NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Mack nem iranyito. Ahogy Virgil van Dijk sem kap dijat.
Vedik a sztarokat. En Houston Rockets supporter vagyok, de neha pofam leszakad miket fujnak Hardenre, pedig tudjuk, nala többet senki nem jatszik ra erre.
Másik oldalrol a Jax vagy Ravens vedoi ugyanugy utottek Mahomest mint a repeat, ha volt labdaja, ha nem. Ezert is vedik a birok CR7 stb jatekost extran, ami ettol meg nem Jo, es nem megoldas.

A problema ennel is sokkal de sokkal inkabb a major sportokat epp nepszeruve tevo alapoknal kezdodik. De annak mar semmi koze a Lions topichoz. Es rajtam kivul ilyen szinten kabe senkit nem is erdekel. 😃

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 994
Igaz divízió rivális, de azt el kell ismerni hogy a Lionst az átlagonál többet sújtja kétes bírói ítélet. Azt nem hinném hogy ez összeesküvés, egyszerűen balszerencsések. Viszont ami érdekes hogy ugye a sztárokkal jobban el lehet adni a ligát. Akkor az pl. hogy van hogy Macket holdingokják a playek 90%-ban és a bírok szinte sose látják. Tavaly pl. összesen 1! holdingot dobtak be az őt blokkolókra. Érdekes hogy amikor a bírói kar közölte hogy kicsit lazábban veszik a holdingokat mert kiemelkedően sokat fújtak be az első 2 hétben azóta kezdték el bedobálni a Mack elleni holdingokat ( mondjuk így is csak egy töredékét...) Vagy Mack pl nem elég nagy sztár ahhoz hogy vele is el lehessen adni a ligát?

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ulpi!
Először is le kell szögeznem valamit. Nekem a Chiefs a második kedvenc csapatom, éppen tervezem valami Mahomes-os cucc beszerzését. Téged pedig nagyon kedvellek.

Nem arról van szó, hogy ezt a meccset a bírók nyerték meg.
Nem a bírók vitték végig az utolsó drive-ot. Ti nyertétek meg csak a kellő pillanatokban megkaptatok bizonyos segítséget.
Ligaszintű összeesküvés? Nem nevezném annak. Ez egy üzlet.
Olyan mint amikor van egy boltod és a kelendő árukat rakod ki a kirakatba.
És mivel eladható az NFL? Bradyvel, Rodgersel és most Mahomesal aki egy zseni.
Őket védeni kell, velük eladható a liga.
Ez most egy elég jó Lions, az egyik legjobb amit láttam. Majdnem olyan jó mint az amelyiket a Dallasal verették meg a bírók a POban, pont egy ugyanilyen Hitchens DPIt néztek el ugye kulcsszituban.
Nekem nem is a fumble ret TD a legfájóbb. Benéztük bekaptuk.
Hanem amikor ordas DPIket néztek be, a falatok bármit megtehet Mahomes védelmében.
Nézd vissza azt a futást amikor Mahomes visszanézett a bíróra mi megy a falban. Holding, hands in the face minden.

Lehetett volna ez egy olyan harcos vereség amire jó szájízzel emlékszünk vissza de ez így marha rossz érzés. Lions drukkerként sokadszor.
Sok sikert, nyerjétek meg a SB-t.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Jo, de kinek milyen bevetele, haszna szarmazik a dinasztia epitesbol? Goodellnek? Nyilvan nem.

A csapattulajoknak? Mi haszna a Raidersnek? A Redskinsnek? Kinek?
A nfl mint liga mit keres extraban, ha a Chiefs a sztori es Mahones, nem a Ravens es Lamar? Hol itt a kimutathato haszon?

Ki gyozi meg a birokat? Egyet nem eleg. Az eletuket ratettek, hogy ude jussanak. Miert csalnanak egyetlen csapatnak a többi ellen? Penzert? Azt ki fizeti? Valamifele ligaerdekbol? Az kinek az erdeke, ki kuld oda embereket, es azok mikent gyozik meg a birokat errol?

Sztem ez elsore tetszetos, de atgondolva, ilyen nincs. Meg erdek sincs.

Ami igaz, a sztarokat tulvedik. Az mindenhol megy. Persze utik is aki mashogy nem megroghato, ez van. Ellenben az osszeeskuves sztem egyszeruen nem all senki erdekeben. Es nagyon nehez lenne kivitelezni. A szinte semmilyen kimutathato haszon erdekeben, oriasit bukhetnanak vele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Nincs csalás, csak 25 éve ellenünk ítélnek mindig, random így jön ki. Vannak véletlenek.
MacPhisto
Ne keverjunk ket dolgot.
Az volt az allitas, a Ravens es a Lions elleni Chiefs meccseken azert nyert a Chiefs, mert van egy liga szintu megallapodas, ami szerint valamifele bevetelt hoz, ha a Chiefs sikeres csapat. (En is tudom milyen hulyen hangzik).
ulpianus
Mivel magyaráznád Edwards visszafújt 40 yardos futását Holding miatt? Csak egy példa. Vagy a Roughing the Passer befújását? Vagy a Lions meccs elleni 1-2 furcsa ítéletet?

Mindenki elismeri a Kansas City Chiefs-t, mindenki én is. Mahomes a liga egyik legjobbaként lesz HOF majd a jövőben. De vannak olyan esetek, mint az NBA-ban amikor egy James félének befújják azt amit Jayson Tatum-nak nem. Dinasztia építés zajlik, egy kis NFL részrehajlással. Kellenek a számok a győzelmek a rekordok hogy felhúzz egy szobrot akinek a nevével eltudod adni a ligát. Mahomes ilyen , csak szar amikor a másik oldalt vagy és kapod a hülye ítéleteket.
KeyG
ha ez igaz lenne szerintem is elvették volna inkább a vezető tdjét a lionsnak és kész, kár ilyet belelátni sztem. Mivel itt a HC-ok felől minden bíró manipulálva van így becsúsznak érdekes dolgok ez tagadhatatlan, de az hogy konzisztensen direkt csapatokat akarnak felemelni illetve a mélyben tartani azt elképzelhetetlennek tartom.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 969
Nincs csalás, csak 25 éve ellenünk ítélnek mindig, random így jön ki. Vannak véletlenek.
MacPhisto
Ne keverjunk ket dolgot.
Az volt az allitas, a Ravens es a Lions elleni Chiefs meccseken azert nyert a Chiefs, mert van egy liga szintu megallapodas, ami szerint valamifele bevetelt hoz, ha a Chiefs sikeres csapat. (En is tudom milyen hulyen hangzik).
ulpianus
Mivel magyaráznád Edwards visszafújt 40 yardos futását Holding miatt? Csak egy példa. Vagy a Roughing the Passer befújását? Vagy a Lions meccs elleni 1-2 furcsa ítéletet?

Mindenki elismeri a Kansas City Chiefs-t, mindenki én is. Mahomes a liga egyik legjobbaként lesz HOF majd a jövőben. De vannak olyan esetek, mint az NBA-ban amikor egy James félének befújják azt amit Jayson Tatum-nak nem. Dinasztia építés zajlik, egy kis NFL részrehajlással. Kellenek a számok a győzelmek a rekordok hogy felhúzz egy szobrot akinek a nevével eltudod adni a ligát. Mahomes ilyen , csak szar amikor a másik oldalt vagy és kapod a hülye ítéleteket.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam
Nincs csalás, csak 25 éve ellenünk ítélnek mindig, random így jön ki. Vannak véletlenek.
MacPhisto
Ne keverjunk ket dolgot.
Az volt az allitas, a Ravens es a Lions elleni Chiefs meccseken azert nyert a Chiefs, mert van egy liga szintu megallapodas, ami szerint valamifele bevetelt hoz, ha a Chiefs sikeres csapat. (En is tudom milyen hulyen hangzik).
ulpianus
Tezsvírem,

Senki nem bántja a Chiefst, pusztán arról van szó, hogy kezd uncsi lenni, hogy
Megatron nem úgy ér le a földre a macik ellen, nem TD
KJ Wright kiüti a lasztit, touchback
...
...
...
Most ez...
....és ezeken meccsk mennek el, és képtelen feltámadni a Lions még akkor is, ha jól játszik.

Ez arról szól részemről, hogy a Lions játékába konkrétan rendszerszinten meglehetősen belenyúltak az edzők, amire tényleg ritkán látni példát. Ez kockázat, mert sokszor nem sikerül. Itt működni látszik, de megfullad a dolog, ha nincs eredmény, mert a meccsekbe belnyúlnak a zebrák.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
El lehet venni a megadott a TDt, de itt nincs rá bizonyíték hogy nem ért le a lába, így nem lehet elvenni, Sőt a inkább leért mint nem ért le, így végképp nem lehet elvenni.
braxa88
Pontosan. Ugyanarrol beszelunk, a szubjektivitasrol. "Inkabb leert mint inkabb nem". Illetve igen, ilyenkor az eredeti itelet marad. Ennyivel inkabb az inkabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Nincs csalás, csak 25 éve ellenünk ítélnek mindig, random így jön ki. Vannak véletlenek.
MacPhisto
Ne keverjunk ket dolgot.
Az volt az allitas, a Ravens es a Lions elleni Chiefs meccseken azert nyert a Chiefs, mert van egy liga szintu megallapodas, ami szerint valamifele bevetelt hoz, ha a Chiefs sikeres csapat. (En is tudom milyen hulyen hangzik).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
igen kilép, de mint a képen is látszik előtte leér a lába. éppenhogy de leér
és ja eredileg TD. így nem lehet elvenni.
braxa88
Jo, lovagoljunk szavakon. Persze leer a laba. De mondom, nezd meg a felvetelt, megerted. Meg lehetett adni. De amit en kifogasolok, ha akkora nagy osszeeskuves van, miert adtak meg? Majdnem nyert a Lions. Jo xar profi csalas az, ahol hagyjak nyerni akit tilos.
Belemehwtunk ebbe a csalas temaba, de egeszen nyilvanvalo, hogy butasag.

Masik. Nem lehet megadott TDt elvenni? Ezt hogy érted? Akkor megis minek nezik vissza ezeket?
ulpianus
Nincs csalás, csak 25 éve ellenünk ítélnek mindig, random így jön ki. Vannak véletlenek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
@scottaseeley: @TheArrowman_ Hand on the ball, knee down and being touched by the opposing team. Play was dead right there.  twitter.com/scottaseeley/status/1178510259314233345/photo/1
Bazzani
Nem birtokolta. Csalóka a kép. Próbálta elkapni de söpörte csak. Szerintem az a fumbli return jogos volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
igen kilép, de mint a képen is látszik előtte leér a lába. éppenhogy de leér
és ja eredileg TD. így nem lehet elvenni.
braxa88
Jo, lovagoljunk szavakon. Persze leer a laba. De mondom, nezd meg a felvetelt, megerted. Meg lehetett adni. De amit en kifogasolok, ha akkora nagy osszeeskuves van, miert adtak meg? Majdnem nyert a Lions. Jo xar profi csalas az, ahol hagyjak nyerni akit tilos.
Belemehwtunk ebbe a csalas temaba, de egeszen nyilvanvalo, hogy butasag.

Masik. Nem lehet megadott TDt elvenni? Ezt hogy érted? Akkor megis minek nezik vissza ezeket?
ulpianus
Láttam a felvételt, élőben néztem a meccset. nyíilván vitáznék ha nem láttam..

El lehet venni a megadott a TDt, de itt nincs rá bizonyíték hogy nem ért le a lába, így nem lehet elvenni, Sőt a inkább leért mint nem ért le, így végképp nem lehet elvenni.
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Geci birok! Megadtak azt a TDt is, ahol a WR kilepett. Kotsogok! Ja, azt a Lionsnak adtak, akkor nem szoltam. 😉
ulpianus
Miért lépett ki?
Belül húzta először a lábát.
Bazzani
Azért lépett ki, mert valamivel vissza kell vágni. Különben kurvára nem lépett ki.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
igen kilép, de mint a képen is látszik előtte leér a lába. éppenhogy de leér
és ja eredileg TD. így nem lehet elvenni.
braxa88
Jo, lovagoljunk szavakon. Persze leer a laba. De mondom, nezd meg a felvetelt, megerted. Meg lehetett adni. De amit en kifogasolok, ha akkora nagy osszeeskuves van, miert adtak meg? Majdnem nyert a Lions. Jo xar profi csalas az, ahol hagyjak nyerni akit tilos.
Belemehwtunk ebbe a csalas temaba, de egeszen nyilvanvalo, hogy butasag.

Masik. Nem lehet megadott TDt elvenni? Ezt hogy érted? Akkor megis minek nezik vissza ezeket?

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533

ej de köcsögök
braxa
Jok a kepek, de nezd meg a felvetelt is. Meg fogsz lepodni, hogy minden mas, ennel jobb kamerallasbol latszik, Hogy kilep. De epphogy. Viszont mivel eredetileg TD, meghagytak.

