NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja és: Mahomes megsérül. Köv. két meccsük: Packers, Vikings

Nincs bazmeg még egy ilyen elátkozott franchise.
MacPhisto
A Saints legjobbja Kamara nem játszik a Bears ellen. 😀
Bazzani
A kezdő irányító, a kezdő futó és a kezdő TE. És az a durva, hogy amúgy így sem vagyok biztos a Bears-tippemben, mert a védelem brutál szinten tolja 😊

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és: Mahomes megsérül. Köv. két meccsük: Packers, Vikings

Nincs bazmeg még egy ilyen elátkozott franchise.
MacPhisto
A Saints legjobbja Kamara nem játszik a Bears ellen. 😀

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ja és: Mahomes megsérül. Köv. két meccsük: Packers, Vikings

Nincs bazmeg még egy ilyen elátkozott franchise.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Min. két touchdownnal kikapunk holnap, majd középszerű játékkal 6-9-1-ig vergődünk, offseasonben lelép aki tud.
Ezt jósolom.
Just a call.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
gedam 5 776
Csak egy call

Hosszú távon blabla

After the Calvin Johnson rule game in 2010, the Lions lost the next three games.
After the Schwartz challenge flag on Thanksgiving in 2012, the Lions lost the next five games.
After the Dallas Cowboys’ picked-up pass interference flag playoff game in 2014, the Lions lost several key players and missed the playoffs the following year.
After the “Monday Night Football” batted ball game against the Seahawks in 2015, the Lions got blown out the following week and fired their general manager and team president just two weeks later.
After the phantom face mask call that led to the Aaron Rodgers hail mary later in 2015, the Lions lost a really ugly game to the Rams and were officially eliminated from the playoffs.
After the 10 second runoff game against the Falcons in 2017, the Lions dropped three of the next four games.

Mondtam hogy franchise-defining game lesz

És biztos volt, hogy nyomják a fejünket a víz alá
MacPhisto
 youtu.be/_yLPJp3-c70
azóta már lehet hozzávágni a többit

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 351
Szerintetek egy újabb kudarc év (nálam 6-7 győzelem is az ezzel a kerettel és ilyen erősítések után) után inog e majd a kispad Patricia alatt?
Nálam egyelőre ő továbbra is nagy kérdőjel. Látszanak az előrelépés jelei de egyelőre nem tudom elhinni, hogy valaha is sikeres edző lesz belőle.
Túlzott konzervativizmus, gyenge második félidők, meccsvégi bukások (idén Arizona, Kansas, Green Bay).
Bazzani
Szerintem nem az elvesztett mérkőzés, ami aggasztó lehet szurkolói szemmel, hanem az, hogy a két hosszú Stafford paszt leszámítva, elkapással 4,7 yardot, futással 2,8 yardot átlagolt a Lions, úgy, hogy Stafford a 4. negyedben 1/6 kísérlettel, 7 yardot tudott dobni. Nem lesz minden meccsen 3 tourover és Prater sem biztos, hogy mindig bevágja majd az 50+ yardos fieldgoalokat.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
 twitter.com/Lions/status/1184540747468607488


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Először is, a bírók nem a Lions javára tévedtek, nincs itt semmi látnivaló. A Megatron esetért ellenünk még mindig elnézést kérek, pedig mi sem tartozunk a lieblingek közé. (na jó, a Oak ellen megpróbálták, nem éltünk vele).
Kicsit sem volt gáz az a két ítélet.....

Másfelől pedig, ez a meccs legkésőbb az második negyed közepéig eldőlhetett volna. A Packers nem tudta milyen rendezvényen van, erre jött a maszatolás.
Van egy régi mondás: Aki pucsít, meg kell b@szni! | Állítólag Győrből ered |

Harmadrészt, bár együttérzek veletek, de csak módjával, mert az elmúlt 10 évben pont ugyanannyiszor voltunk PO.ban, mint ti, igaz csoportgyőztesként.

Negyedszer, az NFC Northban minden csapatnak hellyel-közzel jó irányítója van, csak nekünk nem. Hová mehetek sírni emiatt? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek egy újabb kudarc év (nálam 6-7 győzelem is az ezzel a kerettel és ilyen erősítések után) után inog e majd a kispad Patricia alatt?
Nálam egyelőre ő továbbra is nagy kérdőjel. Látszanak az előrelépés jelei de egyelőre nem tudom elhinni, hogy valaha is sikeres edző lesz belőle.
Túlzott konzervativizmus, gyenge második félidők, meccsvégi bukások (idén Arizona, Kansas, Green Bay).

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
[
Légyszi statisztikázd ki azt, hogy +- 7 ponton belül 4. negyedben, s 3. kísérleteknél ez hogy néz ki. Nagyon kiváncsi lennék, hogy másik 20 csapat szurkolója téved vagy tényleg igazatok van-e. De érzetre amikor kurvára kell, na akkor biztos kapjátok a fújást. Amit persze sosem szabad elvenni, hogy élni is sikerül vele.
tüsi91
Es miert van ez igy? Oriasi piac vagyunk meg komoly befolyassal biro legfelso korokben lobbizo tulajdonosunk van? Lombardi a halalos agyan szerzodesbe kototte hogy akkor nevezhetnek el rola trofeat ha kulcs szituaciokban majd a csapatnak fujnak? Egy szal Aaron Rodgers miatt aki meg csak nem is az az agyon hypolt NFL arc karakter? Tenyleg erdekel, fejtsd ki kerlek.
JayB
Szimplán az ok ugyanaz, amiért egy soccerban tolják a nagycsapatokat. A Packers egy NFL szinten nagy csapat, nagy hagyományokkal, korszakos irányítókkal és az NFL-nek ez kell. Az kell, hogy a címlapon ne egy Tennessee Titans, egy Detroit Lions, egy Buffalo Bills legyen, hanem egy Aaron Rodgers. S ez az érzet ki van alakítva, s mivel nem gépek, hanem emberek hozzák a döntéseket a pályán, ezért nem is szándékosan, de a Green Bay Packers a bírók által kedvezményezett. Ha tévedek, akkor elismerem, csak előtte menjünk vissza 10 évet a topikban a meccsek után. A másik a Bears, Lions fanok kisebbségi, sikertelenségi komplexusa, ami abból fakad, hogy a Packers nagyon régóta átlagban uralja a divíziót.
Ettől függetlenül a véleményem az, hogy a Packers kritikus pillanatok többségében egyértelműen támogatott csapat.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én értem a frusztrációtokat, el is tudom fogadni, de nekem nagyobb szemöldökráncolás szokott lenni, amikor a Pats OL lehoz komplett playoffokat szinte holding nélkül (no offense a Pats fanoknak, tényleg szeretném egyszer a saját csapatomtól látni)
Fast Willie
Változatosságként idén majd azt fogod látni, hogy azokat a DPI-ket amiket az egész ligára sorozatban fújtak rá, a Pats secondaryra majd nem fogják ráfújni. Látjuk ennek már a határozott jeleit. 😊

Vaaagy ráfújják, és akkor majd egész Boston lesz ki akadva, hogy kva zebrák. 😊
peterk2005
Úgy, minket mindig bántanak ezek a mockok

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én értem a frusztrációtokat, el is tudom fogadni, de nekem nagyobb szemöldökráncolás szokott lenni, amikor a Pats OL lehoz komplett playoffokat szinte holding nélkül (no offense a Pats fanoknak, tényleg szeretném egyszer a saját csapatomtól látni)
Fast Willie
Változatosságként idén majd azt fogod látni, hogy azokat a DPI-ket amiket az egész ligára sorozatban fújtak rá, a Pats secondaryra majd nem fogják ráfújni. Látjuk ennek már a határozott jeleit. 😊

Vaaagy ráfújják, és akkor majd egész Boston lesz ki akadva, hogy kva zebrák. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Csak egy call

Hosszú távon blabla

After the Calvin Johnson rule game in 2010, the Lions lost the next three games.
After the Schwartz challenge flag on Thanksgiving in 2012, the Lions lost the next five games.
After the Dallas Cowboys’ picked-up pass interference flag playoff game in 2014, the Lions lost several key players and missed the playoffs the following year.
After the “Monday Night Football” batted ball game against the Seahawks in 2015, the Lions got blown out the following week and fired their general manager and team president just two weeks later.
After the phantom face mask call that led to the Aaron Rodgers hail mary later in 2015, the Lions lost a really ugly game to the Rams and were officially eliminated from the playoffs.
After the 10 second runoff game against the Falcons in 2017, the Lions dropped three of the next four games.

Mondtam hogy franchise-defining game lesz

És biztos volt, hogy nyomják a fejünket a víz alá
MacPhisto
Én értem a frusztrációtokat, el is tudom fogadni, de nekem nagyobb szemöldökráncolás szokott lenni, amikor a Pats OL lehoz komplett playoffokat szinte holding nélkül (no offense a Pats fanoknak, tényleg szeretném egyszer a saját csapatomtól látni)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Lions rohadt peches (vagy a konteóban hívőknek rohadt szerencsétlenül játszik támogatott csapat ellen) az utóbbi években, de azért nem kötelező miatta ennyire megrogyni, ezt azért már ne a Packers / bírók számlájára írjad.

Nem szép dolog a saját csapatomra mutogatni, de azért teszem, mert mindkettő előfordult az utóbbi években. Amikor olyan vezetésünk volt, akkor egy komoly pofon (kezdő QB kiesése után) 2-14 illetve 4-12 jött. Most van egy normális vezetés és szakmai stáb, a kezdő - elit szintű! - irányító egy héttel az idény kezdet előtt hirtelen visszavonul, és a Colts 3-2-vel áll, múlt héten a Chiefs-et kapta el idegenben.

Vagy ott van a Saints példának, lehet tőlük is tanulni. Két éven keresztül milyen körülmények között zúgtak ki a playoffból? Ha valami derék törő lehet, hát azok a vereségek derék törőek voltak. Erre idény legelején lesérül Brees, és meg kell őket nézni. Keményebb a gerincük, mint valaha...

Ezt a példát kell követni. Szerintem most lehet is rá esélyetek, mert ez a Patricia projekt a nehéz indulás után kezd egyre jobban festeni. Fel kell állni és hasítani tovább!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Csak egy call

Hosszú távon blabla

After the Calvin Johnson rule game in 2010, the Lions lost the next three games.
After the Schwartz challenge flag on Thanksgiving in 2012, the Lions lost the next five games.
After the Dallas Cowboys’ picked-up pass interference flag playoff game in 2014, the Lions lost several key players and missed the playoffs the following year.
After the “Monday Night Football” batted ball game against the Seahawks in 2015, the Lions got blown out the following week and fired their general manager and team president just two weeks later.
After the phantom face mask call that led to the Aaron Rodgers hail mary later in 2015, the Lions lost a really ugly game to the Rams and were officially eliminated from the playoffs.
After the 10 second runoff game against the Falcons in 2017, the Lions dropped three of the next four games.

Mondtam hogy franchise-defining game lesz

És biztos volt, hogy nyomják a fejünket a víz alá

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 717
Per NFLPenalties.com, Green Bay leads the NFL in “beneficiary yards” this season, which is when a team’s opponent is called for a penalty.

The Packers have accrued 501 yards through penalties.

Detroit, on the other hand, is dead last with 234 yards.

Én tökre hiszek a véletlenekben. Meg a tévedések hosszú távon kiegyenlítődnek, hát a faszomat, azt.
MacPhisto
Az utolsó 3 évet összeadva nekem ezek jöttek ki
beneficiary yards - Detroit 2876 yards, Green Bay 2711 yards.
SBL
..és 10 évre? (Az már lehet tendenciózusnak tekinthető elég nagy minta alapján.) Vagy legyen kiszámolva addig, amikortól Mac nézi az NFL-t. 😀
kishaszi
2009-től 2018-ig 10 szezon, plusz a Pack 6, a Lions 5 meccse:

GB: 10416 beneficiary yards
DET: 9047 beneficiary yards

Ez 166, illetve 165 meccsre leosztva:
GB: 62,74 yard/meccs
DET: 54,83 yard/meccs

Majdnem kemény 8 yard a különbség meccsenként.

Green Bay Detroit
2009 970 944
2010 984 854
2011 978 995
2012 1171 788
2013 893 681
2014 1020 890
2015 1188 785
2016 1087 1019
2017 832 971
2018 792 886
2019 501 234
10416 9047
Gergőbácsi
Légyszi statisztikázd ki azt, hogy +- 7 ponton belül 4. negyedben, s 3. kísérleteknél ez hogy néz ki. Nagyon kiváncsi lennék, hogy másik 20 csapat szurkolója téved vagy tényleg igazatok van-e. De érzetre amikor kurvára kell, na akkor biztos kapjátok a fújást. Amit persze sosem szabad elvenni, hogy élni is sikerül vele.
tüsi91
Broncos-Bears Chubb RTP... Egy totál jogos “game winning” hívás.
hegedusggergo
Aztán a raiders ellen megint RTP csak most a Bears irányítóján , int vissza , csak nem éltek a felkinált sanszal ..

Ettől még továbbra is tartom h két sz@r hivás volt most .
több mint 4 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 104
Per NFLPenalties.com, Green Bay leads the NFL in “beneficiary yards” this season, which is when a team’s opponent is called for a penalty.

The Packers have accrued 501 yards through penalties.

Detroit, on the other hand, is dead last with 234 yards.

Én tökre hiszek a véletlenekben. Meg a tévedések hosszú távon kiegyenlítődnek, hát a faszomat, azt.
MacPhisto
Az utolsó 3 évet összeadva nekem ezek jöttek ki
beneficiary yards - Detroit 2876 yards, Green Bay 2711 yards.
SBL
..és 10 évre? (Az már lehet tendenciózusnak tekinthető elég nagy minta alapján.) Vagy legyen kiszámolva addig, amikortól Mac nézi az NFL-t. 😀
kishaszi
2009-től 2018-ig 10 szezon, plusz a Pack 6, a Lions 5 meccse:

GB: 10416 beneficiary yards
DET: 9047 beneficiary yards

Ez 166, illetve 165 meccsre leosztva:
GB: 62,74 yard/meccs
DET: 54,83 yard/meccs

Majdnem kemény 8 yard a különbség meccsenként.

Green Bay Detroit
2009 970 944
2010 984 854
2011 978 995
2012 1171 788
2013 893 681
2014 1020 890
2015 1188 785
2016 1087 1019
2017 832 971
2018 792 886
2019 501 234
10416 9047
Gergőbácsi
Légyszi statisztikázd ki azt, hogy +- 7 ponton belül 4. negyedben, s 3. kísérleteknél ez hogy néz ki. Nagyon kiváncsi lennék, hogy másik 20 csapat szurkolója téved vagy tényleg igazatok van-e. De érzetre amikor kurvára kell, na akkor biztos kapjátok a fújást. Amit persze sosem szabad elvenni, hogy élni is sikerül vele.
tüsi91
Broncos-Bears Chubb RTP... Egy totál jogos “game winning” hívás.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Per NFLPenalties.com, Green Bay leads the NFL in “beneficiary yards” this season, which is when a team’s opponent is called for a penalty.

The Packers have accrued 501 yards through penalties.

Detroit, on the other hand, is dead last with 234 yards.

Én tökre hiszek a véletlenekben. Meg a tévedések hosszú távon kiegyenlítődnek, hát a faszomat, azt.
MacPhisto
Az utolsó 3 évet összeadva nekem ezek jöttek ki
beneficiary yards - Detroit 2876 yards, Green Bay 2711 yards.
SBL
..és 10 évre? (Az már lehet tendenciózusnak tekinthető elég nagy minta alapján.) Vagy legyen kiszámolva addig, amikortól Mac nézi az NFL-t. 😀
kishaszi
2009-től 2018-ig 10 szezon, plusz a Pack 6, a Lions 5 meccse:

GB: 10416 beneficiary yards
DET: 9047 beneficiary yards

Ez 166, illetve 165 meccsre leosztva:
GB: 62,74 yard/meccs
DET: 54,83 yard/meccs

Majdnem kemény 8 yard a különbség meccsenként.

Green Bay Detroit
2009 970 944
2010 984 854
2011 978 995
2012 1171 788
2013 893 681
2014 1020 890
2015 1188 785
2016 1087 1019
2017 832 971
2018 792 886
2019 501 234
10416 9047
Gergőbácsi
Légyszi statisztikázd ki azt, hogy +- 7 ponton belül 4. negyedben, s 3. kísérleteknél ez hogy néz ki. Nagyon kiváncsi lennék, hogy másik 20 csapat szurkolója téved vagy tényleg igazatok van-e. De érzetre amikor kurvára kell, na akkor biztos kapjátok a fújást. Amit persze sosem szabad elvenni, hogy élni is sikerül vele.
tüsi91
Statisztikázd ki magad, ha akarod (szerintem ezen az oldalon az általad leírtakat nem is lehet ennyire részletezni, vagy csak nem értek hozzá. Egyébként csak kishaszi felvetett egy érdekes dolgot, szimplán utánanéztem), vagy ha nem tetszett az eredmény.
Ha már itt tartunk, írd már le légyszi a másik 20 csapatot, mert én is kíváncsi vagyok, mely további csapatok szurkolóinak lehet ennyire a bögyében a Packers vélt vagy valós külső támogatása. Ha tudod, támaszd is alá azért. Érzetre meg sok mindent lehet állítani, attól csak érzet marad, nem tény. Ha erre reagálsz, azt légyszi a Packers topicban tedd, mert ez már a Lions-szal nem lesz összefüggésben.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Per NFLPenalties.com, Green Bay leads the NFL in “beneficiary yards” this season, which is when a team’s opponent is called for a penalty.

The Packers have accrued 501 yards through penalties.

Detroit, on the other hand, is dead last with 234 yards.

Én tökre hiszek a véletlenekben. Meg a tévedések hosszú távon kiegyenlítődnek, hát a faszomat, azt.
MacPhisto
Az utolsó 3 évet összeadva nekem ezek jöttek ki
beneficiary yards - Detroit 2876 yards, Green Bay 2711 yards.
SBL
..és 10 évre? (Az már lehet tendenciózusnak tekinthető elég nagy minta alapján.) Vagy legyen kiszámolva addig, amikortól Mac nézi az NFL-t. 😀
kishaszi
2009-től 2018-ig 10 szezon, plusz a Pack 6, a Lions 5 meccse:

GB: 10416 beneficiary yards
DET: 9047 beneficiary yards

Ez 166, illetve 165 meccsre leosztva:
GB: 62,74 yard/meccs
DET: 54,83 yard/meccs

Majdnem kemény 8 yard a különbség meccsenként.

Green Bay Detroit
2009 970 944
2010 984 854
2011 978 995
2012 1171 788
2013 893 681
2014 1020 890
2015 1188 785
2016 1087 1019
2017 832 971
2018 792 886
2019 501 234
10416 9047
Gergőbácsi
Légyszi statisztikázd ki azt, hogy +- 7 ponton belül 4. negyedben, s 3. kísérleteknél ez hogy néz ki. Nagyon kiváncsi lennék, hogy másik 20 csapat szurkolója téved vagy tényleg igazatok van-e. De érzetre amikor kurvára kell, na akkor biztos kapjátok a fújást. Amit persze sosem szabad elvenni, hogy élni is sikerül vele.
tüsi91
Es miert van ez igy? Oriasi piac vagyunk meg komoly befolyassal biro legfelso korokben lobbizo tulajdonosunk van? Lombardi a halalos agyan szerzodesbe kototte hogy akkor nevezhetnek el rola trofeat ha kulcs szituaciokban majd a csapatnak fujnak? Egy szal Aaron Rodgers miatt aki meg csak nem is az az agyon hypolt NFL arc karakter? Tenyleg erdekel, fejtsd ki kerlek.

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Per NFLPenalties.com, Green Bay leads the NFL in “beneficiary yards” this season, which is when a team’s opponent is called for a penalty.

The Packers have accrued 501 yards through penalties.

Detroit, on the other hand, is dead last with 234 yards.

Én tökre hiszek a véletlenekben. Meg a tévedések hosszú távon kiegyenlítődnek, hát a faszomat, azt.
MacPhisto
Az utolsó 3 évet összeadva nekem ezek jöttek ki
beneficiary yards - Detroit 2876 yards, Green Bay 2711 yards.
SBL
..és 10 évre? (Az már lehet tendenciózusnak tekinthető elég nagy minta alapján.) Vagy legyen kiszámolva addig, amikortól Mac nézi az NFL-t. 😀
kishaszi
2009-től 2018-ig 10 szezon, plusz a Pack 6, a Lions 5 meccse:

GB: 10416 beneficiary yards
DET: 9047 beneficiary yards

Ez 166, illetve 165 meccsre leosztva:
GB: 62,74 yard/meccs
DET: 54,83 yard/meccs

Majdnem kemény 8 yard a különbség meccsenként.

Green Bay Detroit
2009 970 944
2010 984 854
2011 978 995
2012 1171 788
2013 893 681
2014 1020 890
2015 1188 785
2016 1087 1019
2017 832 971
2018 792 886
2019 501 234
10416 9047
Gergőbácsi
Légyszi statisztikázd ki azt, hogy +- 7 ponton belül 4. negyedben, s 3. kísérleteknél ez hogy néz ki. Nagyon kiváncsi lennék, hogy másik 20 csapat szurkolója téved vagy tényleg igazatok van-e. De érzetre amikor kurvára kell, na akkor biztos kapjátok a fújást. Amit persze sosem szabad elvenni, hogy élni is sikerül vele.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Szerintem az az igazán fura, hogy egy sportban, ahol egy meccs eleve 3-4 órás, van ezer játékmegszakítás (amit imád az NFL a reklámok miatt), nem néznek vissza MINDENT mindig. Ez nem gurulós, ahol van PL meg van albán NB3, teljesen más technikai feltételekkel.
32 csapat van, fordulónként max. 16 meccs, minden meccsen millió kamera.
A leglogikusabb koncepció az lenne, hogy van egy döntés a pályán, amivel párhuzamosan egy központban azonnal nézik is vissza azt, ami a call, amire zászló ment, stb. Még ha no huddle is lenne, mire felér a csapat playt indítani már háromszor megnézték a döntnökök, akik szólhatnak egyből, és lehet módosítani, vagy leokézni a döntést. Nem is beszélve arról, amikor úgyis áll a játék. A teljes meccshossz nem lenne 20 százalékkal több.
És persze lenne egy rakás megfordított ítélet. ami ciki... lenne ha nem lenne rengeteg. De kb. 2 forduló után senkit se zavarna, nem esne a zebrák "presztizse".
És ez a sok megmásított ítélet senkit se zavarna, ha tudná, hogy így korrekt, és már egy meccsen belül elmenne 5, jönne 5 ítéletfordítás. Nem tudna 1-2 "facemaskon" elmenni egy drive.
Sobri Jóska
Már így is "kellemetlen" mikor NFL-el csak ismerkedő társaságnak próbálom beadni hogy ez jó lesz és minden harmadik playben zászló van, vissza az egész. Engem is bosszant. Én inkább a zászlódobálást venném vissza, tök egyértelmű brutális holdingok, Burfict féle bounty hunting, elkapást teljesen ellehetetlenítő DPI és társaira jöjjön zászló de minden más esetben let the boys play... Ez egy 3 órás gyors, incheken és apróságokon múló játék ahol minden move-ra fél oldalas szabály vonatkozik, lehetetlen ebből nem zászlópartit rendezni. Nagyobb tolerancia a kisebb de a játékot nem gyökeresen befolyásoló szabálytalanságokra, ez lenne a kiút.
JayB
Az a baj, hogy holdingok elvtelen megítélésével sokkal könnyebben kinyír a bírógárda egy meccset, mint akár egy brutális DPi benézésével, mert sokkal több támadás áll vagy bukik rajta.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Szerintem az az igazán fura, hogy egy sportban, ahol egy meccs eleve 3-4 órás, van ezer játékmegszakítás (amit imád az NFL a reklámok miatt), nem néznek vissza MINDENT mindig. Ez nem gurulós, ahol van PL meg van albán NB3, teljesen más technikai feltételekkel.
32 csapat van, fordulónként max. 16 meccs, minden meccsen millió kamera.
A leglogikusabb koncepció az lenne, hogy van egy döntés a pályán, amivel párhuzamosan egy központban azonnal nézik is vissza azt, ami a call, amire zászló ment, stb. Még ha no huddle is lenne, mire felér a csapat playt indítani már háromszor megnézték a döntnökök, akik szólhatnak egyből, és lehet módosítani, vagy leokézni a döntést. Nem is beszélve arról, amikor úgyis áll a játék. A teljes meccshossz nem lenne 20 százalékkal több.
És persze lenne egy rakás megfordított ítélet. ami ciki... lenne ha nem lenne rengeteg. De kb. 2 forduló után senkit se zavarna, nem esne a zebrák "presztizse".
És ez a sok megmásított ítélet senkit se zavarna, ha tudná, hogy így korrekt, és már egy meccsen belül elmenne 5, jönne 5 ítéletfordítás. Nem tudna 1-2 "facemaskon" elmenni egy drive.
Sobri Jóska
Nekem az még az agyfasz, hogy a judgement callokat nem fordítják vissza videózás után sem. Ami a pályán stands, arra nincs Isten, hogy ne maradjon ilyen helyzetben.

Pedig videóból tisztán látszik, hogy illegal contact volt-e, leért-e a lába, lépett-e kettőt a catch után, elérte-e a labda síkja a vonalat, megvolt-e a first down. Ha kell, akkor kockázzák ki milliméterre, simán megoldható technikailag, ha én otthon megoldom.

S akkor a fél világ nem ezen röhög vagy háborog!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Szerintem az az igazán fura, hogy egy sportban, ahol egy meccs eleve 3-4 órás, van ezer játékmegszakítás (amit imád az NFL a reklámok miatt), nem néznek vissza MINDENT mindig. Ez nem gurulós, ahol van PL meg van albán NB3, teljesen más technikai feltételekkel.
32 csapat van, fordulónként max. 16 meccs, minden meccsen millió kamera.
A leglogikusabb koncepció az lenne, hogy van egy döntés a pályán, amivel párhuzamosan egy központban azonnal nézik is vissza azt, ami a call, amire zászló ment, stb. Még ha no huddle is lenne, mire felér a csapat playt indítani már háromszor megnézték a döntnökök, akik szólhatnak egyből, és lehet módosítani, vagy leokézni a döntést. Nem is beszélve arról, amikor úgyis áll a játék. A teljes meccshossz nem lenne 20 százalékkal több.
És persze lenne egy rakás megfordított ítélet. ami ciki... lenne ha nem lenne rengeteg. De kb. 2 forduló után senkit se zavarna, nem esne a zebrák "presztizse".
És ez a sok megmásított ítélet senkit se zavarna, ha tudná, hogy így korrekt, és már egy meccsen belül elmenne 5, jönne 5 ítéletfordítás. Nem tudna 1-2 "facemaskon" elmenni egy drive.
Sobri Jóska
Már így is "kellemetlen" mikor NFL-el csak ismerkedő társaságnak próbálom beadni hogy ez jó lesz és minden harmadik playben zászló van, vissza az egész. Engem is bosszant. Én inkább a zászlódobálást venném vissza, tök egyértelmű brutális holdingok, Burfict féle bounty hunting, elkapást teljesen ellehetetlenítő DPI és társaira jöjjön zászló de minden más esetben let the boys play... Ez egy 3 órás gyors, incheken és apróságokon múló játék ahol minden move-ra fél oldalas szabály vonatkozik, lehetetlen ebből nem zászlópartit rendezni. Nagyobb tolerancia a kisebb de a játékot nem gyökeresen befolyásoló szabálytalanságokra, ez lenne a kiút.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 219 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/LionsMemes/status/1183966483791208448/photo/1

😊
Bazzani
Látom a GB topicba is sikerült bedobni a képet. Ide nem akartam átjönni a meccsnap után - de időt kértünk. Ott virít a poszt alatt is...
Voltak szar hívások amiket azóta már szintén egyre jobban lehet magyarázni, bár nálam mindkét Flowerses zászló a nem bedobható kategória volt, de azért ez az élő fába való belekötés már a másik oldal.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Majdnem kemény 8 yard a különbség meccsenként.
Gergőbácsi
Ebben a playoff meccsek is benne vannak, a 10416 yard 182 meccs, 9047 yard 168 meccs, úgy 57,23 yard/meccs vs 53,85 yard/meccs, 3,38 yard a különbség meccsenként.
Peszinter Ferenc
Köszi, ezt nem vettem figyelembe. 3,38 yard... 😮 Amúgy tök jó ez az oldal, csinálok majd offensive holding még DPI miatti büntiyardokra összevetést 10 éves viszonylatban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.