Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 214 — Vikings fan
Szóval én nagyon fontosnak tartottam, h meglegyen a homefield, sokkal bizakodóbb vagyok, mintha Bostonba kéne látogatni.Black_Adder
Meglátjuk. Most hallottam az NFL networkön, hogy Pats az egyedüli underdog már csak a 4 csapat közül. És tavaly ugye a Ravens is az volt. Mondjuk nem tudom honnan vették ezt az underdog dolgot. Egy második helyen kiemelt csapat hogy a rákba lenne underdog....peterk2005
Gondolom úgy,hogy ha azt nézzük hogy év elején 4 csapatot mondani kellett volna akkor szerintem a Denver-Seattle-Frisco tuti bent lett volna a Pats meg nem. Ehhez még hozzájön Gronk és egyéb sérülések amik szintén a 4 csapat közül a Patset viselik/viselték meg legjobban.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval én nagyon fontosnak tartottam, h meglegyen a homefield, sokkal bizakodóbb vagyok, mintha Bostonba kéne látogatni.Black_Adder
Meglátjuk. Most hallottam az NFL networkön, hogy Pats az egyedüli underdog már csak a 4 csapat közül. És tavaly ugye a Ravens is az volt. Mondjuk nem tudom honnan vették ezt az underdog dolgot. Egy második helyen kiemelt csapat hogy a rákba lenne underdog....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win

xD

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
nem bírom...!!!! egy évet vártunk ezekre a pillanatokra, és pont a nagy Pats ellen kell... nem bírom. 😊Tomifinn
Kitartás ! Vagyunk páran ezzel így ! 😊 legalább nem kellett két hetet várni mint a Bolts ellen.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
nem bírom...!!!! egy évet vártunk ezekre a pillanatokra, és pont a nagy Pats ellen kell... nem bírom. 😊
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Egy kis kedvcsináló, ha valakinek szüksége volna rá 😊
1977
1986
1987
1989

és valami mostanra is

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Persze lehet ragozni még a statokat, amiből hol jól, hol rosszul jön ki egyik vagy másik csapat. Például, hogy egyrészt nagyon sokat számít a hazai pálya, mert PM is és TB is csak hazai pályán volt képes SB-be verekedni magát. Ugyanakkor meg mégse, hiszen Brady eredménye 2007 óta hazai pályán nem valami veretes - 6-4 -, és Manning is szintén négyszer kapott ki otthon a playoffban.peterk2005
2001-ben és 2004-ben is Pittsburghben nyerte meg az AFC-t a Patriots. Igaz, Bradynek csak az utóbbi meccsen volt érdemi szerepe ebben, 2001-ben sérülése miatt Bledsoe hozta a meccset.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Azért mi azon csapatok közé tartozunk akiknek a legdurvább a homefield advantage-e. Az NFLfilms a 2. helyre tesz minket, és a lista néhány tagjával ellentétben, nekünk valóban csapatszinten sokkal jobb a hazai mérlegünk, mint az idegenbeli, nagyobb a különbség mint a legtöbb csapatnál.
Meg csak számít h kinek szurkol a közönség, s Omaha után Denverben a 2. legnépszerűbb a csapat 😉

Szóval én nagyon fontosnak tartottam, h meglegyen a homefield, sokkal bizakodóbb vagyok, mintha Bostonba kéne látogatni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hihetetlen, bennem most tudatosult, h 2006 óta NEM játszottak PO meccset idegenben! Zsinórban 11 meccs, otthon vagy semleges pályán. Ez nem von le korábbi érdemeikből, Brady PO W%-kából (ők vívták ki, h otthon lehessenek).Black_Adder
Ez Brady egész karrierjében így volt. A 25 playoff meccséből összesen 4 meccset játszott idegenben, 16-ot pedig otthon. (A maradék 5 az SB, semleges pályán.) Ennyit számít a konstansan jó alapszakasz szereplés. Persze jól jött azért az is, hogy az AFC Kelet nem volt valami vaskos az elmúlt évtizedben. (Manning is 11 hazai és 7 idegenbeli playoff meccset játszott, ami ha nem is olyan durva, azért jelzi, hogy megéri kiemelt helyen végezni.)

