NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
 fuzovelkifele.com/2019/10/flowers-nem-tudtam-hogy-a-hands-to-the-chest-is-buntetes/?fbclid=IwAR3X5E_3IuINMYimi9y66UGBarbgXb2RYAlTgd89QATdYdfzaFAUiU_uVc0

kiábrándító. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Nem latok ilyen felhaborodasokat olyan csapatoknal ahol pl. Rodgers, Mahomes az iranyito. Vajon miert?
KeyG
Pedig fel vagyok haborodva. Csak mondom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Nem magunkat és még kevésbé a bírókat védve de élőben azért be lehetett ezt nézni, Bakh hátrafeszíti a fejét, a kéz valahol ott van a nyak körül. Ez a fejtartás tök indokolatlan ha csak a vállvédőt tolja a védő. Pedig nyilvánvalóan azt tolta, Bakh meg (tudatosan?) eladta.
JayB
a bírókat nem kell védeni, mert védhetetlen a helyzet.
ha azt a konkrét esetet nézte a bíró, amire a zászlót dobta, akkor látnia kellett ELŐTTE a Bakhtiari facemask-et, és arra kellett volna zászlót dobni....
rva
A második flag előtt konkrétan ott all az esettel szemben a fő bíró, meg a highlights visszajatszasban is mutatják hátulról, ahogy egy az egybe nézi az esetet.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 994
Sajnálatos hogy ilyen mémeknek kell születnie. Mondjuk ez akkor is vicces pedig nem az...

 mobile.twitter.com/shbates2009/status/1183971907550568448

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 994
 mobile.twitter.com/chriscovent/status/1183948635723071490

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 967
Ahol el tudjak adni a QB-val a ligat , oda fujni is fogjak az ilyen “szabalytalansagokat”. Vicc fele kezd menni a liga , ami mar kezd unalmas lenni...
Nem latok ilyen felhaborodasokat olyan csapatoknal ahol pl. Rodgers, Mahomes az iranyito. Vajon miert?
Szanalmas.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Utley Detroit Lions Nebraska Cornhuskers 249
Semmi meglepő, itt már 2 zebra beöltözött...
 twitter.com/LionsMemes/status/1183966483791208448/photo/1

😊
Bazzani
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk, most azt leszámítva, hogy csak az összefoglalót néztem meg, de már azon is sikerült felkúrnom magam, hogy ha vezetsz 13 ponttal egy meccsen, és a meccs jó részében előnyben vagy, a pass protection nem működik elit szinten, akkor miért nem futsz kicsit többet?
Wyatt
Oke, de hagyjuk most ezt, egy csapat sem jatszik tokeletesen. Lehet mondani, hogy "miert nem jatszottak jobban", de azert ez a ket fals flag...
undisputedly
Szerintem félreértesz. Én nagyon felcsesztem magam, hogy konkrétan megverették most látszólag a Lionst, de hát ezzel a csapat ugye nincs előrébb.

Úgyhogy gondoltam, hogy megérdeklődök egy másik aspektust, mivel halálbiztosra vettem, hogy Johnsont tömni fogják labdával, mert tömni is kell, ha az elején nem is megy, mert a Packers ellen az a végére egy kedvező opciót hozhat ki. Ehhez képest nekem a 13 borzasztóan alacsony számnak tűnik.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 911 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk, most azt leszámítva, hogy csak az összefoglalót néztem meg, de már azon is sikerült felkúrnom magam, hogy ha vezetsz 13 ponttal egy meccsen, és a meccs jó részében előnyben vagy, a pass protection nem működik elit szinten, akkor miért nem futsz kicsit többet?
Wyatt
Oke, de hagyjuk most ezt, egy csapat sem jatszik tokeletesen. Lehet mondani, hogy "miert nem jatszottak jobban", de azert ez a ket fals flag...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk, most azt leszámítva, hogy csak az összefoglalót néztem meg, de már azon is sikerült felkúrnom magam, hogy ha vezetsz 13 ponttal egy meccsen, és a meccs jó részében előnyben vagy, a pass protection nem működik elit szinten, akkor miért nem futsz kicsit többet?
Wyatt
Mert a futás még annyira sem ment.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk, most azt leszámítva, hogy csak az összefoglalót néztem meg, de már azon is sikerült felkúrnom magam, hogy ha vezetsz 13 ponttal egy meccsen, és a meccs jó részében előnyben vagy, a pass protection nem működik elit szinten, akkor miért nem futsz kicsit többet?

több mint 4 éve
rva 4 088 — Me for President!
Nem magunkat és még kevésbé a bírókat védve de élőben azért be lehetett ezt nézni, Bakh hátrafeszíti a fejét, a kéz valahol ott van a nyak körül. Ez a fejtartás tök indokolatlan ha csak a vállvédőt tolja a védő. Pedig nyilvánvalóan azt tolta, Bakh meg (tudatosan?) eladta.
JayB
a bírókat nem kell védeni, mert védhetetlen a helyzet.
ha azt a konkrét esetet nézte a bíró, amire a zászlót dobta, akkor látnia kellett ELŐTTE a Bakhtiari facemask-et, és arra kellett volna zászlót dobni....
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Nem magunkat és még kevésbé a bírókat védve de élőben azért be lehetett ezt nézni, Bakh hátrafeszíti a fejét, a kéz valahol ott van a nyak körül. Ez a fejtartás tök indokolatlan ha csak a vállvédőt tolja a védő. Pedig nyilvánvalóan azt tolta, Bakh meg (tudatosan?) eladta.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 911 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amugy a DPI, OPI, RTP flageknel meg ra lehet huzni, hogy beneztek a birok, de azert 4. negyedben 2 ilyen flaget dobni illeagel use of handsre a falban, az mar onmagaban eleg gyanus. Ha meg hozzavesszuk, hogy a Lions a szenvedo fel, ugy meg meginkabb.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Franchise-defining meccs jön.

Ennek megfelelően kiszopunk 🤡
MacPhisto
Rossz volt nézni. (Mondjuk nem tudom mi a repedt faszt csináltak Staffordék is a meccs 3/4-ében, de ettől még botrányos volt a bíráskodás.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami még fájó, hogy TJ Hock eddig egy kihypozott Eric Ebronnak tűnik kicsit jobb blokkoló skillel.

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Sajnálom srácok, ez durva volt. Lions, Browns, Bills mind hendikeppel indulunk, nálunk is Landry blindside block...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát mondjuk, ha ő üti oda a sisakrácsára Bakhtiari kezét, akkor ne lepődjön meg az illegális kézhasználaton:
 streamable.com/i4ww2?fbclid=IwAR3PEqYcnSC_YJvT9eCMF3G_pWCjJHrXbeig5N2H9mhFVTLzqzNak7IpXM8
Matthew99
 twitter.com/24shrek24/status/1183950211074400256/photo/1

Közben a túloldalon.....

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Hát mondjuk, ha ő üti oda a sisakrácsára Bakhtiari kezét, akkor ne lepődjön meg az illegális kézhasználaton:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/LionsMemes/status/1183966483791208448/photo/1

😊

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 678
Kitartást!
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Gratula nektek! Eros ellenfel a Lions es latszik,hogy egy jol osszerakott csapatrol beszelhetunk. Sajnalom,hogy igy lett W a W,de remeljuk a Ford Fielden egy tisztabb osszecsapason izgulhatunk!
derneikristof
Köszönjük, felírom a többi ilyen bírói hibákat elismerő nagylelkű győztes gratuláció mellé, csak már nincs hely

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Franchise-defining meccs jön.


MacPhisto
az volt
braxa88
Nem akartam előre bírózni, de borítékolható volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Franchise-defining meccs jön.


MacPhisto
az volt
több mint 4 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
Gratula nektek! Eros ellenfel a Lions es latszik,hogy egy jol osszerakott csapatrol beszelhetunk. Sajnalom,hogy igy lett W a W,de remeljuk a Ford Fielden egy tisztabb osszecsapason izgulhatunk!