Egyebkent arra irtam, mekkora Nagy csalasok tortennek. De akkor legyen ugy, ahogy mondjatok. Csalnak a Chiefsnek, valamifele teljesen ertelmetlen liga szintu osszeeskuves keretein belul. Akkor ezt megis mikent nem csaltak el? El kellett volna venniuk.
ulpianus
igen kilép, de mint a képen is látszik előtte leér a lába. éppenhogy de leér
és ja eredileg TD. így nem lehet elvenni.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus

ej de köcsögök
braxa
Jok a kepek, de nezd meg a felvetelt is. Meg fogsz lepodni, hogy minden mas, ennel jobb kamerallasbol latszik, Hogy kilep. De epphogy. Viszont mivel eredetileg TD, meghagytak.

Egyebkent arra irtam, mekkora Nagy csalasok tortennek. De akkor legyen ugy, ahogy mondjatok. Csalnak a Chiefsnek, valamifele teljesen ertelmetlen liga szintu osszeeskuves keretein belul. Akkor ezt megis mikent nem csaltak el? El kellett volna venniuk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Geci birok! Megadtak azt a TDt is, ahol a WR kilepett. Kotsogok! Ja, azt a Lionsnak adtak, akkor nem szoltam. 😉
ulpianus

ej de köcsögök

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Én inkább arról beszélnék hogy Johnson miért olyan hülye hogy akkora tömegben még fél yardért képes előre nyújtani a labdát 1st and goalnál, totál hülyeség volt és nagyon befolyásolta a meccset. Nem hiszem hogy az van tanítva neki hogy ilyen szituban nyújtsd előre úgy is hogy nem is látod hova, ha ez egy 3rd and goalnál van azt mondom próbálja meg a td miatt de még talán akkor is felesleges kockázat döntetlennél szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@scottaseeley: @TheArrowman_ Hand on the ball, knee down and being touched by the opposing team. Play was dead right there.  twitter.com/scottaseeley/status/1178510259314233345/photo/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Geci birok! Megadtak azt a TDt is, ahol a WR kilepett. Kotsogok! Ja, azt a Lionsnak adtak, akkor nem szoltam. 😉
ulpianus
Miért lépett ki?
Belül húzta először a lábát.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Geci birok! Megadtak azt a TDt is, ahol a WR kilepett. Kotsogok! Ja, azt a Lionsnak adtak, akkor nem szoltam. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Ezt csak így itt hagyom:

@WorldofIsaac: Listen, the Chiefs were probably going to score but this is a hold like 99% of the time and pushes them back to the 11.

(thanks to @AdamRuffPhoto)  twitter.com/WorldofIsaac/status/1178410386879594497/photo/1
Bazzani
 twitter.com/erikschlitt/status/1178433015904641024/photo/1

Egy másik nézet. Ez is csak ellenünk szabályos.
Bazzani
Majdnem kimurat csinált az állával a detroiti. Szerencséje, hogy nem állították ki.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt csak így itt hagyom:

@WorldofIsaac: Listen, the Chiefs were probably going to score but this is a hold like 99% of the time and pushes them back to the 11.

(thanks to @AdamRuffPhoto)  twitter.com/WorldofIsaac/status/1178410386879594497/photo/1
Bazzani
 twitter.com/erikschlitt/status/1178433015904641024/photo/1

Egy másik nézet. Ez is csak ellenünk szabályos.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@KenKalDRW: Two plays before Fumble/TD return. How is this not Pass Interference or even a face mask?  twitter.com/KenKalDRW/status/1178418475687174144/video/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a szimpatikus vesztes mindig kapna egy fél győzelmet már SB-t nyertünk volna.
Ha nem nyerünk akkor lószart sem ér, hogy milyen játékkal kaptál ki.
A ligának meg Mahomesok meg sztárok kellenek. Már ha értitek mire gondolok.
Bazzani
Dynasty építés zajlik. Ém tudom miről beszélsz, elmúlt 1 évben kétszer adtak meccset a Chiefs-nek ellenünk.
KeyG
Engem az zavar leginkább, hogy náluk nem létezik holding.
Mahomes már 2 perce rohangál a zsebben és semmi szabálytalanság.

Volt olyan játék ahol már ő is ránézett futás közben a bíróra mert olyan egyértelmű volt a bünti a falban. De semmi.

@IanFromMichigan: Chiefs OL better learn the lesson TJ Lang did when he came from GB to Detroit: When you're blocking for a QB the league is promoting, you're allowed to hold in pass pro. You're on a team with the officials, you're all trying to keep the golden goose healthy. Don't leave KC, guys.

Szerkesztette: Bazzani