Persze lehet ragozni még a statokat, amiből hol jól, hol rosszul jön ki egyik vagy másik csapat. Például, hogy egyrészt nagyon sokat számít a hazai pálya, mert PM is és TB is csak hazai pályán volt képes SB-be verekedni magát. Ugyanakkor meg mégse, hiszen Brady eredménye 2007 óta hazai pályán nem valami veretes - 6-4 -, és Manning is szintén négyszer kapott ki otthon a playoffban.

Igazából ezek a statok nem sokat számítanak, csak érdekesek. Nem a múltbeli eredményeken fog múlni a holnapi meccs, hanem azon, hogy holnap mit mutat a két csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
 www.footballperspective.com/championship-game-preview-new-england-at-denver/

- As you probably know by now, Brady has a 10-4 record against Manning.
- Brady has been the host for nine of the fourteen games. At home, Brady is 7-2. On the road, he is 3-2.
- Since 2005, Brady and Manning are 4-4 against each other. Brady is 3-2 at home and 1-2 on the road.
- Since the game on Sunday is in Denver, it seems relevant to mention that the 10-4 record is about as relevant at this stat: Manning has lost a home game to Brady once in the last ten years.
- Sunday will mark the first road playoff game for New England in 7 years!
- In 10 of the 14 matchups, the team that won the passing battle (by ANY/A) also won the game. But 3 of the 4 games in which the better passing team didn’t win broke in Brady’s favor — which is pretty much the Brady-Manning debate in a nutshell.6

Hihetetlen, bennem most tudatosult, h 2006 óta NEM játszottak PO meccset idegenben! Zsinórban 11 meccs, otthon vagy semleges pályán. Ez nem von le korábbi érdemeikből, Brady PO W%-kából (ők vívták ki, h otthon lehessenek), ellenben most a MileHighban lesz a meccs, 2005-ben már jártak itt, s az első vereséget mértük Brady-re a PO-ban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem sem nézi le itt senki a Pats-et.PM_the_sheriff
Szerintem JC6 nem az itteni topicra gondolt, hanem valahol másuttra (más fórumok, média, nem tudom). Ezért is kérdeztem, hogy hol találkozott ilyennel.

De tényleg mindegy, nem azon fog múlni, hogy a Denver vagy a Pats fanok mennyire vannak teli önbizalommal. Kb. semmi ráhatásuk nincs az eredményre - szerencsére. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
CNN - Unguarded: JOHN FOX
 edition.cnn.com/SPECIALS/us/unguarded/index.html

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Sokan lenézik a Pats-et (nem értem miért), csak nehogy csúnya denveri bukás legyen a vége.JC6
Kik nézik le? Aki az elmúlt 15 év után lenézi Belichick csapatát, az tökkelütött hülye.

De mindegy is, mert az a lényeg, hogy Foxék, Manningék ne tegyék. Ők meg biztos vagyok benne, hogy 4-10, 0-7, meg hasonló előélet után k****ra nem nézik le őket.peterk2005
Szerintem sem nézi le itt senki a Pats-et. De azért nehéz lenne nem azt mondani ilyen alapszakasz után, meg a hazai pálya miatt, hogy most nem az NE az underdog. Plussz a túlzott önbizalom attitűdöt a másik tábor szokta inkább felvenni.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sokan lenézik a Pats-et (nem értem miért), csak nehogy csúnya denveri bukás legyen a vége.JC6
Kik nézik le? Aki az elmúlt 15 év után lenézi Belichick csapatát, az tökkelütött hülye.

De mindegy is, mert az a lényeg, hogy Foxék, Manningék ne tegyék. Ők meg biztos vagyok benne, hogy 4-10, 0-7, meg hasonló előélet után k****ra nem nézik le őket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sokan lenézik a Pats-et (nem értem miért), csak nehogy csúnya denveri bukás legyen a vége.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval a kezdőket nézve a Pats gyengült azóta.peterk2005
A Denver elleni meccsen nem volt még Siliga. Spikes térde már akkor is tropa volt, Hightower a leggyengébb formáját hozta (padra is tették meccs közben), Dennard négy-öt nappal volt túl a térd műtétjén (be is kellett állnia Ryan-nek), Talib csípőficamosként "futott", a 3. körben hatalmas reach-nek tartott újonc Harmon volt a kezdő S Gregory helyett. Collins talán egy csöppet jobb lett azóta.
Ridley padozott a fumble-ja után, Blount szintén (neki valószínűleg még agyrázkódása is volt).

A Pats védelem egyértelműen és jelentősen jobb állapotban van (egészségileg is), mint a 12. héten. A támadók közül a fiatal WR-ek kevésbé használhatóak, de az utóbbi három meccs alapján úgy tűnik, hogy az Off. más úton, de maradt olyan hatékony, mint Gronkowski-val.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az idei reg szezon meccsből olyan sok mindent nem lehet következtetni. Először is, az időjárás elég szélsőséges volt, sokkal szélsőségesebb, mint múlt héten a Chargers ellen, pedig a szél akkor is akkora volt, hogy a hosszú passzokat és 40+-os FG-okat nagyon nehéz volt megoldani. Másodszor - és ez a fontosabb - amikor velük játszottunk, az volt az idénybeli talán legjobb Patriots. Játszott Gronkowski, mindkét fiatal elkapó, Spikes se volt sérült listán még. A Denverben meg játszott Vick, Von és Chris Harris. Viszont nem játszott Champ, Julius Thomas, Welker az első concussionja után rögtön játszott (erősen meglátszott rajta szvsz) és DRC is lesérült a meccsen, a meccs nagy részében nem is volt pályán. Manning lába is akkor volt a legbénább az idényben.

Szóval a kezdőket nézve a Pats gyengült azóta. A Denver offense erősödött (főleg JT miatt, de Welker is pihentebb most), a defense-ben pedig a secondary szerintem nem gyengébb, akkor Champ és DRC nélkül játszottuk a meccs javát, most Harris nincs. A front 7-ben viszont komoly kiesés Von és Vick kiválása. Viszont úgy néz ki, ezt tudtuk leginkább pótolni, a Chargers ellen a 4 man rush is jól működött a meccs nagy részében. Gyártottunk.5 sacket is, ami season high.

Lényeg a lényeg, hogy Harris ide vagy oda, ez a Denver így is erősebb, jobb csapat, mint a Pats. Ha nem verjük meg magunkat turnoverekkel, és nem hagyjuk, hogy Belichick meglepjen valami teljesen váratlan dologgal, amire nem tudunk reagálni, akkor ezt a meccset kéne tudni hozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
reg seasonben idegenben játszottunk tavaly is idén is, most otthon fogunk, előreláthatóan jó időben, igaz hasonló felállású ST-vel...

Azt megelőzően a TE-ekkel szivattak szét minket, de most Hernandez eligazolt a börtönvállogatottba, Gronkot meg elcsábították a kórházvállogatottba. Ezáltal a matchup máris nekünk kedvez. A futásoktól annyira nem félek, JDR rendszerének alapja annak a megállítása, és ezzel idén is csak átmenetileg volt gond, amikor egyszerre 2 kezdő kidőlt a falból. Azóta jobb a védőfalunk, a Coltséval pedig összehasonlíthatatlan, A győzelem kulcsa persze megint az lenne, h előnybe kerüljünk és passzra késztessük őket, mégha fura is ilyet írni Bradyről. Extra veszély, h Brady ellen nem nagyon mernék blitzelni, 4men rushhal kéne megoldani, h nyomás alá helyezzük, ami nem fog sikerülni.

JDR alapsémája, alap védekezési koncepciója simán működhet a Pats ellen, sőt nagyobb eséllyel mint korábban Dennis Allené. A kezdők kiesése alaposan visszavetette, más lehet h jobban kezelte volna a szituációt, de azért majd minden meccsen láttuk h miért is volt olyan jó tavaly, legutóbb pl 3 negyedig a Botls ellen. Hasonló szívós védekezésre számítok vasárnap is, de sajnos nem lepne meg egy újabb meccsvégi leeresztés se, már ha hátrányban vagyunk. Inkább úgy fogalmazok, h egy újabb rövidzárlat, mint minden korábbi meccsünkön ebben a szezonban. Hogy azon hogyan tudunk felülemelkedni, az a támadókon múlik.

Harris nagyon fog hiányozni, nélküle a következő matchupokat erőszakolnám ki: Bailey -> Amendola (slot), DRC->Edelman, bárkimás -> bárkimás. Dobson az egyetlen nagydarab elkapó, lehet át kell rá tenni DRC-t, akkor Edelmannek nagy napja lehet, akárki is kerül mellé Harris helyett... Von Miller azért jobban fog hiányozni, főleg h a Pats ellen mindig nagyon jól játszott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 357 — The Mathematician
twitchen nézem a manvsgame tom clancy marathon-t erre az nfl app mit ír ki?!
brady vs jdr D# 7-0 😀 mintha ez annyit számítana szvszNegritis
Vicces dolog a NE-DEN meccsre következtetni (jórészt) régi JAX-NE statisztikákból...burzum
a szezonban bostonban is kikaptunk JDR védelemmel
meg sztem a Fox-JDR duó is NE ellen bukott talán (black majd javít 😀)

de ettől még teljesen más csapatok, az már aggasztóbb hogy az utóbbi időbe se a PO-ba se a reg seasonbe nem sok sikerünk van ellenük, de azért másoknak se 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
twitchen nézem a manvsgame tom clancy marathon-t erre az nfl app mit ír ki?!
brady vs jdr D# 7-0 😀 mintha ez annyit számítana szvszNegritis
Vicces dolog a NE-DEN meccsre következtetni (jórészt) régi JAX-NE statisztikákból...
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 357 — The Mathematician
twitchen nézem a manvsgame tom clancy marathon-t erre az nfl app mit ír ki?!
brady vs jdr D# 7-0 😀 mintha ez annyit számítana szvsz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
De ha ezután a meccs után még egyszer idejekorán kiengedünk ebben a szezonban, akkor meginoghat a staffba vetett bizalmam...Black_Adder
Háát, bevallom nálam JDR már bizonyíts vagy nem kellesz fázisban van. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 357 — The Mathematician
Szegeden lesz vmi közös nézés? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Tegnap mindenki edzett és teljes edzésmunkát végzett, akik az 53-as keretben vannak... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
igen ez jogos, az vezetett meg, h elszámoltam magamban ezt az egészet, aztán így sikerült nagy hülyeséget írni, dehát nem először fordul elő 😊

Ennél fogva, úgy kell vizsgálni, h ha nem kéri ki az időt, 2:02-nél, akkor két másodpercet veszít, de nem ad ennyire egyértelmű lehetőséget a passzra. Tekintettel arra, h a screen passz mindössze 3 yardos volt s az EP 2,52-ről 2,38-ra csökkent nem bizonyult rossz döntésnek. Más kérdés, h Moreno 6 és 5 yardos futása utána kinyírta őket. Persze fel lehet vetni, h ha 7mp van a 2m warningig, akkor nem passzolunk hanem futunk, és mondjuk megfogják 0 yardon (miért tennék, ha utána egyértelmű futó szituációkban nem tudták), és akkor utána vajon sikerül-e 2-ből 10-et haladni, de ebben nagyon sok a ha, és igazából a winprobability modell alapján, a második negyed derekától egyszer se volt kisebb mint 90% a győzelmünk esélye. Mondjuk nem kell olyan sokat visszamenni az időben, h 100-ra kerekülő W%-ról kikapjunk...

Na mindegy, azt hiszem túl beszéltem a témát. A lényeg, h tanulságos és önbizalomnövelő drive volt, a 3&17-tel, a 3&6-tal, a 2m warning előtti playjel és úgy általában az aggresszív playhívással, meg azzal, h a végén hiába tudta az ellenfél, h futni fogunk, mégis sikerült az uccsó 1st down.

De ha ezután a meccs után még egyszer idejekorán kiengedünk ebben a szezonban, akkor meginoghat a staffba vetett bizalmam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear