Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt h 2:07-tnél ki lehetett-e volna már kérni az időt, azt nem is tudom, ha igen az is szerencsésebb lett volna, mint 2:02-nél, de én akkor is a 2 minute warning után kértem volna...Black_Adder
Óra menedzsment szempontjából mindegy, hogy előtte vagy utána. A 2 minute warning egy kvázi időkérés. Azaz így is meg úgy is ugyanannyi időkérése van, nincs jelentősége, hogy melyiket "kéri ki előbb" (a kvázit vagy a valóst). Akkor lehet jelentősége, ha annyira lükék, hogy nem kérik ki az időt a play végén azonnal, és több, vagy pont annyi időkérés van (a 2 minute-el együtt), mint play. De azért ennyire nem lüke senki. 😊

(Remélem érthetően írtam. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Tudtam, h valahol elszámoltam 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
Ha jól értem a levezetésed, akkor az 1. esetben 2 hátralévő időkéréssel számolsz (2. és 3. down előtt 5 másodperc után indítod a következő downt), míg a 2. esetben 1 hátralevő időkéréssel (1. down előtt, 2:02-nél)

Aztán lehet, hogy én értek valamit félre, ez esetben sorry 😊

Most lehet h óriási baromságot írok, de:

Tételezzük fel, h nincs több 1st downunk, az SD nyilván ezzel a reménnyel kérte az időket: További feltételezés, h egy play 5 másodpercig tart, és nem áll meg utána az óra.
1. eset: Ha nem kéri ki az időt a 2 minute warning előtt:
1&10 2:00
2&10 kb 1:55-nél
#timeout
3&10 kb 1:50-nél
4&10 kb 1:10-nél

Időkéréssel
1&10 2:02
2&10 1:57 -nincs több időkérés
3&10 1:17
4&10 0:37

Ezek alapján én a 2 minute warning előtt kértem volna időt, és akkor ebben ugye az még benne sincs, h lett egy alkalmunk büntetlenül passzolni, pontosan egy olyan szituáció amiről nem lehetett egyértelműen tudni, h passz vagy futás következik.

Azt h 2:07-tnél ki lehetett-e volna már kérni az időt, azt nem is tudom, ha igen az is szerencsésebb lett volna, mint 2:02-nél, de én akkor is a 2 minute warning után kértem volna...

Esetleg vki aki jobban ért a timemanagementhez, az kijavíthatna vagy megerősíthetne...Black_Adder
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A duplázásért bocs ki szerettem volna javítani a második mondatban a többesszámot egyesre, de a technika erősebb volt 😊
PM Omaha nyilatkozat: BB szokott ilyeneket nyilatkozni, bár ő nem ragozza ennyire a semmit hanem tőmondatokban válaszol.Fredo
Off: azért mert válaszra kattintottál. A szerkesztés el van rejtve, a legjobb oldali ikon alatt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Most lehet h óriási baromságot írok, de:

Tételezzük fel, h nincs több 1st downunk, az SD nyilván ezzel a reménnyel kérte az időket: További feltételezés, h egy play 5 másodpercig tart, és nem áll meg utána az óra.
1. eset: Ha nem kéri ki az időt a 2 minute warning előtt:
1&10 2:00
2&10 kb 1:55-nél
#timeout
3&10 kb 1:50-nél
4&10 kb 1:10-nél

Időkéréssel
1&10 2:02
2&10 1:57 -nincs több időkérés
3&10 1:17
4&10 0:37

Ezek alapján én a 2 minute warning előtt kértem volna időt, és akkor ebben ugye az még benne sincs, h lett egy alkalmunk büntetlenül passzolni, pontosan egy olyan szituáció amiről nem lehetett egyértelműen tudni, h passz vagy futás következik.

Azt h 2:07-tnél ki lehetett-e volna már kérni az időt, azt nem is tudom, ha igen az is szerencsésebb lett volna, mint 2:02-nél, de én akkor is a 2 minute warning után kértem volna...

Esetleg vki aki jobban ért a timemanagementhez, az kijavíthatna vagy megerősíthetne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
1. A 2:02-es időkérés valóban hibás volt, de azért, mert késői volt. Ilyenkor 2:00-nál kicsit hamarabb ugyanúgy teljes playclock (40 mp) vehető el az ellenféltől, mint a 2 minute warning utáni időkéréssel, csak ilyenkor ez abban mutatkozik meg, hogy még 2:00 előtt +1 playt kell hívniuk, így 1-gyel kevesebbszer tudnak futni 2:00-t követően.

Legalább 2:07-kor kellett volna, egyrészt, hogy ne lehessen incomplete passzal is lejáratni az órát, másrészt, hogy a 2 minute warning ne kb 1:56-kor jöjjön, hanem 2:00-kor (ez azért kevésbé fontos szempont).

2. Nekem is egyből a büntetlen incomplete passz lehetősége jutott eszembe, amikor hagyta a Bolts lepörögni 2:02-ig. Szerintem ezt majdnem minden coach és irányító tudja ilyenkor.

3. Ugyanakkor azért azt is figyelembe kell venni, hogy még a legbiztosabb passzban is mindig nagyobb a turnover lehetősége, mint egy biztonsági futásban, szóval nem teljesen egyértelmű a döntés ilyenkor sem.burzum
Szerinted akkor 2:07-nél kellett volna időt kérni addig oké. De ha ezt mindenki tudja akkor miért nem akkor kértek? Illetve arra a lépésre(2:07-es időkérés) lett volna válasz PM-től? 😊Fredo
Nem mondtam, hogy mindenki tudja. Épp ezért tűnik fel az embernek, mert ugyan nem meccsdöntő súlyú hiba, de ritkán tapasztalható egyértelműségében (szvsz 100-ból 90 szakértő szuboptimálisnak tartaná).

 a.te.ervelesi.hibad.hu/szalmabab
több mint 10 éve
Fredo 205
A duplázásért bocs ki szerettem volna javítani a második mondatban a többesszámot egyesre, de a technika erősebb volt 😊
PM Omaha nyilatkozat: BB szokott ilyeneket nyilatkozni, bár ő nem ragozza ennyire a semmit hanem tőmondatokban válaszol.
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
PM eléggé laza volt, mikor kérdezték az OMAHA-ról. Jó sok mindent elárult.

“Was that like a fan-written-in question? I’m not sure I know how to answer that, but I’ve had a lot people ask what ‘Omaha’ means. ‘Omaha’ is a run play, but it could be a pass play or a play-action pass depending on a couple things – the wind, which way we’re going, the quarter and the jerseys that we’re wearing. It varies really play to play. There’s your answer to that one.”

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Fredo 205
1. A 2:02-es időkérés valóban hibás volt, de azért, mert késői volt. Ilyenkor 2:00-nál kicsit hamarabb ugyanúgy teljes playclock (40 mp) vehető el az ellenféltől, mint a 2 minute warning utáni időkéréssel, csak ilyenkor ez abban mutatkozik meg, hogy még 2:00 előtt +1 playt kell hívniuk, így 1-gyel kevesebbszer tudnak futni 2:00-t követően.

Legalább 2:07-kor kellett volna, egyrészt, hogy ne lehessen incomplete passzal is lejáratni az órát, másrészt, hogy a 2 minute warning ne kb 1:56-kor jöjjön, hanem 2:00-kor (ez azért kevésbé fontos szempont).

2. Nekem is egyből a büntetlen incomplete passz lehetősége jutott eszembe, amikor hagyta a Bolts lepörögni 2:02-ig. Szerintem ezt majdnem minden coach és irányító tudja ilyenkor.

3. Ugyanakkor azért azt is figyelembe kell venni, hogy még a legbiztosabb passzban is mindig nagyobb a turnover lehetősége, mint egy biztonsági futásban, szóval nem teljesen egyértelmű a döntés ilyenkor sem.burzum
Szerinted akkor 2:07-nél kellett volna időt kérni addig oké. De ha ezt mindenki tudja akkor miért nem akkor kértek? Illetve arra a lépésre(2:07-es időkérés) lett volna válasz PM-től? 😊
több mint 10 éve
Fredo 205
DT-re és Deckerre megjegyezni h mennyire Manning alá építik ezt a csapatot, holott ők már Manning előtt itt voltak, azt nyelvbotlásnak veszem, tényleg aláépítjük, csak pont nem velük... Igazából amíg két percet beszélnek arról h mi az a kerítés a szurkolóknál, addig nehéz is nagy baromságot mondani...Black_Adder
Ez a közvetítés elején volt én is röhögtem amikor a fenti két elkapó mellé - ha jól emlékszem - odamondta Julius Thomast is. Utána pár perccel meg közölte azt a tényt, hogy JT-nek két év alatt egy elkapása volt az NFL-ben.Fredo
több mint 10 éve
Fredo 205
DT-re és Deckerre megjegyezni h mennyire Manning alá építik ezt a csapatot, holott ők már Manning előtt itt voltak, azt nyelvbotlásnak veszem, tényleg aláépítjük, csak pont nem velük... Igazából amíg két percet beszélnek arról h mi az a kerítés a szurkolóknál, addig nehéz is nagy baromságot mondani...Black_Adder
Ez a közvetítés elején volt én is röhögtem amikor a fenti két elkapó mellé odamondta Julius Thomast is. Utána pár perccel meg közölték azt a tényt, hogy JT-nek két év alatt egy elkapása volt az NFL-ben.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 356 — The Mathematician
igazából én örülök neki hogy van, de néha egy számomra érdektelen meccsen jobban lehet szórakozni ricsiék sületlenségein mint a meccsen
aztán persze mikor Denver meccs van próbálom élőben függetleníteni magam a kommentártól a playekre figyelek, de ismétlésekkor feltűnik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, beleolvastam, de baromi nagy az a topic... De tök mindegy, mindenkinek mások az elvásárai. Nekem nincsenek magas elvárásaim. Még az sms-ekkel is úgy vagyok, hogy bár engem nem szórakoztatnak, de elviselem, mert valószínűleg, ha nézi 15 ezer ember a közvetítést, akkor abból 14 ezret jobban szórakoztatnak az sms-ek, mint egy érdekes play elemzése. A maradék ezer meg - velem együtt - úgyis elolvassa máshol azt, ami érdekli. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
SportTV közvetítés téma:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL csevegő - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Érdemes végigolvasni, úgy 3-4 oldalon keresztül kisebb nagyobb megszakításokkal az említett témáról van szó, spoiler alert: többen is osztják a véleményed.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még annyi, hogy kicsit így míg nem gyorsulnak be az események a hétvégével kapcsolatban, hogy Gase-t vinni akarja a Browns ugyebár (bár 1000% hogy nem megy, legalábbis hülye lenne PM mellöl elmenni és bedönteni a karrierjét így gyorsan), JDR-nek meg NCAA-s ajánlatai vannak. Kicsit hardcore lenne, ha szezon után a DC meg OC is lelépne.PM_the_sheriff
A DC mehetne tőlem. 😉

(A közvetítésekkel kapcsolatban egyetértek. Csak, hát a fanok egy része olyan, mint a bika, hogy a saját csapat színein kívül mást fel sem ismer. Nekik az lenne az elfogadható csak, ha a bírók mindent nekik fújnának, Ricsiék meg tövig nyalnák minden egyes játékos micsodáját, az ellenfélen meg utálkoznának. 😀 Ezzel együtt, én szeretem nézni a magyar közvetítéseket. Szimpatikus srácok, olyan amatőr futballtudással, amilyennel idehaza bírni lehet. Lényegében olyanok, mint egy haveri társaságban nézni a meccset, ahol szintén nem a szakmaiság az első, de mégis jó. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
@Black
Ricsi mondta ezt folyamat a TV-ben 😀
meg hogy a sérülések CSAK az ellenfelet érintik (Sanko itt azért már közbeszólt h talán mégse)Negritis
Kivételesen a TV-ben néztem, de nem éreztem így. Kiemelték az elején pl Von Miller hiányát. Az SD-ből meccs közben dőltek ki az emberek ezért szembetűnőbb volt, könnyebb volt róla beszélni. Egyikőjüknek se tűnt fel az összefüggés Chris Harris kidőlése és a védelem visszaesése között, de nem éreztem különöskép elfogultnak a közvetítést. Még annyi baromság se volt, az ilyen DT-re és Deckerre megjegyezni h mennyire Manning alá építik ezt a csapatot, holott ők már Manning előtt itt voltak, azt nyelvbotlásnak veszem, tényleg aláépítjük, csak pont nem velük... Igazából amíg két percet beszélnek arról h mi az a kerítés a szurkolóknál, addig nehéz is nagy baromságot mondani...Black_Adder
Kis OFF a témával kapcsolatban így este. Mostanában, hogy figyelem itt is az eseményeket meccs alatt eredménykövetőben, úgy látom, hogy eléggé nagy divat lett Ricsiéket fikázni. Nem igazán tudom mire fel, meg is indoklom miért: a pénzből élnek a hazai csatornák is. És itt nincs akkora kereslet az amerikai focira mint az USA-ban (ki gondolta volna? 😊 ), ennél fogva nekik az a céljuk, hogy bevonzzák az embereket. Tehát ha valaki leül a TV elé mert nem tud aludni, és a sportTV-n NFL meccs megy, akkor ne az jöjjön már le neki, hogy két pali ezer angol kifejezés között néha magyarul beszél, közben meg benga fekák szkafanderben futnak egymásnak és a labdát nem is rúgják. Persze néha már óvodás amit nyomnak, meg azt a sok idegesítő SMS-t is el lehetne hagyni, viszont a rengeteg reklám miatt meg beszélni kell valamiről, de ezek már szerintem annyira rutin számba mennek nála. Egyébként meg egy nagyon korrekt meg rendes palinak tűnik, aki tényleg szereti a focit. OFF vége

Viszont tényleg idegesítő volt néha amit leművelt a meccseinken, legtöbbször az Eagles elleni meccsünket szoktam visszanézni, nem tudom miért. Bár ott inkább azt mondják, hogy nekünk minden bejön: blokkolt punt, kickoff return TD. Aztán ezek olyan dolgok amik a szerencsén múlnak. Erről jut eszembe, hogy mostanában rohadt idegesítő ez a csomó block in the back sárga, szinte kinyírja az ST-t és ráadásul egy csomó esetben abszolút nincs értelme bedobni, vagy csak rájátszik a másik játékos....

Amúgy itt van egy jó kis elemzés arra a bizonyos negyedik és ötre :
 www.milehighreport.com/mhr-film-study/2014/1/15/5312294/secondary-problems-continue-to-plague-broncos
Pont azt írják, amit mi is találgattunk, hogy vagy JDR volt hülye, vagy Brutonnak kellett volna segítenie Jammernek, mert a másik safety Huff asszem Gatesre lépett fel. Mellesleg azért vettem csak bele Huffot, mert ezt a három nevet milyen rossz olvasni már egy divisional roundban mint A secondary. Brutonnal amúgy nincs bajom csupaszív játékos, odateszi magát ST-ben is, szimpi pali.

Még annyi, hogy kicsit így míg nem gyorsulnak be az események a hétvégével kapcsolatban, hogy Gase-t vinni akarja a Browns ugyebár (bár 1000% hogy nem megy, legalábbis hülye lenne PM mellöl elmenni és bedönteni a karrierjét így gyorsan), JDR-nek meg NCAA-s ajánlatai vannak. Kicsit hardcore lenne, ha szezon után a DC meg OC is lelépne.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
@Black
Ricsi mondta ezt folyamat a TV-ben 😀
meg hogy a sérülések CSAK az ellenfelet érintik (Sanko itt azért már közbeszólt h talán mégse)Negritis
Kivételesen a TV-ben néztem, de nem éreztem így. Kiemelték az elején pl Von Miller hiányát. Az SD-ből meccs közben dőltek ki az emberek ezért szembetűnőbb volt, könnyebb volt róla beszélni. Egyikőjüknek se tűnt fel az összefüggés Chris Harris kidőlése és a védelem visszaesése között, de nem éreztem különöskép elfogultnak a közvetítést. Még annyi baromság se volt, az ilyen DT-re és Deckerre megjegyezni h mennyire Manning alá építik ezt a csapatot, holott ők már Manning előtt itt voltak, azt nyelvbotlásnak veszem, tényleg aláépítjük, csak pont nem velük... Igazából amíg két percet beszélnek arról h mi az a kerítés a szurkolóknál, addig nehéz is nagy baromságot mondani...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 356 — The Mathematician
@Black
Ricsi mondta ezt folyamat a TV-ben 😀
meg hogy a sérülések CSAK az ellenfelet érintik (Sanko itt azért már közbeszólt h talán mégse)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
1. A 2:02-es időkérés valóban hibás volt, de azért, mert késői volt. Ilyenkor 2:00-nál kicsit hamarabb ugyanúgy teljes playclock (40 mp) vehető el az ellenféltől, mint a 2 minute warning utáni időkéréssel, csak ilyenkor ez abban mutatkozik meg, hogy még 2:00 előtt +1 playt kell hívniuk, így 1-gyel kevesebbszer tudnak futni 2:00-t követően.

Legalább 2:07-kor kellett volna, egyrészt, hogy ne lehessen incomplete passzal is lejáratni az órát, másrészt, hogy a 2 minute warning ne kb 1:56-kor jöjjön, hanem 2:00-kor (ez azért kevésbé fontos szempont).

2. Nekem is egyből a büntetlen incomplete passz lehetősége jutott eszembe, amikor hagyta a Bolts lepörögni 2:02-ig. Szerintem ezt majdnem minden coach és irányító tudja ilyenkor.

3. Ugyanakkor azért azt is figyelembe kell venni, hogy még a legbiztosabb passzban is mindig nagyobb a turnover lehetősége, mint egy biztonsági futásban, szóval nem teljesen egyértelmű a döntés ilyenkor sem.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Szvsz nem a legjobb timemanagement volt 2:02-nél kikérni az időt. Egyrészt csak 2mp-t nyert vele, egy teljes playclock helyett, másrészt azonnal arra gondoltam én is, h büntetlenül lehet passzolni, ahhoz nem kellett annyi ész. 3&17-re viszont egy éve sincs h futottunk volna -1 yardot, majd visszaadjuk a Boltsnak, akiknél hiába játszottunk 50 percen keresztül sokkal-sokkal jobban, - lol valahol olvastam h csak mákkal nyertünk mert nekünk minden összejött nekik semmi 😊 - ha akkor és ott visszakapják a labdát, amilyen formában voltak ők és Jammer, kinézett volna egy overtime. Ellenben a playt tökéletesen kiviteleztük, és nem hinném h erre minden élvonalba tartozó QB kérdés, ekkora tétnél, ráadásul pressure-rel. Nálam a 3&17 a nyerő. Mondjuk hozzátartozik, h 2006-2011 között nem volt olyan QB-nk, aki ezt megoldotta volna, aki viszont Cotls meccseken nevelkedett, annak természetes dolog 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Vinston Painter azért került az aktív 53-as keretbe, mert vitte volna a 49ers. 😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az én meccsplay-em az a játék volt, ami felett már el is siklott mindenki a 3&17 és 3&6 után. Pedig igazából a 3&17 és 3&6 olyan játékok voltak, amit az NFL élvonalába tartozó QB-k azért mind megdobnak, ha van rá esély. Amit viszont 2:02-nél játszottunk, az igazán Manning. Miután meglett a 3&6, McCoy egészen 2:02-ig hagyta járni az órát és akkor kért időt, az utolsót. Itt már, ha nem is sikerült volna újabb 10 yardot haladni, akkor is le lehetett volna járatni az órát egészen úgy 25-30 mp legalább. Százból százan futást is hívtak volna, de Manning amikor látta, hogy a Chargers fel is állt futás ellen, áthívta passzra az első down-t, és kidobta screen-be DT-nek. Miért? 2:02-nél nem számít, ha nem sikerül a passz, mert incomplete-nél is leért volna 2:00-ig az óra. Ha viszont sikerül DT-nek a passz és megtesz vele 10 yardot, akkor vége a meccsnek, újabb 3down jön, egyből lehet térdelni. Nem sikerült, csak kb. 5 yard jött össze, de azért mutatja, hogy spontán, ott abban a pillanatban mennyire képben van a pali. Időnként tényleg olyan mint egy OC.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Moore két hete még futni se tudott
 www.denverpost.com/broncos/ci_24805714/nate-irving-eager-contribute-place-injured-von-miller

Rahim suffers setback. Safety Rahim Moore was at Broncos headquarters throughout the week but didn't participate in practice. He had surgery to alleviate lateral compartment syndrome in his leg Nov. 18 and the team placed him on injured reserve with the designation to return. He isn't eligible to come back until the AFC championship game, if the Broncos advance that far.

He said Friday that he had a recent setback and still hasn't been able to run. That would seem to place his chance to return in a bit more jeopardy.
Black_Adder
Hát igen, ahogy sejteni lehetett, Moore nem játszik már ebben az idényben:

 www.acmepackingcompany.com/2014/1/15/5311420/denver-broncos-safety-rahim-moore-injury-out-playoffs-afc-championship

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A 3&17 elemzése:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/greg-cosell-playoff-film-review-broncos-big-third-004508756--nfl.html
A Bolts 2 deep safetyvel állt fel,

de a snap pillanatában átálltak cover 3-ra. Wright-ra esik Demaryius Thomas.

DT vertical route-ot fut, jó 18 yardig egyenesen, aztán bevált jobbra. Julius Thomas meg ún wheel route-ot fut, be DT mögé. Egyedül Wright van azon a területen, ő nem tudja mindkettőt levédeni.

Ha nincs nyomás Manningen, még akár TD is lehetett volna belőle. Így még az elkapáshoz is bravúr kellett, múlt vagy 2 inchen. De ugyanúgy győzelmet ért.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Moore két hete még futni se tudott
 www.denverpost.com/broncos/ci_24805714/nate-irving-eager-contribute-place-injured-von-miller

Rahim suffers setback. Safety Rahim Moore was at Broncos headquarters throughout the week but didn't participate in practice. He had surgery to alleviate lateral compartment syndrome in his leg Nov. 18 and the team placed him on injured reserve with the designation to return. He isn't eligible to come back until the AFC championship game, if the Broncos advance that far.

He said Friday that he had a recent setback and still hasn't been able to run. That would seem to place his chance to return in a bit more jeopardy.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear