehet elkövetni sisakos tacklet. (Általános direktíva a defenseless player védelme. Pl. sok szabálytalanság van - pl. mondjuk chop block - ami szintén a játékos egészségét védi és nem számít, hogy a játékos playben van vagy playen kívül). Szóval ha sisak volt, akkor szvsz papíron szabálytalan volt. De nekem sem egyértelmű. Olyan váll is sisak is, ki hogy szeretné látni. Nem ér meg annyit az a play, hogy vitatkozzunk rajta. Nem fújták be, hát nem fújták be. Ha befújták volna az is kétes lett volna.

Welkert én is sajnálom. Már Bostonban is nagyon szerettem, ami azért sokat elmond. 😊 Egy gyűrűt igazán megérdemelne a pályafutása végére. 😀 Amúgy idén eddig is árnyéka volt már önmagának, ezek után meg nem tudom van-e értelme egyáltalán játszatni. Talán a playoffban, meglepetés emberként egy-egy kulcs playre érdemes bevonni, hátha ő lesz az a plusz, mint a sisakos elkapás vagy hasonlók, ami 1 play és meccset dönt. De komolyabb meccsterhelést már kár adni neki.peterk2005
Collie hivatkozáshoz: Téves bírói döntés is van a világon!😊

Valóban, Welker-nek járna a gyűrű. Csak nem jut neki.😛 😀


Említetted korábban, hogy a TB-PM mérlegnél nem szokták nézni, hogy hol játszották a meccseket. Nos, a kedvedért:
A Rókavárban 8-2. Ez csak a szokásos, TB bárki ellen megcsinálja. Csak akkor PM is bárki kategória.
PM hazai pályáján 3-3. Tud ennél TB jobbat is idegenben, de látatlanban mondom, hogy nem ez PM megszokott hazai mérlege.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elvileg a szabályok szerint Welker abban a pillanatban még "defense-less" player volt, hiszen még elkapás közben (pontosabban elejtés közben 😊, de ez nem számít) volt, és úgy érte az ütes sisakkal.peterk2005
Pont az a lényegi különbség, amit zárójelben írtál. Nem volt elkapási folyamat már, ugyanis egy lényeges feltétele nem teljesült, nem volt folyamatos az elkapás. 😊 A labda az érintés/elpattanás után "szabad" prédává vált. (Ha egy falember ér bele a passzba, akkor is teljesen más szabályok lépnek életbe, például nem lehet PI-t elkövetni.) Szóval, itt előtérbe kerül, hogy a védelemnek is ugyanakkora joga van a labdát megszerezni, mint a támadóknak és nincs különösen védett játékos.

Btw úgy érzem, hogy Wes-nek most ment el a kedve az egésztől, mint a viccbeli munkaszolgálatosnak a 45 februárjában kapott seggberúgástól. Még nem láttam ilyen kiürültnek, mint az ütés után a padon üldögélve. Sajnálom, nagyszerű és kiváló hazafi játékos.tomi-tomi
Austin Collie második (durvább) agyrázkódásos passzánál ugyanilyen fejjel/vállal előre tacklet csináltak rajta, ugyanúgy nem volt meg az elkapás, és mégis unnecessary roughness-t ítéltek. Nincs kedvem előkeresni a clipet az esetről - amúgy se jó látvány -, a lényeg, hogy úgy gondolom két külön dolog az, hogy egyrészt a szabad labdáért mindenki ugyanolyan joggal harcolhat (ezért sincs pl. DPI, ha a védő a labdát nézi és úgy taszigálja az elkapót), és másik dolog, hogy defenseless playerrel szemben nem lehet elkövetni sisakos tacklet. (Általános direktíva a defenseless player védelme. Pl. sok szabálytalanság van - pl. mondjuk chop block - ami szintén a játékos egészségét védi és nem számít, hogy a játékos playben van vagy playen kívül). Szóval ha sisak volt, akkor szvsz papíron szabálytalan volt. De nekem sem egyértelmű. Olyan váll is sisak is, ki hogy szeretné látni. Nem ér meg annyit az a play, hogy vitatkozzunk rajta. Nem fújták be, hát nem fújták be. Ha befújták volna az is kétes lett volna.

Welkert én is sajnálom. Már Bostonban is nagyon szerettem, ami azért sokat elmond. 😊 Egy gyűrűt igazán megérdemelne a pályafutása végére. 😀 Amúgy idén eddig is árnyéka volt már önmagának, ezek után meg nem tudom van-e értelme egyáltalán játszatni. Talán a playoffban, meglepetés emberként egy-egy kulcs playre érdemes bevonni, hátha ő lesz az a plusz, mint a sisakos elkapás vagy hasonlók, ami 1 play és meccset dönt. De komolyabb meccsterhelést már kár adni neki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Broncos DC elemzés

No hát szezon előtt csináltam egy ilyet. Eltelt a szezon fele, itt az ideje újraértékelni a dolgokat. Talán kicsit fura lesz amit írni fogok, mert a szezon legrosszabb meccse után írom, egy egyébként idáig sikeres szezonról. Mint minden vélemény természetesen szubjektív.

OFFENSE
QB:
Peyton Manning: Igazából nem túlzás azt állítani, h jobban játszik, mint tavaly. De hogy rosszabbul nem az biztos. Hány évet jósoltunk neki, amikor aláírta az 5 éves szerződését? Most lassan szóba kerülhet egy hosszabbítás ha így folytatja.
Brock Oseriler: Kapott egy negyed garbage time-ot, 2 drive-ra futotta 0 1st downra. Amikor lejár a szerződése várhatóan nem lesz GS addigi pályafutása mögött, és a közvetlen közeli jövőben se számíthat rá nálunk. Megy is a találgatás, h távozik. Így jobban belegondolva azonban, hol máshol kapna kezdő pozíciót. Néhány helyen talán harcban lehetne érte. Majd meglátjuk, odébb van még.
Összességében: Manning az Manning, és amíg ez így van, a többi meg nem számít. És akkor jöhetnek a POs / bad weatherös lecsapások...

RB:
Montee Ball: Sokat szenvedett a fal mögött, de azért sok tackleről lejött, aztán meg lesérült, nincs sok értékelni való rajta, majd ha visszajön.
Ronnie Hillman: "Hála" Ball sérülésének a vártnál nagyobb szerepet kapott, és viszonylag jól ki is használta. Mások az erényei, ezért ha váltásban tolhatnák, az igazán jó lehetne. Pass protectionben viszont nagyon nagy hiányosságai vannak, de legalább célpontnak ő is használható. Többet kaptunk tőle, mint amit vártunk. Amúgy meg a futójátékra akkor se támaszkodnánk, ha lenne Ball...
Juwan Thompson: Valamikor valahogy beelőzte Andersont. Mivel merőben eltérő stílust képvisel mint Hillman, amikor cserélnek az a pár snap rendre jól sikerül, és a goal line közelében is jó. Ennyi elég tőle
CJ Anderson: Valamikor valahogy beelőzte őt Thompson, pedig szvsz nem élt vissza a bizalommal. Kb ugyanazt tudja / tudná mint Juwan, és pont ugyanezért lehetnek hasonlóan hatékonyak egy-két futás erejéig. Jó kérdés, h mi lenne velük ha folyamatosan nekik kéne ostromolni...
Összességében hozzák a kötelezőt, még ha sokkal többet nem is. Amikor akadozik a groundgame, inkább a fal hibájának érzem. Bárkiről van is szó, egy-két tackle-t le tud rázni, és egyetlen Hillman fumble volt eddig, amit el se vesztettünk. Árérték arányban nem rossz ez, azt a pénzt meg másra kell majd költeni... Asszem jövőre se lesz aktuális az RB draft...

WR:
Demaryius Thomas: Kicsit lassan kezdte a szezont. Saját bevallása szerint fejben nem volt ott igazán, de láttuk őt többször ápolni a talpával. A bye óta viszont nagyon belejött, a liga egyik legjobbja, és ilyenből mondjuk sok van, de ő tényleg az. Magas, gyors, elkapja akkor is ha van valaki mellette, és precízen futja a route-okat, pedig amikor draftoltuk őt, kb azt se tudta mi az. YaCban asszem továbbra is a legjobb. Kiváló elkapó, és ami fontosabb, kiválóan használjuk.
Emmanuel Sanders: Meglepetésre ő tűnik a legnagyobb FA fogásnak. Más szerepben használjuk, mint Deckert, mert mások az erényei. Más lett vele az offense. Eddig elkerültem a jobb vagy rosszabb témát azzal, h másabb. És továbbra se ragadtatnám el magam, h jobb, azért tavaly minden rekordot megdöntöttünk, de rosszabb se lett. Sanders viszont talán kiegyensúlyozottabb, mint Decker, akinek azért volt évente egy-két off meccse. És az a sebesség és dinamizmus talán könnyebben használható, nagyobb fejfájást okoz egyedülálló a WR sorunkban.
Wes Welker: Azt jósoltam, h idén kisebb szerepet kap a tavalyinál, és ez be is jött. Ugyanakkor ha nem is keresi őt a labdával Manning, én nem tudok elmenni az összefüggés mellett, h Welker visszajött, és DT megtáltosodott. Jó az öreg a háznál... Mondjuk egy a legutóbbi INT nem a legszebb megmozdulása volt és hiába vigyáztunk rá, csak lesérült, de legalább nem agyrázkódás. Jobbulást neki.
Andre Caldwell: Tavaly jót is lehetett róla írni, idén nem igazán. Elkapóként nulla, visszahordóként annál is kevesebb...
Cody Latimer: Pár sérülés következtében már be-be fér az aktív keretbe, de mivel elkapó még nem sérült, ezért a pályára nem nagyon. A szezon második felére jósoltam neki nagyobb szerepet, az most kezdődik. Sajnos úgy néz ki Caldwellnek nincs alternatívája KRként (hacsak nem Bolden), és ezért foglalja a helyet előtte, de Caldwelltől nem igazán várhatunk már fejlődést, Latimertől, meg nem csak h várhatunk, hanem kéne is. Welker szinte biztos, h megy, és a Thomaszokkal is nehéz lesz megállapodni. Nem ártana egy Latimer fénykép a tárgyalóasztalra...
Összességében: Sandersnél már az összképet is érintettem, hisz gyakorlatilag ő a változás. Mostanra asszem mindannyian megbarátkoztunk az új arculattal. A jobb defense miatt nem szárnyalják felül a tavalyit, megkockáztatom, h abban is volt még, ebben meg egészen biztosan...

TE:
Julius Thomas: Túl nagy egy CBnek túl gyors egy LBnek. Érdekes, h igazából elég keveset játsszuk meg, a TD%-a elég magas lehet liga szinten is. Már maga a kerek 10 se mutat rosszul, de h ehhez neki kellett az egyik legkevesebb targetség, az szinte bizonyos... Igazából szeirntem a "mezőnyben" is használhatnánk őt többet, de amíg ennyire megy Sandersnek és a másik Thomasnak, addig úgy tűnik várnia kell a RedZone-ig. Az ára mindenesetre neki is szökik felfelé...
Jacob Tamme: Így a paycut után nem sajnálom h a keretben van, de amikor kulcsszituációban őt keressük az azért inkább nem jön be, mint igen...
Virgil Green: Fura mód a jelenléte leginkább akkor tűnik fel, amikor nincs ott. Vagy okosan azokat a meccseket hagyja ki, amikor nincs esély a futójátékra, vagy ennyit számít, h besegítsen a blokkolásba. Igazából szerintem inkább az utóbbi. Kellenek az ilyen játékosok, akkor is, ha csak mi ismerjük a nevét...
Összességében hasonló a leányzó fekvése, mint tavaly. Egy elit elkapó egy solid blokkoló és egy jó munkásember. Ideális leosztás.

OL:
Ryan Clady: Szezon előtt azt gondoltam talán az ő visszatérése lesz a legnagyobb upgrade tavalyhoz képest. Igazából a szezon fele eltelt, és még mindig kicsit rozsdás. Nem játszik rosszul, de az All Pro formájától is messze van...
Orlando Franklin: Neki bevált a posztcsere, idén talán a legjobb a falból, ami Clady és Vasquez mellett jól hangzik, de volt idő, amikor ez a kijelentés többet ért volna.
Manny Ramirez: Meglehetősen visszaesett a játéka. Még mindig jobb, mint elődje valaha volt, de koránt sem olyan meggyőző, mint a tavalyi alapszakasz folyamán. Ez első sorban a futójátékban látszik meg.
Louis Vasquez: Ő is elmarad a tavalyi formájától. Ahogy Clady, úgy ő se játszik rosszul, csak nála is nagyobb az elvárás. Szerintem neki nem tett jót, h más játszik RT-t mellette, több hárul rá pass protectionben és futás blokkolásban is. Egy kicsit tehermentesíteni kéne, és az még talán Ramirezre is pozitív hatással lenne.
Chris Clark: Szeon előtt azt mondtam, h szerencséje, h Manninget kell védeni, mert amúgy nem tűnne ilyen jónak, de a jobb oldalon talán könnyebb dolga lesz. Nos, bár súly alapján nem gondoltam volna, h bajban lesz a futásoknál, de komoly bajban volt. És pass protectionben is visszaesett. Ettől függetlenül nem vagyok meggyőződve, h jobb lett a fal az ő lecserélésével, de mondjuk az RT előzetesen neednek tűnik, igaz ott van valahol a talonban Schofield
Paul Cornick: Ha már az is komoly meglepetés volt számomra, h ő lett az első számú csere, mit mondjak arról, h mostanában ő kezd? A futás talán egy kicsit tényleg javult, bár ez a legutóbbi egy józanító pofon volt ezen a téren is. Pass protectionben pedig állítom h alulmúlja Clarkot.
Will Montgomery: Hát sajnos bejött, h a TCn nem Ramirez volt a vártnál jobb, hanem ő rosszabb. Szezon közben nem is lenne szerencsés C-t cserélni, h backupnak milyen arról meg igazából gőzöm sincs.
Ben Garland: Asszem nemigen volt még gameday aktív...
Michael Schofield: Ha tudna valamit, ideje lenne kipróbálni, mert az RT poszt nem tűnik meghódíthatatlannak. És akkor még finoman fogalmaztam.
Összességében szerencsére szezonkezdetre megszabadultam attól az illúziótól, h lett OL depth az összeállíátást látva, és h a kezdő 5ösön kívül, sok és nagy kérdőjel. Sajnos azzal nem számoltam, h a kezdő 5ös se olyan, mint tavaly. Franklin posztváltásáról hosszasan lehetne agyviharozni. Igazából ő beváltotta a reményeimet, megkockáztatom, h jobb is, mint RT-nek volt. A fal összességében még is rosszabb, és ez könnyen lehet, h a boruló dominók miatt van, amit az ő áthelyezése indított el. Mondjuk ha ő marad RT, nem tudom, h ki lenne LG, mert h Beadlesre nem volt pénz, az nyilvánvaló és továbbra is tartom h hiba lett volna matchelni a Jags meglehetősen nagylelkű ajánlatát, de ettől mondjuk még nem lesz jobb a fal, ami rosszabb mint tavaly volt.

DEFENSE
DL
Demarcus Ware: Sandersnek ugyan odaítéltem a legjobb FA igazlás vándorkupáját, de ez nem Ware kritikája. A sérülésének szerencsére nyoma sincs, és JDR rendszerébe jobb mint Doom volt. Mondjuk drágább is, de azt láttuk tavaly mennyire érdemes ezen a poszton spórolni... Egyébként azt hiszem a pályán kívül is jót tett a csapatnak a jelenléte, hiába egy-két future HOF játékos minden posztra elfér...
Sylvester Williams: Kicsit lelassult a fejlődés üteme, de mostanra a fal meghatározó tagja. A ligaelső futás elleni védelem egyik oszlopa.
Terrance Knighton: Ő meg a legfontosabb eleme a #1 running D-nek. Nagyon nehéz holtszezonunk lesz, attól tartok őt elveszítjük. PM fegyvereit bűn lenne eltékozolni, Harris nélkül el se tudom képzelni mi lenne a passz védekezéssel, a DL depth viszont most tényleg nagyon mélynek tűnik. Ez nem azt jelenti, h elengedhetjük, hanem h ha valakit nem tudunk megtartani (ez nagyon esélyes), akkor ő húzhatja a rövidet. Azért titkon bízom az isteni csodában...
Derek Wolfe: Kiheverte a sérüléseket, visszanyerte a súlyát és vele együtt a formáját. Base downoknál jobb fajta close side DE, passing downoknál be tud menni középre 3 vagy 4 technic játékosnak. Többet ér az ilyen játékos, mint kintről látszik, mégha nem is pótolhatatlan.
Malik Jackson: Szép csendben a jobb interior passrusherök közé növi ki magát, egyre több defensive snappet vívva ki magának. Egészen pontosan ő a 3. legfoglalkoztatottabb DL emberünk. Többnyire a passing downok az övéi, de ilyenkor általában benn marad Wolfe is, csak bemegy középre Knighton esetleg Williams helyére.
Quantereus Smith: Ahogy a meccs kapcsán írtam, egyre többet véteti észre magát, hurryval, tfl-lel, meg úgy általában jó védekezéssel. Ez egy fiatal játékosnál mindenképp jót jelent. A jövőben érdemes odafigyelni hogyan változik a snapszáma, illetve h milyen package-ekben kap helyet.
Marvin Austin: Elég hátul a sorban, de motivált, a limitált lehetőséget kellően megbecsüli.
Mitch Unrein: Hiába nyerte meg a bubble-t Vickkel szemben, kiszorult az aktív keretből, s mindössze 9 defensive és 12 st snap a neve mellett. Szerencsére az OL depth-tel ellentétben, ez nem annyira az ő kritikája, mint a DL depth érdeme. Én legalábbis így érzem.
Összességében tartom a szezon előtt állításomat, h ez egy nagyon jó kezdő és nagyon mély sor. A futást felfalják és passrushban sincs hiány. Nagyjából ennyi a dolguk. És igazán túl se terhelünk senkit. Ilyen egy ideális Dline...

LB
Von Miller: Továbbra is a liga legjobb 4-3 SLB-je, de talán a legjobb 4-3 LB-je, mondjuk könnyen lehet h minden csapatban ott játszik a liga legjobb 4-3 vagy épp 3-4 LBje, de azért Millerrel szerintem nem kell szerénykedni. Pályán kívülről eddig semmi hír róla, ami egy nagyon jó hír. Ja és igen, jót tett neki, h visszafogyott a 2012-es súlyára.
Brandon Marshall: Az idei felfedezett. Nem csak megfelelően helyettesíti Trevathant, de ő a defensive playcaller is, és azon rövid idő alatt úgy tűnt együtt is elférnek a pályán. Egyszer nagyon belelovaltam már magam a Trevathan - Woody - Miller sorba, úgyh most kicsit óvatosabb vagyok, de Marshall mindenképp főnyeremény. Azért Trevathan még jobb nála, de ha a Botls elleni játékára gondolok, azt hiszem ő az új csiszolatlan gyémánt az LB sorban... A védelmi snappek 92,8%ban fent van, úgy h egy meccset azért csak végignyomott Trevathan is... Ennek megfelelően ő is a házi tacklekirály, de ami fontosabb, nem csak tackle-ök, hanem stoppok is gyarapodnak a neve mellé...
Nate Irving: Eléggé up and down karrier. A szezon elején kifejezetten jól játszott, aztán Trevathan visszatérésével jobban háttérbe szorult, mint vártuk. Aztán Trevathan újabb sérülésével, megint több játék idő, megint jobb játék, de nem feltétlen elég. Most a sérülés, vajon mi lesz a következő fordulat. Ezek után jó kérdés h vajon milyen szerződést rakunk elé. Aligha álmai szerződését. A jobb kérdés, h valaki megkockáztatja-e a nagyobb lóvét rá, mert azért amikor Miller helyén be kellett szállnia, megállta a helyét, idén középen is mindenképp hozta a liga átlagot. Szerintem többet nem látjuk narancs-kékben...
Danny Trevathan: Szomorú h sérülésből visszatérve újra megsérüljön. Ráadásul ugyanaz a térd, mégha máshol is. Nagyon kéne pedig a tavalyi játéka, azért egyértelműen ő a második legjobb LB a keretben. Legutóbb csúcsformában tért vissza, úgyh bizakodhatunk. Week 15 a Chargers ellen térhet vissza, ha valahol, ott szükség is lenne rá...
Corey Nelson: Ahhoz képest h gameday inaktívként számítottam rá, igazából Barrow előtt van a DCn, sőt még Irvingtől is el-elvett snappeket. Mondjuk a bizalmam továbbra se nyerte el, de most két kezdő hiányában itt a lehetőség mindenkinek, Nelson hirtelen akár kezdő is lehet, de igazából itt ugye jobban az számít, h ki van fent futó playeknél és ki van fenn passz playeknél. A kezdőség kevésbé fontos. Egyébként pont ezért egyáltalán nem biztos, h nagyobb szerepet kap, lehet h valaki más megkapja Irving összes eddigi snapjét...
Lamin Barrow: Kicsit nagyobb szerepet vártam neki, ezért kicsit csalódás a szerelésének mértéke, de nem kell elkapkodni, azért ő továbbra is egy hátsó körös rookie. Mondjuk ha nem tűnik fel Marshall, és őt nem a def coachok szúrták ki, hanem Gase és a támadók, akkor most arról beszélnénk, h korábban kellett volna egy MLB. És Irving kiválásval ami késett lehet h nem múlik.
Lerentee McCray: Miller mögött nem sok szót kap, nála az a jó, h nem fogjuk a fejünket amikor a pályán látjuk. Most egy merőben új szituáció lesz, lehet h kipróbáljuk középen is.
Steven Johnson: ST playa. Ez újabban nem hangzik jól, de mentésgére szóljon, h se nem rúg, se nem hord vissza...
Összességében: Teljes erejében pofás kis sor lenne ez, most week 15-ig kármentés jön. A jövőt tekintve én bizakodó vagyok a kezdőkkel, fiatal noname játékos meg van bőven, akikből lehet valami. Egy korai MLB picken továbbra se dühöngenék, de az az igazság, h vélhetően megintcsak lesz ennél nagyobb bajunk is...

CB
Chris Harris: A sérülésnek nyoma nincs, jelenleg szeirntem A legjobb CB idén. Van sok, van aki jobb játékra képes mint ő, de idén igazi shotdown CB. Megdöbbentő h az újságíróknál még mindig mennyire under the radar, de tartok tőle az ügynökénél nem lesz az szerződéshosszabbításkor. Az első 5 meccs statjait ismerem, összesen kevesebb mint 100 engedett yard, 0 TD 1 INT, 33 körüli DPR (jobb mintha kidobnák oldalra ahelyett h felé dobják!). Azóta se sok yardot engedett, bár asszem a 100-on már túl járhat és 40 fölés nőtt a DPRje, ha minden igaz, de jött még egy INT az addig nagyon jól játszó Rivers ellen, és legutóbb kiírták a ligában neki van a 3. legtöbb PD-je. De úgy általában a releváns statokban top 3 Fogadjunk h nem lesz Pro Bowler se...
Aqib Talib: Én koránt sem látom annyira negatívan a helyzetet, de ezt továbbra is 8 meccs alapján írom, nem a legutóbbi gyalázat kapcsán. Igen, volt tőle rookiektól látható missed tackle, verték őt meg 1v1ben, de azért övé a baloldal, általában övé nehzebb feladat, mint Harrisé. Ezen kívül ha ő nincs akkor Tony Carter és Bolden kerülne előtérbe, az meg senkinek nem hiányozna... Valóban jobb lenne, ha kevesebb látványos tackle, TO-t eredményező bravúr jönne, viszont ezzel egyenes arányban csökkenne a hibák száma is, mondjuk nulláig, valóban jó lenne 3 shotdown CB, és ha az lehetetlen is, a fizetése alapján talán neki kéne annak az 1nek lennie, de nem az. Ettől függetlenül viszont ha egyszer kiesne, nagy szájtátások lennének, h mi történt a passz védekezéssel... Ezért mondom, h nem volt ő rossz vétel, de h Harris a jobb CB jelenleg nálunk az biztos. Ezt jó lenne figyelembe venni tavasszal is...
Bradley Roby: Igazi rookie CB szezon, hibák és jó védekezések egyaránt. Futás ellen viszont már most stabil. Olykor ki-ki pécézig maguknak a gonosz irányítók, de ott van a tűz közelében. Harris is hasonlóan kezdte, aztán láthatjuk hol van most. 2012-ben Tony Carter is hasonlóan játszott, ő egészen máshol van, úgyh inkább nem mondok semmit, de nem hiszem h jelenlegi tudásunk alapján tudnánk jobbat draftolni nála...
Kayvon Webster: Tavaly Bailey folyamatos sérülése miatt igazából 3rd CB volt, idén eggyel hátrébb került a sorban, és ez igazából nem tett rosszat a védelemnek. Nincs különösebb baj a játékával, de (még) nem való kezdőnek, és 3 kezdő CBvel számolok...
Omar Bolden: CBnek egy fokkal jobb mint S-nek volt, de azért asszem szerencse, h nem láttuk többet a pályán mint amennyit.
Tony Carter: Azzal h tradepartnert kerestünk rá, úgy tűnik végleg lemondtunk róla. Mondjuk állítólag volt telefon, csak nem lett belőle semmi, szóval szotyiért nem akarták elküldeni. Mondjuk ha azt nézem, h nincs DB a PS-ben ha jól látaom, akkor nem is sok értelme lett volna megrövidíteni magunkat.
Összességében: Igaz a mondás, sosem lehet elég jó CB a keretben. Most Harris épp kiváló, Talib jó, Roby nem rossz, mégis sokszor kevésnek tűnik. Kezdem azt gondolni, h ez a legnehezebb poszt... De valahogy mégse gondolom, h 2-3 nagynevű CBvel sokkal jobb lenne az állomány, nem hiszem h a névsorral van baj, legalábbis Websterig bezárólag. De tavaly se a névsor volt a hibás...

S
TJ Ward: Apró csalódás idáig a magas elvárásaimhoz. A TE védekezésben nem sok jóra emlékszem tőle, viszont a tackle-öket kellő magabiztossággal csinálja meg. Blitzelni is tud. Asszem, ha teljes erejében játszhatna az LB sor, ő is jobbnak tűnne.
Rahim Moore: Néha be-befigyelt egy-egy gyengébb meccs nála, és az a védelem utolsó bástyájaként gyakran fájdalmas, de még mindig azt mondom h többnyire jól söpröget. Jó kérdés mondjuk h az 5. kezdő DBre se mondok kifejezetten rosszat, mégse az igaz a secondary, de azért a Pats meccs előttig, passz védekezésben se álltunk rosszul, azt ne feledjük.
Quinton Carter: Úgy tűnik a bakc2back IR nem jelentette a pályafutása végét, és azt hozza, amire draftoltuk. bakcup safety. Kell is az.
David Bruton: Steven Johnsonnál se hangzik már olyan jól az ST playa szó, így nála se. Igazából amíg ilyen az ST lehet h fölösleges ST playákat tartani, csak akkor jön a kérdés, h nélkülük milyen lenne. Amúgy is lehet inkább helyre kéne tenni, mint még jobban leamortizálni, ahhoz meg Brutonra szerintem szükség van.
Összességében Carter talán nagyobb mélység mint reméltük, Ward viszont kevésbé meghatározó. Még az se biztos, h ez olyan rossz "csere" a várakozásokban, csak azért Carter 7%át játssza a playeknek a 2 kezdő meg a 97,2%t, és igazából valami hasonlóra lehett számítani.

Special teams:
K
Brandon McManus: PS-ben 0/2 volt 50+ról. A regular seasonben 0/2 50+ról, most 41-ről is kihagyta. Nem lesz ez így jó, nem ehhez vagyunk szokva. De azért Praternek se volt elég mindig a célzóvíz (vagy néha épp túl sok volt, ki tudja). Azt mondtam nem fog rajta múlni semmi, így h mellette tettük le a voksot most aktuálisan épp lehet vitatkozni, h mi lett volna Praterrel. valszeg ugyanúgy kikapunk, legfeljebb szorosabban. Ugyanakkor ez lehetett volna egy szoros vereség is, ahol igenis nagyon hiányzott volna a FG. Hogy lesz-e ilyen mondjuk a PO-ban, és berúgja-e mondjuk -2nél a szokásosnál jobban fogok izgulni. Prater első szezonjára való tekintettel még tart a türelmem. Csak az a még nehogy italická majd bold+italická váljon... 2 meccs kihagyott FG-lal, nálam nem sorozat, hanem megingás, és Praternek voltak ennél sokkal komolyabb megingásai is, de az is igaz, h Pratert láttuk bizonyítani is clutch szituációkban, McManusnak meg még nem nyílt erre alkalma...
Matt Prater: A legjobbakat Detroitban. Azt hiszem ő volt a legrégebbi Bronco a keretben, sajnos annak az időnek a maradványa, amikor kb ciki volt józanul ésvagy fegyverrel való nyilvános hadonászás nélkül autót vezetni a csapatban. A 64 yardos FG-ja örökre itt marad 😊 | Akkor is ha mcmanus bevágja 65-ről 😀 |
P/H
Britton Colquitt: Ismeritek a véleményem felőlem játszhatna akárhogy, amennyit keres annyit Ray Guynak se adnék semmilyen körülmének között sem. Egyébként talán jobb mint tavaly, eléggé up and down, de legalább tényleg voltak jó meccsei, I10-es puntokkal. Csak van sok olyan amikor meg fél pályáról 15ön kívülre rúgja. Valahogy field position battle-ben mindig mi felénk tolódik a játék ami Colquitt és a visszahordók kritikája. Az meg h nem nagyon vívunk field position battle-t, mégis nálunk van az egyik legjobban fizetett P az az FOé. És ha mellé teszem, h egy átlagon aluli, vagy max a legnagyobb jóindulattal átlagos punterről van szó, akkor nem tudok olyan higgadtan beszélni erről, mint egy 43-21-es vereségről...
LS
Andre Brewer: Teszi a dolgát.
KR/PR
Caldwellről írtam a WReknél
Isaiah Burse: A fair catchet többnyire meg tudja csinálni, kb ennyi az elvárás a punt returnertől. Csinált mondjuk egy-két hajmeresztő dolgot, de Holliday után azt észre se vesszük. Más kérdés, h Hollidaynek voltak hosszú visszahordott TDi is, Burse-ben ezt nem látni...
Összességében Az elvásárosm a 0 érték. Nem kell hozzáadniuk semmit, de ne is vegyenek el semmit. Ezt nem sikerül teljesíteni, igazából senkinek se. Se McManusnak, se Colquittnak, se Caldwellnek, se Bursenek. Van aki közelebb van ahhoz, h hozza a kötelezőt, van aki távolabb, az h egy div roundban pont az ST tartson minket meccsben, az jelenleg elképzelhetetlen, pedig alig 2 éve így volt...

Mindent egybevéve elégedett vagyok, azt kaptam a csapattól amit vártam. Kiegyensúlyozottabb játékot, jobb defense, ami miatt kevesebb kell az offensetől. 6-2vel állunk, úgy, h a PFR számítása szerint eddig messze a miénk volt a legkeményebb SoS (bár pont mostanában olvastam olyat, h valójában tök gagyi, hát igen, Cardinals, Hox, 9ers, Colts, Chiefs, Bolts, Pats, méltán irigykedhet bárki). Hosszabbításban kikapni a Qwest Fielden az megesik az emberrel. A bostonit nem tesszük ki az ablakba, és még akár sokba is kerülhet majd a végelszámolásnál, de előzetesen lehetett számítani egy botlásra itt. A többi meccset többnyire magabiztosan hoztuk, mégha olykor tartalékos csapatok ellen is, a sorsolás hátralévő része pedig egy fokkal könnyebbnek tűnik. Nem könnyű, de az eddig mutatott játékkal ezek abszolválhatók, és meg is lepne ha egy-két vereségnél több csúszna be. Magabiztosan vezetjük a divíziót, a sérüléseket viszonylag jól megúsztuk, oké, nincs a tavalyi leading tackler gyakorlatilag egész szezonban, pont most dőlt ki Irving, Ballt is meccsek óta nélkülözzük, Welkert se merjük úgy használni, ahogy lehetne, de még így is, mi ez a tavalyihoz képest, mi ez a ligaátlaghoz képest, de sok esetben akár az aktuális ellenfelünkhöz képest?
A csapat 3 gyenge pontja, az ST az OL és a büntetések. Az ST annyit azért általában összeszokott kaparni, h ne menjen el rajtuk a meccs, a gyenge OL játékra fel lehet készülni, volt h 6 falembert küldtünk be, h menjen a futás, vagy épp teljsen feladtuk a futójátékot, vagy valamit ami nem ideális, de vállalható kompromisszum. A büntetéseket tavaly valahogy elbírtuk, viszont tartok tőle, h idén ezek fognak minket megölni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Elvileg a szabályok szerint Welker abban a pillanatban még "defense-less" player volt, hiszen még elkapás közben (pontosabban elejtés közben 😊, de ez nem számít) volt, és úgy érte az ütes sisakkal.peterk2005
Pont az a lényegi különbség, amit zárójelben írtál. Nem volt elkapási folyamat már, ugyanis egy lényeges feltétele nem teljesült, nem volt folyamatos az elkapás. 😊 A labda az érintés/elpattanás után "szabad" prédává vált. (Ha egy falember ér bele a passzba, akkor is teljesen más szabályok lépnek életbe, például nem lehet PI-t elkövetni.) Szóval, itt előtérbe kerül, hogy a védelemnek is ugyanakkora joga van a labdát megszerezni, mint a támadóknak és nincs különösen védett játékos.

Btw úgy érzem, hogy Wes-nek most ment el a kedve az egésztől, mint a viccbeli munkaszolgálatosnak a 45 februárjában kapott seggberúgástól. Még nem láttam ilyen kiürültnek, mint az ütés után a padon üldögélve. Sajnálom, nagyszerű és kiváló hazafi játékos.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Zimmezum, pörgök mint a búgócsiga, itt is van a friss, ropogós 9. heti peterk féle PR. A szokott helyen elérhető: NFL Power Rankings by peterk


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, mert Suggs egy sunyi kis mókus volt, DMC pedig érkezett, ahogy kellett – ennyit a felháborodásbeli különbségről

Wardnak most is volt egy olyan tackle-je, hogy majdnem megállt bennem az ütő, hogy vajon fel tud-e kelni Gronko, de szerencsére most összejött 😊Wyatt
Gronk ilyen jól, mint vasárnap talán még nem is játszott idén. (A múlt heti meccset nem láttam). Vasárnap eszméletlen motivált volt, ismét fizikális, megy, tarol, rombol mint a tank. Ez már az a 2-3 évvel ezelőtti Gronkowski volt, akit gyak. nem lehet tartani. Viszont ezzel a stílussal mindig is benne lesz a sérülés veszélye. Összehasonlítva más TE-kkel, sokkal-sokkal többet bevállal, mint az átlag. A védők meg mégse lengethetnek neki kalapot, hogy mennyé öcsém. 😊 Nekik valahogy meg kell próbálni megállítani. És hogyan máshogy, mint a lábára? Egyrészt az NFL szabályok miatt is, másrészt a tömege miatt is. Pár hete Luck szabályosan kiütötte Burflict-et, amikor az fejjel/sisakkal próbált rajta tackle-t csinálni, miközben futott. Pedig Burflict nem egy kis termetű secondary playa, hanem elvileg egy izomgyuri LB. De Luck is LB méret, ő is csupa izom. Menjél neki szemből teljes erővel felsőtesten, ha ki akarod ütni magad. 😊peterk2005
Ajánlom neked, hogy ha lesz időd, lesd meg a Bears meccset is (de elég csak az ő játékaiból összeállított vidit), mindenképpen megéri megnézni 😊
Nem mondtam, hogy nem kb ez az egyetlen módja annak, hogy levigye az ember (tényleg egy tank, két-három emberrel a nyakán simán megy még bele 5-10 yardot is akár, egészen félelmetes néha), csak hogy kicsit ráparáztam, hogy fel tudjon állni 😊

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Ward tavaly szarul szerelt, sisak csúccsal találta el oldalt a térdét. Nem mondta senki direkt volt, de eléggé szarul sikerült.
Ahogy írták most is volt egy térd körüli.
Ami a képeket illeti...
Ha csak nem két feje van akkor az ott válla. 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze, mert Suggs egy sunyi kis mókus volt, DMC pedig érkezett, ahogy kellett – ennyit a felháborodásbeli különbségről

Wardnak most is volt egy olyan tackle-je, hogy majdnem megállt bennem az ütő, hogy vajon fel tud-e kelni Gronko, de szerencsére most összejött 😊Wyatt
Gronk ilyen jól, mint vasárnap talán még nem is játszott idén. (A múlt heti meccset nem láttam). Vasárnap eszméletlen motivált volt, ismét fizikális, megy, tarol, rombol mint a tank. Ez már az a 2-3 évvel ezelőtti Gronkowski volt, akit gyak. nem lehet tartani. Viszont ezzel a stílussal mindig is benne lesz a sérülés veszélye. Összehasonlítva más TE-kkel, sokkal-sokkal többet bevállal, mint az átlag. A védők meg mégse lengethetnek neki kalapot, hogy mennyé öcsém. 😊 Nekik valahogy meg kell próbálni megállítani. És hogyan máshogy, mint a lábára? Egyrészt az NFL szabályok miatt is, másrészt a tömege miatt is. Pár hete Luck szabályosan kiütötte Burflict-et, amikor az fejjel/sisakkal próbált rajta tackle-t csinálni, miközben futott. Pedig Burflict nem egy kis termetű secondary playa, hanem elvileg egy izomgyuri LB. De Luck is LB méret, ő is csupa izom. Menjél neki szemből teljes erővel felsőtesten, ha ki akarod ütni magad. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, mert Suggs egy sunyi kis mókus volt, DMC pedig érkezett, ahogy kellett – ennyit a felháborodásbeli különbségről

Wardnak most is volt egy olyan tackle-je, hogy majdnem megállt bennem az ütő, hogy vajon fel tud-e kelni Gronko, de szerencsére most összejött 😊

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Irvingről van hír egyébként? Mondjuk nem mintha várnék bármi pozitívat. 😕peterk2005
pedig:
ESPN's Adam Schefter reports the "initial diagnosis" for Broncos MLB Nate Irving is a sprained MCL.

Hát ha ez igaz, akkor az jó hír, 2-4 hetet jósolnak, az utolsó 3-4 hétre újra a pályán lehetne...StormST

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 324 — Ajmo Vatreni
Irvingről van hír egyébként? Mondjuk nem mintha várnék bármi pozitívat. 😕peterk2005
Lehet, hogy "csak" MCL és 2-4 hét.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Irvingről van hír egyébként? Mondjuk nem mintha várnék bármi pozitívat. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs értelme ezen vitatkozni. Ha megkérdezel 10 pats drukkert, hogy Ward tavalyi szerelése rendben volt-e Gronk-on, akkor 10-ből minimum 9 azt mondja, az egy brutális, durva, dirty play volt. Ha meg a saját védőjátékos nyom egy olyan tacklet, akkor milyen fasza, hogy idén a védelem fizikálisabb lett. 😀

És ez fordítva is igaz (minden csapat szurkolóinak zömére - tisztelet a kivételnek).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Persze. A sisak oldala. Nyilván azzal akarta szerelni.😕)
Ha ki akarja ütni akkor kiüti és ott is marad. Ez egy nagyon kemény szabályos szerelés volt.
Ezt hívják kórház passznak. Ha elkapja is nagyot kapott volna.

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nem sisak volt, hanem vállvédő. Nagyot kapott, de ez benne van. Ha meg fordítva lett volna, akkor mindenki örülne, hogy milyen klassz play volt.
Mivel int volt visszanézték, ha gázos lett volna, akkor visszafújják.


 www.nfl.com/gamecenter/2014110208/2014/REG9/broncos@patriots#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000421833&tab=videosDemecs
1. 0:50-nél kezd el, simán először a sisak éri el...
2. Az INT-nél szabálytalanságot nem néznek, nem is dobhatnak olyankor zászlót...

Egyébként minden jó... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Ez nem sisak volt, hanem vállvédő. Nagyot kapott, de ez benne van. Ha meg fordítva lett volna, akkor mindenki örülne, hogy milyen klassz play volt.
Mivel int volt visszanézték, ha gázos lett volna, akkor visszafújják.


 www.nfl.com/gamecenter/2014110208/2014/REG9/broncos@patriots#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000421833&tab=videos

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422296/article/legarrette-blount-suggs-is-known-to-be-a-dirty-player
Ezen vannak felháborodva, ez kismiska a Welker hit-hez képest szerintem...StormST
Inkább a szándékosság ami itt döntő, Suggs egy barom semmi szükség nem volt arra a hitre, viszont Welker elkapás közben egy picin múlott szerintem hogy nem lett complet. Az hogy a sisakkal szándékosan ment gerincre azt kétlem DMc nem az éppen agyatlan kinyírós típus!ParadSEC
Mindegy, hogy szándékos, vagy nem, a lényeg, hogy védtelen emberre ment sisakkal előre. Nem is látta, hogy mit csinál. És ha Welker addigra mondjuk leül és a tarkóját kapja el?StormST
sok benne a ha... Akkor sem lett volna szebb ha vállvédővel kapja el, de kérdem én a Saftyk elméletben éppen erre vannak kitalálva amit a Cb nem tud megoldani a safty takarit! Bár megmondom nem tudom hogyan tudott volna másként odaugrani Welkert eltakaritani! Bármelyik poszton azonos játékos ezt csinálta volna! Az hogy érhetett volna zászlót nem kérdés, csodálkoztam is hogy nincs, de a fene se érti a mostani bírói hozzáállást!ParadSEC
Egyetértek. Elvileg a szabályok szerint Welker abban a pillanatban még "defense-less" player volt, hiszen még elkapás közben (pontosabban elejtés közben 😊, de ez nem számít) volt, és úgy érte az ütes sisakkal. De mindegy, tavaly sem tetszett amikor a Talib hit miatt BB elkezdett Welkerezni, most se tetszetne, ha ez lenne fordítva. Vannak ilyen playek és kész. Az, meg hogy nem dobtak rá sárgát .... hát volt még vagy 10 szitu ahol dobhattak volna, vagy éppen fordítva, nem kellett volna dobni. Összességében a Pats kapott egy kis hazai pályát, de ahogy Black is írta, a Denver is kapott múlt héten. És egyik héten sem ez döntött, mindkétszer az aznap jobb csapat győzött. Akkor meg nincs értelme foglalkozni a zebrákkal.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pár gondolat:
- McManus: azt vesztettük el vele, ami egy jó K legfontosabb tulajdonsága tud lenni, a "mindegy milyen a szél, vagy a távolság, nem lesz gond" érzést. Lehet Prater-t ekézni, mert hülye volt, de ő, főleg hátszélben, nem szokott hibázni, leginkább a fontos szitukban nem. 2 meccs 2 kihagyott FG, ez nálam már több, mint megingás, el is veszett a bizalom az irányában Fox-éknál is. Ráadásul kb. azóta sérült, amióta itt van, nem épp franchise K alapanyagnak tűnik eddig...StormST
 www.pro-football-reference.com/players/P/PratMa20/gamelog//
Szeretném felhívni a figyelmet 26-29-ig 4 meccsen mindegyiken hagyott ki FG-t, az egyiken 2-t is. Aztán 31-33-ig szintén mindegyiken hibázott., 39-40 szintúgy. Még 2011-ben is volt back2back hibája. 2012-ben megint egy négyes meccses sorozat kihagyott FG-okkal (91-94). Lehet csemegézni. Közben volt sérült is és eltiltott is. Most akkor ő franchise Kicker? Vagy hogy is van ez?
Kicsit úgy érzem Praternek nagyon sok missed FG el lett felejtve, McManus irányába valahogy rövidebbnek érzem a türelmet, de felőlem legyen, senki se vádolhat azzal h a special teamerek védőangyala vagyok... Ráadásul ha valakit akkor Pratert pont bírtam, de nem azért mert ne lett volna 2 egymás követő meccse kihagyott FG-lal. nem mintha a 2 alkalom az nálam akármiből is sorozat lenne...Black_Adder
Jah, McManus esetén engem sem aggaszt igazán a kihagyott két FG. Ha - és ez a lényeg - rövid a memóriája, nem ül bele a kisagyába mentálisan. Mert kb. ez az ami kinyírhat egy kickert. Amúgy a lába ereje megvan, és a lényeg a clutch faktor lesz, amiről meg még nem lehet tapasztalatunk. Ez adja inkább szerintem a bizonytalanság érzést is, hogy ezt nem tudjuk egyelőre. Az, hogy kihagy itt-ott egy-egy lehetőséget az Praterhez képest idén visszaesés, de azért az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy Praternek két rendkívüli jó éve volt, és simán benne volt, hogy idén ővele is visszaesne a kicking. Indy-ben ugye Vinatieri rugdos, a clutch kickerek nonpluszultrája, és neki is volt pár kimondottan "sz*r" éve, elég sok kihagyott FG-al. Aztán amikor nagyon kellett (playoff pl.) akkor azért berúgta. Mostanában meg nagypapa korára ismét jó alapszakaszban is, szóval ez tud hullámozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422296/article/legarrette-blount-suggs-is-known-to-be-a-dirty-player

Ezen vannak felháborodva, ez kismiska a Welker hit-hez képest szerintem...StormST
Inkább a szándékosság ami itt döntő, Suggs egy barom semmi szükség nem volt arra a hitre, viszont Welker elkapás közben egy picin múlott szerintem hogy nem lett complet. Az hogy a sisakkal szándékosan ment gerincre azt kétlem DMc nem az éppen agyatlan kinyírós típus!ParadSEC
Mindegy, hogy szándékos, vagy nem, a lényeg, hogy védtelen emberre ment sisakkal előre. Nem is látta, hogy mit csinál. És ha Welker addigra mondjuk leül és a tarkóját kapja el?StormST
sok benne a ha... Akkor sem lett volna szebb ha vállvédővel kapja el, de kérdem én a Saftyk elméletben éppen erre vannak kitalálva amit a Cb nem tud megoldani a safty takarit! Bár megmondom nem tudom hogyan tudott volna másként odaugrani Welkert eltakaritani! Bármelyik poszton azonos játékos ezt csinálta volna! Az hogy érhetett volna zászlót nem kérdés, csodálkoztam is hogy nincs, de a fene se érti a mostani bírói hozzáállást!ParadSEC
Hát azért ha vállal megy az más, az nem üt akkorát és nem is olyan kicsi felületre koncentrálva, mint a sisak...

Itt az a gond, hogy még nem kellett takarítani, ez nem olyan szituáció volt, igaz ezt ő nem is tudhatta, mert a földet nézte... 😛StormST
Volt idő amikor a labdát nézte de abból semmi jó nem sült ki a csapat számára 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Emlékszem, amikor még a Coltsban játszott, akkor nálunk is volt morgás, hogy háromszor egymás után mehettünk Indianapolisba, és kb ugyanez volt a helyzet 😊 Mondjuk szerintem simán aláírjátok, ha cserébe a PO-ban megint otthon és olyan fasza időben lesz egy visszavágó, ott azért fontosabb lett volna nekünk a teljesen kiürülő D-vel egy kis hazai pálya 😊Wyatt
Na, én azért nem Black vagyok, nekem "megvannak" a Colts idők is. 😊 Az amúgy szerintem kimondottan jó NFL rendszerben ez az egy dolog elég béna, mert tényleg sok múlhat rajta. Egyik évről a másikra is változik minden csapat ereje, de a 3+3 éves ciklus kimondottan hosszú ahhoz, hogy egy csapat beleszaladhasson abba, hogy egy erős ciklusában minden évben idegenbe kell mennie a nagy ellenfele ellen, aztán amikor meg fordul a kocka, addigra lesz gyengébb, az ellenfél meg éppen fordítva. Nem csak Colts-Pats vagy Broncos-Pats viszonylatban nem tetszik a dolog, az NFC-ben is számított pl. GB-Saints viszonylatban néhány éve. Csak ott az utóbbi években kiegyensúlyozottabb lett a helyzet, mások is nyernek csoportokat, ezért nem tűnik fel.

Amúgy ne panaszkodjatok, ha jól tudom a PM-Brady "párharc" 10-5-nél vagy 11-5-nél áll most (már én se tudom követni, annyi meccs volt 😀), és kb. ilyen arányú a home field game-ek aránya is. Szóval PM sokkal többet kénytelen reggelizni Brady kisasszonynál, mint Brady Manning asszonyságnál. 😊 Azért ezt nem igen szokták emlegetni, amikor a párharc állásáról beszélnek, pedig ugye....

Úgyhogy nagy a home field jelentősége, idén is sokat fog számítani, kié lesz végül a home field a playoffban. Majd meglátjuk. És sok még az a két hónap, egyrészt ki kell bírni mindkét csapatnak sérülések nélkül, másrészt ennél jobban foglalkoztat, hogy a secondary megfelelően legyen felkészítve, mert a Denver sec.-ban jóval több van, mint amit eddig kihoznak belőle.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Pár gondolat:
- McManus: azt vesztettük el vele, ami egy jó K legfontosabb tulajdonsága tud lenni, a "mindegy milyen a szél, vagy a távolság, nem lesz gond" érzést. Lehet Prater-t ekézni, mert hülye volt, de ő, főleg hátszélben, nem szokott hibázni, leginkább a fontos szitukban nem. 2 meccs 2 kihagyott FG, ez nálam már több, mint megingás, el is veszett a bizalom az irányában Fox-éknál is. Ráadásul kb. azóta sérült, amióta itt van, nem épp franchise K alapanyagnak tűnik eddig...StormST
 www.pro-football-reference.com/players/P/PratMa20/gamelog//
Szeretném felhívni a figyelmet 26-29-ig 4 meccsen mindegyiken hagyott ki FG-t, az egyiken 2-t is. Aztán 31-33-ig szintén mindegyiken hibázott., 39-40 szintúgy. Még 2011-ben is volt back2back hibája. 2012-ben megint egy négyes meccses sorozat kihagyott FG-okkal (91-94). Lehet csemegézni. Közben volt sérült is és eltiltott is. Most akkor ő franchise Kicker? Vagy hogy is van ez?
Kicsit úgy érzem Praternek nagyon sok missed FG el lett felejtve, McManus irányába valahogy rövidebbnek érzem a türelmet, de felőlem legyen, senki se vádolhat azzal h a special teamerek védőangyala vagyok... Ráadásul ha valakit akkor Pratert pont bírtam, de nem azért mert ne lett volna 2 egymás követő meccse kihagyott FG-lal. nem mintha a 2 alkalom az nálam akármiből is sorozat lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000422296/article/legarrette-blount-suggs-is-known-to-be-a-dirty-player

Ezen vannak felháborodva, ez kismiska a Welker hit-hez képest szerintem...StormST
Inkább a szándékosság ami itt döntő, Suggs egy barom semmi szükség nem volt arra a hitre, viszont Welker elkapás közben egy picin múlott szerintem hogy nem lett complet. Az hogy a sisakkal szándékosan ment gerincre azt kétlem DMc nem az éppen agyatlan kinyírós típus!ParadSEC
Mindegy, hogy szándékos, vagy nem, a lényeg, hogy védtelen emberre ment sisakkal előre. Nem is látta, hogy mit csinál. És ha Welker addigra mondjuk leül és a tarkóját kapja el?StormST
sok benne a ha... Akkor sem lett volna szebb ha vállvédővel kapja el, de kérdem én a Saftyk elméletben éppen erre vannak kitalálva amit a Cb nem tud megoldani a safty takarit! Bár megmondom nem tudom hogyan tudott volna másként odaugrani Welkert eltakaritani! Bármelyik poszton azonos játékos ezt csinálta volna! Az hogy érhetett volna zászlót nem kérdés, csodálkoztam is hogy nincs, de a fene se érti a mostani bírói hozzáállást!ParadSEC
Hát azért ha vállal megy az más, az nem üt akkorát és nem is olyan kicsi felületre koncentrálva, mint a sisak...

Itt az a gond, hogy még nem kellett takarítani, ez nem olyan szituáció volt, igaz ezt ő nem is tudhatta, mert a földet nézte... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!